NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha nincs Fournette, nem annyira kiszámítható a playcalling, ami Blakenek nem jön rosszul.iktriad
Ez meglep, bár látom, hogy a statisztika ezt igazolja. De én azt gondolnám, hogy ha nincs Fournette, kevésbé tömik a boxot és jobban figyelnek a passzra. Az is közrejátszhat, hogy eddig kevésbé figyeltek a passzra, és kevésbé készültek Blake "szőnyegbombázására".
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette hiányzott tegnap. Ivory és Yeldon is szituációs futó sajnos, egy komolyabb meccsen szívtunk volna a futójátékkal.
Maka
Well.

Jaguars, 2017:

With Leonard Fournette: 7-4, 25.4 points per game, 147 rushing yards per game

Without Leonard Fournette: 3-0, 31.7 points per game, 158 rushing yards per game
Maka
Ha nincs Fournette, nem annyira kiszámítható a playcalling, ami Blakenek nem jön rosszul. Lásd még:
 twitter.com/PriscoCBS/status/942769427610832897
 twitter.com/PriscoCBS/status/942769642199756800
Plusz a Jags ellenfelei, mikor Fournette nem volt - nincs köztük sok playoff csapat és mindegyikre páratlan héten került sor. 😊 :
Colts idegenben (27-0)
Bengals otthon (23-7)
Texans otthon(45-7)
Ez milyen cím már, te jó ég.
" A Jaguars verhetetlennek tűnik, hála Blake Bortlesnek" És ezt a cikket ráadásul nagy kritikusa, a Varjú jegyzi. Wow.
 www.bigcatcountry.com/2017/12/18/16789794/jaguars-look-unbeatable-thanks-to-blake-bortles
Hogy mást nem mondjak, már a PFF-nél is bezöldült Blake idei player ratingje. :o

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Fournette hiányzott tegnap. Ivory és Yeldon is szituációs futó sajnos, egy komolyabb meccsen szívtunk volna a futójátékkal.
Maka
Well.

Jaguars, 2017:

With Leonard Fournette: 7-4, 25.4 points per game, 147 rushing yards per game

Without Leonard Fournette: 3-0, 31.7 points per game, 158 rushing yards per game

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok srácok a PO-hoz! Jets szurkoló révén mindig is szerettem az erős védelmekkel rendelkező csapatokat, és ez a Jags brutális! Nagyon emlékeztet engem a 2010-11 es Jetsre, bár valljuk be azért ez a Jags még annál is jobb, illetve nagyon jó kezekben van az edzői stáb révén. Mindenképpen nektek szurkolok a PO-ban! 😊
Apex
És ne feledd, ti ezt a Jags megvertétek idén. Köszi a méltató szavakat!
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Gratulálok srácok a PO-hoz! Jets szurkoló révén mindig is szerettem az erős védelmekkel rendelkező csapatokat, és ez a Jags brutális! Nagyon emlékeztet engem a 2010-11 es Jetsre, bár valljuk be azért ez a Jags még annál is jobb, illetve nagyon jó kezekben van az edzői stáb révén. Mindenképpen nektek szurkolok a PO-ban! 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó érzés végre újra bent lenni a play-offban. És nagyon jó nézni a csapatot idén. Tényleg bárki kerül oda a labdához kihozza az extrát, legyen az 5.ik számú WR vagy 4.ik számú futó. Igaz, nem szabad elszállni, mert Bortles zseniális az elmúlt 3 meccsen, de a Houston/Colts/Hawks(ahol a fél kezdő kiesett, most meg kaptak 42-t) hármasból nem szabad hosszútávú következtetést levonni. Megvan az összhang közte és a WR-ek között, szerzett önbizalmat, és remélhetőleg, ha szoros lesz a meccs, akkor meg fogja tudni oldani, de alapjáraton nem kell tőle 300 yardos 3TD-s meccs. Kíváncsi vagyok a 9ers ellenire, mert Garoppoloval elindultak előre, és tényleg szinte minden drive-ukban képesek előrehaladni, de egyszerűen nem látom, hogy az ő elkapósoruk, hogyan tudja megszivatni a mi secondarynket. Sajnálom, hogy elúszott az esély az első 2 helyre (értem én, hogy a Billsnek élet-halál meccs, de azért nincs sok esélyük idegenben a Pats ellen). Tetszik, hogy Marrone a földön tartja a brigádot, mert nem jó, hogy máris a Pats/Steelers elleni meccseket várja a közönség, amikor még simán lehet előtte egy Chargers elleni is itthon, ami legutóbb is csak óriási szerencsével lett W. Jó ez a csapat nagyon, de egy komolyabb sérültünk van és kb a legkönnyebb sorsolást kaptuk, nem kell egyből SB-ért kiáltani.
kisvanek4
Doug Marrone likesLOVES this. 😊
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Nagyon jó érzés végre újra bent lenni a play-offban. És nagyon jó nézni a csapatot idén. Tényleg bárki kerül oda a labdához kihozza az extrát, legyen az 5.ik számú WR vagy 4.ik számú futó. Igaz, nem szabad elszállni, mert Bortles zseniális az elmúlt 3 meccsen, de a Houston/Colts/Hawks(ahol a fél kezdő kiesett, most meg kaptak 42-t) hármasból nem szabad hosszútávú következtetést levonni. Megvan az összhang közte és a WR-ek között, szerzett önbizalmat, és remélhetőleg, ha szoros lesz a meccs, akkor meg fogja tudni oldani, de alapjáraton nem kell tőle 300 yardos 3TD-s meccs. Kíváncsi vagyok a 9ers ellenire, mert Garoppoloval elindultak előre, és tényleg szinte minden drive-ukban képesek előrehaladni, de egyszerűen nem látom, hogy az ő elkapósoruk, hogyan tudja megszivatni a mi secondarynket. Sajnálom, hogy elúszott az esély az első 2 helyre (értem én, hogy a Billsnek élet-halál meccs, de azért nincs sok esélyük idegenben a Pats ellen). Tetszik, hogy Marrone a földön tartja a brigádot, mert nem jó, hogy máris a Pats/Steelers elleni meccseket várja a közönség, amikor még simán lehet előtte egy Chargers elleni is itthon, ami legutóbb is csak óriási szerencsével lett W. Jó ez a csapat nagyon, de egy komolyabb sérültünk van és kb a legkönnyebb sorsolást kaptuk, nem kell egyből SB-ért kiáltani.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek Hurns hogy tér vissza, eléggé háttérbe szorult (akkor is amikor még játszott) és most azért van konkurencia bőven. Ezt már biztos írtam, de remélem Robinson marad jövőre, akár ha Hurns kárára is.
winston
Szerintem nem baj, hogy Hurns látta ezt a nélküle is működő szárnyalást, bízom benne, hogy motivált és meg akarja mutatni, hogy neki továbbra is helye van, bizonyíthat a Levi's-ben...
Stoki
Én is ezt remélem, ha játszhat. Amúgy Cole kb egy nehezen beinduló, későn érő Hurns. Megnéztem, mustaine nagy kedvence 677 yarddal és 6 TD-vel zárta a rookie szezonját. Colenak jelenleg 607 yardja van 3 TD-vel. Majdnem azonos produktum, igaz Colenak még van 2 meccse.
3-4 éve folyamatosan fel voltam iratkova ide és mindig elhittem, hogy na majd most, követtem a hireket (thx iktriad), de mindig jött a pofára esés.
Idén év elején leiratkoztam a topicról és azóta se néztem ide fel, úgy voltam vele, majd ha már tuti lesz a PO.
😀 Láss csodát újra itt! Ha a Chargers nem jut a PO-ba nem tudom ki kaphatná el a Pats-t, minden csapatba reménykedem kicsit, de ha Bortles felpörög így a szezon végére és tartja a formáját januárra is, talááán.
Mindenesetre ide (is) drukkolok a rájátszásban.
alatriste
Köszönjük szépen a méltató szavakat.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3-4 éve folyamatosan fel voltam iratkova ide és mindig elhittem, hogy na majd most, követtem a hireket (thx iktriad), de mindig jött a pofára esés.
Idén év elején leiratkoztam a topicról és azóta se néztem ide fel, úgy voltam vele, majd ha már tuti lesz a PO.
😀 Láss csodát újra itt! Ha a Chargers nem jut a PO-ba nem tudom ki kaphatná el a Pats-t, minden csapatba reménykedem kicsit, de ha Bortles felpörög így a szezon végére és tartja a formáját januárra is, talááán.
Mindenesetre ide (is) drukkolok a rájátszásban.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kíváncsi leszek Hurns hogy tér vissza, eléggé háttérbe szorult (akkor is amikor még játszott) és most azért van konkurencia bőven. Ezt már biztos írtam, de remélem Robinson marad jövőre, akár ha Hurns kárára is.
winston
Szerintem nem baj, hogy Hurns látta ezt a nélküle is működő szárnyalást, bízom benne, hogy motivált és meg akarja mutatni, hogy neki továbbra is helye van, bizonyíthat a Levi's-ben...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL Peter King azt hiszi, hogy a Jags már megnyerte az AFC Southt. 😊 Update - látom észlelete a hibát.
Eighteen years later, the Jags, with executive vice president of football operations Tom Coughlin, are 10-4, have won the AFC South title, and could have the chance to beat two other greats, Tom Brady or Ben Roethlisberger or both, in the AFC playoffs.

What’s most amazing about the Jags’ first division title in 18 years is the rise of Blake Bortles. Three months ago, Jag fans were bemoaning the fact that the team exercised its 2018 fifth-year option on the crushingly disappointing quarterback, the third pick of the 2014 draft. Two months ago, prior to the trading deadline, some fans dreamed of a trade for Eli Manning to push the stagnant passing game to proficiency. This month, he’s playing the best football—far and away—of his four-year NFL life. Maybe it’s good the Jags won’t look for a quarterback in 2018.
Ez a rész viszont tetszett
The way the playoffs are shaping up, Jacksonville could be the AFC’s three seed and face a divisional/championship gauntlet of Roethlisberger and Brady, in succession, on the road. It sounds absurd to think Jacksonville could hope to survive that. But what about this season is not absurd for Jacksonville? Clinching the division with two weeks left? Sweeping Indy by a combined 57-10, and Houston by 74-14? Who are these guys? They’re good, and the rest of the league is three weeks from finding out how good.
 www.si.com/nfl/2017/12/18/steelers-patriots-survive-ground-jerry-richardson-panthers-sale-mmqb-peter-king
Dehogy jót is mondjak, kaptunk tőle 2 teljesen megérdemelt díjat is.
OFFENSIVE PLAYERS OF THE WEEK
Blake Bortles, quarterback, Jacksonville. This is simply a different guy than the 2016 Bortles, and the first-half-of-2017 Bortles. He’s accurate (21 of 29 versus Houston, 72.4 percent), he’s become a good downfield thrower, and he doesn’t make the dumb throw nearly as much as he once did. Bortles in three games this month: 71.4 percent accuracy, 903 yards, 7 touchdowns, zero interceptions … Bortles’ passer ratings this month: 119.8, 123.7, 143.8. He’s turning into a reason why they’re dominating, not a player the team wins in spite.

COACH OF THE WEEK
Doug Marrone, head coach, Jacksonville. The Jaguars clinched the AFC South title with a 45-7 rout of the formerly good Texans. So much of these Jaguars are simply unrecognizable, and so much of that is Marrone’s doing. Since he came into the job, he’s been blunt and clear and unmistakable in his direction. “Everything with him is black and white,” veteran tight end Marcedes Lewis told me. “No French pastry. That’s the kind of guy I like to play for.”
Kíváncsi leszek Hurns hogy tér vissza, eléggé háttérbe szorult (akkor is amikor még játszott) és most azért van konkurencia bőven. Ezt már biztos írtam, de remélem Robinson marad jövőre, akár ha Hurns kárára is.
winston
Nem tudni milyen sulyok Lee sérülése, de szerintem vasárnap pont nem játszik (pedig végre Kaliforniáában játszhatna megint). Remélem ha Marqise kihagyja a meccset, akkor Hurns át tudja venni a szerepét. De ha ő se lesz, nos láttuk, hogy akkor sincs baj. Elnézve a 3 új fiú fejlődését (jár a pacsi Keenan McCardellnek is) , érdekes lesz látni, ki megy és ki marad jövőre is a csapatnál a 2014-es trióból.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kíváncsi leszek Hurns hogy tér vissza, eléggé háttérbe szorult (akkor is amikor még játszott) és most azért van konkurencia bőven. Ezt már biztos írtam, de remélem Robinson marad jövőre, akár ha Hurns kárára is.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Nagyon megérdemeljük ezt most, faszik!

Bortles megtáltosodott, és ki gondolta volna, hogy ilyen számokat hoz majd Robinson, Hurns és Lee nélkül?

Fournette hiányzott tegnap. Ivory és Yeldon is szituációs futó sajnos, egy komolyabb meccsen szívtunk volna a futójátékkal.

Benne van, hogy wild card meccset kell játsszunk, de az is, hogy a 17. héten pihentethetünk. 😀 Teljesen hihetetlen álom ez.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
néztem a hátralévő két fordulót...tartok tőle, hogy maradunk 3. helyen... (ha ezt szeptemberben írtam volna le, elküldtem volna magam dilidokihoz) 😊
Stoki
A lényeg, hogy ott vagyunk. És ahogy mostanság játszik a csapat, elsősorban Bortles, tényleg BÁRMI lehetséges. Igen, lehet akár első körös kiesés is, de ugyanúgy akár Superbowl W is. Ebben a csapatban megvan a potenciál nagyon nagy dolgokra az elit csapatok ellen is, főleg ha Blake úgy játszik januárban, mint az elmúlt 3 héten.
iktriad
Így van, legyünk mi is olyanok, mint a HC, csak a földön, lépésről lépésre, most a legfontosabb, hogy nyerni kell Frisco-ban és megvan az AFC South, aztán álmodunk tovább...
Stoki
Még nyeréskényszer sincs, mert ha a Rams elkapja a Titanst vasárnap (és valljuk be, ez a papírforma), akkor megvan a csoport akkor is, ha netán kikapunk. És bár nagyon trap game szaga van a Niners meccsnek, Marrone hozzáállása talán segít elkerülni ezt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
néztem a hátralévő két fordulót...tartok tőle, hogy maradunk 3. helyen... (ha ezt szeptemberben írtam volna le, elküldtem volna magam dilidokihoz) 😊
Stoki
A lényeg, hogy ott vagyunk. És ahogy mostanság játszik a csapat, elsősorban Bortles, tényleg BÁRMI lehetséges. Igen, lehet akár első körös kiesés is, de ugyanúgy akár Superbowl W is. Ebben a csapatban megvan a potenciál nagyon nagy dolgokra az elit csapatok ellen is, főleg ha Blake úgy játszik januárban, mint az elmúlt 3 héten.
iktriad
Így van, legyünk mi is olyanok, mint a HC, csak a földön, lépésről lépésre, most a legfontosabb, hogy nyerni kell Frisco-ban és megvan az AFC South, aztán álmodunk tovább...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
néztem a hátralévő két fordulót...tartok tőle, hogy maradunk 3. helyen... (ha ezt szeptemberben írtam volna le, elküldtem volna magam dilidokihoz) 😊
Stoki
A lényeg, hogy ott vagyunk. És ahogy mostanság játszik a csapat, elsősorban Bortles, tényleg BÁRMI lehetséges. Igen, lehet akár első körös kiesés is, de ugyanúgy akár Superbowl W is. Ebben a csapatban megvan a potenciál nagyon nagy dolgokra az elit csapatok ellen is, főleg ha Blake úgy játszik januárban, mint az elmúlt 3 héten.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagy csatában, de csak kikapott a Titans a 49erstől. Kvázi nüanszok választanak el minket az 1. AFC South koronánktól. És jövő héten Titans-Rams lesz (bár a mi meccsünk se lesz könnyű a Jimmy G-vel veretlen és eddig verhetetlen Niners ellen... ), akár Cooper Kuppék is kikaparhatják nekünk a gesztenyét.

Ami a 2. kiemelést illeti, a Pats és a Steelers is csak 1 meccsel van előttünk, ha netán bukik valamelyikük vagy mindkettő és mi nyerjük az utsó 2-t, akkor még beelőzhetjük mindkét csapatot. De egyelőre a 3. kiemeltség tűnik a realitásnak.
iktriad
Igen, ezért lett volna jó este egy Pats L , vagy inkább úgy mondom, hogy Steelers W mert akkor már csak a mi kezünkbe lett volna a sorsunk a 2. kiemelést tekintve, ami ugye "wild card mentes", és ez nagyon nem mindegy...
Stoki
Annyi szerencsénk van, hogy ha netán mi megnyerjük a hátralévő kettőt és bármelyik előttünk lévő csapat kikap, akkor azonnal ugrunk eléjük jelen állás szerint. És pl. a Bills a playoffért játszik majd a Pats ellen vasárnap.
iktriad
néztem a hátralévő két fordulót...tartok tőle, hogy maradunk 3. helyen... (ha ezt szeptemberben írtam volna le, elküldtem volna magam dilidokihoz) 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy csatában, de csak kikapott a Titans a 49erstől. Kvázi nüanszok választanak el minket az 1. AFC South koronánktól. És jövő héten Titans-Rams lesz (bár a mi meccsünk se lesz könnyű a Jimmy G-vel veretlen és eddig verhetetlen Niners ellen... ), akár Cooper Kuppék is kikaparhatják nekünk a gesztenyét.

Ami a 2. kiemelést illeti, a Pats és a Steelers is csak 1 meccsel van előttünk, ha netán bukik valamelyikük vagy mindkettő és mi nyerjük az utsó 2-t, akkor még beelőzhetjük mindkét csapatot. De egyelőre a 3. kiemeltség tűnik a realitásnak.
iktriad
Igen, ezért lett volna jó este egy Pats L , vagy inkább úgy mondom, hogy Steelers W mert akkor már csak a mi kezünkbe lett volna a sorsunk a 2. kiemelést tekintve, ami ugye "wild card mentes", és ez nagyon nem mindegy...
Stoki
Annyi szerencsénk van, hogy ha netán mi megnyerjük a hátralévő kettőt és bármelyik előttünk lévő csapat kikap, akkor azonnal ugrunk eléjük jelen állás szerint. És pl. a Bills a playoffért játszik majd a Pats ellen vasárnap.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagy csatában, de csak kikapott a Titans a 49erstől. Kvázi nüanszok választanak el minket az 1. AFC South koronánktól. És jövő héten Titans-Rams lesz (bár a mi meccsünk se lesz könnyű a Jimmy G-vel veretlen és eddig verhetetlen Niners ellen... ), akár Cooper Kuppék is kikaparhatják nekünk a gesztenyét.

Ami a 2. kiemelést illeti, a Pats és a Steelers is csak 1 meccsel van előttünk, ha netán bukik valamelyikük vagy mindkettő és mi nyerjük az utsó 2-t, akkor még beelőzhetjük mindkét csapatot. De egyelőre a 3. kiemeltség tűnik a realitásnak.
iktriad
Igen, ezért lett volna jó este egy Pats L , vagy inkább úgy mondom, hogy Steelers W mert akkor már csak a mi kezünkbe lett volna a sorsunk a 2. kiemelést tekintve, ami ugye "wild card mentes", és ez nagyon nem mindegy...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 pontos road favoritok vagyunk Vegasnál vasárnapra.

És ha már 49ers, A Jags twitter accountja is playoff formában nyomja.
 twitter.com/Jaguars/status/942554605531037697
Pacsi a Ninersnek a válaszért. 😊
 twitter.com/49ers/status/942569058200723456

Már Deion Sanders is felfigyelt Mickensre.
 twitter.com/nflnetwork/status/942635720031784960

Mikor a Jags utoljára a playoffba jutott. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/942543207472205824
 twitter.com/Jaguars/status/942543204443975680
 twitter.com/Jaguars/status/942543193798782976
 twitter.com/Jaguars/status/942543190447419392
 twitter.com/Jaguars/status/942543197506605058
És a lényeg
 twitter.com/Jaguars/status/942543215814758400

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akarjátok tudni mennyire historikusan kitűnő szezont tol a védelmünk?
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ESPN statjai szerint is nagyon jó meccseket produkál Bortles úr.
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/942577504480579585

Hays Carlyon szerint ez még csak a bemelegítés, amit láttunk a Jagstől.
 www.1010xl.com/2017/12/17/playoff-bound-jaguars-are-just-getting-warmed-up/

Keelan Cole 5. Westbrook a 4 lejátszott meccse ellenére 19. a rookiek között elkapott yardokban, alig lemaradva az 1/5-ös Corey Davistől, aki dupla annyit játszott, mint ő(és jóval a 2 másik első körös Mike Williams és John Ross előtt).

Hallgassátok Marrone az öltözőben a meccs után. 10 éve először vagyunk a playoffban, és semmi ugra-bugra. Semmi őrjöngés. Épp ellenkezőleg.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Doug-Marrone-post-game-speech/6589df5c-c2cb-47ab-85cb-22726c3ea7e1
A csapat jól van felépítve tehetségekben, de látszik, hogy jó kezekben van a felkészítés is. Egész héten Marrone azt hangsúlyozta, hogy a koncentráció szintje a nagy Seahawks W ellenére sem lankadhat. Pontosan ezt láttuk a pályán. Ezerszer leírtam, én nagyon kedvelem Gust, mint embert, de 100%, hogy max 5-6 W-nél járna vele a Jags ugyanezzel a kerettel. Coaching matters! Ja és remélem 3-ban lesz az év edzője szavazáson McVay, Pederson vagy Zimmer mellett.

Tessék Stöki, most is elnevette magát Marrone párszor a sajtótájékoztatón. 😊
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marrone-This-team-has-always-been-focused/f7821b87-9384-492c-a52d-41093d1b19db

A meccs MVP-je (és remélhetőleg a hónap AFC támadója) 😊
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles_Weve_changed_the_narrative_on_the_Jags/5a4b4a79-df9c-468f-8999-bbda63be2510
A legimpresszívebb dolog, -és ezt Maka tökéletesen megfogalmazta a meccs alatt twitteren-, hogy szinte minden labdája money volt. Mindezt 3 rookieval(Ok, Mickens elsőévesnek számít - tavaly már a liga környékén volt-, de valójában rookie) és Fournette nélkül!

Íme egy nagyon boldog Shao Khan(nagyon örülök, hogy végre kifezetődött a sok befektetése)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Khan_Its_unbelievable/ae52a270-0b2f-4f20-afa7-cad1786703ae
"Mit mondtak önnek a többi tulajok az eheti Owners Meetingen?"
"Sokkal kevésbé voltak barátságosak." 😊

A nap hősei jaydon KIBASZOTT Mickens
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mickens_Its_been_a_long_time_coming/b03e7e13-1c45-41a6-aceb-5a23412feea0

És Keelan MOTHERFUCKING Cole
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Cole_This_is_a_totally_new_team/746daed1-f76a-4c1b-8735-8a280ae127f3

És végül, de nem utolsó sorban Calais Campbell, aki immár 14,5 sackre tornázta a franchise idénycsúcsot
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Campbell-We-have-a-lot-of-work-to-do/953215e5-57ab-496c-84ca-e9b259f1cec9
Jelenleg fél sackre van tavalyi csapatársától, Chandler jonestól és az 1. helytől. A jags 51-nél jár (Yates 4 sackkel megúszta az első heti 10-es után amit Savage és Watson kapott),

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez és/vagy egy Rams W jövő vasárnap. (Az AFC West győztese nem tud már minket beérni)
 twitter.com/Tdickman89/status/942553576550928384

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Nagy csatában, de csak kikapott a Titans a 49erstől. Kvázi nüanszok választanak el minket az 1. AFC South koronánktól. És jövő héten Titans-Rams lesz (bár a mi meccsünk se lesz könnyű a Jimmy G-vel veretlen és eddig verhetetlen Niners ellen... ), akár Cooper Kuppék is kikaparhatják nekünk a gesztenyét.
iktriad
Bár mindketten kedveljük az egykori kis FCS-es Ohio völgyi bajnokot, de azon a meccsen kb. annyi lesz a kérdés, hogy 30-3 vagy 30-10. Ide.

Ami a 2. kiemelést illeti, a Pats és a Steelers is csak 1 meccsel van előttünk, ha netán bukik valamelyikük vagy mindkettő és mi nyerjük az utsó 2-t, akkor még beelőzhetjük mindkét csapatot. De egyelőre a 3. kiemeltség tűnik a realitásnak.
iktriad
A Steelerst beelőzzük. Majd kiejtjük. Hogy ne kelljen stresszelniük Foxboroughban. 😉

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 459 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy csatában, de csak kikapott a Titans a 49erstől. Kvázi nüanszok választanak el minket az 1. AFC South koronánktól. És jövő héten Titans-Rams lesz (bár a mi meccsünk se lesz könnyű a Jimmy G-vel eddig verhetetlen Niners ellen... ), akár Cooper Kuppék is kikaparhatják nekünk a gesztenyét.

Ami a 2. kiemelést illeti, a Pats és a Steelers is csak 1 meccsel van előttünk, ha netán bukik valamelyikük vagy mindkettő és mi nyerjük az utsó 2-t, akkor még beelőzhetjük mindkét csapatot. De egyelőre a 3. kiemeltség tűnik a realitásnak.

Szerkesztette: iktriad