NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MikeClayNFL/status/941874655119409153
Tony Adams
Nem is tűnik rookienak az első 4 meccsén.

Vagyis idén kell SB-t nyerni, amikor még ilyen szépen egyben van a csapat - adja magát.
Sobri Jóska
Őszintén megvallom, lassan már én is kezdek hinni ebben.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Vagyis idén kell SB-t nyerni, amikor még ilyen szépen egyben van a csapat - adja magát.
Sobri Jóska
Ugyan, rajta kivül mindenki itt lesz szerintem jövőre aki fontos, meg összehoznak megint egy pofás draftot, aztán lehet duplázni.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
 twitter.com/MikeClayNFL/status/941874655119409153
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Vagyis idén kell SB-t nyerni, amikor még ilyen szépen egyben van a csapat - adja magát.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fournette pihenjen csak, szerintem a WR corp is elmegy, legalabbis ps-bol sem lennenk elorebb senkivel.

Colvinnal kapcsolatban egyet kell ertsek, abba meg belegondolni is nehez, Ramsey mennyit fog keresni - de persze meg kell tartani.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette nem edzett ma, kérdéses a játéka a Texans ellen. Pinkard és Hurns biztos kihagyják a vasárnapot, de nem valószínű, hogy WR.-t hívnánk fel a practice squadból, mert Marrone teljesen nyugodtan neki mer menni a meccsnek a Lee, Cole, Westbrook, Mickens WR 4-essel...

Ha már Jaydon F. Mickens, az megvan, hogy a srác nem olyan rég, még a kocsijában aludt, és nem azért mint tavaly Denard(Sidenote: Shoelace hogy eltűnt már az NFL radarjáról...)?
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-12-15/jaydon-mickens-went-living-his-car-starring-punt-returns-jaguars

most már “best trio” 😊 kíváncsi leszek mi lesz Colvinnal.

 instagram.com/p/BcsyT1tHbLT/
winston
Hát, hacsak nem lesz iránta nagy kereslet(kétlem), vagy nem ír alá diszkont áron (nem hiszem, hogy ez lesz a helyzet, mert az ACL szakadás miatt rohadt sok pénzt bukott a drafton, amit most pótolna), akkor nem fog sajnos itt maradni jövőre. A-Rob megtartása, meg a QB kérdés miatt(ha Blake így játszik a hátralévő meccsek többségén, mint az elmúlt 2 meccsen, tovább, lehet jövőre 19 milliát fog keresni itt, kvázi "prove it" dealként, olcsóbban nem hiszem hogy megússzuk a QB posztot, mert nem hinném, hogy 1. első körös rookie kezdő QB-val menne neki az FO a jövő évi szezonnak) nem lesz nagyon rá sajnos $. Pedig jó lenen egybe tartani ezt az ötöst. De talán egy megbízható nickel cornert azért lehet a drafton szerezni a középső körökben.
Arról nem is beszélve, hogy lassan el kell kezdeni spórolni Ramsey kolosszális valamint Yannick elég húzós új szerződésére is...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
most már “best trio” 😊 kíváncsi leszek mi lesz Colvinnal.

 instagram.com/p/BcsyT1tHbLT/
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy ma elgondolkodtam, az idei formát elnézve ki a jobb CB - Bouye vagy Ramsey? Mert Ramsey a tehetségesebb játékos, de Bouye áll több pickkel és rá dobálnak a legrosszabb passer ratinggel a QB-k.
Remélem nem tűnik homerségnek, de mind a 2 CB-nknek nem csak a Pro Bowl keret tagság járna, de idén szerintem mindkettőjüknek az All-Pro státusz is. Erről kinek mi a véleménye?
iktriad
Idén mindenképpen, bőven bentvannak a TOP 5-ben mindketten.
winston
AJ megadja a választ a kérdésedre 0:45 körül:

 youtu.be/POcPgCMwYGE
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaydon K. | (K=Kibaszott) | Mickens lett megint a hét AFC ST játékosa.
 twitter.com/RLiuNFL/status/940955057767542784
Akkor volt a múltkor is a hét special teamere, mikor a teal mez volt rajta. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ezt augusztus végén írja le valaki elmegyógyintézetbe küldték volna kivizsgálásra. Most ott tartunk, hogy azt kell mondjam, igaz a felvetés (főleg ha úgy játszik, mint az elmúlt 2 héten)
 www.bigcatcountry.com/2017/12/13/16771658/blake-bortles-is-the-one-player-the-jaguars-cannot-afford-to-lose
Ha netán ilyen jó formában fejezi be az évet, akkor azt mondom, jövőre kapja meg azt a 5. éves szerződéses pénzt, ami jár neki kvázi "prove it" jelleggel, és ha ott is többnyire jól játszik, akkor jöhet a hosszú távú szerződés. És biztos, ami biztos draftoljjunk egy a QB-t a 2. napon, vagy legkésőbb Coughlin QB money körében, a 4.-ben.

Bepróbálkoztunk Kenny Brittnél, de végül a Patsbe ment. Majd RamBo ráébreszti, hogy mekkora hibát követettet el, ha netán a 2 csapat összefut januárban.
 twitter.com/BenVolin/status/941019566146248705
Arról mér nem is beszélve, hogy én imádom a Lee-Westbrook-Cole-Mickens WR sorunkat. És ehhez nemsokára csatlakozik Hurns is remélhetőleg,

És újabb jel, hogy hatalmas kincset hoztunk el tavaly a 3. körben.
 twitter.com/MattHoffmanNFL/status/940722376567902208
Ha így megy tovább Yannick nagyon gazdag ember lesz 2 év múlva, remélhetőleg nálunk. Már csak azért is, mert Fowler megint kezd eltünedezni sajna az utóbbi hetekben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvin kijött az agyrázkódás programból (átadta a kilincset Larry Pinkardnak) szóval vasárnap újra bevethető lesz. Pinkardon kivűl Fournette, Hurns és Cam Robisnon nem edzett ma. Fournettenek quad sérülése van.


nem voltunk híresek a telt házas meccsekről, de úgy láttam, ahogy az eredmények jönnek, úgy telik a lelátó is, érdekességképpen van arra valami kimutatás, hogy hány %-osan mennek a hazai meccsek?
Stoki
 www.espn.com/nfl/attendance

de ezeket általában erősen kozmetikázzák, ahol kell, a Seattle ellen papíron telt ház volt
baggio
papíron, a felső karéjon azért le tudtunk volna ülni, viszonylag simán... 😊
Stoki
Hivatalosan telt ház volt, nem hivatalosan kb. 95%, ami Jacksonfalván nagyon jó arány. Jó lenne, ha a Houston ellen is legalább ennyire megtelne a stadion.
Na takarjatok be...

 www.bigcatcountry.com/2017/12/13/16771708/michael-bennett-suspension-nfl-ruling-jaguars-seahawks
Maka
Players' safety my ass.... Greg Schiano döntött erről, vagy mi a tököm?
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Na takarjatok be...

 www.bigcatcountry.com/2017/12/13/16771708/michael-bennett-suspension-nfl-ruling-jaguars-seahawks

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
nem voltunk híresek a telt házas meccsekről, de úgy láttam, ahogy az eredmények jönnek, úgy telik a lelátó is, érdekességképpen van arra valami kimutatás, hogy hány %-osan mennek a hazai meccsek?
Stoki
 www.espn.com/nfl/attendance

de ezeket általában erősen kozmetikázzák, ahol kell, a Seattle ellen papíron telt ház volt
baggio
papíron, a felső karéjon azért le tudtunk volna ülni, viszonylag simán... 😊
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 006 — no es importante
nem voltunk híresek a telt házas meccsekről, de úgy láttam, ahogy az eredmények jönnek, úgy telik a lelátó is, érdekességképpen van arra valami kimutatás, hogy hány %-osan mennek a hazai meccsek?
Stoki
 www.espn.com/nfl/attendance

de ezeket általában erősen kozmetikázzák, ahol kell, a Seattle ellen papíron telt ház volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
nem voltunk híresek a telt házas meccsekről, de úgy láttam, ahogy az eredmények jönnek, úgy telik a lelátó is, érdekességképpen van arra valami kimutatás, hogy hány %-osan mennek a hazai meccsek?
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
És a hivatalos oldal szokásos egyedi videóösszefoglalója az évtized eddigi legnagyobb Jaguars alapszakasz győzelméről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sounds-of-the-Game-Seahawks/ff102528-4ebc-41fb-8eb3-c4657c93a5d9
Szintén nagyon ajánlott anyag!
iktriad
Jaja, nagyon ajánlott, bár a Jagsről nem találtam semmit benne! 😀
Maka
javítva. Ezért nem kell hajnalban kialvatlanul hszeket írni.
iktriad
én is belenéztem, de nem találtam semmi ide illőt, bár én magamban elintéztem azzal, hogy tuti valamit nem jó nézek... 😊
mondjuk az tény, hogy Katie még mindig jól tartja magát 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a hivatalos oldal szokásos egyedi videóösszefoglalója az évtized eddigi legnagyobb Jaguars alapszakasz győzelméről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sounds-of-the-Game-Seahawks/ff102528-4ebc-41fb-8eb3-c4657c93a5d9
Szintén nagyon ajánlott anyag!
iktriad
Jaja, nagyon ajánlott, bár a Jagsről nem találtam semmit benne! 😀
Maka
javítva. Ezért nem kell hajnalban kialvatlanul hszeket írni.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
És a hivatalos oldal szokásos egyedi videóösszefoglalója az évtized eddigi legnagyobb Jaguars alapszakasz győzelméről:
 celebmafia.com/katie-holmes-cosmos-100-most-powerful-women-luncheon-in-nyc-1169808/
Szintén nagyon ajánlott anyag!
iktriad
Jaja, nagyon ajánlott, bár a Jagsről nem találtam semmit benne! 😀

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy ma elgondolkodtam, az idei formát elnézve ki a jobb CB - Bouye vagy Ramsey? Mert Ramsey a tehetségesebb játékos, de Bouye áll több pickkel és rá dobálnak a legrosszabb passer ratinggel a QB-k.
Remélem nem tűnik homerségnek, de mind a 2 CB-nknek nem csak a Pro Bowl keret tagság járna, de idén szerintem mindkettőjüknek az All-Pro státusz is. Erről kinek mi a véleménye?
iktriad
Idén mindenképpen, bőven bentvannak a TOP 5-ben mindketten.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Lambonak jó napjai vannak. Nemcsak, hogy clutch kicker és fan favorit lett Jacksonfalván, hétfőn eljegyezte a barátnőjét is. És mivel mindketten nagy soccer örültek (Lambo ugyebár egykori amerikai U17-es és U20-as válogatott kapus volt, még az MLS-ben is játszott), lehet, hogy majd az orosz foci vébére mennek nászútra(annak ellenére, hogy a Team USA nem jutot ki), ha az időbeosztása engedi Gratula nekik.


A Jaguars (még) legjobb CB-je (és talán legjobb védője) Rashean Mathis az utódokról és a Jagsről úgy általában.

Amúgy ma elgondolkodtam, az idei formát elnézve ki a jobb CB - Bouye vagy Ramsey? Mert Ramsey a tehetségesebb játékos, de Bouye áll több pickkel és rá dobálnak a legrosszabb passer ratinggel a QB-k.
Remélem nem tűnik homerségnek, de mind a 2 CB-nknek nem csak a Pro Bowl keret tagság járna, de idén szerintem mindkettőjüknek az All-Pro státusz is. Erről kinek mi a véleménye?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti nagyon ajánlott O & O

A tartalomból:
Seahawks visszatekintő
Playoff - mennyi esélye lenne a Jagsnak a 2 nagy (Pats, Steelers) ellen a rájátszásban?
Bortles jövő latolgatás
Lambo kapcsán elmélkedés, mennyi majdnem és tényleges home runt ütött idén a front office a drafttal és főleg az igazolásokkal akár szezon közben is(még Maka szavaival élve jaydon kibaszott Mickens is említésre kerül)
Texans jóslatok és előretekintő

Ha már a Houston szóba került 2 érdeseks tweet
1. Wow
 twitter.com/beej1953/status/940643179665207308
2. WOOOOW (remélem ez nem csak anank szól, hogy Marrone éls BoB nagyon jó viszonyban vannak)
 twitter.com/ryanohalloran/status/940644560492990464

És a hivatalos oldal szokásos egyedi videóösszefoglalója az évtized eddigi legnagyobb Jaguars alapszakasz győzelméről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sounds-of-the-Game-Seahawks/ff102528-4ebc-41fb-8eb3-c4657c93a5d9
Nagyon ajánlott anyag!

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amúgy ha vasárnap nyerünk, és a Steelers netán megveri a Patst(mondjuk erre nem tennék nagy pénzt), akkor a Jags lesz a 2. kiemelt az AFC-ben 2 héttel a vége előtt. 😊

iktriad
Ugye hogy megmondtam, a Steelers mögött lesztek másodikok ha el nem rontjátok 😊.
harras
Az még odébb van, és ha netán még is így lenne, akkor Jags - Pats párosítás lenne nagy valószínűség szerint a 2. körben...
iktriad
Hát ööööö.... a rájátszásban pláne a Divisionalban már szoktak lenni erős ellenfelek...... na de a jacksonville-i szurkolók azok után amit küldtek a managementnek hogy mit várnak a szezontól de mégis kitartottak simán megérdemlik azt a Jags-Pats rájátszás meccset otthon. Már amennyire tuti hogy a Patsot nem lehet meglepni már a WC-ban.

Azért elképzelem Bortlest a SB-ban, Meg a JAX szurkolókat ahogy csipkedik magukat, hogy ez nem álom ?

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ha vasárnap nyerünk, és a Steelers netán megveri a Patst(mondjuk erre nem tennék nagy pénzt), akkor a Jags lesz a 2. kiemelt az AFC-ben 2 héttel a vége előtt. 😊

iktriad
Ugye hogy megmondtam, a Steelers mögött lesztek másodikok ha el nem rontjátok 😊.
harras
Az még odébb van, és ha netán még is így lenne, akkor Jags - Pats párosítás lenne nagy valószínűség szerint a 2. körben...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amúgy ha vasárnap nyerünk, és a Steelers netán megveri a Patst(mondjuk erre nem tennék nagy pénzt), akkor a Jags lesz a 2. kiemelt az AFC-ben 2 héttel a vége előtt. 😊

iktriad
Ugye hogy megmondtam, a Steelers mögött lesztek másodikok ha el nem rontjátok 😊.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már kezdem azt gondolni a mesterről (Marrone), hogy ő már csak egy győztes SB után fog kicsikarni némi mosolyt és megelégedettséget...de nem bánom, csak keményen, és a talajon maradni, az eredmények őt igazolják!
BB meg egy "állat", just do it! 😊
Stoki
Tessék hétfői is poénkodott párat, szóval a sajtótájékoztatóin kifejezetten érdekes pasas, nem a Belichick iskolát képviseli.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marrone-Were-trying-to-earn-respect/047ab745-2bfd-4cb7-9967-0053d4fe4115
Marrone majd szerdán tud infót adni arról, hogy Hurns és Telvin elérhető lesz-e, és nem tart attól, hogy nincs sok friss felvétel Yatesről és Jimmy G-ről. Viszont azt is mondta, hogy mivel jól ismeri BoB-t, tisztában van vele, hogy óriási csata lesz vasárnap.

Apropó BB, oké ez szerintem erős túlzás, de azért nem esik rosszul egy 1/4-en draftoló csapatnak, hogy van ennek a hot takenek némi realitásalapja
 twitter.com/PriscoCBS/status/940418012221509633
Ez viszont már picit érdekesebb megközelítés.
 twitter.com/GeneFrenette/status/940419767873212416
Amúgy ha vasárnap nyerünk, és a Steelers netán megveri a Patst(mondjuk erre nem tennék nagy pénzt), akkor a Jags lesz a 2. kiemelt az AFC-ben 2 héttel a vége előtt. 😊

10 megjegyzés Halloranttől,
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-12-11/jaguars-takeaways-terrific-work-offensive-line-win-over-seattle

7 a BCCsektől (Pozt és Bortlest egyszerre dicsérik benne - újabb jel, hogy jön a világvége 😊 )
 www.bigcatcountry.com/2017/12/11/16764478/7-observations-from-the-jaguars-30-24-victory-over-the-seahawks

A Varjú Bortles elmúlt 2 meccsen mutatott jó formájáról.
 www.bigcatcountry.com/2017/12/11/16761388/blake-bortles-jaguars-playoff-push-2017
Amúgy a cikkben is beszzél róla a Varjú, hogy elég sok magasztalást kapott Blake a csapatársaktól az elmúlt 2 héten. Úgy tűnik él a bizalom iránta a társak részéről is, ami decemberben a playoff aspiráns csapatnál nagyon nem árt.

És nagy dicséret illeti a támadófalat is. A futójáték feltámadt, és Bortlest egyszer se sackelték. Idén negyedszer, ami franchise rekord beállítás, és van még 3 meccs hátra.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-12-11/jaguars-takeaways-terrific-work-offensive-line-win-over-seattle

Szerkesztette: iktriad