Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ezért kár volt !egy OT W (akárki ellen) jó kis plusszt adhatott volna.
a Steelers nagy falatnak tűnik de azért talán sebezhetőek (lásd Browns,Bears)
a Bears is megfutotta őket,hátha Fournettenek végre összejön és robbant egy igazán nagyot!
bár könnyen lehet hogy inkább Bellnek lesz nagy meccse...
hátradőlve lehet nézni a meccset nincs semmi vesztenivaló! reálisan nézve egyenlőre nem elvárható egy Pitts verés idegenben!az azért fontos lenne hogy legyen tartása a csapatnak és ne adja meg magát könnyen esetleg.
yooker
Szerencsére otthon jók szoktunk lenni, nekünk idegenben van gondunk, főleg ha negatív mérlegű csapattal találkozunk. Kész szerencse, hogy a Ravens még pozitívban volt vasárnap, így kénytelenek voltunk komolyan venni. 😊

A Bears-meccsen azért nem volt Tuitt és Watt, ami sztem jelentősen hozzájárult a gyenge rush D-hez. (Persze azt így is hozni kellett volna) Mindenesetre meglepne, ha újra sikerülne szétfutni minket, és ha nem sikerül, akkor azért jelentősen nőnek az esélyeink, mert az még meglepőbb lenne, ha Bortles nyerné meg a meccset a JAX-nek. Ráadásul nálunk Bell meccsről meccsre jobb, ami azért szintén jelentősen növeli az esélyeinket.

Ettől függetlenül érdekes meccsre van kilátás, mert eddig összességében két jól muzsikáló D-t kellene felülmúlnia mindkét O-nak - főleg levegőben. Szóval akár érdekes is lehet, ha mindkét D hozza a tőle elvártat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vannak fokmérői egy jó csapatnak. Ilyenek pl:

-Hazai pályán 0.5 feletti W/L mutató (1.a lépcső) -- Pozitív szezon aspiráns

-Kötelező meccseket hozzák (1.b.lépcső)

-Idegenben is képesek a győzelemre (2.lépcső) - PO aspiráns

-PO win (3.lépcső) --Contender szint

A Jax még csak a pozitív szezonért hajt. Idegenben és hosszabbításban kikaptatok egy FG-al. Lesz még ilyen. Jövőre halásztok egy Qb-t, és az AFC powerhousa lesz a divízió.
undisputedly
A Steelers olyan lendületes a lépcsőzés elején, hogy az 1/b állandóan átugorja. 😊
Soldados
Igazából ez nyilván csak a saját szempontrendszerem, ami az évek során megszerzett empirikus tapasztalatokból épül, de azért...:kivétel erősíti a szabályt 😊
undisputedly
Nekem ez tetszik, csak jó lenne erről tájékoztatni Tomlint is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ezért kár volt !egy OT W (akárki ellen) jó kis plusszt adhatott volna.
a Steelers nagy falatnak tűnik de azért talán sebezhetőek (lásd Browns,Bears)
a Bears is megfutotta őket,hátha Fournettenek végre összejön és robbant egy igazán nagyot!
bár könnyen lehet hogy inkább Bellnek lesz nagy meccse...
hátradőlve lehet nézni a meccset nincs semmi vesztenivaló! reálisan nézve egyenlőre nem elvárható egy Pitts verés idegenben!az azért fontos lenne hogy legyen tartása a csapatnak és ne adja meg magát könnyen esetleg.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren 10 gondolata vasárnapról.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-02/jaguars-takeaways-week-4-loss-jets

4 meccs után még sok a kérdőjel velünk velünk kapcsoltban
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-02/four-games-jaguars-still-learning-about-themselves

Benn és Poz asokba kerülő büntijeikről
 jacksonville.com/jaguars/sports/2017-10-02/jaguars-notebook-benn-posluszny-revist-key-penalties-against-jets

Lerentee McCray azt mondta, valószínűleg tud edzeni a héten.
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ouch
 twitter.com/ryanohalloran/status/914832894564192256

OUCH
 twitter.com/ryanohalloran/status/914816057528999938

Napi WTF statisztikám azonban mégis ez
.  twitter.com/mike_e_kaye/status/914819769198669824


Az a baj, hogy ilyen QB teljesítménnyel nehéz akármit is elérni. Konkrétan szerintem nekünk van a(z egyik) legrosszabb kezdőirányítónk a ligában. Talán Hoyer, Glennon, McCown, Brisett, Kizer, akivel jelenleg Bortles egy polcon van, abból Kizer pedig újonc. Még Keenum is jobb ebben a szezonban!

Egyszerűen fájdalom volt nézni minden egyes passzjátékot. Annyira kiolvashatóvá válik így a támadás, egyszerűen Bortles nem bír 10+ yardos passzt elengedni, ami 10 yardon belül van, az meg vagy checkdown passz, vagy oldalpassz üres embernek, aki hozza a catch utáni yardokat. Pontosság, precizitás 0.

1. vagy FA-ról hozunk valami elérhető irányítót év végén, mert a Jags most win-now üzemmódban van.
2. vagy draftolunk valami ígéretes QB-t idén.

Bortlesnek ki kell adni az ultimátumot, ha nem hoz valami értékelhetőt idén se, akkor bucsu.
Willis
Nem kell fenyegetni. Ha ez a tegnapi állapot nem javul, akkor egyszerűen visszavonjuk az 5. éves opciót, és FA lesz. Sajnos egyre elkerülhetetlenebb ez a dolog, már ha le nem sérül és akkor 19 milliót fizethetünk neki jövőre garantáltan...
A veterán opció lehet vonzóbb lesz, mert ha netán mégis 50% körül kötünk ki év végére, akkor a fél draftunkat el kellene cserélni, hogy feltradeljünk az egyik top prospectért.
Ezért mondom, hogy ne lepődjünk meg, ha jövőre Alex Smith lesz itt a kezdő QB, mögötte valami rookieval. Ha azt hozza, amit idén a Chiefsben, az szerintem pont elég, hogy itt eredményesen ellegyen 1 vagy 2 szezonig, amíg az 1. vagy 2. napon draftolt rookie beérik mögötte.
iktriad
Én is pont Alex Smith-re gondoltam 🙂 Jaguars nem szokott rossz lenni FA piacon, hátha vonzók lehetünk neki, hiszen konkrétan egy kész csapatot kapna maga alá, ha ide igazol. Talán a támadófal az egyetlen gyenge pont az offensben (hihi).
Draftról pedig surranó pályán behúzunk egy Josh Allent.t vagy Mayfieldet az első körben. Allen lehet lejjebb is csúszik a második körig 😛
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vannak fokmérői egy jó csapatnak. Ilyenek pl:

-Hazai pályán 0.5 feletti W/L mutató (1.a lépcső) -- Pozitív szezon aspiráns

-Kötelező meccseket hozzák (1.b.lépcső)

-Idegenben is képesek a győzelemre (2.lépcső) - PO aspiráns

-PO win (3.lépcső) --Contender szint

A Jax még csak a pozitív szezonért hajt. Idegenben és hosszabbításban kikaptatok egy FG-al. Lesz még ilyen. Jövőre halásztok egy Qb-t, és az AFC powerhousa lesz a divízió.
undisputedly
A Steelers olyan lendületes a lépcsőzés elején, hogy az 1/b állandóan átugorja. 😊
Soldados
Igazából ez nyilván csak a saját szempontrendszerem, ami az évek során megszerzett empirikus tapasztalatokból épül, de azért...:kivétel erősíti a szabályt 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vannak fokmérői egy jó csapatnak. Ilyenek pl:

-Hazai pályán 0.5 feletti W/L mutató (1.a lépcső) -- Pozitív szezon aspiráns

-Kötelező meccseket hozzák (1.b.lépcső)

-Idegenben is képesek a győzelemre (2.lépcső) - PO aspiráns

-PO win (3.lépcső) --Contender szint

A Jax még csak a pozitív szezonért hajt. Idegenben és hosszabbításban kikaptatok egy FG-al. Lesz még ilyen. Jövőre halásztok egy Qb-t, és az AFC powerhousa lesz a divízió.
undisputedly
A Steelers olyan lendületes a lépcsőzés elején, hogy az 1/b állandóan átugorja. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vannak fokmérői egy jó csapatnak. Ilyenek pl:

-Hazai pályán 0.5 feletti W/L mutató (1.a lépcső) -- Pozitív szezon aspiráns

-Kötelező meccseket hozzák (1.b.lépcső)

-Idegenben is képesek a győzelemre (2.lépcső) - PO aspiráns

-PO win (3.lépcső) --Contender szint

A Jax még csak a pozitív szezonért hajt. Idegenben és hosszabbításban kikaptatok egy FG-al. Lesz még ilyen. Jövőre halásztok egy Qb-t, és az AFC powerhousa lesz a divízió.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ouch
 twitter.com/ryanohalloran/status/914832894564192256

OUCH
 twitter.com/ryanohalloran/status/914816057528999938

Napi WTF statisztikám azonban mégis ez
.  twitter.com/mike_e_kaye/status/914819769198669824


Az a baj, hogy ilyen QB teljesítménnyel nehéz akármit is elérni. Konkrétan szerintem nekünk van a(z egyik) legrosszabb kezdőirányítónk a ligában. Talán Hoyer, Glennon, McCown, Brisett, Kizer, akivel jelenleg Bortles egy polcon van, abból Kizer pedig újonc. Még Keenum is jobb ebben a szezonban!

Egyszerűen fájdalom volt nézni minden egyes passzjátékot. Annyira kiolvashatóvá válik így a támadás, egyszerűen Bortles nem bír 10+ yardos passzt elengedni, ami 10 yardon belül van, az meg vagy checkdown passz, vagy oldalpassz üres embernek, aki hozza a catch utáni yardokat. Pontosság, precizitás 0.

1. vagy FA-ról hozunk valami elérhető irányítót év végén, mert a Jags most win-now üzemmódban van.
2. vagy draftolunk valami ígéretes QB-t idén.

Bortlesnek ki kell adni az ultimátumot, ha nem hoz valami értékelhetőt idén se, akkor bucsu.
Willis
Nem kell fenyegetni. Ha ez a tegnapi állapot nem javul, akkor egyszerűen visszavonjuk az 5. éves opciót, és FA lesz. Sajnos egyre elkerülhetetlenebb ez a dolog, már ha le nem sérül és akkor 19 milliót fizethetünk neki jövőre garantáltan...
A veterán opció lehet vonzóbb lesz, mert ha netán mégis 50% körül kötünk ki év végére, akkor a fél draftunkat el kellene cserélni, hogy feltradeljünk az egyik top prospectért.
Ezért mondom, hogy ne lepődjünk meg, ha jövőre Alex Smith lesz itt a kezdő QB, mögötte valami rookieval. Ha azt hozza, amit idén a Chiefsben, az szerintem pont elég, hogy itt eredményesen ellegyen 1 vagy 2 szezonig, amíg az 1. vagy 2. napon draftolt rookie beérik mögötte.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Az a baj, hogy ilyen QB teljesítménnyel nehéz akármit is elérni. Konkrétan szerintem nekünk van a(z egyik) legrosszabb kezdőirányítónk a ligában. Talán Hoyer, Glennon, McCown, Brisett, Kizer, akivel jelenleg Bortles egy polcon van, abból Kizer pedig újonc. Még Keenum is jobb ebben a szezonban!

Egyszerűen fájdalom volt nézni minden egyes passzjátékot. Annyira kiolvashatóvá válik így a támadás, egyszerűen Bortles nem bír 10+ yardos passzt elengedni, ami 10 yardon belül van, az meg vagy checkdown passz, vagy oldalpassz üres embernek, aki hozza a catch utáni yardokat. Pontosság, precizitás 0.

1. vagy FA-ról hozunk valami elérhető irányítót év végén, mert a Jags most win-now üzemmódban van.
2. vagy draftolunk valami ígéretes QB-t idén.

Bortlesnek ki kell adni az ultimátumot, ha nem hoz valami értékelhetőt idén se, akkor bucsu.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Egyébként az Poztól miért volt sportszerűtlen? Ellene voltak aljasak, rámondott két csúnyát az ellenfelére és ez már fegyelmezetlenség? Nemár. Akkor amikor a pályán állnak egymásba a srácok dumálni kicsit, azokra miért nem repül minden 5. játéknál a citrom. Sokszor igen fura nekem a bírói tevékenység.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ennél nyerhetőbb meccset nem sokszor buktunk el. A visszafújt TD, Lee dropja FG távban, a teljesen felesleges sportszerűtlenség Poztól...

Megint majdnem megnyerte a védelem (ami ajánlott lett volna a két 70 yardos szopadék után), de ezúttal igényeltek volna egy minimumot az offense-től. Nem jött. A végén már az X-nek szurkoltam, azzal is vezetnénk a csoportot. 😀

Hatalmas bravúr, ha a következő kettőből nyerünk egyet (@Steelers, Rams), az kiegyenlítené a tegnapi borzalmat (3-3-at elfogadjuk előre is), utána már kicsit fényesebben látom a dolgokat (@Colts, Bengals, Chargers, @Browns, @Cardinals, Colts).

A nagy képet nézve azért a csoportgyőzelem még mindig nem veszett, bár a Texans aggasztóan éledezik. Remélhetőleg a "hatszor lábon lőjük magunkat" meccsen túl vagyunk és sokkal több nem követi, mert akkor a 8-8 még mindig elérhető cél.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát ja, Bortles és Lee tegnap megint közelebb került, ahhoz, hogy útilaput kössünk majd a szezon végén a lábukra. Ebben az a szar, hogy a szezon előtt mozdítható Brisett-tel könnyen akár 4-0-al állhatnánk jelenleg, de legalábbis 3-1-el... De a Jags az utóbbi években leginkább babban nagyon jö, hogy elbassza a kínálkozó lehetőségeit.
iktriad
nézd a jó oldalát. Jack legalább jó volt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezt akartam kérdezni mert én nem láttam 100 visszajátsázst, hogy Powell TD-je jogos volt?

de az szomorú, hogy az öreg McCownt ha kicseréled Bortlesre, ti nyertek.
Höri
Sajna Igen. Cambell és Telvin is közel volt, de nem értek hozzá. Ramsey meg ott mozizott tőle 1 méterre. Egy kurva nagy lebaszást érdemel érte, mert simán megakadályozhatta volna a TDt, ha időben kapcsol és hozzáér Powellhez,

Hát ja, Bortles és Lee tegnap megint közelebb került, ahhoz, hogy útilaput kössünk majd a szezon végén a lábukra. Ebben az a szar, hogy a szezon előtt mozdítható Brisett-tel könnyen akár 4-0-al állhatnánk jelenleg, de legalábbis 3-1-el... De a Jags az utóbbi években leginkább babban nagyon jö, hogy elbassza a kínálkozó lehetőségeit.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt akartam kérdezni mert én nem láttam 100 visszajátsázst, hogy Powell TD-je jogos volt?

de az szomorú, hogy az öreg McCownt ha kicseréled Bortlesre, ti nyertek.

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
A Seahawks - Colts eredménye csalóka, az Indy volt a jobb csapat az első félidőben.
iktriad
Vannak Falcons szurkolók, akiknek elpattan egy ér a szemükben, ha azt hallják "XY volt a jobb csapat az első félidőben" 😉
Majdnem 30 ponttal nyert a Seahawks, ez mennyire lehet csalóka? Yardban 477 vs 237.

A Steelers 9 pontos favorit vasárnapra. TALÁN a spread meglesz. De újranézve a tegnapi fost még ebben is kételkedem.
iktriad
Ne ezt a meccset nézd 😊 Több pozitivitást! (nekem mondjuk könnyebb, mert csak az első félidőt láttam és a Jets TD alatt pont pisiltem és csak a visszajátszásban láttam, hogy HOZZÁÉRTEK!!!)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jó hír, továbbra is az élen állunk holtversenyben az AFC Southban
A rossz hír, ha így játszunk mint tegnap, akkor simán kinéz egy 2-5 a bye weekre. A Seahawks - Colts eredménye csalóka, az Indy volt a jobb csapat az első félidőben.
Megjegyzem Bortles jelenleg az 5. legjobban játszó QB egy 4 csapatos divízióban...Na jó, ha Luckot sérültnek tekintem, akkor 4. Championship. Ha Watson is így fog játszani, mint az elmúlt 2 héten tette, akkor a jövőre nézve sürgősen kell találunk egy új franchise QB-t, mert a drága elit (passz)defensünk meg Fournette egyedül kb annyit fog hozni konyhára, mint a 2011-es über MJD + jó D. 5-11-et.

10 megfigyelés Mike Kayetól tegnapról.
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-vs-jets-10-observations-poor-run-defense-offensive-blunders-lead-to-jacksonville-loss/479930601

A Steelers 9 pontos favorit vasárnapra. TALÁN a spread meglesz. De újranézve a tegnapi fost még ebben is kételkedem.

LSU-s Top 10-es pickek ha találkoznak.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ti se nagyon tudtok kilépni a saját árnyékotokból ahogy látom. Csak bele-bele kapcsoltam a meccsbe, teljes képem nincs, de az offense elég ragyán nézett ki. Volt egyáltalán az első - scriptelt - TD drive-on kívül még szép drive a meccsen Bortleséktől?

Teljesen kiszámíthatatlan itt mindenki. A Colts konstansan szenved, a Texans offense az első két fordulóban úgy nézett ki, hogy abból két offseason alatt se lehet támadó egységet faragni, oszt tessék. Múlt héten felraktak egy 30-ast a Patsnek, most meg 50+ pontot a Titansnak. Annak a Titans-nak amelyik eddig nagyon stabil, jó játékot mutattott. A Jags meg egyik héten hasít mint egy contender, következő héten meg jön a flashback...
peterk2005
A rendes játékidő végén lett volna egy (meccsnyertes TD), de Benn holdingja miatt visszafújták. Meg a goal line környékén sikerült 3-szor passzolni, mikor ott van Fournette. Természetesen FG lett a vége.

Jövő héten kiderül,, hogy páratlan heti csapat vagyunk, vagy a same old Jags, akinek átlagon felüli (passz)védelme van.

Kíváncsi leszek mire megy a Colts a Seahawks ellen. Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem lesz olyan sima az se.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ti se nagyon tudtok kilépni a saját árnyékotokból ahogy látom. Csak bele-bele kapcsoltam a meccsbe, teljes képem nincs, de az offense elég ragyán nézett ki. Volt egyáltalán az első - scriptelt - TD drive-on kívül még szép drive a meccsen Bortleséktől?

Teljesen kiszámíthatatlan itt mindenki. A Colts konstansan szenved, a Texans offense az első két fordulóban úgy nézett ki, hogy abból két offseason alatt se lehet támadó egységet faragni, oszt tessék. Múlt héten felraktak egy 30-ast a Patsnek, most meg 50+ pontot a Titansnak. Annak a Titans-nak amelyik eddig nagyon stabil, jó játékot mutattott. A Jags meg egyik héten hasít mint egy contender, következő héten meg jön a flashback...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags D jelenleg 1. a passz ellen, de tök utolsó a futás ellen. Még jó, hogy szar RB-k jönnek a következő 2 hétben. Oh wait.

A ki miatt vesztettünk hosszú, hosssssssssssssssssssszú listája:
 www.bigcatcountry.com/2017/10/1/16393816/8-jaguars-players-responsible-for-23-20-loss-to-jets

Üzenet Hackettnek: Használd Fournettet még többet!
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-01/jaguars-insider-not-using-fournette-key-situations-proves-costly
A csodás offensünk 14 drivevot vezetett, az elsőből TD lett a többi 13-ból összesen jött 6 pont. Szép volt fiúk....

Sikerült elkúrni a 2 papíron legkönnyebbnek tűnő meccsünk egyikét. Lehet javítani jövő vasárnap a "csöppet" erősebb Steelers ellen idegeben. Sok sikert srácok...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Lee teljesen magára vállalta a felelősséget a vereségért.
 twitter.com/TeamLee1/status/914590761504657411
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Páros héten nem egy ez nekünk.... Kár érte.
iktriad
Sajnos Bortles teljesen Bortles volt ma.
winston
Lee meg egymaga elcseszte OT-ban minden esélyünket.
több mint 7 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Bár ez a meccs egy hajszálon múlt, Old JAGS : New JAGS =2:2

Dr NaJó
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Páros héten nem egy ez nekünk.... Kár érte.
iktriad
Sajnos Bortles teljesen Bortles volt ma.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Páros héten nem egy ez nekünk.... Kár érte.