Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags a Cowboys hétfő esti módszerét követi himnusz ügyben a Jets ellen. Himnusz előtt térdelés, állás a himnusz alatt

Mi lehet szerintetek a siker kulcsa holnapra?
Willis
1.
 www.youtube.com/watch?v=4F4qzPbcFiA
Ackbar admirális jól mondja, ez egy igazi trap game. 😊 De ennek van jó oldala is. Hosszú idő után játszunk olyan meccset, ahol számunkra lehet csapda a meccs és nem az ellenfélnek. A negatívum, hogy kb mindenki elvárta, hogy a Jags győzzön ezen a meccsen, már akkor, amikor kijött a sorsolás. Most, hogy 2 lehengerlő produkciót mutatott be a csapat, ez az elvárás csak fokozódott. A Jets korántsem áll lebecsülendő erőkből, főleg a védőknél. Sok minden fog kiderülni ezen a meccsen a Jaguarsról. Tudja hozni a kötelezőt? Vagy megint kinyírja a momentumát?
2. Szerezz előnyt! A Jags (főleg a D) arra van felépítve, hogy tartsa az előnyt, ilyenkor kevés csapat van, aki ne lenne nyakig a lekvárban, és ez a Fortet nélkülöző Jets támadósorra hatványozottan igaz. Egy esetleges 10 pontos előny akár le is zárhatja a fontos kérdéseket, ha nem lőjjük ezután lábon magunkat.
3. Robogjon a Pain Train! Fournette eddig nem okozott csalódást, de a leghosszabb futása eddig 17 yardos volt. Ideje egy minimum 120-140 yardos performansznak, ahol látunk egy-két 20-30 yardos futás, esetleg egy 50 yardos TD-t, mint ahogy MJD tette anno pár éve a Jets ellen. És ne feledkezzünk meg Ivoryról se, aki idén mindent megtesz, hogy megtartsuk jövőre.Régi csapata ellen akár lehet ő a titkos ádu ászunk.
4. Maradj kreatív A támadófal mellett Nathaniel Hackett volt a Ravens meccs meg nem énekelt hőse. Egy hasonlóan kreatív, a passzjátékot ügyesen használó, Blake önbizalmára jó hatással lévő kreatív game plan nagyot dobna az esélyeinken. Marcedes Lwewisra most jobban oda fognak figyelni, vegyünk elő egy másik célpontot ( O’Shaughnessy? Koyack? Benn?, Cole?) akire nem számítanak a passzjátékban. Hátha megint lesz egy váratlan hős.
5. Just win baby! Egy újabb W-vel meglenne a 2016-os győzelemmennyiség, 3-1-es nyitó negyeddel indulna a szezon. Ezeket olyan statok, amiket 10 éve produkált ez a csapat. Bár biztos lennének fanyalgók, ha csak nyögvenyelősen jönne össze a siker, én egy csúnya W-t is szívesen elfogadok ma. Ne becsüljük le az ellenfelet, és ne kövessünk el ordító hibákat. A védelemtől pedig jöhetne egy újabb erődemonstráció, miszerint a statisztikák nem csalnak, és tényleg Top 5-ös ez az egység idén az NFL-ben.

Mindezeket leírva én slugfesetet várok(kb hasonló meccset, mint a Ravens tűnt), ahol az első csapat, amely eléri a 17 pontot nyer is. Idén először tippelem azt, hogy nyerünk, remélem nem hozok ezzel vészt a srácok fejére.Remélem sikerül épp bőrrel megúszni ezt a csapdát.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Mi lehet szerintetek a siker kulcsa holnapra?
Személy szerint tömném a futókat rendesen. Úgy hírlik, a Jets elég szar futás elleni védekezésben. Belőném a futás-passz arányt 75-25%-ra, viszont ha ilyen jó passzokat hív a kordinátor, mint a ravens ellen, akkor mehet feljebb is felőlem. Nem kell rizikós passzokat erőltetni Bortlesra, és akkor nem lesz sok eladott labda.

Valamint a védelem most megint hozhat egy Beast meccset. Nagy lehet most az önbizalom az öltözőben, a jets ellen most rá kell pakolni egy lapáttal.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Strong és McCray ezt a mecset is kihagyja, Donald Payne (akit Lageman agyon dicsért a héten, hogy mennyire jó ST játékosnak tűnik), és a ma az injury reportra rákerült Gipson játéka kérdéses. Gipsonra azt mondta Marrone, hogy csak elővigyázatosak vagyunk vele. H netán nem lenne bevethető vagy csak részlegesen tud játszani, akkor Peyton Thompson pótolhatja.

Vérható holnap változás a keretben, mert írd és mond 4 egészséges LB-nk van és egy sincs a practice squadon. A kezdő 3-ason kivül csak Blair Brown bevethető. Volt pár LB ma nálunk privát workouton.

Forte biztosan nem játszik.

Sergio Brown rövid Jagses pályafutásának legnagyobb hozadéka, hogy az általa gyakran imitált Ric Flair Jags fan lett, és a héten ebből a pólóból küldet egy csapatra valót
 twitter.com/mike_e_kaye/status/913802519150829568

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A BCC Jets beharangozó filmecskéje - egy 2 és fél perces dal -> "Ott vagyok a Jags bandwagonon"
 twitter.com/BigCatCountry/status/913154685938388993
EPIC 😊 😊 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérült lista:
Full -- Ramsey/Jack/Bortles/C. Robinson;
Limitált -- Linder/Jones/Jackson;
Nem edzett -- Strong/Payne/McCray
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Egyébként megnéztem a PFF-es értékeket OL ügyben, és az ő értékeik alapján azt gondolná az ember, egy rakás híg fos a 2 sacket engedett támadófalunk... Még Linder szezon összérdemjegye is csak közepes, Parnell átlag alatti, Cann, Omameh meg Cam Robinson meg nagyon mélyen van náluk rangsorolva. Furcsa.
iktriad
Nem védem a PFF-et, ezt én is furcsáltam, de az OL teljesítményének értékelése nem csak annyiból áll, hogy az irányítót kevésszer sackelték.

Pass blockban Linder 66.9, Omameh 80.9, Parnell 76.1, viszont a futás közbeni blokkolás húzza le az értéküket. Az persze nem csak az ő hibájuk, hogy 7-8 embert raknak a boxba Fournette ellen.

Egyébként sacken kívül bármilyen siettetés is mínuszos egy támadófalembernek, így jöhetnek ki ezek az értékek.
Maka
Üdv Maka!

Ha már felhoztad a PFF-et, lenne egy kérdésem pont az OL értékelés kapcsán (akár Buday Zolitól is). Tényleg érdekelne a módszer.

Ha az OL feladata az, hogy direkt átengedjen védőket - pl. screennél, zona futásnál -, azt hogyan/milyen számítással veszik figyelembe siettetésként? Azt veszik alapul, hogy mivé fejlődött ki végül a play? Hogy pl. az OT a def. player elengedése után ment-e feljebb második szintre blokkot osztani? Mi van akkor, ha a QB ilyenkor rossz handoff-t ad vagy késlekedik vmi miatt és letarolja a védő. Akkor az OL ember-t is lehúzzák emiatt?

Köszi a választ!
Fast Willie
A "hibást" keresik minden playben. Egy-egy sackben sem feltétlen a fal ront, ha az irányító beleszalad egy védőbe, vagy rossz szögben próbál kimenekülni. Egy screen passznál vagy rossz handoffnál is az irányító vastagon benne lehet, ha rosszul sül el a dolog, és nem feltétlen az OL hibája/védő zsenije miatt csinál nagy playt a védelem.

És akkor Iktriadnak válaszolt Buday Zoli:

"Robinsonnak eddig pl. 12 olyan futójátéka volt, ahol negatívat kapott, abból 8 elég csúnya volt. Ehhez képest csak 4 pozitív blokkja volt futásoknál és abból egyik sem nagyon jó. Ivory is Fournette eddig 78 futást kapott, abból 90 yard kontakt előtt volt, tehát ez is azt mutatja, hogy futásoknál főleg kontakt után a RB-ek hozzák a yardokat. Robinson 1 hitet és 1 pressuret engedett a Ravens ellen, de egyiket se Suggsnak, viszont attól még kétszer megverte Suggs."

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Egyébként megnéztem a PFF-es értékeket OL ügyben, és az ő értékeik alapján azt gondolná az ember, egy rakás híg fos a 2 sacket engedett támadófalunk... Még Linder szezon összérdemjegye is csak közepes, Parnell átlag alatti, Cann, Omameh meg Cam Robinson meg nagyon mélyen van náluk rangsorolva. Furcsa.
iktriad
Nem védem a PFF-et, ezt én is furcsáltam, de az OL teljesítményének értékelése nem csak annyiból áll, hogy az irányítót kevésszer sackelték.

Pass blockban Linder 66.9, Omameh 80.9, Parnell 76.1, viszont a futás közbeni blokkolás húzza le az értéküket. Az persze nem csak az ő hibájuk, hogy 7-8 embert raknak a boxba Fournette ellen.

Egyébként sacken kívül bármilyen siettetés is mínuszos egy támadófalembernek, így jöhetnek ki ezek az értékek.
Maka
Üdv Maka!

Ha már felhoztad a PFF-et, lenne egy kérdésem pont az OL értékelés kapcsán (akár Buday Zolitól is). Tényleg érdekelne a módszer.

Ha az OL feladata az, hogy direkt átengedjen védőket - pl. screennél, zona futásnál -, azt hogyan/milyen számítással veszik figyelembe siettetésként? Azt veszik alapul, hogy mivé fejlődött ki végül a play? Hogy pl. az OT a def. player elengedése után ment-e feljebb második szintre blokkot osztani? Mi van akkor, ha a QB ilyenkor rossz handoff-t ad vagy késlekedik vmi miatt és letarolja a védő. Akkor az OL ember-t is lehúzzák emiatt?

Köszi a választ!
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Egyébként megnéztem a PFF-es értékeket OL ügyben, és az ő értékeik alapján azt gondolná az ember, egy rakás híg fos a 2 sacket engedett támadófalunk... Még Linder szezon összérdemjegye is csak közepes, Parnell átlag alatti, Cann, Omameh meg Cam Robinson meg nagyon mélyen van náluk rangsorolva. Furcsa.
iktriad
Nem védem a PFF-et, ezt én is furcsáltam, de az OL teljesítményének értékelése nem csak annyiból áll, hogy az irányítót kevésszer sackelték.

Pass blockban Linder 66.9, Omameh 80.9, Parnell 76.1, viszont a futás közbeni blokkolás húzza le az értéküket. Az persze nem csak az ő hibájuk, hogy 7-8 embert raknak a boxba Fournette ellen.

Egyébként sacken kívül bármilyen siettetés is mínuszos egy támadófalembernek, így jöhetnek ki ezek az értékek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
jogos a bizakodás a csapat körül ! úgy néz ki mind az O mind a D képes magas szinten játszani de a nagy kilengéseket el kell kerülni! a schedule is elég ígéretes és a csoport is mondjuk úgy kiegyensúlyozott (ha Luck visszatér végül mert amúgy 3 csapat "játszik" ugye )

ez a Jets meccs igazi trap game...Londonból érkezve
gyenge csapat egy kiváló meccs után !!esélyes!! a Jags !amennyiben ezt sikerül relatíve magabiztosan megoldani azaz elkezdeni hozni a kötelezőt akkor tényleg szintet lépett ez a csapat és nem csak egy 10 évenként előforduló véletlen műve az eddigi mérleg 😊

bízom TC-ban hogy pont ez a plussz amit hozzátesz és rendben lesz ez a vasárnap is!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco 4 gondolata megnézve az edzők felvételét(Coaches Tape/All - 22).
Marcedes nem csak elkásokban volt topon múlt vasárnap.
 twitter.com/PriscoCBS/status/913084029599088641
Ez itt a legkomolyabb kijelentés a 4-ből
 twitter.com/PriscoCBS/status/913084146511237120
Hogy eaglesmcnabb is örüljön:
 twitter.com/PriscoCBS/status/913084297283883008
És végül Cam Robinsonról egy gondolat.
 twitter.com/PriscoCBS/status/913084421493985282
Egyébként megnéztem a PFF-es értékeket OL ügyben, és az ő értékeik alapján azt gondolná az ember, egy rakás híg fos a 2 sacket engedett támadófalunk... Még Linder szezon összérdemjegye is csak közepes, Parnell átlag alatti, Cann, Omameh meg Cam Robinson meg nagyon mélyen van náluk rangsorolva. Furcsa.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A remek D mellett azért álljunk meg egy szóra a szezon előtt (joggal) agyonszidott támadófal kapcsán. Az első 3 találkozón benyelt 2 sack a frachise történetének legjobb eredménye!

Legkevesebb elszenvedett sack az első 3 találkozón:
1.2017: 2
2. 2002: 3
2006: 3

Az elmúlt éveket nézve meg különösen nagy a javulás, pedig nem kispályások ellen játszott eddig a Jags.

Elszenvedett sack az első 3 találkozón az elmúlt 5 szezonban:
2017: 2
2016: 9
2015: 7
2014: 17 (A Redskins egymaga 10-szer vitte földre Hennet a 2. héten)
2013: 14

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Matt Forte miatt se kell aggódni vasárnap.
 twitter.com/RapSheet/status/913048416011345920

Nálunk a már említett Ramsey, Payne, McCray, Malik Jackson 4-es mellett Jalen Strong se edzett. Limitált volt Myles Jack és Linder. Cam Robinson és Bortles teljes értéküen edzett.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik szerencsére nem vesszük félvállról a Jetst.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/913127497860108288

Nem edzett Ramsey, Payne, McCray és Jackson. Malik egy picivel a várt alatt teljesít idén eddig, lehet sérült, Igaz a Ravens ellen egész jó meccse volt. Ha ő is úgy játszana, mint tavaly, akkor már tényleg ellehetne kezdeni elit D-ről beszélni.

Egyelőre nem tudni, mi a játékosok terve vasárnapra himnusz ügyben. Marroenet legalábbis nem tájékoztatták még, de sanszosan most állni fognak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
RamBo statisztikái eddig számokban.Elég korrekten karcolnak eddig. (az 1 engedett TD Hopkinsé volt az 1. héten Ramseytől)

 twitter.com/ryanohalloran/status/912739386386731008
iktriad
Ennek csak szerintem mond ellen ez a kép, amit korábban posztoltál?


iktriad
undisputedly
Nem mond ellent, szimplán a rendes, hivatalos NFL statisztikák néha nem egyeznek meg a PFF statisztikáival, akik minden playt tízszer megnéznek. Pl. a tackle számok teljesen komolyan vehetetlenek, néha úgy írnak be valakinek tackle-t, hogy öt méteres körzetben nem volt ott.

Így lehetett, hogy Calaisnek is 5 sacket jegyeztek első héten, míg a hivatlosba csak négy került be, és ez a helyzet itt is. Másként ítéltek meg egy-két coverage szituációt.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
RamBo statisztikái eddig számokban.Elég korrekten karcolnak eddig. (az 1 engedett TD Hopkinsé volt az 1. héten Ramseytől)

 twitter.com/ryanohalloran/status/912739386386731008
iktriad
Ennek csak szerintem mond ellen ez a kép, amit korábban posztoltál?


iktriad


Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ha már PFF, így állnak az osztályzatok 3 hét után a védelemben.



Most már nem ott tartunk, hogy átlag feletti egység, hanem szép lassan tényleg elit státuszba kerül. Sokan elfelejtik, hogy a Titans is mennyire limitálva volt egészen addig, ameddig nem kapták meg zsinórban 3-4 alkalommal a mi térfelünkön a labdát.

A képen nincs rajta Fowler, aki amúgy 80.2-ön áll, s noha a sackjét ezúttal egy tight endről mutatta be, idén ő is sokkal veszélyesebb az irányítókra.

Örülök, hogy McCown ilyen patent meccset összerakott, abban hasonlít Bortlesre, hogy kétszer egymás után nem nagyon szokta hozni. Jags szurkolóként tényleg megfoghatatlan, érthetetlen lenne egy 3-1-es kezdés, és ha benne is van a meccsben a pofáraesés, azért kezdjük el ízlelgetni.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Megjegyzem a Jets D is 2 embert ad a csapatba, és Jamal Adams nincs is köztük, akiről csak ódákat hallok hétfő óta az elemzőinktől. Szóval csak ne vegyük őket félvállról. iktriad
Demario Davistől azért nem kell hasra esni, első két meccsen annyira vakon volt Lee-vel együtt h azt fizikai fájdalom volt nézni. Brooks meg Adams helyett röhej. Bár utóbbit kb hybrid LB/SS kombónak használja Bowles.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PFF rovat sponsored by Cris Collinsworth
2 játékost is adtunk Buday Zoliéknál a forduló csapatába. 1-1-et a támadókhoz és a védőkhöz Marcedes és (Lil') Richard Sherman of the East Coast személyében .


Megjegyzem a Jets D is 2 embert ad a csapatba, és Jamal Adams nincs is köztük, akiről csak ódákat hallok hétfő óta az elemzőinktől. Szóval csak ne vegyük őket félvállról.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme az új kedvenc heti Jags elemzőműsor eheti kiadása a Ravens meccsről, Bortlesről, arról fenntartható-e ahogy a D játszik a meccsek többségében, és hogy mi várható a Jets ellen.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
iktriad a múltat, a vasárnapi mérkőzést megidéző infóit követően érdemes arról diskurálni, azt nézni, hogy ki lehet a PO-körben az ellenfelünk.
Szerintem harmadik, vagy negyedik seed lesz, és így wild card kör.
Denver? Oakland? Titans?
Én az Oaklendet érzem.
Sobri Jóska
Lassan a testtel. Én már annak is tapsikolni fogok, ha esetleg meglesz a 8-8.
iktriad
Te.
De én pozitívan előretekintek.
Ez is egy nézőpont. 😉
Sobri Jóska
Nem. Te ezzel a kijelentéseddel a jags hátralévő ellenfeleinek kb a 80%át lenézed...2 győzelem után.
Ez elég sportszerűtlen dolog..
gordon
80???
100!!

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zseniális: Bortles a Holdra megy. Van slusszpoén is. 😊 😊 😊
 twitter.com/BleacherReport/status/912738936979570688

Tavaly összesen 13 labdaszerzésünk volt 16 meccsen, 3. pick a secondarytől, idén már 8 labdát szedett a D, és... 3 pick jött a secondarytől. Ja és az 5 nyeretlen csapatból 4-el játszunk idén és eggyel sem a veretlenekből, hacsak nem kerülünk össze velük Jim Mora Sr. kedvenc helyén. | Playoffs?! |
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RamBo statisztikái eddig számokban.Elég korrekten karcolnak eddig. (az 1 engedett TD Hopkinsé volt az 1. héten Ramseytől)
 twitter.com/ryanohalloran/status/912739386386731008

Az mit jelent ? Lesz annyi győzelem mint Bradleyvel összesen ? 😊))
harras
Nem, vele 14 jött össze 4 év mínusz 2 meccs alatt.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
iktriad a múltat, a vasárnapi mérkőzést megidéző infóit követően érdemes arról diskurálni, azt nézni, hogy ki lehet a PO-körben az ellenfelünk.
Szerintem harmadik, vagy negyedik seed lesz, és így wild card kör.
Denver? Oakland? Titans?
Én az Oaklendet érzem.
Sobri Jóska
Lassan a testtel. Én már annak is tapsikolni fogok, ha esetleg meglesz a 8-8.
iktriad
Te.
De én pozitívan előretekintek.
Ez is egy nézőpont. 😉
Sobri Jóska
Nem. Te ezzel a kijelentéseddel a jags hátralévő ellenfeleinek kb a 80%át lenézed...2 győzelem után.
Ez elég sportszerűtlen dolog..
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
iktriad a múltat, a vasárnapi mérkőzést megidéző infóit követően érdemes arról diskurálni, azt nézni, hogy ki lehet a PO-körben az ellenfelünk.
Szerintem harmadik, vagy negyedik seed lesz, és így wild card kör.
Denver? Oakland? Titans?
Én az Oaklendet érzem.
Sobri Jóska
Lassan a testtel. Én már annak is tapsikolni fogok, ha esetleg meglesz a 8-8.
iktriad
Te.
De én pozitívan előretekintek.
Ez is egy nézőpont. 😉

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amúgy az megvan, hogy az agyonszidott falunk 2 sacket engedett eddig, és 2. a bekapott sackek/ passzkísérlet kategóriában? Boselli az éjjel azt mondta, hogy szerinte ez a szezon legnagyobb meglepetése a Jaguarsnál, hogy ennyire jó a fal a passz protectionben. Mondjuk ebben az is benne van, hogy Bortles idén többnyire tőle szokatlanul okosan méri fel a szitut. Ahogy nézem kifejezetten nyugodtan játszik, tudván, hogy nem kell minden második playben menekülnie az életéért.
Ja Cam Robinson meg elég jól elvolt Terrell Suggszal vasárnap. Eddig 3 meccsből 2-n nem lehetett észre venni, hogy egy újonc védi Blake vakoldalát.


Yeldon zsinórban második hete volt healthy scratch (Grant örömére, aki élt is a lehetőséggel), valami csereértéket találjunk már szerencsétlenért.
Maka
Amint eltradelnénk, tuti a következő meccsen lesérülne az egyik RB. Szóval nem baj, ha rosteren van. Ne járjunk úgy, mint a WRekkel. hogy szezon előtt nem tudtuk hova tenni őket, most meg kvázi hiányposzt. Nem baj, ha van egy ilyen játékosod a kereten. Sose lehet tudni, mikor lesz rá szükség. Ha tényleg playoffért hajtunk, akkor meg különösen jól jöhet a szezon második felében.



iktriad a múltat, a vasárnapi mérkőzést megidéző infóit követően érdemes arról diskurálni, azt nézni, hogy ki lehet a PO-körben az ellenfelünk.
Szerintem harmadik, vagy negyedik seed lesz, és így wild card kör.
Denver? Oakland? Titans?
Én az Oaklendet érzem.
Sobri Jóska
Lassan a testtel. Én már annak is tapsikolni fogok, ha esetleg meglesz a 8-8.
iktriad
Az mit jelent ? Lesz annyi győzelem mint Bradleyvel összesen ? 😊))