Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Mindmegette a madarat. 😊

 media.mnn.com/assets/images/2015/07/cheetah-cub-flamingo-feathers.jpg.990x0_q80_crop-smart.jpg

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 thumbs.dreamstime.com/t/green-signpost-minneapolis-d-rendering-84349614.jpg
Sobri Jóska
Superman akár oda is repíthet minket. 😊
 twitter.com/zach_goodall/status/911973820369707009

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
 thumbs.dreamstime.com/t/green-signpost-minneapolis-d-rendering-84349614.jpg

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Khan a meccs előtti akcióról. Respekt!
“It was a privilege to stand on the sidelines with the Jacksonville Jaguars today for the playing of the U.S. national anthem at Wembley Stadium. I met with our team captains prior to the game to express my support for them, all NFL players and the league following the divisive and contentious remarks made by President Trump, and was honored to be arm in arm with them, their teammates and our coaches during our anthem. Our team and the National Football League reflects our nation, with diversity coming in many forms — race, faith, our views and our goals. We have a lot of work to do, and we can do it, but the comments by the President make it harder. That’s why it was important for us, and personally for me, to show the world that even if we may differ at times, we can and should be united in the effort to become better as people and a nation.”
7 ember, aki kitűnt pozitívan a mai meccsen.
 www.bigcatcountry.com/2017/9/24/16357668/7-jaguars-players-who-stood-out-in-44-7-win-over-ravens
Pár adat. 13 sacket szerztünk 3 meccsen, Ma sem nyelt be sacket az O, és +5 a turnover mutatónk. Blake 128.2-es QB ratingje a 2. legjobb karrierjében. És ez volt az első olyan meccs, amikor 1-nél több snapet is kihagyott NFL pályafutásában.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes mai napja történelmire sikerült.
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/911978769434402817
Ez a csapat Super Bowlt nyerne, csak Londonba kéne költöznie.
BigBaltazar
Maradjunk csak Jagsfalván.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ez a csapat Super Bowlt nyerne, csak Londonba kéne költöznie.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
Lemaradtam a meccsről, de ezt visszanézem. Ez a végeredmény eléggé ütős lett. Grat!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 37 pontos W az 5. legnagyobb arányú Jags győzelem volt a franchise történetében.

Nem voltam itt az elejétől, mi volt az "akció"?
bcsarli
 twitter.com/Jaguars/status/911948385565003782
Plusz egy csomóan térdeltek. Khantól ez nagy szó, mert ő a 7 NFL tulaj egyike, akik anno 1 milliót adtak Sobri kedvencének.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megvan a tavalyi W mennyiség 2-3-a a 3. héten. Ha nem vigyázunk, akkor meglesz a tavalyi teljes W mennyiség jövő héten. 😊
Nem tudom mikor volt ilyen jó érzés Jags fannak lenni utoljára. Köszönöm a csapatnak.
A meccs előtti akciókért pedig hatalmas tisztelet mindenkinek, az élen Shao Khannal.

a 3. héten mikor álltunk utoljára pozitív mérleggel?
Giowa
Pont 10 éve.

iktriad
Nem voltam itt az elejétől, mi volt az "akció"?

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a tavalyi W mennyiség 2-3-a a 3. héten. Ha nem vigyázunk, akkor meglesz a tavalyi teljes W mennyiség jövő héten. 😊
Nem tudom mikor volt ilyen jó érzés Jags fannak lenni utoljára. Köszönöm a csapatnak.
A meccs előtti akciókért pedig hatalmas tisztelet mindenkinek, az élen Shao Khannal.

a 3. héten mikor álltunk utoljára pozitív mérleggel?
Giowa
Pont 10 éve.


LOOOOOOOOOOOOOOOL
 twitter.com/ryanohalloran/status/911980550092722176

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
a 3. héten mikor álltunk utoljára pozitív mérleggel?

több mint 7 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Új JAGS vs Old JAGS 2 : 1
Újra él a remény!
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
AZÉJJEL SOHANEMÉRHETVÉ GET !!!!!

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kérdem én: nem lehetne minden meccset az albionban játszanunk?? 😊
Stoki
De legalábbis egy idegenbeli meccset is a a hazai mellett.

Erősítsetek meg, hogy tényleg felkeltem és ez nem egy álom.. 😊 😊 😊
iktriad
Dehát erről beszélek hetek óta.
Ha igazi hardcore Jax fan lennél és jobban belemélyednél a háttérinfókba, te is simán leszarnál egy alapszakasz kisiklást, mint a múltheti, és a pozitívumokra fókuszálnál, mint mi.
Én már rég megtanultam, hogy csak a PO a fontos.
Mondjuk az tény, hogy egy gyenge csoport gyenge Ravense nem mérvadó, nem igazi erőfelmérő, de arra jó, hogy ne fásuljanak be a fiúk.
És soha de soha ne felejtsd el, hogy a fontos, hogy COUGHLIN. A többi név csak egy kirakós pici darabkái. 😉
Sobri Jóska
Ez nem a Coughlin effekt. Ez a Sobri effekt.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Erősítsetek meg, hogy tényleg felkeltem és ez nem egy álom.. 😊 😊 😊
iktriad
Dehát erről beszélek hetek óta.
Ha igazi hardcore Jax fan lennél és jobban belemélyednél a háttérinfókba, te is simán leszarnál egy alapszakasz kisiklást, mint a múltheti, és a pozitívumokra fókuszálnál, mint mi.
Én már rég megtanultam, hogy csak a PO a fontos.
Mondjuk az tény, hogy egy gyenge csoport gyenge Ravense nem mérvadó, nem igazi erőfelmérő, de arra jó, hogy ne fásuljanak be a fiúk.
És soha de soha ne felejtsd el, hogy a fontos, hogy COUGHLIN. A többi név csak egy kirakós pici darabkái. 😉

több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
kérdem én: nem lehetne minden meccset az albionban játszanunk?? 😊
több mint 7 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Ez eddig igencsak ígéretes! Remélem a második félidő is hasonlóképpen alakul majd!
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erősítsetek meg, hogy tényleg felkeltem és ez nem egy álom.. 😊 😊 😊
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
néha már azt gondolom, hogy Londonban direkt ilyen harmatosak az ellenfeleink... 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van eredménykövető, ide érdemes átugrani
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Jacksonville Jaguars - Baltimore Ravens - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Eddig 3 three and out a ravensnek, nagyon ott vagyunk ma 🙂
több mint 7 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem arról volt szó, hogy Bortles gyenge és kerestek másik QB-t helyette?
Eddig nagyon impresszív a labda mindkét oldalán amit csináltok. (nagyon rég láttam már Jags meccset)

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 882
London mindig jó hatással van a csapatra. Tavaly a Colts ellen is megtettem a Jags-et, idén már szinte tradíció volt. Hajrá Jags! Bortles MVP meccset fog tolni, ha így folytatja!
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
igeeeennn, Marcedes mester 😊
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Bortles eddig hibátlan öcsém 😀