Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Még egy terület ahol szar a Jags -> punt coverage. Konkrétan tök utolsók vagyunk ebben
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-18/jaguars-punt-coverage-team-ranks-bottom-nfl
Talán nem kellett volna az összes ST-s akit igazoltunk elküldeni keretszűkítéskor.
iktriad
Ha rajtam múlna Hayes Pullardot piros masnival átkötve küldeném vissza postán, de rögtön 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Amikor a vereségünk is elrettentő hatású:
Két jegy eladó a Jags-Ravens londoni meccsre ha valakit erdekel pü.köszi.
Peter
Ravens drukkerként én se mennék a hollótollfosztásra, az tuti. 😉

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Két jegy eladó a Jags-Ravens londoni meccsre ha valakit erdekel pü.köszi.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy terület ahol szar a Jags -> punt coverage. Konkrétan tök utolsók vagyunk ebben
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-18/jaguars-punt-coverage-team-ranks-bottom-nfl
Talán nem kellett volna az összes ST-s akit igazoltunk elküldeni keretszűkítéskor.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Pozitívumok:

- Lekerült a 19-0 terhe.
- Idegenben még mindig 100 százalékosak vagyunk.
- Bortles stabilan hozza, amit tud, semmiféle visszaesés, formahanyatlás, botlás, gyengülés.
- Az összes meccset magabiztos vezetéssel kezdjük.
- .500 mérleggel a végén simán lehet hozni a csoportot, csak tartani kell ezt a mérleget.
- Campbell vezeti az egész ligát sackekben.
- Angliában sosem kaptunk ki a Ravens ellen.
- stb, stb.
Reggelig sorolhatnánk.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Coughlin & Nassib & Sobri, megállíthatatlan hármas


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Nassib a házban!!!!
silent7939
Calvin Pryor IRen. Nagy claim volt. Anno mennyit emlegették Nassibot Buffaloba Marrronehoz. Hát pár évvel később csak összejött a frigy.

Update A-Rob lábának állapotáról. Hosszú rehab lesz ez.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ryan Nassib a házban!!!!
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Fú vazze, meg kellett néznem, hogy véletlenül nem a Ravens topikra nyomtam e rá. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
A tight endekkel egész évben gondunk lesz...

Bortles..... két pick.... nincs futójáték és összesen van két használható elkapód.

A védelem elfáradt a második félidőre...

Első csapat, aki 14 pontot szerez, nyer.
Maka
I like our chances 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
On to the next one, a Ravens nem lenne kis skalp egy ilyen kudarc után Londonban. Yanda pótolhatatlan kiesés náluk, ráadásul Stanley sem parádézik ebben a szezonban, úgyhogy fosnék a helyükben, az első két hét után 11 sackünk van! 😀 A labdát nagyon meg kell becsülni, és sajnos a D és a ST meccseket is nyernünk kell, hogy egy csepp esélye lenne Bortlesnek. Első csapat, aki 14 pontot szerez, nyer.
Maka
Fosunk is,neaggódj. 😀 Mondjuk azért annyira nem,de Yanda nélkül nem lesz olyan egyszerű ez a meccs.Van azért itt is 10 megszerzett labda,szóval azért nektek se lesz ez fáklyás menet.Egyik csapatnak sem lesz ez könnyű,jó szurkolást😊
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
On to the next one, a Ravens nem lenne kis skalp egy ilyen kudarc után Londonban. Yanda pótolhatatlan kiesés náluk, ráadásul Stanley sem parádézik ebben a szezonban, úgyhogy fosnék a helyükben, az első két hét után 11 sackünk van! 😀 A labdát nagyon meg kell becsülni, és sajnos a D és a ST meccseket is nyernünk kell, hogy egy csepp esélye lenne Bortlesnek. Első csapat, aki 14 pontot szerez, nyer.
Maka
Szerintem is a labdaszerzések fogják eldönteni a meccset. Egy rövid pályát talán még áttud gyötörni/futni a Ravens Yanda nélkül vagy Tucker lőtávjáig elvánszorogni. Ti max valami random Brotles (Henne?)passzban bízhattok amit elnéznek hátul, de ezen kívül... Sok szerencsét a Ravens védelem ellen.

A probléma nálatok az, hogy nem lesz garbage time amikor villoghattok 😀 ill. az, hogy nincs még egy csapat mint a Ravens amelyik ekkora rutinnal rendelkezne slugfestek terén.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A tight endekkel egész évben gondunk lesz, még szerencse, hogy a Texans ellen az összeset viszonylag hamar IR-re küldtük. Lehet még most felkapom Ben Watsont fantasy-ban. 😀

Jackson és Campbell 1 hurry összesen, rendben van, hogy picit életképesebb a Titans fal, de azért ez kevéske lesz.

Én Bortlest nem temetem még, a fumble abszolút Robinson lelkén szárad, a két pick meg felütős fajtából jött (na jó, a Lee passzt kicsit mögé dobta), de ha nincs futójáték és összesen van két használható elkapód, akkor ez jön ki. Milyen jó lenne egy fasza TE most a csapatnak, mondjuk olyasmi, mint Julius Thomas, esetleg nem tudjuk megszerezni valahogy?

A védelem elfáradt a második félidőre (az elsőben 6 pontot kaptunk!), igazából nem csoda, hogy így ki lettünk tömve, tekintve, hogy zsinórban 4 drive-unkat saját térfelünkön kezdte a Titans.

On to the next one, a Ravens nem lenne kis skalp egy ilyen kudarc után Londonban. Yanda pótolhatatlan kiesés náluk, ráadásul Stanley sem parádézik ebben a szezonban, úgyhogy fosnék a helyükben, az első két hét után 11 sackünk van! 😀 A labdát nagyon meg kell becsülni, és sajnos a D és a ST meccseket is nyernünk kell, hogy egy csepp esélye lenne Bortlesnek. Első csapat, aki 14 pontot szerez, nyer.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Még mindig vezetjük a divíziót.
Maka
Én továbbra is nagyon pozitív vagyok, ahogy elvárod. Ellentétben a Jags csoport mérlegével és megegyezően a Titans-éval.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még mindig vezetjük a divíziót.
Maka
na ja, nicknevet választani tudni kell. De ha nem olvad le a Colts, akkor most ők lennének az elsők. Kb ez az egyedüli pozitívum a Titans meccsel kapcsolatban.

És ha a Titans D ellen nem ment, mit fogunk csinálni Londonban a 2 meccs alatt NYOLC PICKNÉL járó Ravens D ellen jövő vasárnap? .
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Ma voltam mezvásáron. Találtam egy Jones-Drew mezt 6000 magyar forintért, tiszta eredeti, fehér game jersey.
Viszont otthagytam egy tengerzöld Brunnell mezt, 10k volt, gondoltam annyit nekem nem ér meg 😀 Rosszul döntöttem?
Willis
Rosszul. Oké, Mojo is egy jó játékos volt, nagyon kedveltem, de most komolyan, a tiéd lehetett volna minden idők egyik legjobb Packers csereirányítójának (ráadásul zöld!!!) meze.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Még mindig vezetjük a divíziót.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 hét késéssel, de csak elindult az idei mazochista maraton. Sajna visszatért a realitás támadásban, valamint láttuk nagyjából milyen a D egy potens O ellen. Félek inkább ez lesz a jellemző ránk idén (is), és nem az, amit az 1. héten láttunk.
De legalább továbbra is mi vagyunk a garbage time királyai. Nem is értem miért nem nevezték még át ezt az időszakot Jaguars Time-nak...

Ma voltam mezvásáron. Találtam egy Jones-Drew mezt 6000 magyar forintért, tiszta eredeti, fehér game jersey.
Viszont otthagytam egy tengerzöld Brunnell mezt, 10k volt, gondoltam annyit nekem nem ér meg 😀 Rosszul döntöttem?
Willis
jól döntöttél, nekem is minden idők (Jax) futója mezem van... 😊
Stoki
Fred Taylor-os? 😊 😊 😊

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155248017073863&id=89095583862

Üdv mindenkinek!
Bár évtizedek óta szurkolok a Jags-nek, a múlt heti W vett rá, hogy csatlakozzam a klubhoz (eddig nem láttam túl sok értelmét). De a múlt heti játék alapján úgy tűnik, hogy valami mintha elindult volna Jacksonville-ben.
Már nagyon itt volna az ideje!!!
Ebben reménykedve kívánok mindenkinek jó szurkolást és legalább olyan jó mérkőzést, mint a múlt heti volt.
GO JAGS!!!
dr_najo
Üdy köztünk. Mindig emlékezz a csapat mottójára: "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel." 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155248017073863&id=89095583862

Üdv mindenkinek!
Bár évtizedek óta szurkolok a Jags-nek, a múlt heti W vett rá, hogy csatlakozzam a klubhoz (eddig nem láttam túl sok értelmét). De a múlt heti játék alapján úgy tűnik, hogy valami mintha elindult volna Jacksonville-ben.
Már nagyon itt volna az ideje!!!
Ebben reménykedve kívánok mindenkinek jó szurkolást és legalább olyan jó mérkőzést, mint a múlt heti volt.
GO JAGS!!!
dr_najo
most is ezt gondolod még?
Stoki
A remény hal meg utoljára. Vagy hogy is van ez...
Talán a jövő héten Londonban...
Azért GO JAGS!!

Dr NaJó
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ma voltam mezvásáron. Találtam egy Jones-Drew mezt 6000 magyar forintért, tiszta eredeti, fehér game jersey.
Viszont otthagytam egy tengerzöld Brunnell mezt, 10k volt, gondoltam annyit nekem nem ér meg 😀 Rosszul döntöttem?
Willis
jól döntöttél, nekem is minden idők (Jax) futója mezem van... 😊
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155248017073863&id=89095583862

Üdv mindenkinek!
Bár évtizedek óta szurkolok a Jags-nek, a múlt heti W vett rá, hogy csatlakozzam a klubhoz (eddig nem láttam túl sok értelmét). De a múlt heti játék alapján úgy tűnik, hogy valami mintha elindult volna Jacksonville-ben.
Már nagyon itt volna az ideje!!!
Ebben reménykedve kívánok mindenkinek jó szurkolást és legalább olyan jó mérkőzést, mint a múlt heti volt.
GO JAGS!!!
dr_najo
most is ezt gondolod még?
több mint 7 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155248017073863&id=89095583862

Üdv mindenkinek!
Bár évtizedek óta szurkolok a Jags-nek, a múlt heti W vett rá, hogy csatlakozzam a klubhoz (eddig nem láttam túl sok értelmét). De a múlt heti játék alapján úgy tűnik, hogy valami mintha elindult volna Jacksonville-ben.
Már nagyon itt volna az ideje!!!
Ebben reménykedve kívánok mindenkinek jó szurkolást és legalább olyan jó mérkőzést, mint a múlt heti volt.
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ma voltam mezvásáron. Találtam egy Jones-Drew mezt 6000 magyar forintért, tiszta eredeti, fehér game jersey.
Viszont otthagytam egy tengerzöld Brunnell mezt, 10k volt, gondoltam annyit nekem nem ér meg 😀 Rosszul döntöttem?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey aktív!

Inaktívak listája.,
 twitter.com/ryanohalloran/status/909439560542752771
Yeldon elöször inaktív , ha egészséges. Hm...A héten igazolt Max McCaffrey pályára léphet élete első NFL tétmeccsén. Ma Day padozik és Bennett aktív a csere 3T DT-ink közül.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti BCC hype video
 twitter.com/BigCatCountry/status/909172863260905473