Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
hallgatnak ezek iktriadra...megy a run nagyon 😛
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/
Muffalo_Bafia
nektek elindult?
Stoki
naon jó, HD meg minden
Giowa
irigyellek, nekem nem indul el aztán találtam egy másik streamet, de a labdát is alig látom olyan. sz.r...tavaly élőben jobb volt 😊
Stoki
 www.youtube.com/watch?v=qAtsdGd1-CM&list=PLKBtVgMt44SV4wUU8QewB68ozAYOORmr-&index=2
KoporShow
köszi, nagyon penge... 😊
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/
Muffalo_Bafia
nektek elindult?
Stoki
naon jó, HD meg minden
Giowa
irigyellek, nekem nem indul el aztán találtam egy másik streamet, de a labdát is alig látom olyan. sz.r...tavaly élőben jobb volt 😊
Stoki
 www.youtube.com/watch?v=qAtsdGd1-CM&list=PLKBtVgMt44SV4wUU8QewB68ozAYOORmr-&index=2



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Megint szép kezdés erre csak fg.t tudunk belőle kihozni.
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/
Muffalo_Bafia
nektek elindult?
Stoki
naon jó, HD meg minden
Giowa
irigyellek, nekem nem indul el aztán találtam egy másik streamet, de a labdát is alig látom olyan. sz.r...tavaly élőben jobb volt 😊
Stoki
akkor én irigyellek 😀

több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/
Muffalo_Bafia
nektek elindult?
Stoki
naon jó, HD meg minden
Giowa
irigyellek, nekem nem indul el aztán találtam egy másik streamet, de a labdát is alig látom olyan. sz.r...tavaly élőben jobb volt 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/
Muffalo_Bafia
nektek elindult?
Stoki
naon jó, HD meg minden

több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Hogy merészelnek térdelni???? Felháborító!!!
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/
Muffalo_Bafia
nektek elindult?
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
stream-et tudtok?
Giowa
és eredménykövetőt?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
HD Stream:  nflstream.yahoo.com/

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
stream-et tudtok?

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 kulcs a mai sikerhez.

1. Fuss ForrestLeonard, fuss! Brandon Williams nem jászik, tehát a legjobb run stopperre nem számíthat a Ravens. Ennél jobb lehetőséget nem kaphatott volna a támadósor. Használjuk ki. És ha lehet 80-85/20-15% legyen Fournette és Ivory futásainak aránya. Nem vagyunk ahhoz elég jók sajnos, hogy pihentessük Fournettet.
2. Kreáljuk némi légiveszélyt! A Titans sajnos múlt héten megmutatta, hogy kell kiherélni a Jaguars offenset, vedd el a futójátékot, és engedd, hogy Bortles sokat passzoljon, abból előbb utóbb összejön pár pick. Ez fokozottan igaz a Ravens védelemre, amely 8 picket szerzett és 10 turnovernél jár. Sajnos ahhoz, hogy Leonard hatékony legyen, kell(ene) némi passzjátékot is kreálni. Ideje használni picit jobban a TE-ket (elsősorban O'Shaughnessyt), és esetleg megint meg lehetne találni Fourrnettet pár passzal.
3. Szerezz több labdát! Minimum +1-es turnover mutatóval kéne zárni a meccset, hogy legyen esélyünk, és azokból jó lenen pontokat összehozni. Tavaly a 3 turnoverből összesen 6 pontot tudott összeszorgoskodni a Jags a Ravens ellen. Részben emiatt is kapott ki a Jags.
4. Speciális figyelmet a speciális egységnek! Az elmúlt 3 évben nagyon szoros meccseket játszott a 2 csapat, összesen 12 pont volt a difi, és rendre a speciális egységek tettek hozzá (Myers meccsnyertes és állásmentő FG-je 2 éve) vagy vettek el, (blokkolt FG tavaly, szabálytalanságok 4. downon). A Jags ST egysége eddig sajna minden volt, csak nem jó. Ideje lenen ezen változtatni.
5. Ne legyünk sorozatgyilkosok! A Jags Londonban 2 meccs óta veretlen. Ez hosszabb, mint bármelyik sorozatunk bármelyik ellenfél ellen Jelenleg 5 azaz ÖT csapat ellen nyertük meg az utolsó találkozónkat a 31-ből. (Píros pontért ki tudja őket felsorolni?* A megfejtéseket lásd lejjebb.) A Wembley közönsége kezdi hazai csapatnak tekinteni a Jagst. Tavaly egyes játékosok szerint ott jobb buzdítást is kapott a gárda, mint Floridában... Nem véletlenül, szoros meccseken (jó kezdéssel!) mostanság ott általában jobban megy, mint az Everbank Fielden. Folytassuk ezt a tradiciót(a jó kezdés, szoros meccs, "hazai" W), és lépjünk 2-ről a 3-ra ma Londonban. Úgy is 2013-ban volt utoljára példa arra, hogy 3 meccset nyerjünk zsinórban. Most összejöhetne ez a különös hattrick. Egy esetleges W-vel pedig akár újra egyedül álhatnánk a csoport élén (Hou@NE, Sea@Ten).


Láttam Maka ezen a héten is a Jags W tippelt, én ezen a héten is (ezúttal szoros. kb 3 pontos, vagy kisebb) Jags L-re számítok. Mindketten 1-1-el állunk a tippjeinkkel, remélem ismét szert tesz némi előnyre velem szemben úgy este 7 fele. Egyet azonban most megígérek. Ha nyer ma a Jax, jövő héten akármit tesz a Jets ma és akárhány sérültünk lesz, Jags W-t fogok tippelni. 😊



* | A megfejtés: Texans, Giants, Browns, Bears, Dolphins
|

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 118
Larentee McCray és Jaelan Strong otthon maradt, így mindketten természetesen kihagyják a Ravens meccset. Nagyon "jól" tudunk claimelni, mert mind Pryor, mind Strong hamar lesérült.

Henne ma egy betegség miatt kihagyta az edzést. Henne, Cam Robinson és Ramsey játéka is kérdéses, de valószinüleg mindhárman bevethetőek lesznek vasárnap.
iktriad
Mar csak winston kollegat kellene otthon/pub-ban marasztalni. Egyszeruen impozansabb a statja mint JStrongnak ( eddig). 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Larentee McCray és Jaelan Strong otthon maradt, így mindketten természetesen kihagyják a Ravens meccset. Nagyon "jól" tudunk claimelni, mert mind Pryor, mind Strong hamar lesérült.

Henne ma egy betegség miatt kihagyta az edzést. Henne, Cam Robinson és Ramsey játéka is kérdéses, de valószinüleg mindhárman bevethetőek lesznek vasárnap.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nézi valaki vasárnap a meccset helyszínről? Jó, mert én sem.
Willis
én. amikor ott voltam élőben, még sosem kapott ki a Jags. ez is mehet a fontos statisztikák mellé.
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Nézi valaki vasárnap a meccset helyszínről? Jó, mert én sem.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Halloren nem jött még ki a teljesen érthetetlen "kit hozzunk ide" cikkével?
Szerintem már jags mezben látja Brees-t, Joe Thomas-t, OBJ-t...
gordon
Ezeken a posztokon elég mélyek vagyunk.
Több ugyanolyan jó játékos, még QB poszton is.
De ha C.Campbell kiesik...
Passzsiettető kell ide, abban van a logika.
Sobri Jóska
Meg hit, és irány az SB😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Halloren nem jött még ki a teljesen érthetetlen "kit hozzunk ide" cikkével?
Szerintem már jags mezben látja Brees-t, Joe Thomas-t, OBJ-t...
gordon
Ezeken a posztokon elég mélyek vagyunk.
Több ugyanolyan jó játékos, még QB poszton is.
De ha C.Campbell kiesik...
Passzsiettető kell ide, abban van a logika.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Halloren nem jött még ki a teljesen érthetetlen "kit hozzunk ide" cikkével?
Szerintem már jags mezben látja Brees-t, Joe Thomas-t, OBJ-t...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Icipici indiferens információk iktriadnak sorozat második rész:

Jalean Strong a philadelphiai West Philadelphia Catholic középiskolába járt, ahova Michael Brooks NBA kosaras is, aki az 1980-as moszkvai olimpián lett volna az amerikai kosárcsapat csapatkapitánya, ha nem bojkottálta volna az USA azt az olimpiát.
Ha ebből nem következik a tuti PO-részvétel, akkor semmiből!


több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder, Gipson és Lerentee McCray nem edzett ma. Úgy tűnik azonban, hogy egyiknél sincs nagyobb baj. A Linder helyén snapeket kapó Sahatley szerint Brandon bevethető lesz vasárnap a Ravens eleln.

És ha már Baltimore, sanszos, hogy Yandat jó ismerősünk Luke Bowanko fogja majd pótolni. (Egyébként ha minden igaz egy 2019-es 7. körös pickért ment Baltimoreba. Szerintem hacsak nem sérül meg hamar, teljesíteni fogja azokat a kondiciókat, most hogy kvázi kezdenie kell).

Jalean Strong megérkezett és a 10-es mezt vfogja viselni. Nagyon izgatott az új lehetőség miatt. Bortlesnek kifejezetten tetszett, hogy Strong milyen magas, szerinte ebből tud majd előnyt kovácsolni. (Ajjaj...)

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Nekem csak most esett le, hogy Nassib Marrone alatt játszott az egyetemen. Így azért a srác beágyazottsága a NYG-s múlton felül is jelentős.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár olvasni/hallgatnivaló reggeli/ebéd/vacsora mellé

Itt az eheti megint nagyon ajánlott O & O Bortles jövőjéről a Nassib igazolás kapcsán, a jalean Strong claimről, és előretekintés Londonra pár ötlettel arról, hogyan lehetne megverni a Baltimoret.


Úgy tűnik egy DT is érkezhet majd Bennett helyére.
 twitter.com/ryanohalloran/status/910262156196745217

10 érdekesség (snapszámok, elrontott szerelések, egyebek a Titans meccsről)
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-18/10-takeaways-jaguars-loss-tennessee
A Titan s csak egyszer dobott Ramsey felé, viszont Myles Jack TE pass coveragen van mit javíítani.

Sajna a Titans vasárnap megmutatta, hogyan kell megverni a Jagst.
 www.bigcatcountry.com/2017/9/18/16326794/titans-lay-out-blueprint-to-shut-down-jaguars
Hasonló gameplan várhatóak ellenünk mostantól és amíg a passzjátékunk nem szedi össze magát, ez em si fog változni. Fournette egyedül nem tud mindent megoldani. Mostantól hara igazán a valagunkba az, hogy egy csomó potens WR-ünk van IR-en és olyan a QB teljesítmény, amilyen.

Még egy nagy probléma - büntetések. Mindkét meccsen 10-10 büntit szedtünk össze (2. legtöbb a ligában) és a 188 így benyalt yardmennyiség is a 2. legtöbb az NFLben.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-19/marqise-lee-says-jaguars-have-no-margin-error-despite-glaring-penalty
Egy ilyen hendikeppes csapatnál ez nem fér bele.

Az első héten a 0 benyelt sack miatt csak most itndult el a a ki volt a hibás a bekapott sackért című népszerű rovat,.
 www.bigcatcountry.com/2017/9/19/16331200/jaguars-vs-titans-week-2-sack-analysis

MJD szerint Kaepernick jobb opció lenen, mint Blake vagy Henne.
 www.bigcatcountry.com/2017/9/19/16337144/maurice-jones-drew-colin-kaepernick-is-better-than-blake-bortles-or-chad-henne
De nekünk jó Nassib is igaz?....A Nassib igazolás lényegéről bővebben az O & O-ban beszélnek. Kvázi Bortles napjai hivatalosan is meg vannak számlával azzal, hogy egy 3. QB is van a rosteren.

Ha már Nassib, a zseniális Blake Bortles Facts egy sírvaröhögős tweetel üdvözölte az új 3. számú QB-kat.
 twitter.com/BortlesFacts/status/909852598169210880
'"9 different teams" 😊 😊 😊




(goes out and cries)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaelen Strong a fedélzeten waiverről. Anno annyira sokra tartottam, hogy 1. körben draftoltam GM Gamben. Most? Asszem velem is csak 1-el többen lesznek az elkapóink... De azért sok sikert neki nálunk.
Hogy helyet csináljunk neki, Michael Bennett ment IR-re. Sheldon Day ennek biztos nagyon örül.


Még egy terület ahol szar a Jags -> punt coverage. Konkrétan tök utolsók vagyunk ebben
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-18/jaguars-punt-coverage-team-ranks-bottom-nfl
Talán nem kellett volna az összes ST-s akit igazoltunk elküldeni keretszűkítéskor.
iktriad
Ha rajtam múlna Hayes Pullardot piros masnival átkötve küldeném vissza postán, de rögtön 😀
empty taxi
Lehet jobban járna ezzel mindkét csapat...

Szerkesztette: iktriad