NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltuk Brennan Williamst, aki a Texans 3. körös pickje volt 2013ban, de soha nem játszott még az NFLben, sőt tavaly július óta nem is volt csapata. OT poszton játszik és a North Carolinára járt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felkerült a 3. rész, igen jókat röhögtem rajta 😊  indavideo.hu/video/2004_Jaguars_TC_ep3Höri
Ez a rész korrekt volt. A Brackens cut elég drámai a végén. Ő mellesleg a Jags történetének legjobb DEje. Ha már DEk, a 4 körös Anthony Maddox picket a Delta Stateről van egy tippem ki javasolta. 😀 Genenk a mániája volt, hogy hozzon egy Robert Mathis klónt lehetőleg szintén valami kis suliból. 3 pick is elment erre a projektre (Maddox, Jorge Cordova, Larry Hart). Mind bust lett.
A Snoop Dogg rész nem lett annyira jó mint vártam, de most már legalább tudom, honnan volt az running joke az 'Ask Vic'-ben, hogy Snoop meg ő valójában nagy spanok. 😀
A 3 rész alapján ki nem nézné az ember, hogy Scobeeból a franchise legjobb kickere lett. 😀
Már itt is jól látszik, hogy a védelem volt a Del Rio érának a fő aduja. Stroudot még alig láttuk megjegyzem. Az a Spicer- Big John- Stroud-McCray 4es elég pusztitó volt.
Itt már látszódik, hogy miért kellett egy 1. körös picket áldozni 2 szezon múlva egy TEre. George Wrighster nek olyan karrierje lett nálunk, mint amit Clay Harbor fut most.


Itt van a mai State of the Jaguars sajtótájékoztató:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/State-of-the-Jaguars-2015/17e1e874-8fc6-4b74-9895-62a77e70834f
Ez pedig a kikötői részre fókuszál picit hosszabban:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/State-of-the-Jaguars-Shipyards/041b43c7-acbf-48b5-b93a-79c7d238555f
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így fog kinézni a kikötői rész (a stadion közelében) Jacksonvilleben, ha Shao Khan tervei valósággá válnak:

Komolyan, az hogy Shao Khan megvette a Jagst, a legjobb ami acsapattal történt, mióta megkaptuk a franchise alapítási jogot. Nem kis pályázik a pali a pályán kívül.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell Indyben találkozik a következő játékosok ügynökeivel a hosszabbítással kapcsolatban:
Alualu
Alan Ball
Shorts
J. T. Thomas

Caldwell nemrég újra nyilvánvalóvá tette Alualu ügynökének, hogy a Jags nagyon szeretne vele hosszabbítani, de nem biztos, hogy március 10-ig össze is fog jönni.

Gus azt mondta, hogy amióta megvan az edzői stáb, azóta elsősorban az FA időszakra koncentrálunk.

Gus csütörtökön 18:00 órakor beszél a Combineon, Caldwell pénteken ugyanebben az időpontban.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Felkerült a 3. rész, igen jókat röhögtem rajta 😊  indavideo.hu/video/2004_Jaguars_TC_ep3

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.iktriad
😀😀😀
akarod mondani Tamba Hali.empty taxi
Best case scenario: az új Tampa Hali
Worst case scenario: az új Andre Branch
Így megfelel?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.iktriad
😀😀😀
akarod mondani Tamba Hali.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézett ki az tervezett edzőközpont részleg(ez csak egy kis része volt a terveknek a kikötővel kapcsolatban):

Ha ez megvalósul, akkor aki ezek után is azt mondja, hogy a közeljövőben a Jaguars elkötözne valahová, az egyszerűen egy idióta.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags közlése szerint a londoni Jags-Bills meccs már most biztosan teltházas(Sold Out) lesz.
Lamping több adatot is közölt, hogy minden területen jelentős növekedést produkált a csapat, igaz még mindig nincs ott ahol szeretnék. A local revenueben úgy tűnik tényleg 22.-ek leszünk, ami kb a 2002es szituációt jelenti, ami még elég jónak számított anno.
A Jags jegyeladás növekedése a 2. legnagyobb volt tavaly az új stadionba költöző 49ers mögött!
Az ESPN statjai szerint a helyi szurkolótáborok között a Jagsé növekedett a legjobban!

Még pár dolog ami eddig elhangzott:

Highlights from the in-progress "State of the Jaguars" presentation:

*The Jaguars’ local revenue was up 23.5 percent compared to 2013.

*The breakdown of local revenue – 59.4 percent ticket sales, 33.1 percent sponsorship and 5.9 percent stadium spending (concessions, apparel, etc.).

*The Jaguars’ average attendance was 62,962, up from 59,840 in 2013. The NFL average in 2014 was more than 68,000.

*The Jaguars were the fourth fastest-growing team in 2014 in terms of ticket sold (up 5 percent).

*Ticket revenue growth. There was 11.1 percent grown from 2013 to 2014 … 14.6 percent of it from the London game.

*Ticket revenue composition – 46.8 was general bowl seats, 29.4 club seats (up from 29.1 percent) and 14.7 percent suites (down from 15.2 percent in 2013) and 9.1 percent other premium products (up from 5.8 percent).

*Average ticket price for the Jaguars went up by 6.4 percent without a price increase. This was a result of variable pricing on single-game sales for Pittsburgh and Giants games and also introduction of cabanas.

*Sponsorship revenue increased by 24.6 percent compared to 2013.

*In 2014, the Jaguars are 23rd in sponsorship revenue (not including London game) and are expected to be 22nd if the London game is included. The Jaguars were 28th in 2012; in 2013, they were 26th (without London) and 23rd (with London).

*Fan spending in-stadium increased by 12.1 percent compared to last year. There was a 6.2 percent increase from 2012 to 2013.

*The Union Jax fan club has more than 35,000 members.

*The Jaguars awarded $1,728,355 to 166 non-profit organizations.

*Per the Jaguars, their market ranks 29th in population, second in transience, 22nd in per capital income, 24th in corporate base and ninth-oldest in median age.

*The Jaguars’ market size is 1.75 million people; the NFL average is 5.4 million.

*Team says 63.6 percent of market has interest in NFL, ranked 13th among markets. Pittsburgh is first (81.4 percent).

*The team says there are 1.1 million NFL fans in the Jaguars market – second-smallest ahead of Green Bay.

*Lamping said the Jaguars had “shockingly positive growth,” last year in fans within the market – the market grew by 21.9 percent (the NFL average is 2.2 percent).

*The team said 35.4 percent of Jacksonville market fans said their favorite team is the Jaguars, down from 48.3 percent in 2006-07 but up from 34.0 percent in 2012-13.

*The Jaguars’ average TV rating was 20.7 (24th) – the NFL average was 28.2.

*The Jaguars are last in average number of people watching their games.

*The Jaguars said they had a 13.3-percent increase in TV ratings (fourth-highest growth rate in the NFL).

*Of their tickets, 20 percent are corporate ticket accounts, below the league average of 30 percent.

*New 2015 seating products: Additional kickoff club tables and rail seating, both in the South End Zone.

*The Jaguars sold 80.9 percent of their club seats in 2014.

*The current club seat capacity is 12,826 – fourth-highest in the NFL and above the league average of 8,896.

*The club-seat renovation would include two levels (at midfield) of space.

*The Jaguars’ proposal would reduce the club-seat total by 20 percent to 10,082 (still above NFL average). In total, they would remove 3,000 club seats and add back 400, moving the general capacity to 66,851 to 64,107, fifth-smallest in the league (4 percent decrease).

*The seating capacity for Florida-Georgia would remain at 82,917.

*The tarps will stay on for Jaguars game, covering 3,501 seats.

More updates coming …
Khan megmutatta a kikötőt. Teljesen megváltozna Jacksonvillenek az a része. Viszont nem láttam fedett edzőközpontot a csapatnak a bemutatott videóban...

LEOnardwilliams 😀😀😀
én Ray mellett vagyok, nálatok a top10-es Mizzou ember úgy is jó ómen.Höri
Williams tudna itt LEOt játszani?
És már az előbb is kérdeztem, mi a véleményed Fowlerről? Megér-e 1/3at? Ő kire hasonlít a profik között szerinted?iktriad
Fowler nehéz kérdés, hasonló a helyzete mint 2 éve Sharrif Floydnak szintén a Floridáról. Ő is nagyon fiatalon lett profi, nem is volt mögötte valami komoly teljesítmény, de aki ért hozzá, mondogatta, hogy erősebb profi karrierje lesz mint egyetemi volt. Benne nem látom, hogy első éveiben meghatározó játékossá nőné ki magát, de majd a combine-on megnézem a mozgását. 260 fontot írtak neki Gainesville-ben, de az könnyen lehet hazugság.Höri
Gregory tehát szerinted sokkal jobb választás lenne, mint ő nekünk LEOnak?
Egyébként Mayocknál Fowler az 1. a DE/OLB rangsorban Gregory és Ray előtt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LEOnardwilliams 😀😀😀
én Ray mellett vagyok, nálatok a top10-es Mizzou ember úgy is jó ómen.Höri
Williams tudna itt LEOt játszani?
És már az előbb is kérdeztem, mi a véleményed Fowlerről? Megér-e 1/3at? Ő kire hasonlít a profik között szerinted?iktriad
Fowler nehéz kérdés, hasonló a helyzete mint 2 éve Sharrif Floydnak szintén a Floridáról. Ő is nagyon fiatalon lett profi, nem is volt mögötte valami komoly teljesítmény, de aki ért hozzá, mondogatta, hogy erősebb profi karrierje lesz mint egyetemi volt. Benne nem látom, hogy első éveiben meghatározó játékossá nőné ki magát, de majd a combine-on megnézem a mozgását. 260 fontot írtak neki Gainesville-ben, de az könnyen lehet hazugság.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LEOnardwilliams 😀😀😀
én Ray mellett vagyok, nálatok a top10-es Mizzou ember úgy is jó ómen.Höri
Williams tudna itt LEOt játszani?
És már az előbb is kérdeztem, mi a véleményed Fowlerről? Megér-e 1/3at? Ő kire hasonlít a profik között szerinted?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra?iktriad
LEOnardwilliams 😀😀😀

én Ray mellett vagyok, nálatok a top10-es Mizzou ember úgy is jó ómen.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra?iktriad
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/20090410/kivandorol_amerikaba_vv_leo/
😀ervinator
Ez fájt. Nem kicsit. Nagyon. 😀😀
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra?iktriad
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/20090410/kivandorol_amerikaba_vv_leo/
😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra? Bónuszkérdés Fowler ér 1/3at? Belőle milyen karriert nézel ki az NFLben?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.Húsrágó
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.iktriad
Meggyőző érv, csak Harveyt ne húzzanak 😛Húsrágó
Reméljük ha netán Fowler lesz a kiválasztottunk, belőle nem lesz az, mint a másik gátőrös karatemesterből. 😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.Húsrágó
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.iktriad
Meggyőző érv, csak Harveyt ne húzzanak 😛
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MA 16:45kor Shao Khan és Mark Lamping megtartja a State of the Jaguars beszédét, hogy gazdaságilag hogy állnak a dolgaink és mik a terveink idénre. Itt lehet megnézni majd 75 perc múlvba:
 www.jaguars.com/live/

Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.Húsrágó
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csodálom, hogy Chris Luzar ilyen névvel anno nem tudott gyökeret verni a Jagsben. 😀😀
Már itt láthatóak a kezdeti jelei az elkövetkezenő idők QB problémának. Egyébként ha jól belegondolok, Garrardot és Leftyt összegyúrva egy igazán elit QB kaptunk volna. Külön-külön sajnos csak a középszerre futotta. Byron volt a jobb zsebirányító és lényegesen jobban ment neki a mély passz, viszont Garrard sokkal mozgékonyabb és szívósabb volt mint ő, és picit több volt benne az alázat. Lageman mesélte nem is oly rég, hogy Byron tök csalódott volt a rookie szezonjában (5-11), hogy nem került be a Pro Bowlra..
Donovan Darius itt is bizonyítja, hogy miért is számít mind a mai napig a legjobb SSnek a Jags történetében. Ha Cyp csak fele olyan jóváválna idén, mint ő volt...
Scobee milyen félénk volt anno. Múlt héten Tiger Woodst hívta ki twitteren golfozni 100 000$os téttel! És milyen mellérugrásai voltak itt, te jó ég...
Nicky Sorensen pedig Chris Prosinski méltó elődje. 😀

Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt a második rész.

Kiderül, hogy Reggie Williams borzasztó ember és focizni se tud olyan jól, mint hitték. De még mindig jobb mint Josh Scobee, akiből talán sose lesz NFL játékos.
Megjelenik viszont első alkalommal, John Henderson és a szokásos rituáléját bemutatja 😊
+ kezdődik a preszezon, Miamiben.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon korrekt volt.
Azon beröhögtem, mikor Bill Musgrave azt mondta, Reggie Williams még csak 21, de már 1 évvel érettebb a kortársainál. Később kiderült mennyire érett volt. 2 vagy 3 órával azelőtt, hogy FA lett volna csukták le anno...másodszor vagy harmadszor.... Remélem valamelyik WRünk megdönti a 10 TDs szezonrekordját, amit Marcedesszel közösen tart hamarosan.
Már ebből a részből is kiderül Joey Zelenka miért volt annyira népszerű nálunk LS létére.
Scobee meg Daryl Smith mint rookie. 😀😀
Del Rio lánya elég korrekt eye-candy. Azt hiszem ő járt az LSUra.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg lehet nézni a 2004-es Jaguars felkészüléséről szóló 6 rész első epizódját.

Del Rio 2. szezonja az 5-11-es kezdés után.
Reggie Williams mint 1. körös liebling.
Byron Leftwich első teljes kezdő szezonjára készül.
Fred Taylor, Jimmy Smith is jelen van.
Fiatal Daryl Smith, Rashean Mathis, Josh Scobee, Mike Peterson
A stábban Mike Smith, Bill Musgrave.

És sok mára elfeledett arc és név.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry Sullivan értékeli a 3 rookie WRünket:

Jaguars Insider: WR coach reviews rookie trio's 2014

When the Jaguars’ contingent traveled to the Scouting Combine last February in Indianapolis, the focus was on addressing the quarterback and receiver positions. They ultimately drafted Blake Bortles in the first round and Marqise Lee and Allen Robinson in the second and signed undrafted free agent Allen Hurns.
The progress — and potential — of that quartet of players is a reason why the Jaguars can prioritize other positions at this week’s Combine.

At the receiver spot, Hurns (51 catches-677 yards-six touchdowns), Robinson (48-548-2) and Lee (37-422-1) all had the kind of moments that should be encouraging for new offensive coordinator Greg Olson.

Two days before the 2014 season ended, receivers coach Jerry Sullivan — who is entering his fourth year with the Jaguars and will be working with his third coordinator — talked about his young trio. The Jaguars were the first team in league history to have three rookie receivers with at least 35 catches.

“These kids want to get better and it was great to work with them and see them individually take strides,” Sullivan said. “Marqise came such a long way, [Hurns] was a dependable guy and Allen Robinson was making progress when he got hurt.”

Indeed, Lee (hamstring) missed three games early in the year and Robinson (foot) missed the final six games. And their injuries in training camp allowed Hurns to come out of nowhere.

Hurns had two Game 1 touchdowns (34. 21 yards) and led Jaguars receivers with 788 snaps. He had 13 “explosive” receptions (at least 16 yards).

“He had a couple of drops — the big one in Washington [Game 2] lived in his memory, but he likes ball — he really does love football,” Sullivan said. “It’s important for him to be more than just ‘A Guy,’ and just be on the team. And you can coach him.

“[Late in the season], we were at practice and I emphasized a particular route and an hour after I coached it, he ran it exactly like I wanted to.”

Robinson’s late-July hamstring injury kept him out of every preseason game. But he had at least four catches in each of his last nine games and was targeted 10 or more times in four games. Robinson had eight “explosive” receptions and played 516 snaps.

Robinson underwent surgery in November for a stress fracture but is expected to be full-go when the offseason program starts in April.

“He’ll have an offseason, an OTA, a training camp and should be able to accelerate his game,” Sullivan said. “The thing about all these young guys, they come out of college, they train for the Combine and then they train for each team that wants to work them out. Now they can really compartmentalize what they need to do.”

Lee emerged after Robinson was injured, finishing with 492 snaps played and 10 “explosive” catches. In the last six games (following the bye week), Lee had 24 catches for 281 yards and showed an ability to turn a short slant into a long gain.

Sullivan admitted that at midseason, he thought Lee’s year wasn’t lost, but it might not happen for him as a rookie.

“For sure,” Sullivan said. “At the beginning, this was a different environment and he wasn’t comfortable in his surroundings and it took him a little more time. But I spent a little extra time with him and got a feel for what kind of guy he is and then we started doing things in increments. When he felt like he fit, he was fine.”

The Jaguars should pursue a No. 1-type receiver in free agency but it’s possible they don’t need to use a draft pick on the position.
Nemsokára elkezdődnek a franchise tagek kiosztása. Mi természetesen nem fogjuk használni (nincs kire), de mások tervei hatással lehetnek a mi FA bevásárlásunkra jövő hónapban:

Franchise tag speculation

Teams can apply the franchise tag on a potential free agent starting Monday and although the Jaguars won’t be using the designation, they’ll be monitoring the activity.

■ If Green Bay tags right tackle Bryan Bulaga, it would increase the likelihood of receiver Randall Cobb hitting the open market.

■ If Denver tags receiver DeMaryius Thomas (which is expected), what does that mean for tight end Julius Thomas? He’d be a perfect fit for the Jaguars and spare me the non-sense that Peyton Manning made him. The worst case for the Jaguars is if the Broncos re-sign DeMaryius Thomas and tag Julius Thomas.

■ If New England tags Devin McCourty (likely), it takes the best free safety off the market. The next tier includes Houston’s Kendrick Lewis, Denver’s Rahim Moore and St. Louis’ Rodney McLeod.

Halloren egyébként a héten úgy vélekedett, hogy amennyiben Cobb és Julius Thomas tesztelheti a piacot, elégé valószínű, hogy ők ketten lehetnek a Jaguars fő célpontjai FAben. Szerinte Pernell McPhee és Maclin is azok között lehet, akiknek ajánlatot tehet Caldwell majd márciusban. Szintén az ő véleménye szerint Byron Maxwell nem valószínű, hogy itt köt ki, mert a Jags nagyjából megvan CB poszton. Ha Alan Ballt nem igazoljuk újra, esetleg Devon House köthet ki nálunk depth embernek. Housenak DeWayne Walker volt a vezetőedzője a New Mexico Staten, aki történetesen most épp pont a DBket edzi nálunk. És ha már DBk, egyesek szerint, ha McCourtyt marasztalja a Pats, akkor Rahim Moore lehet a fő célpontunk FS posztra.