NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
mostanában elég gyakran használod a "nyugodjon le a picsába" kifejezést 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj. Pete Prisco szerint nyerünk vasárnap, a videóban meg is magyarázza miért:
 www.cbssports.com/nfl/features/writers/prisco/picks

Találj már valami pozitív statok Hurnsre, mert mustaine a végén szívrohamot kap. 😀Stez
Hagyd már békén basszus, Jordan Matthews mennyit dropolt az elején? 😀
Az idei classból a jobb WR-ek közé tartozik egyelőre Hurns, a csapattársak közül Leenél meg Shortsnál jobb is, viszont a másik Allen többet játszik. Szerintem ez teljesen jó teljesítmény egy rookietól 😀

Majd jövőre sírhat a szád, amikor az ő TD-jével fogja kiütni az AFC döntőben a Jags a Coltsot 😀mustaine
Shortsnál nem jobb. Ő még mindig a csapat legjobb WRe, minden sérülése és a múlt vasárnapi hibája ellenére. És a héten újra a földijei ellen játszik, akiket tavaly annyira elszomorított.

Ha már Cecil szóba került, a Varjú írt egy mindenki "nyugodjon le a picsába" jellegű cikket az új szerződésével és annak várható összegével kapcsolatban:
 www.bigcatcountry.com/2014/10/16/6987317/cecil-shorts-contract-jacksonville-jaguars
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Találj már valami pozitív statok Hurnsre, mert mustaine a végén szívrohamot kap. 😀Stez
Hagyd már békén basszus, Jordan Matthews mennyit dropolt az elején? 😀
Az idei classból a jobb WR-ek közé tartozik egyelőre Hurns, a csapattársak közül Leenél meg Shortsnál jobb is, viszont a másik Allen többet játszik. Szerintem ez teljesen jó teljesítmény egy rookietól 😀

Majd jövőre sírhat a szád, amikor az ő TD-jével fogja kiütni az AFC döntőben a Jags a Coltsot 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Találj már valami pozitív statok Hurnsre, mert mustaine a végén szívrohamot kap. 😀Stez
4. legtöbb elkapott yardja van a rookiek között, és holtversenyben 2. elkapott TDkben az újoncoknál | (Mondjuk lehetne elkapott yardokban 2., TDkben meg első is, ha a Redskins ellen nem ejti el a 100%os ziccert és nem zuhan össze a felé szálló labdától a Chargers ellen..) | .
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Stezzel délelőtt vitáztunk egy kicsit hogy Bortles mennyire tekinthető a legjobb játékosunknak: Természetesen még nem ő az, de két statisztikám is van, hogy már a Top 5ben lehet az egész keretet nézve.

Ez a PFFtől van:
Most accurate QB under pressure this year has been... Jaguars rookie Blake Bortles. 74.2% adjusting for drops
Ez sem rossz:
Most completions in the NFL since Week 3:
1. A. Luck (86)
2. B. Bortles (83)

Ha már PFF, itt van egy bővebb értékelés a Titans meccsről.
 blackandteal.com/2014/10/15/jacksonville-jaguars-week-6-pro-football-focus-review/2/
Beadles lett az offense legjobbja(WTF?), miközben a szerintem nagyon jó Harbort eléggé lepontozták.A 2 OTnkkel együtt.
A Dben a 3 legjobb játékos D-falember volt, mondjuk Chris Clemonsnak a PFF szerint a sackje ellenére sem volt jó meccse, ahogy Cypnek sem.iktriad
Találj már valami pozitív statok Hurnsre, mert mustaine a végén szívrohamot kap. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stezzel délelőtt vitáztunk egy kicsit hogy Bortles mennyire tekinthető a legjobb játékosunknak: Természetesen még nem ő az, de két statisztikám is van, hogy már a Top 5ben lehet az egész keretet nézve.

Ez a PFFtől van:
Most accurate QB under pressure this year has been... Jaguars rookie Blake Bortles. 74.2% adjusting for drops
Ez sem rossz:
Most completions in the NFL since Week 3:
1. A. Luck (86)
2. B. Bortles (83)

Ha már PFF, itt van egy bővebb értékelés a Titans meccsről.
 blackandteal.com/2014/10/15/jacksonville-jaguars-week-6-pro-football-focus-review/2/
Beadles lett az offense legjobbja(WTF?), miközben a szerintem nagyon jó Harbort eléggé lepontozták.A 2 OTnkkel együtt.
A Dben a 3 legjobb játékos D-falember volt, mondjuk Chris Clemonsnak a PFF szerint a sackje ellenére sem volt jó meccse, ahogy Cypnek sem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fizetésarányosan Lewis és Poz kellene, hogy a két legjobb játékosa legyen a keretnek. De mindenkinek egyértelmű, hogy kb egyetlen nfl szinten kiugró és kibontakozott tehetség sincs a keretben!
De: Poz-t sérülés hátráltatja, mégsem lehet egyetlen snapre se levenni a pályáról. Ő szerel a leggyakrabban. Passz ellen nem az igazi, mert egy kifejezetten old-school MLB. Talán a Ravensben csillogna, de ez csak megérzés.
Lewis: a nagy szerződés aláírása óta senki nem tekint rá elit TE-ként. Pedig a keresete alapján az. 70 milliós capspace felugorhat 90-re is jövőre...
Cecilnek évente 8-9 milla? Nevetséges! Nézzünk már szét, hogy milyen elkapók kapnak ennyi pénzt. Garantáltan van 1000 yardos szezonjuk... remélem rám fog cáfolni, de én most egy Lee-Rob-Hurns-Alkesz négyessel jövőre boldog lennék, + 1 tapasztalat WR FA szerzeménnyel.Húsrágó
Az a furcsa, hogy mikor Daryl még itt volt, már akkor is sokan mondogatták, hogy Daryl a jobb LB kettőjük közül, aztán mégis Pozt tartottuk meg belőlük...(Daryl nem megtartása szerintem még mindig a legnagyobb bakija volt az új rezsimnek - mivel helyettese nincs. Knighton helyett legalább ott van Roy Miller). És Poz tényleg egy klasszikus 4-3ba való (igaz abból egyre kevesebb van), a mienk meg már csak papíron az, sőt ha a snapszámokat nézük az LBknél, már ott se(ez inkább már egy 4-2-5 ös; Cover 3as D).
Lewis idén szerintem baromi jó lenne Bortlesszel, csak pont lesérült. A szerződéshosszabbítás után volt a bírósági ügye a kislánya láthatásával kapcsolatban (plusz Mularkey "elvette tőle a játék örömét" ). Tavaly Hennevel a szezon végére jó párost alkottak. Idén nagyon rosszkor jött minden szempontból ez a mostani sérülés. Lesz 6 meccs Bortlesszal előreláthatólag, és az alatt kiderül marad-e 2015re is. Neki több a sansza.
Az évi 9 milliót Shortsnak egy ezzel fogalakozó emberke mondta. Szerintem olcsóbban is aláír, ha 20-25 millióval beéri 4 évre, akkor maradjon. De ehhez az is kell hogy idén már ne sok meccset hagyjon ki, főleg nem hamstring vagy agyrázkódás miatt.

Még egy megjegyzés: Alkesz visszatérésére max csak reményeink lehetnek, még jövőre is. Tudom, hogy azt mondta annak a Jags fannak, hogy közel a visszatérése, de a sorsa teljese mértékig Goodell kezében van. Ha viszont visszatérhet nálunk, tartom, hogy általa atomfegyver kerül Bortles kezébe. (Kb lenne vele Blakenek egy Reggie Wayne-je, mint Lucknak.)

Monroe kapcsán: én akkor úgy éreztem, hogy rendesen lehúzták a Jags-t ezzel a cserével. De ha Monroe szólt előre, hogy bármennyit (ésszerű összegről beszélünk) is kínál a Jags, Ő máshová fog aláírni a következő szezonban, akkor jó üzletet csinált a csapat. Kapott érte valamit, ami jobb mint az esetleges kompenzációs pick lett volna (ha kap egyáltalán ilyet a Jags). Tudom, hogy franchise tag használatával megtartható lett volna, de ha nem akar tovább Floridában üdülni? Ha inkább focina valahol? Nem kell erőltetni a dolgot, sírás lesz a vége. Én el tudom képzelni, hogy fair módon leültek a felek és Monroe őszintén elmondta, hogy máshol tervezi folytatni a karrierjét és a Jags ebből a helyzetből igyekezett a maximumot kihozni. Őszintén, a Jags hosszú távú perspektíva jelenleg. Mindent egybevéve, ha a következő 5 szezonban összejön 2 PO, az már hűha! Az már most is látszik, hogy nem a következő szezon lesz a PO idény (7-9 itt nem lesz elég a PO-hoz, és a 7 győzelem is tündérmese kategória). Azt követően talán, és ha minden jól alakul akkor a rákövetkezőben már a szezon előtti PR-ben is illene az lista felső harmadát megcsípni. Monroenak ebben az előrejelzésben túl sok a "talán", főleg úgy, hogy Ő még Seggénsérült Szöszit próbálta életben tartani akkor... Szóval visszatekintve, ez egy fair üzlet volt, win-win szituáció.Húsrágó
Monroenál Caldwell annyit mondott tavaly, hogy a Ravens megkereste őket, és ezért jött össze a bolt(nem voltak megbeszélések Monroe és a Jags közt előtte a hosszabításról). Bár utólag a Joeckel draft miatt eleve el vont döntve, hogy inkább vele képzeljük el a jövőt LTben (Caldwell nem annyira hülye, hogy RTt vigyen 1/2n). Így tényleg kaptunk érte valamit, ha meg újraigazolják valahol máshol, mivel annyit költöttünk (de kikre?...) másokra, nem is biztos hogy egyáltalán kaptunk volna bármilyen draft cetlit érte kárpótlásul.
2 dolgon múlik majd a trade megítélése: ki fut be jobb karriert LTben - Monroe vagy Joeckel. És részben Aaron Colvin (és ha esetleg még számolunk vele Chris Smith) mennyire válik majd be. Colvin prémium poszton játszik, szóval, ha egy minőségi kezdőt szereztünk így,akkor az a jól mutata a mérleg serpenyőjében.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
A nap poénját (de a reggelét mindenképp) a Browns hivatalos honlapjának köszönhetjük - nézzétek szerintük ki a legjobb játékosunk. 😀
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Scouting-Report-on-the-Jacksonville-Jaguars/afe6e9d5-dd4b-4eda-8958-b281086cf680iktriad
És ebben mi a gáz?
Most ha megnézed a keretet, akkor nála nem nagyon van jobb játékos. Lehet, hogy szar szezonja van, de attól még az igaz, hogy benne van ott van a villanás lehetősége.
Ja, Bortlesben is, de most egy 3-4. meccsén játszó QB-ra, aki 4-7-es TD-Pick mutatóval áll, és sokadik pick6-ját is megdobta már, sokat hibázik, na őt egyelőre még csak nem jelölheted meg best playernek.
Egyébként meg Blackmon a legjobb játékosa a Jax keretnek, csak pályára sem kerül, mert egy fasz. 😀Stez
Füves Alkesz hivatalosan nem a keret tagja. Sőt jelenleg nincs is a ligában.
Egyébként pedig Sen' Derrick Marks a Jags legjobb játékosa az elmúlt másfél évben( | ha Bortlest nem lehet mondani | ).
Poz meg annyira "jó" mostanság, hogy már a média is kezdi pedzegetni, hogy jövőre ő már nem fog itt játszani...iktriad
Fizetésarányosan Lewis és Poz kellene, hogy a két legjobb játékosa legyen a keretnek. De mindenkinek egyértelmű, hogy kb egyetlen nfl szinten kiugró és kibontakozott tehetség sincs a keretben!
De: Poz-t sérülés hátráltatja, mégsem lehet egyetlen snapre se levenni a pályáról. Ő szerel a leggyakrabban. Passz ellen nem az igazi, mert egy kifejezetten old-school MLB. Talán a Ravensben csillogna, de ez csak megérzés.
Lewis: a nagy szerződés aláírása óta senki nem tekint rá elit TE-ként. Pedig a keresete alapján az. 70 milliós capspace felugorhat 90-re is jövőre...
Cecilnek évente 8-9 milla? Nevetséges! Nézzünk már szét, hogy milyen elkapók kapnak ennyi pénzt. Garantáltan van 1000 yardos szezonjuk... remélem rám fog cáfolni, de én most egy Lee-Rob-Hurns-Alkesz négyessel jövőre boldog lennék, + 1 tapasztalat WR FA szerzeménnyel.

Monroe kapcsán: én akkor úgy éreztem, hogy rendesen lehúzták a Jags-t ezzel a cserével. De ha Monroe szólt előre, hogy bármennyit (ésszerű összegről beszélünk) is kínál a Jags, Ő máshová fog aláírni a következő szezonban, akkor jó üzletet csinált a csapat. Kapott érte valamit, ami jobb mint az esetleges kompenzációs pick lett volna (ha kap egyáltalán ilyet a Jags). Tudom, hogy franchise tag használatával megtartható lett volna, de ha nem akar tovább Floridában üdülni? Ha inkább focina valahol? Nem kell erőltetni a dolgot, sírás lesz a vége. Én el tudom képzelni, hogy fair módon leültek a felek és Monroe őszintén elmondta, hogy máshol tervezi folytatni a karrierjét és a Jags ebből a helyzetből igyekezett a maximumot kihozni. Őszintén, a Jags hosszú távú perspektíva jelenleg. Mindent egybevéve, ha a következő 5 szezonban összejön 2 PO, az már hűha! Az már most is látszik, hogy nem a következő szezon lesz a PO idény (7-9 itt nem lesz elég a PO-hoz, és a 7 győzelem is tündérmese kategória). Azt követően talán, és ha minden jól alakul akkor a rákövetkezőben már a szezon előtti PR-ben is illene az lista felső harmadát megcsípni. Monroenak ebben az előrejelzésben túl sok a "talán", főleg úgy, hogy Ő még Seggénsérült Szöszit próbálta életben tartani akkor... Szóval visszatekintve, ez egy fair üzlet volt, win-win szituáció.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles nem a Jax legjobb játékosa, max a legtehetségesebb.Stez
Lemaradt onnan a még. 😀 De már azt sem kell sokáig használni, ha ilyen ütemben fejlődik. Az offenseben már simán a Top 3ban van most is.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Bortles nem a Jax legjobb játékosa, max a legtehetségesebb.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap poénját (de a reggelét mindenképp) a Browns hivatalos honlapjának köszönhetjük - nézzétek szerintük ki a legjobb játékosunk. 😀
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Scouting-Report-on-the-Jacksonville-Jaguars/afe6e9d5-dd4b-4eda-8958-b281086cf680iktriad
És ebben mi a gáz?
Most ha megnézed a keretet, akkor nála nem nagyon van jobb játékos. Lehet, hogy szar szezonja van, de attól még az igaz, hogy benne van ott van a villanás lehetősége.
Ja, Bortlesben is, de most egy 3-4. meccsén játszó QB-ra, aki 4-7-es TD-Pick mutatóval áll, és sokadik pick6-ját is megdobta már, sokat hibázik, na őt egyelőre még csak nem jelölheted meg best playernek.
Egyébként meg Blackmon a legjobb játékosa a Jax keretnek, csak pályára sem kerül, mert egy fasz. 😀Stez
Füves Alkesz hivatalosan nem a keret tagja. Sőt jelenleg nincs is a ligában.
Egyébként pedig Sen' Derrick Marks a Jags legjobb játékosa az elmúlt másfél évben( | ha Bortlest nem lehet mondani | ).
Poz meg annyira "jó" mostanság, hogy már a média is kezdi pedzegetni, hogy jövőre ő már nem fog itt játszani...Én nagyon bírom Pozt, de egyre inkább látszik, hogy a back 7 problémáinknak egy jelentős résében vastagon benne van.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A nap poénját (de a reggelét mindenképp) a Browns hivatalos honlapjának köszönhetjük - nézzétek szerintük ki a legjobb játékosunk. 😀
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Scouting-Report-on-the-Jacksonville-Jaguars/afe6e9d5-dd4b-4eda-8958-b281086cf680iktriad
És ebben mi a gáz?
Most ha megnézed a keretet, akkor nála nem nagyon van jobb játékos. Lehet, hogy szar szezonja van, de attól még az igaz, hogy benne van ott van a villanás lehetősége.
Ja, Bortlesben is, de most egy 3-4. meccsén játszó QB-ra, aki 4-7-es TD-Pick mutatóval áll, és sokadik pick6-ját is megdobta már, sokat hibázik, na őt egyelőre még csak nem jelölheted meg best playernek.
Egyébként meg Blackmon a legjobb játékosa a Jax keretnek, csak pályára sem kerül, mert egy fasz. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap poénját (de a reggelét mindenképp) a Browns hivatalos honlapjának köszönhetjük - nézzétek szerintük ki a legjobb játékosunk. 😀
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Scouting-Report-on-the-Jacksonville-Jaguars/afe6e9d5-dd4b-4eda-8958-b281086cf680
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart mellett Branch sem edzett (nem baj, ha nem játszik, több snap jut Ryan Davisnek). Alan Ball limitált volt. A Brownsnál 12 ember van a sérülési jelentésen, abból 7 nem edzett.,

És egy elemzés arról, mit kúrt el el a back7 a múlt héten.
 www.bigcatcountry.com/2014/10/15/6983499/jaguars-defense-improved-but-same-issues-remain
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...Janek
Peters tight endként került a ligába, onnan kellett felhízlalni, meg megtanulnia mindent...mustaine
Ezzel arra célzol, hogy még Hurnsből is lehet elit LT? Mert elkapónak ratyi, na de OL-be még lehet upgrade. 😛Stez
Ő már elit MINDEN poszton az NFL-ben.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...Janek
Peters tight endként került a ligába, onnan kellett felhízlalni, meg megtanulnia mindent...mustaine
Ezzel arra célzol, hogy még Hurnsből is lehet elit LT? Mert elkapónak ratyi, na de OL-be még lehet upgrade. 😛

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Szerintem is váltani kell a futójátékban. Tauxxxxx tényleg jó FB, viszont lehetne használni TE-ként is. Tudom, hogy fura, de olyan alacsony, és jó a keze is 😊 A meglepetés erejével sima TD az összes játékban 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nekem 95% hogy lesz 2 eladó jegyem..... a nov9. Jaguars-Cowboys meccsre...

Aki t érdekel majd privátban írjon...

Seat location: section BK 140, row 41, seats 204-203
Total Charge: £232.40

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart ma nem edz, de azt mondta, van esély arra, hogy játsszon vasárnap.

Ha már futás, a Varjú szerint hanyagolni kéne az FB posztot a futójátéknál, mert akkor hatékonyabb lenne a running game.
 www.bigcatcountry.com/2014/10/15/6979661/jaguars-should-reassess-how-the-approach-running-the-football
Szerinte 11es(1 RB, 1 TE), vagy 12(1 RB, 2 TE) formációban sikeresebbek lennénk, mint az általunk sokat használt 21es formációval(2 RB 1 TE).Prisco is valami ilyesmit pedzegette, hogy jó lenne elhagyni az FB használatát, bár ő ezt azzal indokolta, hogy a passzjátékra kéne fektetni a hangsúlyt nálunk, ha már ez megy (sokkal) jobban Bortlesszel.
Mondjuk Ta 'ufo'ou szerintem remek blokkoló, és már nem 1 szép passzjátékot hoztak össze ketten Blakekel, szóval én nem próbálnám elhagyni a posztot a repertoárból.
Fischt is ma kérdezgették, hogy nem-e kéne a futójátékot kic sit háttérbe szorítani, ő viszont t annyit mondott, hogy nem akarja, hogy Blake 40+ alkalommal passzoljon egy meccsen.

Egyre inkább úgy tűnik, hogy novemberben Aaron Colvin játékra jelentkezik! Egész pontosan a bye week után a Colts ellen Nov ember 23.-án jöhet el számára a debütálás napja. Már most teljes sebességgel fut, és jövő héten már az edzéseket is elkezdheti a csapattal(ekkortól számítva 21 napja van a stábnak, hogy eldöntse, aktiválja vagy végleg IRre teszi).

Marcedes is elkezdi ma a futóedzéseket.

A Sportrac.com managing editorja, Michael Ginitti szerint a Jaguarsnak egy 4 éves, 37,8 milliós szerződést kéne adnia Shortsnak. Nos én kedvelem Cecilt és tényleg költenie kell a Jagsnek jövőre, de még szerintem ez baromi sok pénz lenne neki. Én valahol 20-25 millió körül adnék neki szerződést, tekintve, hogy folyton sérült. Mondjuk nálam ő Roy Millerrel együtt prioritás a saját FAink újraigazolása szempontjából a következő offszezonban.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...Janek
Peters tight endként került a ligába, onnan kellett felhízlalni, meg megtanulnia mindent...

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Joeckel eddig fos, de sok segítséget nem kap a fal többi részétől sem, ami azért nem ártana. Én nem vagyok nagy fanja, de az a pick szvsz nem ekézhető azért. Inkább Monroe eladása az, mert most egyébként egy elég komoly fala lehetne egy franchise QB-nak ezzel a duóval.
Joeckel tavaly súlyosan megsérült, IR-en pihent végig, most még nm lendült formába. Ennél azért többet tud nyilvánvalóan.
Monroet igazából meg kellett volna fizetni, minőségi LT, rá lehetett volna építeni falat.Stez
Joeckel eddig játszott 10,5 meccset, ebből 6,5et LTben. Lényegében rookie. Boselli szerint folyamatosan fejlődik, de pl a kezét használhatná jobban. Sokat beszélnek, szóval a mentor megvan nála. Az viszont látszik, hogy nem lesz belőle új Boselli. 😕
Én is reménykedem, hogy szép lassan ő (és Beadles is) biztos pontja lesz a falnak.
A Monroe trade meg Colvin sikerességétől is függ, aki még nem játszott az NFLben. Ha ő meg Joeckel beválik, akkor jó döntés volt. Ezért mondtam, hogy most még nem lehet értékelni, hogy jó trade volt-e vagy sem.iktriad
Szerintem meg egy potenciális fiatal franchise vakoldali tacklet ilyen pickre elcserélni, az hiba.
Na jó nem, ha Colvin 1, maximum 2. éve után Revis-Sherman szinten játszik majd, de valljuk be, szép tündérmese.
Mindegy, Joeckelt korai megítélni. Van példa rá, hogy gyengébben kezd valaki, de arra is, hogy valaki jól, és visszaesik. Kalil például top5-ös pickként brutál rookie évet nyomott a Vikesban, azóta tavaly szar volt, idén meg egyenesen bűn gyenge.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckel eddig fos, de sok segítséget nem kap a fal többi részétől sem, ami azért nem ártana. Én nem vagyok nagy fanja, de az a pick szvsz nem ekézhető azért. Inkább Monroe eladása az, mert most egyébként egy elég komoly fala lehetne egy franchise QB-nak ezzel a duóval.
Joeckel tavaly súlyosan megsérült, IR-en pihent végig, most még nm lendült formába. Ennél azért többet tud nyilvánvalóan.
Monroet igazából meg kellett volna fizetni, minőségi LT, rá lehetett volna építeni falat.Stez
Joeckel eddig játszott 10,5 meccset, ebből 6,5et LTben. Lényegében rookie. Boselli szerint folyamatosan fejlődik, de pl a kezét használhatná jobban. Sokat beszélnek, szóval a mentor megvan nála. Az viszont látszik, hogy nem lesz belőle új Boselli. 😕
Én is reménykedem, hogy szép lassan ő (és Beadles is) biztos pontja lesz a falnak.
A Monroe trade meg Colvin sikerességétől is függ, aki még nem játszott az NFLben. Ha ő meg Joeckel beválik, akkor jó döntés volt. Ezért mondtam, hogy most még nem lehet értékelni, hogy jó trade volt-e vagy sem.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, és ezek is pontosan Bradley egyik hibájára mutatnak rá, hogy hetekig szórakozott Bortles kezdetésével.
De most nyilván még nincsen gáz, én azt mondtam, hogy ha így folytatódik az év, akkor viszont gáz lehet. Ez a Titans elleni nagyon kínos zakó volt, aztán ha 1-2 győzelemnél többet nem tud kihozni a csapatból Bradley és mondjuk több meccs is elmegy a rossz döntésein, akkor simán meginoghat alatta a talaj.
Ez a jövő zenéje nyilván, de van az a szituáció, amikor már az ő helye sem lesz biztos, két év után sem.
Caldwellről nem nyilatkozom, szerintem a lightos FA-zás ellenére sem lehet rá olyan hatalmas panasz. Nem tudom, mi az ő sara, mi nem az, őt biztosan nem vágnám ki.Stez
Bradley is elismerte, hogy "vezethette volna jobban is a csapatot" múlt vasárnap. Amíg ezt ő is belátja, és képes tanulni belőle, addig nincs baj. A többit meglátjuk.

Caldwell: Igen, neki nincs túl sok sara - bár az idei FA classunk azt kell mondjam eddig borzalmas, talán Bryantet leszámítva(Chris Polian takarodj, talán Caldwell legnagyobb hibája az volt, hogy azt a barmot beengedtük a front officeba).. Mondjuk Beadles és Clemons kezd végre jobban játszani, és Hoodnak is összejött az első sack vasárnap. plusz néhány embert, élükön Daryl Smittszel és Knightonnal megtarthatott volna mondjuk. A Monroe trade Joeckel miatt egyelőre nem értékelhető, plusz Colvin sem játszott még, aki a pickből jött a practice squados Chris Smith mellett.
Nála úgyis Bortlesszen múlik minden. Ha ő bejön, akkor nagy király, ha nem akkor majd 2-3 év múlva el lesz küldve.iktriad
Joeckel eddig fos, de sok segítséget nem kap a fal többi részétől sem, ami azért nem ártana. Én nem vagyok nagy fanja, de az a pick szvsz nem ekézhető azért. Inkább Monroe eladása az, mert most egyébként egy elég komoly fala lehetne egy franchise QB-nak ezzel a duóval.
Joeckel tavaly súlyosan megsérült, IR-en pihent végig, most még nm lendült formába. Ennél azért többet tud nyilvánvalóan.
Monroet igazából meg kellett volna fizetni, minőségi LT, rá lehetett volna építeni falat.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, és ezek is pontosan Bradley egyik hibájára mutatnak rá, hogy hetekig szórakozott Bortles kezdetésével.
De most nyilván még nincsen gáz, én azt mondtam, hogy ha így folytatódik az év, akkor viszont gáz lehet. Ez a Titans elleni nagyon kínos zakó volt, aztán ha 1-2 győzelemnél többet nem tud kihozni a csapatból Bradley és mondjuk több meccs is elmegy a rossz döntésein, akkor simán meginoghat alatta a talaj.
Ez a jövő zenéje nyilván, de van az a szituáció, amikor már az ő helye sem lesz biztos, két év után sem.
Caldwellről nem nyilatkozom, szerintem a lightos FA-zás ellenére sem lehet rá olyan hatalmas panasz. Nem tudom, mi az ő sara, mi nem az, őt biztosan nem vágnám ki.Stez
Bradley is elismerte, hogy "vezethette volna jobban is a csapatot" múlt vasárnap. Amíg ezt ő is belátja, és képes tanulni belőle, addig nincs baj. A többit meglátjuk.

Caldwell: Igen, neki nincs túl sok sara - bár az idei FA classunk azt kell mondjam eddig borzalmas, talán Bryantet leszámítva(Chris Polian takarodj, talán Caldwell legnagyobb hibája az volt, hogy azt a barmot beengedtük a front officeba).. Mondjuk Beadles és Clemons kezd végre jobban játszani, és Hoodnak is összejött az első sack vasárnap. plusz néhány embert, élükön Daryl Smittszel és Knightonnal megtarthatott volna mondjuk. A Monroe trade Joeckel miatt egyelőre nem értékelhető, plusz Colvin sem játszott még, aki a pickből jött a practice squados Chris Smith mellett.
Nála úgyis Bortlesszen múlik minden. Ha ő bejön, akkor nagy király, ha nem akkor majd 2-3 év múlva el lesz küldve.