Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...Húsrágó
Akkor még Gabbert is biztató QB volt(mert azon kezdett először és még nem rajta ment el a meccs). Ó boldog régi szép idők. 😀😀
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
A faszozás sem nagy színvonal... Viszont azzal egyetértek, hogy hagyni kéne ezt a "majd jövőre" témát és húzni végre egy irányítót. A jó Gus mester közepes nevekből is képes volt már egészen jó védelmet összerántani.Giowa
igazad van, egy picit elragadott a hév.

más: kikukáztam az nfl honlapjáról Vaksi draft profilját. A kérdésre, miszerint én miért nem szeretném Bortles-t nálunk, szerintem ez tökéletes választ ad.

 www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81f228f2/2011-Draft-Profile-QB-Blaine-Gabbert-Missouri

érdemes megnézni, így utólag van egy érzése az embernek

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
jejjj, hogy itt mindenki mennyire hozzáértő, jós, nfl-scout, világhírű képzőművész, meg a f*szom.
általánosban két dolgot felejtenek el megtanítani, mind a kettő a vélemény fogalmához kapcsolódik:
1. olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra (nem a buzis poénok helye)
2. tényekről vitatkozunk, nem véleményekről
3. (ami több mint a kettő, de ennyi pontatlanság belefér) nem az a lényeg, hogy egy véleményen legyünk, hanem az, hogy egy színvonalon.


a 12 milliós cap hit miatt!iktriad
Jesszus, bele sem gondoltam, hogy 1/3-ként akkor fizetése van, mint egy ólajtó. Ez a 12 misi nagyon durva!phylos
A faszozás sem nagy színvonal... Viszont azzal egyetértek, hogy hagyni kéne ezt a "majd jövőre" témát és húzni végre egy irányítót. A jó Gus mester közepes nevekből is képes volt már egészen jó védelmet összerántani.

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
jejjj, hogy itt mindenki mennyire hozzáértő, jós, nfl-scout, világhírű képzőművész, meg a f*szom.
általánosban két dolgot felejtenek el megtanítani, mind a kettő a vélemény fogalmához kapcsolódik:
1. olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra (nem a buzis poénok helye)
2. tényekről vitatkozunk, nem véleményekről
3. (ami több mint a kettő, de ennyi pontatlanság belefér) nem az a lényeg, hogy egy véleményen legyünk, hanem az, hogy egy színvonalon.


a 12 milliós cap hit miatt!iktriad
Jesszus, bele sem gondoltam, hogy 1/3-ként akkor fizetése van, mint egy ólajtó. Ez a 12 misi nagyon durva!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?Sobri Jóska
kérlek ezt most ne.Amadeus91
Most írtál hülyeséget.Sobri Jóska
most előztem meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?Sobri Jóska
kérlek ezt most ne.Amadeus91
Most írtál hülyeséget.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?Sobri Jóska
kérlek ezt most ne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.Amadeus91
Ő tipikusan nem ért 1/3-at, de utólag könnyű okosnak lenni. Azonban a Miami sem úgy használja, ahogyan kéne, ilyen vékony 4-3-as DE-endet még nem láttam. Sokkal hasznosabb lenne OLB-ként, inkább 3-4-es rendszerben, vagy egy 3-3+1.esben.phylos
Egyesek pont azért kampányolnak mellett (például Varjú a BCC-n) mert keveset játszott, és nem úgy ahogy neki az elönyös.

Én max egy késő körös picket álldoznék rá az eddigi mutatott játék és a 12 milliós cap hit miatt!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.Amadeus91
Ő tipikusan nem ért 1/3-at, de utólag könnyű okosnak lenni. Azonban a Miami sem úgy használja, ahogyan kéne, ilyen vékony 4-3-as DE-endet még nem láttam. Sokkal hasznosabb lenne OLB-ként, inkább 3-4-es rendszerben, vagy egy 3-3+1.esben.phylos
persze, aznap még fogtam a fejem, hogy letradeltünk helyette.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.Amadeus91
Ő tipikusan nem ért 1/3-at, de utólag könnyű okosnak lenni. Azonban a Miami sem úgy használja, ahogyan kéne, ilyen vékony 4-3-as DE-endet még nem láttam. Sokkal hasznosabb lenne OLB-ként, inkább 3-4-es rendszerben, vagy egy 3-3+1.esben.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags egy livecamet rakott ki, így mostantól aki akarja, a nap minden pillanatában élőben kisérheti figyelemmel, hogy épül a világ legnagyobb eredményjelzője nálunk:
 www.jaguars.com/livecam/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.
És Johnny hülye a futballhoz? Épp ezt mondom, hogy azért mert valaki jól fut, az akkor garantáltan nem tud passzolni? Vagy aki jól passzol, az garantáltan nem tud futni? Ezt magyarázzátok már meg.

De ha szerinted Manziel hasonló/gyengébb karriert fut majd be, mint Pryor, akkor mea culpa.Maka
Na ezt nem tudja senki jelenleg.

Ha már Manziel, egy érdekes szösszenet vele kapcsolatban a mai FTUból, és Hallorentől.
Tailoring offense

Several mock drafts have the Jaguars taking Texas A&M quarterback Johnny Manziel with the third overall pick. I’ve always seen that as remote and still do — the Jaguars want their offensive modus operandi to be a) a strong running game, b) play-action pass and c) a quarterback with a big arm to take shots downfield.

The biggest factor in drafting Manziel, in addition to his height, would be his durability. Plus, are the Jaguars comfortable overhauling their scheme for Manziel?

“I would guess you’re going to tweak it for any of the guys who play for you,” offensive coordinator Jedd Fisch said. “We called it a little bit different for Chad [Henne] than we did for Blaine [Gabbert] but not substantially different. We would make a decision on what their best skills are and play to their strengths.”
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
És Johnny hülye a futballhoz? Épp ezt mondom, hogy azért mert valaki jól fut, az akkor garantáltan nem tud passzolni? Vagy aki jól passzol, az garantáltan nem tud futni? Ezt magyarázzátok már meg.

De ha szerinted Manziel hasonló/gyengébb karriert fut majd be, mint Pryor, akkor mea culpa.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
A futkározás egy QBnál sérülésveszélyes, mint ahogy azt RGIIII vagy Vick is illusztrálta már. De nem kell messzire menni. Brunell is dual threat anno volt karrierje elején, igencsak mobilis irányítónak számított, amíg el nem szakadt az Achillese 97ben. Onnantól kezdve ugyan produkált egy fantasztikus szezont 99ben, de összességében már nem volt olyan jó, mint előtte.
Dave meg kb a futással és tartósságával ellensúlyozta, hogy nem volt éppen egy elit vagy legalább nagyon jó QB(= Brunell)és akkor még finoman fogalmaztam.

Manzielnél még az is probléma, hogy pont a futásai miatt a védelmek olvasásában már-már Tebow-i szinten van, max a 2. célpontot nézi meg, és már megy is a labda felé vagy pedig fogja és maga indul meg a labdával, miközben mondjuk a 3. vagy 4. opció tök üresen lenne....
Wilson meg tud indulni, ez tény, de ő inkább olyan mint Bridgewater. Akkor fut, ha szükséges. Nem pedig legalább 50%ban erre épül a játéka, mint Manzielnél.
Mellesleg Fisch is szereti, hogyha a QB néha megindul - lásd Henne a szezon utolsó 4 meccsén. Szóval nem baj, ha a QB fut, de elsősorban a zsebben mozogjon otthonosan.
És Teddy és Bortles is simán szóba jöhet, mert bár mindketten pocket passerek, mindketten meg is tudnak iramodni, ha kell, különösen Brückenwasser.

Halloren jóslatai a korlátozatlan jogú szabadügynőkeink sorsáról:
RB MAURICE JONES-DREW

Age: 28.

Years with Jaguars: Eight. Was a second-round draft pick (No. 60 overall) in 2006.

2013 statistics: Fifteen games (15 starts) and 647 snaps. Rushed 234 times for 803 yards and five touchdowns and caught 43 passes for 314 yards.

Why keep him: If the Jaguars don’t draft a quarterback in the first round, ownership might want Jones-Drew to remain the face of the franchise. Plus, if Jones-Drew returns — at the Jaguars’ price — in the slightly-more-limited role he held the last half of the season, he could be productive.

Why let him walk: Myriad reasons — the Jaguars have 10 picks so they could decide to use a late-round choice on a rookie to enter a training camp competition with a cast to be determined; Jones-Drew’s opinion of his own worth is far pricier than the Jaguars’ estimate; and the team doesn’t trust that his health (foot surgery just 14 months ago) and career workload (1,804 carries) will allow him to remain effective.

Prediction: We’ve done a 180 on this one. The way we now see it — the Jaguars offer him a two-year contract, but Jones-Drew’s camp opts to wait things out for a better deal and his time with Jacksonville ends.

QB CHAD HENNE

Age: 28.

Years with Jaguars: Two. Signed two-year contract with Jaguars on March 15, 2012.

2013 statistics: Fifteen games (13 starts) and 896 snaps. Completed 60.6 percent of his passes for 3,241 yards, 13 touchdowns and 14 interceptions. Was 4-9 as the starter.

Why keep him: Even if the Jaguars were committed to drafting a quarterback third overall, they would want a quality backup with knowledge of the system to mentor him. And if they believe their better option is to wait until rounds 2 or 3, then Henne is a priority.

Why let him walk: The only reason would be if a team with an established starter but questions at the backup position (Green Bay and Chicago come to mind) overpays Henne to be a backup, something in the $4 million range.

Prediction: Caldwell said last week he expects Henne to be re-signed before free agency starts. The guess here is a contract similar to what he just completed, two years and around $7 million.

CB WILL BLACKMON

Age: 29.

Years with Jaguars: One. Signed as a free agent last Aug. 28 after being cut by Seattle.

2013 statistics: Fifteen games (eight starts) and 670 snaps. Had 40 tackles, one interception, 10 pass breakups and his biggest play of the year – a sack/forced fumble/fumble return for a touchdown — sealed the Jaguars’ Week 10 win at Tennessee.

Why keep him: Blackmon was a veteran leader in a young defensive backs meeting room, filled in well for the injured Dwayne Gratz, can play outside and the slot positions and played special teams.

Why let him walk: The Jaguars might think their two 2013 seventh-round draft picks — Demetrius McCray and Jeremy Harris — are ready for a bigger role after playing special teams and rehabbing a back injury, respectively. Or Blackmon will get a multiyear offer from another team.

Prediction: Blackmon will hit the market but signs a one-year contract with the Jaguars.

DT BRANDON DEADERICK

Age: 26.

Years with Jaguars: One. Claimed off waivers from New England last May 14.

2013 statistics: Thirteen games (one start) and 301 snaps. Had nine tackles, one-half sack, one forced fumble and one fumble recovery. He missed the final game because of a dislocated elbow.

Why keep him: The Jaguars have Sen’Derrick Marks, Roy Miller and Abry Jones under contract but need more depth at the interior spots to establish a better rotation. Deaderick could be a fall-back option if the Jaguars come up empty early in free agency.

Why let him walk: Name one play he made in 2013. Despite regular playing time, he was ineffective and was eventually made a healthy scratch twice in December.

Prediction: Deaderick hits the market and doesn’t return.

TE CLAY HARBOR

Age: 26.

Years with Jaguars: One. Claimed off waivers from Philadelphia last Sept. 1.

2013 statistics: Sixteen games (seven starts) and 358 snaps. Caught 24 passes for a career-high 292 yards and two touchdowns but sustained a broken leg in the final game and needed surgery.

Why keep him: After Marcedes Lewis, the Jaguars have little depth at tight end and Harbor’s role was consistent throughout 2013 — he overtook Allen Reisner to become a starter in Week 5 and then played a role in two-tight end sets when Lewis returned from his calf injury in Week 7.

Why let him walk: A team thinks he’s a starter and offers him a multiyear contract.

Prediction: Harbor has been rehabbing at EverBank Field this month, an indicator the team wants him back and he’ll re-sign.

WR TAYLOR PRICE

Age: 26.

Years with Jaguars: Three. Claimed off waivers from New England on Dec. 6, 2011.

2013 statistics: None. Was placed on injured reserve in early August with a foot injury.

Why keep him: None.

Why let him walk: He hasn’t played in two years, and one thing the Jaguars stress is availability.

Prediction: Price moves on.

OT SAM YOUNG

Age: 26.

Years with Jaguars: One. Claimed off waivers from Buffalo last Oct. 8.

2013 statistics: Eleven games (no starts). Played exclusively on special teams.

Why keep him: The Jaguars have only two offensive tackles under contract — starters Luke Joeckel and Austin Pasztor. (Cam Bradfield is an exclusive rights free agent). Re-signing Young would provide offseason depth while the Jaguars figure out what the interior of their line will look like.

Why let him walk: Young turns down a contract offer to be a backup someplace else.

Prediction: Young has bounced around since entering the league in 2010, spending time with Dallas and Buffalo. He could carve out a niche with the Jaguars, so the expectation is he returns.

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek mennyi marad ebből szezonkezdetre.
"So with the cap at $133M for 2014, the Jaguars, with carry over, have nearly $60M in space.(Halloren)"
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csütörtök éjjeli Jaguars Thursdayben egy kis combine utáni agyalás volt:
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Thursday/a58e1a4a-247c-4bbc-ba6d-fdc11753bde2
Lageman gondolkodás nélkül Clowneyt vinné 1/3on. A Qbk közül egyedül Bridgewater az, aki neki tetszik a tape alapján-
Priscot is felhívtákk, ő beszélt Mackről. Egy picit probálta Bortles hyppeolni, amire pl. Lageman nem volt annyira vevő.
Majd beszéltek free agencyről is. Mindenki szeretné, ha valahogy Alex Mack itt kötne ki....
Érdemes belehallgatni az adásba.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Jaguars & The ROAR of the Jaguars would like to extend our condolences to the family of photographer Paul Figura. His presence around the Jaguars organization and Jacksonville will be missed.

Jaguars facebook oldalról.npetiii
😕 😥