Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Borbinho
Belinkelték már tegnap, de azért köszi.iktriad
akkor bocsi, nem láttam 😊

egyéb: na kit/mit szeretnétek drafton?😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Borbinho
Belinkelték már tegnap, de azért köszi.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
 msn.foxsports.com/nfl/story/what-s-it-like-to-finish-a-rookie-season-in-the-nfl-010914

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma 1 éve hangozott el az "Even if he's released". 😀😀

 www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3867072/even-if-hes-released-the-remix
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
BCCs cikk arról, hogy az utóbbi 5 évben milyen gyakran köt ki játékos azoknál a csapatoknál, akik a Senior Bowlon felkészítették a csapatokat.
 www.bigcatcountry.com/2014/1/9/5292368/senior-bowl-2014-jaguars-coach-nfl-draft
Általában max 1-2 játékos kerül ki(mi anno kettőt draftoltunk 2009-ben, Mike Thomast és Rashad Jenningset a South csapatából), kb. ennyire lehet számítani majd most is.


Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.iktriad
Igazán érdekes cikk csak amit nemértettem meg az ez
m-bryo
Ez azt hiszem azt mutatja, hogy milyen lenne a hatékonyságuk egy normál (pro style) szisztémában(de javítson ki bárki, ha tévednék).iktriad
ha jól értem igen, pl: a pro style offense arányaira normalizálta a játékosok eredményeit (pl Carrnál kevesebb screen) és így kapott egy összehasonlítható táblázatot

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BCCs cikk arról, hogy az utóbbi 5 évben milyen gyakran köt ki játékos azoknál a csapatoknál, akik a Senior Bowlon felkészítették a csapatokat.
 www.bigcatcountry.com/2014/1/9/5292368/senior-bowl-2014-jaguars-coach-nfl-draft
Általában max 1-2 játékos kerül ki(mi anno kettőt draftoltunk 2009-ben, Mike Thomast és Rashad Jenningset a South csapatából), kb. ennyire lehet számítani majd most is.


Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.iktriad
Igazán érdekes cikk csak amit nemértettem meg az ez
m-bryo
Ez azt hiszem azt mutatja, hogy milyen lenne a hatékonyságuk egy normál (pro style) szisztémában(de javítson ki bárki, ha tévednék).
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.iktriad
Igazán érdekes cikk csak amit nemértettem meg az ez
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nagyon jó(2 oldalas!) összehasonlítás a jelenleg 4 legjobbnak kikiáltott QB prospectről (Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr)
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
Egy újabb érv arra, miért remélem, hogy nem Carr kerül hozzánk. Jelenleg azt hiszem a másik háromból bárkit szívesen látnék nálunk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy Manziel hivatalosan is jelentkezett a draftra, elkezdték azonnal hozzánk mockolni 1/3n. Mi DiRocco szerint ettől függetlenül illene Fisch rendszerébe.
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/3463/manziel-a-fit-for-jaguars
Ez egy érdekes szösszenet a cikkből:
Manziel isn’t the best quarterback in this draft. That’s Bridgewater, and that’s who the Jaguars would most likely take if he’s somehow available with the third pick.
Remélem ez igaz.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
😊
 www.nemzetisport.hu/nfl/video-melybe-vetette-magat-a-jaguars-kabalafiguraja-2305949

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
van egy elképzelésem ha FA-n tudunk szerződtetni valakit az Orakpo/ Verner kettősból akkor a drafton egy Blake Bortles 1ő és tre mason 2ik kör tetszetős lenne, szerintetek?D#
A secondaryben nem hiszem, hogy várható lenne egy nagy igazolás, inkább még egy CB/FS érkezését várom a draftról.
Orakpo benne van a pakliban, de aki a pass rusherek közül szerintem itt köthet ki, az Michael Bennett a Seahawksból (mivel Gus elég jól ismeri, és illene a rendszerébe).

RB poszton meglátjuk visszajön-e MJD (és Todman, merthogy ő is RFA). Ha igen, nem lesz RB draft a 2. körben az biztos. Mellesleg ha a pass rusher és a QB posztra is lesz ember a 2. kör előtt (FA és az 1. kör miatt), akkor egy OLB vagy G/C draftot vizionálok inkább, mint RBt. Vagy esetleg jöhet egy új WR ott, ha addig nincs semmi infó arról, mik Goodell tervei Alkesszel kapcsolatban.iktriad
Bennett re én is gondoltam de Gus nem ismeri mer ugye csak idén került seattlebe mindemellet elég komoly upgrade lenne rögtön MJD a kedvencem de ha túl sokat kér nem biztos hogy meg kéne adni és tre mason vagy más RB a második körben jó erősítésnek tűnhet ha az elsőben már lesz QB, a 2 4ikkörrel meg még mindig lehet a belső falat fejleszteni mondjuk egy safety téleg kéne Evansszerintem jó lehet csak ugye kb olyan sérülékeny mint cox voltD#
Nem Evans, hanem Gratz a sérülékeny.
több mint 10 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
van egy elképzelésem ha FA-n tudunk szerződtetni valakit az Orakpo/ Verner kettősból akkor a drafton egy Blake Bortles 1ő és tre mason 2ik kör tetszetős lenne, szerintetek?D#
A secondaryben nem hiszem, hogy várható lenne egy nagy igazolás, inkább még egy CB/FS érkezését várom a draftról.
Orakpo benne van a pakliban, de aki a pass rusherek közül szerintem itt köthet ki, az Michael Bennett a Seahawksból (mivel Gus elég jól ismeri, és illene a rendszerébe).

RB poszton meglátjuk visszajön-e MJD (és Todman, merthogy ő is RFA). Ha igen, nem lesz RB draft a 2. körben az biztos. Mellesleg ha a pass rusher és a QB posztra is lesz ember a 2. kör előtt (FA és az 1. kör miatt), akkor egy OLB vagy G/C draftot vizionálok inkább, mint RBt. Vagy esetleg jöhet egy új WR ott, ha addig nincs semmi infó arról, mik Goodell tervei Alkesszel kapcsolatban.iktriad
Bennett re én is gondoltam de Gus nem ismeri mer ugye csak idén került seattlebe mindemellet elég komoly upgrade lenne rögtön MJD a kedvencem de ha túl sokat kér nem biztos hogy meg kéne adni és tre mason vagy más RB a második körben jó erősítésnek tűnhet ha az elsőben már lesz QB, a 2 4ikkörrel meg még mindig lehet a belső falat fejleszteni mondjuk egy safety téleg kéne Evansszerintem jó lehet csak ugye kb olyan sérülékeny mint cox volt
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Blackmon egyébként milyen? GB-ben nagyon kedveltem, bár csak mint returner használtuk és a térdsérülése után sajnos elköszöntünk 😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én a helyetekben nem erőltetném túl ezt az FA témát. Karrierjük második felében járó játékosok egy dologért jönnek ide, megszedni magukat. Borzasztó nehéz lehet motiváltnak lenni, erre talán csak fiatalok képesek, egy darabig. És igen, franchise arcok baromira hiányoznak, olyanok akik mellett egy Blackmon fülét farkát behúzza és kussol. Ördögi kör ez, valahogy, valamiből tüzet kéne csiholni amin el lehet indulni, és erre szerintem ilyen Babin és társai nem alkalmasok, hiába tűnnek upgradenek.JayB
Caldwell eddig sem igazolt vén csontokat. Trufant volt itt TC alatt, de végül nem került keretre. Akik tavaly szerződést kaptak, és kezdtek az alapszakaszban, mind 26 év körül voltak. Most is ilyen korú szabadügynökök jöhetnek, de lehet ezúttal lesz olyan, aki kap egy komolyabb szerződést tőlünk. Elsősorban egy DE vagy egy egy belső falember(C/G) érkezhet így a csapathoz szerintem. Majd kiderül.

Caldwell beszélt a secondaryről az FTUnak, az alapján nekem nem tűnik úgy, hogy FAben jönne oda ember komolyabb pénzért. Mind az 5 draft picktől nagy előrelépést vár a 2. évben, főleg a 3 kezdőtől(Cyp, Gratz és Evans). McCraynak is lesz arra lehetősége, hogy elnyerje a kezdőposztot Alan Balltól.
Azért remélem vagy a drafton vagy free agencyben szerzünk egy használható FSt, mert egyelőre Josh Evans és Winston Guy szerintem picit visszalépés (a még mindig FA) Loweryhoz képest.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Én a helyetekben nem erőltetném túl ezt az FA témát. Karrierjük második felében járó játékosok egy dologért jönnek ide, megszedni magukat. Borzasztó nehéz lehet motiváltnak lenni, erre talán csak fiatalok képesek, egy darabig. És igen, franchise arcok baromira hiányoznak, olyanok akik mellett egy Blackmon fülét farkát behúzza és kussol. Ördögi kör ez, valahogy, valamiből tüzet kéne csiholni amin el lehet indulni, és erre szerintem ilyen Babin és társai nem alkalmasok, hiába tűnnek upgradenek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
van egy elképzelésem ha FA-n tudunk szerződtetni valakit az Orakpo/ Verner kettősból akkor a drafton egy Blake Bortles 1ő és tre mason 2ik kör tetszetős lenne, szerintetek?D#
A secondaryben nem hiszem, hogy várható lenne egy nagy igazolás, inkább még egy CB/FS érkezését várom a draftról.
Orakpo benne van a pakliban, de aki a pass rusherek közül szerintem itt köthet ki, az Michael Bennett a Seahawksból (mivel Gus elég jól ismeri, és illene a rendszerébe).

RB poszton meglátjuk visszajön-e MJD (és Todman, merthogy ő is RFA). Ha igen, nem lesz RB draft a 2. körben az biztos. Mellesleg ha a pass rusher és a QB posztra is lesz ember a 2. kör előtt (FA és az 1. kör miatt), akkor egy OLB vagy G/C draftot vizionálok inkább, mint RBt. Vagy esetleg jöhet egy új WR ott, ha addig nincs semmi infó arról, mik Goodell tervei Alkesszel kapcsolatban.
több mint 10 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
van egy elképzelésem ha FA-n tudunk szerződtetni valakit az Orakpo/ Verner kettősból akkor a drafton egy Blake Bortles 1ő és tre mason 2ik kör tetszetős lenne, szerintetek?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Trentet nééééééééééé (N)m-bryo
Karácsonykor a "fa alatt találtam" a Ne csak a labdát nézd! c. könyvet. Nagyon tetszik és különösen figyelemfelkeltő benne, hogy nagy hangsúlyt kell fektetni egy-egy játékosnál arra, hogy milyen módon képes leghatékonyabban tanulni. Ezen az apróságon rengeteg múlik egy fiatal játékos esetében, mert a leírt heti programjuk nem egyszerű tanulási szempontból. Persze egy 6 éve a ligában profiskodó játékosnak egyszerűbb ezeket megtanulni, de akit most köhögött fel az egyetemi liga, annak nem kevés, amit dolgozni kell.
Combine adatait nem nézem most meg, de kétlem, hogy csalódást keltő lett volna. Ha fizikailag érett, tehetségét nézték eleget, akkor a többi az edzői stáb dolga.Húsrágó
Akkor a fordítók jól dolgoztak ezek szerint 😉

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hivatalos oldalon elkezdtek egy sorozatot, amely gorcsó alá veszi a posztokat. Van elemző cikk Oeshertől és videóelemzés Lagemantől.

1. rész QBk (mi más?) - a videó a cikk alján található
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/%E2%80%9913-in-Review-Quarterbacks/52ba4892-8758-4587-86ae-d548c5e79d89

De (és ezt az FCS homerségem mondatja velem) inkább válasszuk ki Terrance Westet a drafton, ha bent van mondjuk az 5. körben(és persze kijön a draftra). Az idei statisztikái: 2,509 futott yard, 42 TD, ebből 41 futott(mindegyik FCS idényrekord).
iktriad
Biztos én vagyok a stupidó, de sohe hallottam arról a suliról ahova jár. Most megnéztem a William&Maryvel vannak egy csoportban 😊 onnan már láttunk jönni Jaguárt.
Gene örökségét (ökörségét?) vinnéd tovább?Húsrágó
1. A Towson most szombaton nagydöntőzött az FCSben, köszönhetően főleg Westnek.
2. Az nem indoklás, hogy ha Cox abból a divízióból került ide, akkor onnan csak rossz játékosok jöhetnek. 1 példa: Flacco is abban a confban(CAA)játszott collegeban annó, és mikor utoljára megnéztem, a pasas nyert egy Superbowlt..
3. Mellesleg a CAA az FCS legerősebb divíziója, kb olyan mint az első osztályban a SEC.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Alkesz dettó ugyanazt hozza számokban mint Shorts úgy is, hogy alig több mint 1 szezont sikerült neki a ligában összehozni...Húsrágó
Az nagyon szép de vajon fog e még valaha játszani a ligába??
Trent : Én érte nemáldoznék egy picket se.....
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Trentet nééééééééééé (N)m-bryo
Karácsonykor a "fa alatt találtam" a Ne csak a labdát nézd! c. könyvet. Nagyon tetszik és különösen figyelemfelkeltő benne, hogy nagy hangsúlyt kell fektetni egy-egy játékosnál arra, hogy milyen módon képes leghatékonyabban tanulni. Ezen az apróságon rengeteg múlik egy fiatal játékos esetében, mert a leírt heti programjuk nem egyszerű tanulási szempontból. Persze egy 6 éve a ligában profiskodó játékosnak egyszerűbb ezeket megtanulni, de akit most köhögött fel az egyetemi liga, annak nem kevés, amit dolgozni kell.
Combine adatait nem nézem most meg, de kétlem, hogy csalódást keltő lett volna. Ha fizikailag érett, tehetségét nézték eleget, akkor a többi az edzői stáb dolga.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ha lesz egy szuper QB akkor nyugodtan Cecilböl is sztár lehetm-bryo
Ő már amúgy közel van ehhez.iktriad
Nagyon kiváncsi leszek rá egy rendes QB-val támogatva, de a "közel van" azért inkább óhaj, mint tényszerű valóság. 3 év után a statja: évente átlag 4 TD és 600 yard-ot hoz. Maradjunk annyiban, hogy a sztársága még csak kibontakozóban van. De hajrá, nagyon szimpatikus játékos! Bár szimpatikus játékos volt itt már elég, nekem igazából vérg.ci primadonna is megteszi lassan idolként, aki elkap 1200 yardot 10+ TD-t egy szezonban, és kicsit lehet utálni ezért 😀

Alkesz dettó ugyanazt hozza számokban mint Shorts úgy is, hogy alig több mint 1 szezont sikerült neki a ligában összehozni...
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Trentet nééééééééééé (N)
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
De (és ezt az FCS homerségem mondatja velem) inkább válasszuk ki Terrance Westet a drafton, ha bent van mondjuk az 5. körben(és persze kijön a draftra). Az idei statisztikái: 2,509 futott yard, 42 TD, ebből 41 futott(mindegyik FCS idényrekord).
iktriad
Biztos én vagyok a stupidó, de sohe hallottam arról a suliról ahova jár. Most megnéztem a William&Maryvel vannak egy csoportban 😊 onnan már láttunk jönni Jaguárt.
Gene örökségét (ökörségét?) vinnéd tovább?