Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ik, remélem tudod kit kell behúznotok az Atlanta elől.Sixo67
Őt inkább majd az a csapat fogja behúzni, akivel a Rams üzlete köt a draft előtt... Ez lehet az Atlanta is.iktriad
Vagy akár a Jaguars 😉Húsrágó
Clowneyért ne menjünk fel. Ha Teddy ott van még 1/2n, akkor benne lennék.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
ik, remélem tudod kit kell behúznotok az Atlanta elől.Sixo67
Őt inkább majd az a csapat fogja behúzni, akivel a Rams üzlete köt a draft előtt... Ez lehet az Atlanta is.iktriad
Vagy akár a Jaguars 😉
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ik, remélem tudod kit kell behúznotok az Atlanta elől.Sixo67
Őt inkább majd az a csapat fogja behúzni, akivel a Rams üzlete köt a draft előtt... Ez lehet az Atlanta is.iktriad
Rád aztán számíthat az ember nagy bajban.Sixo67
Összekeversz Dave Caldwellel.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
ik, remélem tudod kit kell behúznotok az Atlanta elől.Sixo67
Őt inkább majd az a csapat fogja behúzni, akivel a Rams üzlete köt a draft előtt... Ez lehet az Atlanta is.iktriad
Rád aztán számíthat az ember nagy bajban.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 játékosunk került be az ESPN All-AFC South csapatába. Senki sem került be a támadók közé(!), 3an a védelembe(Marks, Poz, Hayes), és 2en(Scobee és returnerként Todman) az STbe - pont Anger lemaradt. Pedig milyen szép lett volna egy All-Jags All-Atar ST egység. 😀
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/3291/all-afc-south-jacksonville-jaguars

ik, remélem tudod kit kell behúznotok az Atlanta elől.Sixo67
Őt inkább majd az a csapat fogja behúzni, akivel a Rams üzlete köt a draft előtt... Ez lehet az Atlanta is.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
ik, remélem tudod kit kell behúznotok az Atlanta elől.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy szép statisztika a Pro Football Focustól:
Jacksonville Jaguars: Running back Maurice Jones-Drew led the league in Pass Blocking Efficiency for backs at 100.0. He did not allow a single pressure this year on his 112 pass blocks. He has not allowed a pressure since Week 6 of the 2011 season.
Tehát van olyan eleme MJD játékának, amiben még a régi.iktriad
Extrém jó számnak tűnik ez. Főleg, ha azt is hozzávesszük, hogy elkapni is tud. Véleményem szerint futni se felejtett el, csak a fal nem úgy szórja a blokkokat mint korábban. Reméljük marad még annyit, hogy az eddigi 11.000 támadóyardot és 82 TD-t jelentősen tovább szaporítsa .Húsrágó
Attól függ mennyit kér majd. Ha realisztikus marad, akkor vissza fogjuk hozni. Ha nem, akkor nem, bár nem tudom melyik csapat fizetne neki most nagy összeget ki a szolgáltaiért. A sebessége azért erősen megkopott az évek folyamán.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Egy szép statisztika a Pro Football Focustól:
Jacksonville Jaguars: Running back Maurice Jones-Drew led the league in Pass Blocking Efficiency for backs at 100.0. He did not allow a single pressure this year on his 112 pass blocks. He has not allowed a pressure since Week 6 of the 2011 season.
Tehát van olyan eleme MJD játékának, amiben még a régi.iktriad
Extrém jó számnak tűnik ez. Főleg, ha azt is hozzávesszük, hogy elkapni is tud. Véleményem szerint futni se felejtett el, csak a fal nem úgy szórja a blokkokat mint korábban. Reméljük marad még annyit, hogy az eddigi 11.000 támadóyardot és 82 TD-t jelentősen tovább szaporítsa .
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manzieltől egyszerre tartok és lennék izgatott miatta. Többször írtam már ás tartom, vagy hatalmas sztár lesz vagy megabust a profik között. (Arról nem is beszélve, hogy a pályán kívül hogy fog viselkedni.) Mondjuk pl. Fisch kreativitása plusz, hogy Joeckel már jól ismeri miatt hajlok arra, hogy talán beválhat nálunk.
De azért még mindig Teddy áll a QB kívánságlistám élén.

Egy szép statisztika a Pro Football Focustól:
Jacksonville Jaguars: Running back Maurice Jones-Drew led the league in Pass Blocking Efficiency for backs at 100.0. He did not allow a single pressure this year on his 112 pass blocks. He has not allowed a pressure since Week 6 of the 2011 season.
Tehát van olyan eleme MJD játékának, amiben még a régi.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Menzielhez meg annyit hogy ilyen dorzsolt fiatal iranyitot se nagyon lattam meg.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Manziel:
érdemes megnézni a bowl-meccsét, félelmetes amit csinált, ilyen "leadership"-pel rendelkező 21 éves kölyköt én még nem láttam

 www.youtube.com/watch?v=yIus7uPWFLc

Buék!phylos
Én igen 😉



De Manziel is szimpatikus, drukkolok, hogy hozzátok kerüljön.

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Bortles meccseit nézve az alábbiakat szűrtem le:
+:
nem fogja az első sack kicsinálni
jól mozog a zsebben
tisztára dobja az elkapóit
erős és pontos a keze
végig a pályát nézi, nem mondhatni, hogy egy félős típus

-:
lassan olvassa a D-t
számos alkalommal a chekdownt passzolja, még akkor is, ha meg lehet dobni a mélyet is
lenézi a pályáról az elkapóit, a safety-knek könnyebb így a dolga

Most nagyon fel van hypolva, (szinte mindenhol top5), ha nem lenne ennyi qb-needes csapat, akkor 40-60 közé tenném: valahová a második kör elejére.

Manziel:
érdemes megnézni a bowl-meccsét, félelmetes amit csinált, ilyen "leadership"-pel rendelkező 21 éves kölyköt én még nem láttam

 www.youtube.com/watch?v=yIus7uPWFLc

Buék!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@iktriad:
Alkesszel egyébként most mi a helyzet? Az eltiltása egy évre szól, vagy határozatlan időre és a ligán múlik, hogy mikor engedi vissza?Beki
Sajnos utóbbi.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
@iktriad:
Alkesszel egyébként most mi a helyzet? Az eltiltása egy évre szól, vagy határozatlan időre és a ligán múlik, hogy mikor engedi vissza?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt lehet megnézni a teljes évértékelőt (laza 43 perc), ha valakit érdekli a dolog:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-and-Caldwell-Press-Conference/54dbe733-0ff4-48f8-9395-12e5d7d02e58

.QB: kérdés: ha 1/3on nem lesz megfeleő QB a számunkra, nem fogunk QBt draftolni ott. Caldwell azt is mondta (Bár ezt az összes helyi riporter smokescreennek titulálta), hogy az is elképzelhető, hogy nem draftlolunk QBt...iktriad
1/3-on nem lesz megfelelő QB? Na neeee.... Ha ilyen QB classban nem találtok megfelelőt 1/3-on, akkor mikor? 😀

Ha Manziel-t hagyjuk is, akkor is BridgeW, Boyd, Bortles, Carr. Mindegyik messze jobb opció, mint amit FA-ról vagy trade-ről szerezni tudtok. Kivéve, ha esetleg Cutler nem marad Chicago-ban, és ide tudnátok hozni. Bár még ez se egyértelmű...

És persze van egy olyan faktor is, hogy adott egy franchise, amelyik hosszú évek óta ordítóan QB hiányos, évek óta elöl húzhat, és képes megtenni, hogy 1/2-re húz egy tackle-t, arra a posztra, ahol talán egyedül pro bowler kaliber játékosa van. Majd szinte ingyért elengedi azt máshová... Egy olyan "örök megbocsájtó, mindenben jót látni akaró" jólelkű szurker gyomra, mint a tiéd Ik, esetleg beveszi ezt, de én tuti befenyegetném a bajszost, hogy álmában lenyírom a büszkeségét, ha idén is valami hasonlót művelnétek. 😀peterk2005
A 2. körben is lehet még QBt húzni, nem? A mostani playoff csapatok 25% 2. körös QBval vág neki a rájátszásnak! Sőt az idei playoff mezőny felének nem első körös kezdő irányítója van. És az első 2 kör valamelyikében biztos hogy fog jönni egy új irányító.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ne te dontsd el ki a megfelelo QB ( van e egyaltalán vagy nem ) a 2014-es drafton.m-bryo
Eszembe sincs, csak jót röhögtem a kijelentésen. Engem ugyan nem zavar, ha jövőre is Szöszivel vagy Henne-vel próbálkoztok. 😀peterk2005
Sok sikert a rohogéshez.....
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne te dontsd el ki a megfelelo QB ( van e egyaltalán vagy nem ) a 2014-es drafton.m-bryo
Eszembe sincs, csak jót röhögtem a kijelentésen. Engem ugyan nem zavar, ha jövőre is Szöszivel vagy Henne-vel próbálkoztok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
.QB: kérdés: ha 1/3on nem lesz megfeleő QB a számunkra, nem fogunk QBt draftolni ott. Caldwell azt is mondta (Bár ezt az összes helyi riporter smokescreennek titulálta), hogy az is elképzelhető, hogy nem draftlolunk QBt...iktriad
1/3-on nem lesz megfelelő QB? Na neeee.... Ha ilyen QB classban nem találtok megfelelőt 1/3-on, akkor mikor? 😀

Ha Manziel-t hagyjuk is, akkor is BridgeW, Boyd, Bortles, Carr. Mindegyik messze jobb opció, mint amit FA-ról vagy trade-ről szerezni tudtok. Kivéve, ha esetleg Cutler nem marad Chicago-ban, és ide tudnátok hozni. Bár még ez se egyértelmű...

És persze van egy olyan faktor is, hogy adott egy franchise, amelyik hosszú évek óta ordítóan QB hiányos, évek óta elöl húzhat, és képes megtenni, hogy 1/2-re húz egy tackle-t, arra a posztra, ahol talán egyedül pro bowler kaliber játékosa van. Majd szinte ingyért elengedi azt máshová... Egy olyan "örök megbocsájtó, mindenben jót látni akaró" jólelkű szurker gyomra, mint a tiéd Ik, esetleg beveszi ezt, de én tuti befenyegetném a bajszost, hogy álmában lenyírom a büszkeségét, ha idén is valami hasonlót művelnétek. 😀peterk2005
Ne te dontsd el ki a megfelelo QB ( van e egyaltalán vagy nem ) a 2014-es drafton.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
... én tuti befenyegetném a bajszost, hogy álmában lenyírom a büszkeségét ... peterk2005
Mármint a bajszát?ulpianus
Nem tudom mire asszociáltál, de nem vagyok perverz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
... én tuti befenyegetném a bajszost, hogy álmában lenyírom a büszkeségét ... peterk2005
Mármint a bajszát?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
.QB: kérdés: ha 1/3on nem lesz megfeleő QB a számunkra, nem fogunk QBt draftolni ott. Caldwell azt is mondta (Bár ezt az összes helyi riporter smokescreennek titulálta), hogy az is elképzelhető, hogy nem draftlolunk QBt...iktriad
1/3-on nem lesz megfelelő QB? Na neeee.... Ha ilyen QB classban nem találtok megfelelőt 1/3-on, akkor mikor? 😀

Ha Manziel-t hagyjuk is, akkor is BridgeW, Boyd, Bortles, Carr. Mindegyik messze jobb opció, mint amit FA-ról vagy trade-ről szerezni tudtok. Kivéve, ha esetleg Cutler nem marad Chicago-ban, és ide tudnátok hozni. Bár még ez se egyértelmű...

És persze van egy olyan faktor is, hogy adott egy franchise, amelyik hosszú évek óta ordítóan QB hiányos, évek óta elöl húzhat, és képes megtenni, hogy 1/2-re húz egy tackle-t, arra a posztra, ahol talán egyedül pro bowler kaliber játékosa van. Majd szinte ingyért elengedi azt máshová... Egy olyan "örök megbocsájtó, mindenben jót látni akaró" jólelkű szurker gyomra, mint a tiéd Ik, esetleg beveszi ezt, de én tuti befenyegetném a bajszost, hogy álmában lenyírom a büszkeségét, ha idén is valami hasonlót művelnétek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/31/kubiak-chudzinski-were-hurt-by-comparisons-to-gus-bradley/deyell
Ha Munchaket is krúgják a héten, akkor akit megvertünk idén, annak a csapatnak a HCje bánja azt a vereséget.

Az igaz, hogy a Jags az NFL legrosszabb keretével rendelkezik (még a Raidersé is sokkal jobb szerintem), és az is, hogy az elmúlt 8 meccsen mégis 4-4re végeztünk, és az utolsó Colts meccset leszámítva szoros meccseket játszottunk (a Cards meccs is az volt sokáig). Ezért is vagyok bizakodó az edzőstábbal kapcsolatban.
És még valami 2011-12es offseason óta ez lesz az első, amikor nyugalom lesz nálunk edzői stáb szinten! Ugyanaz lesz a GM, a HC, az OC és a DC is.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/31/kubiak-chudzinski-were-hurt-by-comparisons-to-gus-bradley/

choose life
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt Caldwell és Bradley sajtótájékoztatója.

-Minden segédező visszatér 2014re! (Jerry Sullivan is - helyes)
-Még nem kaptunk hivatalos felkérést a Senior Bowlra, de remélhetőleg a héten megjön. Gus szerint jóval hasznosabb lesz így megismerkedni a draft prospectekkel, mintha a róluk készült felvérteleket elemeznék.
-Az East- West Bowlon 2 edzőnk lesz ott, Richardson (RB) és Middleton (TE).
.QB: kérdés: ha 1/3on nem lesz megfeleő QB a számunkra, nem fogunk QBt draftolni ott. Caldwell azt is mondta (Bár ezt az összes helyi riporter smokescreennek titulálta), hogy az is elképzelhető, hogy nem draftlolunk QBt...
-Henne valószínűleg az FA piac nyitása előtt újra lesz igazolva.
-Blaine marad (egyelőre) a kereten, Caldwell szerint jó csapatember és csere. (Erre írta az Halloren twitteren, hogy ha Szöszi kereten lesz Szeptember elején a Jagsben, valami drasztikusat fog csinálni (pl. hagyja hogy Gene Frenette vezessen , mikor mennek egy meccsre - Frenette mindig késve érkezik szinte mindenhova 😀) A GM Beszélt Szöszivel a repülőn hazafele Indyből. BG tegnap kinyilvánította, hogy nagyon is maradni akar.
-MJD esetében Caldwell azt mondta, Maurice megérdemli, hogy tesztelje a piacot. Szerintem nagyon nem fogunk megszakadni, hogy újraigazoljuk, túlfizetni nem fogjuk...
-Marcedes és Poz helyzete betonbiztos, hiába lesz magas a salaryjük. Mint Caldwell elmondta, a Jagsnek cap space lehetővé teszi, hogy ez nem legyen probléma. (Babin nem került szóba, pedig érdekelne vele mi lesz. Az elmúlt pár héten egyre jobban belendült a sackgyártásba. Igaz mondjuk idén már 34 lesz és rohadt sokat fog keresni...)
-2014ben nem lesz akkora változás a a keretben, mint tavaly. A 10 draft pick, pár UDFA(kb annyi, mint idén, ami nem volt sok) és néhány igazolás jöhet.
-Alkesszel nem tudni mi lesz. A Jags szeretné vissza, de a ligán múlik, hogy adnak neki még egy esélyt. Az, hogy Caldwell azt mondta "luxus lesz, ha 2014ben visszatérhet" nem hangzott nekem túl biztatónak...Se Gus, se Dave nem beszélhet vele jelenleg, szóval egy jó ideje nincs közvetlen kapcsolat!
-MJD helyzetétől függetlenül szeretnénk megerősíteni az RB posztot az offszezonban. (Todman is RFA lesz)
-Amikor megkérdezték Gust é Caldwell, hogy melyik poszt a keret erőssége, a secondary emelték ki, Gus még Cyprien külön ki is emelte. Offenseben egy deig gondolkodott Caldwell, ezen mindenki mosolygott, aztán azt mondta TE poszton szerinte jól állunk (szerintem Harbor visszajön), és OTben is. Pasztort mindketten kiemeleték, ezzel kb. eldőlt, hogy őt tekintjük kezdő RTnek idénre! (A sajtótájékoztató poénja az volt, mikor Pasztort Caldwell "csak "Frenchy"-nek nevezete. Azt hiszik, hogy a Pasztor francia név, pedig jó pár embernek jeleztem twitteren, hogy magyar eredetű a vezetékneve. Igaz Pasztor Kanada francia részéről való.) Bradley szerint Will Ta'ufo'ou személyében az FB poszt is erősségnek számít.
-Gusékat megkérdezték, hogy FS poszton mi a helyzet. Caldwell azt mondta nem prioritás annak megerősítése. (Hallorennel értek egyet, kéne Evans és Guy mellé/főlé még egy ember).
Shoelace estében Gus annyit mondott, reméli a tervezettnél kevesebb játékidő motiválni fogja őt, hogy még jobban dolgozzon, feljődjön a mostani offseasonban.

És ez a sajtótájékoztató után jött Mark Longtól:
Caldwell says it's unlikely he would keep Gabbert if they draft a QB and re-sign Henne
Tehát, ha megegyezünk Hennevel, akkor Szöszinek gyakorlatilag ennyi volt nálunk.

Megjegyzem valamelyik riporter felvette Bridgeater és Clowney nevét és a 3. picket, mire Caldwell sejtelmesen elmosolyodott. Valami azt súgja, ha a kettő közül az egyik még bent van, nem fogunk sokat teketóriázni májusban, hogy ki legyen a pick...
...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell és Bradley ma 15 órakkor tartja közös évértékelő sajtótájékoztatóját.

Április 21.-én kezdődik majd az új idényre a felkészülés.

MJD maradni akar, de ez erősen függ az anyagiaktól...
“I would love to see it through here, but … it’s a monetary issue,” Jones-Drew said Monday, a day after the Jaguars’ 30-10 loss to the Indianapolis Colts in the 2013 regular-season finale in Indianapolis.

“That’s where we are now. It’s not about football anymore. That’s part of this deal. It’s part of the game. Hopefully, it will get done quick and I’ll be here. That’s the best.

Jones-Drew then quoted Jaguars Owner Shad Khan, saying Khan said it best when he said, “Hope for the best and plan for the worst.’’

Jones-Drew also said he has no timeframe on getting a deal done.

“My agent and the organization have to go figure it out, and hopefully, we’ll get it done,” Jones-Drew said, adding, “You always want it done as quick as possible, but you want it done right.”
MJD, Babin és az utolsó munkanapján (mint NFL játékos) megjelenő Brad Meester tegnap:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Open-Locker-Room/8e9dabe6-365a-4a98-9e1e-8f67f2c16ee9

A komolyabb sérültek egészségügyi helyzete jelenleg:

• Linebacker Geno Hayes will have arthroscopic knee surgery on Thursday. “We’re getting it out of the way now instead of March,” he said.

• Tight end Clay Harbor (broken leg) will need surgery after being injured Sunday against Indianapolis. Harbor is a free agent in March. “Terrible timing,” he said.

• Left tackle Luke Joeckel, who broke his leg in Week 5 against St. Louis and had surgery, is walking without a supportive boot.

• Guard/center Mike Brewster (broken ankle) is still in a cast and on a scooter after being injured in Week 15 against Buffalo. “I have flexible ankles but as I soon as I felt it crushing, I knew it was broken,” he said.

• Left guard Will Rackley and linebacker Russell Allen, who were placed on injured reserve late in the year because of concussions, said they are progressing.

• Receiver Cecil Shorts remains four weeks away from being cleared to resume activities after sports hernia surgery.

A tegnapi PFTs osztályzatok alapján Babinnek és Bradfieldnek elég jó napja volt vasárnap. És Drake Nevisnek is! A 2. legjobb eredmény produkálta a PFTnél.
Drake Nevis only played 17 snaps, but he earned a very good run defense (+2.3) grade.
 blackandteal.com/2013/12/30/jacksonville-jaguars-vs-indianapolis-colts-pro-football-focus-recap-2/