Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Apropó Teddy (utolsó?) meccse a Louisvilleben ma éjjel :045 kor lesz látható a DigiSporton, a szakkomentátor Rajna lesz!iktriad
mikor fogják ismételni, nem tudod véletlenül? sajnos holnap utazom, úh, most alvás

ps: ebben a verzióban a kedvencem, hogy Parker-t is elhoznánk, De'anthony-ról meg már nem is beszélve, az utóbbi egy állat, ilyen gyors játékos nem sok van a ligábanphylos
Vasárnap este 7kor, egy időben a Colts - Jags merccsel...iktriad
köszi, akkor biztosan nem nézem meg 😕

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Apropó Teddy (utolsó?) meccse a Louisvilleben ma éjjel :045 kor lesz látható a DigiSporton, a szakkomentátor Rajna lesz!iktriad
mikor fogják ismételni, nem tudod véletlenül? sajnos holnap utazom, úh, most alvás

ps: ebben a verzióban a kedvencem, hogy Parker-t is elhoznánk, De'anthony-ról meg már nem is beszélve, az utóbbi egy állat, ilyen gyors játékos nem sok van a ligábanphylos
Vasárnap este 7kor, egy időben a Colts - Jags merccsel...
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
draftgenerátor, és egy szimpatikus draft:

fanspeak.com/ontheclock

3
QB TEDDY BRIDGEWATER
LOUISVILLE
39
DE TRENT MURPHY
STANFORD
70
C TRAVIS SWANSON
ARKANSAS
101
WR DEVANTE PARKER
LOUISVILLE
114
TE ARTHUR LYNCH
GEORGIA
132
OG BRANDON THOMAS
CLEMSON
140
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
145
ILB LAMIN BARROW
LSU
163
OLB BOSEKO LOKOMBO
OREGON
199
CB STANLEY JEAN- BAPTISTE
NEBRASKAphylos
Hol kell ezt aláírni? 😀😀 Ha Teddy bent lesz 1/3nál, és mi ott választunk, akkor nagyon, NAGYON fogok örülni.

Apropó Teddy (utolsó?) meccse a Louisvilleben ma éjjel :045 kor lesz látható a DigiSporton, a szakkomentátor Rajna lesz!iktriad
mikor fogják ismételni, nem tudod véletlenül? sajnos holnap utazom, úh, most alvás

ps: ebben a verzióban a kedvencem, hogy Parker-t is elhoznánk, De'anthony-ról meg már nem is beszélve, az utóbbi egy állat, ilyen gyors játékos nem sok van a ligában

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
draftgenerátor, és egy szimpatikus draft:

fanspeak.com/ontheclock

3
QB TEDDY BRIDGEWATER
LOUISVILLE
39
DE TRENT MURPHY
STANFORD
70
C TRAVIS SWANSON
ARKANSAS
101
WR DEVANTE PARKER
LOUISVILLE
114
TE ARTHUR LYNCH
GEORGIA
132
OG BRANDON THOMAS
CLEMSON
140
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
145
ILB LAMIN BARROW
LSU
163
OLB BOSEKO LOKOMBO
OREGON
199
CB STANLEY JEAN- BAPTISTE
NEBRASKAphylos
Hol kell ezt aláírni? 😀😀 Ha Teddy bent lesz 1/3nál, és mi ott választunk, akkor nagyon, NAGYON fogok örülni.

Apropó Teddy (utolsó?) meccse a Louisvilleben ma éjjel :045 kor lesz látható a DigiSporton, a szakkomentátor Rajna lesz!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
draftgenerátor, és egy szimpatikus draft:

fanspeak.com/ontheclock

3
QB TEDDY BRIDGEWATER
LOUISVILLE
39
DE TRENT MURPHY
STANFORD
70
C TRAVIS SWANSON
ARKANSAS
101
WR DEVANTE PARKER
LOUISVILLE
114
TE ARTHUR LYNCH
GEORGIA
132
OG BRANDON THOMAS
CLEMSON
140
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
145
ILB LAMIN BARROW
LSU
163
OLB BOSEKO LOKOMBO
OREGON
199
CB STANLEY JEAN- BAPTISTE
NEBRASKA

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Pedig Blackmon megérdemelte volna. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Természetesen senki nem került be a Pro Bowlra tőlünk idén sem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marks hosszabbított, 4 év 22 milliónpetiii
Ebből 8 millió garantált. Ez így nagyon jó szerződésnek tűnik az FO részéről. Az idei szezonja alapján ki is járt neki. A legfontosabb FAnk hosszú távra le van kötve.
Szép húzás volt Caldwelléktől. 4 millió lesz a salary cap száma jövőre.

Caldwell valami olyasmit mondott, hogy a szerződésének egy részét már a mostani capbe is be tudják építeni.
"The player wanted to here, we wanted him to be here and we were able to do it before the season ended and put some of the money into this year's salary cap," Caldwell said.
Marks idén 1,5 milliót keresett. Ez jó olyan szempontból is, hogy az 1-2 évre ide szerződő játékosok előtt most adva van a példa, hogy ha nagyon jól játszol nálunk, meg fognak fizetni.

Marks, Bradley, Caldwell (és Oesher meg Shadrick) a hosszabításról:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-1227/e488dac5-10e3-4e73-a64e-6e6fb7d366d7

Egy kis "Best of" Marks 2013ból:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/SenDerrick-Marks-Best-of-2013/ad1d3fe2-cf74-4078-a5f9-88de0d027523

A GM szerint jelenleg mással nem állunk tárgyalásban a saját FAink közül.

Caldwell azt is elmondta, a Jags nagyon is nyitott arra, hogy a Senior Bowlon a mi stábunk készítse fel az egyik csapatot.

Lageman elemez - Titans meccs:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/f0f50077-5708-4e19-a7bc-b95584de821c

És Bradfield kérdéses (questionable) besorolást kapott, mindenki más valószínűt. (Gratz és Hayes Out).

Azok közül akik az 1. hét óta rosteren vannak Ta'ufo'ou, Harbor, McCray, Anger és Tinker nem szerepelt idén egyszer sem az injury reporton. 😀
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Marks hosszabbított, 4 év 22 millió

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó lenen, ha Caldwell, valamint az edzői stábunk első kézből draftclass legjobb végzőseinek krémjét.
iktriad
hiányolom az igét 😀Borbinho
Javítva.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon jó lenen, ha Caldwell, valamint az edzői stábunk első kézből draftclass legjobb végzőseinek krémjét.
iktriad
hiányolom az igét 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Phil Savage, a Senior Bowl igazgatója szerint valószínűleg a Browns, Falcons, Jaguars 3asból fog kikerülni a 2 csapatot felkészítő edzői stáb.

Nagyon jó lenne, ha Caldwell, valamint az edzői stábunk első kézből térképezhetné fel a draft class legjobb végzőseinek krémjét.

Ha már jövő év, Mike DiRocco összegyűjtötte a jelentős FAink és RFAink névsorát (Pasztor nincs rajta, pedig én úgy tudom ő is az lesz. De ha nem annál jobb!)
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/3209/handicapping-jaguars-free-agents
Szerinte Henne és Bradfield visszajön, MJD és Marks visszatérése valószínű és Will Blackmon marad még egy évet. Clay Harbor, Deaderick, Sam Young és Raisner nem jön vissza.
Én Harbor mindenképpen visszahoznám, mint 2. vagy 3. számú TE.
Az 5 lehetséges visszatérő közül Marks visszahozása prioritás. MJD és Henne jól lenen ha visszatérne, előbbiben én még látok 1-2 jó évet, utóbbi biztosítéknak jó lenne (adjunk nekik megint egy 2 éves,8-10 illetve 6 milliós szerződést). Blackmon és Bradfield, hasznos cserék, kiegészítő emberek. És gondolom fillérekbe kerülhet az újraigazolásuk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hayesnek műtétre van szüksége, ő sem játszik vasárnap. J. T. Thomas, Lotulelei és Reynolds megint melegíthet. (Donald Brown egymaga ki fog nyírni minket - megint.)

Fisch azt mondta, csak a vasárnapi meccs után kezdi el nézegetni a draft QB felhozatalát. 20-25 QBt készül megnézni. Azt mondta Blackmonnal tervez a jövő évre is. .

Gratz és Bradfield nem edzett. Grazt helyett Will Blackmon kezd ugyan, de Demetrius McCrayt is bevetjük a poszton vasárnap.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
OFF:
DRAFT DAY
Én pedig ezt ajánlom mindenkinek...már most várós számomra!( pici pillanatra látni a Jax-et is😕) 0:42-tol)
m-bryo
kötelező darabnak tűnik 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
OFF:
DRAFT DAY
Én pedig ezt ajánlom mindenkinek...már most várós számomra!( pici pillanatra látni a Jax-et is😕) 0:42-tol)
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
ajánlom mindenki figyelmébe (a videót is, meg a lejátszási listát is)O_O

 www.youtube.com/watch?v=zXNISUKn1NA&list=PL4IA_itPIQnT2o8o6JZgHDfMqvyN-jlwV

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
 www.facebook.com/photo.php?v=10151942014698863&set=vb.89095583862&type=2&theater
Teljes videóban itt a fórumon nem láttam, viszont facebookra kikerült Meester búcsúzása.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hírek:
MJD volt a a figyelem fókuszában kedden, sokan szeretnék tudni, marad-e a csapatnál.
“I know what I have left and I feel like it’s a lot,” Jones-Drew said. “That’s not really up to me anymore, though. I’m done talking. I’m just going to go home and relax and hope things work out for the best.”

Jones-Drew, asked if he had an idea how long he wants to play, said he still takes such decisions a year at a time.

“This past year has been a very long one,” he said. “Thursday is a year removed from me having foot surgery. It’s been a long ride since then. My offseasons are very important to my ability to play during the season. This offseason is going to be one that’s going to be crucial to where I get back to where I play at a high level.”

But for this week, Jones-Drew said his focus remains on the present – and helping a young team continue to improve.

“We’ve built a ton the second half of the season from an offensive standpoint and as a team,” Jones-Drew said. “You want to continue that going forward. Guys are starting to get experience, which is going to be key for the next couple of years. From there, we just want to continue what Gus is preaching, which is getting better. Then, I think we’ll be all right.”
Ryan O Halloren twitteren egy kérdésre válaszolva azt mondta, szerinte több mint 50% az esély, hogy MJD marad Jacksonvilleben.

Ha már Nevis szóba került, nagyon sok snapet is kaphat vasárnap, mert a hírek szerint Kyle Love nem éppen a legjobb formájában tért vissza a csapathoz:..
What kind of shape is newly signed DT Kyle Love in? Jaguars coach Gus Bradley: "Ummm ... Shut the camera off." He was half-joking(Mark Long)
Ettől függetlenül valószínű, hogy a practice squadból múlt héten felhozott Jordan Miller kezd vasárnap Marks mellett. Bradley és mások is dicsérték a Titans ellen mutatott játékát.

Cam Bradfield és Geno Hayes játéka kérdéses vasárnapra, bár Gus szerint mindkettő bevethető lesz. Ha Bradfield nem játszik, Pasztor lesz a kezdő LT és Sam Young lesz a kezdő RT.
Ha Hayes játszik, akkor Lotulelei lesz mellette a 3. kezdő LB.

Nagyon ajánlott videó - Meester bemikrofonozva a Titans meccs alatt és után!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Brad-Meester/23320a80-0056-4781-8846-29a660dcb940

Jatékidő - Titans:
OFFENSE (58 snaps)

QB: Chad Henne 58.

OL: Uche Nwaneri 58, Brad Meester 58, Cam Bradfield 58, Austin Pasztor 58, Jacques McClendon 58, Drew Nowak 1.

RB: Maurice Jones-Drew 29, Jordan Todman 28, Will Ta’ufo’ou 13, Denard Robinson 1.

WR: Mike Brown 57, Kerry Taylor 54, Ace Sanders 32, Lamaar Thomas 1.

TE: Marcedes Lewis 62, Clay Harbor 16, Danny Noble 1.

Nowak a Meester planél jött be, McClendon volt akkor a center, és az ex-DT az LG.
MJD nem volt ilyen keveset használva még, mikor bevethető volt a mérkőzés elejétől a végéig. Ta’ufo’ou játékideje is megcsappant mostanság. A Houston és a Cleveland ellen összesen 43 snappet volt a pályán a Bills és a Titans ellen összesen 27et. Bár Ace Sandersnek ujjsérülése van, érdekes, hogy a Brown-Kerry Taylor páros sokkal többet volt megint fent, mint ő. Mindketten kezdenek belendülni. Sullivan nagyon jó munkát végez az elkapókkal, remélem marad jövőre is. A practice squadból felhozott Lamaar Thomas és Denard 1-1 playt játszottak, de akkor mindketten first downt szereztek. Thomasnak 13 yardos elkapása volt, Shoelace 11 yardos futással jelentkezett!


DEFENSE (73 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 64, Tyson Alualu 53, Jason Babin 49, Andre Branch 42, Jordan Miller 35, Abry Jones 23, Ryan Davis 16, Brandon Deaderick 13.

LB: Paul Posluszny 72, J.T. Thomas 60, LaRoy Reynolds 31, John Lotulelei 23, Nate Stupar 1.

DB: Johnathan Cyprien 73, Alan Ball 71, Will Blackmon 56, Josh Evans 39, Winston Guy 36, Mike Harris 24, Dwayne Gratz 20, Chris Prosinski 2.

Jordan Miller 35 snapet játszott 2. NFL meccsén(tavalya packersben már játszott 1et), vasárnap akár kezdhet is. Posluszny egy snapet hagyott ki, akkor kaptuk a meccset végül eldöntő TDt... Stupar akkor volt bent először a védelemeben. Érdekes, hogy bár Lotulelei játszott a legkevesebbet a 3 tartalék LBből. Neki volt a meccs előtt egyedül kezdőtapasztalata. Ehhez képest Thomas és Reynolds is többet játszott nála.

Én is szeretnék minden itteni Jags fannak és bowl.hu fórumozónak Boldog Karácsonyt kívánni ezzel a videóval!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Twas-the-Night-Before-Christmas/8501e703-f749-432f-bf4c-25294cac44da
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lil' Polian tovább folytatja egykori draftoljai ide hozatalát. Drake Nevis (és Kyle Love újra) a fedélzeten!!! 😀😀 Aki nem ismerné, Nevis a Colts (és pici Polian) 3. körös pickje volt 2011ben. Nem váltotta be túlságosan a hozzá fűzött reményeket, illetve az ottani sémaváltás nem ízlett nagyon neki. Idén volt a Chargersnél és egészen az elmúlt napokig a Cowboysban. Idén 11 meccset játszott 13 tackleje van. Az LSUra járt és ott volt egyetemi bajnok is. iktriad
Nevis szerintem az a Colts kukából, akivel még jól is járhattok. Én idény elején nem is igazán értettem, hogy miért raktuk ki, mert nagyon jó preseason-t tolt. Pagano-éknak valamiért mégsem tetszett. Lehet, hogy egyszerűen csak a sérülékenysége volt a gond, mert a Colts időszak alatt alig pár meccsen volt egészséges.peterk2005
Azért raktuk ki mert se a régi, se az új sémában nem tudott boldogulni.
Nem tom anno mennyit láttad prospectként de én vonyítottam az örömtől mikor behúztuk, aztán 3 év alatt csinált kb 1 sacket meg 2 TFL-t.

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Boldog karácsonyt a fórumozóknak meg a főrumozóknak is.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
*Ja el ne felejtsem: Meester TD-je epic, hatalmas, hogy Fisch-ék megjátszották, dupla respekt, Brad nagyon megérdemelte... különösen, hogy a Zenélő Csöcsök ellen hozta össze (Titans-szurkolók felé bocs, de gondolom kitalálható hogy jött a becenév 😉 Ennyi tresstólk még tán belefér)N-Drew
a TD-ről lemaradtam, csak az elkapását láttam. TD-t hogy szerzett?Borbinho
Úgy, hogy f*sz vagyok, mert nem aludtam ki magam, nem láttam a meccset, mert dolgoztam, és közben Iktriadot cseszegetem az elgépeléseiért... természetesen nem volt TD, "csak" egy szép elkapás a visszavonuló centerünktől... kösz, hogy szóltál, javítom is gyorsan! @)

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
*Ja el ne felejtsem: Meester TD-je epic, hatalmas, hogy Fisch-ék megjátszották, dupla respekt, Brad nagyon megérdemelte... különösen, hogy a Zenélő Csöcsök ellen hozta össze (Titans-szurkolók felé bocs, de gondolom kitalálható hogy jött a becenév 😉 Ennyi tresstólk még tán belefér)N-Drew
a TD-ről lemaradtam, csak az elkapását láttam. TD-t hogy szerzett?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lil' Polian tovább folytatja egykori draftoljai ide hozatalát. Drake Nevis (és Kyle Love újra) a fedélzeten!!! 😀😀 Aki nem ismerné, Nevis a Colts (és pici Polian) 3. körös pickje volt 2011ben. Nem váltotta be túlságosan a hozzá fűzött reményeket, illetve az ottani sémaváltás nem ízlett nagyon neki. Idén volt a Chargersnél és egészen az elmúlt napokig a Cowboysban. Idén 11 meccset játszott 13 tackleje van. Az LSUra járt és ott volt egyetemi bajnok is. iktriad
Nevis szerintem az a Colts kukából, akivel még jól is járhattok. Én idény elején nem is igazán értettem, hogy miért raktuk ki, mert nagyon jó preseason-t tolt. Pagano-éknak valamiért mégsem tetszett. Lehet, hogy egyszerűen csak a sérülékenysége volt a gond, mert a Colts időszak alatt alig pár meccsen volt egészséges.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
M-Bryo-hoz csatlakozva én is kívánok minden fórumozónak Kellemes Ünnepeket! Régi és új Jags szurkolók/szimpatizánsok szintén előnyben, meg kakukktojásként egy Browns szurkoló is 😉 !!!

Ik: Imádom az elgépeléseidet... az sem semmi, hogyan sikerült a "lesznek" helyett "lkeszenke", de a csúcs, amin felröhögtem (pedig csak eggyel ütöttél mellé) az Jason Babin "nemikrofonzva" a Bills meccsen az NFL Network által.
Elképzeltem a beszélgetést:
Technikus: "Jason, akkor téged most jól bemikrofonozlak a meccsre..."
Babin: "Mit képzelsz magadról te kis p*cs, engem te ne mikrofonozzá' !!!'" (háttérben pofon csattan, technikus kifekszik) 😀😀

*Ja el ne felejtsem: Meester elkapása epic, hatalmas, hogy Fisch-ék megjátszották, dupla respekt, Brad nagyon megérdemelte... különösen, hogy a Zenélő Csöcsök ellen hozta össze (Titans-szurkolók felé bocs, de gondolom kitalálható hogy jött a becenév 😉 Ennyi tresstólk tán még belefér)

több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nagyon Boldog karácsonyi unnepek kívánok minden amerikai foci rajongónak és persze foképp a Jax szurkolóinak.....Duváááál