Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Will Pericak egy UDFA rookie DE a Coloradóból, eddig a Chargersnél és a Ravensnél próbált szerencsét. iktriad
Hát egy PS játékosunk már úgyis bejöttek eddig nektek, hátha még 1. 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lil' Polian tovább folytatja egykori draftoljai ide hozatalát. Drake Nevis (és Kyle Love újra) a fedélzeten!!! 😀😀
Aki nem ismerné, Nevis a Colts (és pici Polian) 3. körös pickje volt 2011ben. Nem váltotta be túlságosan a hozzá fűzött reményeket, illetve az ottani sémaváltás nem ízlett nagyon neki. Idén volt a Chargersnél és egészen az elmúlt napokig a Cowboysban. Idén 11 meccset játszott 13 tackleje van. Az LSUra járt és ott volt egyetemi bajnok is.

Miller és Deaderick IRre ment.

Gratz valószínűleg nem játszik vasárnap.

Bradfield és Geno Hayes nagyon limitáltan ezt a héten. MJDnek viszont elmondása szerint nincs baja.

Ketten jöttek a practice squadba is:
Will Pericak egy UDFA rookie DE a Coloradóból, eddig a Chargersnél és a Ravensnél próbált szerencsét. Jabin Sambrano egy UDFA WR, aki tavaly került a ligába. A Colts keretébe tartozott, majd a Tampa leigazolta tavaly. Idén pedig újra a Coltsban volt egy ideig rosteren.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
te kit hoznál FA-ként?phylos
más csapat ügyeibe nem folynék bele ilyen szinten, főleg mert nem tudom, hogy az adott posztok top FA játékosai mennyire lesznek motiváltak a jacksonville-i helyzettől. Nyilván az újoncszerződésből először kiszabaduló játékosok elsősorban pénzt akarnak majd, de ez nem jelenti azt, hogy mondjuk egy Michael Johnsont elég azzal rábírni a szerződés aláírására, hogy ti garantáljátok neki a legtöbb bankót.

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
előrelátóan nem kalkulálsz azzal, hogy az 54 millió $ cap space-ből bárki jön erősíteni FA-ként 😀Höri
ez így igaz 😊
Ott szerintem defense játékosok jönnek majd, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy az hogyan alakulhat. Ami jó ebben, hogy ez a felállás sem néz ki rosszul, még akár reális is lehet egyszer, ilyenkor meg pontosat nem lehet mondani 😊
te kit hoznál FA-ként?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
előrelátóan nem kalkulálsz azzal, hogy az 54 millió $ cap space-ből bárki jön erősíteni FA-ként 😀

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ha valakit érdekel, akkor egy jó méteres előzetes, hogy milyen lenne egy szerintem jó kezdőcsapat jövőre + 2014 draft. A packege-k változatossága miatt 12 fővel számoltam, ez nyilván nem egy teljes keret. Jó szórakozást:

Offense:
wr: Justin Blackmon, Cecil Shorts III, Ace Sanders
rb: Maurice Jones-Drew, Jordan Todman
te: Marcedes Lewis
O-Line: Luke Joekel, David Yankey, Wenston Richburg, Uche Nwaneri, Austin Pasztor
qb: Jimmy Garoppolo

total:12

Defense:
cb: Dwayne Gratz, Alan Ball, Will Blackmon
D-Line: Andre Branch (LEO), Tyson Alualu, Sen'Derrick Marks, Trent Murphy
lb: Russel Allen, Paul Posluszny?, Geno Hayes
S: Jonathan Cyprien, Winston Guy?

total: 12

Draft:
1. kör: letrade-->10-12 helyre (Lions vagy Giants): megkapjuk az első, második és negyedik körös picket
Trent Murphy
2. kör:
Jimmy Garoppolo és David Yankey/Cyril Richardson
3. kör: Wenston Richburg és feltrade egy negyedik körössel: Cornerback vagy Linebacker, esetleg Tightend
4. kör: BPA

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Ezt a playt nehéz lesz ma überelni.
iktriad
ezt láttam élőben .D szép "ajándék" volt valakinek aki az egész pro karrierjét egy helyen töltötte.
Még a Jacksonville pulóveres Cookiemonster is tapsolt (HALLOD HÚSRÁGÓ?) 😀 a kisebbik gyerkőc meg nagyon örült hogy vezettetek utánna nem sokkal.. 😀Josszi
Megmértem a gyereket, még van 15 centi elmaradása a pulcsitól, ennyire előre nem vásárolok neki, addigra lehet, hogy már nem is lesz karácsony 😉Húsrágó
😀 oké akkor vetted a célzást.. 😀 figyi marad a pulcsi és ha jövőre belenő akkor grátisz lesz a dolog 😀
téma over 😀 persze addig itt figyel a cookiemonsteren majd rakok fel képet 😀
egyébként kezdtek nálam már nr.2vé válni..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ezt a playt nehéz lesz ma überelni.
iktriad
ezt láttam élőben .D szép "ajándék" volt valakinek aki az egész pro karrierjét egy helyen töltötte.
Még a Jacksonville pulóveres Cookiemonster is tapsolt (HALLOD HÚSRÁGÓ?) 😀 a kisebbik gyerkőc meg nagyon örült hogy vezettetek utánna nem sokkal.. 😀Josszi
Megmértem a gyereket, még van 15 centi elmaradása a pulcsitól, ennyire előre nem vásárolok neki, addigra lehet, hogy már nem is lesz karácsony 😉
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Ezt a playt nehéz lesz ma überelni.
iktriad
ezt láttam élőben .D szép "ajándék" volt valakinek aki az egész pro karrierjét egy helyen töltötte.
Még a Jacksonville pulóveres Cookiemonster is tapsolt (HALLOD HÚSRÁGÓ?) 😀 a kisebbik gyerkőc meg nagyon örült hogy vezettetek utánna nem sokkal.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uche, Pasztor és Drew Nowak a Meester catchről és Bradről úgy általában:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Open-Locker-Room/6c9e0d83-4282-4bdb-9742-e021148c71b7
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap playe még egyszer!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Wk-16-Cant-Miss-Play-Meester-9-yard-reception/2732beff-06cc-4c2d-9d43-9a36b87b6d89

Gus és Brad (meg Henne) a meccs után:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_postgame_press_conference/23e9f7f9-3bea-424b-a5d2-add55ff87c34
Szerda óta gyakorolták a srácok ezt a playt. Brad TDt szeretett volna elérni belőle. 😀

Gus beszéde az öltözőben - a mai beszéd lényege - nincs könnyű hegymászás, mindig lkeszenke akadályok, amit le kell küzdeni.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Gus-Bradley-Postgame-Speech/4ff0cd53-f828-4d9b-be80-97e22e851c1f

Lageman, Boselli, Oesher és Meester (+ Henne) A vége felé lehet látni felvételeket a kis ünnepségről Brad tiszteletére. 😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_Postgame_Report/715ddaac-f6f1-4ca7-9c59-3eb3400cd93c

Gratz mellett Deaderick sérülése is komolynak tűnik. Kb a C csapat fog kiállni az Indy ellen az utolsó meccsre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbra is mienk az 1/3as pick.

MJD azt mondta meccs után, hogy nem volt semmi extra érzése ma. Azt mondta vissza akar jönni, de meg van annak az ára.

Shorts rehabilitációja 6 hetet vesz majd igénybe. Azt mondja, a sérült izom nagyon rossz állapotban volt a műtét előtt.

Gratz lábán csizma volt a meccs után. Nem jó jel jövő vasárnapra.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már biztos hogy 3. helyen végzünk a divizíóban, tehát jövőre mehetünk San Diegoba...

Meester számára volt egy kis ünnepség a meccs után. Kapott mezeket meg ajándékokat is.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kikaptunk és még a Redskins is elcseszte a meccse végét. Szar este.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a playt nehéz lesz ma überelni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD altív, Miller és Hayes nem.

J. T Thomas és John Lotulelei kezd majd Poz mellett LBben... Deaderick kezd Miller helyett DTben.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai FTUban van egy cikk Henne mostani rohangálásairól. Az első 12 meccsen 17 kísérletből 21 yardot futott. Az elmúlt 2 fordulóban 7 kísérletből 55öt! Múlt héten még volt egy read optionös play is, mikor ő és Denard volt fent. Gondolom elsősorban az OCnk kérte arra, fusson többet a meccseken.

Fisch szerint a QBnak tudnia kell így is 1st downt szereznie
“I think guys need to scramble. I think quarterbacks need to get first downs with their legs as well as with their arms.”

I encourage scrambling, I encourage throwing it up and trying to get pass interference,” Fisch said. “Take a chance. When you have a chance to launch one, launch one. When you have a chance to run, run because yards are hard to come by.”

Fisch’s caveat?“Be smart and slide,” he said.
Hm... Ez érdekes és nem Henne, hanem a jövő évi irányító pick miatt elsősorban. Halloren szerint a Jags egy olyan QBt keres, aki elsősporban zsebirányító, de képes a lábaival is meghhosszabítani a playt, ha kell.

"The Jaguars’ offense is committed to a strong running game (by their running backs) to set up play-action and shots downfield.

A pocket passer would be the more likely draft pick — whether it’s in rounds 1, 2 or 3 — than a run-first, one-read, never-faces-a-blitz quarterback.

That group would include: Teddy Bridgewater (Louisville, 54 rushing yards), Blake Bortles (Central Florida, 179), Derek Carr (Fresno State, 117), David Fales (San Jose State, 7), Aaron Murray (Georgia, 186) and Zach Mettenberger (LSU, minus-133). The NCAA includes sack yardage in a quarterback’s rushing totals so the numbers are slightly skewed. But those are clearly pass-first guys."
Szerintem Fisch olyan irányítót akar akivel lehet kreatív offenset futtani. Ha ez igaz, nálam Manziel, Boyd, McCarron (és Garropolo) is esélyes. Különösen úgy, hogy Halloren listájának a felét nem szeretném, ha itt kötne ki. A másik feléből meg Teddy valószínűleg kimegy addigra, míg mi választhatunk először (így maradna onnan Bortles és Fales).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason Babin nemikrofonozva az NFL Network által a Bills meccsen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sound-FX-Jacksonville-Jaguars-defensive-end-Jason-Babin/65309458-a400-4269-9a2c-d3262ea1374c

negyedik negyed eleje: nem segített magán, az biztos 😕phylos
Nem vagyok oda Carrért. A QBk közül inkább vinném Manzielt vagy akár Bortlest, mint őt az 1. körben.iktriad
Hasonlóan érzek én is, lehet, hogy egy más típusú offenseben jó, de nálunk nem hiszem, hogy sikeres lenne. Személy szerint nekem Bojd játéka jobban tetszik, és az jobban is működne a jelenlegi rendszerbenphylos
Boyd mondjuk lehet bent lesz még a 2. kör elején is. És akkor lehet vinni egy LEOt az 1. körben.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Jason Babin nemikrofonozva az NFL Network által a Bills meccsen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sound-FX-Jacksonville-Jaguars-defensive-end-Jason-Babin/65309458-a400-4269-9a2c-d3262ea1374c

negyedik negyed eleje: nem segített magán, az biztos 😕phylos
Nem vagyok oda Carrért. A QBk közül inkább vinném Manzielt vagy akár Bortlest, mint őt az 1. körben.iktriad
Hasonlóan érzek én is, lehet, hogy egy más típusú offenseben jó, de nálunk nem hiszem, hogy sikeres lenne. Személy szerint nekem Bojd játéka jobban tetszik, és az jobban is működne a jelenlegi rendszerben

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason Babin nemikrofonozva az NFL Network által a Bills meccsen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sound-FX-Jacksonville-Jaguars-defensive-end-Jason-Babin/65309458-a400-4269-9a2c-d3262ea1374c

negyedik negyed eleje: nem segített magán, az biztos 😕phylos
Nem vagyok oda Carrért. A QBk közül inkább vinném Manzielt vagy akár Bortlest, mint őt az 1. körben.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
negyedik negyed eleje: nem segített magán, az biztos 😕

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
helyzetjelentés Carr-ról: 16/29 1 TD jelenleg
ezek nagyrésze wr-screen. nyomás alatt van folyamatosan, így viszont folyamatosan 4-5 yarddal túldobja a mélységi labdáit. legalább nem rövideket dob. Engem nem győzött meg eddig, de tényleg csak ő viszi a hátán a csapatot, kíváncsi lennék, hogy egy normális o-line+futó kombóból mit hozna ki

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
gyerekek a fresno-meccs most kezdődik, már akit érdekel kicsi Carr játéka

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
MJD levágatta a haját (végre)iktriad
+1yard /carry xD

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeremy Ebert is IRre ment. Az ő és Allen megüresedett helyére 2 ember került fel a practice aquadból. A WR Lamaar Miller (nem Bumphis 😕 ) és a DT Jordan Miller.

MJD levágatta a haját (végre), és ma edzett. A hétvégén kiderül tudja-e vállalni a játékot. 10-15 carryre reméle jó lesz.

Lageman elemzi a felvételeket - Bills meccs:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/5dbcda48-c737-4acc-abd7-eb31d4c27765