Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
Csütörtökön lehet revansot venni rajtuk.iktriad
Nem célom revansot venni, szerencsére nem az a stílusom. Az viszont gyomorforgató, hogy azok, akik az elmúlt hetekben röhögtek a Jaguarson, most csöpögő nyállal vigyorognak, és igen hosszúra nyújtják a nyelvüket. Most menjek a Rams topikba, aztán írjam le, hogy de jó fejek, hogy nyertek a Colts ellen? Nem hinném, hogy az lenne a megoldás. Arról nem is beszélve, hogy ki, s milyen minőségben teszi ezt. De ez más lapra tartozik.Nandito
Embere válogatja, hogy ki hogy reagálja le a dolgokat. És ha csütörtökön nyertek ellenük, akkor nem lesznek vidámak.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
Csütörtökön lehet revansot venni rajtuk.iktriad
Nem célom revansot venni, szerencsére nem az a stílusom. Az viszont gyomorforgató, hogy azok, akik az elmúlt hetekben röhögtek a Jaguarson, most csöpögő nyállal vigyorognak, és igen hosszúra nyújtják a nyelvüket. Most menjek a Rams topikba, aztán írjam le, hogy de jó fejek, hogy nyertek a Colts ellen? Nem hinném, hogy az lenne a megoldás. Arról nem is beszélve, hogy ki, s milyen minőségben teszi ezt. De ez más lapra tartozik.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!Ventura
Köszi. Még 1 kérés. Kapjatok ki holnap a Bucstól! Lécci, lécci, lécci.iktriad
a tampa bay-re tetted??
amúgy nem csodálkoznék ha igen szoros lenne a meccs. az OL-nek beb****tt rendesen az ügy.Ventura
Jó lenne. Kéne a Bucs W. 😀😀
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!Ventura
Köszi. Még 1 kérés. Kapjatok ki holnap a Bucstól! Lécci, lécci, lécci.iktriad
a tampa bay-re tetted??
amúgy nem csodálkoznék ha igen szoros lenne a meccs. az OL-nek beb****tt rendesen az ügy.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...Nandito
Csütörtökön lehet revansot venni rajtuk.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Korrekt hozzászólás. Remélem boldog vagy, meg minden Colts drukker. Hányinger...

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.Höri
Luck és főleg Peyton se volt az? Utóbbi egyértelmúen az a kategória.

De remélhetően találunk a drafton jövőre olyan QBt, akivel végre versenyképesek leszünk mindegy hogy hol visszük az 1. körben.

Viszont az FAre költésre remélem sor kerül, mert mindent a draftin nem lehet megoldani. A belső O-line és a pass rush katasztrófa, és az legjobb FAről orvosolni.
több mint 10 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Én is leróvom hálám a Jagsnek, amiért sikerült elérniük, hogy maradjon a két mérkőzéses hátránya a Titansnek a Coltsal szemben! 😉 😊
Soká lesz, hogy újra a Jagsért fogok újra szorítani, de most megtettem! 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szép volt fiúk, nagydrukkoltam a Titans buktáért Jaguars győzelemért.

Ahogy twitteren is írtam, nem azon múlik a franchise sorsa, hogy 1/1 vagy 1/2 lesz csapat, hanem, hogy áldoznak-e a klubra a szabadügynökpiacon. Ha igen, akkor lesz javulás, ha nem, nem.

Idén nincs kihagyhatatlan 1/1 prospect, hiába szeretné Maka, hogy legyen.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így meg aztán különösen hihetetlen, hogy sikerült nyerni:

Pár nem túl fényes statisztika:
Henne 14/23 180 yard 0 TD 2 INT 49.2es rating.
MJD 21 carry 41 yard (ez kevesebb mint 2 yard/carry átlag - a valaha volt legrosszabb mutatója, ha legalább volt 20 carryje)
Shorts 2 elkapás - 42 yard és ezzel ő lett a legjobb elkapónk. Alkesz hiányzik nagyon...
Total Yardok: JAX: 214 TEN: 362
Ezt a meccset a D (és a Titans balfaszkodásai) hozták össze.

Shao minden játékosnak személyesen köszönte meg a mai teljesítményt.
Caldwel szerint a srácok inkább izgatottak a W miatt, mint megkönnyebültek, és Hallorten szerint ezt mondták neki a játékosok is.

Pozt szerették volna nyilatkozni hagyni a meccs után, de a dokik nem engedték. Remélem nem komoly a sérülése. Kellene a játéka Cards ellen is. Ma is 8 tackleje és 1 FFe volt.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
Ideje volt!
Még meglehet a PO 8-8-al, kisebb szerencsével. 😊Sobri Jóska
Na azért vegyük ki a biliből a kezünket és térjünk vissza a realitások földjére.iktriad
Na de ilyen győzelmi sorozat ki tudja már mióta nem volt! 😊
Go Jax, Go!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Blackmon sackje -> FFje-> game winner TDje:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Will-Blackmon-strips-away-a-TD/d76e10bc-db28-4aa4-8f70-6d72ae205582

Ideje volt!
Még meglehet a PO 8-8-al, kisebb szerencsével. 😊Sobri Jóska
Na azért vegyük ki a biliből a kezünket és térjünk vissza a realitások földjére.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 059 — #NoStress
Ideje volt!
Még meglehet a PO 8-8-al, kisebb szerencsével. 😊


több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hat most pl csak harom INTet dobott.... De hogy jobb lenne, ez erosen velemenyes, persze majd evek mulva kiderul. De a dolgok jelen allasa szerint nagyon- nagyon meglepodnek egy ilyen drafton., Es visszafogott voltam.

Amugy szep gyozelem volt.Delonso_
Köszi.

Szerintem is Teddy hiába unalmasabb a játékát nézve, jobb opció lenne. És kevésbé rizikósabb pick.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat most pl csak harom INTet dobott.... De hogy jobb lenne, ez erosen velemenyes, persze majd evek mulva kiderul. De a dolgok jelen allasa szerint nagyon- nagyon meglepodnek egy ilyen drafton., Es visszafogott voltam.

Amugy szep gyozelem volt.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!Ventura
Köszi. Még 1 kérés. Kapjatok ki holnap a Bucstól! Lécci, lécci, lécci.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
gondolom a tippjátékon megint ilyen 3-4 pontom lesz. de grautálok!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manzielt? Ez gondolom vicc volt.Delonso_
Höri szerint pl. sokkal jobb lesz, mint Teddy. Én természetesen továbbra is Bridgewatert szeretném.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Manzielt? Ez gondolom vicc volt.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
Ennek örülök a legjobban!iktriad
teljesen jogos, sajnos fenyegetett titeket ez, én örülök hogy sikerült ez a W

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!davemayer
Ennek örülök a legjobban!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
GZ srácok, pezsgőzhettek, nem lesz 0-16!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Khan, Caldwell és Bradley kapta a game ballt.

Posluszny megsérült, egyelőre nem tudni mennyire komoly.

Ja, igazad van, a Bucsnak nincs szüksége franchise QB-ra.Maka
Glennon nem játszott rosszul múlt héten. És ha szerencsénk van(?) ők viszik Manzielt az 1/1el, mi meg Teddyt.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ja, igazad van, a Bucsnak nincs szüksége franchise QB-ra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
El sem hiszem, hogy nyertünk. Pont egy safetyvel. 😀😀

Megvan az 1 W amit annyira akartam.

A védelemnek nagy vállveregetés jár (kivéve, hogy a nyakunkra hozták Fiztmagicet), ezt ők hozták össze (Henne 3. meccsén zsinórban volt szar).

Will Blackmon, Gratz imádlak titeket. Meg hayest. Meg Mojot. Meg Scobeet, Meg Todmant, Meg Angert.

Szívből gratulálok magunknak! Micsoda győzelem!

(Igaz 10 év múlva visszaemlegetjük majd, hogy ha ezt a jelentéktelen fos meccset elbukjuk, akkor egy franchise QB menetelését láttuk volna a csapattal (talán gyűrűkkel), nem pedig továbbra is a középszerűségbe ragadva szenvedtünk volna, mint az NFL legátkozottabb franchise-a, de sebaj, lényeg a győzelem!)Maka
A Bucs majdnem megverte a Seahawkst múlt héten. Van 8 meccsük nyerni. Ne pánikolj. És feltrade is van a világon, ha annyira nagyon kéne valaki és 1/2n draftolnánk....