Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Selvie is aláírt Tampában. Legalább Delonso örülni fog neki. Már 6 ex-Jaguár van ott. (Update: Derek Landri is aláírt, szóval már 7!)

Eddigi történések:
Bradley 45 percen keresztül beszélt az egész csapatnak (kivéve Monroet - nyugi csak dolga van, nem holdoutol, és ő már találkozott jó párszor az új stábbal) nyitányként. Utána a rosted minden tagja keresztül ment egy falon a motiváció hatására. Na jó, (még) nem.

Bradley eddig 4 QBvel találkozott (Geno Smith, Mike Glennon, E.J. Manuel & Matt Barkley) személyesen. Mai hír, hogy jön Nassib, a Syracuse QBja is workoutra (2. körös prospect lehet).

MIndenki hadra fogható kivéve Todman, MJD, Uche és Veldman.

Massaquoi kapott tegnap konkrét ajánlatot, azt mondta még más csapathoz is elnéz. Mike Jenkins is, kapott konkrét ajánlatot, de az ő helyzete a Rosenhaus kirúgás után bonyolultabb.

Jött az ex-Titan DT Sen'Derrick Marks, mondom, no risk, Charlie Ward.Maka
Helyes. Ha másnak nem cserének jó lesz. 1 évre írt alá.

Mondjuk nem bánnám, ha lenne valami veteran leadership is a csapatban, ilyen szempontból sajnálom, hogy teljes selejtezés ment, Daryl remélem marasztalva lesz.iktriad
Sajnos nem lesz, Halloran szerint a Jags SEMMILYEN egyedzkedés nem volt közte és köztünk piacnyitás óta.
Nem tudom elképzelni, hogy ne Jordant draftoljuk, az egész offseasonunkra rákulázna egy nagyot Caldwell, ha behúzza Geno-t. Tetszik ez a türelmes építkezés és a felkészülés a tankra. Bradley meg ostorral ütheti a fiatalokat, hogy hajtsanak a győzelemért (ami ugye nem lesz meg), és közben megtanuljanak veszteni.
Maka
Én tartok attól, hogy még Ansah (és Mingo) is képben van...
A hírek szerint Caldwell leszűkítette 7 emberre a jelöltek listáját 1/2n. (Dion Jordan, Ansah, Mingo, Geno, illetve a 3 DT, Floyd, Lotulelei, és Richardson )
A 2. körben , ha lehet le szeretne tradelni Caldwell. Sanszos, hogy sikerül is, hisz mienk a 2. (és a 3.) nap első pickje.Maka
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jött az ex-Titan DT Sen'Derrick Marks, mondom, no risk, Charlie Ward.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Tegnap volt nálunk a Browns (ex?) WRe, Mohamed Massaquoi viziten. "Nagy erősítés" lenne....iktriad
No risk, no reward type of guy. 😊

Nem tudom elképzelni, hogy ne Jordant draftoljuk, az egész offseasonunkra rákulázna egy nagyot Caldwell, ha behúzza Geno-t. Tetszik ez a türelmes építkezés és a felkészülés a tankra. Bradley meg ostorral ütheti a fiatalokat, hogy hajtsanak a győzelemért (ami ugye nem lesz meg), és közben megtanuljanak veszteni.

Mondjuk nem bánnám, ha lenne valami veteran leadership is a csapatban, ilyen szempontból sajnálom, hogy teljes selejtezés ment, Daryl remélem marasztalva lesz.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
iktriad:

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1p
Free agent DT Alan Branch is visiting the Bills today. Sounds like Buffalo is pretty interested in getting something doneBeki
A francba.iktriad
meg is kapta a szerződését sajnos...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megmondom őszintén egyre jobban szeretném őt draftolni látni általunk 1/2n

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap volt nálunk a Browns (ex?) WRe, Mohamed Massaquoi viziten. "Nagy erősítés" lenne....

Former Browns wide receiver Mohamed Massaquoi visited the Jaguars on Monday, per a league source.
És Shao ma reggel a CBS This Morning vendége volt.
 www.cbsnews.com/video/watch/?id=50144058n
Azért az ő sztorija nagyon jó PR nekünk. Bár már a csapat szállítana ilyen jó 'feel good' sztorikat.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad:

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1p
Free agent DT Alan Branch is visiting the Bills today. Sounds like Buffalo is pretty interested in getting something doneBeki
A francba.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
iktriad:

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1p
Free agent DT Alan Branch is visiting the Bills today. Sounds like Buffalo is pretty interested in getting something done
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma minden, jelenleg keretben lévő játékos(57 ember) megjelenik az idei közös munka kezdetén, még MJD is eljött a UCLAről. Bradley tehát mindenkinek bemutatkozhat.

Poz:Bradleyről.
"Guys will be really interested to hear what he has to say...everybody that’s talked to him 1-on-1 has been blown away."
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Egy nagy 1/2es várományos, a Florida DTje, Sharrif Floyd jön ma este és holnap workoutra Schefter szerint.
Florida DT Sharrif Floyd is visiting Jacksonville tonight and Tuesday.
iktriad
Én még egy CB draftot is jobban megértenék 1/2-re...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt sikerült produkálnom idén a mock draft gameben. Igyekeztem need alapú draftot lebonyolítani, elsősorban olyan prospectekkel, aki iránt IRL is érdeklődünk.

1/2 Jacksonville: Dion Jordan, DE/LEO (Oregon)

2/1 Jacksonville: Johnthan Banks, CB (Mississippi State)

3/2 Jacksonville: Terron Armstead, OT (Arkansas-Pine Bluff)

4/1 Jacksonville: Matt Scott, QB, (Arizona)

5/2 Jacksonville: David Quessenberry, OL (San Jose State)

6/1 Jacksonville: Gerald Hodges, LB (Penn State)

7/2 Jacksonville: Miguel Maysonet, RB (Stony Brook)


És ha már mockok - Jordan és Geno Smith egyértelmű fő esélyesként lépett elő a kinti mock draftokban 1/2n.


Prospect Múlt hét hétfő Jelenleg
Geno Smith 23% 27%
Dion Jordan 21% 27%
Eric Fisher 12% 11%
Ezekiel Ansah 10% 11%
Bjoern Werner 12% 9%
Sharrif Floyd 4% 7%
Barkevious Mingo 6% 4%
Luke Joeckel 4% 4%
Dee Milliner 10% 2%
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
17 év után lemondott a Jags fő gazdaságisa, Bill Prescott.

Kedden zsúfolt nap lesz Jacksonvilleben. Elkezdődik a munka hivatalosan a jelenlegi rosterrel és Sharrif Floyd mellett jön Dion Jordan is privát workoutra, valamint a(z ex-Titanses9 DT Sen'Derrick Marks is vizitál nálunk. Mondjuk ha DTt igazolunk, Alan Branch jobb lenne, mint Marks...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nagy 1/2es várományos, a Florida DTje, Sharrif Floyd jön ma este és holnap workoutra Schefter szerint.
Florida DT Sharrif Floyd is visiting Jacksonville tonight and Tuesday.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Caplan ‏@caplannfl 1 perc
Jaguars announced that they released DT C.J. Mosley.Beki
Hoppá! Ez nagy meglepi.
Érkezik Alan Branch(különben nincs túl sok értelme a dolognak)?

Idén $2.45 millió lett volna a fizuja, úgy tűnik ezt sokallta a vezetőség. Csak tudnám mire fel mentjük így a cap spacet ennnyire....
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl 1 perc
Jaguars announced that they released DT C.J. Mosley.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy veszteség lesz ...(egyik kedvenc LB-m)Janek
2 éve a Top 5ös Dnk (ami az utolsó héten lecsúszott 6.nak) legjobb embere volt.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy veszteség lesz ...(egyik kedvenc LB-m)

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl Smith a Ramsél vizitál. 😕
1. Idén játszunk velük.
2. Utálom Bajuszt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnapi hír, de Mike Jenkins kirúgta Rosenhaust. Ez a szempontunkból még érdekes lehet.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet azt tudni, hogy Mike Jenkins játéka mitől esett vissza ennyire? 1. körös draft, a második szezonja egész csinos, aztán meg....Húsrágó
Cowboys topikban érdeklődj.iktriad
Meg is kaptam: alapvetően nincs vele gond. Akár még jó igazolás is lehetne!Húsrágó
Mint Ross? 😛Asbee
Túlfizetve biztos nem lesz annyira, ha idekerülne...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet azt tudni, hogy Mike Jenkins játéka mitől esett vissza ennyire? 1. körös draft, a második szezonja egész csinos, aztán meg....Húsrágó
Cowboys topikban érdeklődj.iktriad
Meg is kaptam: alapvetően nincs vele gond. Akár még jó igazolás is lehetne!Húsrágó
Mint Ross? 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FTUs beszélgetés Gabberttel a várható konkurenciáról, a sérüléseiről, az új edzői stábról és a Blame Gabbert dologról.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-03-30/story/blaine-gabbert-jags-qb-battle-its-going-be-blast
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Lehet azt tudni, hogy Mike Jenkins játéka mitől esett vissza ennyire? 1. körös draft, a második szezonja egész csinos, aztán meg....Húsrágó
Cowboys topikban érdeklődj.iktriad
Meg is kaptam: alapvetően nincs vele gond. Akár még jó igazolás is lehetne!Húsrágó
Én is olvastam. Meglátjuk.
Halloran szerint ő hosszú távú (4-5 éves) szerződést akar, a Jags meg szerintem 2 évre szeretné leigazolni, mint eddig mindenkit. Egyelőre nincs új infó róla. Plusz Rosenhaus gondolom nem 2 zacskó szotyit kér a szolgálataiért, ami szintén probléma lehet.

Halloran sajnos azt is írta a mai FTUs chatben, hogy Daryl visszaigazolására szinte semmi esély. Már nem is nagyon emlegetik a csapat-közeli forrá-sai a nevét. 😕


Aztán hogy nincsen fordított rasszizmus :-Pm-bryo
Azt tudod ugye, hogy ez a tavalyi mez?iktriad
Persze hogy tudom....nem is azért raktam be a képet ugye tudod?? :-P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet azt tudni, hogy Mike Jenkins játéka mitől esett vissza ennyire? 1. körös draft, a második szezonja egész csinos, aztán meg....Húsrágó
Cowboys topikban érdeklődj.iktriad
Meg is kaptam: alapvetően nincs vele gond. Akár még jó igazolás is lehetne!Húsrágó
Én is olvastam. Meglátjuk.
Halloran szerint ő hosszú távú (4-5 éves) szerződést akar, a Jags meg szerintem 2 évre szeretné leigazolni, mint eddig mindenkit. Egyelőre nincs új infó róla. Plusz Rosenhaus gondolom nem 2 zacskó szotyit kér a szolgálataiért, ami szintén probléma lehet.

Halloran sajnos azt is írta a mai FTUs chatben, hogy Daryl visszaigazolására szinte semmi esély. Már nem is nagyon emlegetik a csapat-közeli forrá-sai a nevét. 😕


Aztán hogy nincsen fordított rasszizmus :-Pm-bryo
Azt tudod ugye, hogy ez a tavalyi mez?
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Aztán hogy nincsen fordított rasszizmus :-P