NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van irányítótok, csak nem játszatjátok.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Quinn után Cassel is megsérült kissé újfent. Big Sey darálta be egy late hittel. Elsőre vészesnek nézett ki, aztán kevésbé.
Talán-talán netalántán Ricky másodszor életében aktív lesz jövő héten. És még talánabb, hogy be is áll. Legalább volna miért nézni a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Quinn után Cassel is megsérült kissé újfent. Big Sey darálta be egy late hittel. Elsőre vészesnek nézett ki, aztán kevésbé.
Talán-talán netalántán Ricky másodszor életében aktív lesz jövő héten. És még talánabb, hogy be is áll. Legalább volna miért nézni a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ugyanúgy vesztettünk mint eddig. A futásunkra ráálltak megint sok ember volt a boxban. Bár jobban futottunk így is, mint a Raiders. Jamaalt megfogták szépen, de összességében 4.6os átlag rendben (Raiders 4.0 ami kevés, pedig garbae timeben toltk DMCt orrba-szájba, lett is 100 yard, de átlagban 3.8 így is. Nem is értettem mit erőltetik?).

Jellemző a csoportra, hogy így is működhetett volna, ha nem lúzerkedünk annyit. Quinn alig volt a pályán, de picket dobott, majd Lesérült. Jött Cassel picket dobott, fumblizott, más is STben (többnyire persze a vörös zónánkban). Lilja 4-5ször adta el a snapet. Nem folytatom.
Minősíthetetlen játékot láthattunk. Ha nem ilyen gyenge az ellenfél, biztosan kapunk 50 pontot vagy többet.

Ma is egyértelmű volt, irányítót kell szerezni, addig itt semmi nem fog változni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Hát több helyre el tudnám őt képzelni

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Két külön eset van:
1. Megállapodnak valakivel és Bowet elcserélik akárkire/pickre.
2. Nem állapodnak meg, és Bowe ingyen távozik szezon végén.
(3. Bowe marad.)

Utóbbi esetben egyrészt lehet megint tagelni. Drágábban, mint idén, de lehet. Belefér a capbe.
Másrészt még így is legrosszabb esetben kompenzációs (harmadik körös) pick jön érte.

Előbbi esetben a cél egy harmadik körnél jobb ellenérték. Elsőt nem hiszem, hogy adnak. De másodikat már el tudok képzelni. Ezért ha nem egyeznek meg, akkor sztem tagelni fogják, ha tetszik D-Bonak ha nem. Mert ha neki 15 milla kell 4-5 évre, akkor inkább a tag. Az minden forgatókönyv (sérülés/rossz forma/jó forma/Baldwin jobb lesz-nem lesz) esetén jó a csapatnak, olcsóbban. Ezért választották most is ezt.

Jövőre sztem csak Albert lehetne a másik tag jelölt, de ő valószínű alá fog írni, mert ahogy játszik, igen komoly pénzt tolnak majd elé. ÉS ZB LOT máshol kevésbé ér ennyit. (Hiába ő is Herminator playa. Ahogy még Hali+DJ+Jamaal+Flowers is Herm választottja, őket s megfizették Pioliék. Ilyen téren nem hülyék. Fizetnek, ha megéri, csak nem ész nélkül.)
_______________________________________________


Én sem értem minek Denverbe Bowe, de mindegy. Az első hírbe hozott csapat többnyire nem jön be. Lesz még itt olyan 25 másik csapat tuti belsős infóként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tárgyalnak a Denverrel? Na ez meglepett... Ahova nincs szükség egy magasan fizetett power WR-re az pont a Denver. DT és Decker mindkettő fiatal, és hétről hétre fejlődnek. PM odakerülésével mindkettő már most a liga élén jár elkapott yardban, nagy karrier áll előttük. Ráadásul elkölthető pénzben sem dőzsölnek, és ha ott költeni kell valamire, akkor inkább egy jó MLB, DT illetve talán a secondary. (No, meg futó, de oda svsz draftról fognak hozni megint valakit Moreno helyett.)

(Egyébként én a Colts-ba néztem ki Bowe-ot. 😊 A Coltsnak jelenleg pont ilyen alkatú elkapója nincs. Garcon lett volna, de őt tavaly nem bírtuk megfizetni a rengeteg dead cap miatt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm minden igényt kielégítő válaszod!
Érdekes lesz ha Bowe kap rendes QB-t meg ha a többi KC elkapó.mert ezek szerint ha lesz olyan aki többet ad neki akkor mehet és talán lesz rendes QB is jövőre...
PM-Bowe-DT-Decker nem nézne ki rosszul.
Bár ugye a Bowe-Baldwin-Breaston normális QB-val +JC is sokkal többre lenne képes.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Bowe pletyka az mennyire valós?(mármint,hogy el szeretne menni)Janek
Ő maga mondta, tehát eléggé valós. Természetesen ez egyelőre nem több, mint jó tárgyalási pozíció. De én már olvastam olyat, hogy tárgyalnak bizonyos csapatokkal (leginkább a Denverrel).

Ha a kérdés az, hogy mennyi a valóságalapja, az is igaz.
Nem kell 3 jó possession WR. Mi azt hittük majd Breaston lesz a slot WR, de arra is van McCluster és (majd ha felgyógyul) Wylie.

Baldwin azért marad, mert őt már Pioliék választották, valamint rookie szerződése van.
Breastont is Pioli, de Haley kérésére.
Bowe azonban Herman Edwards embere volt. És ő kéri a legtöbb pénzt. Ráadásul Pioli nem szeret túlfizetni senkit. Vagy meg tudnak egyezni értéken, akkor megkapja, vagy el fogják engedni. Egyedül Casselt lehet felhozni, akinek soha nem volt reális a fizetése. De egy franchise QB fizetése soha nem az. Így jártunk vele (ők is). Ettől még több ilyen példa nincs. Tehát ez várható inkább.

Játékerőben Bowe a legerősebb. Mint Power WR az egyik (ha nem a) legjobb a ligában. Ez az ő terepe. Erőből, kőkeményen megoldani féllábon is, hátán egy védővel. A fly route meg a cikázás lehet másé. (Bowe kedvenc játékrésze mikor a labdát elkapva izombú rohanhat neki a védőknek. Ezért szokott dropolni is, mert előbb fordul rá védőre, mint mielőtt elkapta volna. Nem bírja ki.)
Ezért nem engedték el szezon előtt.

Valamint azért, mert Baldwin nem játszott eleget tavaly. Vagyis később játszott, de akkor már Palko volt (+ Orton kicsit), és ő dobált mindenkinek homályokat. Nem lehetett felmérni, hol tart Baldwin. Mára látjuk, hogy mikor Cassel eltalálja, akkor Baldwin olyanokat tud, amit Bowe sem. Nekem nem tetszett a draft napján a kiválasztása, de mára nincs kérdés a tehetségét illetően. Mikor először felugrott és hanyatt a levegőben CB fejmagasságban elkapta a hihetetlen fos Cassel passzt, nem hitem a szememnek. Azóta megcsinálta még kétszer, és kezdem elhinni. Kell neki a játékidő.

Breaston nem ennyire jó. Azonban WR1 is lehetne sok csapatban (egy 1000 yardos szezonja volt Arizonában), viszont WR2 poszton nem sok kihívója akad. Azért vannak nála jobbak, mondjuk Cruz, de alig. Baldwinnal ellentétben ő rendkívül rutinos, és megbízható. 7-800 yardot mindig hoz. Mély utakat is gyorsan tud (ex KR sztár), de possessionként is jó. Igazi mindenes WR2 prototípus. Ehhez képest meg is van fizetve, de nem kér annyit mint Bowe. Bowe 10.5 millió$ tagen, ennél többet akar (és nem egy millión tárgyaltak, az tuti, tehát legyen saccra ~15). Breastonnak elég 5-6m$ közt bónuszokkal együtt. Nem mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Bowe pletyka az mennyire valós?(mármint,hogy el szeretne menni)

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Azt mondta Hali, a Raiders elleni meccset meg kell nyerni.
Neveket szándékosan nem mondott, azonban szerinte a Raiders játékosai gyorsan, keményen, de piszkos trükkök bevetésével játszanak, és ütnek mindenkit ha kell, ha nem. Ami nem nagy gond feltétlen, csak fel kell rá készülni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
nem lehet rosszabb mint Cassel Janek
Azért a fosnak is megvannak a szintjei:

Cassel > Palko, Boller, egyéb "csakőtne" qb >....> Jamarcus 😀Barb
Héééééé!!!! 😀 (nem mintha nem lenne igazad! 😕 )
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hillis elkezdett edzeni. Harmadik játékhéten játszott utoljára.

Más. A Chiefs rendelkezik a legrosszabb interception/passz aránnyal a ligában (19.6)
Ráadásul az 54 vizsgált játékosból 50. illetve 51. helyen állnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
PFF OL rangsorban második lett a Chiefs támadófala. Igazuk is van, nagyon jól játszanak idén is. Az sem meglepő, hogy QB posztban látják a problémák gyökerét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
nem lehet rosszabb mint Cassel Janek
Azért a fosnak is megvannak a szintjei:

Cassel > Palko, Boller, egyéb "csakőtne" qb >....> Jamarcus 😀


több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
nem lehet rosszabb mint Cassel

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ezt olvastam (most már), csak ugye nyilatkozat szinten mindig mindenki 100%os formában van, nem ezért nem játszik utána még 6 hétig. (Mint a gyalog-galoppban mikor a hullaszállító kordéra dobják az öreget: "jól vagyok, tudok én még járni. Nem tudsz te már semmit! Puff.")


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Remélem Cassel felépült, csak nem akarják játszatni.ulpianus
Így van, nem nem a sérülés miatt fog padozni Cassel.
Crennel: "I'm changing the quarterback. Brady Quinn will be the starter. Matt will be the backup."
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Crennel bejelentette hogy Quinn marad a kezdő.vassadi
Kösz!

Remélem Cassel felépült, csak nem akarják játszatni. Nem volt rosszabb Quinn nála. Hosszú idő után első meccse volt egy új csapatban, elfogadható.
De most volt egy hét szünet is, elég kell legyen. Nem rookie.
Ha mégsem megy, akkor jövő héten lehet megint jön Cassel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Crennel bejelentette, hogy Quinn marad a kezdő.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Matt Williamson szerint Berry a sérülése óta nem ugyanaz a játékos, mint aki az ACL szakadása előtt volt. Nem találja a régi formáját, valamint az ellenfelek is utaznak rá.

Hát jó volna, ha ez a sérülés nem ölné meg, mert brutál jó játékos volt előtte.Stez
Ilyen sérüléseknél nem a 2. évben "szoktak2 visszatalálni ténylegese a játékosok??
Rolni
Jamaal sérülése ugyanaz volt. Neki sikerült visszatérni. Berry is korán esett ki, az is számít.

Nem rossz Berry, ne így értse senki, amit Williamson mondott. Csak tavaly a TE védelem miatt szívtunk sokat, Berry tudja egyedül ezt legalább normális szinten, ha nem is ez a fő profilja. Ezért nem mehet olyan szabadon, mint előtte. Valamint már STben sem alapember, és úgy általában is megszűnt, hogy minden (!) védő snapnél a pályán van. Bár így is alig jön le. A secondary sem ugyanaz, mint 2010ben (Flowers és Lewis sérült, Carr helyett Routt), és az egész csapatnak nem úgy megy, mint 2010ben.
Nem miatta kell aggódni, majd fog ő villogni.ulpianus
Értem.
Amúgy sztem Jamaal visszatérése megy ritkaságszámba...első évére ilyen fullos szinten kevesen térnek vissza. Persze valóban nem mindegy hogy 1. vagy 12.héten sérül le...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Matt Williamson szerint Berry a sérülése óta nem ugyanaz a játékos, mint aki az ACL szakadása előtt volt. Nem találja a régi formáját, valamint az ellenfelek is utaznak rá.

Hát jó volna, ha ez a sérülés nem ölné meg, mert brutál jó játékos volt előtte.Stez
Ilyen sérüléseknél nem a 2. évben "szoktak2 visszatalálni ténylegese a játékosok??
Rolni
Jamaal sérülése ugyanaz volt. Neki sikerült visszatérni. Berry is korán esett ki, az is számít.

Nem rossz Berry, ne így értse senki, amit Williamson mondott. Csak tavaly a TE védelem miatt szívtunk sokat, Berry tudja egyedül ezt legalább normális szinten, ha nem is ez a fő profilja. Ezért nem mehet olyan szabadon, mint előtte. Valamint már STben sem alapember, és úgy általában is megszűnt, hogy minden (!) védő snapnél a pályán van. Bár így is alig jön le. A secondary sem ugyanaz, mint 2010ben (Flowers és Lewis sérült, Carr helyett Routt), és az egész csapatnak nem úgy megy, mint 2010ben.
Nem miatta kell aggódni, majd fog ő villogni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Matt Williamson szerint Berry a sérülése óta nem ugyanaz a játékos, mint aki az ACL szakadása előtt volt. Nem találja a régi formáját, valamint az ellenfelek is utaznak rá.

Hát jó volna, ha ez a sérülés nem ölné meg, mert brutál jó játékos volt előtte.Stez
Ilyen sérüléseknél nem a 2. évben "szoktak2 visszatalálni ténylegese a játékosok??
Rolni
Szerintem ez posztfüggő, meg személyfüggő is.
AP súlyosabb sérülésből tért vissza, és idén is nagy szörnyeteg.
Berrynek talán fejben van még gond.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Matt Williamson szerint Berry a sérülése óta nem ugyanaz a játékos, mint aki az ACL szakadása előtt volt. Nem találja a régi formáját, valamint az ellenfelek is utaznak rá.

Hát jó volna, ha ez a sérülés nem ölné meg, mert brutál jó játékos volt előtte.Stez
Ilyen sérüléseknél nem a 2. évben "szoktak2 visszatalálni ténylegese a játékosok??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Matt Williamson szerint Berry a sérülése óta nem ugyanaz a játékos, mint aki az ACL szakadása előtt volt. Nem találja a régi formáját, valamint az ellenfelek is utaznak rá.

Hát jó volna, ha ez a sérülés nem ölné meg, mert brutál jó játékos volt előtte.