Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hidd el én is cassel miatt szörnyülködök a legjobban, és egyetértek abban, h ő a legnagyobb problémátok, viszonyt egy egyértelmű sima PO keret, mint amilyennek legtöbben köztük én is tartottam ezt a csapatot, az ennél jobban viselné ezt.
Nem csak kapott pontokban, minden védelmi statisztikában nagyon hátul vagytok (ti RZtekből még kevesebb yardot haladhatnak, mint a sajátjukból indulva...). Írtam is, h normális QB ezen is segítene, kérdés mennyit. Itt arról volt szó, h egyértelmű/sima PO keret. /*Abba még belese mentem, h a keretnek a QB is tagja, és ennek a keretnek jelenleg Matt Cassel a QB-ja, megelőlegezem, h EZt a keretet már QB nélkül értitek...*/

Remélem jövőre kiderül, hogy igazi QB-val a KERET mire lesz képes, ha nem lesz teljes nagytakarítás, csak a csapatépítést folytatjátok.

Amúgy a Panthers-ön pl annyira nagyon sokat nem segített Cam Newton, legalábbis nem lettek egyértelmű PO csapat, se tavaly se idén, pedig tavaly nem véletlen lett ORoY... Nála sokkal jobb QB-t ti se tudtok húzni idén... és én ott is elsősorban a QB-n szörnyülködtem az 1/1-es szezonban...Black_Adder
Álljunk meg egy szóra! Én azt mondtam szezon előtt is, hogy a Raiders egyedül nem esélyes a rájátszásra. Legesélyesebb a Broncos, ha Peyton bírni fogja. A Chargers pedig mivel egyedül nem forgatja fel a játékát gyökerestül, a második.
Most én magyarázzam meg, hogy miért lett igazam? ????
__________________________________________



A kiváló QB jön témát túlértékeled te is. Pedig:
1. Nem is biztos, hogy jön. Pioli/Crennel sem biztos hogy marad. Ha mennek, akkor biztos sztem a QB pick, ha maradnak fene tudja.

2. Nem is biztos, hogy draftról beszélünk. 1. pont függvényében jöhet mondjuk kivágott QB máshonnan. Nem lesz Peyton Manning szintű (akit akartak Pioliék, nem igaz, hogy Casselt akarták), de mondjuk Wilson kiszoríthatja az általam kevésre tartott Flynnt, de nem is én döntök. Vagy Vick, vagy más QB is elszabadulhat.

3. Drafton hogy ki lesz jobb mint Newton, te lehet tudod, én nem. Sztem Geno Smith jobb, bár őt sem komálom annyira. De egyre nehezebb ellene érvelni, ahogy játszik. Másik fő jelölt az első draftolt irányítóra Barkley, aki tavaly is 1/2 várományos volt. Igen szinte mindenki jobbnak tartotta mint RG3 Griffint, aki jónak tűnik eddig. Az én kedvencem Tyler Bray pedig kúszik fel suttyomban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
nana 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy a Panthers-ön pl annyira nagyon sokat nem segített Cam Newton, legalábbis nem lettek egyértelmű PO csapat, se tavaly se idén, pedig tavaly nem véletlen lett ORoY... Nála sokkal jobb QB-t ti se tudtok húzni idén... és én ott is elsősorban a QB-n szörnyülködtem az 1/1-es szezonban...Black_Adder
Ez itt off, de a szvsz jelenleg a Panthers edzői stábja a leggyengébb az egész ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Hidd el én is cassel miatt szörnyülködök a legjobban, és egyetértek abban, h ő a legnagyobb problémátok, viszonyt egy egyértelmű sima PO keret, mint amilyennek legtöbben köztük én is tartottam ezt a csapatot, az ennél jobban viselné ezt.
Nem csak kapott pontokban, minden védelmi statisztikában nagyon hátul vagytok (ti RZtekből még kevesebb yardot haladhatnak, mint a sajátjukból indulva...). Írtam is, h normális QB ezen is segítene, kérdés mennyit. Itt arról volt szó, h egyértelmű/sima PO keret. /*Abba még belese mentem, h a keretnek a QB is tagja, és ennek a keretnek jelenleg Matt Cassel a QB-ja, megelőlegezem, h EZt a keretet már QB nélkül értitek...*/

Remélem jövőre kiderül, hogy igazi QB-val a KERET mire lesz képes, ha nem lesz teljes nagytakarítás, csak a csapatépítést folytatjátok.

Amúgy a Panthers-ön pl annyira nagyon sokat nem segített Cam Newton, legalábbis nem lettek egyértelmű PO csapat, se tavaly se idén, pedig tavaly nem véletlen lett ORoY... Nála sokkal jobb QB-t ti se tudtok húzni idén... és én ott is elsősorban a QB-n szörnyülködtem az 1/1-es szezonban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A védelemben mint mondtuk párszor, én külön előbb is, van gond. Főleg az megy, hogy Flowers felé nem is dobnak, csak a másik CBre. Csütörtökön Travis Daniels volt, nem véletlen nem ismeritek kiről beszélek. Routt is ilyen volt, megmondják akik látták az előző meccseket. 3rd&long is complete, csak dobd balra.

Mindenesetre a meccseinken ha láttad, tudhatod, hogy a védelem a ligában a legnagyobb százalékban kezd a saját vörös zónánkból, saját térfélről. Ehhez jön a CB2 probléma. Ugye az alap, hogy legjobb védelem sem kizárólag 3&out munkát végez. Csak megfogják őket pár 1st down után. Erre ilyen helyzetben nincs lehetőség. A rettentő rossz turnover mutató lehetetlen helyzetbe hozza védőket.
A meccsek végére mindig elfáradnak fejben, az ellenfeleink pedig nyert helyzetben nyugodtan, jól játszanak. De azért, mert képtelenek vagyunk pontokat/yardokat szerezni, inkább eladjuk a labdákat, ránk másznak, és megtosznak. Akkor szokott szétesni minden.

Volt Blowout. De nem mind, és nem ilyen egyértelmű megint a helyzet.
Most sem lett volna ez igaz, mint leírtam. Előtte a Raiders ellen ugyanez volt. Eladtuk a labdákat, a védők megállították rövid távon mégis az ellenfelet, nem lett annyi TD, mint lehetett volna egy rossz védelemmel. De képtelenek voltunk támadásban haladni. (ott is a passzt le sem védték első szándékból csak a futást. Igazuk is volt).
A Ravens ellen azzal vesztettünk 9-6-ra, hogy a bírók kétszer tévedtek a kárunkra súlyos hibát vétve, egyik TD volt, másik is legalább pontszerzés, és a Ravens lepörgette az órát.
A Tampa ellen is félidőben 7-3 oda, Quinn két pickje egyik TD helyzetben. Nem folytatom. De nem olyan egyszerű ez, hogy megnézem a számokat azt tudom mi van. Messze nem így játszanának a védők, ha lenne értelme.

Mivel igenis a passz nem megy, innen indul minden. Nem véletlen, ha megnézed eredménykövetőben (bármelyikben idén), hogy Casselen röhögött/szörnyülködött mindenki aki látta, a nem Chiefs szurkerek is. Vagy nem véletlen, hogy minden szakértő azzal kezdi, ha a Chiefs szégyellni való szezonja szóba kerül, hogy Cassel a fő probléma. Nem csak ő a gond, ezt sokadszorra írom. De ott kezdődik minden. És addig sztem nem lehet reálisan értékelni a csapatot, amíg nincs irányítója. Aminek elég sok köze van a rossz pontkülönbséghez. Mondok rá akkor én is adatot, ha ezt szereted. Passzolt TDunk van 6 (Panthers és Dolphins 5, de ők még nem játszottak a héten) Ellenben ITben vezetünk 14el, úgy, hogy a Dallas 13 aztán 10 jön 4 csapatnak. Elég fasza arány. Ehhez jön a Cassel sztem ligaelső fumble száma, nem is játszik minden meccsen. A sok többiek fumble. Máris megvan, ha nincs szerzett pontod, rossz a kapott/szerzett pontarányod.

Én hiszek benne, mert ezt tapasztalom, hogy ha meglesz a QB, és nem a csapat ellen dolgozik, akkor egyáltalán nem 1/1ről kell itt beszélni, vagy rossz csapatról. Én ezt látom Denverben is, mindenhol ezt látom. Amint van QB, van csapatszellem, van játék. Te nem így látod, rendben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ez a keret tökéletesen alkalmas egy PO szinthez.
Nem tudom, hogy miről beszéltek.
Bazzani
Nem akartam több negatív dolgot írni a KCról a KC topicban, de ha így rákérdeztél elmondom miről beszélek

9ből 5 3rd downt kivédekezni az jó, a kapott 17 pont az is rendben van..

De én pl arról beszélek, h összesen 2db passzt tudtak levédekezni a 20-ból! 10 fölötti átlag nettó yarddal. Mellette 4,7 Y/A-val futottak ellenük! Ezek minimum aggodalomra adnak okot, főleg ha a Bolts aktuális formáját is belekalkulálom a képletbe...

De beszélhetnék arról is, h úgy állnak 1-7-tel, hogy a védelmük pontokat tekintve hátulról 4. átlagos NY/A-ben utolsó előtti, passzolt TD-ket tekintve 28. és átlagos futott yardokban pedig 27.

és én nem láttam Casselt a védelemben..

Mellette pontkülönbségben tökutolsók (-107), tehát szó sincs róla, h szoros meccseket pechhel vesztenék el, ahol tényleg csak egy jobb QB kéne aki a végén megtudja fordítani azokat a szoros meccseket, inkább a blowout a jellemző, amit alátámaszt a rengeteg előnyben töltött percek száma is (0), teszik mindezt negatív Strength of Schedule ellen (-1.7), és ezek miatt nem meglepő módon a SRS-ben pl nem simán tökéletes PO helyen vannak, hanem az utolsó helyen messze lemaradva az utolsó előttitől (-15.0). Ezt az utolsót lebontva támadók -8.5, ez legyen Casselé egy személyben, a védők akkor is -6.5. Az hátulról az 5. Ha olyan jó ez a keret, hol egy statisztika, amiben PO kaliber ez a védelem mondjuk, kapott pontok? Utolsó előtti (-240, ez akkor is sok, ha ebből többet az offense kapott) Pedig ezt a D#-t segíti a liga egyik legnagyobb home field advantage-je...

Támadó oldalon lehetetlen olyan statisztikát hozni, amiből kizárható lenne Cassel, és jobb QB-val valóban minden statisztika javulna, még a védelmi statisztikák is, de utolsóból simán top5-10, na ennek majd akkor tapsolok ha megtörténik, és nem mintegy biztos jövőképet festve védem vele a jelent...

Én tényleg nem szívesen fikázok másik csapatot a saját szurkolói előtt, de könyörgöm 1-7tel. Volt így a Broncos is, lett egy 4-12 belőle, és teljesen egyértelmű volt számomra, h nem egy QB váltja meg a világot, hanem egy fél csapat és a teljes edzői stábot...

és ha már ennél az utolsónál tartunk, Casselt játszatni pont annyi értelme van, mint amennyi értelem szorult az edzői stábba/vezetőségbe/akárhonnan jön az igény h ő játsszon... Ha tavaly nem derült ki számukra h a Cassel projekt bebukott, még olyan szinten se, h hozzanak valaki olyat, akit be mernek állítani, ha esetleg sorozatban jönnének a vereségek mint most, akkor ...
mert BQ is csak azért állt be, mert Cassel lesérült, és Stanzit se merik játszatni, hiába draftolták...

Igyekeztem a lehető legkevesebb érzelmet belevinni, ha mégis sértő, elnézést kérek... Sok sikert jövőre!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Sok összetevője van egy rossz szezonnak. A tegnapi meccsen 10-6 volt az eredmény 3 negyeden át. Aztán bénáztunk össze annyi borzalmat, hogy gyorsan további 21 pont lett belőle. Szidják a védőket, pedig leginkább az offense hozta össze. Ettől még igaz, hogy Jalil Brownt (CB) már meg sem próbálja Crennel bevetni STen túl, vagy hogy Travis Danielsre (CB) bármely dobott passz automatikusan complete volt. Ezzel kaptunk ki, de ez egy jó CBvel megoldható, ahogy Carr eladása nyilván hiba volt, de ő meg is oldotta a posztot, nem is volt ilyen gond a cover3ban. Nem is buktunk ezzel meccseket sorban. Mert Routt is rossz volt legtöbb meccsen, nem tudta megoldani a posztját. Márpedig ez a játék a két CBre épül hátul. mindegy, nem megyek bele. De a védelem ezen bukik el idén. Vagy Routt feljavul, mert láttuk tőle, hogy tud jól is játszani, vagy hozni kell valakit. Vagy mást kell játszani.
______________________________________


Casselre rá van kenve minden, nem fair. De ettől ő az egyik legfőbb felelős. Kiérdemelte, hogy rá mutogassunk. Állandóan túldobja a célpontjait, rossz döntéseket hoz, nem látja a szabad embert. Vezérként pánikban van, ez sugárzik is róla, érzik a többiek is. Feleslegesen kér időt minden meccsen egyszer. Amivel az edzőit is megőrjíti. Meg engem is. Jó driveja valóban volt tegnap is. Egyetlen egy. Az is szokás szerint garbage timeban, mikor már mindegy. Ezekkel mindig feltupírozza a statjait. De ettől még meccs elején (emlékszünk 10-6) három FGt rúgtunk, TD helyett. És mindig a passzok hiányoztak. Évek óta az hiányzik, és az ellenfelek idén már látványosan futás ellen játszanak, amint felismerték, hogy Jamaalt kell megfogni és mindennek vége. Ez ne mondja nekem senki, hogy nem a QB hibája. Ha rookie lenne, oké, de ő 2009 óta kezdőirányító, és fogalma nincs mit kéne tenni bármelyik helyzetben, csak türelmet kér a szurkolóktól, majd jobb lesz. Elfogyott a türelem. Ha ennyi éven át fos volt, már az is marad. És a csapat szenved miatta. Nem csodálom, ha Bowe is el akar menni, neki 2007 óta mondják, hogy jövőre lesz passzjáték és minden jó lesz, kapsz normális labdákat. Már nem hiszi el.
________________________________________


Egy QB nem számíthat ennyit? Mondhatnánk száz példát, mikor egy QB kiesik és a csapatnak vége. Vagy megérkezik egy QB, és minden a helyére kerül. Nálunk akkor sincs QB, ha Cassel a pályán van. Ezen nem változtat, hogy Quinn pont ugyanolyan gyenge.
________________________________________


Ricky Stanzit nem azért kell betenni, mert elit játékos. A rajongók egy része nem is tartja megoldásnak. Mások hozzám hasonlóan kipróbálnák, mert vesztenivaló nincs, ingyen megtudhatjuk, hogy van-e értelme rá várni, vagy ő sem megoldás. Természetesen vannak, akik szerint az ő tehetsége elég a győzelmekhez, és jöhet a Stanzi éra.

Ahogy az említett majdan érkező "kiváló QB" sem azért kell nekem (írtam párszor), mert Super Bowl örökké. Hanem mert onnantól nem lehet kifogásokat (Cassel) találni. Ha egy ilyen irányítóval sem jönnek az eredmények, nem fognak tovább ebben a felépített csapatban feleslegesen bízni, és további időt, energiát beleölni. Akkor lehet újrakezdeni, de legalább tudnánk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez nem újdonság, mindenesetre az érdekes, hogy ennyire összeomlott a Chiefs. Ha Cassel vissza is fejlődött 2008-hoz képest (elsősorban önbizalom terén, aminek komoly hatása lehet a játékára, plusz a sérülések) - és akkor is messze volt a jótól - a Chiefs védelem azért jobb erőkből álló, mint az akkori Pats, a futójáték potenciális minőségét már nem is említve. Most még a tisztesnek látszó 6-8 győzelem is csak délibábnak tűnik év végére. Akkor meg, igaz nagyon gyenge sorsolással, de csak összejött 10 siker.DoM
11! 😀

A levezetésedből egyenesen következik az edzői stáb felelőssége. Az egész kezd nagyon emlékeztetni a Browns néhány évvel ezelőtti vesszőfutására.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerintem is alkalmas a keret a PO-hoz, nem is értem, mi történt itt. Cassel miatt éreztem gyengébbnek a csapatot, de azt gondoltam, hogy egy jó közepes szezonnal ez a csapat simán 10 győzelem felett szerez. De sajnos Cassel gyötrelmes és ha ő hozza a közepes szintet, akkor meg a többiek hibáznak...Bruce
Cassel soha nem lesz jobb mint közepes.
Ezért kell lecserélni egy klasszisra, akkor ez a csapat messzire juthat.Bazzani
Ez nem újdonság, mindenesetre az érdekes, hogy ennyire összeomlott a Chiefs. Ha Cassel vissza is fejlődött 2008-hoz képest (elsősorban önbizalom terén, aminek komoly hatása lehet a játékára, plusz a sérülések) - és akkor is messze volt a jótól - a Chiefs védelem azért jobb erőkből álló, mint az akkori Pats, a futójáték potenciális minőségét már nem is említve. Most még a tisztesnek látszó 6-8 győzelem is csak délibábnak tűnik év végére. Akkor meg, igaz nagyon gyenge sorsolással, de csak összejött 10 siker.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem is alkalmas a keret a PO-hoz, nem is értem, mi történt itt. Cassel miatt éreztem gyengébbnek a csapatot, de azt gondoltam, hogy egy jó közepes szezonnal ez a csapat simán 10 győzelem felett szerez. De sajnos Cassel gyötrelmes és ha ő hozza a közepes szintet, akkor meg a többiek hibáznak...Bruce
Cassel soha nem lesz jobb mint közepes.
Ezért kell lecserélni egy klasszisra, akkor ez a csapat messzire juthat.Bazzani
Ebben nincs is vita, ha sikerülne klasszisra cserélni, az nagyon nagyot dobhatna. A kétség inkább azzal kapcsolatban merülhet fel, hogy egy mostani rookie (Stanzi), vagy egy jövőre elöl draftolt QB esetén ki tudna-e derülni, hogy mennyire klasszis, amíg a csapat egésze ennyire nincs együtt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Persze, de idén még vele képzelték el és szerintem ha az elején hozza a közepes szintet, akkor most máshogy festene a csapat is. Így már olyan mintha beleszarok állapot uralkodna itt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem is alkalmas a keret a PO-hoz, nem is értem, mi történt itt. Cassel miatt éreztem gyengébbnek a csapatot, de azt gondoltam, hogy egy jó közepes szezonnal ez a csapat simán 10 győzelem felett szerez. De sajnos Cassel gyötrelmes és ha ő hozza a közepes szintet, akkor meg a többiek hibáznak...Bruce
Cassel soha nem lesz jobb mint közepes.
Ezért kell lecserélni egy klasszisra, akkor ez a csapat messzire juthat.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is alkalmas a keret a PO-hoz, nem is értem, mi történt itt. Cassel miatt éreztem gyengébbnek a csapatot, de azt gondoltam, hogy egy jó közepes szezonnal ez a csapat simán 10 győzelem felett szerez. De sajnos Cassel gyötrelmes és ha ő hozza a közepes szintet, akkor meg a többiek hibáznak...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a keret tökéletesen alkalmas egy PO szinthez.
Nem tudom, hogy miről beszéltek.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A következő véleménnyel lehet, h megint ellenérzéseket váltok ki, úgyhogy előre is elnézést kérek, de szerintem ha ez így megy tovább, nem Cassel lesz a szezon egyetlen áldozata Kansas City-ben...Black_Adder
Szerintem ezzel olyan nagy ellenérzést nem fogsz kiváltani, csodálkoznék, ha a szakmai stáb munkáját olyan nagyra tartaná eddig a fanbase. 😉

megj.: Stanzival kapcsolatban az a probléma, hogy egy 3rd string QB-t így idény közben nincs sok értelme bevetni. Még, ha egy komplett csapat lesérült QB-ját kéne helyettesíteni, ahol minden rendben van akkor talán-talán. De így, hogy körülötte a csapat sincs rendben, mit tudna egy ötödik körös, zöldfülű projekt QB tenni, aki valószínűleg a kezdőkkel még soha nem is ezdhetett együtt? peterk2005
semmit. Maximum a saját - még fel sem épített - szobrát döntené le azzal, hogy egy gyenge, szétesett csapatban vergődne. (Clausen 2.0)
én biztos az edzőknél kezdeném a takarítást, mert ott ahol ilyen szinten esik szét a csapat, ott biztos, hogy nyakig sáros a staff. Stanzi esetében a kulcs az lesz, hogy jövőre a KC QB-t hoz, vagy megadja neki a lehetőséget és a drafton megpróbálja a keret egészét megerősíteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
A következő véleménnyel lehet, h megint ellenérzéseket váltok ki, úgyhogy előre is elnézést kérek, de szerintem ha ez így megy tovább, nem Cassel lesz a szezon egyetlen áldozata Kansas City-ben...Black_Adder
Szerintem ezzel olyan nagy ellenérzést nem fogsz kiváltani, csodálkoznék, ha a szakmai stáb munkáját olyan nagyra tartaná eddig a fanbase. 😉

megj.: Stanzival kapcsolatban az a probléma, hogy egy 3rd string QB-t így idény közben nincs sok értelme bevetni. Még, ha egy komplett csapat lesérült QB-ját kéne helyettesíteni, ahol minden rendben van akkor talán-talán. De így, hogy körülötte a csapat sincs rendben, mit tudna egy ötödik körös, zöldfülű projekt QB tenni, aki valószínűleg a kezdőkkel még soha nem is ezdhetett együtt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Chiefs are first team not to hold a lead during a game in first 7 games since 1929 Buffalo Bisons, via Elias. Bisons folded after 1929.empty taxi
Engem már ezért lebasztak, hogy ezt mondogattam. Pedig nem akármilyen "eredmény".ulpianus
Ne durcáskodj 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Én már gyötörtem korábban néhány KC fant azzal, h ebből a csapatból nem csak 1 QB hiányzik, de azért az nem véletlen, h Casselnek egyedül több labdaeladása van, mint a cowboyst leszámítva bármelyik csapatnak

A hibákat kijavítani kell, nem kimagyarázni, és Cassel hibáit mindig csak kimagyarázzák! | A különbséget pedig, az 1-7 és e között szvsz nem lehet kimagyarázni | Ha valami kiderült akkor az az, h nem az övé a jövő, és ez a szezon már rég elúszott, ha most nem próbálják ki Stanzit, akkor soha. Ha nem válik be, mit vesztenek? Elveszti az önbizalmát? Mert az növeli, ha egy ekkora pancser mögött ül a padon, és fel se merül a neve? Hogy implicite még Casselnél is sokkal rosszabbnak tartják a saját edzői?...

A következő véleménnyel lehet, h megint ellenérzéseket váltok ki, úgyhogy előre is elnézést kérek, de szerintem ha ez így megy tovább, nem Cassel lesz a szezon egyetlen áldozata Kansas City-ben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nem akarok trollkodni, de ez tényleg jellemző jelenleg erre a csapatra:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
most néztem meg a meccs összefoglalóját, hát elég szerencsétlen volt, Cassel hozta a formáját...de, hogy a saját end-zoneból play action rollout pass játékot hívni háááááát. Elég marhaság volt 😀.MarioAna
Ritkán veszem a védelmembe, de Cassel ezen a meccsen nem volt rossz. Többször ügyesen menekült a zsebből, jól dolgozott a 3rd downoknál, az INT szvsz McClusteré volt, a rolloutnál meg Stephensont csúnyán megverte Jarret Johnson, ha RG3 v Newton a QB akk is kb. ugyanez van.empty taxi
Na, hát ez az. Az a vicces, hogy amikor látom a Chiefs-et játszani, akkor sosem rossz Cassell, ellenben az egész csapat csinálja a buta hibákat. Végigmegy szépen az #O a pályán, majd a red zone határán Bowe elveszti a labdát. A következő drive megint egész szép de a harmincas környékén megint jön két buta szabálytalanság. Labdát szerez a #D, meglenne a momentum, erre kimarad még a FG is. Kényelmes 24 környéki drive kezdés helyett holding, false start és máris a saját endzone-ból kell indulni, ahol jön egy érthetetlen playhívás, és egyúttal ráomlik Casselre a fal egyik oldala, esélye sincs. Újabb drive, egész jól indul, majd jön az INT, ami megint nem Cassell hibája. A végén a PR fumble pedig már csak felteszi az i-re a pontot.

Ebben a csapatban jelenleg Brees, Rodgers se csinálna csodákat, annyi a hiba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
most néztem meg a meccs összefoglalóját, hát elég szerencsétlen volt, Cassel hozta a formáját...de, hogy a saját end-zoneból play action rollout pass játékot hívni háááááát. Elég marhaság volt 😀.MarioAna
Ritkán veszem a védelmembe, de Cassel ezen a meccsen nem volt rossz. Többször ügyesen menekült a zsebből, jól dolgozott a 3rd downoknál, az INT szvsz McClusteré volt, a rolloutnál meg Stephensont csúnyán megverte Jarret Johnson, ha RG3 v Newton a QB akk is kb. ugyanez van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem is eljött az a pillanat amikor Stanzi minden következmény nélkül beállhatna.
Ha én Chiefs drukker lennék és kinn lennék a meccsen akkor végig üvöltenék, hogy "Staaaaaaanziiiiit a páááályááára!".
Egyetlen okot sem találtam arra, hogy miért ne próbálják ki. Beleértve az összes többi olyan játékost aki keretben van és kevés szerephez jutott.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Azt nem értem, hogy Stanzi miért nem játszhat? Vagy miért nem blitzelünk gyakorlatilag egyszer sem? Justin Houston is zónázik végig. Halinak volt egy sackje, sok holdinga volt rajta (nem fújták be), és ennyi.
Pedig pont nincs emberünk hogy türelmesen zónázzunk. Routt sérült, Travis Danielsről nyaltuk a yardokat sorban, meg egy TD-t.
Berry eddig is jó volt, a sok őt fikázó végre láthatta. Nem értem miért kellett őt elővenni, nem az ő hibája, hogy a CBk összeszerencsétlenkednek minden meccsen big playeket sorban, Flowers kivételével.

Legrosszabb hír, hogy Jamaal, Albert (OT), Jeff Allen (G) és Dorsey (DE) is megsérült. Dorseyt is mindig előveszik, hogy nem elég jó. De amint nincs a pályán, nyaljuk a futást a gyenge oldalon. Évek óta mondom ezt is, mégis ő a hibás sokak szemében, pedig a liga egyik legjobbja e-téren a posztján.

Stephensont (OT) először láttuk játszani huzamosabban. Sokat kell neki még fejlődni. STben egy ostoba büntetése is volt ráadásul.
Hochstein állt be Allen helyett, nem egy nagy szám, át is jöttek rajta párszor. De még ennyi sérült mellett is elfogadható volt a pass protection, de a futások nem mentek. Bár mindenki tudja, hogy a passz ellen nem is kell védekezni. Ez befolyásolja a dolgot.ulpianus
Stanzi jegelését én sem értem...egyetlen ok lehetne ő a nem top QB pickre, de ahhoz az kéne, h a hátralévő meccseken játszon és kurva meggyőző legyen...
Eddig Jeff Allen nem muzsikált túl jól nem?
Nálunk Bergstrom nem jutott még szóhoz, de érdekel nagyon melyikből lesz jobb playa idővel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Azt nem értem, hogy Stanzi miért nem játszhat? Vagy miért nem blitzelünk gyakorlatilag egyszer sem? Justin Houston is zónázik végig. Halinak volt egy sackje, sok holdinga volt rajta (nem fújták be), és ennyi.
Pedig pont nincs emberünk hogy türelmesen zónázzunk. Routt sérült, Travis Danielsről nyaltuk a yardokat sorban, meg egy TD-t.
Berry eddig is jó volt, a sok őt fikázó végre láthatta. Nem értem miért kellett őt elővenni, nem az ő hibája, hogy a CBk összeszerencsétlenkednek minden meccsen big playeket sorban, Flowers kivételével.

Legrosszabb hír, hogy Jamaal, Albert (OT), Jeff Allen (G) és Dorsey (DE) is megsérült. Dorseyt is mindig előveszik, hogy nem elég jó. De amint nincs a pályán, nyaljuk a futást a gyenge oldalon. Évek óta mondom ezt is, mégis ő a hibás sokak szemében, pedig a liga egyik legjobbja e-téren a posztján.

Stephensont (OT) először láttuk játszani huzamosabban. Sokat kell neki még fejlődni. STben egy ostoba büntetése is volt ráadásul.
Hochstein állt be Allen helyett, nem egy nagy szám, át is jöttek rajta párszor. De még ennyi sérült mellett is elfogadható volt a pass protection, de a futások nem mentek. Bár mindenki tudja, hogy a passz ellen nem is kell védekezni. Ez befolyásolja a dolgot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Még sosem voltunk 1/1es csapat drafton. Haladunk felé. Figyeljétek meg, lassan fel fogják ezt is kapni, amint leesik a megfelelő embereknek. Vagy beírom A. Pride-ra, hogy leessen.

Ez esetben már tényleg nem lesz kifogás a QB draft ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...