NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Dwayne Bowe nem szeretne újabb taget. Vagy adjanak neki szerződést, vagy engedjék ki a piacra. Nem egy újszerű gondolat, de érthető.

Pioli interjúban közölte, mindenkinek jobb munkát kell végezni a csapatnál, kezdve saját magával. A felreppent új szerződés híre érdekli most a legkevésbé. Megérti akik őt kritizálják, amikor jól mennek a dolgok akkor is túlzásokat írnak sok helyen, amikor rosszul, akkor is. Ettől még például RAC Crennel jó edző. Nem úgy látja, hogy sok neki a HC+DC feladatkör. Az ő döntése. Ahogy hiába kérdezik tőle, hogy Geno Smith/Matt Barkley/Tyler Wilson, nem is látta mindet (elhiszi aki akarja) vagy épp Ricky Stanzi/Brady Quinn/Matt Cassel, ez az edzők dolga.

Cassel elkezdte az edzéseket. Egyelőre az első csapattal ő és Quinn megosztva játszanak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ez az idézés nem megy egyeseknek. Most úgy hoztad össze a véleményed Amadeus, mintha én írtam volna.
Amit sapkához tákoltál össze, azt (is) írtam én.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Sapek!
Én magam írtam, nem is kell sokat visszakeresni 😛, Quinn nem olvassa elég gyorsan a játékot, ez a legfőbb baja. ulpianus
Brady Quinnek erre sokkal kevesebb az esélye, neki szinte hibátlanul kellene játszani innentől szezon végéig ehhez. Ő már nem rookie, Crennelék egyszer már buktak vele, szal még egy igazán rossz meccs és elfogynak akik bíznak benne. A vezetői képességeiről annyit, hogy mikor Tebowt kritizálta, mint csapattársát, kirúgták Denverből, ezzel el is ásta magát e téren. Ezt sem felejtik el neki.sapka
Quinn-nel az a legnagyobb baj, hogy úgy ment el 5 év a karrierjéből, hogy igazán sehol nem kapta meg a lehetőséget. 3. évében kapott 9 meccset kezdőként. Denverben 1 snapet nem kapott, állt a pálya mellett isten fia és Kyle "our best chance" Orton mögött. 16 meccsen lépett pályára. Beárazta mindenki úgy, hogy gyakorlatilag helyből skatulyázták. Kár érte, mert ennél több lehetne benne.ulpianus

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Jamaal Charlesnak van egy kisebb hátsérülése. Crennel szerint nem komoly, ettől még játékra képes. Remélem nm fogják erőltetni azért, hogy legyen két nyert meccsünk. Ha tudunk nyerni, nyerjünk anélkül, hogy (mint eddig) fut harmincszor meccsenként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Én abszolút elismerem Pioli csapatépítő munkáját. Abban nagyon jó, de sztem pont azért nem top GM, mert a QB posztot ilyen szinten nem kezeli. Tudom, h bejöhetett volna az igazolás, de sztem már az elhibázott lépés volt, h ekkora pénzért leigazolta, de hogy ennyi idő kelljen mire rájön amit mindenki tud az necces. Ha idén sem hoz korai pickel QB-t az már igen necces lépés lenne. Ha hoz és ezzel lesz a csapat 10évre meghatározó erő akkor meg neki volt igaza 😊
Sok múlik (neki is) ezen a köv offseasonon.
Rolni
A QB poszt nehéz kérdés. A Patsben mégis kezelte, Brady csak azután égett ki, hogy eljött onnan. 😛 És őt sem annak húzták, akkor elviszik legkésőbb harmadik körben, ha tudják amit ma.

Ez meg nem így működik, hogy "sokért igazolta". Bár én is mondtam 100x, hogy Casselt a szerződése miatt ki lehetett volna próbálni, ha már picket adtak érte. És aztán szerződni komolyan. Ez valóban igaz.
Ellenben ha már szerződtek, sokat kap minden franchise QB. Flynn sem kapott keveset, Kolb sem, Fitz kapitány sem, de épp aki bejött Brady vagy (most és régi szerződéssel) nagy Manning, kis Manning, akárki. Aki drafton érkezik francia kúbénak az sem.
Másik, hogy nem lehet ilyen szerződésből csak úgy kilépni. Hiába látod, hogy mi a pálya. Túl sokat vártak sztem is, de mondj nekem akkor elit GMeket ligából, megnézzük volt-e játékosuk drágán, aki nem jött be. Ha volt mindenkinek, akkor mindenki rossz?


10 évre meghatározó erő nagyon sok mindentől függ. Én nem hiszem, hogy ez összejön Piolinak itt. Nem is erről álmodom, ez irreális. Legyen egy olyan irányító, aki képes nyerni, nem csak a többiek hátán egyensúlyoz, és gyakorta leeseik onnan is.
ÉN egyáltalán nem hiszem,hogy ha mondjuk leigazoltuk volna Luckot, Harmadik Griffint vagy majd Barkleyt vagy Geno Smitht (akiben nem is hiszek), akkor hopp! minden megoldódik. Vagy ha Peyton Manning aláírt volna, és jól is játszik. Akkor sem.
Én abban hiszek, hogy egy ilyen irányítóval kiderülne, mire is képes a sokat dicsért játékosállomány. Nem kell feltétlen ehhez a legjobb kúbé, de Cassel/Croyle/Palko/Orton/Quinn eddig nem voltak képesek kihozni a potenciált a csapatból, ez tiszta sor. Akinek sikerül, megmutatja a csapat erejét. Én ennyit várok, ebben hiszek. Hogy az mire elég, főleg 10 éves távlatban, arról fogalmam sincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Én így látom. Nem ő a ludas. Sztem pont hogy a liga legjobb GMei közé tartozik. Ha meglesz a QB esetleg, te is be fogod látni.ulpianus
Én abszolút elismerem Pioli csapatépítő munkáját. Abban nagyon jó, de sztem pont azért nem top GM, mert a QB posztot ilyen szinten nem kezeli. Tudom, h bejöhetett volna az igazolás, de sztem már az elhibázott lépés volt, h ekkora pénzért leigazolta, de hogy ennyi idő kelljen mire rájön amit mindenki tud az necces. Ha idén sem hoz korai pickel QB-t az már igen necces lépés lenne. Ha hoz és ezzel lesz a csapat 10évre meghatározó erő akkor meg neki volt igaza 😊
Sok múlik (neki is) ezen a köv offseasonon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
sorry nem feszültség szításnak szántam, elnézését h túllőttem a célon.

Elsősorban a hírt akartam megosztani, ugyanakkor a véleményem az h nem járnátok jól Piolival, ami viszont nekünk nem lenne rossz.

Capspace egyébként hiába van ha nem akarjátok kihasználni.Black_Adder
De miért nem járunk jól Scott Piolival? Ezt nem értem.

Capspaceről annyit, hogy nincs elég pénze a tulajnak, ez kis csapat. Hiába lenne 500 millió a cap space holnaptól, nincs anyni pénze és kész. Márpedig ha szerződést köt valakivel, fizetnie is kell, a cap space egy másik dolog. Ellenben azt nyilatkozta egy jó hónapja, hogy ennél több lóvét is költhet Pioli, ha akar, ő nem mondta, hogy ne. Pioli meg azt mondta erről (nem a tulajnak válaszolt hanem újságíróknak), hogy nem fogja Winstont leigazolni kétszer ennyiért, amikor aláírt ennyiért is. És nem fog atom drága embereket hozni, csak mert drágák. Attól nem jók. És itt védem én őt. Mert ha ez egy full szar roster lenne, igazad van. Ebben is, meg az előzőben is. De ez egy olyan erős roster, amire nem tudsz sok példát felhozni. Vagy akkor kezd el sorolni. Az nem érv, hogy "miért nem kerül sokba, miért olcsó, de szar a GM". Akkor pont hogy jó, nemigaz?

A gond ott van, hogy nincs irányítónk. És erre is tudok sok példát manapság mennyit számít. Ahol kiesik egy jó QB, vége a szezonnak. Csak nálunk akkor is ki van esve, ha Cassel a pályán. De ezt nem Pioli dönti el. Ő igazolta, de nem ő edzi, nem ő hívja a playeket. Ő hozott egy (ő és az edzői szerint) tehetséges srácot. És nem jött be. Ahogy sok másik sem. Nem tökéletes ő sem. Fejből tudom kivel fogott mellé mióta itt van. De az átlagnál többször jönnek be az emberei, többet ő nem tehet.
Felőlem rúgják ki, csak hozzanak másik normálisat. Ne hozzanak mondjuk MJD szintű HCt, meg hasonlót. Aki szétcseszi azt is, ami már összejött.

Én így látom. Nem ő a ludas. Sztem pont hogy a liga legjobb GMei közé tartozik. Ha meglesz a QB esetleg, te is be fogod látni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
sorry nem feszültség szításnak szántam, elnézését h túllőttem a célon.

Elsősorban a hírt akartam megosztani, ugyanakkor a véleményem az h nem járnátok jól Piolival, ami viszont nekünk nem lenne rossz.

Capspace egyébként hiába van ha nem akarjátok kihasználni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Sapek!
Én magam írtam, nem is kell sokat visszakeresni 😛, Quinn nem olvassa elég gyorsan a játékot, ez a legfőbb baja. ulpianus
de most komolyan a fenébe bele, (ok, nem olvastam vissza), de nem lehet semmi újszerűt beírni😛
nekem összvissz annyi a bajom Quinn-nel, hogy beáraztam. Az a játékos, aki ha nincs más, ő bejön, és ennyi. A meccset nem képes megnyerni, és ha tud nyerni tőle függetlenül a csapat akkor jó, de másra nem lehet számítani, hibák-tehetsége ide-oda ezt sokan tudják (backupok is), más hibákkal más erényekkel (kivéve Grossman a rossz napján😊), szóval csak annyit tud, hogy ő a 11. ember, mert kell 11. Csak ennyi a bajom vele.
sapka
Amit leírtál az egy back up QB szerepe. És ő az. Ezért hoztuk gyakorlatilag ingyen. Ha kiesik a kezdő (Cassel vagy jövőre remélem más), jöjjön be és legyen ilyen kiegészítőember, ahogy írod. Aki nem is nyeri meg, de nem is bukja el a mecsett.

Nekem meg is felelne. Egyelőre nem tudom eldönteni. A kalózok ellen hozta ezt, de az nekem kevés. Egy ilyen meccs bárkinek összejön. Ilyen elvárásoknak meg lehet felelni egy gyenge secondary ellen, nem kunszt.

Én most sem vártam csodát Quinntől. Nehezen tud ő olyan jól teljesíteni, hogy Cassel esetleges (valószínű) kivágása után ne hoznának egy másik srácot kezdő posztra. Mármint Quinn elé. A kérdés úgy merül fel, hogy Stanzi vagy Quinn lesz a back up?
Esetleg nagyon netalántán, ha óriásit játszik, akkor Stanzi a kezdő. Ehhez több minden kell. Elsőre is, hogy Cassel amíg felgyógyul (most bye week lesz, tegnap nem játszott, agyrázkódás nem tart hónapokig), addig pályára kerül. Addig nincs miről beszélni. Amennyiben Stanzi ott nagyot alkot, akkor lesz neki esélye, hogy kap 3+ további meccset a starter posztért. Végül ezeket is magas szinten végigjátszva fognak úgy dönteni, hogy nem kell ide más, elég a Stanzi+Quinn páros. Akkor késői körös QB pick azt jóvan. Mert két kúbé ma már nem elég.

Brady Quinnek erre sokkal kevesebb az esélye, neki szinte hibátlanul kellene játszani innentől szezon végéig ehhez. Ő már nem rookie, Crennelék egyszer már buktak vele, szal még egy igazán rossz meccs és elfogynak akik bíznak benne. A vezetői képességeiről annyit, hogy mikor Tebowt kritizálta, mint csapattársát, kirúgták Denverből, ezzel el is ásta magát e téren. Ezt sem felejtik el neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Sapek!
Én magam írtam, nem is kell sokat visszakeresni 😛, Quinn nem olvassa elég gyorsan a játékot, ez a legfőbb baja. ulpianus
de most komolyan a fenébe bele, (ok, nem olvastam vissza), de nem lehet semmi újszerűt beírni😛
nekem összvissz annyi a bajom Quinn-nel, hogy beáraztam. Az a játékos, aki ha nincs más, ő bejön, és ennyi. A meccset nem képes megnyerni, és ha tud nyerni tőle függetlenül a csapat akkor jó, de másra nem lehet számítani, hibák-tehetsége ide-oda ezt sokan tudják (backupok is), más hibákkal más erényekkel (kivéve Grossman a rossz napján😊), szóval csak annyit tud, hogy ő a 11. ember, mert kell 11. Csak ennyi a bajom vele.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
2 évvel hosszabbítanátok Piolival:
 www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/20563159/the-nfl-today-embattled-chiefs-gm-pioli-offered-two-year-extension-yet-to-sign

legszebb öröm a káröröm, nincs benne irigység 😛 😂Black_Adder
Ez számomra kissé érthetetlen megnyilvánulás azok után, hogy te szoktad a Denver topicban vehemensen kifogásolni, ha valaki hasonló indokból beírogat oda. Gyűlölködnek, trollkodnak, keltik a feszültséget, mert az mekkora poén. Vagy csak én nem értem ezt a fajta viccet.

Érdemben válaszolva olvastam a hírt három napja, bár nem tett rám különösebb hatást, majd ha aláír akkor érdemes ezzel foglalkozni. Pioli jó munkát végez. Veszítünk meccseket, ami az ő felelőssége is. Ez tény.
Elég nyilvánvaló azonban, hogy a QB probléma miatt elsődlegesen (évek óta). Védelem lenne és ST is, futás is, stb. Tudod te is. Csak passzolt yardok és TD ami botrány. Néha mintha ellenünk lenne a saját irányítónk. Ez az ő hibája részben, ha közvetetten is.
Azonban az is az ő felelőssége volt, mikor jól draftolt. Vagy épp az, hogy talál kiváló FA embert minden évben. A roster minden eddiginél erősebb, gyakorlatilag ezt még az ős ellenségek is elismerik. A csapategység stabil. A cap sapce még most is elég nagy, vagyis hosszútávon egyben maradhat a gárda. A játékosállomány egyik legfiatalabb az NFLben.

A szurkolók egy része leváltaná Piolit. Messze nem az összes, a média dolga hogy felfújja, megteszik. De én napi szinten látom a valós arányt. Nem tudják kire, vagy semmit, csak jöjjön a vízözön, az a megoldás mindig. A rebuilding ellenben nem kedvez egy felépített csapatnak. Ide QB kell, semmi más. Vagy összejön, vagy nem. Amennyiben nem, az állásával fizethet Scott, ez természetes. Én nem sírtam Herminátorék után sem, Pioli vagy Crennel, vagy épp Haley sem érint személyesen. Ellenben nem látom, hogy röhögni kellene azon amit összehozott eddig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
2 évvel hosszabbítanátok Piolival:
 www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/20563159/the-nfl-today-embattled-chiefs-gm-pioli-offered-two-year-extension-yet-to-sign

legszebb öröm a káröröm, nincs benne irigység 😛 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nem akarok még egy kést beléd szúrni Ulpi, de iszonyat sokat röhögtem... az IT = TD-nél majdnem sírtam, de a Bucs ST TD-nél már ki is folyt a könnyem... 😀JC6
Én is végig röhögtem. Egyrészt ez foci, nem az életem, nem veszem sosem túl komolyan. Másrészt már írtam, hogy ebben a szezonban mindegy, hogy nyerünk vagy nem. Semmi jelentősége, hogy végül 2 vagy 6 győzelmünk lesz. Utóbbi rosszabb draft pozíciót eredményez, más hatása nincs. Fogunk még győzni, de értelme nincs. Rájátszásba jutni felesleges, csak jól elvernek. Nem is fogunk. Akkor meg nem tök mindegy mindenképp? Ezen mit aggódjak?
A lényeg, hogy Cassel bukjon végre meg, jöjjön egy olyan QB, akiről elhiszem, hogy képes nyerni komoly csapatok ellen is.

Tegnap is a védelem meccsben volt amíg volt értelme. Hibázott Routt két hatalmasat, de igazából nem volt gond. A ST is jó volt, Tdt hoztak, de egyszer ők is hibáztak. A futással volt gond igazából.
A bucs secondary gyenge volt végig. Nemtom honnan jön ez a "feltámadtak"? Ott kockáztatni kellett, passzolni egy passz ellen visszaállt védelem ellen. Ilyenkor minden snapet elk kell dobni, nincs idő biztonsági játékra. Ekkor szoktak IT-t dobálni a QBk, a statok romlanak. Ez vele jár. Quinn számai is romlottak, bár picket nem dobott ekkor.Amit előtte "dobott" két pickjét a WRek nem eldobják, hanem elkapják (ha már a kezükbe dobta), lazán két TD driveról beszélünk, és mindenki istenítené. Cassel temetéséről viccelődnénk. Ő megcsinálta amit lehetett, de nem mentünk vele semmire.


Sapek!
Én magam írtam, nem is kell sokat visszakeresni 😛, Quinn nem olvassa elég gyorsan a játékot, ez a legfőbb baja. Azonban nem ezen múlt tegnap semmi. Ő nem hibázott, pontosság jó volt, sackre figyelt. Egyszer még futott is egy 9 yardos 1st downt, amikor az volt a jó játék. De nem futott, amikor nem kellett. Ennél többet mit lehet várni egy back up irányítótól?
Tudom, te meccs előtt is lehúztad Quinnt, meccs közben is, logikus tehát, hogy most is ezt bizonygatod. Ezután is tedd ezt, ha úgy érzed. Nem gond, de én láttam a meccset, és tudom mit láttam. Fogják egyébként mások is szidni őt. MÁr el is kezdték, hogy Cassel 2.0, mert nem nyert, nem lett megváltó azonnal, menjen a fenébe. Pioli is, aki a semmiből felépítette ezt a rostert, kapja be, takarodjon. Ez így megy, ha egy csapat nem nyer. Ettől még tegnap nem Brady Quinn volt rossz, csak könnyű célpont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka

Quinn akkor nem tűnt annyira rossznak?MarioAna
szerencsére hamarabb győzött a skins, és a garbage alatt gondolkodtam, mi nem volt jó Quinnel, de rájöttem (vagy azt gondolom), de kegyetlen rossz lehet a qb visionje, a bucs secondary a hamvaiból támadt fel, szinte mindig odaértek, és nem hagytak teret+ sokszor már sokkal jobban pozícionáltak mint akár várható lett volna, ölből elütött passzok, stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok még egy kést beléd szúrni Ulpi, de iszonyat sokat röhögtem... az IT = TD-nél majdnem sírtam, de a Bucs ST TD-nél már ki is folyt a könnyem... 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Quinn akkor nem tűnt annyira rossznak?MarioAna
Quinn nem volt rossz. Leginkább futás ellen védekeztek. Vagyis egy elkapó - egy védő volt folyamatosan. Kivéve Bowe, ráment az egy szem safety ha kellett duplába, de ennyi. Így könnyebb olyan célpontot találni, aki esélyes elkapni. Mindenesetre Cassel ezt sem tudta megoldani.
Két olyan picket dobott, amivel eltalálta a WR-t de az elejtette, egyik felpattant a levegőbe, másik még hülyébben pattant.
Így is 65% körül volt sokáig, csak a végén kockáztatni kellett garbage timeban és leesett 58%ra. Volt ebben biztonsági passz is. De első meccshez képest ez elfogadható. Utoljára 2010ben játszott éles meccsen. Nem vele volt gond.
A playhívások is elmennének, de szerencsénk egyáltalán nincs idén. Sok a hiba, sok a bünti, sok az eladott labda.
Minden meccset hátrányból kezdünk. Írd és mond lement 6 meccs és még egyetlen másodperc nem volt idén, hogy a Chiefs vezetett volna! Volt döntetlen állás (egy OT Win), és hátrány, ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kikaptunk megen. Kezdünk hozzászokni. Engem egész évben nem zavar. ezt már mondtam. Hülyére röhögöm magam a meccseinken és ennyi. A csúcs ma az votl, mikor Dexternek dobott egy labdát Brady Quinn, amit kiütöttek a kezéből leesett ,de nem a földre, hanem a karján pattant fel és mielőtt újra földet ért volna elkapták=IT és TD.

Quinn két ultra peches IT dobott így, de egyébként nem volt rossz. amihez tartozik, hogy a Bucs felismerte, Jamaalt kell kikapcsolni és a Chiefs veszít. Nem ők jöttek rá először, de ők meg is tudták csinálni. Ezért volt üres célpont többnyire, vagyis 1 man cover hegyek. Szal Quinn még nem teljesen győzött meg, de jobb volt, mint vártam.
A védelem alapvetően Routt két óriási hibájától eltekintve, meg Houston egy nagy bakijától (ő legalább a többi esetben jó volt), tartotta magát sokáig. Aztán látták ennek semmi jelentősége, és a végén nem pörögtek már. Akkor kaptunk még pár TD-t de már mindegy volt.

A ST az év legidiótább TDját hozta össze. Nem tudom elmondani, látni kell!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kedvenc sorozatunk legfrissebb kiadása, hála KaloPhoenixnek! Régebbi részek linkelve a cikkben.
Chiefs FRONT 7 Evaluation Week 5

Ha valakit érdekel, hét közben volt egy snap by snap elemzés Jeff Allenről (rookie guard), előkotrom. Elég jól játszott, ez a lényeg egy mondatban. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hivatalosan is bejelentették, hogy ő kezd (Quinn). Nagy meglepetés nem volt benne.
Tény, hogy nem kell ide a világ legjobb irányítója (Tebow), elég lehet akár Quinn.

Hogy mennyire jó az más kérdés. Vagy épp menyire alulértékelt.
Egyetemen (ND harcos írek) a későbbi KC OC Weis tanította. Ez jó hír, azonban tudni kell, hogy Weis play hívó zseni is. Cassel egyetlen jó éve alatt (egy évet volt itt OC) ő hívta itt a playeket.
Vagy épp ő nevelte a másik TOP prospect QBt (Quinn utódját), aki szintén sokat csúszott drafton, Jimmy Clausent. Belőle sem lett több, mint Quinnből. (Ráhúzták a Panthersben Newtont hamar.)
Edzővonalon annyit, hogy Crennel draftolta Quinnt (Cleveland Browns), valamint Daboll edzegette őt, ismerik egymást. Ismeri B.Q. a Daboll rendszert (utolsó évében tolta amikor tényleg játszott is).

Tehát nem volt rossz egyetemen, de az nagyban Weis érdeme. Clevelandben 3 évet volt, bár abból egy szezon van amiben 10 meccset játszott. Első és második szezonjában összesen 4 meccsen lépett pályára. Próbálkoztak QB poszton. Egészen máshogy kezelték a kérdést, mint itt (ahol meg kell halnia Casselnek, hogy lejöjjön, vagy épp Palkonak).
Denverbe került, ahol gyakorlatilag nem lépett gyepre.

A karja kiváló, pontos és erős dobásokra képes. Igazi nagy playekre is. (Cassel sokkal gyengébb big play potenciállal bír például). Jól is fut, gyorsan, figyelve a labdabiztonságra. Bár nem igazán scrambler. A technikája nem tudom milyen, de amit láttam tőle régebben vagy edzésen nálunk átlagos. Nem szép, de elmegy. Lábmunka és dobómozdulat egyaránt.
Ami miatt drafton is csúszott, és azóta is ugyanannyi picket dob, mint TDt, az a döntések.
Egyrészt nehezen olvassa a védőket, másrészt lassan. Néha képtelen dönteni. Akkor is mozog valamerre, de láthatóan nincs ötlete, mi legyen.
Ezen csak az segíthet, hogy a Chiefsben sztem olyan egy-másfél másodperccel stabilan több ideje lesz dobni, mint a Brownsban. Ha ez sem elég, akkor annyi, sosem fut be nagy karriert. Én így látom legalábbis.

Segíthetnek a jó célpontok Vagy az, hogy Jamaalra figyel mindenki (előző meccsen is félidőben annyira ráálltak, hogy 1.5 vagy mennyi átlaggal futott. elsőben 6 fölött, lehet 6.5 fölött. És igaza lett a hollóknak, mert Quinn 3 passzával együtt is asszem 18 passzunk lett. Azok sem túl veszélyesek).
Vagy a jó védelem+ST. De sztem nála az idő a kulcs. Ha ez az pass protect elég neki, akkor lesz valami, ha nem, akkor nem. Pár nap és kiderül nagyjából. Hacsak el nem idegeskedi, lenne rá oka. Akkor várunk még egy-két meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv! Cassell esetet nem minősítem, ellenben Quinnek szurkolok, szimpatikus és szerintem alulértékelt QB, a Chiefs pedig van olyan jó, hogy itt bizonyíthasson. Hajrá!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Kérdésem az lenne, hogy nézegetted-e már a QB felhozatalt?
Ki, kik azok akik szted alkalmasak lennének a feladatra?
Akár rögtön, akár némi várakozás után kezdeni, jó szinten. Nálatok sztem hamar kellene kezdenie az újoncnak, mert Cassellt vki le fogja lőni a fan-ok közül, ha jegelnek mögötte egy ígéretes újoncot.
Barkley és Smith tűnnek most top befutónak, de azért van mögöttük még név bőven...
Csak ők? Vagy más aki esetleg kimondottan hozzátok passzolna vmiért?

Köszi
Rolni
Én szeretem a focit! 😊
Gálvölgyit idézve, de komolyan. Azt jelenti ez esetben, hogy nézek folyamatosan NCAA meccseket is. A draft is érdekel évek óta, így már csak e két dolog miatt folyton képben vagyok legalább a Top 50-100 játékossal kapcsolatban.

Irányítóknál egyre több szempont/érték van, amit szerencsére magamtól is meg tudok figyelni. Így már meg sem kell várnom az értékeléseket. Bár az nyilván sokkal pontosabb és igazabb.

Barkleyról már annyit mondtam a USC QB fóbiámat, gondolom mindenki unja . 😀 Ettől még ő Matt Barkley és nem Cassel/Sancho/Leinart/Palmer.

Barkleynak nem elég erős a karja. Nem az a gond, hogy nem dobja meg a 80 yardost, hanem időben nem elég gyorsan ér oda a labda. NFLben az idő rövidebb pedig.
Nem sorolom tovább, csak egyet amit imádok benne. (Lehet mert ebben Cassel nagyon rossz.) Nehéz elmondani. Amikor a QB dobja a labdát, nem a WR kezébe dobja. Hanem (én így hívom) MÓDOSÍTÓVAL dobja. Vagyis mindig vagy fölé, hogy ugorjon, alá (nem a föld alá), jobbra vagy balra, a WR elé vagy mögé. Leginkább ezek kombinációjában, eltérő sebességet és ívet választva. Ha megnézed, Cassel túl gyakran a legrosszabbat választja. Ha nincs védő, akkor módosító nélkül, kissé elé dobunk, hogy minél hamarabb futhasson, ne kelljen ugrani, elkapás előtt fordulhasson, stb., vállmagasságban. Cassel ilyenkor fölé és mögé dob. A WR épp eléri ugorva, elesik vagy megáll míg földet nem ér. A védő leütközi védtelen helyzetben és sérülés. De legalábbis stop ott helyben semmi YAC. Ha vonal mellett van a WR, akkor úgy dobja oldalra, hogy épp lábujjhegyen tudják elkapni szerencsétlenek, és pofára esve sem lehet tovahaladni. Pedig nincs olyan közel a védő. Bárhová máshová dobná jobb lenne egy/több yarddal.
Nos, Barkley ebben szuper. Mindig mintha a kezébe dobná, pedig egyáltalán nem. Azért van mit edzeni rajta is, de ő igazi pocket talent.

Jó hír, hogy a Chiefsbe bármilyen stílusú irányító megfelel. Lehet Scrambler Jamaal mellé. Lehet pocket QB, a kiváló elkapóink kiaknázására. Lehet dual threat, amihez mindkét blokktípusban jó és gyorsan mozgó OL kell leginkább (van).

Geno Smith. Mára megelőzte a CBSSports prospect listáján Barkleyt. Aki így hiába halasztott, hogy Luck ne vigye el előle az 1/1 státuszt 😀 (viccelek, ez változhat bőven, és nem ezért maradt önmagában).
Ő nem kész játékos technikában. Arra vannak az edzők. Ettől még első naptól kezdhet. ÉS még így is óriási potenciál marad benne. (Ez igaz volt JMR-re is például.) Én egy kicsit még várok, mielőtt elájulok tőle. Nem győzött meg teljesen, az én dolgom, maximum jól megpofoz.

Tyler Bray lehet nem jön ki a draftra, pedig nekem ő az egyik favoritom. Nagyon pontosan, határozottan tud játszani. A dobásai jók, hatékony. Sokszor meglepően higgadt, tudatos a játéka, pedig fiatal még. Vannak hibái, de abban jó, amit nehéz tanítani.

EJ Manuel, Tyler Wilson és Logan Thomas kérdéses számomra. Megvárom ezt a szezont náluk. Casselhez képest azonnal elfogadnám bármelyiket.

Landry "Lance" Jones nekem már idén is megfelelt volna. Szeretem az ilyen irányítókat. Kicsit vagabund mint Stanzi. De sokkal nagyobbat dob Tudja mi a pálya, érti a játékot. Kicsit hősködik néha, de sztem annyi kell. Én bírom az ilyet.

Vagy ott van Zac Dysert, akit egyre többen látnak és szeretnek. Lúzer csapatban is nagy király. Lehet első körben elviszik.ulpianus
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Lilja nem edz teljes hatékonysággal. Megint a háta. Évek óta így játszik, edzést szokott kihagyni. Eddig így bírta. Ezért jött Mattison.
Rajta kívül S. Draughn (RB) és J. Baldwin (WR) végeztek limitált edzést tegnap.
Nem edzettek G. Dorsey (DE), M. Cassel, P. Hilis, és Devon Wylie (WR).
Ellenben újra teljes edzésbe állt R. Pitoitua (DE), valamint K. Lewis (FS).
Lewis visszatérése lehet legnagyobb hatással a csapat teljesítményére. Remélem nem erőltetik, de fontos volna játszania.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Minden évben eljátsszuk, hogy két játékos felváltva jön-megy a rosteren/rosterről. Idén a center Bryan Mattison és Neiko Thorpe safety az ügyeletesek.
Tehát röviden: Mattison újra rosteren.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, srácok, nem irigylem a csapat helyzetét... Egy ígéretes offseasonnal induló idény öt meccs után hogy tud ide jutni, az érthetetlen is és megdöbbentő is.

Minden héten megnézek 1-2 érdekesebbnek ígérkező meccset olyan csapatoktól, akiket amúgy nem követek. A low score, 9:6 miatt most erre esett a választásom. A meccsen történtekről nem is tudtam semmit, csak néztem a meccset, és egyszer csak jött az a Cassell play, és a sérülés. És nem hittem a fülemnek... Annyira nem, hogy utána elmentem a Chiefs fan fórumra, hogy tényleg az történt-e amit hallottam. És bár ment a vita, hogy sokan nem is azért hanem a sikeres playért örültek, stb., de egy halom ember volt, aki bizony kimondta, hogy ő ünnepelte Casselt kiesését...

Nem akarom minősíteni a dolgot, biztos vagyok benne, hogy nem általános volt a dolog, sok mindenért lehetett ott ordítani. De az is biztos, hogy amit hallottam azt hallottam. És az is, hogy Eric Winston személyében lett egy új kedvenc játékosom. Tisztelem az ilyen embereket, és minden jót kívánok neki, akármi is lesz ezután a nyilatkozat után Kansasben (vagy máshol) a sorsa.

A csapatnak meg mielőbb egy új és eredményes QB-t kívánok. (Azért a Broncos ellen nem kéne, hogy virítson, akárki is lesz. 😀 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Kérdésem az lenne, hogy nézegetted-e már a QB felhozatalt?
Ki, kik azok akik szted alkalmasak lennének a feladatra?
Akár rögtön, akár némi várakozás után kezdeni, jó szinten. Nálatok sztem hamar kellene kezdenie az újoncnak, mert Cassellt vki le fogja lőni a fan-ok közül, ha jegelnek mögötte egy ígéretes újoncot.
Barkley és Smith tűnnek most top befutónak, de azért van mögöttük még név bőven...
Csak ők? Vagy más aki esetleg kimondottan hozzátok passzolna vmiért?

Köszi
Rolni
Én szeretem a focit! 😊
Gálvölgyit idézve, de komolyan. Azt jelenti ez esetben, hogy nézek folyamatosan NCAA meccseket is. A draft is érdekel évek óta, így már csak e két dolog miatt folyton képben vagyok legalább a Top 50-100 játékossal kapcsolatban.

Irányítóknál egyre több szempont/érték van, amit szerencsére magamtól is meg tudok figyelni. Így már meg sem kell várnom az értékeléseket. Bár az nyilván sokkal pontosabb és igazabb.

Barkleyról már annyit mondtam a USC QB fóbiámat, gondolom mindenki unja . 😀 Ettől még ő Matt Barkley és nem Cassel/Sancho/Leinart/Palmer.

Barkleynak nem elég erős a karja. Nem az a gond, hogy nem dobja meg a 80 yardost, hanem időben nem elég gyorsan ér oda a labda. NFLben az idő rövidebb pedig.
Nem sorolom tovább, csak egyet amit imádok benne. (Lehet mert ebben Cassel nagyon rossz.) Nehéz elmondani. Amikor a QB dobja a labdát, nem a WR kezébe dobja. Hanem (én így hívom) MÓDOSÍTÓVAL dobja. Vagyis mindig vagy fölé, hogy ugorjon, alá (nem a föld alá), jobbra vagy balra, a WR elé vagy mögé. Leginkább ezek kombinációjában, eltérő sebességet és ívet választva. Ha megnézed, Cassel túl gyakran a legrosszabbat választja. Ha nincs védő, akkor módosító nélkül, kissé elé dobunk, hogy minél hamarabb futhasson, ne kelljen ugrani, elkapás előtt fordulhasson, stb., vállmagasságban. Cassel ilyenkor fölé és mögé dob. A WR épp eléri ugorva, elesik vagy megáll míg földet nem ér. A védő leütközi védtelen helyzetben és sérülés. De legalábbis stop ott helyben semmi YAC. Ha vonal mellett van a WR, akkor úgy dobja oldalra, hogy épp lábujjhegyen tudják elkapni szerencsétlenek, és pofára esve sem lehet tovahaladni. Pedig nincs olyan közel a védő. Bárhová máshová dobná jobb lenne egy/több yarddal.
Nos, Barkley ebben szuper. Mindig mintha a kezébe dobná, pedig egyáltalán nem. Azért van mit edzeni rajta is, de ő igazi pocket talent.

Jó hír, hogy a Chiefsbe bármilyen stílusú irányító megfelel. Lehet Scrambler Jamaal mellé. Lehet pocket QB, a kiváló elkapóink kiaknázására. Lehet dual threat, amihez mindkét blokktípusban jó és gyorsan mozgó OL kell leginkább (van).

Geno Smith. Mára megelőzte a CBSSports prospect listáján Barkleyt. Aki így hiába halasztott, hogy Luck ne vigye el előle az 1/1 státuszt 😀 (viccelek, ez változhat bőven, és nem ezért maradt önmagában).
Ő nem kész játékos technikában. Arra vannak az edzők. Ettől még első naptól kezdhet. ÉS még így is óriási potenciál marad benne. (Ez igaz volt JMR-re is például.) Én egy kicsit még várok, mielőtt elájulok tőle. Nem győzött meg teljesen, az én dolgom, maximum jól megpofoz.

Tyler Bray lehet nem jön ki a draftra, pedig nekem ő az egyik favoritom. Nagyon pontosan, határozottan tud játszani. A dobásai jók, hatékony. Sokszor meglepően higgadt, tudatos a játéka, pedig fiatal még. Vannak hibái, de abban jó, amit nehéz tanítani.

EJ Manuel, Tyler Wilson és Logan Thomas kérdéses számomra. Megvárom ezt a szezont náluk. Casselhez képest azonnal elfogadnám bármelyiket.

Landry "Lance" Jones nekem már idén is megfelelt volna. Szeretem az ilyen irányítókat. Kicsit vagabund mint Stanzi. De sokkal nagyobbat dob Tudja mi a pálya, érti a játékot. Kicsit hősködik néha, de sztem annyi kell. Én bírom az ilyet.

Vagy ott van Zac Dysert, akit egyre többen látnak és szeretnek. Lúzer csapatban is nagy király. Lehet első körben elviszik.


Állat vagyok, ami enni kér...