Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Pioli arra hívta fel a figyelmet, hogy az új CBA szerint a TOP 10ben elkelt játékosok ötödik éves opcionális szezonja másképp számítódik. Pontosabban a poszton játszó Top 10 játékosállomány átlagát kell kifizetni.
Míg Top 11-32 es (draft) picken szerzett játékos esetében (mi vagyunk a #11) már csak a poszton játszó top 3tól - 25ig fellelhető játékos átlaga a mérvadó. Ott elég nagy esés is lehet pénzben. Ami átlagban is sokat számít.
Most ezt valami drafton felmozgásra, vagy csak úgy általában értette, azt nem tudom.ulpianus
Ezt kiszámolta valaki Tannehill kapcsán QB posztra, idei adatok alapján.
Tehát ha TOP10ben draftolják, akkor az opcionális ötödik évben 14.3 millió $-t kellene neki fizetni.
Míg Top 11-32 esetén 8.1 m$-t.
Ez pro és kontra trade spekulációkra ad lehetőséget. Mindenkire rábízom, hogy párat kiötöljön magának.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
maradjon csak Dorsey, ha már valamelyiknek majd mennie kell 😊
jah, egyébként a tegnapi GM drafton Luckot és DeCastrot húztam, szóval reménykedjünk, hogy DeCastro IRL is ide jön 😂Stez
Maradjon mindkettő, ha lehet választani.
Dorsey hátránya, hogy egyrészt tweener. DE-nek kicsit alacsony, rövid a keze OTk ellen, könnyebben blokkolják meg (mint a center). Ellenben NTnek kevés a súlya (300 alatt van kicsivel). Ő tökéletes 3 tech játékos, csak a 3-4ben nálunk olyan poszt nincs. (Ő még 4-3ba jött).
Továbbá Dorsey nem Pioli product, Herminator draftolta. Míg Jacksont már Pioli. Jackson pont olyan jó run stopper, és a méretei is rendben vannak ráadásul. Csak ketten együtt túl sokat keresnek jövőre (Dorsey rookie szerződése lejár). Amikor majd egyébként is elég sok emberrel kell szerződést hosszabbítani.
Szóval ezt találta ki Pioli, hogy versenyezzenek, és meglátjuk mi sül ki belőle. Jackson kapott egy átstrukturálást, értik a srácok az üzenetet. Jobb ez, mint csak úgy választani 2013ban két egyformán jó játékos közül. Játsszák le.
Esetleg ha Dorseyt fel lehet gyúrni legalább 310 környékére, akkor lehet NT, ha nem válik be idén senki más (draft vagy Powe)
Természetesen Jacksonnal is lehet szerződést módosítani újfent év közben (szezon végén) is. Ezúttal valós számokkal, tényleg hosszútávra.

DeCastro lehet jön, a mockok gyakorlatilag 70%a őt írja. Főleg Berry draftolása lehet párhuzam, mint BPA nem top 10es pozíción (safety-guard).
Maradék 30% az Kuechly-Poe-Brockers főleg, valamint kevesebb Tannehill. De lehet az általam felvetett legújabb Kalil is. Kalil esete bonyolult, ahogy Brockers/Cox esete (mint DE) is bonyolultabb, mint elsőre látszik. Bár ezek sztem csak engem érdeklenek ilyen mélységben. És hosszú is. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
maradjon csak Dorsey, ha már valamelyiknek majd mennie kell 😊
jah, egyébként a tegnapi GM drafton Luckot és DeCastrot húztam, szóval reménykedjünk, hogy DeCastro IRL is ide jön 😂

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Tyson Jackson szerződését átformálták:
http://www.macsfootballblog.com/2012/04/chiefs-de-tyson-jackson-tweaks-contract.htmlulpianus
Erről elmélkedjünk egy kicsit. Alapból arról szól a hír, hogy az idei pénzét megvágják Jacksonnak, és jövőre átkerül. Első ránézésre a fele pénzét kapja idén. Igazából összesen alig több mint egy millió$al kap kevesebbet.
Jövőre, mikor a szerződése lejár, egy hatalmas összeg kerül a sapkába: 14+m$. Ennek a harmada sem garantált. Így könnyen kirúgható.

Tehát ez egy ultimátum Jacksonnak. Most nem rúgták ki. Azonban Dorsey szerződése szezon végén lejár. Mindketten top ötös prospectek voltak a régi CBA szerződéseikkel (drágán). Mindketten kimagasló run stopperek, ami jó. Fiatalok, megbízhatóak, ők a két kezdőjátékos DE poszton (pedig vannak/voltak tehetségeink). Csakhogy ez ennyi pénzért el is várható. Ráadásul még többet vár el a vezetés.

Lehet lesz első körös DE pick, lehet nem. Amennyiben igen, az azt is jelentheti, hogy ketten (Dorsey+Jackson) játsszák le, ki marad. Az nem lenne akármilyen position battle. Jackson prototípus méret, Dorsey tweener. NT magas DE súllyal. Így inkább utóbbi. Ilyen kiélezett helyzetben minden számíthat.
Azt is jelenti az eset, hogy egyiküknek meg fogják adni a sokéves szerződést és a nagy lóvét. Rosszul nem járhat a csapat. Ha esetleg mindketten parádéznak, akkor sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Az eredményjóslás engem nem vonz. Aki ilyesmit vár, az tőlem hiába várja. Én max olyanba megyek bele, hogy a Denver lett megint a szezonzáró, ami nekünk mostanság bejött. 😊

Ki nyer, ki nem? Én még a meccs félidejében is hangoztatni szoktam, hogy nem tudod mi lesz, ne sírj! Bármi lehet, nincs még vége. Amikor már láttam a csapatokat élesben, nem egy meccsen, és lement egy félidő az aznapi rosterrel, és játékosok formáját látva, stb.

Senki nem tudja most megmondani, hogy melyik két gárda milyen erőt képvisel általában, nemhogy egymás ellen.
A Chiefsnek mi is lesz pontosan a támadójátéka? Daboll még nem mondta meg. A Coltsnak? És a védelme? Ki lesz sérült? És így tovább. Előbb legyen draft.
Én ezt így nem tudom megtippelni sem, max álmodozok valamit. Ami nem több, mintha 16 pénzfeldobással mondom meg az eredményt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kalil összeesküvés elméletre:

Vagy a második kört elfogadják érte, vagy kérnek rá még egy 5.-.6-7. köröst. Pioli biztos a másodikat nyújtja tárgyalási alapnak.

Igazából ha azt nézed, hogy csak NT kell, és az van harmadik körben is várhatóan (Chapman, de akár Taamu is lehet csúszik a harmadik elejéig a legismertebbek közül akiket meg is néztünk), akkor nem kell a másodikos annyira nagyon.
Csere safety kell az meg negyedik körben is lesz.
OL csereember kell, de az ugye mégse, mert ha Jön Kalil, akkor Lilja az.
Sakk matt, ki van rakva.

Nem akkora nagy ár ez. Ezért megy a Tannehillért felmegyünk ugyanide (1/4), mert a Chiefsnek van egy kis túlzással felesleges korai körös pickje, amire nincs feltétlen need. Ezt már én is szajkózom, ürestaxi ki is nevette, de így van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem lenne rossz ha Kalil jönne, bár azért biztos nagy árat kéne fizetni ami nem biztos hogy megéri annyira.
Amúgy nézegettem a 2012-es menetrendet és egész jónak tűnik. Legalábbis nekem tetszik. Falcons, bills, saints, chargers, ravens, buccaneers az első 6 fordulóba. Ebből ami a nem nagyon nyerhető szinte csak a ravens elleni mecs. A saints meg Isten tudja mi lesz velük. 7. hét bye week, aztán a csoportellenfeleken kívül jön még a steelers, bengals, browns, panther és a 16. fordulóba a colts. Ebből a steelers és a colts elleni mecs olyan nem igen nyerhető, a többi mérkőzés szerintem simán hozható. Így ránézésre nem egy olyan nehéz menetrend, aztán majd kiderül. Én legjobban majd a steelers elleni mecset várom 😀skullkill
A Colts miért ne lenne nyerhető? A Bengals-tól én sokkal inkább tartanék.

Tavaly SNF, idén MNF; nagyon bejön a kintieknek ez a Steelers-Chiefs párosítás. Igaz most ott van Haley is.
több mint 12 éve
skullkill 40
Nem lenne rossz ha Kalil jönne, bár azért biztos nagy árat kéne fizetni ami nem biztos hogy megéri annyira.
Amúgy nézegettem a 2012-es menetrendet és egész jónak tűnik. Legalábbis nekem tetszik. Falcons, bills, saints, chargers, ravens, buccaneers az első 6 fordulóba. Ebből ami a nem nagyon nyerhető szinte csak a ravens elleni mecs. A saints meg Isten tudja mi lesz velük. 7. hét bye week, aztán a csoportellenfeleken kívül jön még a steelers, bengals, browns, panther és a 16. fordulóba a colts. Ebből a steelers és a colts elleni mecs olyan nem igen nyerhető, a többi mérkőzés szerintem simán hozható. Így ránézésre nem egy olyan nehéz menetrend, aztán majd kiderül. Én legjobban majd a steelers elleni mecset várom 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Állítólag, ha a Vikes nem viszi el harmadiknak Matt Kalil OT-t, akkor a Chiefs erősen elgondolkodna, hogy felmenjen érte a negyedik pickre.
Albert menne Guardnak, ami eredetileg is volt, Kalil és Hudson közé. Ez az elmélet lényege.

Nem hiszem én ezt így, de nem lenne gyengus fal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Tyson Jackson szerződését átformálták:
http://www.macsfootballblog.com/2012/04/chiefs-de-tyson-jackson-tweaks-contract.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Aaron Wilson jelenti a cap space állást.

AFC West salary cap update: Chiefs ($18.123 million), Broncos ($10.832 million), Chargers ($3.811 million), Raiders ($29,341)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Pioli arra hívta fel a figyelmet, hogy az új CBA szerint a TOP 10ben elkelt játékosok ötödik éves opcionális szezonja másképp számítódik. Pontosabban a poszton játszó Top 10 játékosállomány átlagát kell kifizetni.
Míg Top 11-32 es (draft) picken szerzett játékos esetében (mi vagyunk a #11) már csak a poszton játszó top 3tól - 25ig fellelhető játékos átlaga a mérvadó. Ott elég nagy esés is lehet pénzben. Ami átlagban is sokat számít.
Most ezt valami drafton felmozgásra, vagy csak úgy általában értette, azt nem tudom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Stanford Routtot megkérdezték a büntetésekről is. Azt mondta, ez megtörténik, ha focizol. Szorosan kell fognod az embered, és végül vagy így, vagy úgy, de valaki elkövet valamit. Most rájárt a rúd, de ez nem mindig lesz így.ulpianus
Nagyon kiváncsi leszek mennyi büntit kap így Raiders mez nélkül 😊


hát Pedig Routt félhet, Flowers mellett ugyanis sanszosan rá fognak dobálni majd, amivel így az esély is nagyon megnő a sok büntire 😊
de reméljük, hogy megfelelően tudja majd pótolni Carrt és büntiben sem lesz gáz
azért az a Flowers-Carr duó odabaszott..Stez
Aso mellett is megszórták, nem lesz új neki a dolog.

Carr és Routt között sztem sincs ég-föld különbség...Ha a büntiken tud faragni rendben lesz mint CB2 nagyon is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
hát Pedig Routt félhet, Flowers mellett ugyanis sanszosan rá fognak dobálni majd, amivel így az esély is nagyon megnő a sok büntire 😊
de reméljük, hogy megfelelően tudja majd pótolni Carrt és büntiben sem lesz gáz
azért az a Flowers-Carr duó odabaszott..Stez
Carr olyan sokkal nem volt jobb, mint Routt. Sztem alig van eltérés. A Raidersben elég sok függött Routtól. És az egy gyenge védelem volt tavaly (például nfl legrosszabb futásátlag def (5.1!) vagy épp csapat all time legtöbb bekapott passzolt TD és összyard, ilyesmik.)
Routt parancsa az volt, hogy "itt senki nem juthat át! Te fogod a legjobb WRt egyedül, de akármi van, megállítod!" Nem volt második számú CB, oda kellett a safety segítség. Nem volt minőségi pass rush. Az is számít hátul.

Oaklandben megdöntötték az NFL all time penalty (büntetés) rekordot. Anno betettem egy táblázatot erről, de az elmúlt évtizedben a Raiders ügyesen bedolgozta magát az NFL all time most penalties Toplistán vagy 5-6 helyre. Játékosok jönnek-mennek, ez nem változik. Biztos akkor, hogy ez Routt hibája egyedül?
__________________________________________________________________

Ezzel szemben Carr a Chiefsben cover3at játszott. Ami azt jelenti, hogy futás ellen van segítsége, a kiváló run stopper (bár ezt kevesen tudják) Tamba Hali (ROLB). Ráadásul Derrick Johnson (RILB) is az ő oldalán játszik, aki egyedül tud zónázni rendesen az LB sorból. És mellette áll Kendrick Lewis (FS). Valamint a nickelback is a Chiefsben jó (Arenas).
És Carr NEM a legjobb WRt fogta. Hanem MINDIG a gyenge oldalon játszott. Vagyis mindig ugyanarra fordul egy post esetén, stb. Ez kis segítség, de segítség. Szóval ő futhat hátra, elöl nincs felelőssége akkora. Hacsak nem futás lesz, de akkor sem Routt szintű.
Így semmi szükség szabálytalankodni. Legtöbb esetben egyébként is jön Lewis, ha baj van. Más kérdés, hogy Flowersnek nem jött senki, mert Berry nem volt, a többi meg fos.

Szóval nem mindegy mit kell játszani. Routt kényszerhelyzetben is volt. Fog szabálytalankodni. De ettől még egy kiváló corner. Ezt ne feledjük. Nem azért jött el, mert rossz. Hanem mert annyit fizettek neki (mivel tényleg nagyon jó), hogy idén nem fért a sapka alá. Más kérdés, hogy mi ennek a felét fizetjük jelenleg.

Routtra fognak dobálni? Aso mellett nem rá dobáltak? Ez a sorsa, megoldja most is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
hát Pedig Routt félhet, Flowers mellett ugyanis sanszosan rá fognak dobálni majd, amivel így az esély is nagyon megnő a sok büntire 😊
de reméljük, hogy megfelelően tudja majd pótolni Carrt és büntiben sem lesz gáz
azért az a Flowers-Carr duó odabaszott..

több mint 12 éve
skullkill 40
ha nem jön korán NT csak a hátsó körökben vagy egyáltalán nem én azt se bánom igazán, örülnék ha Powe lenne a kezdő. Ő és Bailey továbbra is a kedvenceim a tavalyi draftról 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Stanford Routtot megkérdezték a büntetésekről is. Azt mondta, ez megtörténik, ha focizol. Szorosan kell fognod az embered, és végül vagy így, vagy úgy, de valaki elkövet valamit. Most rájárt a rúd, de ez nem mindig lesz így.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
DeCastro valóban biztonságos pick, csak nem szokás guardot vinni ilyen korán. Mondok újabb érvet rá. Egy LOT vagy rossz, és hozol drágán újat, vagy jó, és megfizeted. Jövőre Albertet is meg kell. Szóval egy top 11es guardot megfizetni csak akkor éri meg, ha elit prospect, és biztos vagy a dolgodban. Nem csak egyszerűen jó játékos. DeCastro sztem ilyen, de nem én döntök, és nem is értek hozzá.

Pioli egyébként ködösít ezerrel, ilyenkor ez szokás. Például, hogy a drafton a back up játékosokra mennek rá, mert megtanultuk az milyen fontos. Jó persze, meg nem is kell sok kezdő. De azért remélem nem az első körre gondolt. Még furább azon kijelentése, hogy nem is kell védőfalba draftolni. NT-t sem, mert Powe majd idén kap elég snappet (ami oké), és Gordon is le lett igazolva (aki jegyezzük meg DE, csak jobb híján játszott NT-t is), és ott van Toribio. Toribio! Az ember, aki évek óta itt van, de még egy értelmes megmozdulása nem volt. Gyakorlatilag nem is játszik, csak évi pár snapet, ha valaki lesérül vagy a meccs már meg van nyerve eléggé. És akkor is rossz. Na persze. Tegye fel a kezét, akit elhiszi, hogy Toribio miatt nem fognak itt védőfalba draftolni.

Routt pár edzés és eltöltött nap után azt mondta, hogy sokkal stabilabb a csapat, mint Oaklandben. (Ehhez érdemes tudni Routt esetét, aki tavaly több éves megadealt kapott a Raiderstől, mert ennyire fontosnak ítélték a játékát. Idén repült. És nem egyedi esetről beszélünk.) Routt úgy látja, őt is azért hozták, hogy ezt a stabilitást megőrizzék. Pontosan érti mit várnak tőle.

T-Jax üzent a prospecteknek. Jackson szerint a SEC kemény (egyetemen a legkeményebb konferencia), így jól felkészíthet. De az NFL keményebb. Ez egy magasabb szint egyszerűen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
Én remélem h DeCastrot draftoljuk az első körbe, utána egy NT majd még egy OT/OG majd jöhet szinte bármi.
Ennek örülnék a legjobban meg annak h Stanzi legyen a kezdő QB 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Stanford Routt CB azt nyilatkozta, hogy remekül érzi magát, tetszik neki Kansas City. Nagyon bírja, hogy nincs dugó a városban. A híres BBQ éttermek kínálata közül még nem mondja meg melyik ízlett a legjobban, viszont szereti a BBQt. (Eric Winstonról olvastam anno, hogy "nem fair egy OL embert ilyen remek BBQval etetni mielőtt dönt egy szerződésről". 😂 )
Ahogy Winston, ő is megemlítette a fanatikus szurkolókat. Tetszik neki a dolog. 😊

A csapatról annyit mondott, hogy tehetségben nagyon jól állunk. A csillagos ég a határ ezeknek a srácoknak. Szte a védelem Crennel és Pioli keze nyomán egyre jobb és jobb. A Chiefs a csoportgyőzelemért indul idén is, és meg is képes szerezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Jax abban remenykedik, hogy a KC felmegy Tannehillert. Na annak en nem orulnek. 😊Stez
Egy önjelölt szakértő újságíró találta ki. És elterjedt. Piolit megkérdezték, hogy "LEhetséges-e, hogy a mostani drafton a Chiefs felmozog pár helyet, így megszerezve egy fontosabb embert (Itt nyilván Tannehillre gondolt a kérdező). Vagy lehetséges-e, hogy mivel igazán fontos ember nincs, aki kellene, inkább lefelé mozogna. Mert ott is elérhető a kiszemelt prospectek egyike?
Pioli válaszát szó szerint idézem: "Yes".
(Mármint lehetséges bármi.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A Jax abban remenykedik, hogy a KC felmegy Tannehillert. Na annak en nem orulnek. 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Azt mondta Tyson Jackson (LDE), hogy szte nagyon jó munkát végzett tavaly futás ellen. Ez tény. (Tavaly mondta, hogy a sebessége és az ereje előtte is megvolt (tavalyelőtt), csak lesérült. És ő nem pihent (lockout), hanem egy MMA harcossal, meg külön edzőkkel gyakorolta a blokkok áttörését, és javította kondiját. Jól halad, majd meglátjuk, megláttuk, el kell ismerni.)

Szóval idénre azt kérte a jézuskától, nagyon szeretne valahogy előrelépni pass rush terén is. Én nem hiszem, hogy tőle (3-4 LDEről beszélünk 2 gap játékban) ezt bárki elvárná. Azt sem hiszem, hogy ez így menni fog. Azonban dicséretes, hogy komoly céljai vannak. Semmi gond, ha valakit nem kell ösztökélni, magától is hajt.
A sebessége valóban nagyon jó a méretéhez képest. Én nem egyszer döbbentem meg szezon közben, amikor egy ROT-t simán körbefutott. Mert hogy Bailey az még hagyján, rajta nincs zsír. Vagy Haliék. Na de T-Jax??
Kívánom, hogy földbe döngölhessem pár QBt, ha már ennyire fontos neki. Igazság szerint tavaly és tavalyelőtt is volt egy-egy sackje. Akkor legyen idéntől kettő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
No és Ulpi, ha bent van DeCastro és Kuechly is (amire valljuk be, simán megvan az esély 1/11-re), akkor ki mellett tennéd le a voksod és miért?Stez
Én DeCastro mellett. Mert nekem egyik kedvenc prospectem idén.
Kuechly nem LILB, hanem RILB, lásd fentebb. De őt sem bánnám.
És hogy miért? Sztem nagyobb hatás érhető el egy jó DL igazolással, vagy DeCastroval. Van SILB jelenleg átlagos, ha jóra cseréljük, lesz változás, de kevesebb talán.

A támadófalban Lilja futás ellen nem jó. Külső futások, trap, pull, mélységi blokkok oké. Pass block okés. De amikor semmi mozgás, trükk semmi nem kell, csak tolni izomból egyenesen előre, az nem megy.
Lilja 280 font. Ennyit tud. Weigmann is kicsi volt, ő sem tudott izomból tolni. Így ketten alig tudtak kiforgatni egy jobb NT-t.
Lilja sérült folyton. Minden szezont végigtolt eddig, de a harmadától sérülten. Egy meccset kihagyott, de letolta. Csak ez meddig mehet? Lilja szerződése lejár jövőre. Tavaly Waters is így repült. Hoztak egy minőségi cserét utolsó évére. Ha nem válik be Asamoah, marad Waters. De bevált nagyon is -> Waters ment.

Ha megnézed a falat, akkor pass protect átlagos, vagy annál kicsit jobb mindenkiél. Lilja is. De futáshoz Lilja gyengébb az átlagnál, ellenben mindenki jó run blocker. Vagyis ha a guard poszton, ami futásnál kulcs, hozol egy utolsó láncszem run blockert, akkor lehet futni. Futó van.
És akkor nem probléma hogy a QB = rookie/game manager/mindkettő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
No és Ulpi, ha bent van DeCastro és Kuechly is (amire valljuk be, simán megvan az esély 1/11-re), akkor ki mellett tennéd le a voksod és miért?