Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Egyik megoldás se tettszik 😊
Az egyetlen reményem a QB játékotok 😊Rolni
Az rajtatok nem segít! 😀 Rendes CBk és pass rush nélkül még Cassel is képes passzolni ilyen elkapókkal.
Ha már itt tartunk, nem értem hogy mi a terv ilyen felállásban Oaklandben egy egészséges Rivers/P. Manning ellen? Hogy nem lesznek 100%osak? 90%osan szét fogják szívatni az egységet. Mi legalább védekezni tudunk.


Egyébként ez a fő kérdés, valóban. Olvastam valahol, hogy a QBt kivéve a liga legjobb rostere van Kansas Cityben. (Egyik legjobb igaz inkább). Bár ennyire egységes valóban nincs sehol. Csak ugye, mire megyünk vele? PO közelébe érünk két éve. Egyszer be is mentünk. Aztán mindig kiderül (nem csak nálunk), hogy ott már minőségben passzolni is kellene. A három Buskétás WR és Moeaki megoldja a légitámadást, de egy szint fölött már nem lehet fos labdákból varázsolni. Meg futni és védekezni. Rendesen aki nem tud konzisztens irányító teljesítményt letenni az asztalra (QB rating), idő kérdése is kiszáll a versenyből. Regularban el lehet karistolni, hogy néha elvernek, de POban nem. Hátrányba kerülsz=passzolsz.

Egyébként Pioliék is látják ezt. Stanzit tavaly nem tették pályára, mert nem akarták tönkretenni. Haley így döntött. Jött Palko meg Orton. De idén sztem be fog menni. Casselben bíznak persze, naná, ezt mondják (mi mást), de azért beindultak Manningre. És a DT poszt után QBt néztünk meg a prospectek közül legtöbbet. Gyakorlatilag akiben kezdő potenciál van, mindet Luck kivételével. (RG3, Tannehill, Cousins, Weeden, Osweiler, és pár futottak még embert).ulpianus
Mi a terv? Újra építeni a csapatot egy pénzügyileg fenntartható, fegyelmezett, jó brigáddá. Ebben a tervben idénre nem reális cél a SB...Nagyon kiváncsi leszek az új defensive séma mit hoz ki a meglévő emberekből. A secondary elvileg összességében jobb lehet mint tavaly volt. A Bartell-Huff-Branch-Spencer kezdő 4-es a két másodéves CBvel és elég komoly depth-el előrelépés kell, h legyen. Igazából a pass rush a sokkal komolyabb kérdőjel jelenleg sztem. És ott is leginkább az LB corp részéről érkező siettetés.
Tavaly a DL várakozásokon alul teljesített, de ehhez kellett sérülés is( Matt hamar IR, Seymour sok apró sérülés) és Chuck Bres remek D rendszere is. Ha a 2010-es szintre visszatér a DL akkor azért lesz onnan siettetés...TK és Sey a legjobb siettető DT combók között van. LB corptól kell sokkal több. Curry és Wheeler játékán sok fog múlni. Mindkettő inkább futás ellen erős, de egyetemi szinten a blitzelés is jól ment nekik...ha a séma jól eltalált működhet a dolog. Drafton várok legalább egy igazi siettetőt (drafthelyhez mérten igazi)
Azt sem kell elfelejteni, hogy Huff és Branch személyében 2 jól blitzelő S van azért rosteren, ami 2010ben látszott is...


Tudom, h sok benne a ha és a lehet, de új HC, DC D séma mellett ez sztem természetes. Én komolyan hiszem, hogy a tavaly látott Dhez képest nagy előrelépés lesz látható és senkinek nem lesz a Div-en belül könnyű dolga ellenünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Irányítóról azt mondta Pioli nem először a draft kapcsán, hogy azt mindig jó vinni. Ehhez képest egyszer hoztunk, Stanzit. Szóval egy jó irányító jó üzlet, el lehet adni áron, vagy a flett, ha nem is kell végül. Ezt többször elmondta mostanság.
Akkor is kitért rá, amikor Bardyről kérdezték. Arra mondta, hogy Bradyt nem is akarták draftolni. Az edzők közül senki (!), és ő maga (Pioli) sem. Fel volt írva a neve egy lista végére és nagyjából ennyi. De mivel valami QBt akartak, és minden más név kiment a hatodik körre, mert mindig vittek mást, így maradt pár név, és ráböktek Bradyre. Persze tudták, hogy a méretei jók, meg tehetséges, blablabla, de igazából mégse. Hogy ez szerencse volt-e? Azt mondta legalább félig biztos, vagy egészen. DE mindenhez kell egy kis szerencsi.
Na és ekkor is kitért rá, hogy jelenleg a Chiefsben azért egy QBt hozni, ha BPA - ha nem, akkor is megérné, mert QBt mindig megéri, ... és a többi.
Külön elmondta, hogy 4 QB a draft után egyáltalán nem probléma.

Ezt mindenki értse, ahogy akarja természetesen. Lehet csak ködösít. Lehet nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Egyik megoldás se tettszik 😊
Az egyetlen reményem a QB játékotok 😊Rolni
Az rajtatok nem segít! 😀 Rendes CBk és pass rush nélkül még Cassel is képes passzolni ilyen elkapókkal.
Ha már itt tartunk, nem értem hogy mi a terv ilyen felállásban Oaklandben egy egészséges Rivers/P. Manning ellen? Hogy nem lesznek 100%osak? 90%osan szét fogják szívatni az egységet. Mi legalább védekezni tudunk.


Egyébként ez a fő kérdés, valóban. Olvastam valahol, hogy a QBt kivéve a liga legjobb rostere van Kansas Cityben. (Egyik legjobb igaz inkább). Bár ennyire egységes valóban nincs sehol. Csak ugye, mire megyünk vele? PO közelébe érünk két éve. Egyszer be is mentünk. Aztán mindig kiderül (nem csak nálunk), hogy ott már minőségben passzolni is kellene. A három Buskétás WR és Moeaki megoldja a légitámadást, de egy szint fölött már nem lehet fos labdákból varázsolni. Meg futni és védekezni. Rendesen aki nem tud konzisztens irányító teljesítményt letenni az asztalra (QB rating), idő kérdése is kiszáll a versenyből. Regularban el lehet karistolni, hogy néha elvernek, de POban nem. Hátrányba kerülsz=passzolsz.

Egyébként Pioliék is látják ezt. Stanzit tavaly nem tették pályára, mert nem akarták tönkretenni. Haley így döntött. Jött Palko meg Orton. De idén sztem be fog menni. Casselben bíznak persze, naná, ezt mondják (mi mást), de azért beindultak Manningre. És a DT poszt után QBt néztünk meg a prospectek közül legtöbbet. Gyakorlatilag akiben kezdő potenciál van, mindet Luck kivételével. (RG3, Tannehill, Cousins, Weeden, Osweiler, és pár futottak még embert).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Azért a
Justin Houston - Luke Kuechly - Derrick Johnson - Tamba Hali

négy testőr sem hangzik rosszul.ulpianus
Az attol fugg...Nekem szarul hangzik 😊Rolni
Stezre mondtam, miszerint az

Albert - DeCastro - Hudson - Asamoah - Winston

milyen jól hangzik futáshoz. Ez neked jobban bejön? 😛
Vagy Defensive line. Ott ki az aki jobban hangzik a Poe/Brockers/Cox trióból? Most bármelyiket rakd be a Jackson-Dorsey duó mellé-közé.
Márpedig azt megígérhetem, hogy valakit draftolni fogunk. És jelenleg ez a két említett nagyon esélyes. Nagyjából véget is ért a sor. Van még Trent Richardson és Tannehill (akit eléggé lehúznak itt a siteon. Ami engem nem zavar, Newtont is lehúzták tavaly).

És ez még csak az első kör.
Mert ha másodikra csúszna Hightower, őt én személy szerint sokkal inkább tartom pozíció (need) kompatibilisnek, mint Kiflit. Hightower LILB, nekünk az kell, nem szükséges Kuechly szintű playmer RILB kettő. Arra ott van DJ. Hiába jobb Kuechly minden más csapatnak.ulpianus
Egyik megoldás se tettszik 😊
Az egyetlen reményem a QB játékotok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Sztem is az a lényeg, hogy rosszul nem járhatunk. Van egy komoly lyuk, amit mindenképp meg kell oldani, az NT.
És kell még csere (vagy DECastro) OL ember legalább egy. Még egy csere kell safety poszton.
Az összes többi kis túlzással luxus, lehet BPAzni. Akár első körben is. Mert az NT lehet harmadik kör, és cserejátékos szintén. Szemléltetem mondjuk így:
1. BPA (például lecsúszik Claiborne aki nem kell, de nem lehet bent hagyni. Vagy épp Kuechly is hasonló)
2. OT csere aki G csere is
3. NT
4. safety csere
5. BPA
6. BPA
7. BPA
7. BPA

ennyit kell összehozni, egy BPA első kör esetén is. Remélem így érthető. Így nem csoda, hogy Pioli és Crennel szélesen mosolyog mindig, amikor a draftról kérdezik őket. Annyi opciójuk van, hogy elbaszni lenne művészet. Ennél eddig csak nehezebbet oldottak meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na pont emiatt mondtam, hogy szvsz ebbol a szempontbol hiaba fasza Kuechly, szerintem talan DeCastro hasznosabb, perpill. Nem is feltetlenul hasznosabb, ez hulye szo.. De hat itt van DJ, aki elit, van is meg jo par eve, es igazi leader, meg ugye playmaker. Meg Belcher fiatal, nem is volt rossz a tavalyi evben.
Mindinkabb talan igy a falba egy monster run blocker, nem hangzik rosszul, nagyon nem. Megkonnyitenek az amugy is szakadasbol visszatero Charles dolgat, de amugyis.. Szerintem kb. Barkit odaallithatnank futni, nem lenne nagy gond. Tavaly meg ugye azert 1-1 meccs kivetelevel, Charles nelkul nem mindig ment. Ettol fuggetlenul teny, mind az OL, mind az LB sor remekul nezne ki, akarmelyik is jonne, ez nem is volt kerdes egy percig sem.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Azért a
Justin Houston - Luke Kuechly - Derrick Johnson - Tamba Hali

négy testőr sem hangzik rosszul.ulpianus
Az attol fugg...Nekem szarul hangzik 😊Rolni
Stezre mondtam, miszerint az

Albert - DeCastro - Hudson - Asamoah - Winston

milyen jól hangzik futáshoz. Ez neked jobban bejön? 😛
Vagy Defensive line. Ott ki az aki jobban hangzik a Poe/Brockers/Cox trióból? Most bármelyiket rakd be a Jackson-Dorsey duó mellé-közé.
Márpedig azt megígérhetem, hogy valakit draftolni fogunk. És jelenleg ez a két említett nagyon esélyes. Nagyjából véget is ért a sor. Van még Trent Richardson és Tannehill (akit eléggé lehúznak itt a siteon. Ami engem nem zavar, Newtont is lehúzták tavaly).

És ez még csak az első kör.
Mert ha másodikra csúszna Hightower, őt én személy szerint sokkal inkább tartom pozíció (need) kompatibilisnek, mint Kiflit. Hightower LILB, nekünk az kell, nem szükséges Kuechly szintű playmer RILB kettő. Arra ott van DJ. Hiába jobb Kuechly minden más csapatnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Azért a
Justin Houston - Luke Kuechly - Derrick Johnson - Tamba Hali

négy testőr sem hangzik rosszul.ulpianus
Az attol fugg...Nekem szarul hangzik 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Azért a
Justin Houston - Luke Kuechly - Derrick Johnson - Tamba Hali

négy testőr sem hangzik rosszul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
szvsz egyáltalán nem meglepő, bár nem tudom, Ő vagy DeCastro volna-e jobb pick ide..
én inkább DeCastrot gondolnám annak, micsoda fal lehetne az, Charlesék sírnának az örömtől

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Peter King Kuechlyt írta hozzátok...meglepőJanek
Ahhoz képest valóban, hogy Winston előtt OT volt azóta meg vagy DeCastro vagy DL. De igazából Kuechly logikus, és BPA játékos, amit Pioli szeret. Valamint benne van azon kevés első körös prospect közt, akiket meghívtunk egyéni edzésre. Ezért nem először van hozzánk írva, csak lehet azok nem ekkora hírverést kapó mockok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 740 — Apu ökölbeszorított keze
Peter King Kuechlyt írta hozzátok...meglepő

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Leigazoltuk Mikail Baker DBt (6-0, 205) . Aki tavaly hetedik körösként került a Ramshez, de lesérült. Nagyszerű visszahordó. Sztem STbe kellhet ,ha nem is elsőszámú visszahordóként. Mivel az újsütetű ST coach is a Ramsből jött (idén), logikus, hogy ő hozhatta magával. Nem kerül gyakorlatilag semmibe kipróbálni, megadták neki.
Anno Baker a Baylor egyetemen rekordot állított fel Kick returnerként 82 visszahordásból 1963 yardot elérve.
Extraként elkapót is játszott. 26 elkapásból 354 yards (13.6 átlag) és két touchdown eredménnyel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kelechi Osemele OT (Iowa State) privát edzésen vett részt. A nagydarab G/OT prospectet második körbe várják. Ő is multifunkciós a falban, tehát Piolinak kedvére való.
Nyilatkozott Pioli ehhez kapcsolódóan Albertről, és egy esetleges első körös OT draftról. Albert guard volt a drafton, de azóta bizonyította, hogy LOTként is a jobbak közt kell vele számolni. Megvan a posztja, és akkor a Chiefsnek is. Érthető, és Winston érkezésével ROTnek pedig biztos nem teszik át.

Egyébiránt Piolinak tetszik a draft felhozatal. Szte és Crennel szerint néhány poszton nagyon mély a draftclass. Nem zárkózik el egy esetleges csere lehetőségétől sem. Mivel jelenleg már pontosan lehet tudni, hogy adott picken hozott játékos mennyibe is kerül, nyitottabb mindenki a cserékre. Én teszem hozzá, hogy a #11es pick pnot tökéletes cserealap. Már nem megfizethetetlen, ha valaki feljön. De még nem túl olcsó, ha mi akarunk felmozogni.

Lilja mostanság szeret mindenről beszámolni. Most épp arról beszélt, hogy milyen jó, hogy kezdődnek az edzések. Mert ő úszott, boxolt, meg egy nagy gumikereket ütött kalapáccsal, de az nem volt az igazi. Rendes edzésre vágyik egy ideje.
El is kezdték az alapozást. Bowe, aki nem írta alá a taget, nem vesz részt rajta (nem egyedülálló jelenség).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Vizitált Kansas Cityben Ben Jones center (Georgia). Beleillik a Pioli által vallott OL draftolási hagyományba. Viszi második napon a második legjobb prospectet. Ő még jó játékos, de már nem túl drága. Ahogy emlékszem, Asamoah anno Iupati mögött volt második. Hudson esetében nem volt kiemelkedő első prospect, de Wisniewskivel versenyeztek az első helyért.
Ráadásként mind nagyon agilis, gyors játékos, illenek is ZB rendszerbe.
Jones 6'3 +303. Őt Konz előzi a listán, tökéletes második napos prospect, még elég jó+biztos pick, már nem túl drága. Annyiban is megfelel Pioli szokásainak, hogy nagyszerű guard csere is lehet belőle gyorsan, így oldva meg két poszton a back up kérdést. Harmadik körbe várható.

Érdekes számomra, hogy az első körös prospectek elfogytak (nem jön senki). Volt minden normálisabb mockban előforduló név. Nem túl sokan, aztán ennyi. Fejből Poe+Brockers+Cox+Kuechly+Tannehill+Richradson+DeCastro+Reiff+RG3 (combine alatt)+Jonathan Martin. És eddig Pioli az első körben húzott embereit személyesen is felkereste. Volt szó (minden csapatban, itt is) le- meg feltraderől, de ennek sok jele egyelőre nincs.

Értelme leginkább Tannehill esetében lehet. Elvinni a Miami elől. Azért azt látni kell szvsz, hogy a Miami OC Mike Sherman edzette és nevelte fel Tannehillt. Értem, hogy el akarják vinni előle. Azonban ez fordítva még inkább igaz. Amennyiben nem viszik, és ő sem, akkor mi van? Utána, hogy bent hagyta (1/8), aki mindent tud róla, adni egy 1/11et érte elég érdekes lenne. Előtte vinni sokkal kevésbé (bármilyen logikátlan elsőre, hogy a feltrade elfogadhatóbb ár).
Olyan, hogy KC példával éljek, mint amikor a Chiefs, és így az OC Weis nem vitte Clausent, akit az ND egyetemen nevelt fel. Nekem ez ugrott be elsőre legalábbis. Aztán csúszott is lefelé, mint a lavina. Weis kérte a Clausen draftot a második körben, de elsőben nem (Clausen Top10es prospect volt). Annyira azért nem harcolt érte. És ez sokaknak bizony piros lámpa.
Nem hiszek a "Tannehill minden áron" pickben egyelőre. Csak leírtam, sztem mi az értelme. De akár komolyat is csúszhat végül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 740 — Apu ökölbeszorított keze
köszönöm

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Mibe fáj egy bérlet és itt is örökölni lehet mint néhol más sportágakban?Janek

--------------------------------------------------------------------------------------------


Más. Trumaine Johnson CB (Montana) vizitálni fog a csapatnál. Nagy (6'2+205), fizikális corner (35.5-inch vertical jump), mint Carr volt például (és hasonlóan képezni kell, bár nem annyira nyers). WR is volt, IT képes. Visszahordásra is használható, jól mozog nyílt terepen a labdával. Futás ellen a méretét kihasználja, ráadásul megbízhatóan+keményen szerel. Bár a Jammelésben lehetne erőszakosabb, itt ki fog jönni a rutintalanság komolyabb ellenfelekkel szemben. Második körbe várják, inkább a benne rejlő lehetőség miatt. Egy-két év alatt Emmitt Smith (DB edző) komoly játékost faraghat belőle is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 740 — Apu ökölbeszorított keze
Mibe fáj egy bérlet és itt is örökölni lehet mint néhol más sportágakban?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Chiefs vezetősége minden éves bérlettel rendelkező szurkolójának egy ingyen Nike mezt juttat el. Mindenki maga választhat rávarrandó nevet (a sajátját is akár) és számot.

Más.
Prospect vizslatáson Cyrus Gray volt soron. Az 5'10 magas 206 font súlyú támadó 40 yardon 4.47et mutatott. Ráadásul jól kap el, tehát sokoldalú játékos. Harmadik-negyedik körre jósolják.
NT poszton a minap vizitált a Bama NT Josh Chapman. Gyakorlatilag minden NT prospect a pakli részét képezi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A hivatalos KC Chiefs oldalon lehet tippelni a draftra. Elég első körben nevet, másik kettőben a posztot eltalálni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Továbbra is érdeklődünk egy slot WR iránt. A sérülése (szétszakadt ACL) miatt csúszó Ryan Broyles WR Oklahoma (5'10 188) elég jól játszott a bemutatón. Harmadik-negyedik körbe várható ezzel jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Brandon Brooks OL (Miami - Ohio) privát edzésen vett részt KCben. ŐT nem hívták meg a Combinera vagy a Senior Bowlra, ellenben 2.-3. körös prospect. Mivel hatalmas méretéhez képest (6'5+346) igen gyors, atletikus. Mindenképp le kell adnia a súlyából, főleg ha Zone Blokkot akarnak vele játszatni. Azonban a Centert kivéve mindent játszott már, elég sokoldalú, amit Pioli kimondottan szeret egy játékosban. Ráadásul jelenleg ez fontos szempont egyébként is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Eddie Kennison, kiváló egykori (magányos harcos Gonzoval) WRünk új munkahelyet találat. A Kansas City Command AFL (arénafoci) csapatnál lesz "Director of Operations". Fogalmam nincs ez milyen munkát jelent pontosan, de jól hangzik. Sok sikert Eddie!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Marvin McNutt WR (Iowa) is vizitre érkezik Kansas Citybe. Róla már volt szó, én szeretném ha befutna. Az Iowa edzője Kirk Ferentz kiváló kapcsolatot ápol Piolival. Nekem egyik kedvenc egyetemi edzőm. Pro Stlye offenset visz, nagyon is jól. Nagyszerű játékosokat képez. Azt külön érdemes megemlíteni, hogy OL guru, ami kihatással van a WR+TE posztról érkezők blokkolási tudására is.
McNutt elég nagy és erős is ráadásul. 6'2 1/2, és 212 font. Átlagosan gyors (4.45), viszont nem elég robbanékony. Megbízható elkapó (82 elkapás, 1315 yard 12 TD seniorként). Jól futja a routeokat, jó a keze. Nem parádézik, mint Baldwin vagy Bowe, de elkapja amit kell. Jól és erősen blokkol, hajt a meccseken.
Ideális possession cserejátékos minden szempontból. Ötödik körbe várják, én negyediket sem sajnálnék rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
PFF-ék értékelték a draftjaitok 2008-10 között:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/10/draft-grader-kansas-city-chiefs/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...