Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Raiders89
Leinart lezúzását jól láttad,elég durvát kapott a falembertől!Az ujjáról én is már csak akkor "értesültem" amikor levitték az öltözőbe!

BMG
Bár én sem értem teljes egészében a szitut,pláne,hogy preseason meccsről van szó!
Max amit eltudok képzelni (bár nagyon nem szeretném ha ez a forgató könyv lenne) az az,hogy esetleg Lechler nincs olyan állapotban és DA nem bízik 100%ban az előbb utóbbi bevethetőségében és forszírozza Kinget,hogy szerezzen tapasztalatot!Remélem nem ez van a háttérben és Lechler okés lesz seasonre!



több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jah, szar minőségben láttam, úgy tűnt nekem, hogy Ausberry. Leinartos részt meg félkómába láttam, úgy rémlett, hogy sisakkal telibeverték a fejét.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Leinartnak a mutatóujja sérült - nem a dobó kezén -,de kocsival vitték le!
Ford a második félidőben mankóval mászkált.
És nem értem, miért nem próbálkozunk 4. kísérlettel. Volt egy rakat 4&1 szituáció, és mindig puntoltunk...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Raider89
Sajnos CP int-t DHB droppolta.Magas volt,megpróbálta leszedni s a végét tudjuk.Igazából egyikőjüknek sem írható be,a felpattanó lasztik mindig szerencsétlenek.

Leinart-nál még emlegették az ujját is mint sérülés asszem (mondjuk ha jól vettem le akkor nem a dobó kezén)


Viszont ami minden Nation szurkolónak tetszhet és biztató azaz,hogy 2 meccs alatt összesen 9 bünti 64 yardért ami tavalyhoz képest hatalmas javulás!
Tekintve azt is,hogy csak a Cardináls maga csinált 10 bünti 103yard.



több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Leinart is kapott egy szépet, sztem tuti az agyrázkódás.
DMCn látszott, hogy ha elkapja, akkor nincs aki megállítja, de nagyon látszik rajta az is, hogy régóta nincs játékban. Remélem szezon kezdésre formába lendül és gyilkolni fog. A CP pick sztem nem teljesen Palmeren múlt, igaz bedobta 2 védő közé, de ha jól láttam Ausberry dropolt (talán kicsit elé is ment a labda) felpattant a kezéből és Rhodes behúzta.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Összegezve a látottakat tetszett,hogy többet lehetett látni a kezdőkből.De majd a Lions elleni meccsre leszek igazán kíváncsi!D.A. elmondása alapján arra már készül némi game plane valamint az után már várható némi szűkítés is!

Ami a Def-t illeti akár a 1. akár a 2. team volt fenn nagyon ott voltak!Folyamatos nyomás alatt tartották a Cardinals O-t.S azt hiszem a safty és def td is híven jelzi mindezt!Persze még vannak olvasási és kommunikációs hibák pl a Skelton +fb td össz játékánál,hogy senki nem vette fel az fb-t!
A D line zsír,habár most a 2ik d line főleg középen (Hamilton,Bilukidi) sikerült némiképp kivenni futás ellen.
Az Lb is szépen dolgoztak. Külön kiemelendő Wheeldher,Burris rookiként,Ihenacho.
A secondary-nél meg Mitchell szépen játszott ismét s a nagy meglepés Chekwa!
Viszont DVD teljesítményével nem vagyok kibékülve!Elvileg TC-be Bartell helyén nagyon szépen teljesített és ez valahogy nem akar megnyilatkozni meccsen egyenlőre.Többek közt ezt feszegette Paul Gutierez is a Csnbay insider riportere is!

Az Off hát igen, felemás amit idáig láthattunk tőlük. Ami bizakodásra ad okot,hogy jobbak voltak mint a Cowboys ellen de még most is nehezünkre esik befejezni a drive-t. 😕
Az O line rendben van. Szerintem Parsons szépen helyettesítette Whiz-t!Persze nem egy szint de nem volt gond!Viszont véleményem szerint meg van az első 2 tiszta cut Ed Wang aki úgy nézet be a Cowboys ellen egy stunt-t ahogy azt def kordinátorok optimális esetként mesélnek és Haslam!Folyamatosan kiveszik a játékból és nagyon sok nyomást kap róla Pryor és Leinart is!pl tegnap a cut blokk aminél egyszerűen lefeküdt aludni az lb elé anélkül,hogy hozzá ért volna futásnál!Kicsit gáz.
McFadden zsír csak bírja ki!Goodsonak nem igazán akar kijönni a lépés!Viszont ezzel szemben szerintem fix a helye Millernek az 53ba, nem Bush de megteszi! 😊
Kíváncsi leszek DHB-re idáig nagyon jegeljük.Viszont Streater szépen dolgozik!Sajnos ezzel párhuzamosan Criener beszürkült?Remélem csak szoknia kell a légkört!

Annyi fix az eddigiek alapján,hogy a két fő csapatrész közül egyenlőre a D-nek sikerült jobban átvenni az új sémát!Szóval Off előre a practice fieldre!



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Fucu
Igen Carmona és King is rendben van, ami a rúgó erőt illeti csak még nagyon inkonzisztensek! PL 35yardos field goalt kihagyta a Cowboys ellen Carmona!
De ők a jövő zenéi szóval még belefér!



több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eddy Carmonanak sincs gyenge lába 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát az O nincs a helyzet magaslatán, az Arizona másodvonala ellen sem sikerült a TD. Nagyon kell Wiz a falba. Legalább Janikowski jól végzi a dolgát.
Goodson szerintem agyrázkódást szenvedett a második fumble-nél.
Nagyon sok a hiba...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A DL jól játszik, csak összejött a safety.
A passzok lassan beindultak, de a futás nagyon döcög, és Ford is lesérült.
8-7 ide.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/17/raiders-quest-for-new-stadium-begins/

Mozgolódás új stadion ügyben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rolni
De azért nem kérném Witten bátyó helyett 😊Cubehead
😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Rolni
De azért nem kérném Witten bátyó helyett 😊



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tst
Konkréten begyalulta a pályába,kb úgy nézet ki az eset,mint egy ncap törésteszt! 😊
Mindenesetre jobbulást Witten-k!

Van egy új csapat tagunk az amúgy is "szűkös" keretünk be!
LB Korey Bosworth #97Cubehead
Hát azért nem volt az akkora ütközés 😊
Meg is lepődtem, h lesérült tőle Witten...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Tst
 www.youtube.com/watch?v=O2UDtTAbQ2c



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Tst
Konkréten begyalulta a pályába,kb úgy nézet ki az eset,mint egy ncap törésteszt! 😊
Mindenesetre jobbulást Witten-k!

Van egy új csapat tagunk az amúgy is "szűkös" keretünk be!
LB Korey Bosworth #97



több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
LB sorban Wheeler-ről valamelyik beatwriter azt írta, h az offseason legjobb érkezője lesz\lehet. McClain amíg fenn volt jól helyezkedett, Wittent szépen lefektette, lehet bizakodni. Burris egész jól mozgott, de azért DA is lenyilatkozta, h sokat kell még fejlődnie. Curry visszatérése azért kell majd.

Rolni
Most olvastam itt jobbra:
A tight end a hétfő esti Oakland Raiders elleni összecsapáson lépsérülést szenvedett egy Rolando McClainel való ütközés után. Az előszezon során már biztosan nem lép pályára és még az alapszakasz első találkozóján való részvétele is kérdéses.

Tényleg jól lekaphatta! (Nem láttam a meccset)
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Leinart hogy muzsikál nálatok? Kíváncsi leszek rá hogy mit mutat.silent7939
Leinart az edzéseken és az előszezonban mindig jó, csak az éles meccseken szokott elfogyni a tudománya.deyell
most a Cowboys ellen sem volt éppen HoF formában.Amadeus91
Mindenképp jobb, mint Boller.BMG
nyilván a semmit nem nehéz überelni. 😀
Amadeus91
De nem is könnyű! 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Leinart hogy muzsikál nálatok? Kíváncsi leszek rá hogy mit mutat.silent7939
Leinart az edzéseken és az előszezonban mindig jó, csak az éles meccseken szokott elfogyni a tudománya.deyell
most a Cowboys ellen sem volt éppen HoF formában.Amadeus91
Mindenképp jobb, mint Boller.BMG
nyilván a semmit nem nehéz überelni. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Leinart hogy muzsikál nálatok? Kíváncsi leszek rá hogy mit mutat.silent7939
Leinart az edzéseken és az előszezonban mindig jó, csak az éles meccseken szokott elfogyni a tudománya.deyell
most a Cowboys ellen sem volt éppen HoF formában.Amadeus91
Mindenképp jobb, mint Boller.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Leinart hogy muzsikál nálatok? Kíváncsi leszek rá hogy mit mutat.silent7939
Leinart az edzéseken és az előszezonban mindig jó, csak az éles meccseken szokott elfogyni a tudománya.deyell
most a Cowboys ellen sem volt éppen HoF formában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
Leinart hogy muzsikál nálatok? Kíváncsi leszek rá hogy mit mutat.silent7939
Leinart az edzéseken és az előszezonban mindig jó, csak az éles meccseken szokott elfogyni a tudománya.

choose life
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Leinart hogy muzsikál nálatok? Kíváncsi leszek rá hogy mit mutat.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Black Adder
Persze nem garantált tőle a siker de azért jobb ha olyan a mentalitása! 😊
Pryort meg ahogy írtad is majd meglátjuk,persze szurkolóként mindig is van egy kis hype a részére 😊!De majd elválik mi lesz belőle!Egyenlőre várom a pénteket,hogy mire lesz képes Kolbiék ellen!
Cubehead
Kolbi ellen nem fog játszani mert neki a 3.-4. playnél "beszakad" majd a körme és lecserélik 😊
Bár ha szerencséje lesz akkor akár még a kezdők ellen is játszhat, mivel Whiz azt nyilatkozta hogy ha nagyon balfaszkodik az első sor akkor végigjátszatja velük a meccset...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Black Adder
Persze nem garantált tőle a siker de azért jobb ha olyan a mentalitása! 😊
Pryort meg ahogy írtad is majd meglátjuk,persze szurkolóként mindig is van egy kis hype a részére 😊!De majd elválik mi lesz belőle!Egyenlőre várom a pénteket,hogy mire lesz képes Kolbiék ellen!