Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Megvan a hivatalos cut lista.
12 embert küldtünk el!

LB Korey Bosworth
DE Mason Brodine and Wayne Dorsey
S Aaron Henry and Chaz Powell
CB Terrail Lambert
WR Thomas Mayo and DeAundre Muhammad
QB Kyle Newhall-Caballero
FB Manase Tonga

Waived
FB Rashawn Jackson (hip)
OT Ed Wang (shoulder)

Péntek délután 3ig kell 53ra szűkíteni a rostert!

Csodálkozom amúgy,hogy Haslam megúszta az első szűkítést! Mind Tonga mind a két saftie többet nyújtott,mint ő.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én Goodson-t is olvastam már kinti fórumokon...

Illetve Mcgee, azokon túl akit te is írtál, de én azért megvárnám a hivatalos listát!Bruce
Goodson-t miért?Amadeus91
Egyelőre ilyen rumour mill-t sejtek a dologban, de azt írták, hogy a fumblicitisze miatt. Egyébként kétlem, hogy a sérülékeny futókkal (Jones és DMC) úgy mennénk neki a szezonnak, hogy kivágunk egy potenciális 2.-3. számú futót.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Én Goodson-t is olvastam már kinti fórumokon...

Illetve Mcgee, azokon túl akit te is írtál, de én azért megvárnám a hivatalos listát!Bruce
Goodson-t miért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én Goodson-t is olvastam már kinti fórumokon...

Illetve Mcgee, azokon túl akit te is írtál, de én azért megvárnám a hivatalos listát!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nincs hivatalos keretszűkítési lista még, de twitter és egyéb infók alapján eddig:

Cuts (so far)
S Aaron Henry
DB Chaz Powell
OT Ed Wang

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én láttam már pár Lions meccset és egy olyan volt csak amikor Matt nem passzolt szinte semmit Megatron felé, akkor Revis lenullázta. Most többször is szabadon volt, mégsem ment a labda oda. Sztem kipróbáltuk, hogy mit tudunk ha őt lefogják. Múlt héten 110yardot csinált másfél negyed alatt a Ravens kezdő D ellen...
Staffordnak nincs baja, csak megijedt mert megütötte a bal kezét. Ha ez éles meccs akkor visszajött volna.Bazzani
ez a verzió már elfogadhatóbb lenne, mint a ne tegyük oda magunkat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én láttam már pár Lions meccset és egy olyan volt csak amikor Matt nem passzolt szinte semmit Megatron felé, akkor Revis lenullázta. Most többször is szabadon volt, mégsem ment a labda oda. Sztem kipróbáltuk, hogy mit tudunk ha őt lefogják. Múlt héten 110yardot csinált másfél negyed alatt a Ravens kezdő D ellen...
Staffordnak nincs baja, csak megijedt mert megütötte a bal kezét. Ha ez éles meccs akkor visszajött volna.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Annyit azért hozzátennék a gratula mellé, hogy az elsőszámú offense-ünk marhára nem akarta sztem kiadni magát. Stafford 0 passz Megatron és Titus felé. Hmmm... Aztán Matt hamar le is jött.
A csere D-t viszont valóban sikerült halálra szopatni.
Bazzani
Hát Te tudod...többet vártam én is tőletek...
Lehet ilyen jó volt a cover rajtuk 😊
Az meg milyen dolog, h nem akarják kiadni magukat??
Stafford megsérült nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ezt legalább nem testtel kapta - nem a sajátjával. 😊
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
DHB remek elkapást mutatott be, talán beérik mint #1 WR...Rolni

choose life
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyit azért hozzátennék a gratula mellé, hogy az elsőszámú offense-ünk marhára nem akarta sztem kiadni magát. Stafford 0 passz Megatron és Titus felé. Hmmm... Aztán Matt hamar le is jött.
A csere D-t viszont valóban sikerült halálra szopatni.

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
wow Pryor wow Criner... talán még is lehet jövője Pryornak.. elég magabiztos volt, és jól pörgött végre😊



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Palmer nem is tudom mire gondolt az elsőnél, amikor hátrálás közben bedobta középre... Pryor nem volt rossz, van benne spiritusz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na lássuk a medvét!

Nem volt rossz.
QB:
Palmer továbbra se túl bíztató nekem. Ezeket a kurva INTeket nem tudja elhagyni...ráadásul az első INT abszolút az ő hülyesége volt...INTeket leszámítva viszont rendben van, de az meg nem sokat ér magában...

Pryor végre játszott egy jót! 2 TD passza nagyon rendben volt és volt még pár jó passza megoldása, de azért még jócskán project marad...futásai nagyon rendben voltak, de ezt tudtuk...

DMC továbbra is jól néz ki...blitz pick upban is top RB sztem...

T.Jones jól nézett ki nagyon. Nagyon gyors, fürge és jól olvasta a dolgokat.

Goodson rendben volt, de sztem #3 lesz Jones mögött...viszont nem hiszem, h lesz veterán RB igazolás

Reecetől sokat nem láttunk, de volt szép blokkja...

Owen egyértelműen Tonga előtt van már...

Myersnek volt csúnya droppja, de aztán voltak jó elkapásai is. Ő lesz a kezdő és rendben lesz.

Ausberry nem sokat tett hozzá, sztem Gordon többet fog időben pályán tölteni szezonban...

Első OL rendben volt, Brisiel 2 büntije nem tetszett, mondjuk Suh volt vele szemben...Parsons nagyon rendben lesz mint back up C...akkor sem kell beszarni ha játszania kell...

2.OL bal oldala rendben volt Barksdale és Bergstrom jóvoltából

DHB remek elkapást mutatott be, talán beérik mint #1 WR...

Streater nem értem, h lett UDFA...eddig parádés igazolásnak tűnik...

Criner 2 remek akciót lebonyolított, de volt rá vagy 2 dropja is sztem...5. számú WRnek azonban így is remek lesz...

McGee simán kijátszotta magát a keretből sztem...

DL pörgött, Houston kurva jó eddig, Kelly rendben van, kár volt a roughing the passerért. Tollefson nagyon jó volt. Cserék közül Cumbie volt jó. Lehet Hamiltont PSbe taszítja és rosterre kerül?

LB sor játéka tetszett. McClain, Wheeler jól játszott, Burris továbbra is rookie, de bíztató...Ihenacho sztem rosterre rakja magát szép lassan...Goethel rendben lesz mint back up MLB, ha nem sérül le.

CB sorban azért voltak bénázások...Bartell és Spencer többnyire rendben volt ami bíztató. Ez a mostani nekik jó főpróba volt. DVD jobb volt mint eddig pre-meccseken, de még van helye fejlődésnek...Chekwa kicsit sokat szabálytalankodik...Lee egész jól mozgott.

S négyesünk nagyon rendben van sztem. Huff-Branch nagyon jók lesznek.

Jano fuck you...hogy tudta azt kihagyni...sérülése azért remélhetőleg nem komoly, bár a kis mehikói most szépen játszott. Shane tényleg rozsdás volt, ahogy mondta is...

Visszahordásaink szarok és a protection is gyenge nagyon sztem...félek az ST egységtől kicsit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt pedig olvashatsz a Zone blockingról magyarul. Döme jóvoltából, aki pont Raiders rajongó, tehát jövőbelátóan írta. 😀ulpianus
Professzionális cikk!

Najó, ami ésszel meg tudással azért kicsit más lenne, de annyira nem fogom a fejem mint vártam. 😀
Döme
Ha végeztél a játékosok felvitelével, aktualizálhatod nyugodtan 😀

több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Kíváncsi leszek rá mindenesetre.Mind rátok mind ránk, meg arra is,hogy szezon közben a két találkozónkon melyik O tudja majd inkább játszani a játékát (ráerőltetni) a másik D-re.
Annyi fix,hogy az Afc West-be komoly futó teljesítmények születhetnek majd.



több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Itt pedig olvashatsz a Zone blockingról magyarul. Döme jóvoltából, aki pont Raiders rajongó, tehát jövőbelátóan írta. 😀ulpianus
Professzionális cikk!

Najó, ami ésszel meg tudással azért kicsit más lenne, de annyira nem fogom a fejem mint vártam. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A felvételen egy külső futás látható.
A "1 cut&go" a ZB belső futásaira van kitalálva (Inside Zone), bár nyilván outside is működtethető. (Én például teljesen külön, "harmadik"nak szoktam tekinteni az off tackle futásokat (minden rendszerben), de alapból az is külső futás.)

A Houstonban alkalmazott szisztémát nemsokára megtekintheted akár a Chiefs játékában, mert Daboll (OC) kijelentette, hogy akár alapelemként kipróbálja/beépíti.
Eric Winston (az új ROT) kiemelte, hogy neki ez nem új elem, ő ugyanis Houstonból jött. Jól is megy neki eddig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ulpianus
Bocs ez ma egy ilyen napom!Ma már ez a második olyan hozzászólásom amikor nem teljes egészében fejezem ki magam és emiatt félre értenek!
Bocs még egyszer!
Ismerem a ZBS-t és tudom,hogy a falemberek zónán alapuló blokkolási sémája,amely sűrűn a második szintre is kiterjed!
Köszönöm a linket mindenképpen megolvasom majd ahogy időm engedi.Amúgy jó pár cikket olvastam már erről a rendszerről (személy szerint rokonszenvezek vele).pl a bowl.hu elődjén is volt egy magyar nyelvű cikk erről de bőven van fenn a netten is angolul.
A one cut and go-t meg úgy értettem,hogy a mi futóink (McFadden és T.Jones) képességeit tekintve a Zbs-l kombinálva nagyon is életképes és Knapp által is preferált párosítás.
Amúgy itt van egy dolog ahol viszont ellent kell,hogy mondjak Neked.Ugyanis a Texans játékát megnézve nem egyszer lehetett olyat látni,hogy Arien Foster pont ellentétesen vág vissza (amikor a def jól olvasta a play-t és szépen tolódott az Olone-l) akkor nem egyszervolt látható,hogy vissza vág ellentétesen és az üres területet támadta.

PL:
 www.youtube.com/watch?v=y6E3YUdrf3c&feature=related



több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Bruce
Bocsi ha félre érthető voltam.Én sebesség alatt mind a robbanékonyságot,mind az irányváltási képességét értettem T Jones-nál!S ezért is írtam,hogy fekhet neki a zbs hisz "one cut and go" a lényege!Cubehead
A ZBSnek egyáltalán nem a one cut&go a lényege. Az egy futási stílus, annyit jelent, hogy egy irányváltást engedélyeznek a futónak az eredetileg tervezett lyuk helyett, és az sem lehet a pálya másik oldala, hanem leginkább egy lyukkal arrébb. (Más kérdés hogy mennyire fogja ezt használni a Raiders?)
A LOSt (pontosabban az OL (még pontosabban a blokkolók) vonalát) átlépve kell érteni. Aztán a "szabály" érvényét veszti, mélyebben már lehet kacskaringózni a yardokért.

Itt pedig olvashatsz a Zone blockingról magyarul. Döme jóvoltából, aki pont Raiders rajongó, tehát jövőbelátóan írta. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce
Bocsi ha félre érthető voltam.Én sebesség alatt mind a robbanékonyságot,mind az irányváltási képességét értettem T Jones-nál!S ezért is írtam,hogy fekhet neki a zbs hisz "one cut and go" a lényege!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a ZBS rendszerben (sőt a többi rendszerben) nem elsősorban a sebesség a döntő tényező, hanem a blokk olvasási képesség, játékintelligencia, robbanékonyság és a mozgékonyság. A sebesség inkább open fielden jön ki, de odáig el kell jutni és ahhoz a sebesség nem igazán segít.
De ezen persze lehet vitatkozni.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Edzői rangsorban sztem nagyon elhamarkodottan, indokolatlanul előre került Dennis Allen, de legyen igazuk 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jzzdlnoaioikqe5huyhv
NFL Head Coach Power Rankings
New England Patriots chief Bill Belichick heads Around the League's head coach power ranking series, but which first-time coach finds himself "knocking on the door"?


Kezdők elvileg egész első félidőt nyomják és még lehet 3.ra is kijönnek. Jó lesz látni!

Knapp amúgy azt nyilatkozta, h eddig elégedett azzal amit O-tól látott, bár tudja, h ez nem látszik a scoreboardon feltétlenül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Newhall-Caballerot a kezdőbe!!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ha értesüléseim nem csalnak akkor a szombati Lions elleni meccsen a kezdők relatíve sokáig lesznek fel (várhatóan egy teljes félidőt). Ennek oka az offense eddigi döcögése és felakarják mérni a valós tudást.Erősíteni akarják a drive-k befejezését!

Valamint többet láthatunk majd Pryor képességeiből is.Mert bár Leinart jól van de várhatóan nem fog játszani a Linos ellen.Így Pryor viszi majd a second offense-t harcba!Meglátjuk,hogy jobb fallal és elkapókkal mire megy!

Itt jegyzendő meg,hogy elvileg a jelenlegi 4ik számú QB-t is látni fogjuk pályán,mint 3ik offense qb-ja értelemszerűen!

Látható lesz T. Jones is akinek a sebessége végett szintén nagyon fekhet a ZBS rendszer!

Ami még említésre méltó,hogy a sérülések végett és Streater first offense-be kerülésével Eddie McGee több rep-t kapott a tc elmúlt 17ik napján.Def oldalról Stupart volt műsoron az eddigiekhez képest több rep-l.