Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
First team D, DVD, Mitchell, Stupar voltak jók...ennyi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Figyeljétek meg,hogy holnap azaz ma minden cikk az 53as rosterről és Pryor bénázásáról fog szólni a kinti sajtóba a Raidersel kapcsolatban.
Persze arról egy sprs sem lesz,hogy múlt héten kapott védelmet a flatol meg,hogy volt futó játékunk és,hogy Knapp is rendes játékokat hívott (megfelelően keverte őket) s,hogy akkor 2ik csere WR (Criener,Streeter) voltak az elkapói s nem McGee és Calswer.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért ha négy ember mellé bemegy egy csere, aki kicsivel rosszabb képességű, nem biztos hogy olyan rosszul teljesít, azért van így most, mert mindenki egy kicsit rosszabb és így együtt még rosszabbnak festenek.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csere OL egy vicc...
ha kidől vki az első sorból komoly bajban leszünk...
Pryornak semmi ideje nincs...
Bergstrom sem tettszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Hát igen Stupart azt durván benézte,viszont pont azután kapta magát össze az én észrevételeim alapján.
Amúgy asszem 9yardot nyelt akkor be.

Ahogy írtad a second DL futás ellen gagyi volt viszont rushba egész rendben voltak már ami a backfieldre jutást illeti.
Talán a szünetben rendet tesznek a futással kapcsolatban is a fejekben.



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Offense:

WR
Session egész rendben volt.
Calswer szépen kijátszotta magát az 53ból csak úgy mint a Lions ellen McGee.
OL
Viszont Barksdale szépen bebiztosította a helyét.2team Lt-t játszott és szépen dolgozott.
Haslaam még mindig béna,nem értem,hogy a 75-be hogy maradhatott.Ehhez képest az SI.com-n 53ba írták cserének.Ennyi erővel én is lehet akkor "belsős szak újságíró 😊"
Rb
Goodson is nagyot játszott idáig.Láthatunk tőle pár szép futást és a passz blokkot is!


Defense:

DL
LaMaar egy BEAST 😊!
Crawford és Cumbie is rendre backfielden volt.
Desmond pedig ha így folytatja a rendes szezonba is akkor kinéz neki egy új szerződés!
LB
Miles Burris kezd a személyes kedvenc rookiem lenni.Ma is nagyon szépen játszott, jól olvasta a play-t és folyton labda körül volt.
Ichenacho is megszilárdítani látszik a helyét az 53ba.
Stupart is szépen, jól olvasva játszott de rá még ráférne némi izom,hogy igazán érvényesülni tudjon!
DB
DVD és a csere S-k (Mitchell,Giordano) gyönyörűen dolgoztak.
Underwood is villantott,talán sikerül neki bekerülni a végső keretbe.

ST

Lee nagyon szépen fogta meg a visszahordásokat,talán oda ér az 53ba.
Viszont könyörgöm a saját visszahordásainkkal csináljunk valamit ha mást nem legalább Toucback-t gyártsunk.Szinte az összes pontja az első félidőben a Seahawksnak ST vissza hordás hibából ered.Cubehead
Stupar azért nagyon csúnyán benézte az egyik futást...
Crawford-Cumbie-Christo-Tollefso DL rakás fos futás ellen...
Lee elvileg nickel CB leszlehet, így igen valószínű, h 53ba lesz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Rolni
Egyet értek bár azért halkan megjegyezném,hogy maga a play hívás sem a jól megszokott Knapp féle keverem a kártyát!Sokkal inkább egy konzervatív két futás egy passz.
Valamint azt is nézd meg,hogy a 2team Oline jobb oldala (főként Haslam) egy nagy 0.S így rendre zargatják az irányítónk!



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Offense:

WR
Session egész rendben volt.
Calswer szépen kijátszotta magát az 53ból csak úgy mint a Lions ellen McGee.
OL
Viszont Barksdale szépen bebiztosította a helyét.2team Lt-t játszott és szépen dolgozott.
Haslaam még mindig béna,nem értem,hogy a 75-be hogy maradhatott.Ehhez képest az SI.com-n 53ba írták cserének.Ennyi erővel én is lehet akkor "belsős szak újságíró 😊"
Rb
Goodson is nagyot játszott idáig.Láthatunk tőle pár szép futást és a passz blokkot is!


Defense:

DL
LaMaar egy BEAST 😊!
Crawford és Cumbie is rendre backfielden volt.
Desmond pedig ha így folytatja a rendes szezonba is akkor kinéz neki egy új szerződés!
LB
Miles Burris kezd a személyes kedvenc rookiem lenni.Ma is nagyon szépen játszott, jól olvasta a play-t és folyton labda körül volt.
Ichenacho is megszilárdítani látszik a helyét az 53ba.
Stupart is szépen, jól olvasva játszott de rá még ráférne némi izom,hogy igazán érvényesülni tudjon!
DB
DVD és a csere S-k (Mitchell,Giordano) gyönyörűen dolgoztak.
Underwood is villantott,talán sikerül neki bekerülni a végső keretbe.

ST

Lee nagyon szépen fogta meg a visszahordásokat,talán oda ér az 53ba.
Viszont könyörgöm a saját visszahordásainkkal csináljunk valamit ha mást nem legalább Toucback-t gyártsunk.Szinte az összes pontja az első félidőben a Seahawksnak ST vissza hordás hibából ered.



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
O egy rakás szar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Első 6 play futás,ráadásul kétszer ugyanazt a poént akartuk eladni!EZ MOST KOMOLY?????



több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Hát Palmer szerintem is kérdéses.Azért remélem,hogy valami normális teljesítményt össze tud dobni.

Viszont Pryort én még közel sem temetném (ha egy Tanenhill,Weeden kezdhet pláne nem).
Ráadásul a Lions ellen lehetett látni,hogy neki fekszik az új offense séma.(persze még bőven van mit tanulnia,meg gyakorolnia de sikeres lehet benne)
S azt se feledjük,hogy igazából ez az első igazi ROOKIE éve ahol tanulhat (tavaly QB edzőnk sem volt és DeFillipo zsír edző).
Valamint vegyük figyelembe azt az elszántságról és munka morált amit idén a preseasonbe tanúsított,amivel kivívta Rich Gannon segítségét is.

Szóval röviden a potenciál benne van,hogy komoly játékos legyen és akar is ellentétben anno JMR-l.
Cubehead
szerintem is. Pryor egy egészséges DMC-vel, sokat futva teljesen korrekt qb lehet. Mondjuk okosabbak lehetnénk ha látnánk éles meccsen is, ezért mondtam csak, hogy ha tényleg kuka lenne a szezon akkor kapjon lehetőséget ő is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Hát Palmer szerintem is kérdéses.Azért remélem,hogy valami normális teljesítményt össze tud dobni.

Viszont Pryort én még közel sem temetném (ha egy Tanenhill,Weeden kezdhet pláne nem).
Ráadásul a Lions ellen lehetett látni,hogy neki fekszik az új offense séma.(persze még bőven van mit tanulnia,meg gyakorolnia de sikeres lehet benne)
S azt se feledjük,hogy igazából ez az első igazi ROOKIE éve ahol tanulhat (tavaly QB edzőnk sem volt és DeFillipo zsír edző).
Valamint vegyük figyelembe azt az elszántságról és munka morált amit idén a preseasonbe tanúsított,amivel kivívta Rich Gannon segítségét is.

Szóval röviden a potenciál benne van,hogy komoly játékos legyen és akar is ellentétben anno JMR-l.



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha mindenki szar lenne kezdőnek, akkor miért "future QB" lenne a megoldás? Attól a kezdők szarok maradnának...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még el sem kezdődött a szezon, kinn már most a 2013-as draftról és QB pickről beszélnek az emberek 😊Rolni
minek QB pick? Ha Palmer olyan katasztrófa kezdjen Pryor, ha minden mindegy a helyzet, akkor legalább ő rá ragadjon valami.Amadeus91
Azon megy az agyalás, h Palmer idén lebőg majd az új rendszerben, Pryor meg sose lesz kezdő QB szint és ezek miatt első körben kell QB of the future pick...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Még el sem kezdődött a szezon, kinn már most a 2013-as draftról és QB pickről beszélnek az emberek 😊Rolni
minek QB pick? Ha Palmer olyan katasztrófa kezdjen Pryor, ha minden mindegy a helyzet, akkor legalább ő rá ragadjon valami.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még el sem kezdődött a szezon, kinn már most a 2013-as draftról és QB pickről beszélnek az emberek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cooley természetesen felmerült hozzánk is...ha egészséges egy próbát megérne sztem.
Rolni
nem szoktam olvasni ezt a topicot, (bocs hogy most szólok hozzá), de Cooley azért távozott tőlünk 'megegyezéssel', mert szeretne még no1. TE lenni akárhol, ha ez nem jönne össze neki, akkor biztosan nem fog máshol kispadra ülni, mint a Redskins. Hatalmas nagy közönség és 'játékoskedvenc'.
(én nem mondanám rá, hogy inkább elkapó, nagyon jól blokkol, az állóképességével/egészségével voltak mindig gondjai)sapka
Köszi a belső infót!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt egy tippelés Steve Corkran-tól az 53-ra:

 www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/08/29/predicting-raiders-53-man-roster/

mondjuk tuti lesz meglepetés, mert mindig szokott lenni, kíváncsian várom mi lesz az.
Underwood-ra leszek kíváncsi még, hogy ő megkapja e a roster spotot, mert ugye ő tud játszani CB-t is és így két legyet üthetnénk egy csapásra. Meg így hogy Parrish itt van, így McCann nem biztos hogy bennmarad mint visszahordó.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cooley természetesen felmerült hozzánk is...ha egészséges egy próbát megérne sztem.
Rolni
nem szoktam olvasni ezt a topicot, (bocs hogy most szólok hozzá), de Cooley azért távozott tőlünk 'megegyezéssel', mert szeretne még no1. TE lenni akárhol, ha ez nem jönne össze neki, akkor biztosan nem fog máshol kispadra ülni, mint a Redskins. Hatalmas nagy közönség és 'játékoskedvenc'.
(én nem mondanám rá, hogy inkább elkapó, nagyon jól blokkol, az állóképességével/egészségével voltak mindig gondjai)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Coye Francis-t (CB) felszedtétek a waiverről (Seahawks)Black_Adder
jaja
6' 185...CB és elvileg KRnek is volt jelölve draftkor...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, még a falat is áttöri 😀Wyatt
Campbell is két embernek passzolt egyszerre...BMG
Egy utolsó offot 😊 Az jó széria volt, nálunk Maroney úgy átugrott a kocsi ablakán, hogy kiugrott az egész ligából 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Coye Francis-t (CB) felszedtétek a waiverről (Seahawks)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sőt, még a falat is áttöri 😀Wyatt
Campbell is két embernek passzolt egyszerre...BMG
Csak nem itt... 😕
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Sőt, még a falat is áttöri 😀Wyatt
Campbell is két embernek passzolt egyszerre...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, még a falat is áttöri 😀