Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azért 6M cap hely igen komoly teljesítmény RM-től...

Amúgy számításaim szerint így jön ki:
Salary: 54.800.973
Bonus: 39.935.276
Dead Money: 22.914.178
2011 cap turn over: 3.077.427
Salary cap: 120.600.000
Cap room: 6.000.000Rolni
jövőre 28M a cap alatt?Amadeus91
Nem. Ez nem ilyen egyszerű. Lesznek olyan szerződések, amik idén alacsonyak voltak, de jövőre már komolyabb összeggel terhelik a cap-et (Huff, Curry, Brisiel) és lesznek jövőre kimondottan magas cap számmal bíró szerződések (Palmer, Branch, Seymour, DMC, DHB...)
Lesz biztos akit elküldünk, így vszeg megint lesz dead money...

Ha jól tudom a teljes megmaradó (jelen állapot szerinti) 6M-t majd átvihetjük, ami biztosan jól jön majd...Ekkora összegű dead money biztos nem lesz feltéve, hogy nem tartanak tisztogatás 2.0-t ami azért nem sanszos...
Így szerintem az ideinél és az utóbbi éveknél általában jobb helyzetben várhatjuk majd az offseasont, de kell is, mert lesz több lejáró szerződésünk, amik közül pár(főleg, ha idén jól teljesítenek a playák) igen drága lehet (Shaughnessy, Bartell, Lechler, Wheeler...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Azért 6M cap hely igen komoly teljesítmény RM-től...

Amúgy számításaim szerint így jön ki:
Salary: 54.800.973
Bonus: 39.935.276
Dead Money: 22.914.178
2011 cap turn over: 3.077.427
Salary cap: 120.600.000
Cap room: 6.000.000Rolni
jövőre 28M a cap alatt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azért 6M cap hely igen komoly teljesítmény RM-től...

Amúgy számításaim szerint így jön ki:
Salary: 54.800.973
Bonus: 39.935.276
Dead Money: 22.914.178
2011 cap turn over: 3.077.427
Salary cap: 120.600.000
Cap room: 6.000.000

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csináljunk 😊 Állítsd össze a kérdéseket, amikre tippeljünk 😊Bruce
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csináljunk 😊 Állítsd össze a kérdéseket, amikre tippeljünk 😊
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ford még biztos nem kezd hétfőn.
Criner térd problémával hagyta el az edzést de DA nyilatkozta,hogy nem komoly az ügy csak nem erőltetik érthető módon.

Kíváncsi leszek,hogy hétfőn mikor lesz elsőnek megfektetve Rivers így,hogy Gaiters nem lesz.Illetve,hogy ezért Shaugnessy éri el az elsőt vagy valaki más?

Csinálhatnánk egy szezon tippet!Mit szóltok hozzá?



több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc


új Ice Cube, természetesen Raiders 'induló'😊



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Moore kihagyta a keddi edzést és igazából nem tudható még, hogy hétfőig mi lesz vele, de várhatóan játszik.
Ugyanakkor megsérült Criner is az edzésen és nem fejezte be az edzést.
Ford már kocogott az edzésen, de még róla se mondtak semmi biztatót.

Tehát van két egészséges WR-ünk... DHB és Streater, ami elég vékony...

Wiz és Sey zsinórban a második napon edzettek, tehát jó esély van a visszatérésükre a szezonnyitón.

Janikowski nem edzett, de nem a sérülése miatt, hanem személyes okai voltak, amit nem mondtak el, hogy mi az, de a lényeg hogy ott lesz hétfőn a Chargers ellen!

Közben megjelent egy cikk (gsn is írt róla a blogjában), hogy 6 millióval vagyunk a cap alatt!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Várhatóan kik nem játszanak nálunk hétfőn a Chargers ellen?
Illetve kik a hiányzók a Chargersből?

Nálunk akit tudok az Ford, aki hiányozni fog vélhetően. Moore már talán játszhat és Wiz is edzett.
A Chargersből meg Gaither-t és Vincent Brown tudom, illetve nagyon kérdéses Mathews szereplése.

Valaki tud még valamit? Bruce
Én is így tudom.
Wiz edzett limitáltan...sztem játszik. Moore már futkározik, ha nincs set back játszik. Ford szinte biztos out...

Brown, Gaither és Mathews lesz náluk out...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
r PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!Cubehead
DVD 14 meccsen játszott -> nem PS-képesempty taxi
Azt tudtam,hogy 8 játékos lehet PS tag csapatonként.Viszont az ide vonatkozó egyéb szabályokkal nem vagyok teljesen tisztában.Szóval köszi az infót.

Viszont így akkor sajnálom DVD hisz szabad piacos vagy van bármi mód az esetleges megkötésére?Szerintem Chekwa-val 1-2 éven belül komoly kezdő páros lehettek volna.Cubehead
Kivágni/IR-re vagy PUP-ra tenni vkit az 53-as keretből


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
r PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!Cubehead
DVD 14 meccsen játszott -> nem PS-képesempty taxi
Azt tudtam,hogy 8 játékos lehet PS tag csapatonként.Viszont az ide vonatkozó egyéb szabályokkal nem vagyok teljesen tisztában.Szóval köszi az infót.

Viszont így akkor sajnálom DVD hisz szabad piacos vagy van bármi mód az esetleges megkötésére?Szerintem Chekwa-val 1-2 éven belül komoly kezdő páros lehettek volna.



több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
r PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!Cubehead
DVD 14 meccsen játszott -> nem PS-képes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Várhatóan kik nem játszanak nálunk hétfőn a Chargers ellen?
Illetve kik a hiányzók a Chargersből?

Nálunk akit tudok az Ford, aki hiányozni fog vélhetően. Moore már talán játszhat és Wiz is edzett.
A Chargersből meg Gaither-t és Vincent Brown tudom, illetve nagyon kérdéses Mathews szereplése.

Valaki tud még valamit?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.Rolni
Demarcus Van Dyke - DB - Raiders

Raiders waived CB Demarcus Van Dyke.
The move clears a spot Joselio Hanson. An Al Davis special, "DVD" ran a 4.28 in the 40-yard dash at last year's Combine, but was spotty in coverage, and mostly utilized at nickel back. He was far from a disaster, however, so it's still a surprising move. The steadier and more experienced Hanson will replace Van Dyke in the slot, further signaling Oakland's sea change in philosophy since the passing of its long-time owner Davis. Van Dyke's youth and athleticism should land him a new job within the week. Delonso_
nem csak nekem szúrt szemet akkor.Amadeus91
😊
Ettol fuggetlenul ugy gondolom javult o...edzesekrol pedig egyontetuen minden beatwriter jokat irt rola...na mindegy en bizok a RMben es DAben...

Hansonnak orulok. Sztem megvan a nickelunk...kerdes mar elso hetre kesz lesz-e

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.Rolni
Demarcus Van Dyke - DB - Raiders

Raiders waived CB Demarcus Van Dyke.
The move clears a spot Joselio Hanson. An Al Davis special, "DVD" ran a 4.28 in the 40-yard dash at last year's Combine, but was spotty in coverage, and mostly utilized at nickel back. He was far from a disaster, however, so it's still a surprising move. The steadier and more experienced Hanson will replace Van Dyke in the slot, further signaling Oakland's sea change in philosophy since the passing of its long-time owner Davis. Van Dyke's youth and athleticism should land him a new job within the week. Delonso_
nem csak nekem szúrt szemet akkor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Rolni, Bruce amúgy elég vicces és érdekes,hogy ha vissza nézitek az 53 roster tippjeinket és a végleges rostert akkor majd mind a 3onkén 90%ba fedi egymást és a hivatalost is.Azért szerintem ez már jelez pár pozitív dolgot.

Ami Nix-et és Clayton illeti szerintem mind szükség depth, biztosítás.Ahogy írtad Rolni ha Whiz felépül vagy ha Curry még se lenne bevethető vagy Gothel lesérül akkor van pótlás de amúgy meg ha kellene a hely valakinek akkor cut.

Crawford rosterre kerülését én nem csodálom.Mert bár nem sokat mutatott PS meccseken de fizikálisan komoly potenciál van benne csak úgy mint Bilukidiben.Jelenleg még mind a kettőjük nagyon nyers de ha szépen tanulgatnak edzéseken (meg néha szituációs csereként pályán is) akkor komoly erők lehetnek bennük. (PL nem tudom mennyire emlékeztek az edzés hírekre ahol DA mondta,hogy Crawford rendre backfilden zargatta a qb-t)

Chekwa és DVD-t én úgy szintén nem írnám le!Mind a ketten komoly potenciállal rendelkeznek azt viszont be kell látnunk,hogy bőven van mit tanulniuk és úgy isten igazán nekik ez az első igazi offseasonük ahol csiszolhatták a tudásukat szóval én úgy tekintem,hogy nekik ez a rookie évük.Ami meg a waive-ket iileti ha jól megnézitek a CB poszt volt jelenleg a leggyengébb lánc szem a védelmünkben szóval itt most nem fért bele két újonc csiszolása.
S ha igazam lesz akkor DVD is hamar PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
LaCanfora szerint leigazoltuk a minap Philadelphiából kivágott CB-t, Joselio Hanson-t aki állítólag jó lehet nickelben.peterbadbone
Nem csak állítólag. Hanson nagyon jó nickel CB, elengedését csak 1 dolog magyarázza, hogy érkezett egy fiatal tehetség a helyére. Nagyon jól jártatok vele.Greengo
Hát nagyon remélem hogy igazad lesz, azért DVD-t és Chekwa-t nagyon sajnálom. Kibasszák itt a gyors CB-ket ezek a majmok, ha nem lesz eredmény, nagyon ideges leszek rájuk...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
LaCanfora szerint leigazoltuk a minap Philadelphiából kivágott CB-t, Joselio Hanson-t aki állítólag jó lehet nickelben.peterbadbone
Nem csak állítólag. Hanson nagyon jó nickel CB, elengedését csak 1 dolog magyarázza, hogy érkezett egy fiatal tehetség a helyére. Nagyon jól jártatok vele.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.Rolni
Demarcus Van Dyke - DB - Raiders

Raiders waived CB Demarcus Van Dyke.
The move clears a spot Joselio Hanson. An Al Davis special, "DVD" ran a 4.28 in the 40-yard dash at last year's Combine, but was spotty in coverage, and mostly utilized at nickel back. He was far from a disaster, however, so it's still a surprising move. The steadier and more experienced Hanson will replace Van Dyke in the slot, further signaling Oakland's sea change in philosophy since the passing of its long-time owner Davis. Van Dyke's youth and athleticism should land him a new job within the week.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
LaCanfora szerint leigazoltuk a minap Philadelphiából kivágott CB-t, Joselio Hanson-t aki állítólag jó lehet nickelben.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én egyébként Chekwától vártam volna, hogy idén beleerősödik annyira hogy akár kezdő szint is lehet...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na nézzük ezt a szűkített keretet és a PS-t...

QB: Nincs semmi meglepi. Mindhárom QB rosteren maradt.
RB: Nincs meglepi itt sem. DMC, Jones, Goodson. Amíg nincs komoly sérülés addig sztem remek trio.
FB: Reece, Owen maradt, ahogy vártuk. Nagyon várom már Reece használatát rendes meccsen.
WR: Itt sincs meglepi 5 WR-el vágunk neki a szezonnak. Ez azt sejteti, hogy Ford és Moore kész lesznek nyitányra vagy hamar azután...azért nem véletlen a 2 WR PSben...
TE: Hiába Cooley és Winslow piacra kerülése maradt a 3-asunk. A fent említett arcokra én sem cseréltem volna le őket.
OL: 10 ember van kereten, pedig max. 9-et vártaktunk legtöbben...érdekes. Vagy Nix annyira jó, h nem merik akarják elküldeni vagy itt várható még 1 move...Willie Smith elvileg ZBSt ismeri, tudja, lehet megfelelő back up. Lehet Wiz sérülésének szól ez a 10 OL ember, mert amíg Ő nincs készen nem merik Parsonst dupla cserének benn hagyni...

DL: 8 a DL. Én ide 9-et vártam, szóval lehet akár, h innen vették el az embert, h lehessen 10 OL akár szezon közben is...meglátjuk. Bilukidi került be ahogy várható volt és Cumbie végül lemaradt, bár ügyesen IR-re került...ebből a 8asból Crawford aki sokat nem mutatott, de 5. köröst nem raksz PSbe...
LB: 6 LB, Curry PUP ahogy vártuk, annyi a difi, hogy Stupar helyett Clayton került rosterre. Ő lesz a távozó sztem amikor Curry aktiválásra kerül. Stupar marad PSben, így nem veszett el a pick...ő sztem sérülés esetén (Goethel) juthat szóhoz hamar...
DB: 10 DB van rosteren, ebből Adams sztem csak returner, ST lesz és Coye is sokat fog STzni...Lee és DVD még meccsel a nickel helyért, bár az is lehet Lee nickel és DVD lesz mindkét külső CB elsődleges cseréje...

Jano, Lechler, Condo maradtak, de ezt tudtuk.
King IR-re került, ami szintén ügyes húzás volt sztem. Kérdés, hogy Lechler '13-as elengedése miatt-e már??

PS:
Chekwa, Session, Stupar révén PSben van rögtön bevethető ember is, ami jó. Legérdekesebb PS tag sztem Meatoga, aki Hamiltont nyomta ki PSből...elvileg 4-3 one gap NT a gyerek...jövőre talán lehet belőle vmi...

IR-en még Underwood tűnik jó húzásnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Majd kiderül milesz ezekből az arcokból!

Gaither out:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000057572/article/jared-gaither-out-for-san-diego-chargers-opener?module=HP11_headline_stack
Ez segíteni fog!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!