Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ami röviden (full kómásan) a meccset illeti.A defense-nk nagyon szépen és konzisztensen játszott.Elég sok 3 and out értek el és a futást is totál megölték.Plusz azért az is jelez némi fejlődést,hogy összesen 1td tudott Rivers elérni.
Amit hiányoltam az Rivers földbe gyalulása,mondjuk hozzá kell tenni elég gyorsan szabadult meg a labdáktól.(nem véletlen 😊 )
Burris nagyon szépen dolgozott.Wheeler-ből szemmel láthatóan készültek!

Az offense meglepően jól dolgozott,nagyon szépen haladtak előre.Az egyetlen gond a drive-k befejezése.Itt még van mit erősíteni.Valamint McFadden is elég takarékon játszott,reméljük csak be kell melegednie!
Ha a sérültek újra hadra foghatóak lesznek azért más lesz az összkép itt is!
Parsons nagyon jól dolgozott mint kezdő C.Valamint Palmart tuti elrabolták a marslakók és gyorstalpalót végeztettek vele WO-ból mert szépen konzisztensen dolgozott.Ég és föld volt a játéka a PSben látottakhoz képest!



több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
2 meccs lesz az, bírni kell.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is kelek 4kor, aztán egész nap güri 😊

Steelersnek azért nem a DL-el vannak gondjai...PM nagyon jól nyomta a no huddle-t ahogy olvastam...ezzel lehet gondunk nekünk is, itt kell majd nagyon Rolando intelligenciája...

Chiefs Dben Hali is hiányzott, de ahogy olvasom a secben is komoly gond Flowers kiesése...

Bruce jók azok az inaktv tippek sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem bánnám én sem, egyébként én is megyek dolgozni, de én csak a Raiders meccset nézem, szóval 4kor kelés aztán bírom egész nap 😊Bruce
Raiders vagy semmi! Ez ilyen! 😉
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem bánnám én sem, egyébként én is megyek dolgozni, de én csak a Raiders meccset nézem, szóval 4kor kelés aztán bírom egész nap 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
valaki lesz aki felveszi a mérkőzést? Amadeus91
Én nem veszem fel, de biztos le lehet tölteni a TYT-ről.Bruce
hosszú este lenne, egyhuzamban 2 éjjeli meccs. 😀 Amadeus91
Ugyan már, sima liba, ha jók a meccsek akkor fenn lehet maradni, csak azok a kurva reklámok...Bruce
ja, csak másnap intézni való hegyek, így meg kb. a "le se feküdj" kategória. Mindenesetre Riverséket meg kéne picsázni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
valaki lesz aki felveszi a mérkőzést? Amadeus91
Én nem veszem fel, de biztos le lehet tölteni a TYT-ről.Bruce
hosszú este lenne, egyhuzamban 2 éjjeli meccs. 😀 Amadeus91
Ugyan már, sima liba, ha jók a meccsek akkor fenn lehet maradni, csak azok a kurva reklámok...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
valaki lesz aki felveszi a mérkőzést? Amadeus91
Én nem veszem fel, de biztos le lehet tölteni a TYT-ről.Bruce
hosszú este lenne, egyhuzamban 2 éjjeli meccs. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
valaki lesz aki felveszi a mérkőzést? Amadeus91
Én nem veszem fel, de biztos le lehet tölteni a TYT-ről.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
valaki lesz aki felveszi a mérkőzést?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
4-kor kelés és irány a net elé való ülés! Én is nagyon várom, kár hogy mostanában krónikus fáradtságban szenvedek, ez általában a szezon vége felé szokott előjönni rajtam, most meg már előtt, nehéz szezon elé nézek! De remélem megéri. Szerintetek kik lesznek azok akik inaktívok lesznek Ford-on kívül?

Két offense falembert tuti nem neveznek, mert azt nyilatkozta Allen, hogy akár Wisniewski kezd akár Parsons C poszton, akkor a másik lesz a C backup és mindketten tudnak G-t is játszani, tehát annyi csere sem kell, ebből én azt mondom hogy a 10-ből 2 falember kimarad a mai meccsre. Nix és Smith

Valamint Schmitt és Ausberry marad még ki az off-ból.

A védelemből talán egy CB maradhat ki és Crawford.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha nem hagyjuk Rivers-nek, hogy szétpasszolja D-t, mint a szezonzárón tavaly, akkor nyerhetünk, természetesen a megtermelt pontok függvényében.
Szerintem Palmeren fog múlni a dolog, hogy jó kezekbe dobja a labdát.

Jó lenne győzelemmel kezdeni az "új korszakot"!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Végre Gameday gyerekek! Fel-alá járkálok és úgy viselkedek mint egy 10 éves gyerek a szentestei ajándékosztás előtt! VÁÁÁÁ! Remélem a D-line apró darabokra szedik Philipinat! Már alig várom! (Remélem nem lesz zakó belőle! 😀 )
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
A tipp játék kérdésekre a válaszok ahogy jeleztem mentve vannak nálam külön doksiban.Kíváncsi leszek ki találja el leginkább a dolgokat.

Amúgy ROLNI én is egy 9-7 jósolok s megmondom őszintén idén bőségesen elégedett is lennék vele.

Ha lesz valami kontakt az oldal szerkesztőjével akkor szóljatok. Ha kell (meg ha időm engedi) szívesen írogatok.

Ami meg a két már játszott riválisunkat illeti.Röviden elmondható,hogy a Chiefnél Charles szépen dolgozott viszont ha Cassel-től több kellene mint game manage akkor megáll a tudomány.
S érdekes módon ez mondható el a defense-ről is, ha nincs Hali akkor kész.

Broncosnál a D rendben van és ha van ideje akkor PM szépen dolgozott,csak mint fénykorában.Azt viszont le kell szögezni,hogy a Steelers D még elégé rozsdás volt s nem igazán volt PM-n nyomás az első negyed kivételével.
Kíváncsi leszek majd ha a mi frontunkal néz majd farkas szemet.Mi egy fokkal fizikálisabb Dline-l rendelkezünk.

Go Raiders!
Commitment to Excellence



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tényleg kíváncsi lennék ki csinálja ezt a blogot, remélem hamarosan válaszol!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
tudtommal erről a honlapról vannak bevágva:  nflhu.blog.hu/ az összes ilyen típusú bloghoz a cikkek (szerintem).TST
Pont fordítva van, a raiders.blog-ról veszik át a cikket az nflhu.blog-ra! Bruce
értem, köszi
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
tudtommal erről a honlapról vannak bevágva:  nflhu.blog.hu/ az összes ilyen típusú bloghoz a cikkek (szerintem).TST
Pont fordítva van, a raiders.blog-ról veszik át a cikket az nflhu.blog-ra!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
tudtommal erről a honlapról vannak bevágva:  nflhu.blog.hu/ az összes ilyen típusú bloghoz a cikkek (szerintem).
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
La Canfora: "Dynamic FB Marcel Reese and the Raiders will finalize a contract extension today, prior to Oakland opening the season vs. San Diego"

a nevét mondjuk nem sikerült helyesen leírni, de örömteli hír 😊kristof
Bizony! Kivancsi leszek a reszletekre...a 6m cappel vmi front loaded deal is beleferhet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
La Canfora: "Dynamic FB Marcel Reese and the Raiders will finalize a contract extension today, prior to Oakland opening the season vs. San Diego"

a nevét mondjuk nem sikerült helyesen leírni, de örömteli hír 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én írtam neki facebookon, aztán meglátjuk hogy válaszol e, mert elég nehéz észrevenni a leveleket ilyen oldalakon... Meglátjuk, jó lenne összehozni egy két érdekesebb cikket is oda, így hogy már van valami alap. Bruce
Vannak azért ott problémák, pl. azt írja, hogy McClain már leülte a 6 hónapját offseasonban.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én írtam neki facebookon, aztán meglátjuk hogy válaszol e, mert elég nehéz észrevenni a leveleket ilyen oldalakon... Meglátjuk, jó lenne összehozni egy két érdekesebb cikket is oda, így hogy már van valami alap.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
1.c
2.c
3.a
4.b
5.a
6.a
7.a
8.b
9.a
10.a
11.b
12.b
13.a
14.a
15.b

9-7-es szezon várok...

Blogot nem ismertem eddig...fel kéne venni a kapcsolatot vele...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tippjáték:

1. A
2. A
3. C
4. B
5. A
6. A
7. A
8. B
9. A
10. A
11. C
12. B
13. A
14. A
15. B

Így lesz 7-9:

W1 SD - OAK - W
W2 OAK - MIA - W
W3 PIT - OAK - L
W4 OAK - DEN - L
W5 bye
W6 OAK - ATL - L
W7 JAC - OAK - W
W8 OAK - KC - L
W9 TB - OAK - W
W10 OAK - BAL - L
W11 NO - OAK -L
W12 OAK - CIN - L
W13 CLE - OAK - W
W14 DEN - OAK - W
W15 KC - OAK - L
W16 OAK - CAR - L
W17 OAK - SD - W

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ford nem játszik hétvégén!

Moore, Carlisle, Criner és Seymour questionable státuszt kapott!

Wisniewski, Myers és Ausberry pedig probable!

Moore tavaly elég jól játszott a Chargers elleni meccseken, így az ő jó játéka hiányozni fog, ha mégsem lép pályára (2 meccs, 8 elkapás, 224 yard, 2 TD)
Palmer pedig általában jól szerepel a Chargers ellen, mert a karrierátlaga 122,5-ös QB rating és 13 TD mellett csupán 3 IT.

Valamint még hír az is, hogy a védelemben nem tervezik, hogy a sérült Gaither helyén álló rookie falemberre nagyobb nyomást helyeznének.

A tegnapi edzést pedig átrakták késő délutánra, hogy szimulálják a hétfői meccs időpontját.