Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Próbáltam némi bővebb infót szerezni az új szerzeményeinkről!
Amint már írtam Phillip Adams elvileg egész jó returner.
Willie Smith tavaly sérülés végett 3meccsen játszott kezdő LT a Redskinsbe és Jared Allen,Trent Colle és JPP ellen nézet farkas szemet és ugyan engedett nyomást,és sack is volt róla de egész szépen állta a sarat.Idén amúgy kezdő RT-nek várták a fanok!
Keenan Clayton meg S-ből átképzett LB aki special temaben nagyon zsír illetve cover terén is jól játszik!A gyengesége a súlya asszem 229font s az ebből fakadó szegényes futás blokkja.Az eagle-s ezért is tette ki.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Szerintem ez nem teljesen Chekwa-ról és az ő teljesítményéről szól hanem inkább a csapat erősítéséről.
Ugyanis azt olvastam,hogy Phillip Adams egész jó returner.
Keenan Clayton meg kell depth-nek, hisz Burris rookie,Gothel sérülékeny,ott van még Wheeler,Ichenacho és McLain akit lehet,hogy eltiltanak ja és a sérült Curry.Tehát 6 lb-ből 1 rookie,egy sérült és lehet,hogy 1off marad 3 szóval kell a depth.
Willie Smith pedig tud LT és RT is játszani és elvileg egész korrekt.Több helyen is olvastam,hogy maguk a Redskins fanok is meglepődtek az ő cutján.

Mindezt és Chekwa teljesítményét és potenciálját figyelembe véve szerintem Ő biztos practice squad tag lesz és sérülés esetén behívható (plusz így marad a csapatnál,edzhet és jövőre berobbanhat)

Szerintem a másik két cut is PS tag lesz (Cumbie tavaly is az volt) és ha tényleg így lesz akkor még mindig lesz 1hely ami kiadó a PS-be.



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
És még offseason elején felmerült, hogy Chekwa kezdő lesz...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Waiveltük Chekwa,Cumbie és McCannt. Helyettük jött OT Willie Smith a Redskinstől, LB Keenan Clayton az Eaglestől és DB Phillip Adams a Seahawkstól.

Feltehetően mind három waivelt megy PS-be.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Az első négy bejelentett PS tagunk:
LB Kaelin Burnett
LB Nathan Stupar
WR Brandon Carswell
WR Travionte Session

Személy szerint én még ide várnám L Millert és D Hamilton-t is.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Elvileg ő utánuk érdeklődünk,mint esetleges "erősítés":
Rock Cartwright, Tim Hightower, Joselio Hanson, Justin Miller and Chris Cooley.
Bár én Cooley-t kizárnám,hisz az ő lekötésére már egy ideje lenne lehetőség.Míg ugye a többiek a cut hullámban váltak szabaddá.



több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Parrish nem húzta sokáig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy van, remélem rárepülünk!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azon viszont meglepődtem hogy Coye Francies bent maradt az 53ba!Vagy ez csak nekem furcsa?

A 49ers kirakta Rock Cartwright-t,ő volt nálunk a ST feje az elmúlt évekbe.Ti nem igazolnátok vissza 1évre vet minimumért?PLáne elnézve az ST játékot.
Cubehead
Azonnal!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Azon viszont meglepődtem hogy Coye Francies bent maradt az 53ba!Vagy ez csak nekem furcsa?

A 49ers kirakta Rock Cartwright-t,ő volt nálunk a ST feje az elmúlt évekbe.Ti nem igazolnátok vissza 1évre vet minimumért?PLáne elnézve az ST játékot.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ahogy várható volt,hű de sok meglepetés nincs a cut listán.
Mondjuk én személy szerint sajnálok egy két nevet (Stupart,L Miller).
Viszont az is fix,hogy a cut-tak közül 6-an biztos training team lesz,hogy sérülés esetén aktiválható legyen valamint,hogy ne csapjanak le rá más csapatok.

Training team tippeim : L Miller,N Stupart,D Hamilton,K Burnett,T Session,E Carmona és M King.



több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
ROSTER NEWS: RB Lonyae Miller, WR Eddie McGee, WR Roscoe Parrish, WR Brandon Carswell, WR Travionte Session, WR Derek Carrier, TE Kyle Efaw, T Kevin Haslem, T Dan Knapp, G Nick Howell, G Lucas Nix, C Colin Miller, DE Hall Davis, DT Dominique Hamilton, LB Chad Kilgore, LB Nathan Stupar, LB Kaelin Burnett, S Curtis Taylor, K Eddy Carmona have all been waived.
-
OLB Aaron Curry heads to the PUP List (Out 1st 6 weeks of Season). TE Troy Humphrey (Hamstring), P Marquette King (Toe),



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hát valami botrány ez a spec teamnek nevezett fos... (a returner egységek, a többi rendbe van sztem.) Jó lenne végre valamit csinálni. Bár gondolom Ford lesz a KR a regularba, a PR az kérdéses, de nem ártana már valamit végre kezdeni ezzel..



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Bár 2006-ban még nem követtem az eseményeket, de akkor nem "csak" a QB poszton voltak problémák.
Most azért már van jó fal és egészségtől függően remek futó és elkapó egység, szóval 2-14-nél mindenképpen jobban fogunk teljesíteni.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce

Nyugi, ha Palmer élesben is hasonlóan szarul teljesít akkor nincs kétségem afelől,hogy RM lecseréli.Hisz nem véletlen került hozzánk Leinert.Lehet,hogy nem egy Hall of Fame játékos de még is csak 2éve folyamatosan ezen rendszerben edz.Szóval ha más nem akkor egy jobb fajta game manager qb-t szerintem lazán eltud tolni a rendszer ismerete végett.
S ez egy jó Defensel akár működhet is,persze csodát ne várjunk ha ez a forgatókönyv lesz előkapva de nem lesz 2006.
S ha ténylegesen így lesz akkor meg Pryornak is van egy kerek éve tanulni s jövőre meg meglátjuk.Ha így folytatja még kezdő is lehet idővel!
Az ezüst fekete Cam Supermen Newtonunk 😊



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carson Palmer - QB - Raiders

a hatékonysága szar (1 TD) :S
Bruce
Sőt, még ennél is szarabb, mert a first O által szerzett egyetlen TD-t is DMC futotta.
Csak Pryornak van passzolt TD-ja.
BMG
Hát akkor valóban még szarabb az egész, nem tudom mi lesz így, de ez megint kb a 2006-os szezonra emlékeztet engem, amikor is a védelem vitte a prímet, de az offense annyira fostaliga volt, hogy a végén már atomra lefáradtak az emberek a védelemben és mindig kikaptunk... nem akarom ezt!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Carson Palmer - QB - Raiders

a hatékonysága szar (1 TD) :S
Bruce
Sőt, még ennél is szarabb, mert a first O által szerzett egyetlen TD-t is DMC futotta.
Csak Pryornak van passzolt TD-ja.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Carson Palmer - QB - Raiders
In 17 preseason possessions, Carson Palmer led the Raiders to one touchdown.
Palmer's adjustment to new OC Greg Knapp's offense has been rocky. In four preseason games, he went 33-of-56 (58.9 percent) for 321 yards with four interceptions and one touchdown. Palmer has slid to No. 21 among fantasy quarterbacks in our latest Draft Guide update.

a hatékonysága szar (1 TD) :S
a pontossága sem erős (58,9%) :S

Elégedett leszek egy 62-64%-os pontossággal és mondjuk egy 22-26 TD-vel és max olyan 12-15 IT-vel. Bruce
jelen állás szerint örülhetünk, ha egy 0 TO ratinget összehoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carson Palmer - QB - Raiders
In 17 preseason possessions, Carson Palmer led the Raiders to one touchdown.
Palmer's adjustment to new OC Greg Knapp's offense has been rocky. In four preseason games, he went 33-of-56 (58.9 percent) for 321 yards with four interceptions and one touchdown. Palmer has slid to No. 21 among fantasy quarterbacks in our latest Draft Guide update.

a hatékonysága szar (1 TD) :S
a pontossága sem erős (58,9%) :S

Elégedett leszek egy 62-64%-os pontossággal és mondjuk egy 22-26 TD-vel és max olyan 12-15 IT-vel.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce,Rolni
Az 53 roster tippetekkel én is maximálisan egyet értek,még Bruce futottak kategóriás hármasával is!

Az,hogy ez a meccs a cserék és a cserék cseréiről szólt az egyértelmű.A kezdőkből sokan pályára se léptek (pl DMC,Sey,Kelly),akik még is azok is 1 drive erejéig.
Valamint maga a játék hívás is ezt tükrözte,szinte már annyira alap volt,hogy kezdet olyan érzésem lenni,hogy Knapp otthon maradt 😊!

Mindenesetre 3 dolog ami maximálisan biztató:
1; a fő, week 3 preseason meccset megnyertük
2; főleg tavalyhoz képest de amúgy liga átlagban is kevés büntit kaptunk a 4 meccs alatt
3; valamint az utolsó meccs összképéhez az is hozzá tartozik,hogy maguk a csapat rész cserék nagyon nem voltak szinkronban a két csapatnál.Úgy értem ezt,hogy nálunk már nagyban a second team dolgozott míg náluk a kezdő s ugyanez később egy szinttel lejjebb. S ha megnézitek amíg a kezdő D illetve a second D volt fenn addig csak az ST hibáinkból éltek.A third D volt az ami ellen igazán eredményesek tudtak lenni.


A visszahordásainkkal tényleg kellene valamit kezdeni,mert nagyon gáz!Ha mást nem akkor csináljunk touch back-t.Bár McCann mutatott némi halvány remény sugárt de az még kevés.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Már többször felmerült, hogy ez lesz az egyik gyengénk idén, mármint a visszahordások. Egyelőre még a visszahordások megakadályozásával nincs olyan nagy gond, de ha Lechler a régi formájához visszatér, hogy bazinagyokat rúg, akkor ezzel is lehetnek gondok. De elsősorban az impotens visszahordó játék az egyik nagy probléma. A másik pedig szintén elég kemény kérdés, mégpedig Palmer.

A futójáték jó lesz, a védelem is és a spec ilyen felemás.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Parrish hatalmas, már elrugták a labdát mikor még a sisakját szereli! 😂
7 év tapasztalat, nagy előny.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is tippelek:

QB: Palmer, Leinart, Pryor
RB: DMC, Jones, Goodson
FB: Reece, Schmitt
WR: DHB, Moore, Streater, Ford, Criner, Parrish
TE: Myers, Gordon, Ausberry
OL: Veldheer, Carlisle, Wisniewski, Brisiel, Barnes, Parsons, Barksdale, Bergstrom

DL: Seymour, Kelly, Shaughnessy, Houston, Bryant, Tollefson, Bilukidi, Crawford, Cumbie
LB: Wheeler, McClain, Burris, Goethel, Stupar, Ihenacho
DB: Huff, Branch, Bartell, Spencer, Giordano, Mitchell, DVD, Lee, Chekwa, Underwood
LS:Condo
P:Shane
K:Jano

PUP: Curry

Akik még szóba jöhetnek: Lonyae Miller (RB), Hamilton (NT), McCann (CB)
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na akkor nyomok egy 53-as tippet:

QB: Palmer, Leinart, Pryor
RB: DMC, Jones, Goodson
FB: Reece, Owen
WR: DHB, Moore, Streater, Ford, Criner
TE: Myers, Gordon, Ausberry
OL: Veldheer, Cooper, Wiz, Brisiel, Barnes, Parsons, Barksdale, Bergstrom, Nix
DL: Sey, Kelly, Shaggy, Houston, Bryant, Tollefson, Bilukidi, Crawford, Cumbie
LB: Wheeler, McClain, Burris, Goethel, Stupar, Ihenacho
DB: Huff, Branch, Bartell, Spencer, Gio, Mitchell, DVD, Lee, Chekwa, Underwood
LS:Condo
P:Shane
K:Jano

PUP: Curry

Nix, Ihenacho, Cumbie, Chekwa és Underwood azok akik sztem nagyon leshetik a máshonnan kivágottak neveit

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez amúgy is inkább arról szól, mármint ez a meccs, hogy a cserék és a cserék cseréinek legyen módja bizonyítani, hogy ott a helye az 53-as keretben. Olyanoknak mint Pryor, már nem igazán kell bizonyítania, tehát ez is benne lehet a pakliban. akik a tegnap belinkelt cikkben a bubble közelében vannak azoknak szól ez a mérkőzés, illetve az edzők sem akarják kavarni a szart és a lehető legegyszerűbb gameplan-t állítják össze. Pusztán a játékosok teljesítményére kíváncsiak, mert nem sok idő van dönteni hogy ki maradjon.