Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Szerintem inkább olyan mint Myers azaz mindenes csak míg Myers inkább a blokkoló TE irányba hajlik addig Cooley inkább elkapó TE felé.



több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...

Rolni
Cooley blokkolni is tud, FB-ként is használták nem csak TE-ként.empty taxi
Aha, köszi, de azért inkább elkapó nem? A kérdést azért erőltetem, h ha esetleg ide kerül akkor az elkapó vagy a blokkoló TE ifjoncunk lesz nagyobb veszélyben...Rolni
Ink elkapónak mondanám mert a futásblokkja jó a passz blokkja viszont nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...

Rolni
Cooley blokkolni is tud, FB-ként is használták nem csak TE-ként.empty taxi
Aha, köszi, de azért inkább elkapó nem? A kérdést azért erőltetem, h ha esetleg ide kerül akkor az elkapó vagy a blokkoló TE ifjoncunk lesz nagyobb veszélyben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...

Rolni
Cooley blokkolni is tud, FB-ként is használták nem csak TE-ként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...

Palmer dolgozik mint állat nincs azzal gond...kérdés mire lesz elég a sok dolgozás, az új rendszerben...nem jó, h Moore és Ford is sérült ennyit...kéne a chemistry...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Cooley szerintem is jöhetne,pláne,hogy hasonló rendszerből jön szóval nem lenne nehéz az "átállás".
Viszont én max 1évre veterán minimumért hoznám csak. Tekintve,hogy 30éves és,hogy az előző két szezon nem játszotta végig sérülés végett.
(s akkor még ott lenne a kérdés,hogy kinek a roster kárára,hisz Myers sokoldalú és megbízható, Ausberry és Gordon meg future starter tandem. Más csapatrészből meg gázos lenne szerintem)

Remélem Palmer varázsütésre tudd javulni 😊 (rá/ránk férne,mert jelenleg Ő a leggyengébb lánc szem az offense-be)
Amúgy szerintem RM nem habozik ha le kell szedni a pályáról,hisz új éra új mentalitás (next men up). Ráadásul ő még régi darab,nem RM legója.S a neve,múltja biztosít neki némi "előjogot" de ha nem dolgozik akkor . . .



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha Palmer szar, reméljük DA és RM nem nyulak meglépni a cserét...Leinart eddig igen jól nézett ki ebben az Oban...

Cooley természetesen felmerült hozzánk is...ha egészséges egy próbát megérne sztem.

Gaither hátával gondok vannak, így Shaggy lehet, h egy UDFA rookie LT ellen tér vissza a regular szezonban...azért ez tudna segíteni a meccs kimenetelén is akár...DA szerint Ford és Moore is "közel van"
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/47513/chargers-may-need-to-make-lt-plans

Cumbie rosterre kerülhet...  www.sfgate.com/raiders/article/Jamie-Cumbie-close-to-Raiders-roster-3822857.php

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/28/raiders-providing-incentives-for-early-arrivals/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce
Szorítok,hogy igazad legyen de sajnos KÉTLEM.
Én sokkal inkább az egész eddigi éveiben használt Air Coryell és a mostani West Coast offense különbségét és az átlátás nehézségeit látom rajta.
Cincibe is és tavaly nálunk is csak fogta elengedett egy egy mély bombát az elkapó megfelelő oldalára (route-tól függően belső vagy külső vállára) és vagy fullos volt a passz vagy volt az elkapónak ideje kisegíteni némi helyezkedéssel,route igazítással.
Míg a W.O.-be ahogy AMADEUS91 által belinkelt videóba Sharper is mondja az IDŐZÍTÉS és a PONTOSSÁG a lényeg a gyors rövid,közepes passzoknál.
S ha megnézitek újra az eddigi előszezon meccseket akkor lehet látni,hogy a 10yard alatti passzaival van a gáz!S ezt bizonyítja a Lions ellen is DHB egy kezes mély elkapása is.
S akkor még nem beszéltünk a lábmunkáról,a zsebből való kimozgásról.Bár én személy szerint azzal kapcsolatban nem izgulok hiába "ólom" lábú.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit én is aggódok Palmer miatt, mert eddig elég fostaliga amit művel, remélem csak azért bénázik, mert biztos a helyében...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
 www.nfl.com/videos/oakland-raiders/0ap2000000055663/Should-Raiders-be-concerned-with-Carson-Palmer?module=HP11_content_stream

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be

 www.nfl.com/stats/teamCubehead
És ebből 3 defense, nem semmi.
Csak maradjon így a szezonra is.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be

 www.nfl.com/stats/teamCubehead
A Lions 4-0-ás PS után csinált 0-16-ot 😉empty taxi
1-2-vel állunk 😉
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be

 www.nfl.com/stats/teamCubehead
A Lions 4-0-ás PS után csinált 0-16-ot 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be

 www.nfl.com/stats/team



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Steve Mariuci tiszteletét tette nálunk az első Alamedai edzésünkön!

Streater továbbra is nagyon komoly és Reece is elég szép számban kapja a passzokat (habár ezt várhatóan majd csak élesben láthatjuk tőle)

Ausberry is több passzt kapott amiket trafficben is elég szépen behúzott.
Bár lehet,hogy én kombinálom túl a dolgokat de simán eltudnám ezek alapján képzelni több olyan dupla TE-s felállást amikor Myers és Ausberry lesz fenn mint jobb elkapó és L. Miller a back fielden mint jobb protection.

Kíváncsi leszek hogyan tudjuk majd kezelni, Russel W-t mint mobilis irányítót.
Szerintem kellő fókuszálással hasonlóan jól vizsgázik majd a Defense-nk ellene is hiába más stílust képvisel,mint az eddigiek az előszezonba.
Szóval remélem őt is begyaluljuk majd párszor. 😊



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Black Adder
Pont ellenkezőleg.Annyira gyorsak vagyunk,hogy a blokk nem ér oda eléggé hamar pedig ajánlva megy és ezért 6 védővel a nyakunkon próbálunk tovább menni! 😊



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Valaki esetleg nem látott egy kicsit is jobb OT-t cut-lva?Ránk férne némi depth.

Szerintetek Cumbie bekerül a végső 53-ba?Amennyire nem lehetett látni az első két meccsen annyira jó volt a Lions ellen.



több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
A ST-nk eléggé gyenge teljesítmény nyújtott mind a 3 eddigi előszezon meccsünkön!Mind vissza hordás mind annak megakadályozásában.

Több embert is végig próbáltunk mint returner (Ford,McCann,Jones,stb),sajnos egyik sem volt hú de kiemelkedő,Ford is csak nem rossz (persze csak a jelen statjait nézve).
Szóval egy jó (akár főállású) returner ránk férne (Pláne ha hozza a konkurencia play bookját 😊 )

Ami meg a vissza hordás annullálását illeti az ST ezen részét ért változások (pl Cartwright kiválása)eléggé meglátszódnak,szóval jelen állás szerint itt is van mit fejlődni.S ezt azért jelentősen segíthetné egy jó returner az edzéseken.

Szvsz jelenleg ez a leggyengébb csapatrészünk most a rúgó tandemünk ellenére!

Cubehead
Biztos nincs elég gyors emberetek 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
A ST-nk eléggé gyenge teljesítmény nyújtott mind a 3 eddigi előszezon meccsünkön!Mind vissza hordás mind annak megakadályozásában.

Több embert is végig próbáltunk mint returner (Ford,McCann,Jones,stb),sajnos egyik sem volt hú de kiemelkedő,Ford is csak nem rossz (persze csak a jelen statjait nézve).
Szóval egy jó (akár főállású) returner ránk férne (Pláne ha hozza a konkurencia play bookját 😊 )

Ami meg a vissza hordás annullálását illeti az ST ezen részét ért változások (pl Cartwright kiválása)eléggé meglátszódnak,szóval jelen állás szerint itt is van mit fejlődni.S ezt azért jelentősen segíthetné egy jó returner az edzéseken.

Szvsz jelenleg ez a leggyengébb csapatrészünk most a rúgó tandemünk ellenére!



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cap alatt 1-5M között van vmi sztem...

Parrish hozzá Charger playbookot is kb, sza már ezért is jó+ha nincs, sztem ha van akkor is kell returner segítség is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Roscoe Parrish - WR - Raiders
Raiders agreed to terms with WR/KR Roscoe Parrish.
Parrish was just released by the Chargers on Monday. The 30-year-old is likely just insurance on punt returns in case Jacoby Ford (foot) isn't ready for the season opener. He'll be last on the depth chart at wide receiver.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Megvan a hivatalos cut lista.
12 embert küldtünk el!

LB Korey Bosworth
DE Mason Brodine and Wayne Dorsey
S Aaron Henry and Chaz Powell
CB Terrail Lambert
WR Thomas Mayo and DeAundre Muhammad
QB Kyle Newhall-Caballero
FB Manase Tonga

Waived
FB Rashawn Jackson (hip)
OT Ed Wang (shoulder)

Péntek délután 3ig kell 53ra szűkíteni a rostert!

Csodálkozom amúgy,hogy Haslam megúszta az első szűkítést! Mind Tonga mind a két saftie többet nyújtott,mint ő.Cubehead
Nagyon nincs OT depthünk...ennyi
Ahogy les értelmes OT cut-olva sztem hamar cserélünk majd 😊
Rolni
most mennyi hely van a cap alatt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Megvan a hivatalos cut lista.
12 embert küldtünk el!

LB Korey Bosworth
DE Mason Brodine and Wayne Dorsey
S Aaron Henry and Chaz Powell
CB Terrail Lambert
WR Thomas Mayo and DeAundre Muhammad
QB Kyle Newhall-Caballero
FB Manase Tonga

Waived
FB Rashawn Jackson (hip)
OT Ed Wang (shoulder)

Péntek délután 3ig kell 53ra szűkíteni a rostert!

Csodálkozom amúgy,hogy Haslam megúszta az első szűkítést! Mind Tonga mind a két saftie többet nyújtott,mint ő.Cubehead
Nagyon nincs OT depthünk...ennyi
Ahogy les értelmes OT cut-olva sztem hamar cserélünk majd 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Boldog születésnapot Run DMC! Te azért csak bent maradtál a rosteren! 😛