Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én Palmerrel kapcsolatosan attól félek, hogy túl sok INT-et dobál, amúgy megbízható lenne. De valamiért én bízok benne.

Amúgy tényleg, ha sikerül jól átvenni a dolgokat, akkor lehetnek itt szép dolgok idén.

A fal érdekes lesz, de két TOP játékos van a falunkban (Veldheer és Wiz) a többiek pedig dobbanthatnak a ZBS-ben.

Az elkapók nagyon gyorsak és egyre jobb teljesítményt nyújtanak.

A futóknál ugye DMC istenkirály ha egészséges és Reece is nagyon jó fegyver.

Egyedül a TE poszt lóg ki a sorból, mert csak ilyen közepes képességű iparosokból áll, meg egy hibrid elkapó/TE emberből (bár ha sok TE-s játék van, akkor ő lehet a megoldás majdan).
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce
Én Knapp West Cost Offense végett nem aggódok.Ha jól megnézzük a Texans játékát abszolult bizonyított rendszerről van szó!
Az meg,hogy Knapp egyszer már éget csak annyit,hogy JMR és az akkori O line-l nem nehéz bár Fragas alatta érte el karrier csúcsát,ha jól emlékszem!
Futásba az általa szeretett ZBS ha jól átveszi a falunk akkor DMC dolgát nagyban megkönnyítői és ismerve a képességeit zsíros lesz!
Passzban meg a rövid,közepes gyors időzített passzok a mi elkapóink sebességével kombinálva secondary gyilkos tudni lenni!
Én ami miatt igazán aggódom az offensünkel kapcsolatban az maga a feje Palmer!Mert ok,hogy USC-ben hasonló rendszert toltak de az rég volt és mint ismeretes a profi pályafutása alatt Cincibe inkább Coryell rendszer egy változatát használták!Szóval én félek a berögződéseitől!S ezt írta is a cikk,hogy a nagy,mélységi passzokkal nincs baja de a rövid,közepes passzok más tészta!Na már most ez a rendszer sok futás és sok gyors,kicsi,közepes passz váltakozásán alapszik.Aztán ha nagyon betömörül az ellen Def akkor egy mély meglepi bomba!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként idén már vannak olyan hangok is, hogy a tavalyi Bresnahan védelem "szerepét" idén Knapp offense fogja átvenni, tehát rajtuk/rajta mehetnek el a meccseink.
Bár remélem ez csak egy félelem, mert azért tele van tehetséges emberekkel az O# is. Bár Knapp már egyszer beégett Oaklandben, remélem most nem fog.
Bár Saunder ott van tehát nem teljesen egyedül van Knapp
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem Condo-t, nagyon nem is próbálgatják LB-ként, neki amúgy is teljesen speckó feladatai vannak, meg azért kockázatos lenne betenni a darálóba, mert kurva sokat számít az összhang a rúgók és közötte és egy esetleges sérülés nagyban visszavetheti a rúgók teljesítményét is.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Wimbley jó volt csak hajlamos volt a szürkeségre!Azaz némely meccsen sor fordító volt s némelyiken meg szinte ott se volt!Ebből kifolyólag szerintem sem gond a pótlása különösen ha figyelembe vesszük,hogy új sémát alkalmazunk!
S ahogy írta is a cikk ezzel a front4 defensel és az új sémával ha nem lesznek büntik (amik amúgy elég szépen elkerültek az első két meccs láttán minket) akkor liga elit D line-k van!Aminek elég kevés O line fog tudni ellen állni,s akkor viszont előre vetíthető jó pár labda szerzés!

Ahogy írtam korábban is Millert én is befutónak érzem,már csak azért is mert rövid yardos szituban betöltheti Bush szerepét míg Goodson jó (bár ezt még élesben nemtudta bizonyítani) de stílusra inkább hajaz DMC és Jonesra ami red zone-ba rövid yardnál nem épp a legjobb!

Condo abszolult long snapper (ebben amúgy az egyik legjobb a ligában),szóval hiába van LB-t a rosteren kizárt,hogy akár csak egy driveba is fenn legyen.Őt nem azért fizetjük.

Visszatérve a cikkre szerintem a legnagyobb "félelmünk" amire oda kell majd figyelni az a CB játék!Habár van több biztató plusz ami némi kép tehermentesíti ill időt ad nekik. Gondolok a séma váltás a Dline és a S-k együttes hatására.Valamint a CB edzőre aki nem más mint aki anno Woodson és Namdi-t is kitanította és ugye egyikőjüket sem kell nagyon magyarázni. 😊



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Condo amúgy LB-nek ennyire szar, hogy még csere cseréjének se állahatna be?

A Goodson-Miller harcban szerintem Miller jobban áll. Goodsonnak nem jött jól ez a sérülés és a Cardinals ellen sem volt túl jó, bár a fumble problémán lehet javítani - emlékezzünk DMC-re.

Stupar eddig csak MLB-t játszott meccsen, valószínűleg PS lesz a vége.

5 ok a bizakodásra, 5 az aggodalomra:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/08/21/32-teams-in-32-days-oakland-raiders/deyell
Én továbbra sem érzem úgy, hogy Wimbley akkora ász lett volna, hogy a helyettesítése kulcsprobléma legyen...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
5 ok a bizakodásra, 5 az aggodalomra:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/08/21/32-teams-in-32-days-oakland-raiders/

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ez a Lions meccs valóban érdekesebbnek várható már...

Keretszűkítéses téma mentén nézzük a dolgokat...

QB: Itt tuti a 3 emberke nem lesz változás
Palmer, Leinart, Pryor

HB: Itt DMC és sztem Jones helye tuti. Goodson-Miller párharcból kiderül ki jön ki győztesen, én most vmiért mégis inkább Goodsonra tennék. Keretszűkítéseknél igen erősen kell majd nézegetni a HB posztot sztem, mert ha egy jó ZBS RB-t vhol kivágnak könnyen rárepülhetünk...

FB: Reece helye tuti, mögötte sztem Owen lesz a befutó és Tonga nem kerül keretbe. Regular szezonban Reece is többet fog sztem majd goal line és short szituknál futni majd...

TE: Myers, Gordon és Ausberry lesz a 3-as, hacsak vki keretszűkítéseknél ki nem hullik.

WR: DHB, Moore, Ford, Streater és Criner helye sztem biztos. Ha vmiért 6 WR-t viszünk magunkkal akkor McGee vagy Mayo lehet a befutó, de sztem ők PS csapatba kerülnek és max ha sérülés van év közben kerülnek elő...

OL: Veldheer, Cooper, Wiz, Brisiel, Barnes ugye egyértelmű. Bergstrom, Parsons szintén. Mellettük sztem Barksdale lesz még rosteren és a Hurd-Nix csata nyertese...OT depth necces lesz...

Így off: 3+3+2+3+5+9=25 fő

DL: Houston, Seymour, Kelly, Shaughnessy alap. Crawford, Bilukidi, Bryant és Tollefson nálam szintén. Hamilton érhet még oda.

LB: Wheeler, McClain duó egyértelmű. Ők lesznek fenn bőven legtöbbet, hiszen a nickel Dben ők várhatóak majd LB posztra. Curry-vel kapcslatban azt is rebesgetik, h PUP lista lesz belőle és első 6 hét kuka. Burris pörgős ugyes gyerek, de azért kezdő will posztra sztem kevés lesz még. Goethelnek kéne kicsit megszorítania őt, bár eddig úgy tűnik ő csak MLB back up. Mellettük Stupar és Ihenacho lehet rosterre befutó, de nekik kettejüknek azért jócskán lesz izgulni valójuk a keretszűkítések körül, mert könnyen PS squadban találhatják magukat, ha vki kirak egy (relatív) minőségi LB-t.

CB: Bartell, Spencer, Chekwa és DVD sztem tuti marad. Lee és McCann kerülhet még be, főleg ST érték miatt is. McCann gyenge lábakon áll, hiszen, ha lesz nála jobb KR jelölt a keretszűkítéseknél kidobva valahol, könnyen repülhet...

S: Itt egyértelműnek tűnik a Huff, Branch, Mitchell, Giordano 4-es. Kérdés, hogy vmelyik CB rovására bekerül-e mondjuk Taylor...

Nálam D: 9+7+6+4=26

Ez persze nem lesz rendben, hiszen Condo, Jano és Shane 3 helyet biztosan elvisz. DL, LB, CB, OL, FB posztokról kerülhet le az az egy fő akinek a helyét átveszi Condo...érdekes lesz. Sok nickel, dime felállás miatt lehet LB-t mondanék, de a 3-4 lookok miatt nem biztos. FB lehet még jogos jelölt, hiszen Reece tud blokkolni is, de miután futásra alapozzuk a támadásunkat kellhet a tisztán lead blocker is. Simán lehet, hogy DL lesz csak 8fős és Hamilton PSbe kezdi karrierjét, bár sztem elég jól mozgott eddig, nem biztos, h kockáztatják, h elvigyék...nehéz döntés lesz az tuti.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce
Ha maradunk a számaidnál akkor szerintem így fog kinézni a végső roster:

A fenn maradó 2db LB helyre szerintem ott van Ihenacho és Burnett.Mind a kettő szépen játszott idáig 2. defben sőt Ihenacho fumble és sack-t is ért el a cardinals ellen.Esetleg Burnett helyett még lehet Stupart hisz jól teljesít ST-ben s aapból meg Goethel mögé van beírva MLB-k.

4S Huff,Giordano,Branch,Michell

6CB Spencer,Bartell,Chekwa,Dvd,McCann,Lee

8DL LaMarr,Crawford,Kelly,Seymor,,Desmond,Shaughnessy,Tollefson és végül vagy Hamilton vagy Bilukidi

3Qb Palmer,Leinart,Pryor

A két FB várhatóan Reece és Smith (Smithről írták,hogy jól blokkol ill rövid yardos darálós szituban használható) Tonga meg megy practice squadba ahonnan bármikor aktiválható lesz mint tavaly amikor Reece kidőlt.

A 3HB McFadde,T Jones,Lonay Miller (Goodson-k valami nagyon nagyot kellene villantani szerintem mind a sérülékenysége mind a fumbleitisze végett,bár Reggie bírja)

Az 5WR DHB,Moore,Ford,Streater,Criener várhatóan.

3 TE Myers,Gordon,Ausberry (amúgy érdekes,hogy Gordon jelenleg beelőzte Ausberryt,hisz Knapp szereti a Te passzos játékokat)

9 OL Velheer,Carlaise,Wisniewski,Briesel,Barnes, Parsons,Bergstorm,Nix és vagy Hurd vagy Barksdale



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ugyanígy vagyok az FB-kkel, Owen Schmitt és Tonga se nagyon van a híradások kereszttüzében, de hogy ez most jó vagy rossz, azt nem tudom megmondani. Tongát nagyon kedvelem valamiért pedig.

Lonyae Miller-ről olvastam itt, hogy megoldhatja Bush hiányát. Ha ez így lesz, akkor egyik futónak mennie kell és még az is lehet hogy csak egy FB marad, aki pedig Reece lesz. Tehát Tonga és Schmitt is megy a levesbe, aminek nem örülnék.

Én arra számítok, hogy 3 QB marad rosteren. 3 HB, 2 FB, 5 WR, 3 TE, 9 OL, 1 K, 1 P, 1 LS
A defből pedig: 8 DL, 7 LB, 6 CB, 4 S

Csak a 7 LB a kérdés, hogy kik lehetnek azok, mert ha jól nézem, akkor 5 olyan van, akik szóhoz juthatnak (Wheeler, McClain, Curry, Goethel, Burris) és még kettő kéne, hogy legyen depth is azért, de hogy kik lesznek azok, fogalmam sincs.

Lehet hogy egy jó LB-t még valahonnan fel kéne szedni, de lehet hogy csak a keretszűkítések után lesz erre lehetőségünk, bár akit kivágnak egy másik csapatból, az nem hiszem hogy megoldás lenne... Merriman-ra rá lehetne menni, hátha nálunk megtáltosodik! 😊
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Bruce
Most,hogy mondod tényleg semmi hír,pletyka,stb!
Mondjuk hasonlóan vagyok Tolefsonnal,mert időnként felröppen egy egy hír,hogy edzéseken zsír pályán viszont nem láttam még tőle semmi különöset!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Általában a 3. meccs szokott lenni a legkritikusabb. Ezért itt már jobban lehet látni majd dolgokat, mint az első kettőn, vagy akár a negyediken (itt már csak a bubble játékosok játszanak számottevően, a kezdők csak egy drive-ot szoktak, hogy játékban maradjanak)

Az hogy kiket vesznek most ki a csapatból, hát nem is tudom, annyira nem vagyok képben a cserékkel kapcsolatosan. De valszeg mennek a kickerek és punterek, ha visszatér Lechler is végre.
Ami viszont nagyon zavar, hogy Goethel-ről semmit sem hallok, hogy hogyan teljesít, tőle sokat várnék az idén, csak ne sérüljön meg...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
A Lions elleni meccsre több szempontból is kíváncsi leszek!
1; az edzői stáb már készül némi game plane-l.
2; a mérkőzés után van első hivatalos keretszűkítési határidő!Utána már csak 75 fős lehet a roster a jelenlegi 89 főssel szemben.

aug 31 kell a végleges 53 fős rostert megnevezni.

Tippek,hogy kik lesznek az első szűkítés "áldozatai"?
Szerintem OT Ed Wang,OT Kevin Haslam,LB Mario Kurn biztos távozik.(Pláne,hogy Kurn egész szezonra kidőlt ha jól tudom)



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Goodson is jól van és edz,bár nem valószinű,hogy a Lions ellen játszani fog!Ellenben Jones-l. Rá külön kíváncsi leszek,hisz a már már hagyományos Oaklandi kérdésen,hogy ki a leggyorsabb többen is az ő nevét rebesgették! 😊
S mint tudjuk a Knapp féle ZBS-be a "one cut and go" alapján ezt kitudja majd használni!

Lechler puntolt D.A előtt vagy 12db-t és D.A megvolt vele elégedve,ami vicces,hogy Lechler-nek csak az egyik tetszett igazán!

DHB már edzet is!
Ford ahogy BRUCE is írta szezon kezdetre vissza térhet.Az egyetlen egy dolog ami aggasztó vele kapcsolatban,hogy ez ugyanaz a lába ami végett tavaly kidőlt!

Burris-l kapcsolatba én személy szerint bizakodó vagyok.Bár jócskán követ el Rookie mistake-ket de mind a két előszezon meccsen folyamatosan a labda körül volt és jól dolgozott.Persze egyenlőre nem érhet fel egy egészséges Curry szintjéhez de mint tudjuk teher alatt nő a pálma,szóval hajrá! 😊



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Taiwan Jones várhatóan már játszhat a preseasonban szombaton a Lions ellen. Lechler és Myers is visszatért az edzésbe és Lechlernél valószínűbb hogy pályára is lép, Myers még nem biztos, de ha nem sérül meg újra, akkor az utolsó meccsen játszhat biztosan.

Moore egyre jobban van és közel áll a visszatéréshez.
Ugyanakkor Ford megsérült a mérkőzésen és azt híresztelték, hogy komolyabb a sérülése, de mostanra kiderült, hogy mégsem olyan súlyos az a lábsérülés, így várhatóan a szezonkezdetre teljesen rendbe jön.
DHB vállsérülése sem súlyos szerencsére.

Hír még, hogy ha nem tér vissza Curry (aki egyébként már a csapat mellett van Napában) a szezonkezdetre, akkor Miles Burris lesz a kezdő will pozícióban.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
ulpianus
Komoly új ágazat 😊 viszont ha jól emlékszem sikeres volt a passz!Cubehead
Nem, mert - talán Streater - elejtette labdát, mikor földet ért.
Pedig szép TD lett volna.BMG
Szép lett volna, pláne úgy h kb DMC 'kigáncsolta' CP-t és ezért ez a gyönyörű hattyúk tava jelenet 😀 😀



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
ulpianus
Komoly új ágazat 😊 viszont ha jól emlékszem sikeres volt a passz!Cubehead
Nem, mert - talán Streater - elejtette labdát, mikor földet ért.
Pedig szép TD lett volna.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gyerekek! Az a tánc nem szánalmas! Ez szánalmas! 😀
 www.youtube.com/watch?v=S-gNfoXoqOE
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
ulpianus
Komoly új ágazat 😊 viszont ha jól emlékszem sikeres volt a passz!



több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A legújabb Raider tánc:



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Deyell
Hát ez van amikor a Fosztogatók ténylegesen játszanak! 😊



több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
Kelly enyhén kiosztotta Kolbot a meccs után:

“He is skittish. He is scared back there,” Kelly said, via the Associated Press. “Anytime anybody gets close to him he starts looking at the refs. As a defensive lineman you love a quarterback like that. He ain’t even trying to look at the routes no more. He is paying attention to us and you ain’t going to get nothing done like that.”

choose life
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lehet inkább a punt teamben nem bízik. Azért egy puntot nem csak a punter végez el, és ha sok a fiatal, akiktől face palmitist kap az edző, akkor gyakoroltatja őket. Nézd meg újra, hogy emnnyi idő alatt és milyen szögeket váalsztva támadják a returnert. Ha nem tetszik, akkor az edzőnek sem tetszik. Vagy a blokkok, vagy a PP vagy LS munkája.ulpianus
Hát Cartwright volt az ST esze...
Condo pedig mostanában magasan snappel, bár ez lehet az összeszokottság hiánya miatt is.
Legalább egyszer akkor is nekimehettünk volna 4.-re.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Lehet inkább a punt teamben nem bízik. Azért egy puntot nem csak a punter végez el, és ha sok a fiatal, akiktől face palmitist kap az edző, akkor gyakoroltatja őket. Nézd meg újra, hogy emnnyi idő alatt és milyen szögeket váalsztva támadják a returnert. Ha nem tetszik, akkor az edzőnek sem tetszik. Vagy a blokkok, vagy a PP vagy LS munkája.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
 www.silverandblackpride.com/2012/8/18/3251196/man-shot-in-face-in-parking-lot-during-raiders-cardinals-preseason

ez durva 😕

choose life