Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes: Vic Tafur ‏@VicTafur
C. Palmer said he tries throws he wouldn't in regular season games, & Knapp encourages that. "You sacrifice the ups and downs" in preseason

Ron Bartell kurvára ki van rakva...főleg CB mivoltához képest...  twitter.com/ShawntaeSpencer/status/238426942204964864/photo/1

6év 6 kezdő C:  www.insidebayarea.com/raiders/ci_21376955/oakland-raiders-look-at-teams-turnover-at-starting

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Pedig saját bevallása szerint nem szerette annak idején.

De ha belejön és egészséges, szerintem olyan 1600 yard simán kinéz...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én itt azt érzem gondnak, hogy tényleg az 5 falnak kell megtartania a nyomást, ami mondjuk egy 6 emberes blitznél elég érdekes lesz, főként egy 3-4-et védekező csapatnál, ahol mondjuk kettőzik az NT-t. Széleken simán bejutnak, aztán a kiforgások sem fognak segíteni, mert pont szélről jön a nyomás, amerre forog ki az irányító és csatt...

Ezeket szoktam szeretni amikor játszok én is. Ugye LB vagyok és ha jól jön ki a védelem szempontjából a blokk kiosztás és az irányító felém forog ki, akkor vége... 😀Bruce
Ólomlábú Palmer és a "kiforog" az két külön liga eleve. Ehhez jön pluszban a ritkított extra blokkoló (ami lesz, mert Palmerhez muszáj), és a kevésbé elit pass block.

Másik amit Rolni ír, hogy "jól érzi a nyomást", sztem ez nincs így. Láttam nála rosszabbat, de átlag alatti ezen a területen. Ezért van sackje és elsietett dobása sokszor, mert utolsó pillanatban odaérnek, és ő akkor veszi észre, mikor már késő.
Meglátjuk. De most ezt látom leginkább lehetséges gyenge pontnak, nem a WR sort, vagy DMC lesérülését (az is nagy gond, de túlélhető).

Ellenben sztem DMCnek nagyon feküdni fog a ZB rendszer. Őa pont az az intelligens, blokkokat kiválóan olvasó, ésszel játszó HB ,akik ZBben hatékonyak szoktak lenni. (Nálunk Jamaal is gyors, és nagyon erőszakos, de sikerének fő kulcsa, hogy tökéletesen érti az ilyen bonyolult helyzeteket is.)ulpianus
Meglássuk...

DMCnek sztem is nagyon fog feküdni a dolog...csak ne sérüljön le...Arizona ellen is gyönyörű volt a 20 yardos futás...blokkok jól jöttek, szépen ment el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Én itt azt érzem gondnak, hogy tényleg az 5 falnak kell megtartania a nyomást, ami mondjuk egy 6 emberes blitznél elég érdekes lesz, főként egy 3-4-et védekező csapatnál, ahol mondjuk kettőzik az NT-t. Széleken simán bejutnak, aztán a kiforgások sem fognak segíteni, mert pont szélről jön a nyomás, amerre forog ki az irányító és csatt...

Ezeket szoktam szeretni amikor játszok én is. Ugye LB vagyok és ha jól jön ki a védelem szempontjából a blokk kiosztás és az irányító felém forog ki, akkor vége... 😀Bruce
Ólomlábú Palmer és a "kiforog" az két külön liga eleve. Ehhez jön pluszban a ritkított extra blokkoló (ami lesz, mert Palmerhez muszáj), és a kevésbé elit pass block.

Másik amit Rolni ír, hogy "jól érzi a nyomást", sztem ez nincs így. Láttam nála rosszabbat, de átlag alatti ezen a területen. Ezért van sackje és elsietett dobása sokszor, mert utolsó pillanatban odaérnek, és ő akkor veszi észre, mikor már késő.
Meglátjuk. De most ezt látom leginkább lehetséges gyenge pontnak, nem a WR sort, vagy DMC lesérülését (az is nagy gond, de túlélhető).

Ellenben sztem DMCnek nagyon feküdni fog a ZB rendszer. Őa pont az az intelligens, blokkokat kiválóan olvasó, ésszel játszó HB ,akik ZBben hatékonyak szoktak lenni. (Nálunk Jamaal is gyors, és nagyon erőszakos, de sikerének fő kulcsa, hogy tökéletesen érti az ilyen bonyolult helyzeteket is.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én itt azt érzem gondnak, hogy tényleg az 5 falnak kell megtartania a nyomást, ami mondjuk egy 6 emberes blitznél elég érdekes lesz, főként egy 3-4-et védekező csapatnál, ahol mondjuk kettőzik az NT-t. Széleken simán bejutnak, aztán a kiforgások sem fognak segíteni, mert pont szélről jön a nyomás, amerre forog ki az irányító és csatt...

Ezeket szoktam szeretni amikor játszok én is. Ugye LB vagyok és ha jól jön ki a védelem szempontjából a blokk kiosztás és az irányító felém forog ki, akkor vége... 😀Bruce
😊
Igen ehhez kell majd a jó TE blokkolás...ezért is ordon a favorite Ausberry előtt sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én itt azt érzem gondnak, hogy tényleg az 5 falnak kell megtartania a nyomást, ami mondjuk egy 6 emberes blitznél elég érdekes lesz, főként egy 3-4-et védekező csapatnál, ahol mondjuk kettőzik az NT-t. Széleken simán bejutnak, aztán a kiforgások sem fognak segíteni, mert pont szélről jön a nyomás, amerre forog ki az irányító és csatt...

Ezeket szoktam szeretni amikor játszok én is. Ugye LB vagyok és ha jól jön ki a védelem szempontjából a blokk kiosztás és az irányító felém forog ki, akkor vége... 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mostanában nem nagyon nézegettem más topicokat csak ezt, meg a magyar focisat. De ha te linkelted először akkor neked is kösz! 😊Bruce
Nem azért, mindegy ki linkelte, csak poénból basztalak le, hogy lám lám nem figyelsz. 😊

Raiders offense és a WC (West Coast). Vagyis az AFC WEST COAST
3 generációja van ennek legfőbb vonalakban. ÉS a harmadikat (frisco WC) tolja szvsz a Raiders.

Tehát adott egy olyan HB sor, amiben DMC gyors, elusive, de egyben erős is, és főleg jól kap el, de legfőleg kiválóan olvassa a blokkokat és védelmet (Arkansában még ugye option WildCat játékban lett hős).
Továbbá Reece, aki mindenes FB, jó kezekkel. ÉS szintén jó YAC hatékonysággal.
Aztán adott még pár igen fürge WR. Két közepes TE, és egy átlagos OL. Egy vállalható QB erős karral.

Ezért az a játék, hogy a WRek mélységben nyújtják meg a pályát. Rövid utak helyett is inkább gyors, hosszabb, de rövidyardos utak (shallow cross például).
Ebbe fut bele a TE gyors egy irányváltásos utakat (in+out+curl pl.), szintén a WC alapját adó YAC alapra hangolva.
Amitől még WC, hogy a RBk (HB+FB) a flatet támadják, mert ők a biztonsági szelep, igen jó YAC eséllyel. Tehát mélységben maximálisan, és szélességben random szét van húzva a pálya.

A gondom nekem ezzel az (ha egyáltalán igazam van a rendszert illetően), hogy ehhez mobilis QB kell, aki képes életben tartani a playt ha WR utak (elődleges célpont) besülnek (safety játék erős hátul), úgyis, ha a fal nem tart ki, és ugye ritkább az extra blokkoló (TE/RB).

Én így képzelem, tehát sztem nem kell (és nem hiszem ,hogy ez működne) rövid passzos játék bele alapelemként. Ami sem a WR sornak sem Palmernek nem fekszik.ulpianus
Sztem jó amit írsz 😊
Leinart elég jól mozog ebben a rendszerben és meglátjuk majd, de sztem eddig Palmerrel sem volt különösebb gond. Nem egy Vick a fazon, de jól érzi a zsebet és a nyomást sztem...működhet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én soha nem figyelek! 😀

Amúgy meg arra lettem figyelmes, hogy Andre Carter-t workout-oltattuk, aki DE/LB. Igazából érthető lépés, mivel ha 4-3/3-4 hibrid védekezést nyomunk, akkor még jó is lehet. Bár már nem fiatal, de még erre az idényre jó lehet. De majd meglátjuk, hogy mennyire elégedettek vele az edzők a teljesítménye alapján.

Akik pedig nem edzettek tegnap:
wide receivers Jacoby Ford (foot) and Denarius Moore (hamstring), running back Rashawn Jackson (hip), linebacker Aaron Curry (knees), center Stefen Wisniewski (calf), tackle Ed Wang (shoulder), tackle Zach Hurd (head), defensive tackle Richard Seymour (veteran’s day off) and defensive tackle Jamie Cumbie (foot). (persze gondolom nem teljes a lista sztem...)
Ők pedig visszatértek:
safety Michael Huff (paternity leave), quarterback Matt Leinart (lacerated right index finger) and wide receiver Darrius Heyward-Bey (shoulder).
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Mostanában nem nagyon nézegettem más topicokat csak ezt, meg a magyar focisat. De ha te linkelted először akkor neked is kösz! 😊Bruce
Nem azért, mindegy ki linkelte, csak poénból basztalak le, hogy lám lám nem figyelsz. 😊

Raiders offense és a WC (West Coast). Vagyis az AFC WEST COAST
3 generációja van ennek legfőbb vonalakban. ÉS a harmadikat (frisco WC) tolja szvsz a Raiders.

Tehát adott egy olyan HB sor, amiben DMC gyors, elusive, de egyben erős is, és főleg jól kap el, de legfőleg kiválóan olvassa a blokkokat és védelmet (Arkansában még ugye option WildCat játékban lett hős).
Továbbá Reece, aki mindenes FB, jó kezekkel. ÉS szintén jó YAC hatékonysággal.
Aztán adott még pár igen fürge WR. Két közepes TE, és egy átlagos OL. Egy vállalható QB erős karral.

Ezért az a játék, hogy a WRek mélységben nyújtják meg a pályát. Rövid utak helyett is inkább gyors, hosszabb, de rövidyardos utak (shallow cross például).
Ebbe fut bele a TE gyors egy irányváltásos utakat (in+out+curl pl.), szintén a WC alapját adó YAC alapra hangolva.
Amitől még WC, hogy a RBk (HB+FB) a flatet támadják, mert ők a biztonsági szelep, igen jó YAC eséllyel. Tehát mélységben maximálisan, és szélességben random szét van húzva a pálya.

A gondom nekem ezzel az (ha egyáltalán igazam van a rendszert illetően), hogy ehhez mobilis QB kell, aki képes életben tartani a playt ha WR utak (elődleges célpont) besülnek (safety játék erős hátul), úgyis, ha a fal nem tart ki, és ugye ritkább az extra blokkoló (TE/RB).

Én így képzelem, tehát sztem nem kell (és nem hiszem ,hogy ez működne) rövid passzos játék bele alapelemként. Ami sem a WR sornak sem Palmernek nem fekszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mostanában nem nagyon nézegettem más topicokat csak ezt, meg a magyar focisat. De ha te linkelted először akkor neked is kösz! 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Már belinkeltem ezt az oldalt régebben Bruce! Nem figyelsz? Bár lehet én nem figyelek és AFC WEST topicba linkeltem, de akkor is. 😛 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Fajin ez az oldal Rolni! 😊 megnéztem pár play elemzését, fasza hogy van aki ezt így megcsinálja! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders1.ninjagoro.com/featured-hd-video/carson-palmers-throws-pre-season-week-2-v-cardinals/
CP össze pass attempt-je VS Cards...Rolni
nagyon sok kritikát kap érte az ottaniaktól isAmadeus91
Nekem nincs vele gondom az INT-eken kívül 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
 www.raiders1.ninjagoro.com/featured-hd-video/carson-palmers-throws-pre-season-week-2-v-cardinals/
CP össze pass attempt-je VS Cards...Rolni
nagyon sok kritikát kap érte az ottaniaktól is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csatlakozok Bruce de addig is legyen már szombat és nézzünk mire megyünk hazai pályán a Lions ellen!
Végre egy komolyabb Defense,game plane és roster szűkítés!Szóval szerintem durvus lesz!
😊Cubehead
A defense-nek is jó próba lesz, főleg a DB-knek.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders1.ninjagoro.com/featured-hd-video/carson-palmers-throws-pre-season-week-2-v-cardinals/
CP össze pass attempt-je VS Cards...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Idén te se találtál ilyen akciós kódot? Bruce
Nem sajnos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Idén te se találtál ilyen akciós kódot?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Úgy várom már hogy idegeskedhessek a meccseken 😀
Már befizettem a live247.tv-re is, úgyhogy már csak a szezonnak kell elkezdődnie. 😊Bruce
Én is befizettem már 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Csatlakozok Bruce de addig is legyen már szombat és nézzünk mire megyünk hazai pályán a Lions ellen!
Végre egy komolyabb Defense,game plane és roster szűkítés!Szóval szerintem durvus lesz!
😊



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy várom már hogy idegeskedhessek a meccseken 😀
Már befizettem a live247.tv-re is, úgyhogy már csak a szezonnak kell elkezdődnie. 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Palmernél én is leginkább a hülye INT-ektől félek...lesz pár az biztos, neki benne van a játékában az INT, a fontos, hogy több legyen a TD bőven és ne kiélezett helyzetekben hibázzon. Knapp "rendszere" működőképes. A kérdés DMC egészsége és sok múlik majd a playcallingon. Knapp legutóbb amikor itt volt, csodát tett a futójátékkal (Fargas élete szezonját hozta miután kidőlt előle Jordan akinek szintén ment...) pedig az akkori fal, jóval gyengébb volt tagjait tekintve és nem volt semmiféle passzjáték igazából. Ha Palmert a McClown, Coolpepper és JaBust trióhoz hasonlítjuk nyugodtak lehetünk. Az akkori Oban egyedül a TE poszt volt erősebb Miller miatt, de én továbbra is úgy gondolom Myers rendben lesz. Gordon pedig eddig azért megmutatta, hogy ha kell tud ő is elkapni (persze nem akrobatikus dolgokat, de középre rövidekre rendben lehet). És főleg egy HaliHouston vagy DoomMiller combók ellen kell majd az ő jó blokkolása!

Nagyon óvatosan lehet csak tippelgetni a csoportban, mert nagyon nyitott a dolog. Bárhol végezhetünk és sztem "csak" magunkon múlik. Ha összeáll a csapat, nincsenek bünti hegyek bármelyik csapat ellen esélyesek lehetünk.

Denverben a D nem rossz, de DB szekció továbbra sem félelmetes és a DL futás ellen nem tudom mennyit javult (remélem nem sokat 😊). Na most egy Raiders-Chiefs párossal rendelkező divizióban nem jó terv gyenge run Dvel kiállni. O oldalon PM sztem rendben lesz, de nem várok tőle én sem (mint drukker pláne nem) kiemelkedő szezont. Az OL előtte gondot fog okozni sztem még neki is...

Chargers eddig nagyon szerencsétlen a sérülésekkel...Mathews vagy lesz nyitón vagy sokkal valószínűbb, h nem és utánna még fel kell vennie a fonalat. V.Brown aki komoly része lett volna az Onak kidőlt állítólag legalább 8 hétre és azért ivers is megkezdte az INT gyártást már pre-seasonban...
Dben is akad azért kérdés náluk is...

Chiefs sérültjei visszatértek, de pl. kezdő FS és Flowers is sérüléssel küszködik már most. Ha Flowers kidől sztem még jobban fájna nekik mint Hali...
Cassell kiderül mire megy Haley kiabálása nélkül, de azért pro bowl szezon még most sem várható tőle. Charles mire képes első egészséges szezonjában (2. szezonra szoktak teljesen visszajönni ilyen sérülésből), illetve Hillis melyik arcát mutatja mind kérdés azért...

Reméljük, hogy nem magunkat verjük meg, hanem rendes élvezhető focival állunk eléjük (és minden más csapat elé) és majd kiderül 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Szerintem a Denver Defense jó,bár D.A távozásával remélhetőleg kicsit visszább estek (na jó ez álom) viszont az Offense nem egy liga verő alakulat és ok,hogy jött PM de kihagyott egy évet,szóval rozsdás.Más játszótársai vannak,szóval össze kell szokniuk.S a legnagyobb tényező az a műtőt nyaka és a denveri oline együttese.Mondjuk úgy én nem fogadnék rá még kis téttel sem!


A Chargers évek óta jó de ha megnézzük LT kiválása óta valahogy érezzük őket és jól teljesítünk velük szembe.(mondjuk ideje volt hisz LT alatt sorozatba vertek oda vissza)
Valamint Rivers különösen utálja ha zargatják ami az ő offense falukat és a mi defense falunkat nézve elég sűrűn előfordulhat.
Plusz náluk számolni kell a felső nyomással is,hisz jó pár szezon óta folyamatosan a levegőben van náluk a fő edző Norv Turner elküldése!S szerintem ez az az év amikor ténylegesen Make or Break szitu lesz!


A Chifs na igen.Ők szépen építkeznek és idényre mindenki felépült náluk.Szóval szerintem jelenleg ők lesznek a legkomolyabb ellenfeleink a csoportba.
A defensük jó ráadásul Crennel nagyon érti a dolgát.Esetlegesen amiben lehet bíznunk,bár nem etikus és nem is kívánok senkinek ilyesféle rosszat de az Hali kidőlése!Hisz ő is ember és hajt is előbb utóbb mindenkinél van sérülés.S ha ő kidől akkor nincs igazán pass rush náluk sőt mint vezér egyéniség még nagyobb csapás!
Az offense terén padig minden Charles-n és Willis-n múlik!Hisz ha nekik megy akkor zúznak ha nem akkor Cassel bizonyítota,hogy hiába Moyaki és Bowe ő kevés az üdvösséghez!

Szóval szerintem vagy 3ik helyen leszünk vagy nyerünk.Amúgy több szaki is titkon Black Horse-ként aposztrofál minket azaz titkos meglepiként!S valljuk be ha sikeresen adoptáljuk az új rendszereket és továbbra is tartjuk a büntetés nélküli játékot akkor tehetség alapján valós feltételezés!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Milyen lenne már ha megnyerné a Raiders a csoportot! 😀
Ha minden összejön van is rá esély, bár a Chiefs nagyon erős, a Broncos meg bármire jó lehet Manning-el a Chargers is mindig jó egy pozitív mérlegre...

Lehetünk elsők is és utolsók is
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ismereteim alapján Knapp szereti a TE passzokat,többek közt alatta robbantott Miller is,aki azóta eltűnt a Seahawks-ba.(pedig de jó is lenne most fekete ezüstben látni)
Szóval én ezért lepődtem meg és állok egyenlőre értetlenül az ideiglenes Depth chartunk előtt ahol Myers a kezdő (ez ugye nem kérdés,tudd blokkolni és elkapni is plusz van rutinja) de a traning camp hírek és az OTA-k hírei valamint a séma végett Ausberryt várnám #2 Te-k a csapatba.Ennek ellenére az eddigi meccseinken Gordon volt a kezdő aki tisztán blokkoló TE (mondjuk annak zsír).

Ami Palmert illeti legyen igazad Bruce,a félelmeim ellenére próbálok én is optimista lenni!

A falhoz meg még annyit,hogy Carlaise ismeri és játszott is ZBS-t és a majdani utódja Bergstorm is ZBS rendszerű egyetemi falból jött.Briesel ugye ugyanezt tolta a Texansba szóval tanár segédként érkezett és Barnesról meg a TCamp hírek alapján az a hír járja,hogy fekszik neki és zúz a rendszerben.Ami jó lenne figyelembe véve,hogy tavaly ő volt az egyik leggyengébb teljesítményű falemberünk.