Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Mindenesetre azzal egyetérthetsz,hogy a hozzáállás az egyik fő alapköve a sikerességnek az Nflbe.Cubehead
Mindenképp pozitív korreláció van, de az egyik nem garantálja a másikat.
Jarvis Mossnak a hozzáállásával sosem volt komoly gond, mégis nagy ünnepség követte távozását, annak ellenére, h a legnagyobb riválishoz ment. Van néhány szomorú példa...
Pedig én (is) sokkal jobban szeretem a jó dolgos szerény embereket, de hát ez van.

Hogy Pryorra mi igaz, mi nem, arra 2 év múlva érdemes visszatérni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

Mecsoda fizikum! 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ulpianus
Csak nagy vonalakban akartam válaszolni a JMR DHB beszélgetésetekre!Illetve megosztani a saját nézetem!
S tudom,hogy nem mondtál semmit Pryor-ra, csak az edzéses összehasonlításom kedvéért írtam példának.Mert ugye JMR nem volt róla híres DHB meg folyamatosan dolgozott ami lassan egyre jobban megnyilvánul!

A JMR féle média felhajtást meg úgy értettem,hogy Ő konkrétan elhitte tőle,hogy edzés nélkül is tud,mert hát Ő az 1/1.

Azzal a válaszoddal kapcsolatban meg,hogy kiből lesz jó játékos maximálisan egyet értek.Mármint,hogy sokkal bonyolultabb és összetettebb.Pontosan ezért is lehet számtalan pozitív és negatív példát sorolni,mint ahogy tetted Gholstonnal vagy én Brady-vel és akkor még nem említettük az undrafted és 1körösöket megszégyenítő karriert befutó játékosokról!
Mindenesetre azzal egyetérthetsz,hogy a hozzáállás az egyik fő alapköve a sikerességnek az Nflbe.



több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ulpianus
Szerintem nem a draft hely a lényeg lásd az általam utált Brady-t!Hanem a fizikum,munka morál és tanulni akarás!S mint közismert ezek Pryornál és DHB-nél teljesen rendben vannak!
Ami meg Russell-t illeti köszönhetően a média felhajtásnak és a szerződésének nem igazán volt aktív max a pénz költésben 😊!S mire rádöbbent,hogy mennyire gy***ér addigra már késő volt.Ráadásul a javulása és a hozzá állásának a mértéke sem volt annyira átütő!
Cubehead
Én speciel nem mondtam semmit Pryorról most. Elmondtam a véleményem eredménykövetőben Pryorról, ha érdekel. (Rolni is azt vallotta, ahogy néztem.)
Azonban Rolni mondta, hogy ne vessünk össze egy harmadik köröst elsővel, csak egy elsőt harmadikkal. Ami sztem ugyanaz pepitában.

De attől válaszolok érdemben is neked.
JMR nem a médiafelhajtás miatt volt rossz, mert akkor mindenki rossz lenne a draft első két köréből, minden QB, pass rusher, Pro Bowler, stb. mind kapnak felhajtást. Ez nem lehet kifogás egy sztáregyetemről (LSU) érkező irányítónak.

Sokkal bonyolultabb, hogy kiből lesz jó játékos. Mondjuk Matt Cassel fizikuma nagyszerű, munkamorálja olyan példás, hogy úgy kell lezavarni az edzésről, még off seasonben is állandóan edz magától, nem normális. Tanulni akarása is példás. Pryor egyébként érdekes példa, mert ő aztán örökké lázadt valami ellen.
A tehetség is számít, az edzők munkája (sokat) számít, a csapatrész amibe kerül a játékos. Az esetleges sérülések, a poszt mélysége, és sok sok dolog.

A munkamorál annyiban számít, hogy aki nem hajlandó edzeni, biztosan repül előbb vagy ritkán utóbb.
Fizikumra hadd mondjak egy példát. A Jets vitte top 10ben Vernon Gholstont. Ultra fizikális pass rusher, igazi szörny. Aztán évekig játszott, elért 0 azaz nulla sacket. Elért továbbá 0 azaz nulla TFL-t, illetve ugyanennyi FF-t. Az, hogy nem volt PD+ITje, rendben. Összesen elért 42 szerelést, és ennyi. Ha kell további remek példákat tudok a témában. Többet, mint ahány Bradyt te meg tudsz nevezni hatodik körökből.

Pryort senki (aki normális) nem várja idén a pályára. Pre seasonben azonban nagy kedvenc téma a csere QBk esete minden csapatnál. Ahol van stabil kezdő ott azért, ahol nincs megnevezve ott azért, ahol nincs rajta sapka ott azért. Mert az átlagszurkoló nem tud mit kezdeni olyan hírrel, ami egy cserecenterről szól a nem kedvenc csapatból. De a QBk ismertsége nagy. Meg kell szokni, hogy ilyentájt kapnak komolyabb médiafigyelmet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ulpianus
Szerintem nem a draft hely a lényeg lásd az általam utált Brady-t!Hanem a fizikum,munka morál és tanulni akarás!S mint közismert ezek Pryornál és DHB-nél teljesen rendben vannak!
Ami meg Russell-t illeti köszönhetően a média felhajtásnak és a szerződésének nem igazán volt aktív max a pénz költésben 😊!S mire rádöbbent,hogy mennyire gy***ér addigra már késő volt.Ráadásul a javulása és a hozzá állásának a mértéke sem volt annyira átütő!



több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Pryorral kapcsolatban egyetértünk, de stem itt minden Raider fan így látja...kinn vannak akik leírják idő előtt, de DHB óta tudjuk nem szabad idő előtt ítélkezni 😊Rolni
Vagy Russel óta tudjátok, h nem szabad túl sokáig várni az ítélkezéssel 😛

Na jó, befejeztem a trollkodást, Pryor 3. kör, projekt ráadásul van előtte valaki akit stabil kezdőnek szánnátok, szóval tök fölösleges őt most értékelni, főleg 1db PS meccs alapján. Amúgy is sokkal jobban számít, h TCn mit csinál...

Csak hát ilyenkor lehet róla cikkezni, szezonközben nem, max ha pályán kívül csinál vmi baromságot

ON

Rolando-val mi lesz, tudni már vmit?Black_Adder
Russell esetét pont azért nincs értelme felhozni, mert ahogy mondod Pryor 3. kör JMR meg 1\1 volt...

Rolando edzéseken jól mozog eddig, meccsen sztem jó volt, de nem volt fenn sokat.

Bírósági ügye(gondolom ezt kérdezted inkább) októberben folytatódik. Akkor lesz tárgyalás amin már érdemi döntés születhet. Goodell sztem addig már nem piszkálja, ha eddig nem tette. Ha le is ültetik sztem csak offseasonban ül majd...kérdés, h októberi ítélettel Goodell még idén eltiltja vagy majd köv szezonban...Rolni
Thx. Bírósági döntés előtt aligha tiltják el. Mondjuk én tuti nem tudnék 100%osan koncentrálni az adott helyzetben, de legalább ha lesznek 3-4-es felállások, azok majd jobban fekszenek neki, azon valamit visszanyerhet abból, amit a bizonytalan jövő miatt elveszít...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Russell esetét pont azért nincs értelme felhozni, mert ahogy mondod Pryor 3. kör JMR meg 1\1 volt...
Rolni
Te hoztad föl DHB esetét, aki 1/7 volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pryorral kapcsolatban egyetértünk, de stem itt minden Raider fan így látja...kinn vannak akik leírják idő előtt, de DHB óta tudjuk nem szabad idő előtt ítélkezni 😊Rolni
Vagy Russel óta tudjátok, h nem szabad túl sokáig várni az ítélkezéssel 😛

Na jó, befejeztem a trollkodást, Pryor 3. kör, projekt ráadásul van előtte valaki akit stabil kezdőnek szánnátok, szóval tök fölösleges őt most értékelni, főleg 1db PS meccs alapján. Amúgy is sokkal jobban számít, h TCn mit csinál...

Csak hát ilyenkor lehet róla cikkezni, szezonközben nem, max ha pályán kívül csinál vmi baromságot

ON

Rolando-val mi lesz, tudni már vmit?Black_Adder
Russell esetét pont azért nincs értelme felhozni, mert ahogy mondod Pryor 3. kör JMR meg 1\1 volt...

Rolando edzéseken jól mozog eddig, meccsen sztem jó volt, de nem volt fenn sokat.

Bírósági ügye(gondolom ezt kérdezted inkább) októberben folytatódik. Akkor lesz tárgyalás amin már érdemi döntés születhet. Goodell sztem addig már nem piszkálja, ha eddig nem tette. Ha le is ültetik sztem csak offseasonban ül majd...kérdés, h októberi ítélettel Goodell még idén eltiltja vagy majd köv szezonban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Pryorral kapcsolatban egyetértünk, de stem itt minden Raider fan így látja...kinn vannak akik leírják idő előtt, de DHB óta tudjuk nem szabad idő előtt ítélkezni 😊Rolni
Vagy Russel óta tudjátok, h nem szabad túl sokáig várni az ítélkezéssel 😛

Na jó, befejeztem a trollkodást, Pryor 3. kör, projekt ráadásul van előtte valaki akit stabil kezdőnek szánnátok, szóval tök fölösleges őt most értékelni, főleg 1db PS meccs alapján. Amúgy is sokkal jobban számít, h TCn mit csinál...

Csak hát ilyenkor lehet róla cikkezni, szezonközben nem, max ha pályán kívül csinál vmi baromságot

ON

Rolando-val mi lesz, tudni már vmit?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Al papa élne még nem lenne kérdés kap-e munkát a srác:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/awtewdbhvdaadrvuihld
Olympian Jeff Demps hopes to play in the NFL in 2012
Jeff Demps has a silver medal to call his own as a member of Team USA's 4x100-meter relay team. Now, he wants to trade in his track spikes for NFL cleats.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Üdv
Mióta az eszemet tudom Raiders szurkoló vagyok és kb 3 éve lelkes Bowl.hu és fórum olvasó.Valahogy úgy érzem most jött el viszont az idő,hogy hozzá is szóljak itt is nem csak baráti körben!

Először is üdv mindenkinek!

Másodszor meg én sem ezt az eredmény vártam,már csak D.A nyilatkozata véget sem azaz "this is not count but matter" .
Mindenesetre több apró de annál biztatóbb jelet vettem észre a meccs során!
Pl látható volt,hogy amit Rolni írt ténylegesen beigazolódott azaz,hogy a Def-re idáig a play calling és a séma nyomta rá a bélyegét és nem pedig az ember anyag minősége!A Cowboys offense szinte folyamatosan nyomás alatt volt és szinte alig tudták a saját játékukat játszani függetlenül, first vagy second D volt fenn!Holott volt egy drive amikor még Romo volt fenn és ha jól láttam nálunk már a második sor játszott!
Houston és Kelly és Hamilton is a backfielden érte őket,És Bilukidi is elég szépen dolgozott!
Az Lb ugyan kiemelkedőt nem alkottak de folyamatosan a labdánál voltak akár futás akár pass cover volt!Burris rendszerint jól olvasta a playeket és rendre be is köszönt a labdát cipelőnek ami egy rookitól nem is rossz.De Ihenacho és Burnett és Wheeler is szépen dolgozott.A S-k ott folytatták ahol előző szezonban.Viszont a CB-k elég gyengék voltak szerintem.

Az Offense véget nem aggódok hisz tavaly jók voltak és elvileg a tehetségeket nézve ez a rendszer csak jobban kiaknázza ezt!Viszont az tény,hogy jelenleg még van mit gyakorolni mert eléggé darabos volt a játékuk!

Ami meg Pryort illeti mind D.A mind Palmerék pozitívan nyilatkoztak a fejlődéséről és a tanulni vágyásáról,a munka moráljáról!S mint ahogy ez a mostani vezetés is hozz némi konzisztenciát (Allen 4éves szerződése) úgy neki is van bőven ideje,hogy kiforrja magát hisz fizikálisan rendben van!
Szóval szerintem ha így folytatja 2 max 3éven belül franchise qb is lehet!
Arról nem beszélve,hogy liga szerte nem igen hallani olyan hírt,hogy egykori sztár segítené az újoncot!Szóval szerintem ez is jelez némi bizalmat és elkötelezettséget az irányába!

Persze ez mind szubjektív és elfogult de van némi realitás alapja! 😊Cubehead
Üdv körünkben! Mindig örülünk az újaknak!

D valóban jó volt és bíztató amit láttunk, de azért még várjuk meg a pre seasont, lessük meg az első pár éles meccset mielőtt kijelentjük rendben lesz a dolog...

DL Seymour visszatérésével nagyon bivaly lehet. Kelly és Bryant első lineként nagyon jól mozogtak, mondjuk Dallas interior nem a legjobb fajta, főleg így a csere-cseréje Cvel...Houston 285 súlyra ment le, így rush terén több várható tőle...ezt jelezte is a meccsen...Hamilton és Bilukidi bíztatóan mozgott, persze a cserék ellen csak...

LB sorban Wheeler-ről valamelyik beatwriter azt írta, h az offseason legjobb érkezője lesz\lehet. McClain amíg fenn volt jól helyezkedett, Wittent szépen lefektette, lehet bizakodni. Burris egész jól mozgott, de azért DA is lenyilatkozta, h sokat kell még fejlődnie. Curry visszatérése azért kell majd.

CBk nekem sem tettszett igazán, de még várjunk ezzel is. DVD eddig sokkal jobb volt...neki is kell nagyon a meccsrutin, h tudja hozni amit mondjuk edzésen már tud. Spencer edzéseken is az utóbbi héten kezdett beleszokni a Dbe...

Offensenél azért az, hogy ez a rendszer jobban kiaknázza a tehetségeket nem egyértelmű még. Palmer lehet a kakukk tojás, hiszen Ő eddig nem játszott WC-t (NFLben biztos nem). Meglátjuk. Ha Palmer tud vigyázni a laszdira és DMC nem dől ki tartósan akkor valóban rendben lehet a csapatrész...

Pryorral kapcsolatban egyetértünk, de stem itt minden Raider fan így látja...kinn vannak akik leírják idő előtt, de DHB óta tudjuk nem szabad idő előtt ítélkezni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Üdv
Mióta az eszemet tudom Raiders szurkoló vagyok és kb 3 éve lelkes Bowl.hu és fórum olvasó.Valahogy úgy érzem most jött el viszont az idő,hogy hozzá is szóljak itt is nem csak baráti körben!

Először is üdv mindenkinek!

Másodszor meg én sem ezt az eredmény vártam,már csak D.A nyilatkozata véget sem azaz "this is not count but matter" .
Mindenesetre több apró de annál biztatóbb jelet vettem észre a meccs során!
Pl látható volt,hogy amit Rolni írt ténylegesen beigazolódott azaz,hogy a Def-re idáig a play calling és a séma nyomta rá a bélyegét és nem pedig az ember anyag minősége!A Cowboys offense szinte folyamatosan nyomás alatt volt és szinte alig tudták a saját játékukat játszani függetlenül, first vagy second D volt fenn!Holott volt egy drive amikor még Romo volt fenn és ha jól láttam nálunk már a második sor játszott!
Houston és Kelly és Hamilton is a backfielden érte őket,És Bilukidi is elég szépen dolgozott!
Az Lb ugyan kiemelkedőt nem alkottak de folyamatosan a labdánál voltak akár futás akár pass cover volt!Burris rendszerint jól olvasta a playeket és rendre be is köszönt a labdát cipelőnek ami egy rookitól nem is rossz.De Ihenacho és Burnett és Wheeler is szépen dolgozott.A S-k ott folytatták ahol előző szezonban.Viszont a CB-k elég gyengék voltak szerintem.

Az Offense véget nem aggódok hisz tavaly jók voltak és elvileg a tehetségeket nézve ez a rendszer csak jobban kiaknázza ezt!Viszont az tény,hogy jelenleg még van mit gyakorolni mert eléggé darabos volt a játékuk!

Ami meg Pryort illeti mind D.A mind Palmerék pozitívan nyilatkoztak a fejlődéséről és a tanulni vágyásáról,a munka moráljáról!S mint ahogy ez a mostani vezetés is hozz némi konzisztenciát (Allen 4éves szerződése) úgy neki is van bőven ideje,hogy kiforrja magát hisz fizikálisan rendben van!
Szóval szerintem ha így folytatja 2 max 3éven belül franchise qb is lehet!
Arról nem beszélve,hogy liga szerte nem igen hallani olyan hírt,hogy egykori sztár segítené az újoncot!Szóval szerintem ez is jelez némi bizalmat és elkötelezettséget az irányába!

Persze ez mind szubjektív és elfogult de van némi realitás alapja! 😊



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak Al Davis utolsó pickje volt. Gondolom van a felhajtásban egy adag érzelmi töltet is.Amadeus91
Ez mondjuk jogos! 😊
Mindegy, nekem kicsit soknak tűnik, úgy vagyok vele, ha beválik akkor örülök, ha nem akkor így jártunk, nem minden jöhet be mindig! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Döntéshozatal, védelem olvasás,lábmunka; pont ezt a három dolgot próbáltuk valakivel megtanítani
...Sikertelenül.
döntéshozatalban pl csak akkor fejlődhetne igazán, ha rendszeresen játszhatna. Márpedig amíg nem javul, addig nem lesz kezdő, 22-es csapdája...
Black_Adder
Kettejük között egyelőre az a különbség, hogy Pryor 3rd QB szemben Tebow-val aki 2nd majd később kezdő QB volt. Ott azért fontosabb, hogy készebb irányító legyen valaki, Pryornak még van ideje tanulni.
Ha lesérülne nálunk Leinart vagy netán Palmer, akkor biztos hogy hoznának egy tapasztaltabb QB-t a második helyre hozzánk, mert Pryor még nincs kész egyáltalán.

Edzéseken a QB edzők és Palmer is rengeteget tud neki segíteni, a lényeg az az hogy ne veszítse el a türelmét és akarjon tanulni, jelenleg nála ez a lényeg.

Úgy érzem kicsit nagy körülötte a felhajtás... fölöslegesenBruce
Én is így látom...sehol sem foglalkoznak ennyit a 3. számú QBval sztem...
Palmer és Leinart egyértelműen előtte vannak. Neki nem idén kell megmutatnia mit tud. Pre-meccsek nagyon sokat segíthetnek neki, utánna pedig jön megint egy év edzés, táblatartás, beszélgetés a 2 veteránnal. Szezon végén lejár Leinart szerződése, addigra kellene kirajzolódnia annak, hogy mi lesz, lehet vele.
Ha jövőre már stabil 2. számú QB tud lenni, bíztató pre-season produkcióval, látható fejlődéssel remek. Utána még mindig lesz legalább egy éve, hogy a kezdő poszthoz odaérjen...Ez még odébb van bőven...


Meccs kapcsán ami még eszembe ötlött az Palmerral kapcsolatos. Az INT-et leszámítva jól dobott...4/7 lett INT-el a mutató és Ford 2 csúnyát droppolt. Azok nélkül 6/7 ami azért elég pontos, de semmit nem ér a pontosság, ha TD helyett INTekkel van kiegészítve...az INT csúnya volt és ezektől a dobásaitól kicsit tartok azért. Nem is értem a tervet sem, hogy a 5'9-es dugónak beszórom két védő közé...mert ha ezt a passzt DHBnek, Moorenak Crinernek vagy Streaternek engedi el azt mondom OK, ha kicsit gyorsabban kimegy a laszdi jó eséllyel meglehet, de Ford-ra ilyet minek játszunk...ez azért play calling kérdést is felvet, mondjuk lehet Ford pont a sérült Moore helyett futotta a route-ot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Döntéshozatal, védelem olvasás,lábmunka; pont ezt a három dolgot próbáltuk valakivel megtanítani
...Sikertelenül.
döntéshozatalban pl csak akkor fejlődhetne igazán, ha rendszeresen játszhatna. Márpedig amíg nem javul, addig nem lesz kezdő, 22-es csapdája...
Black_Adder
Kettejük között egyelőre az a különbség, hogy Pryor 3rd QB szemben Tebow-val aki 2nd majd később kezdő QB volt. Ott azért fontosabb, hogy készebb irányító legyen valaki, Pryornak még van ideje tanulni.
Ha lesérülne nálunk Leinart vagy netán Palmer, akkor biztos hogy hoznának egy tapasztaltabb QB-t a második helyre hozzánk, mert Pryor még nincs kész egyáltalán.

Edzéseken a QB edzők és Palmer is rengeteget tud neki segíteni, a lényeg az az hogy ne veszítse el a türelmét és akarjon tanulni, jelenleg nála ez a lényeg.

Úgy érzem kicsit nagy körülötte a felhajtás... fölöslegesenBruce
Csak Al Davis utolsó pickje volt. Gondolom van a felhajtásban egy adag érzelmi töltet is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Döntéshozatal, védelem olvasás,lábmunka; pont ezt a három dolgot próbáltuk valakivel megtanítani
...Sikertelenül.
döntéshozatalban pl csak akkor fejlődhetne igazán, ha rendszeresen játszhatna. Márpedig amíg nem javul, addig nem lesz kezdő, 22-es csapdája...
Black_Adder
Kettejük között egyelőre az a különbség, hogy Pryor 3rd QB szemben Tebow-val aki 2nd majd később kezdő QB volt. Ott azért fontosabb, hogy készebb irányító legyen valaki, Pryornak még van ideje tanulni.
Ha lesérülne nálunk Leinart vagy netán Palmer, akkor biztos hogy hoznának egy tapasztaltabb QB-t a második helyre hozzánk, mert Pryor még nincs kész egyáltalán.

Edzéseken a QB edzők és Palmer is rengeteget tud neki segíteni, a lényeg az az hogy ne veszítse el a türelmét és akarjon tanulni, jelenleg nála ez a lényeg.

Úgy érzem kicsit nagy körülötte a felhajtás... fölöslegesen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
legalább büntik nem nagyon voltak...Rolni
gondolkoztam azon, hogy ez tényleg a Raiders-Cowboys (vagyis a tavalyi év talán két legtöbbet büntetett csapata) meccs volt-e, vagy valami más...
azért egy-két büntetés az első negyedben mindenképp elfért volna, de mit várjunk olyan bíróktól, akik azt sem tudják, hogyan kell felvenni a mikrofont, meg hogy hova kell lehelyezni a labdát balra futás után?
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
legalább önkritikája viszont van, ez már egy jó dolog. tanulni kell a saját hibáiból, csak így lehet fejlődni.

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/14/pryor-says-he-played-like-dog-crap/

choose life
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
még egy előszezon meccshez képest is nézhetetlen volt.

pár pozitívum:

- DMC
- Streater (úgy tűnik nem csak az edzésen jó)
- Marquette King 😀

negatívum:

- Ford két drop, elrontott punt return
- Pryor egyáltalán nem érzi a zsebet. Herm Edwards szerint át kéne képezni tight enddé. deyell
hat Pryor gondjai sztem nem igazan a zsebbel vannak...kicsit sokat var a zsebben, illetve mogotte, de a fo gond a lassu donteshozatal, olvasas...illetve a dobasokat elkapkodja sztem... Rolni
ez olyan h meg lehet tanítani 1 szintig. Amadeus91
Döntéshozatal, védelem olvasás,lábmunka; pont ezt a három dolgot próbáltuk valakivel megtanítani
...Sikertelenül.
döntéshozatalban pl csak akkor fejlődhetne igazán, ha rendszeresen játszhatna. Márpedig amíg nem javul, addig nem lesz kezdő, 22-es csapdája...

Amitől viszont féltem, h rendbe lesz szedve a védelmetek, sajnos úgy látszik ebbe az irányba indultatok el /*legalábbis egy ps meccs összefoglaló + eredmény + beszámolók alapján*/, és nem pocsékoljátok tovább a tehetségeket. Ha ezt tartani tudjátok, akkor csak az offense-t kéne építeni, még akár rövid úton belül vissza is kapaszkodhatnátok. | bár az nem vallana rátok 😛 |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Herm Edwards bekaphatja! 😊

Alapjáraton 3 évet emlegettek, hogy kezdő lehet, addig van ideje gyakorolni és meg is tanulhatja addig. Utálom az ilyen okoskodásokat, hogy azonnal át kell képezni. Egyelőre 3. számú irányító, ha minden jól megy nem kell irányítani élesben még az idén.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
még egy előszezon meccshez képest is nézhetetlen volt.

pár pozitívum:

- DMC
- Streater (úgy tűnik nem csak az edzésen jó)
- Marquette King 😀

negatívum:

- Ford két drop, elrontott punt return
- Pryor egyáltalán nem érzi a zsebet. Herm Edwards szerint át kéne képezni tight enddé. deyell
hat Pryor gondjai sztem nem igazan a zsebbel vannak...kicsit sokat var a zsebben, illetve mogotte, de a fo gond a lassu donteshozatal, olvasas...illetve a dobasokat elkapkodja sztem... Rolni
ez olyan h meg lehet tanítani 1 szintig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
még egy előszezon meccshez képest is nézhetetlen volt.

pár pozitívum:

- DMC
- Streater (úgy tűnik nem csak az edzésen jó)
- Marquette King 😀

negatívum:

- Ford két drop, elrontott punt return
- Pryor egyáltalán nem érzi a zsebet. Herm Edwards szerint át kéne képezni tight enddé. deyell
hat Pryor gondjai sztem nem igazan a zsebbel vannak...kicsit sokat var a zsebben, illetve mogotte, de a fo gond a lassu donteshozatal, olvasas...illetve a dobasokat elkapkodja sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
még egy előszezon meccshez képest is nézhetetlen volt.

pár pozitívum:

- DMC
- Streater (úgy tűnik nem csak az edzésen jó)
- Marquette King 😀

negatívum:

- Ford két drop, elrontott punt return
- Pryor egyáltalán nem érzi a zsebet. Herm Edwards szerint át kéne képezni tight enddé.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
legalább büntik nem nagyon voltak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha a first team nem szerez pontot, akkor senki sem.
Nem jó kilátások...