Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...
Rolni
most komolyan, lehet, hogy nevetni fogtok ezen, de engem eléggé zavar az, hogy Allen úgy néz ki, mint egy 15 éves. nehéz elképzelni, hogy ő fogja megfegyelmezni a szabálytalankodó Kelly-t, vagy hogy bemegy az öltözőbe és leordítja a 120-150 kilós gettóból jött arcok fejét, és nem röhögik ki utána. semmi tiszteletlenség irányába, biztos, hogy remek edző, érti a dolgát, de ez a része a dolgoknak aggaszt.deyell
EZ sajnos igaz és én is erre gondoltam offseasonban, de.... láttad a GM-et is? Na neki nem szól be akárki abba biztos vagyok.Delonso_
Nagyon randa ember és ráadásul nagy is! TST
Mint egy hegyi gorilla, a nagyobb mérgesebb típusból.Delonso_
Igen! A szeplős alfa vérgorilla! 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...
Rolni
most komolyan, lehet, hogy nevetni fogtok ezen, de engem eléggé zavar az, hogy Allen úgy néz ki, mint egy 15 éves. nehéz elképzelni, hogy ő fogja megfegyelmezni a szabálytalankodó Kelly-t, vagy hogy bemegy az öltözőbe és leordítja a 120-150 kilós gettóból jött arcok fejét, és nem röhögik ki utána. semmi tiszteletlenség irányába, biztos, hogy remek edző, érti a dolgát, de ez a része a dolgoknak aggaszt.deyell
EZ sajnos igaz és én is erre gondoltam offseasonban, de.... láttad a GM-et is? Na neki nem szól be akárki abba biztos vagyok.Delonso_
Nagyon randa ember és ráadásul nagy is! TST
Mint egy hegyi gorilla, a nagyobb mérgesebb típusból.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...
Rolni
most komolyan, lehet, hogy nevetni fogtok ezen, de engem eléggé zavar az, hogy Allen úgy néz ki, mint egy 15 éves. nehéz elképzelni, hogy ő fogja megfegyelmezni a szabálytalankodó Kelly-t, vagy hogy bemegy az öltözőbe és leordítja a 120-150 kilós gettóból jött arcok fejét, és nem röhögik ki utána. semmi tiszteletlenség irányába, biztos, hogy remek edző, érti a dolgát, de ez a része a dolgoknak aggaszt.deyell
EZ sajnos igaz és én is erre gondoltam offseasonban, de.... láttad a GM-et is? Na neki nem szól be akárki abba biztos vagyok.Delonso_
Nagyon randa ember és ráadásul nagy is!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...
Rolni
most komolyan, lehet, hogy nevetni fogtok ezen, de engem eléggé zavar az, hogy Allen úgy néz ki, mint egy 15 éves. nehéz elképzelni, hogy ő fogja megfegyelmezni a szabálytalankodó Kelly-t, vagy hogy bemegy az öltözőbe és leordítja a 120-150 kilós gettóból jött arcok fejét, és nem röhögik ki utána. semmi tiszteletlenség irányába, biztos, hogy remek edző, érti a dolgát, de ez a része a dolgoknak aggaszt.deyell
EZ sajnos igaz és én is erre gondoltam offseasonban, de.... láttad a GM-et is? Na neki nem szól be akárki abba biztos vagyok.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...
Rolni
most komolyan, lehet, hogy nevetni fogtok ezen, de engem eléggé zavar az, hogy Allen úgy néz ki, mint egy 15 éves. nehéz elképzelni, hogy ő fogja megfegyelmezni a szabálytalankodó Kelly-t, vagy hogy bemegy az öltözőbe és leordítja a 120-150 kilós gettóból jött arcok fejét, és nem röhögik ki utána. semmi tiszteletlenség irányába, biztos, hogy remek edző, érti a dolgát, de ez a része a dolgoknak aggaszt.deyell
Hát mondjuk nekem biztos nem nagyon tudná megmondani abban a lelkiállapotban hogy most csúnya és rossz dolgot csináltam és dádá, mert olyankor jobb inkább ha nem szól hozzám senki. Utána persze próbálom átgondolni a helyzetet, de a fegyelmezés az olaj a tűzre nálam, meg gondolom még pár embernél így van, főleg ezeknél a gettóniggereknél 😀
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...
Rolni
most komolyan, lehet, hogy nevetni fogtok ezen, de engem eléggé zavar az, hogy Allen úgy néz ki, mint egy 15 éves. nehéz elképzelni, hogy ő fogja megfegyelmezni a szabálytalankodó Kelly-t, vagy hogy bemegy az öltözőbe és leordítja a 120-150 kilós gettóból jött arcok fejét, és nem röhögik ki utána. semmi tiszteletlenség irányába, biztos, hogy remek edző, érti a dolgát, de ez a része a dolgoknak aggaszt.

choose life
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Te vagy Kelly?? 😮 😮ulpianus
Azért nem vagyok olyan szőrős 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
már megint voltak kifejezetten bosszantó, ostoba szabálytalanságok. 3 & kevésnél Kelly csinált egy offside-ot, majd jót röhögött, mikor leült a padra. ennél azért komolyabban kéne venni.deyell
Csak erre reagálnék, mert azért nem biztos, hogy azon röhögött már, ahhoz hogy ezt így meg lehessen ítélni.

Engem a hétvégén kiállítottak a mérkőzésről, utána röhögtem kínomban. De egy külső szemlélőnek ez úgy tűnhetett, hogy leszarom az egészet. Pedig nem volt jó érzés...
Bruce
Te vagy Kelly?? 😮 😮


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
na milyen volt? rövidenAmadeus91
Szenvedős volt a második félidő, már nézői szemmel!
Érdekes tanulmány arról, hogy mennyit számít adott esetben egy long-snapper!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mit csináltál te rosszcsont?Delonso_
Hátulról háromszor ütöttem rá a játékos vállvédőjére, ami nagyon látványos volt és ezért a bíró nem tehetett mást, mint hogy kiállított. Túlbuzgó voltam...Bruce
Fura dolgokra képes egy ember meccs közben, abban a hangulatban.
Eltiltás kinéz?Delonso_
Alapból egy meccs tuti, de mivel már a második kiállításom, lehet hogy szigorúbban járnak el, bár az meg már két éve volt...

Egyébként meg idegbeteg vagyok meccsen, úgyhogy teljesen átérzem az ilyen Kelly meg Seymour féle bénázásokat, persze engem is idegesít, de hát ez csak annyit jelent, hogy nagy átéléssel játszanak ők is. Ami meg egy jól sikerült playben ha kijön, akkor mindenki örül. 😊 Az ő játékukban így benne van ez a hibafaktor.Bruce
Szerencsére új szezon, tiszta lap.
Az meg nem is védő akit nem állítanak ki egyszer-kétszer, pláne a Front 7-ben.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
na milyen volt? röviden

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mit csináltál te rosszcsont?Delonso_
Hátulról háromszor ütöttem rá a játékos vállvédőjére, ami nagyon látványos volt és ezért a bíró nem tehetett mást, mint hogy kiállított. Túlbuzgó voltam...Bruce
Fura dolgokra képes egy ember meccs közben, abban a hangulatban.
Eltiltás kinéz?Delonso_
Alapból egy meccs tuti, de mivel már a második kiállításom, lehet hogy szigorúbban járnak el, bár az meg már két éve volt...

Egyébként meg idegbeteg vagyok meccsen, úgyhogy teljesen átérzem az ilyen Kelly meg Seymour féle bénázásokat, persze engem is idegesít, de hát ez csak annyit jelent, hogy nagy átéléssel játszanak ők is. Ami meg egy jól sikerült playben ha kijön, akkor mindenki örül. 😊 Az ő játékukban így benne van ez a hibafaktor.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Palmernek csak 1 20 yardnál hosszabb sikeres passza volt. ennyire hiányzik Moore? kellenének a mély passzok, hogy McFadden számára legyen terület futni. remélem ha Moore visszatér, Palmer nem fog ilyen limitáltan játszani, nem csak a checkdown passzok mennek majd, mert ha igen, akkor bizonyt Pryort látnám szívesen, vele legalább a futás menne.

már megint voltak kifejezetten bosszantó, ostoba szabálytalanságok. 3 & kevésnél Kelly csinált egy offside-ot, majd jót röhögött, mikor leült a padra. ennél azért komolyabban kéne venni. na meg a 12 ember a huddle-ben 4th downnál. Allen remélem változtat ezeken, meg a fumble-kon is.deyell
Inkább checkdown, mint INT...
Nagyot játszott Jammer és Cason se volt rossz...jó ez a Chargers D, kellett volna Moore nagyon a veszély miatt...

Allen minden büntizőt eléggé elővett amennyire láttam...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mit csináltál te rosszcsont?Delonso_
Hátulról háromszor ütöttem rá a játékos vállvédőjére, ami nagyon látványos volt és ezért a bíró nem tehetett mást, mint hogy kiállított. Túlbuzgó voltam...Bruce
Fura dolgokra képes egy ember meccs közben, abban a hangulatban.
Eltiltás kinéz?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mit csináltál te rosszcsont?Delonso_
Hátulról háromszor ütöttem rá a játékos vállvédőjére, ami nagyon látványos volt és ezért a bíró nem tehetett mást, mint hogy kiállított. Túlbuzgó voltam...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mit csináltál te rosszcsont?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
már megint voltak kifejezetten bosszantó, ostoba szabálytalanságok. 3 & kevésnél Kelly csinált egy offside-ot, majd jót röhögött, mikor leült a padra. ennél azért komolyabban kéne venni.deyell
Csak erre reagálnék, mert azért nem biztos, hogy azon röhögött már, ahhoz hogy ezt így meg lehessen ítélni.

Engem a hétvégén kiállítottak a mérkőzésről, utána röhögtem kínomban. De egy külső szemlélőnek ez úgy tűnhetett, hogy leszarom az egészet. Pedig nem volt jó érzés...
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Csak az összefoglalót láttam de ez egy rakás szar volt 😕
Meg se nézem a meccset teljes egészében.

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
Palmernek csak 1 20 yardnál hosszabb sikeres passza volt. ennyire hiányzik Moore? kellenének a mély passzok, hogy McFadden számára legyen terület futni. remélem ha Moore visszatér, Palmer nem fog ilyen limitáltan játszani, nem csak a checkdown passzok mennek majd, mert ha igen, akkor bizonyt Pryort látnám szívesen, vele legalább a futás menne.

már megint voltak kifejezetten bosszantó, ostoba szabálytalanságok. 3 & kevésnél Kelly csinált egy offside-ot, majd jót röhögött, mikor leült a padra. ennél azért komolyabban kéne venni. na meg a 12 ember a huddle-ben 4th downnál. Allen remélem változtat ezeken, meg a fumble-kon is.

choose life
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na jol arcon basztak minket...
Sok minden hianyzott, de voltak pozitivumok is. DL, LB sor futas ellen szepen dolgozott. Pass rush keves...kene egy igazan jo rusher RDE. Secben vannak gondok, de ez varhato volt...jobb pass rush segitene oket is. Futas teren nagyon hianyzott sztem Wiz. Ha o visszater az sokat jelenthet. Passz teren nagyon kene Ford es foleg Moore mint biztos, rutinos kezek ( mar amennyire ilyen fiatalon azok )Rolni
Szerintem Wiz sem segített volna a futáson túl sokat...
De persze lehet, de most nem hinném hogy Parsons-on múlott volna
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na jol arcon basztak minket...
Sok minden hianyzott, de voltak pozitivumok is. DL, LB sor futas ellen szepen dolgozott. Pass rush keves...kene egy igazan jo rusher RDE. Secben vannak gondok, de ez varhato volt...jobb pass rush segitene oket is. Futas teren nagyon hianyzott sztem Wiz. Ha o visszater az sokat jelenthet. Passz teren nagyon kene Ford es foleg Moore mint biztos, rutinos kezek ( mar amennyire ilyen fiatalon azok )

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Sajnos mennem kell melózni 😕
De délután jön a bővebb elemzésem is (TST offense terén némileg elbeszéltünk egymás mellett,de a bővebb elemzésemből majd meglátod,hogy én mire gondoltam.Amúgy javarészt egyet értek az általad írt dolgokkal)



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
D#

A fal az elején nagyon jó volt, mind a futás, mind a pass rush tekintetében, de aztán elfogytak lassan.

Az LB sor nagyon tetszett végig. McClain jól nyomta, bár olyan sok tackle-je nem volt, de sokszor volt a tűz közelében.
Wheeler is hasonlóképpen nyomta, de talán ő többször ért oda és még passz ellen is hatékony volt.
Burris volt aki legjobban tetszett, ahhoz képest hogy újonc, teljesen jól helyt állt és ő lett a tackle leader is.
A sec volt a legszarabb, főként Bartell, de azért remélem nem súlyos a sérülése, mert kell azért. Csak sajnos kétszer is megverték és nála javulás szükséges.
A többiek úgy ahogy rendben voltak, de mindenkinek volt hibája, bár amikor nem volt pass rush, akkor azért elég nehéz védekezni.
A safetyk futás ellen is hozzátették azért a dolgokat és volt safety blitz is.

Nem volt rossz a def playcalling a legtöbb esetben.

Összefoglalva:

Gyenge edzői munka az off oldalán, egysíkú játék, gyenge futás (bár ebből következik az egysíkúság)
Javulni kell futásblokkban és több elkapó kell (sérülések jöjjenek rendbe)
Amúgy azt látom, hogy tényleg nem engedik játszani azt aki nem 100%-osan egészséges, lásd Wisniewski, Moore, Criner és a meccs közben lesérülteket sem engedték vissza ha picit is komolyabb volt. Ez azért tetszik.
Ha az O javul és a spec team-ben nem lesz ilyen vis major eset akkor a védelem azért jól tudja tartani az ellent, ha kapnak pihenőidőt, bár most sem voltak sokkal többet fenn, mint az off.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is leírom a véleményem!

Az O:

Az első félidőben a pass protection mesés volt. Sajnos a futásblokkolás nem, így kicsit nehéz volt haladni előre, de megoldották azért. Kár Streater fumble-ja miatt, de az egyrészt rookie mistake volt, másrészt nem igazán tudott mit tenni, mert egyik oldalról fogták és vak oldalról jött a védő aki kifejelte a labdát.
DMC nagyon jó volt, de az én véleményem is az, hogy ilyen terhelés mellett jó ha még 4-5 meccset bír. De bízom benne, hogy Moore és Ford visszatérésével kicsit leveszik a terhet DMC-ről. Egyébként a végén biztató volt már Myers játéka is, aki megintcsak plusz célpont.
Barnes elfáradt a végére és beszopott 2 sack-et és a harmadik is kicsit rajta múlt. Lehet, hogy kellett volna egy kis frissítés oda, bár utólag könnyű okoskodni.
Streater, DHB és Hagan nem voltak rosszak, de igazán kiemelkedők sem. Streater ha elkapja a hosszút akkor kiváló kezdése lett volna a fumble ellenére is, de így csak átlagos és persze még kell az összeszokás Palmerrel és a légkör megszokása.
Palmer sztem nem volt rossz, érezte a nyomást, néha jól el is lépett, ha volt helye.
Ami nagyon elszomorít, az a futás gyöngesége. Ennél több kell a földön, mert különben szenvedni fogunk.

A spec team-et még ide írom, mert ide illik, ugyanis egy picivel jobb támadójátékkal nem lett volna ennyi problémánk a punt snappekkel. Sajnos egy LSről ilyenkor derül ki mennyire fontos láncszem. Kár hogy nálunk fordult elő és ilyen nagy volt a differencia. Nem kis része van tehát Condonak is Lechler teljesítményében...
A többi dolog sem annyira tetszett, de azok voltak a kisebbik bajok. Jövőhétre remélem rendbe jön Condo...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ami röviden (full kómásan) a meccset illeti.A defense-nk nagyon szépen és konzisztensen játszott.Elég sok 3 and out értek el és a futást is totál megölték.Plusz azért az is jelez némi fejlődést,hogy összesen 1td tudott Rivers elérni.
Amit hiányoltam az Rivers földbe gyalulása,mondjuk hozzá kell tenni elég gyorsan szabadult meg a labdáktól.(nem véletlen 😊 )
Burris nagyon szépen dolgozott.Wheeler-ből szemmel láthatóan készültek!

Az offense meglepően jól dolgozott,nagyon szépen haladtak előre.Az egyetlen gond a drive-k befejezése.Itt még van mit erősíteni.Valamint McFadden is elég takarékon játszott,reméljük csak be kell melegednie!
Ha a sérültek újra hadra foghatóak lesznek azért más lesz az összkép itt is!
Parsons nagyon jól dolgozott mint kezdő C.Valamint Palmart tuti elrabolták a marslakók és gyorstalpalót végeztettek vele WO-ból mert szépen konzisztensen dolgozott.Ég és föld volt a játéka a PSben látottakhoz képest!Cubehead
A D-vel kapcsolatban egyetértek, de az O-val nem... Nem tudom, de lehet nem 1 meccset néztünk ezek szerint...
2 hatalmas hibája volt az O-nak. Egyik Reece idióta passza annál a trükkös játéknál, a másik meg hogy 10-ből 8 játékot DMC-re hívtunk. Nem értem, hogy játszhatott volna ennél takarékosabban! Megint végig attól fostam, hogy le fog sérülni mert megint olyan buzin használjuk ahogy az utóbbi 2 éven át folyamatosan! Ha ez megy tovább akkor le fog sérülni MEGINT!!!!!!!
Nem tudom, hogy Palmer ennyire nem bízik a többi elkapójában vagy csak ennyire fél a rizikós játéktól, hogy nehogy INT legyen belőle. Idővel remélem csiszolódni fognak! 😉

Hozzájuk képest mind laikusak vagyunk, de egy ilyen szintű O playcallingot mindannyian tudtunk volna hozni egy kis gyakorlás után (itt a fizikai részére gondolok, mikor ott állsz a pálya mellett és pofázol jobbra-balra).

Goethelt pedig nem kell hibáztatni, én legalább is nem tenném. Jano utolsó onside kickje az borzalmas volt!

Összességében sikerült magunkat megverni, vagyis az O-nak az egész csapatot! D az valami pazar volt, imádtam! 5 FG-re kényszeríteni a Chargers-t azért szerintem nem semmi! Futást megfogni náluk nem nagy cucc, a passzt nem sikerült, de a Red Zone D az nagggyon KARAJ volt! 😊

Szerintem sokat ne vonjunk le ebből a nyerhető meccsből. D fain volt O szar, spec team sem sokkal jobb mint az O (függetlenül Travistől). Mindentől függetlenül azért egy épkézláb TE bőven elférne...

Lesz ez még jobb is!