Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én akkor is ezt a Raiderst szeretem, amelyik kikap mindig, arról sokkal több dolgot lehet írni, agyalni, meg minden!
Persze örülök ha nyernek, meg egy PO az álom lenne, de valahogy ez a megszokott!
És szarjanak be reggelre mindannyian! 😀
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Bejött amitől - legalábbis én - féltünk.
DMC-nek nem megy a futás, az offense pedig nem tudja befejezni a drive-okat. Vagy meglepetésből lesz TD, vagy már nem figyel a D...
Nem jól alakulnak a dolgok.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Köszi Srácok! És a Flame ellenére sok sikert nektek! Fél szemmel figyelem a Raiderst és szurkolok nektek!
HF
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Komolyan mi van McFadden-l?22 futott yard?Azért ennyire nem jó a run defense a dolphinsnak.S akkor még nem beszéltem a múltheti és a mostani elejtett/dobott screen passzokról.Vagy csak én látom borúsan a dolgokat?



több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
:/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Lito tényleg nem volt valami zsír mondjuk hozzá tartozik,hogy tavaly egy elég komoly családi tragédia érte őt szezon közben.
Cubehead
Az CJ volt, nem?BMG
Jobban bele gondolva de,szóval sorry hirtelen össze kevertem a dolgokat.Viszont attól még Lito sem volt valami komoly meghatározó erő.



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lito tényleg nem volt valami zsír mondjuk hozzá tartozik,hogy tavaly egy elég komoly családi tragédia érte őt szezon közben.
Cubehead
Az CJ volt, nem?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Buchanort,Foxworth-t és Harrist is eltudnám egy egyéves veterán minimumos szerződéssel képzelni nálunk.
Mondjuk először lássuk Lee mit alkot,mert ha oks akkor hagyjuk a kövületeket.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Lito tényleg nem volt valami zsír mondjuk hozzá tartozik,hogy tavaly egy elég komoly családi tragédia érte őt szezon közben.



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lito egy rakás szar volt tavaly sztem...

Na üssük a dolfinokat!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Philip Buchanon régen nagy kedvencem volt 😊
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Raiders inactives: QB Terrelle Pryor, LS Nick Guess, WR Juron Criner, T Joe Barksdale, DE Jack Crawford, OL Lucas Nix, G Tony Bergstrom

-ha lehet ennek hinni.
Ford hogyhogy nincs megemlítve? IR?
és Bartell?Raider89
mindkettő IR
deyell
köszi!

- akik szóba jöhetnének FA-CBk közül:
Will Blackmon
Phillip Buchanon
Domonique Foxworth
Cletis Gordon
Al Harris
Roderick Hood
Kelly Jennings
David Jones
Nate Jones
Anthony Madison
Brandon McDonald
Benny Sapp
Lito Sheppard
Donald Strickland
Leigh Torrence
Frank Walker
Byron Westbrook

... nem túl veretes névsor. aki innen szerintem szóba jöhetne (őket ismerem nagyjából) az Buchanon, Foxworth, Harris, Jennings, Sheppard(volt már nálunk talán tavaly?) ezek mind rutinos playák. Többit annyira nem vágom.Raider89
Nekem Lito tavalyi játéka tetszett, voltak hibái de sz összbenyomás róla jó volt nekem, bár állandó #2-nak nem tudom mennyire lenne fain...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders inactives: QB Terrelle Pryor, LS Nick Guess, WR Juron Criner, T Joe Barksdale, DE Jack Crawford, OL Lucas Nix, G Tony Bergstrom

-ha lehet ennek hinni.
Ford hogyhogy nincs megemlítve? IR?
és Bartell?Raider89
mindkettő IR
deyell
köszi!

- akik szóba jöhetnének FA-CBk közül:
Will Blackmon
Phillip Buchanon
Domonique Foxworth
Cletis Gordon
Al Harris
Roderick Hood
Kelly Jennings
David Jones
Nate Jones
Anthony Madison
Brandon McDonald
Benny Sapp
Lito Sheppard
Donald Strickland
Leigh Torrence
Frank Walker
Byron Westbrook

... nem túl veretes névsor. aki innen szerintem szóba jöhetne (őket ismerem nagyjából) az Buchanon, Foxworth, Harris, Jennings, Sheppard(volt már nálunk talán tavaly?) ezek mind rutinos playák. Többit annyira nem vágom.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
egyébként most, hogy Ford IR, megpróbálhatnánk Jordan Shipley-t. jó kis slot WR szerintem, bár volt egy komoly sérülése nemrég. egy esélyt megérdemelne azért.

choose life
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Raiders inactives: QB Terrelle Pryor, LS Nick Guess, WR Juron Criner, T Joe Barksdale, DE Jack Crawford, OL Lucas Nix, G Tony Bergstrom

-ha lehet ennek hinni.
Ford hogyhogy nincs megemlítve? IR?
és Bartell?Raider89
mindkettő IR

choose life
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders inactives: QB Terrelle Pryor, LS Nick Guess, WR Juron Criner, T Joe Barksdale, DE Jack Crawford, OL Lucas Nix, G Tony Bergstrom

-ha lehet ennek hinni.
Ford hogyhogy nincs megemlítve? IR?
és Bartell?
Moore ezek szerint játszhat, meg Condo is.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
CB poszton van valaki free agent aki kicsit is "normálisabb".Mert azt eltudnám képzelni,hogy ugyan Lee most megkapja a lehetőséget de ha nem válna be akkor keresnénk egy fokkal tapasztaltabbat Bartell vissza tértéig.(Lee idáig egyetlen mérkőzésen volt kezdő)
Mondjuk szimpatikus,szóval én szurkolok,hogy frankó legyen.Korban is oks szóval ha beválna akkor hosszabb távon is jól járnánk.Cubehead
 nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/
 insider.espn.go.com/nfl/fa

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
CB poszton van valaki free agent aki kicsit is "normálisabb".Mert azt eltudnám képzelni,hogy ugyan Lee most megkapja a lehetőséget de ha nem válna be akkor keresnénk egy fokkal tapasztaltabbat Bartell vissza tértéig.(Lee idáig egyetlen mérkőzésen volt kezdő)
Mondjuk szimpatikus,szóval én szurkolok,hogy frankó legyen.Korban is oks szóval ha beválna akkor hosszabb távon is jól járnánk.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000062332/article/jacoby-ford-put-on-injured-reserve-by-oakland-raiders?module=HP11_headline_stack

Kelly dolgot most még én sem értem...köv kér évet növeli két részletben ez a 3,45M...jövőre 11+M leszqlenne Kelly bére...mellé jönjöhet Seymour tizenX millája, Bryant és Shaggy lejáró deal-je...lehet jövőre totális DL csereátalakítás lesz és jöhet a 3-4???

Bartell 10. héten térhet vissza...szívásRolni
Véleményem szerint nem lesz 3-4 átállás.
Hogy miből gondolom ezt?
1; ahhoz azért nem egy kettő ember kellene a front sevenbe (egy kezdő szintű NT és még pár LB hisz Wheeler 3-4es LBnek kicsi Curry ha felépül,McClain és talán Burris is oks de a többiek inkább 4-3saok)
És hát ennyit draftolni nem hiszem,hogy kivitelezhető.Free agentel nem számolok túlzottan mert ahhoz azért 9m nem egy vastag cap.

2; minek bolygatnák azt ami működik.egy komoly fizikális a saját játékát könnyen érvényesíteni tudó 4-3as defense-ünk van amiben a kiöregedő tagok pótlása is alakul (Sey-t idővel válthatja Des,S mire Kelly kidől Bilukidiből is lehet valami)

3;elég nagy hülyeség lenne elengedni a liga egyik legjobb run defender DE-t.márpedig ő az új sémába nem illene.

Szóval én ezen gondolatmenet révén még mindig nem értem.Hisz ha csak cap csinálás volt a célja azt lehetett volna off seasonbe.Free agent nincs olyan aki 9-et ér vagy jelentősebb összeget.Szóval rejtély 😊


UI: némi képp idevágóan ajánlanám figyelmetekbe ezt az nfl network cikket ami a free agent vs draftolt játokosokat alkalmazó csapatok nyerési % összegzi.

 www.nfl.com/qs/footballogy/index.jsp



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Condo no go

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kell egy jó CB, bár olyan meg nem nagyon van a piacon...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000062332/article/jacoby-ford-put-on-injured-reserve-by-oakland-raiders?module=HP11_headline_stack

Kelly dolgot most még én sem értem...köv kér évet növeli két részletben ez a 3,45M...jövőre 11+M leszqlenne Kelly bére...mellé jönjöhet Seymour tizenX millája, Bryant és Shaggy lejáró deal-je...lehet jövőre totális DL csereátalakítás lesz és jöhet a 3-4???

Bartell 10. héten térhet vissza...szívás

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Raiders placed WR Jacoby Ford on season-ending IR, and placed CB Ron Bartell on reserve/injured list that allows him to return this year.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
2 helyen is olvastam mar, Kelly restructuralta a szerzodeset a heten...3+M felszabadult allitolag...Rolni
Amennyiben igaz a hír akkor kíváncsi vagyok,hogy miért.Talán kell a hely free agent igazolás végett?Ha igen ki a kiszemelt?
Ha meg még sem akkor meg nem értem,hisz jelenleg is a cap alatt voltunk szóval ennek rendezésével/bővítésével ráértek volna a köv off seasonig!
Vélemények?Egyéb infók?Cubehead
Ki van piacon akkora név, hogy ekkora cap kellhet?
9 millió van így már szabadon nem?
Reggie biztos unatkozik, el kell ütni valamivel az időt.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
2 helyen is olvastam mar, Kelly restructuralta a szerzodeset a heten...3+M felszabadult allitolag...Rolni
Amennyiben igaz a hír akkor kíváncsi vagyok,hogy miért.Talán kell a hely free agent igazolás végett?Ha igen ki a kiszemelt?
Ha meg még sem akkor meg nem értem,hisz jelenleg is a cap alatt voltunk szóval ennek rendezésével/bővítésével ráértek volna a köv off seasonig!
Vélemények?Egyéb infók?