NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264293_502112439808695_1195746864_n.jpg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
Nálatok ez nem is vicces 😀 Wyatt
Azért többet ér mint JMR okkééé?! 😊
Amúgy meg ez sem vicces! 😉
 www.youtube.com/watch?v=kk968VCdxXYTST
Túl sokan tartják már a rekordot, ideje lenne beállítani egy újat!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
Nálatok ez nem is vicces 😀

Azért többet ér mint JMR okkééé?! 😊
Amúgy meg ez sem vicces! 😉
 www.youtube.com/watch?v=kk968VCdxXYWyatt
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
Nálatok ez nem is vicces 😀

Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊Rolni
Úgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
Jöjjön Cassel is 😊

több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért várjunk még azzal a draftal gyerekek! Most kezdődött a szezon! Van még idő bőven bosszankodni!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szerintem pedig egy jó vizes fiút kellene draftolni elsőre.Ez volt a baj Miamiba is nem voltak kellőképpen hidratáltak a játékosaink.Cubehead
oda kéne adni az első, harmadik (második már nincs) és 4. körös picket a Miaminek Samantha Ruizért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
első körben CB kell. David Amerson (NC State), Xavier Rhodes (Florida State) vagy DeMarcus Milliner (Alabama) lehet a befutó.

choose life
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Szerintem pedig egy jó vizes fiút kellene draftolni elsőre.Ez volt a baj Miamiba is nem voltak kellőképpen hidratáltak a játékosaink.



több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
nono, elsőkörös longsnapper mégsosevót! Aaaz kihívás, aztán elcserélni...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Azért el kéne érni hogy csak 1/6-10 helyen draftoljunk mert ott már lehet hozni CB-t, DE-t. Defensebe nyomnám a pickeket az első körökben


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊Rolni
Úgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
esetleg el kéne még a stadiont trédelni Sanchoért, teljes lehetne az öröm....(Cassel...)Amadeus91
Hol kellene aláírni? 😀 (csak vicc volt)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊Rolni
Úgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
esetleg el kéne még a stadiont trédelni Sanchoért, teljes lehetne az öröm....(Cassel...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
sztem sem a QB a gondunk

Azért Luck sokkal jobb prospect volt mint Matt lesz...Rolni
Egyetértek veled bár potenciálra szerintem azonos szintűek.
Amúgy meg ismerve a kinti médiát hasonló hanem nagyobb hypot kap majd! 😊



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
sztem sem a QB a gondunk

Azért Luck sokkal jobb prospect volt mint Matt lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊Rolni
Úgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
Vagy váltás Ohio State Buckeyes-re.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Szerintem sincs QB hiányunk hisz ott van Pryor,akivel amúgy meglehetősen sokat dolgozik DeFilippo a Qb edzőnk. (arról sajnos nem tudni,hogy azért mert Leinert ismeri a rendszert vagy mert őt szánják utódnak,de jó látni)

Itt jegyezném még meg ,hogy Barkley amúgy jó Qb (kellően erős a karja,jól mozog a zsebben és pro style offensből jön).
Mondjuk ha egyetemi csapatról van szó akkor USC fun vagyok szóval némiképp elfogult de szerintem jobb mint Luck.

RM-knek sokkal inkább a secondary is azon belül is a CB posztott kell majd elsősorban megerősíteniük valamint az LB állományunkra is rá fér a depth.
Valamint számolni kell majd a jobb OT posztal is,hisz Barnes egyéves szerződésen van és futás blocknál zsír de a jobb DE-l szemben pass protecknél megszenved.



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊Rolni
Úgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ki a faszom az a Barkley, csak nem a régi Phoenix Suns kosárlabdasztárja, aki még a Space Jam-ben is szerepelt?Bruce
😊
Az Charles volt...

 en.wikipedia.org/wiki/Matt_BarkleyRolni
Hát sztem nekünk nem QB hiányzik az üdvösséghez, még ha ezt is a legkönnyebb mondani tisztelt külföldi fórumozó 😀

Ha a fal megtanul ZBS-t nyomni és hozzá idomulni a futó triónk is, akkor az offense oldal nem lesz rossz.
A def meg, majd kiderül, hogy az offense javulásával mennyit tudnak javulni ők is.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ki a faszom az a Barkley, csak nem a régi Phoenix Suns kosárlabdasztárja, aki még a Space Jam-ben is szerepelt?Bruce
😊
Az Charles volt...

 en.wikipedia.org/wiki/Matt_Barkley

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ki a faszom az a Barkley, csak nem a régi Phoenix Suns kosárlabdasztárja, aki még a Space Jam-ben is szerepelt?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wylie tavalyi OL edzőnk nyilatkozott valahol DMC, ZBS témában...szte DMC túl gyors, túl fut a lyukakon...lehet benne vmi...nemcsak a falnak kell összeérnie, hanem az RBknek is bele kell szoknia a dologba...

Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Big Sey tutti nem, nehogy mékeccer...
Mendenhallra számítanék, mert valamit mostmár kell mutatni futásba. S szerintem a régi kapcsolatokra tekintettel Harrison is fenn lesz az elejin, elrettentő erőnek. Az jó, hogy CP kellemesen érzi magát, kickoff után már nem lennék annyira biztos benne.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Juron Criner practices in full

Oakland Raiders WR Juron Criner (ankle) was able to practice fully Wednesday, Sept. 19.

Ez jó hír, hogy tovább mélyül az elkapók depth-je

Raiders | Four do not participate in practice

Oakland Raiders OT Khalif Barnes (groin), CB Coye Francies (concussion), LB Rolando McClain (ankle, concussion) and CB Shawntae Spencer (foot) did not practice Wednesday, Sept. 19.

McClain a legfájóbb most így, mert a többiről tudtunk vagy mint Francies esetében szerintem vele nem vesztünk sokat, bár voltak jó visszahordásai


Raiders | Sebastian Janikowski limited in practice

Oakland Raiders PK Sebastian Janikowski (groin) was officially listed as a limited participant in practice Wednesday, Sept. 19, due to his minor left groin injury. He has been listed on the injury report in each of the first two weeks, but was able to play without interruption.


Raiders | Four listed as limited participants

Oakland Raiders TE David Ausberry (shoulder), RB Taiwan Jones (ribs), OL Alex Parsons (shoulder) and DT Richard Seymour (knee) were each listed as limited participants in practice Wednesday, Sept. 19.

Ez már megszokott, hogy ők továbbra is probable státuszban lesznek, de sztem javul mindegyik állapota, kivéve Sey, mert ő már öreg és elég szar a térde már elég régóta és lassan gyógyul

Raiders | Shawntae Spencer awaiting MRI results

Oakland Raiders head coach Dennis Allen said Wednesday, Sept. 19, that CB Shawntae Spencer (foot) had an MRI on his right foot injury, but the results are not yet known.

kíváncsi vagyok meddig lesz sérült az MRI vizsgálat után, remélem minél rövidebb ideig...


Raiders | Travis Goethel likely to start in Week 3

Oakland Raiders LB Travis Goethel is likely to draw the start in Week 3 against the Pittsburgh Steelers if LB Rolando McClain (concussion) is not medically cleared by team doctors.

Hát mivel eddig ha pályán láttuk Goethel-t, az nem volt szerencsés, így nem örülnék ha ő lenne a kezdő MLB


Raiders | Darren McFadden doesn't care about fantasy football

Oakland Raiders RB Darren McFadden had a message to frustrated fantasy football owners of his Wednesday, Sept. 19. "I don't too much care for fantasy football, I play real football," McFadden said.

No comment, nálam van fantasyban DMC... 😀


Raiders | Plan is for Brandian Ross to be available in Week 3

Oakland Raiders CB Brandian Ross said Wednesday, Sept. 19, that the plan is for him to be available to play in Week 3 against the Pittsburgh Steelers. Ross, signed Wednesday, has four days to learn the team's coverage schemes.

Green Bay-es volt, tehát ezért hoztuk őt, mert megvan a kapcsolat a Packers-el, de 4 nap alatt mit tud megtanulni, az kérdéses, bár elnézve Lee és Hanson teljesítményét, sokat nem kell tanulnia


Raiders | Carson Palmer feeling good

Oakland Raiders QB Carson Palmer (arm) said Wednesday, Sept. 19, that his arm is feeling good. He has attempted 94 passes in the team's first two games, and he said he attempted 120 or so passes in practice Wednesday. "My arm feels great and, hopefully, I pray that I continue to stay healthy," Palmer said. "But my arm feels great."


Raiders | Chimdi Chekwa could be added to roster

The Oakland Raiders could consider signing practice squad CB Chimdi Chekwa to their active roster before their Week 3 game.

Szívesen látnám a pályán a hétvégén, hátha csak hiba volt a PS-be delegálása


Raiders | Michael Huff working with CBs

Oakland Raiders FS Michael Huff was working with the cornerbacks during practice Wednesday, Sept. 19.

Egyelőre maradjon csak FS, ott sem teljesít maradéktalanul jól, ne kelljen még CB-ben is szenvednie


Raiders | Offense working with long field

The Oakland Raiders' average drive start in Week 2 was their own 20-yard line. In Week 1, it was at their own 18. "We haven't helped our offense out by creating field position for them," head coach Dennis Allen said. "We've got to do a better job in the other two phases of the game - defense and special teams. We've got to get some shorter fields for our offense. We've got to take the ball away and create some shorter fields. In this league it's hard to go 80-plus yards on every drive."

Ezért kell a jó spec team, hogy ne 80 yardokat kelljen tényleg támadni, hanem mondjuk 50-60 yardokat csak
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nézzük a másik oldalt is azért:

Steelers | Troy Polamalu has small chance to play in Week 3

Pittsburgh Steelers SS Troy Polamalu (calf) is believed to have just a small chance of playing in Week 3 against the Oakland Raiders due to his calf injury.


Steelers | James Harrison unlikely to face Oakland

Updating a previous report, Pittsburgh Steelers LB James Harrison (knee) has been very limited in practice this week, and he is unlikely to play in the Week 3 game against the Oakland Raiders.


Steelers | Rashard Mendenhall likely out until Week 5

Pittsburgh Steelers RB Rashard Mendenhall (knee) is expected to return in Week 5, after the team's bye week. Even though Mendenhall has been taking on a heavier load in practice, the team will likely push back his regular season debut for another two weeks.

Vannak azért itt is hiányzók!