Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rolando McClain suffered a concussion against the Dolphins. He can't play against the Steelers unless he passes the required tests.Bruce
Fasza... Ha lehet akkor DMCt meg Palmert üsse már el egy busz...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Rolando McClain suffered a concussion against the Dolphins. He can't play against the Steelers unless he passes the required tests.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Sztem Veldheer jól játszik.
Kéne egy igazi rusher RDE, Shaggy át LDEnek és Houston be UTnek...

Akwasi-t anno draft előtt mockban többször behúztam 😊

Ez a Ross gyerek nemtom ki a fasz 😊Rolni
Veldheer zsír.Igazi franchise LT (kapásból abból is látszik,hogy másod vonal beli suliból kapásból kezdő tudott lenni amit azóta is kérdés nélkül tart.)
Szóval nincs vele semmi gond csak meg kell tanulnia a Pbs után a Zbs-t.



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem Veldheer jól játszik.
Kéne egy igazi rusher RDE, Shaggy át LDEnek és Houston be UTnek...

Akwasi-t anno draft előtt mockban többször behúztam 😊

Ez a Ross gyerek nemtom ki a fasz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
The Raiders have signed DB Brandian Ross to the active roster; and signed FS Akwasi Owusu-Ansah to practice squad and re-signed DT Vaughn Meatoga to practice squad



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Akwasi Owusu-Ansaht leigazoltuk.TST
Be kell tölteni az Asomugha utáni űrt, legalább név tekintetében.BMG
Mondjuk a magassága is meg van hozzá.
Suliban Cb-t játszott és jó kick returnerként is.Cubehead
súlya is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Akwasi Owusu-Ansaht leigazoltuk.TST
Be kell tölteni az Asomugha utáni űrt, legalább név tekintetében.BMG
Mondjuk a magassága is meg van hozzá.
Suliban Cb-t játszott és jó kick returnerként is.



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Akwasi Owusu-Ansaht leigazoltuk.TST
Be kell tölteni az Asomugha utáni űrt, legalább név tekintetében.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Akwasi Owusu-Ansaht leigazoltuk.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
1. ZBS szisztemara valtas lassabban halad mint gondoltam. Ebben kozrejatszik Wiz serulese, hisz egesz off/pre seasont kihagyta serules miatt marpedig a C munka kritikus.
Rolni
Parsonssal sem volt jobb a fal, pedig ő gyakorolta végig az offseasonban az első fallal a dolgokat. Tehát Wiz sérülése ebben nem olyan nagy tényező sztem. Inkább a többiekben keresném a hibát. Veldheernek, Barnesnak (bár most ő már nem számít) teljesen idegen a rendszer. A két guard-nak nem idegen, de egy ideje már Carlisle is PBS-t játszott, de nála azért könnyebb a visszaállás.
Egyszerűen idő kell nekik még sztem.

Azért Parsosn és Whiz között van némi különbség bár tény,hogy Parsons szépen konzisztensen dolgozott egész PSbe.
Viszont abban én is egyet értek,hogy a T-k rendszer idegensége az ami a legfőbb hátrányunk jelenleg.Bár Barnes helyén Willie Smith ismeri a ZBS-t 😊.
S abban is maximálisan egyetértek,hogy kell hagyni időt és még idén kifog ez fizetődni.

2. DMC nem ott folytatja ahol tavaly abba hagyta. Ez reszben koszonheto annak, h jobban fekszik neki a PBS, de foleg sztem arrol van szo, h a fal nem tudja meg nyitni, vinni a lyukakat. Mindenfelekeppen javulast varok na mondjuk nem a Steelers ellen.
Rolni
DMC sérülése után nem biztos hogy a PBS-ben is hasonlóan tudta volna folytatni. Ezt már nem tudjuk meg, viszont amint látszik a teljesítménye visszaesett. Ezt minden szakértő a falnak tudja be, szóval ahogy ők javulnak, úgy fog ugrásszerűen nőni a futott yardok száma is, mindegy ki fut igazából. Csak addig ne sérüljön le.

Szerintem DMC-t a sérülése már egyáltalán nem hátráltatja,azaz tudná hozni a tavalyi szintet PBSbe.Azonban egy jó csapat nem egy emberre épül.És hiszem azt,hogy az ő tehetségével amint össze áll a fal zúzni fog ismét.Csak épp idén lesz biztosítékunk az ő sérülésének esetére (mondjuk azért remélem,hogy nem lesz sérült).

3. CB poszt megoldasa nem igazan sikerult a 2 veterannal es besult a ket fiatal. Bartell, Spencer eddig nem villogott, de a nagyobb gond, h serult mind2...DVD es Chimdi csalodas. Ez a poszt a kov offseason nagy feladata lesz.
Rolni
Én Bartellban annyira nem bíztam, Spencerben annál inkább, Spencernek voltak is jó megmozdulásai mindkét meccsen. A meglepetés DVD elküldése volt számomra, Chekwa úgyis reaktiválva lesz, sokkal rosszabb nem lehet mint Lee vagy Hanson.

Kettejük közül én is inkább Spencerben bíztam s remélem hamar felépül (tényleg róla van valami,hogy mi miatt maródi).
Dvd elküldése nekem is meglepetés volt,lett volna PSquadba bőven más aki helyett megtartottam volna.Chekwa szerintem ha haloványan is de erősítés lesz,hisz ok,hogy Hansen jóval tapasztaltabb de világ életében nickel volt szóval kb ugyanannyira idegen neki.
Kövi off seasonbe kérdés nélkül, elsőként ezt a posztot kell majd megoldaniuk DA és RM -éknek.


4. DL tovabbra sem konzisztens a futas ellen es foleg belul. Sey es Kelly joesellyel lapatra kerulnek majd ev vegen sztem, ha cap ugyileg megoldhato.
Rolni
Én is Kelly-t és Sey-t éreztem most gyengébbnek a meccsen, remélem azért nem lesz ez mindig így, de most csalódást jelentettek nekem.

Tény,hogy szürkébben játszottak,mint mondjuk a Chargers ellen de legalább nem voltak büntik róluk.S ha ehhez hozzá vesszük,hogy a másik oldalon egy hírhedt dirty playa volt akkor külön kiemelendővé válik mindez.

5. Shaughnessy eddig nem olyan szinten jatszik, mint vartam. Ez lehet megkonnyiti ev vegi elengedeset, 3-4es valtast...
Rolni
Sztem Shaughnessyvel van a legkevesebb baj, inkább Houston a csalódás nekem. Bár ő nem egy tipikus pass rusher. A 3-4-gyel várnék még, mert mondjuk erre nem is nagyon tudtam mostanában figyelni, de nem is igazán játszottuk még. Vagy csak én nem figyeltem...

Saughnessy a liga egyik legjobb futás blokkoló DE-je aki a sérülése előtt pass rushban is egész jó volt.Azonban egész előszezonban érezhető volt rajta némi rozsda az egy éves kihagyása véget.Remélem,hogy ezt minél hamarabb sikerül leráznia és újra csillognia.
Houston tényleg nem kimondott pass rush type (inkább bull rush DE mint anno Kelly volt)bár az idei fogyásának és ebből fakadó robbanékonyságának köszönhetően PSbe alég szépen dolgozott és rendre backfielden volt.Szerintem csak idő kérdése és éles meccsen is materializálódni fog ez.S ha így lesz akkor a secondarynek is könnyebb lesz és kialakíthatunk egy fejvadász tipsú defet (sok yardot enged de ezzel együtt sok labdát is szerez. pl mint a saints SB évében)

UI: bár tudom,hogy Crawford nagyon nyers és sokat kell még tanulnia de alkalmadtán én néha felküldeném szituációs puss rushernek,ré szerintem kevésbé figyelnének mint Tolefsonra aki amúgy szintén hajlamos a beszürkülésre.

A 3-4-t én sem tartom valószínűnek hisz a front sevenből kb 3db játékosunk lenne hozzá.(DE Houston,LB McClain és Curry/Burris) Sey már öreg rá nem lehetne ekkora szinten (séma váltás,plusz alap DE poszt) alapozni.S hát egy draft és 9m+ cap-l beszerezni egy kezdő és használható NT plusz back up,plusz fél kezdő LB sort nem kivitelezhető.
Valamint véleményem szerint 4-3 defhez van jó ember anyagunk csak be kell érni a sémának és idővel az újoncoknak is (Bilukidi,Crawford).Szerintem ők nem jöttek volna ha átállásban gondolkodnánk, akkor már inkább Chapmant húzták volna be még ha idén nem is hadra fogható a dérülése végett)


6. ST egyseg rakas szar. Remeltem fejlodest, de ez elmaradt eddig.
Rolni
Ebben egyetértek teljesen, de hát itt is nagyon hiányzik Ford. De inkább a többi ember munkája ami nem jó, főleg a visszahordások terén a blokkok nem működnek, még a visszahordások megakadályozása tekintetében jobb a helyzet. A rúgók meg jók továbbra is.Bruce
A rugóinkhoz kérdés sem fér.Ami a részükről felmerül az majd a pótlásuk lesz lassan s ez is inkább Lechlerre vonatkozik,hisz lássuk be nem lesz fiatalabb és egyre sérülékenyebb.Szerintem King nem véletlen tűnt fel nálunk off seasonbe.
A vissza hordás megakadályozásában egész tűrhetőek vagyunk.nem azt mondom,hogy minden oks vagy,hogy liga elsők de alapból tűrhető.
Viszont ami a mi vissza hordásainkat illeti,egész pontosan a blokkokat a hordó előtt akkor mindig egy marék szalma és a tornádó látképe jelenik meg előttem.Itt fixen kell valamit csinálni vagy vég nélkül gyakorolni vagy személyi cseréket végre hajtani de valamit muszáj.
Ami meg a vissza hordóinkat illeti szerintem nincs velük gáz (Ford,McCann) kimondottan durvák tudnának lenni már ha lenne idejük,helyük felgyorsulni a labda megszerzés után.
Itt jegyezném meg,hogy szívesen látnák némi fantázia dús megmozdulást esetenként bizonyos meccseken (pl mint tavaly a fake field goal és run / pass action.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
1. ZBS szisztemara valtas lassabban halad mint gondoltam. Ebben kozrejatszik Wiz serulese, hisz egesz off/pre seasont kihagyta serules miatt marpedig a C munka kritikus.
Rolni
Parsonssal sem volt jobb a fal, pedig ő gyakorolta végig az offseasonban az első fallal a dolgokat. Tehát Wiz sérülése ebben nem olyan nagy tényező sztem. Inkább a többiekben keresném a hibát. Veldheernek, Barnesnak (bár most ő már nem számít) teljesen idegen a rendszer. A két guard-nak nem idegen, de egy ideje már Carlisle is PBS-t játszott, de nála azért könnyebb a visszaállás.
Egyszerűen idő kell nekik még sztem.

2. DMC nem ott folytatja ahol tavaly abba hagyta. Ez reszben koszonheto annak, h jobban fekszik neki a PBS, de foleg sztem arrol van szo, h a fal nem tudja meg nyitni, vinni a lyukakat. Mindenfelekeppen javulast varok na mondjuk nem a Steelers ellen.
Rolni
DMC sérülése után nem biztos hogy a PBS-ben is hasonlóan tudta volna folytatni. Ezt már nem tudjuk meg, viszont amint látszik a teljesítménye visszaesett. Ezt minden szakértő a falnak tudja be, szóval ahogy ők javulnak, úgy fog ugrásszerűen nőni a futott yardok száma is, mindegy ki fut igazából. Csak addig ne sérüljön le.

3. CB poszt megoldasa nem igazan sikerult a 2 veterannal es besult a ket fiatal. Bartell, Spencer eddig nem villogott, de a nagyobb gond, h serult mind2...DVD es Chimdi csalodas. Ez a poszt a kov offseason nagy feladata lesz.
Rolni
Én Bartellban annyira nem bíztam, Spencerben annál inkább, Spencernek voltak is jó megmozdulásai mindkét meccsen. A meglepetés DVD elküldése volt számomra, Chekwa úgyis reaktiválva lesz, sokkal rosszabb nem lehet mint Lee vagy Hanson.

4. DL tovabbra sem konzisztens a futas ellen es foleg belul. Sey es Kelly joesellyel lapatra kerulnek majd ev vegen sztem, ha cap ugyileg megoldhato.
Rolni
Én is Kelly-t és Sey-t éreztem most gyengébbnek a meccsen, remélem azért nem lesz ez mindig így, de most csalódást jelentettek nekem.
5. Shaughnessy eddig nem olyan szinten jatszik, mint vartam. Ez lehet megkonnyiti ev vegi elengedeset, 3-4es valtast...
Rolni
Sztem Shaughnessyvel van a legkevesebb baj, inkább Houston a csalódás nekem. Bár ő nem egy tipikus pass rusher. A 3-4-gyel várnék még, mert mondjuk erre nem is nagyon tudtam mostanában figyelni, de nem is igazán játszottuk még. Vagy csak én nem figyeltem...

6. ST egyseg rakas szar. Remeltem fejlodest, de ez elmaradt eddig.
Rolni
Ebben egyetértek teljesen, de hát itt is nagyon hiányzik Ford. De inkább a többi ember munkája ami nem jó, főleg a visszahordások terén a blokkok nem működnek, még a visszahordások megakadályozása tekintetében jobb a helyzet. A rúgók meg jók továbbra is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
The complete list of players who worked out today is as follows:
T Patrick Brown, (Vikings)
DB Darius Butler, (Panthers)
DE Andre Carter, (Patriots)
DB Cletis Gordon, (Panthers)
DB Antwaun Molden, (Giants)
DB Kevin Thomas, (Eagles)

Nick Guess-t viszont waiveltük, mert már Condo teljesen 100%-os.

Már írtak is róla, hogy azon kívül hogy workout-on vannak DB-k, Chekwa felhozása a PS-ből a másik opció.Bruce
jó passrush mindig kell, sosem elég belőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ujra es ujra le tudok dobbenni milyen sok sotet ember irogat a kinti forumokon. Knapp mellett mar DA es RM elkuldeset hangoztatjak. 2 meccs utan egy olyan szezonban ahol tudtuk, h lesznek nehezsegek. Ok, h szarabbul indul a szezon a vartnal foleg ZB rendszerre valo valtas es a amugy is gyenge CB egysegben sopro seruleshullam miatt, de aze nem kell szetzuhanni. Chiefs visszatero edzovel azonos D semaval is szenved, nalunk meg csere volt mind2 oldalon. Persze en is bizakodtam nagyon szezon elott, de mostanra par dolog kiderult es ezek alapjan ujra rendeztem az elvarasaimat.
Amik eddig kiderultek szamomra:
1. ZBS szisztemara valtas lassabban halad mint gondoltam. Ebben kozrejatszik Wiz serulese, hisz egesz off/pre seasont kihagyta serules miatt marpedig a C munka kritikus.
2. DMC nem ott folytatja ahol tavaly abba hagyta. Ez reszben koszonheto annak, h jobban fekszik neki a PBS, de foleg sztem arrol van szo, h a fal nem tudja meg nyitni, vinni a lyukakat. Mindenfelekeppen javulast varok na mondjuk nem a Steelers ellen.
3. CB poszt megoldasa nem igazan sikerult a 2 veterannal es besult a ket fiatal. Bartell, Spencer eddig nem villogott, de a nagyobb gond, h serult mind2...DVD es Chimdi csalodas. Ez a poszt a kov offseason nagy feladata lesz.
4. DL tovabbra sem konzisztens a futas ellen es foleg belul. Sey es Kelly joesellyel lapatra kerulnek majd ev vegen sztem, ha cap ugyileg megoldhato.
5. Shaughnessy eddig nem olyan szinten jatszik, mint vartam. Ez lehet megkonnyiti ev vegi elengedeset, 3-4es valtast...
6. ST egyseg rakas szar. Remeltem fejlodest, de ez elmaradt eddig.

Mindezek utan tovabbra is azt gondolom, varom, h evvegere osszeall a tamado egyseg es a vedwlwm egyes elemei is. Fegyelmezettebb, kemenyebb csapat leszunk. Aztan meg 1 offseason epitkezes es valoban realis PO eselyes lehet a csapat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The complete list of players who worked out today is as follows:
T Patrick Brown, (Vikings)
DB Darius Butler, (Panthers)
DE Andre Carter, (Patriots)
DB Cletis Gordon, (Panthers)
DB Antwaun Molden, (Giants)
DB Kevin Thomas, (Eagles)

Nick Guess-t viszont waiveltük, mert már Condo teljesen 100%-os.

Már írtak is róla, hogy azon kívül hogy workout-on vannak DB-k, Chekwa felhozása a PS-ből a másik opció.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The projected starting CBs for the Week 3 game against the Pittsburgh Steelers are Joselio Hanson and Patrick Lee. FS Michael Huff might also be shifted from safety to cornerback to help out, if needed.
Bruce
Hanson a szélén? Hijj ebből baj lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
CB helyzet szanalmas...ez azert RM nyakaba is varhato mar. Ket serult veteranra alapozta az egyseget es ki is doltek. Az igaz, h nem volt konnyu helyzetben, de na megis O a GM.

ZBS PBS dologhoz annyi, h lehet DMC asz PBSben, de ha lemegy akkor mi van? ZBvel elvileg gond nelkul beall a 2. es megy az O. Amugy DMC is jatszott jo meccset ZBben pl. Chiefs ellen 100+ yard es elso eveben is serult volt szinte vegig. Amig a fal nem tud rendesen egyutt mozogni, vinni a lyukat, addig kurva nehez a futo dolga. Ha osszeerik a fal DMC is rendben lesz sztem ahhoz, h tamogassa a pass O-t.Rolni
Ilyenkor merül fel az, miért kellett elküldeni DVD-t?Delonso_
Az hagyján de a héten még láthatjuk amint más mezben áll majd velünk szemben 😕!



több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
CB helyzet szanalmas...ez azert RM nyakaba is varhato mar. Ket serult veteranra alapozta az egyseget es ki is doltek. Az igaz, h nem volt konnyu helyzetben, de na megis O a GM.

ZBS PBS dologhoz annyi, h lehet DMC asz PBSben, de ha lemegy akkor mi van? ZBvel elvileg gond nelkul beall a 2. es megy az O. Amugy DMC is jatszott jo meccset ZBben pl. Chiefs ellen 100+ yard es elso eveben is serult volt szinte vegig. Amig a fal nem tud rendesen egyutt mozogni, vinni a lyukat, addig kurva nehez a futo dolga. Ha osszeerik a fal DMC is rendben lesz sztem ahhoz, h tamogassa a pass O-t.Rolni
Ilyenkor merül fel az, miért kellett elküldeni DVD-t?
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
DE/DT Andre Carter ismét workout-n volt nálunk.

Bizonyos pletykák szerint érdeklődünk Chriss Carr iránt.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Nagyon bírnám ha Chekwa tudna robbantani és kezdőbe játszaná magát végleg!

Valamint el kell mondanom,hogy most először örülök a korai bye weeknek.Hisz két komolyabb meccsnek nézünk elébe sérülésekkel tűzdelve a tanulási folyamatok kellős közepén.S hiszem azt,hogy nekünk most jól fog jönni fújni egyet és rendezni a sorokat remélhetőleg nem 0-4 állás mellett.

Amúgy ami a Broncos Falcons meccset illeti Manninget nem kicsit hozták zavarba a késleltetett def felállással sorozatosan félre olvastatva ezzel a szitut.Viszont ami így is intő és figyelem felkeltő az a mindenféle nehézségek ellenére is szoros végjáték a broncos részéről.
Szóval hiába döngölte földbe őket a falcons azért a végére csak sikerült felzárkózniuk!Nem lesz egy sétagalopp.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó kis meccsek lesznek ezután nekünk:

Steelers, ahol azért Roethlisberger oda tudja tenni az elkapóknak a labdát, ha nem lesz pass rush és akkor a gyönge CB-k újra szívhatnak, aztán ha megnyílik a futás előtt a hely, akkor úgy járunk mint a Miami ellen, hogy egy durva statot kapunk az offensüktől

Broncos, ahol pedig Manning a nagy kérdés, hogy melyik arcát mutatja, de hát ő még a leggyengébb napjain is 300 yardot passzol.

Falcons, Ryan-t sem kell bemutatni meg Julio Jones-t és Roddy White-ot sem, és itt is nagy opció a futás beindulása...

Szóval nehéz hetek elé nézünk kedveseim...

Valszeg azért PS-ből felhozzuk Chekwa-t, meg lesz egy pár ember kipróbálva is, de akkor meg kérdés, hogy kit rakunk ki vagy PS-re. Szóval nagyon nem egyszerű.

Mindjárt másabb lenne (bár még akkor sem lenne egyszerű), ha menne az offenseben a futójáték is...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
CB helyzet szanalmas...ez azert RM nyakaba is varhato mar. Ket serult veteranra alapozta az egyseget es ki is doltek. Az igaz, h nem volt konnyu helyzetben, de na megis O a GM.

ZBS PBS dologhoz annyi, h lehet DMC asz PBSben, de ha lemegy akkor mi van? ZBvel elvileg gond nelkul beall a 2. es megy az O. Amugy DMC is jatszott jo meccset ZBben pl. Chiefs ellen 100+ yard es elso eveben is serult volt szinte vegig. Amig a fal nem tud rendesen egyutt mozogni, vinni a lyukat, addig kurva nehez a futo dolga. Ha osszeerik a fal DMC is rendben lesz sztem ahhoz, h tamogassa a pass O-t.Rolni
Oakland Raiders RB Darren McFadden said following Week 2 that he is comfortable with the team's new zone-blocking scheme even though he is off to a slow start rushing. McFadden has just 54 yards on 26 carries through two games. "I'm very comfortable in this scheme," McFadden said. "I just feel like we have to get going. You hit one or two runs here, three-yard runs here, and eventually it's going to start popping."

Persze ezt kell mondania, de ezekből is kitűnik, hogy türelem kell az új rendszer tökéletes működéséhez.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
CB helyzet szanalmas...ez azert RM nyakaba is varhato mar. Ket serult veteranra alapozta az egyseget es ki is doltek. Az igaz, h nem volt konnyu helyzetben, de na megis O a GM.

ZBS PBS dologhoz annyi, h lehet DMC asz PBSben, de ha lemegy akkor mi van? ZBvel elvileg gond nelkul beall a 2. es megy az O. Amugy DMC is jatszott jo meccset ZBben pl. Chiefs ellen 100+ yard es elso eveben is serult volt szinte vegig. Amig a fal nem tud rendesen egyutt mozogni, vinni a lyukat, addig kurva nehez a futo dolga. Ha osszeerik a fal DMC is rendben lesz sztem ahhoz, h tamogassa a pass O-t.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak hogy még jobb legyen minden:

Raiders | Willie Smith expected to start in Week 3

Barring a miraculous recovery by Oakland Raiders OT Khalif Barnes (groin), OT Willie Smith appears to be in line to start in Week 3 against the Pittsburgh Steelers.


Raiders | Joselio Hanson, Patrick Lee expected to start

The projected starting CBs for the Week 3 game against the Pittsburgh Steelers are Joselio Hanson and Patrick Lee. FS Michael Huff might also be shifted from safety to cornerback to help out, if needed.


Raiders | Shawntae Spencer out indefinitely

Updating a previous report, Oakland Raiders head coach Dennis Allen said CB Shawntae Spencer (foot) has a sprained right foot, and that he expects Spencer to "miss some time." Spencer was on crutches and wearing a walking boot when he left the team's facility.


Raiders | Kevin Thomas to work out Tuesday

Free-agent CB Kevin Thomas (Eagles) posted on his official Twitter account Monday, Sept. 17, that he has a workout with the Oakland Raiders Tuesday, Sept. 18.


Spencer volt az egyetlen épkézláb CB-nk :S Ezért is fájó DVD elküldése és Chekwa PS-be kerülése, de ha még ezeket a Lee féléket sem tudták legyőzni akkor érthető...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Lorenzo Neal és Bill Romanowski 😀BMG
Romanowski nagy tanár! Seymour, Kelly és McClain ha megfeszülnek sem tudnának ilyet összehozni:

...és a lista még nem teljes.

komolyan, elnézném Romanowskit nálunk edzőként, a védelemnél. ő biztos, hogy úgy leordítaná a játékosok fejét egy-egy fegyelmezetlenség után, hogy azt nem tennék zsebre, gatyába rázná a védőket, és a motivációval sem lenne gond.

egyébként ugyanazt mondja a videóban, amit én is írtam alább, vagyis hogy DMCnek a ZBS nem fekszik, és a PBS ideálisabb lenne.

choose life