Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Bruce! Eddig is sok passz ment futóknak. Sztem a liga egyik legtöbb ilyen passza arányában. Persze ahhoz kell egy Reece. De pesze a két HB is nagyon sok passzt kap. Nem tudom fejből, de mernék rá egy sört tenni, hogy TOP3ban vagytok e téren.
Szóval ezt már lényegesen növelni az ésszerűség határain belül nem lehet. Legalábbis én ezt gondolom.
Én pont azért gondoltam, hogy Reece-t leigazolja a Chiefs, mert tökéletesen megfelelne H-backnek. Jobban, mint Leron McClain, akit állandóan mondanak hozzánk. Mert mi meg azt használjuk, és Reece tökéletes lenne, és fiatal is. Na mindegy, nem álmodozok pont itt erről tovább. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A Gaither szerződtetése belassult vagy meg is állt?A kezdeti hírek után nagy a csend róla.kátrány
Megallt. Nem ment at az orvosin...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Al bízik Heyward-Bey robbantásában biztos.Deny
Ja, majd ha elmegy terrorista-képzőbel...


A tegnapi sokk után elborzaszt az a gondolat, hogy lehet késznek érzik az O#-t. Nem volt szükség Miller-re, mert jött a megváltó Ausberry, meg Gordon és ugye Myers is ott van még. Futóból van vagy 5, ha csak futunk akkor talán nem hal meg mind a pályán. WR-ból is van elég, csak valamelyik elkapni nem tud, valamelyik meg egészséges nem volt soha, az egyetlen aki tavaly bizonyított az meg most sérült... ja van rookie is... megváltó banda. Az OL-ben meg több a kérdőjel mint a fix kezdő playa. Majd Coop megoldja. Nem tudom mit vártak Gaither-től, mert nagyon úgy néz ki, hogy ő lett volna az egyetlen igazolás az O#-be. Röhej. Az a szerencséjük, hogy nem kell megmagyarázniuk a döntéseiket. Csak az első hét után amikor lenulláz majd minket a Broncos. Szánalmas banda.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Al bízik Heyward-Bey robbantásában biztos.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát urak... Azt hiszem elég sötét korszak kezdődött el.
Giga nagy szerződések a csapat mégis szar, hogy van ez?
A playmakerek meg elmentek.Delonso_
Én előre szóltam. De Rolni azt mondta rémeket látok. Gondoltam, biztos igaza van, csak a Chiefs szurkoló beszél belőlem.

Miller ide vagy oda, ez rossz út, amin a Raiders jár a támadóknál. Nem egy emberen múlt ez sztem.
De azért jegyezzük meg, a védelem jó maradt. McClain nagyon jó, és ő a vezér. A DL szuper, secondary is jó. Routtnak kell találni egy jó társat, de más gyenge pont igazán nincs. Nem elit védelem, de jó.
A támadóknál a futás elvileg mehet tovább, csak a passzjáték lehet ergya, Ford egyedül nem tudja megoldani. Tehát még több futás lesz.ulpianus
Csak ahhoz meg jó lenne egy elit futásblokkoló fal, ami egyelőre nincs. Valamint ha sok a futás, akkor egyszerű kivédekezni, szóval azért csak nem az lesz, de azt vélem, hogy sok sok futóknak címzett passz lesz, amit előbb vagy utóbb simán le lehet védekezni.

Ugye a baj eddig is az volt hogy az elkapók nem tudtak elszakadni, szóval ha ez továbbra is így marad, akkor bajok lesznek...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Hát urak... Azt hiszem elég sötét korszak kezdődött el.
Giga nagy szerződések a csapat mégis szar, hogy van ez?
A playmakerek meg elmentek.Delonso_
Én előre szóltam. De Rolni azt mondta rémeket látok. Gondoltam, biztos igaza van, csak a Chiefs szurkoló beszél belőlem.

Miller ide vagy oda, ez rossz út, amin a Raiders jár a támadóknál. Nem egy emberen múlt ez sztem.
De azért jegyezzük meg, a védelem jó maradt. McClain nagyon jó, és ő a vezér. A DL szuper, secondary is jó. Routtnak kell találni egy jó társat, de más gyenge pont igazán nincs. Nem elit védelem, de jó.
A támadóknál a futás elvileg mehet tovább, csak a passzjáték lehet ergya, Ford egyedül nem tudja megoldani. Tehát még több futás lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Gaither szerződtetése belassult vagy meg is állt?A kezdeti hírek után nagy a csend róla.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Satele, Smiley, Heyer es Wand szemelyeben igazoltunk 4 OL embert...nem egy veretes nevsor...

Egy dolog jutott meg eszembe. Saunders mennyire hasznalt anno TE-t? Lehetmeggyoztek AD-t, h nem fognak TEt hasznalni csak blokkolasra es ezert folos visszahozni nagy penzert...nem ertem meg vagy fogadom el, csak probalok gondolkodni...ha jol gondolom nem jon TE igazolas, marad a mi 3 emberunk. Myers, Gordon blokkolni, David neha elkapni...persze ez a logika elorevetiti,h sok 6OL felallasunk lesx a 6. mint TE...Rolni
És ha nem használnak TE-t, akkor ki fog elkapni?!
Ford és Murphy elég kevés lesz és még ők is messze vannak a tökéletestől.
Itt valami nagyon kisiklott...

Szerintem Cable elküldése sok játékos bizalmát megdöntötte a vezető(ség) felé.
Még szerencse, hogy Lechlernek van szerződése...

Azt hittem az a célja az öregnek, hogy belátható időn belül még két SB-t nyerjünk.
A probowler játékosok elengedése nem a legjobb módszer erre...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
VittorioTafur Vittorio Tafur
Heyer, 6-6, 332, 27 years old, will get chance to compete with Barnes and Barksdale for #Raiders right tackle spot (once team confirms it)

Sokat nem várnék tőle, de depthnek jó lehet...sztem ez azt is jelenti, hogy Langston Walker nem tér vissza...kár

Jó esetben Barksdale nagyot homorít és nyer, míg Heyer back up lesz...Barnes meg mehet RGbe...Rolni
Heyert ne akard a kezdőben látni, vmi rettenetesen rossz szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát urak... Azt hiszem elég sötét korszak kezdődött el.
Giga nagy szerződések a csapat mégis szar, hogy van ez?
A playmakerek meg elmentek.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Satele, Smiley, Heyer es Wand szemelyeben igazoltunk 4 OL embert...nem egy veretes nevsor...

Egy dolog jutott meg eszembe. Saunders mennyire hasznalt anno TE-t? Lehetmeggyoztek AD-t, h nem fognak TEt hasznalni csak blokkolasra es ezert folos visszahozni nagy penzert...nem ertem meg vagy fogadom el, csak probalok gondolkodni...ha jol gondolom nem jon TE igazolas, marad a mi 3 emberunk. Myers, Gordon blokkolni, David neha elkapni...persze ez a logika elorevetiti,h sok 6OL felallasunk lesx a 6. mint TE...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát már magyarázkodtak olyat, hogy ha lenne egy jó WR-ünk akkor nem lenne olyan fontos Miller, de már bocsánat, de nincs olyan minőségű WR a csapatban, hogy ilyet ki lehessen jelenteni, hogy annyira nem fontos Miller.

Valszeg nem volt itt rendben a cap egyáltalán, mert ilyen szerződést simán űberelni kellett volna, ha egy játékost meg akarunk tartani.

Ez az offseason eddig egy nagy nulla vagy is inkább mínuszban tudom számolni. A csoport utolsó helye kinéz. De legalább jövőre új edzőnk lesz megint, megint majd kapkodás és nulla fejlődés. Azt hittem tavaly valami elkezdődött, de úgy néz ki hogy mégsem...

Al takaroggy (haromt után szabadon)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát úgy néz ki Cable személye volt itt a döntő. Ez az offseason eddig nagyon mínuszos.

Most nagyon felbasztam magam...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Millert azt is említette,hogy tegnap ajánlatot tettünk neki,úgy néz ki őt Al nem akarta túlfizetni,ha nem fogadta el... :/

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ezt a dealt nem megadni...nem is ertem...le vagyok taglozva...

Miller nyilatkozta,h nem a penz miatt allt odebb...volt egy jo telos beszelgetese Cable-al, aztan odament es ereztettek vele,h fontos...ennyi
Ezt mi nem tudtuk megtenni...nem ertem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Raiders három legnagyobb ikonja távozott és egy épkézláb ember nem jött helyette. Lockoutot akarok
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Most van az, hogy teljesen le vagyok döbbenve!

Ez kész, nem tudok mit mondani. Bazzeg, ez botrány, ilyet nem tehet egy komoly FO!!! Ha tényleg (és miért ne?) meg akarták tartani, de benézték a legjobb játékosukat, azt nem lehet kidumálni. Ilyen nincs! Én nem örülök ennek. Lehet később fogok, de ez borzalom. Nem hiszem el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schefter: "Here's the Zach Miller contract with the Seahawks: 5 years, $34 million, including $17 million guaranteed."vassadi
Most nem azért, de évi nem egész 7 milla, és a garantált is csak 3.4/év, ez halál korrekt szerződés. Ezt nem tudnátok űberelni? Meglepne...

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
1,5 hete minden Raiders fan azzal kelt, azzal feküdt, hogy aláírt-e már Miller, mert ő -szerintem- kezdett ikonná válni nálunk. Erre jön az a hír, hogy Al-t túllicitálta a Hawks? NA nem röhögtessenek már! A Wimbley, Routt és a Seymour szerződések után??? Bekaphatják!!!

Na erre mondom én azt, hogy nem érte meg a Wimbley deal, mert nem tudtuk megtartani Miller-t.

Sajnos ugyan az lesz a szitu mint pár éve amikor a D# jó volt, de az O# miatt 2 perc után újra apályán voltak és ott haltak meg a gyepen a 4. negyedre. Eddig borzalmas az offseason. Az OL kilátástalan helyzetben van. Futni jó G nélkül nem fogunk és a jobb oldalon vagy rookie lesz, vagy backup szintű kezdő a jelenlegi állás szerint. Elbaszott egy helyzet.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon pipa vagyok!

Így azért ez az offseason nem annyira fényes...elengedtük a legjobb CBnket(D egyik legjobbját), elengetük a legjobb elkapónkat(O egyik legjobbját) túlfizettünk néhány helyen, amivel nem lenne bajom, ha most itt lenne Miller, de így...OL posztot nem sikerült megerősíteni...

Miller elvesztését akkor tudtam volna jól viselni, ha egy egészséges Gaither jött volna "helyette"...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Boss akkor jön?Deny
Hát érdekes lesz...

Az baszna be ha ezután Al leigazolná Boss-t egy a Zach-énél nagyobb deal-el...

Ha nem jön senki az nagyon encces, mert bár David Ausberry (7. körös rookie) edzésen mutatott jó elkapást is és állítólag blockban is egész jó, de kurvára nem pótolná Millert...

Myers eddig sem volt faktor, eztán sem lesz...

Kinn olyat is olvastam, hogy Reece legyen TEbe átrakva és FBnek jöjjön McClain...ezzel az a gond, hogy Reece kevés TEnek sztem és McClain meg RB pízt akar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Boss akkor jön?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
De elbaszta az öreg, h nem Zach-re rakta azt a kurva franchise tag-et...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
ClaytonESPN John Clayton
by Jerrymcd
Trying to get details but the Seahawks beat out the Raiders for TE Zach Miller.

Úgy tűnik nem kacsa...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
ESPN's John Clayton and Mike Sando are reporting former Raiders TE Zach Miller has reached an agreement with the Seahawks.
nem tudok örülni neki,bár ki tud? (a 'hawks fanokat+csoportellenfeleket leszámítva) 😕Newman
Most akartam beírni...bassza meg a ló ha igaz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!