Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 13 éve
Na kíváncsi leszek a maira. Ha nem áll össze hirtelen a futás, sima vereség lesz.Remélem legalább pontot szerzünk.
több mint 13 éve
sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264293_502112439808695_1195746864_n.jpgAmadeus91Ő ki? Én laikus vagyok. Ribéri? (bevagyokbaszvacbocsi)
több mint 13 éve
Túl sokan tartják már a rekordot, ideje lenne beállítani egy újat!Azért többet ér mint JMR okkééé?! 😊Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! BruceNálatok ez nem is vicces 😀 Wyatt
Amúgy meg ez sem vicces! 😉
www.youtube.com/watch?v=kk968VCdxXYTST
több mint 13 éve
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! BruceNálatok ez nem is vicces 😀
Azért többet ér mint JMR okkééé?! 😊
Amúgy meg ez sem vicces! 😉
www.youtube.com/watch?v=kk968VCdxXYWyatt
több mint 13 éve
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! BruceNálatok ez nem is vicces 😀
Jöjjön Cassel is 😊Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊RolniÚgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG

több mint 13 éve
Azért várjunk még azzal a draftal gyerekek! Most kezdődött a szezon! Van még idő bőven bosszankodni!
több mint 13 éve
Szerintem pedig egy jó vizes fiút kellene draftolni elsőre.Ez volt a baj Miamiba is nem voltak kellőképpen hidratáltak a játékosaink.Cubeheadoda kéne adni az első, harmadik (második már nincs) és 4. körös picket a Miaminek Samantha Ruizért.
több mint 13 éve
első körben CB kell. David Amerson (NC State), Xavier Rhodes (Florida State) vagy DeMarcus Milliner (Alabama) lehet a befutó.
built for this shit
több mint 13 éve
Szerintem pedig egy jó vizes fiút kellene draftolni elsőre.Ez volt a baj Miamiba is nem voltak kellőképpen hidratáltak a játékosaink.

több mint 13 éve
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Brucenono, elsőkörös longsnapper mégsosevót! Aaaz kihívás, aztán elcserélni...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért!
több mint 13 éve
Azért el kéne érni hogy csak 1/6-10 helyen draftoljunk mert ott már lehet hozni CB-t, DE-t. Defensebe nyomnám a pickeket az első körökben

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hol kellene aláírni? 😀 (csak vicc volt)esetleg el kéne még a stadiont trédelni Sanchoért, teljes lehetne az öröm....(Cassel...)Amadeus91Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊RolniÚgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
több mint 13 éve
esetleg el kéne még a stadiont trédelni Sanchoért, teljes lehetne az öröm....(Cassel...)Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊RolniÚgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
több mint 13 éve
sztem sem a QB a gondunkEgyetértek veled bár potenciálra szerintem azonos szintűek.
Azért Luck sokkal jobb prospect volt mint Matt lesz...Rolni
Amúgy meg ismerve a kinti médiát hasonló hanem nagyobb hypot kap majd! 😊

több mint 13 éve
sztem sem a QB a gondunkAzért Luck sokkal jobb prospect volt mint Matt lesz...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Vagy váltás Ohio State Buckeyes-re.Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊RolniÚgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG

több mint 13 éve
Szerintem sincs QB hiányunk hisz ott van Pryor,akivel amúgy meglehetősen sokat dolgozik DeFilippo a Qb edzőnk. (arról sajnos nem tudni,hogy azért mert Leinert ismeri a rendszert vagy mert őt szánják utódnak,de jó látni)Itt jegyezném még meg ,hogy Barkley amúgy jó Qb (kellően erős a karja,jól mozog a zsebben és pro style offensből jön).
Mondjuk ha egyetemi csapatról van szó akkor USC fun vagyok szóval némiképp elfogult de szerintem jobb mint Luck.
RM-knek sokkal inkább a secondary is azon belül is a CB posztott kell majd elsősorban megerősíteniük valamint az LB állományunkra is rá fér a depth.
Valamint számolni kell majd a jobb OT posztal is,hisz Barnes egyéves szerződésen van és futás blocknál zsír de a jobb DE-l szemben pass protecknél megszenved.

több mint 13 éve
Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊RolniÚgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...
több mint 13 éve
Hát sztem nekünk nem QB hiányzik az üdvösséghez, még ha ezt is a legkönnyebb mondani tisztelt külföldi fórumozó 😀Ki a faszom az a Barkley, csak nem a régi Phoenix Suns kosárlabdasztárja, aki még a Space Jam-ben is szerepelt?Bruce😊
Az Charles volt...
en.wikipedia.org/wiki/Matt_BarkleyRolni
Ha a fal megtanul ZBS-t nyomni és hozzá idomulni a futó triónk is, akkor az offense oldal nem lesz rossz.
A def meg, majd kiderül, hogy az offense javulásával mennyit tudnak javulni ők is.
több mint 13 éve
Ki a faszom az a Barkley, csak nem a régi Phoenix Suns kosárlabdasztárja, aki még a Space Jam-ben is szerepelt?Bruce😊
Az Charles volt...
en.wikipedia.org/wiki/Matt_Barkley
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Ki a faszom az a Barkley, csak nem a régi Phoenix Suns kosárlabdasztárja, aki még a Space Jam-ben is szerepelt?
több mint 13 éve
Wylie tavalyi OL edzőnk nyilatkozott valahol DMC, ZBS témában...szte DMC túl gyors, túl fut a lyukakon...lehet benne vmi...nemcsak a falnak kell összeérnie, hanem az RBknek is bele kell szoknia a dologba...Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM