Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ESPN's John Clayton and Mike Sando are reporting former Raiders TE Zach Miller has reached an agreement with the Seahawks.
nem tudok örülni neki,bár ki tud? (a 'hawks fanokat+csoportellenfeleket leszámítva) 😕

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
AdamSchefter Adam Schefter
Former Pro Bowl G Leonard Davis has his weight under 350 and is said to be primed to go, ready to prove the Cowboys made a mistake.

Olcsón stop gap-nek jöhetne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
VittorioTafur Vittorio Tafur
Heyer, 6-6, 332, 27 years old, will get chance to compete with Barnes and Barksdale for #Raiders right tackle spot (once team confirms it)

Sokat nem várnék tőle, de depthnek jó lehet...sztem ez azt is jelenti, hogy Langston Walker nem tér vissza...kár

Jó esetben Barksdale nagyot homorít és nyer, míg Heyer back up lesz...Barnes meg mehet RGbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Aso mondott pár (nekem) érdekes dolgot:
http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738ulpianus
pl?Bébé
Szerintem semmi extra nincs benne, szokásos Aso: vérintelligens, nagyon normális nyilatkozatot tett. Sok más playa ahogy "elszabadul" a Raiderstől szarrá fikázza a csapatot, hát ő nem. Ezért is kell mindenkinek respektálnia akárhol is játszik. Viszont nagyon érdekes sztori hogy végül hogy került az Eagleshöz:
Döme
Aso eddig is class act volt és az is marad...sztem ritka értelmes fazon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Aso mondott pár (nekem) érdekes dolgot:
http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738ulpianus
pl?Bébé
Szerintem semmi extra nincs benne, szokásos Aso: vérintelligens, nagyon normális nyilatkozatot tett. Sok más playa ahogy "elszabadul" a Raiderstől szarrá fikázza a csapatot, hát ő nem. Ezért is kell mindenkinek respektálnia akárhol is játszik. Viszont nagyon érdekes sztori hogy végül hogy került az Eagleshöz:

How'd we all miss Nnamdi to the Eagles? Because Dogra shut up; he wasn't talking to anyone in the media. And Roseman, Andy Reid and Joe Banner can keep a secret with the best of them (Vick signing, McNabb trade). On Sunday, Roseman told me the Eagles were sure they were out of the Asomugha sweepstakes after dealing for Dominique Rodgers-Cromartie in the Kevin Kolb trade Thursday. He even told Dogra Thursday night they were out of it, and he was sorry it didn't work out.

Then, at precisely 12:38 a.m. Friday, Dogra pressed the button on a text message to Roseman that said: "Are u sure ..... be bold. Best deal in history.''

At almost the split second that Dogra sent the message, one time-stamped 12:38 a.m. popped into his phone from Roseman, sent obviously before Roseman had read Dogra's text. "Thanks for taking the time today. I appreciate the process. We need more of ur guys here.''

Dogra thought it was eerie that their texts passed in the ether. And he wanted Roseman to not think it was over, because he knew how much Asomugha wanted to play in Philadelphia. It was true Asomugha liked the Jets too, but he thought the Eagles gave him the best chance to win a Super Bowl in the next three or four years.

Dogra picked up the phone. No sooner did Roseman say hello than Dogra's cell phone beeped in his ear. Call-waiting. Asomugha.

Dogra let it ring to voicemail because he had a message to deliver to Roseman first. "Don't you think it's strange we haven't communicated in five or six hours, and all of sudden we send each other texts at exactly the same time? Are you sure we don't want to explore this one last time?''

And they did explore it, even though Roseman knew he already had two Pro Bowl-caliber corners on the roster. He said Sunday that he and Dogra negotiated until 3 in the morning. And it got done the next afternoon.

Dogra's no mystic, but he'll always believe there was something eerie going on when two texts were sent simultaneously, and two phone calls made within 10 seconds of each other, all by the three people involved in making a deal happen.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Aso mondott pár (nekem) érdekes dolgot:
http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738ulpianus
pl?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Aso mondott pár (nekem) érdekes dolgot:
http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valahol már azt írják, hogy hamarosan aláír, meg hogy elhagyta már Seattle-t, de amíg hivatalos dolgot nem találok, addig nem leszek nyugodt. Vagy írjon alá a Seahawkshoz, aztán játsszon ott, de legyen végre valami mert idegesít.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://rotoworld.com/headlines/nfl/208217/report-seahawks-plan-to-sign-te-zach-miller

Na ezt nagyon nem támogatom...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Wimbley tenyleg foleg de posztrol sackelt nickelben, de olb posztrol is volt nyomasa es futas ellen is jo volt...


gsn cikket ajanlom mindenkinek...utobbi evek Raider igazolasairol szol es igen jo

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Miért lenne harag? Én nem voltam tájékozott ebben a kérdésben, szóval nekem annyi volt meg, hogy OLB és 9 sack aztán sanyi 😊

Igazából a pénzen lehet elmélkedni, a teljesítményét meg úgyis csak majd folyamatosan vagy utólagosan lehet megítélni.

És úgy gondolom eleddig nem sok véleményt lehet alkotni az FA stratégiánkról, mert igazából nincs is 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Bruce! Remélem nincs harag. Én nem mondtam, hogy rossz játékos. Sőt sztem nagyon is jó. De ettől még nem OLBként hozta a sackeket, én azt vitattam. Meg azt, hogy 10+ sacket elvárni tőle optimizmus. Erre fogadhatunk egy sörben.

A pénzről egy mondatot mondtam. Hogy nem minősítem, ami itt elhangzott, hogy egy LB sem ér ennyit, mert Hali is többet fog kapni. Ha Al papának megéri akkor jó.

Nekem akkor lesz véleményem a Raiders FA stratégiájáról ,amikor lezárulnak a dolgok. Döme remélem ír majd egy összefoglalót erről is, és ott majd akkor elmondom a véleményem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nickelben De-t játszott Wimbley, valóban sok sackje volt onnan.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát ez max arra jó, hogy idén is játsszon ott, attól még ő a játékos és nem jár se szerződés se poszt módosítással.

Én úgy tudtam hogy nem állt benn a falban soha Wimbley az Oaklandban, de akkor lehet hogy kihagyott a figyelmem.

Egyébként teljesen mindegy, hogy DT-ből, S-ből, MLB-ből, DE-ből vagy OLB-ből éri e el valaki a sacket, ha az sack, szóval végülis úgy gondolom, hogy ez mindegy is.

A pénz amit kap sok, de arról meg már leírtam a véleményem.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Wimbley tavaly végig OLB poszton játszott és 9 sacket csinált, úgyhogy nem DE poszton játszva hozza a sack-eket.
Bruce
Ja, hogy nem tetszett figyelni! 😛

Most kikerestem neked a legtöb (3) sackes meccsét. Az az évadzáró a Chiefs ellen így megvan nekem pont.

2. negyed 7:23
DE poszton van Wimbley 3 pontos felállásban (nem 5 DL ember van meg semmi. Ő a defensive End.)
2. negyed 3:45
A Dl a weak side felé tolva, Wimbley két pontosban de a LOSon áll. Ez legyen LB sack, bár inkább elephant sack 😉
4. negyed 2:29 (Szerk: Ez már Palko mint QB, az okot ha kell elmondom akit érdekel.)
Egyértelmű megint 4 man rush Wimbley a LDE és 3 pontos felállásból indul.

Megnézzük a többi hat sacket is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wimbley tavaly végig OLB poszton játszott és 9 sacket csinált, úgyhogy nem DE poszton játszva hozza a sack-eket.

A szerződés értéke magas, de jelenleg az volt a fontos úgy gondolom, hogy szabadítsunk fel cap space-t, ami sikerült is.
Az hogy kitölti e a szerződését vagy hogy mi lesz a jövőben vele, azzal ráérünk később is foglalkozni, bár nekem személy szerint az a bajom az ilyen szerződéssel, hogy ha majd 2 év múlva bajban leszünk és elküldjük, akkor 3 évig bizony nyomni fogja még a cap-et ez a szerződés, ami viszont nagyon nem jó!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
29 milla garantált 5 évre szerintem nem sok, pláne hogy valszeg ez is csak papíron 5-éves, és így a garantált is. Meg tényleg pont le van szarva ha megint 10+ sacket csinál. 😊 És ha így befér mellé Miller is akkor pláne.Döme
A garantált az nem meglepő módon garantált. Az alól hogy bújnak ki? Csak úgy ,ha megadják, vagy ha többet adnak más struktúrában.

A 10+ sack utoljára 2006ban jött össze neki a Clevelandben. 11 volt a 10+
Ehhez jön évi 60 kombinált szerelés, egy FF (egy évben volt 4 egyébként 1). Évi egy PD, és 2008ban egy IT.

Valamint, ahogy te is mondtad, leginkább DE poszton játszva hozza a sackeket. Ami nem baj, csak tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ja es azt olvastam,h option bonusokkal van tele, sza meg kell dolgozni majd erte...mondjuk,h mashol nem kapott volna ilyet az is tuti 😊Rolni
Lehet, hogy sok a bonus benne, de azért a 29 garantált is sok sztem és igen én is arra gondoltam, hogy sehol máshol nem kapott volna ekkora szerződést. Lehet csak én értékelem alul Wimbley teljesítményét, vagy szerepét a csapatban. Tudom, hogy fontos pass rusher meg minden, de sztem nem ér ennyit. Remélem a következő években bebizonyítja, hogy igaza volt Al-nek és ér ennyit.
peterbadbone
29 milla garantált 5 évre szerintem nem sok, pláne hogy valszeg ez is csak papíron 5-éves, és így a garantált is. Meg tényleg pont le van szarva ha megint 10+ sacket csinál. 😊 És ha így befér mellé Miller is akkor pláne.Döme
Hát, Patrick Willis kapott pontosan ennyi garantáltat tavaly 7 évre.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja es azt olvastam,h option bonusokkal van tele, sza meg kell dolgozni majd erte...mondjuk,h mashol nem kapott volna ilyet az is tuti 😊Rolni
Lehet, hogy sok a bonus benne, de azért a 29 garantált is sok sztem és igen én is arra gondoltam, hogy sehol máshol nem kapott volna ekkora szerződést. Lehet csak én értékelem alul Wimbley teljesítményét, vagy szerepét a csapatban. Tudom, hogy fontos pass rusher meg minden, de sztem nem ér ennyit. Remélem a következő években bebizonyítja, hogy igaza volt Al-nek és ér ennyit.
peterbadbone
29 milla garantált 5 évre szerintem nem sok, pláne hogy valszeg ez is csak papíron 5-éves, és így a garantált is. Meg tényleg pont le van szarva ha megint 10+ sacket csinál. 😊 És ha így befér mellé Miller is akkor pláne.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ja es azt olvastam,h option bonusokkal van tele, sza meg kell dolgozni majd erte...mondjuk,h mashol nem kapott volna ilyet az is tuti 😊Rolni
Lehet, hogy sok a bonus benne, de azért a 29 garantált is sok sztem és igen én is arra gondoltam, hogy sehol máshol nem kapott volna ekkora szerződést. Lehet csak én értékelem alul Wimbley teljesítményét, vagy szerepét a csapatban. Tudom, hogy fontos pass rusher meg minden, de sztem nem ér ennyit. Remélem a következő években bebizonyítja, hogy igaza volt Al-nek és ér ennyit.

Mario Henderson a Bills-nél vendégeskedik, lehet vele sem tervezünk backup LT-ként.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ja es azt olvastam,h option bonusokkal van tele, sza meg kell dolgozni majd erte...mondjuk,h mashol nem kapott volna ilyet az is tuti 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Miller visszaigazolása szempontjából ez segít peter...

A lényeg, h idén lett cap hely és Wimbley aki nagyon jó volt tavaly marad...

Ez win-win szitu nálam!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze tuti hogy idén jobban jártunk, és valószínűleg az 5. év lesz nagyon brutális, amit majd akkor átstruktúrálunk, de akkor is 4-3ban ekkora pénzt nem nagyon ér egy OLB.

Ha meglesz Miller akkor pont nem fog érdekelni, hogy mennyit keres Wimbley, de addig nagyon soknak tartom.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ez egy nagyon drága szerződés lett... ennyit nem ér egy LB sem... Al nem változott. Ha emiatt nem lesz pénz Miller-re akkor bekaphatja az öreg.peterbadbone
Egyrészt nem nyilatkozom, hogy ér-e ennyit egy LB vagy nem. Amikor Hali sztem nagyobb lóvét fog kapni. 😛

Lényegesebb, hogy sztem ezzel spóroltatok helyet a cap alatt, nem Miller helye fogyott. $11.3 millió lett volna a tag idénre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ez egy nagyon drága szerződés lett... ennyit nem ér egy LB sem... Al nem változott. Ha emiatt nem lesz pénz Miller-re akkor bekaphatja az öreg.peterbadbone
Emiatt több hely lett. 11,3 millió volt a tag, ennek a szerződésnek az első évre eső részlete biztos nincs annyi. Szerintem még az se kizárt, hogy a tag által foglalt pénz felét megspóroltátok ezzel a szerződéssel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness