Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Így nem sok esély van arra, hogy fejlődjön az OL, sőt!peterbadbone
Azért ezt ne siessük el...

LT poszton Veldheer tavalyhoz képest erősödött és a szezon kezdésig vszeg fejlődik is még...
LG poszton ha Loper kezd valóban nem lesz fejlődés, de romlás se nagyon várható...bízzunk még FA érkezésében...
C poszton Wiz ha beváltja a staff reményeit és a mienkét is akkor jobb lesz mint Satele volt...fejlődés várható szezon közben, de romlás nemigen...Satele még visszajöhetne...
RG poszton a nagy kérdőjel...Cooper még van...ha ő marad esetleg akkor sem romlunk, bár tényleg nem fejlődünk...FA igazolás még jó lenne...BC is befuthat ide ugyebár, ha rendbejön a térde és az máris jelenthet javulást...
RT posztra jelenleg van Barnes és Barksdale...nagy hiba lenne ha Walkert nem hoznánk vissza, mert akkor valóban romlunk...

Összességében még bőven tudunk fejlődni a hátralévő időszakban, csak most már tényleg kéne mozdulni...Rolni
Annyiban vitatkoznék, hogy tavaly legalább a rutin valamennyire erősítette a fal jobb oldalát. Carlisle és Walker is dörzsölt harcosok voltak, de volt probléma így is, ehhez jött még egy év Coopnak és ez a kétségbeesett lépés, hogy Barnes RT... mindkettejükre nézve egyértelmű romlás, nem is kicsi. Szívás lenne, ha Hue és Al erre a Gaither szerződésre építette volna fell az offseason stratégiát!


Tafur szerint leigazoltuk Trent Edwards-ot.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Így nem sok esély van arra, hogy fejlődjön az OL, sőt!peterbadbone
Azért ezt ne siessük el...

LT poszton Veldheer tavalyhoz képest erősödött és a szezon kezdésig vszeg fejlődik is még...
LG poszton ha Loper kezd valóban nem lesz fejlődés, de romlás se nagyon várható...bízzunk még FA érkezésében...
C poszton Wiz ha beváltja a staff reményeit és a mienkét is akkor jobb lesz mint Satele volt...fejlődés várható szezon közben, de romlás nemigen...Satele még visszajöhetne...
RG poszton a nagy kérdőjel...Cooper még van...ha ő marad esetleg akkor sem romlunk, bár tényleg nem fejlődünk...FA igazolás még jó lenne...BC is befuthat ide ugyebár, ha rendbejön a térde és az máris jelenthet javulást...
RT posztra jelenleg van Barnes és Barksdale...nagy hiba lenne ha Walkert nem hoznánk vissza, mert akkor valóban romlunk...

Összességében még bőven tudunk fejlődni a hátralévő időszakban, csak most már tényleg kéne mozdulni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, maradnak a fiatalok, akiből egyik sérült.
Wiznek így nehéz dolga lesz, mert nem lesz mellette értelmes G :S

Fuck shit!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Így nem sok esély van arra, hogy fejlődjön az OL, sőt!

Gaither-nek pontosan milyen sérülése volt, ami ennyire nem jött rendbe?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A büdös életbe, Barnes egy lófasz volt, kb csak TE-be tud valamit, de ott is csak blokkolni... Mi a geci van már itt...Bruce
Back upnak maradhat...
Kell Walker, mert Barksdale nem életbiztosítás day 1 kezdő RTnek ilyen rövid offseason után...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Damn....
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A büdös életbe, Barnes egy lófasz volt, kb csak TE-be tud valamit, de ott is csak blokkolni... Mi a geci van már itt...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Így viszont Langston Walker lenne kurva fontos sztem és jól jönne egy OG...

Miller legyen már legalább bejelentve...

Azért annak örülök, h egy sérült embert nem igazoltunk le, főleg nem nagy pénzért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vittorio Tafur is hozza már...
dokik nem írták alá kvázi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
nem közli egyik Raideres sem és Schefter JasonLa... semRolni
John ClaytonESPN hozta le a hírt, mondjuk a Miller+Dolphins hír is tőle származik...

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Barnes mint kezdő RT??? Remélem Barksdale belehúz és hamar átveszi majd a helyét.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
nem közli egyik Raideres sem és Schefter JasonLa... sem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The Raiders re-signed Khalif Barnes to a one-year deal to be the starting right tackle. Raiders decided not to sign Ravens T Jared Gaither.briareos
Ha ez igaz gebasz lehet az egészségével...

Miért nem Langston Walker ??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
The Raiders re-signed Khalif Barnes to a one-year deal to be the starting right tackle. Raiders decided not to sign Ravens T Jared Gaither.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nehezen viseli az ember amikor Aso aláír, Manning aláír, Kolb csere... meg hasonlók zajlanak és a saját csapata meg úgy tűnik nem csinál semmit. Na jó a tegnapi "Gaither aláírt/ nem írt alá" hír bizakodásra ad okot, hogy azért folynak az események, de a szurkolók ilyen esetben már nem a nyugalom mintaképei.peterbadbone
Hát igen...

Bár a DHall, Javone, Wilson igazolós évben volt pörgés meg utána pofára esés is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nehezen viseli az ember amikor Aso aláír, Manning aláír, Kolb csere... meg hasonlók zajlanak és a saját csapata meg úgy tűnik nem csinál semmit. Na jó a tegnapi "Gaither aláírt/ nem írt alá" hír bizakodásra ad okot, hogy azért folynak az események, de a szurkolók ilyen esetben már nem a nyugalom mintaképei.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
egyetlen kérdés az lehet sztem, h Miller akar-e maradniRolni
Miller remains extremely likely to end up back in Oaklandulpianus
Tudom én, csak már kezdjük a várakozást nehezn bírni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
egyetlen kérdés az lehet sztem, h Miller akar-e maradniRolni
Miller remains extremely likely to end up back in Oakland


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként még olyan délután 1 óra van oaklandban, szóval még nem annyira keltek fel biztos az emberek ott 😊
Majd kicsit később jönnek a hírek tuti 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem ez kamu...nem lesz gebasz a cap-el...Rolni
Ja mondjuk ha valakinél nem kell félni hogy cap miatt nem szorítunk be valakit azok mi vagyunk, mindig találnak az okosok valami módszert... Ettől függetlenül már jó lenne ha megoldották volna a dolgot.Döme
+1
Ha akkora cap gondban lennénk mi is elkezdtük volna kidobálni az öreg cap eatereket mint a Dallas...CJ és Cooper megléte nekem azt mutatja, h nincs vész...

Sztem ez kamu...nem lesz gebasz a cap-el...Rolni
Hát remélem, de azért eddig minden jel arra mutat, hogy nincs cap.

Nem igazoltuk vissza Aso-t, mondjuk ez várható volt!
Millerről nincs hír!
Gaither is csak itt van, de szerződése nincs

Nagyon semmit se csináltunk még, ez nekem nem arra mutat hogy rendben van minden.
De attól még bizakodok és holnapra remélem minden rendben lesz 😊Bruce
Aso hozzánk nem jött volna vissza max ha ilyen 18M dobunk neki...na erre mondta Al a sajtótájékoztatón, h abból 2-3 embert is lehet szerezni és ez így is van...
Aso menni akart nyerés közeli csapathoz és bár jó lett volna ha marad, de azért ez nem meglepi senkinek.

Millerről nincs hír aminek nem örülök, de majd meglátjuk mekkora gond ez...neki azért 6-7-8M körül lehet egy reális szerződés amire biztosan meg tudják találni a pénzt...egyetlen kérdés az lehet sztem, h Miller akar-e maradni...ha viszont nem akar maradni sokkal nagyobb felhajtásnak kéne lennie körülötte...én továbbra is bizakodom...

Gaither ha egészséges nem megy el szerződés nélkül sztem...az,h alaposan megvizsgálunk egy olyan embert aki szinte az egész tavalyi évet kihagyta nem baj, sőt...az, h itt van szintén nem azt mutatja nekem, h cap gond lenne...

Az, hogy Wimbley-vel előre haladott tárgyalásokat folytatunk a cap helyzet javítása mellett azért is fontos, mert jó LB és kell a csapatnak...

Kellenek ezek a lépések a sorrend mindegy...jó lenne lassan híreket hallani, kapni, de amíg nincs rossz hír az is jó 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Attól sztem lehet igazolni, hogy átléped vele a capet. Csak ha nem tudsz utána alámenni, az ciki.
Hue kérésére biztosra akarnak menni a sérülés ügyében. Erre kell várni.
Engem jobban érdekel, hogy mekkora összeg lehet a megegyezés tárgya, hogy mindenki nyugisan vár, és biztos a dolgában.

A Miami Herald állítása szerint: sem Miller (+ ügynöke) sem a Dolphins nem keresték egymást, ez téves hír.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sztem, a gond alapja az lehet, hogy a lockout előtti 2 nagy deal is rövid távú (2 illetve 3éves) lett magas garantált résszel és azon már nem tudnak/akarnak faragni + ugye a Wilmbley tag is szép részt kivesz a cap-ből. Az utóbbi évek top10-es pickjei is viszik rendesen a milliókat.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Sztem ez kamu...nem lesz gebasz a cap-el...Rolni
Ja mondjuk ha valakinél nem kell félni hogy cap miatt nem szorítunk be valakit azok mi vagyunk, mindig találnak az okosok valami módszert... Ettől függetlenül már jó lenne ha megoldották volna a dolgot.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sztem ez kamu...nem lesz gebasz a cap-el...Rolni
Hát remélem, de azért eddig minden jel arra mutat, hogy nincs cap.

Nem igazoltuk vissza Aso-t, mondjuk ez várható volt!
Millerről nincs hír!
Gaither is csak itt van, de szerződése nincs

Nagyon semmit se csináltunk még, ez nekem nem arra mutat hogy rendben van minden.
De attól még bizakodok és holnapra remélem minden rendben lesz 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem ez kamu...nem lesz gebasz a cap-el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!