Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 13 éve
The Oakland Raiders have released from WR Brandon Carswell, DT Vaughn Meatoga and LB Nathan Stupar from their Practice Squad and signed Long-Snapper Nick Guess, DL Brandon Bair and CB Coye Francies.


Just Win Baby!
több mint 13 éve
Némi biztató, jó hír.Moore és Whiz is ma edzet az első csapattal és játszani fog a Miami ellen.Whiz az előzetes pletykákkal ellentétesen,miszerint vissza megy guardnak centerként edzet.
Valamint némi érdekes Practice squad mozgás.
Psbe leigazoltuk újra Coye Francies és kirúgtuk Brandon Carswell cserébe.
T.Jones és R. McClain nem edzet.Hogy pontosan miért azt nem tudni csak annyit írtad,hogy megfigyelés alatt voltak.

több mint 13 éve
Most nézem hogy Chekwa nem is IR-en van, hanem PS-ben, szóval akkor lehet aktiválni simába, csak hát akkor valakit ki kell vágni.Nem tudom, hogy Chekwa aktiválásának mik a szabályai, de én úgy emlékszem, hogy meg lehet jelölni egy játékost az IR listán, akit a 6. héten aktiválhatnak. Most az hogy aktiválható előbb is az nem teljesen világos nekem. BruceLegkorábban a 6. héten, de lehet később is.empty taxi
több mint 13 éve
Most így azért elég rossz húzásnak érzem DvD elküldését, Lee szintjét tudná hozni, de amúgy is kell a depth.Criner tökéletes 4.-5. WR most is játszott 2 vagy 3 snapet 😊
Kiváncsi vagyok Cb jön-e, Crinerrel mi a helyzet, Wr-ben is elég sovány az a 3egészséges+Moore+Criner(?). Ford meg hihetetlen nem is kommentálható mennyire porcelán pedig pont kéne a playmaker abilityBarb
Ha Moore felépül és játszik, akkor azért van 3 jobb képességű (DHB, Moore, Streater (ha belejön jobb lesz)) + egy elég megbízható (Hagan) + egy kérdőjel, aki mutatott jó dolgokat pre-seasonban (Criner). Ha a TE-k kiegészítik (Myers lett a legproduktívabb elkapónk az SD ellen), akkor ennek elégnek kell lenni. Ha Ford később felépül jól fog jönni hogy lehet jobban forgatni az embereket és kevésbé fáradnak el.
Baj akkor van, ha kidől a 3-ból egy, mert akkor már tényleg kevés a cserelehetőség. De van PS-en is két WR (Carswell és Session).
több mint 13 éve
Most így azért elég rossz húzásnak érzem DvD elküldését, Lee szintjét tudná hozni, de amúgy is kell a depth. Kiváncsi vagyok Cb jön-e, Crinerrel mi a helyzet, Wr-ben is elég sovány az a 3egészséges+Moore+Criner(?). Ford meg hihetetlen nem is kommentálható mennyire porcelán pedig pont kéne a playmaker ability

több mint 13 éve
Nem tudom, hogy Chekwa aktiválásának mik a szabályai, de én úgy emlékszem, hogy meg lehet jelölni egy játékost az IR listán, akit a 6. héten aktiválhatnak. Most az hogy aktiválható előbb is az nem teljesen világos nekem. BruceLegkorábban a 6. héten, de lehet később is.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Nem tudom, hogy Chekwa aktiválásának mik a szabályai, de én úgy emlékszem, hogy meg lehet jelölni egy játékost az IR listán, akit a 6. héten aktiválhatnak. Most az hogy aktiválható előbb is az nem teljesen világos nekem.
több mint 13 éve
Bartell nem jó hír...Chekwa lehet aktiválásra kerül??Ford műtét nem jó hír...tavaly sérült lábára sérült rá újra ezért kell a műtét...nem tudom mikorra térhet vissza...
Wiz, Moore és Condo jó eséllyel játszhat...
Miamit csapni kell...jó run Dvel és nyomással a rookien megoldható a dolog...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
DA nyilatkozta,hogy Condo rendben van s várhatóan játszik is majd a Miami ellen.De felkészülnek arra az eshetőségre ha megint kidőlne.Gothel a back up long snapper, együtt fog gyakorolni Parsonsal és Whizzel.Moore NAGY valószínűséggel játszik a Miami ellen.Azért így már mindjárt másabb lesz az összkép (DHB,Moore,Streeter a kezdő 3)
A jó hír után viszont itt a rossz. Bartell eltörte a bal lapockáját,minimum 6 hétre kidőlt.Találkozik ő is egy specialistával amitől azt reméli,hogy a 6 az csak 4hét lesz. Helyette Lee lesz a kezdőnk.

több mint 13 éve
Na én rohadtul felkúrtam magam a meccsen, elég rég voltam ennyire ideg valami miatt, hát a sok balfaszkodással sikerült a csapatnak ezt elérni. Most kicsit lenyugodva ott tartok, hogy semmi sincs veszve, no para, ez az első meccs volt, és most jelenleg úgy állunk mint az elmúlt 4 év bajnokai (NG,GB,NO,PIT)-keep it positive😀- lehet úgy is nézni, hogy tanulópénz. Ugyanis, Dennis és a stáb nagyjából leszűrhette az erősségeink és a gyengeségeink, hogy mi jött be és mi nem. Eleinte minden bejött, nagyon szépen játszottunk, kioutoltuk a SD offenset, végigmentünk a defenseükön, habár a végén mindig hibádzott a dolog. Ezekre lehet építeni. A hibák... tudják mi nem megy, azokra ráfeküdhetnek, vagy kitalálhatnak mást. Palmer remekül játszott, és nem csak rövidjei voltak (bár azok jöttek be) volt 1-2 deep próbálkozás is, azok nem rajta múltak, hogy nem lettek catchek. ha jól emlékszem egyiket kiejtette földreérkezés után Streater [rookie mistake-?(+fumble)] DHB felé ment egy, 2 ember közt majdnem lehúzta, de az a majdnem az nem catch. Szóval összességében lehet építeni a játékra, és szerintem ha a sok kibaszott idióta bünti és szerencsétlenség nincs, akkor sokkal jobb helyzetben vagyunk, azt sem tartom kizártnak, hogy megverjük őket úgy. Hisz fontos momentumokban hibáztunk, így megajándékozva őket egy új lehetőséggel, amivel nem tudtak élni először, és ez nagyon fontos, szerintem ettől össze is estünk mentálisan. Például a Kelly hülyeségek. Vagy olyanok amikről nem tehetünk, pl. Condo kiesése, szerintem ez lett a legnagyobb para, hisz nélküle kb nem tudtunk puntolni... első 2nél az is gond volt, hogy egyáltalán Lechlerhez odaérjen a labda, és utána el is tudja rúgni...így nem lehet játszani:S respect Goethelnek, hogy 2 elbaszott snap után is odaállt, és 3.ra talán már normálisan odaadta. Vicc, hogy a végén még így is majdnem harcban voltunk, de megint itt a majdnem. Most DA-ék biztos videóznak már bőszen, remélem leszűrik azokat amiket mi is(biztos vagyok benne,nem hiába kapnak azért pénzt ami nekünk szórakozás-bár inkább kín általban😀) és aztán nekiállnak kitalálni valamit a Fins ellen. Egyben biztos vagyok, vasárnapra beszerzek valami stresszoldót vagy nyugtatót 😀
Just No Mistake Baby!


Just Win Baby!
több mint 13 éve
Oakland Raiders receiver Jacoby Ford to have foot surgeryEzzel együtt mégis igaz az LS kérdés mert:
@VicTafur
Raiders GM Reggie McKenzie scouring the free agent list to find a receiver who can also long snap
több mint 13 éve
Abszolult respect neki,függetlenül a történtektől.Valamint egy jó tanulság,hogy tessék a tartalékot is gyakoroltatni.Még akkor is ha a liga legjobbja van a keretben.

több mint 13 éve
Goethel azt nyilatkozta, hogy utoljára középiskolában játsoztt long snappert. Az 7 éve volt. 😊 respect neki azért, hogy bevállalta, még ha nem is jött össze.
built for this shit
több mint 13 éve
Bruce ne sírass 😊Most ahogy nézem, a Redskinshez írják a long snappert és nem hozzánk, csak a twitteren keverednek a hírek! 😊
De lehet,hogy csak a rövid hét miatt kell új,mert amíg nem 100% addig inkább jegelik
Amúgy hol játszol?Cubehead
Egyébként a Jászberény Wolverinesben játszom
több mint 13 éve
Illetve itt van egy kis érdekesség:Mike Mitchell 0 defensive snaps,
Wheeler, Huff, Spencer, McClain played 98%
Burris 63%
Bryant 29%
Streater played 97% of offensive plays, Myers 95%, DHB 91%, Reece 53%, Hagan 35%
Taiwan Jones and Criner 2 plays apiece, Goodson 3
több mint 13 éve
Bruce ne sírass 😊De lehet,hogy csak a rövid hét miatt kell új,mert amíg nem 100% addig inkább jegelik
Amúgy hol játszol?

több mint 13 éve
Meg még hír az is hogy egyik twitter író azt írja, hogy szükségünk van új long snapperre, ami azt jelenti, hogy Condo sérülése is komolyabb? Pedig saját lábán ment le.
több mint 13 éve
Nah frankóa lehető leggyengébb részünk még tovább gyengül,akkor várhatóan Lee lesz a másik kezdő corner

több mint 13 éve
Ez is megtörtént:Raiders confirm they've signed FB Marcel Reece to contract extension
több mint 13 éve
Na erre itt van:Oakland Raiders CB Ron Bartell (shoulder) will miss at least six weeks after suffering a shoulder blade injury in Week 1 against the San Diego Chargers.
több mint 13 éve
Szerintem Condo mindenképpen bevethető lesz. Bartellban nem vagyok biztos, de amint írtam is korábban, úgy érzem nagyon figyelnek arra hogy csak 100%-os állapotban lépjenek pályára a játékosok.
több mint 13 éve
DMC-nek szerintem sem volt baja a ZBS-l a PSben.S ahogy írtam nagyon kiszámítható,egysíkú volt most a játékunk s ezért egy idő után nagyon beálltak DMCre aminek meg is volt az eredménye.Szerintem ha sikerül a Bush kivennünk akkor miénk a meccs.Mind a PSbe mind most nagyon jók voltunk a futás ellen szóval nagyon reménykedem.
BMG
Valójában én sem tartom tartom kiterveltnek a Condoval történteket.Csak a hév plusz a rivalitás felkiáltott bennem amikor láttam,hogy szerelve van tehát a játékhoz már semmi köze nem volt s erre egy tök független def playa még rányom egyet aminek a hatására lefejelte a társ térdét.Próbáltam mini vidit vagy gifet szerezni róla de nincs 😕 (beakartam linkelni)
Szóval legbelül tudom,hogy nem tervezet s,hogy ez kontakt sport csak dirty szaga van.
Na mindegy remélem ő is és Bartell is bevethető lesz már a Miami ellen.

több mint 13 éve
Incognito miatt tavaly (vagy az előtt) is kiállítőtták Seymourt. 😊BMG"Inkognitóban utazom be,
A nevem nem Vito Corleone,
És nem is Danny DeVito, tüzet szító
vagyok, de nem tüzet nyitó, mint Josip Broz Tito."
Egy kis AKPH sose' rossz! 😀
több mint 13 éve
Gyerekek azért ez csak 1 meccs volt...ne temessünk mindent...DMCnek semmi baja nem volt preseasonban és most sem lett volna, ha nem csak őt kell figyelniük...Miami verhető csapat és verni kell, ha nem akarunk csúnyán megcsúszni hamar...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Incognito miatt tavaly (vagy az előtt) is kiállítőtták Seymourt. 😊