Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Paul Gutierez szerint megvan Gaither!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én is hasonló következtetésre jutottam, mert Miller-rel konkrétan senkit nem hoztak szóba. Gaither sem vetődött fel sehol, még a Ravens-nél sem. Jó, Cromartie azért kilóg a sorból ebből a szempontból, mert lassan már a Liverpool-lal is összehozzák 😀 Mondjuk Huff-ért sem kapkodtak, de lassan minőségi FS már nem is marad a piacon, így célkezesztbe kerülhet a 7végén.


Vagy lehet hogy Al és Aso eggyütt olvasgatják a híreket, jót röhögnek, kávézgatnak az új szerződés fölött, amit majd holnap-holnapután bejelentenek. A többiek meg addig várnak, hogy Al elé járulhassanak az új szerződés ügyében 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én most úgy gondolom, hogy ha cap gond lenne akkor csak körülöttünk lenne csend...így hogy Miller, Gaither, Cromartie körül is csend van én arra gyanakszom, hogy alakulnak a dolgok.

Ha nem lenne pénzünk és Zach-el nem dolgoznánk a részleteken sztem tuti elkelt volna már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is úgy gondolom, hogy ez a nagy csend vagy valami jónak az előszele, vagy valami baj van a cap-el és nem tudunk igazán mozogni az FA piacon.

Erre még rájön ez a két sérülés is.

Nagyon kéne egy falember az FA-ról. Jammal Brown pl
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezek szerint Huff visszaigazolásában sem kell gondolkodni/reménykedni, max, ha a TC alatt nem úgy muzsikál a safety páros mint ahogy azt elvárnák.


Ez a nagy hallgatás a csapat körül nem tudom jót vagy rosszat jelent, mindenesetre engem eléggé zavar.

Scott sérülése remélem nem veti majd vissza a fejlődésben, mert mióta itt van folyamatosan fejlődött és az sem zavarta, hogy posztot is kellett váltania.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát Jackson elmondása alapján mégis a Branch-Mike páros várható:
Rolni
De Branch jobban tud szerelni Huffnál.
Eugene-t meg biztos akkor teszik be, mikor Mitchell megy nickelbe - de a szerződése eddig is értelmetlen volt...BMG
Az remek, hogy jobban szerel, viszont Huff sokkal jobb volt coverageban mint Tyvon...legalábbis tavaly.

Ha Tyvon a 2009-es szereplésétől fejlődne akkor működhet a dolog, de tavaly elég gyenge volt covban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát Jackson elmondása alapján mégis a Branch-Mike páros várható:
Rolni
De Branch jobban tud szerelni Huffnál.
Eugene-t meg biztos akkor teszik be, mikor Mitchell megy nickelbe - de a szerződése eddig is értelmetlen volt...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
David Ausberry elvileg át lett pakolva TEnek...

Így van egy gyengusz all-around TEnk Myers személyében, egy tisztán elkapó TEnk David személyében és egy tisztán blokkoló TEnk Gordon személyében. Ez ugyan 3 fő, de 2 rookie, késői pickek és ráadásul egyikük átképzésben vesz részt.
Ez így nekem nem azt mutatja, hogy készek lennénk Millert elengedni, helyettesíteni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mi leigazoltunk Daniel Manninget szóval már csak a Dallasszal esetleg a Vikingsszal kell számolnotok.adam8
Jogos köszi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát Jackson elmondása alapján mégis a Branch-Mike páros várható:
“ Those guys are kind of interchangeable,” Jackson said. “We play those guys all over the place. I know everybody is like, strong safety, free safety. For us, for the Raiders, those guys are safeties, and they can play either one. Both of those guys back there, him and Mitchell, they both have done it, they know how to do it, they’re getting very well coached. Kevin Ross does a great job. We just got to continue to keep seeing different looks, different situations that happen in practice to keep getting better.”
Ez volt a duma a draft után is amikor Mitchellt elhoztuk...
Rendben legyen, de akkor tényleg ne 1 single deep s-t játszassunk velük...


Wiz tudja hol a helye 😊

“That was definitely a great welcome to NFL, blocking Richard Seymour and Tommy Kelly, two of the best in the league,” Wisniewski said. “I am excited about the challenge. They are going to kick my butt some time, but that’s fine. It’s going to make me better. To be honest, you want to be practicing against the best because when you get in the games it’s like, ‘Oh, these guys are good, too, but they’re no Richard Seymour.’ ”
És amúgy valóban igaz, hogy ha ez a 2 arc ellen jól tud helytállni akkor meccseken se fogja túl nagy meglepi érni...persze majd a 3-4 NTk méretével még barátkozni kell 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mi leigazoltunk Daniel Manninget szóval már csak a Dallasszal esetleg a Vikingsszal kell számolnotok.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Edzésen Branch játszott FS, míg Mitchell SS poszton...necces lesz ez ha így marad...1 single deep FS szerepet biztos nem tud játszani Tyvon jól sztem, tehát vagy kicsit váltunk hátul vagy szopunk ha ők maradnak...

Eugene mi a faszért kapott 12M amúgy, ha ők sem kezdőbe szánják??

Jags nemsokára aláír Landryvel, így Huff eddigi legkomolyabb kérője leveszi magát a piacról...

Houston vagy Dallas persze képben lehet még, de ki tudja...hátha visszapottyan 😊

Miller, Gaither info nagyon jó lenne már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na remek.... remélem valami apróság.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
BC allitolag non-football injury listara megy...nem tom mi lehet vele, de az OL igazolas meg egetobb lett...

Gaither es 1 OG plz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Csodálom hogy Schilens még ép, idén megúszhatná a campet sérülés nélkül.
BMG
Én nem izgulnék, aug. 15 előtt garantálhatóan összeszed minimum egy térd-, vagy bokasérülést... 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi baja van Brucenak? Már a másiknak.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
BC elbukta a phisical testet...wtf? ...Rolni
???
Azt hogy?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csodálom hogy Schilens még ép, idén megúszhatná a campet sérülés nélkül.

A tavalyi LB tisztogatás után szép, hogy Howard eddig bírta a rosteren.
Cooperrel nem tudom mire várnak, de CJ backupnak elférne, csak nem olyan nagy a szerződése...

És Scottot OLB-be!BMG
CJ 3,2m iden...

Scott pup list

BC elbukta a phisical testet...wtf? Ezert van meg itt Cooper sztem...Rolni
BC is valszeg PUP listen lesz, bár én úgy tudom, hogy csak egy ember lehet PUP listán, vagy ebben nem vagyok egészen tájékozott, de azt írják, hogy ő is ott lesz Scott mellett.

"Jackson said Scott is on the physically-unable-to-perform list and that Campbell probably will be, too. DHB may return sooner than later."
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Csodálom hogy Schilens még ép, idén megúszhatná a campet sérülés nélkül.

A tavalyi LB tisztogatás után szép, hogy Howard eddig bírta a rosteren.
Cooperrel nem tudom mire várnak, de CJ backupnak elférne, csak nem olyan nagy a szerződése...

És Scottot OLB-be!BMG
CJ 3,2m iden...

Scott pup list

BC elbukta a phisical testet...wtf? Ezert van meg itt Cooper sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csodálom hogy Schilens még ép, idén megúszhatná a campet sérülés nélkül.

A tavalyi LB tisztogatás után szép, hogy Howard eddig bírta a rosteren.
Cooperrel nem tudom mire várnak, de CJ backupnak elférne, csak nem olyan nagy a szerződése...

És Scottot OLB-be!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bc es DHB serules miatt nem edzett...Big John edzeskozben serult meg...

Trevor Scott...pup lista...

T.Howard WILLnek elfogadhato playa, de nekuk Groves es Goethel melle nem ert volna ennyit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az edzésen a jelenlévő játékosok ilyen felállásban játszottak a védelemben:

Stanford Routt and Chris Johnson at cornerback.

Tyvon Branch at free safety, Mike Mitchell at strong safety.

Kamerion Wimbley and Quentin Groves at outside linebacker, with Rolando McClain in the middle.

Matt Shaughnessy and Lamarr Houston at defensive end, Tommy Kelly and Richard Seymour at defensive tackle.

Majdnemhogy elfogadható lenne ez kezdőnek is. Talán CJ helyett kellene egy másik CB (Cromartie 😊 )
Az offense inkább a kérdéses és azon belül is a fal. Jelenleg így nézett ki:

Jared Veldheer played left tackle, Daniel Loper left guard, rookie Stefen Wisniewski center, Carlisle right guard and undrafted rookie Alan Pelc right tackle
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Chris Johnson - DB - Raiders

Updating previous items, the Raiders have not released CB Chris Johnson or RG Cooper Carlisle.
NFL Network erroneously reported that the two players had been released, but both took part in training camp practice on Thursday. They may be cut later on, though. Both have relatively large salaries in comparison to their recent production levels. In Oakland, of course, they're both penciled in as starters.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Thomas Howard Bengal lett...2ev 6,5 M
Ennyit tuti nem adtunk volna, de nem is eri meg sztem...Rolni
ha kezdőnek szánják megéri,szerintem am is megéri,de én bírom is a játékát 😊

Raiders released CB Chris Johnson.
It's a little surprising that the Raiders would move on from Johnson when they're set to lose free agent Nnamdi Asomugha. Perhaps it's a sign that the Raiders have something up their sleeve at corner, such as going after Antonio Cromartie.
érdekes,ahhoz képest,hogy a sérülése előtt még kezdő posztra is esélyes lehetett volna tavaly...

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Cooper es CJ cutrol twittel az nfl metwork es Tafur...esetleg Gaither es Cromartie eloszele 😊
Vagy "csak" Millerhez kell??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!