Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders signed No. 113 overall pick CB Chimdi Chekwa to a four-year, $2.48 million contract.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Gaithert allitolag hoznank, de megmondtuk neki mennyiert (ami az info szerint nem sok) es nala a labda...ha masnak nem kell vagy itt van a legjobb sansza mondjuk kezdeni akkor ugyis jon es nem lesz eszerint tulfizetve....kivancsi vagyok mar...Rolni
Nagyon okosan csináljuk eddig ezt az offseaont. Miller-rel gondolom folynak a tárgyalások, de sztem senkit nem akarunk túlfizetni, ezért nincs meg a deal. Gaither nem véletlen van elengedve a Ravens-től, mi ajánlottunk neki egy viszonylag reális szerződés, mert nagy benne a kockázat, de ugyanakkor kapott egy esélyt, ha él vele, biztos lehet abban, hogy Al nem fog garasoskodni. Tetszik ez a hozzáállás, hogy megmondtuk mennyit ér meg nekünk.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gaithert allitolag hoznank, de megmondtuk neki mennyiert (ami az info szerint nem sok) es nala a labda...ha masnak nem kell vagy itt van a legjobb sansza mondjuk kezdeni akkor ugyis jon es nem lesz eszerint tulfizetve....kivancsi vagyok mar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
http://www.youtube.com/watch?v=s208lgXKA_4Rolni
Érdemes végignézni a Raiders.comos videót is.
Kezdem megkedvelni Jacksont 😀BMG
ö szízön tu bilív. 😊

ez már nem ugyanaz a csapat... úgy látszik ez mára kötelező stíluselemmé vált,
komolyan mintha csak Galiey tavalyi mondásait hallanám. 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Okos faszi az tuti és van karizmája.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://www.youtube.com/watch?v=s208lgXKA_4Rolni
Érdemes végignézni a Raiders.comos videót is.
Kezdem megkedvelni Jacksont 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=s208lgXKA_4

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben nekem is beugrott, hogy Goldson neve felmerült, mondjuk Huffnak jobban örülnék. Nem csoda, hogy nem kapkodnak érte, amikor Weddle és Landry is még a piacon volt/van. Azért sztem a Cowboys vagy a Jags ha lecsúsznak még pár Safety-ről akkor könnyen célkeresztbe kerülhet. Bár mi sem nagyon erőltetjük a visszahozatalát.peterbadbone
Goldson talán az egész liga legalulértékeltebb játékosa, nagyon jó FS és nem is öreg, sztem ink azért nem kerülgetik mert a a tavalyi szezont IR-en fejezte be.empty taxi
Ha már Miller és OL megvan Huff helyett olcsóbban jöhetne...utána meg rögtön az Eugene cut vagy inkább restructure

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Közben nekem is beugrott, hogy Goldson neve felmerült, mondjuk Huffnak jobban örülnék. Nem csoda, hogy nem kapkodnak érte, amikor Weddle és Landry is még a piacon volt/van. Azért sztem a Cowboys vagy a Jags ha lecsúsznak még pár Safety-ről akkor könnyen célkeresztbe kerülhet. Bár mi sem nagyon erőltetjük a visszahozatalát.peterbadbone
Goldson talán az egész liga legalulértékeltebb játékosa, nagyon jó FS és nem is öreg, sztem ink azért nem kerülgetik mert a a tavalyi szezont IR-en fejezte be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Deuce Lutui neve is felmerült hozzánk...és Kirk Morrisont is rebesgetik...


Nem szoktam hinni az ilyen "belsős" infóknak, de hátha: I have a kid who's pops works with the Raiders on occasion. He says that they are working out the deals of Miller's contract. It is going to look similar to Vernon Davis' contract. So we can rest assured that Miller is not going anywhere.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders signed No. 81 overall pick Demarcus Van Dyke to a four-year contract.

Raiders signed No. 148 overall pick WR Denarius Moore to a four-year contract



Steve Smith állítólag 3. körért vihető a Pantherstől.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders signed fourth-round RB Taiwan Jones to a four-year contract.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Apropó, most DHB már nem kap olyan hű de nagy pénzt ugye? Mert vele is lehetne akkor valamit kezdeni, mivel most lehet még arra hivatkozni, hogy semmit nem tett le az asztalra és ha nagy lovettát akar akkor teljesítsen és ezzel eltolni egy kicsit a big money-t számára.Bruce
Ha jól emlékszem akkor a nagy lóvét már tavaly megkapta.peterbadbone
Jól emlékszel...tavaly megkapta...idén 1 M

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Apropó, most DHB már nem kap olyan hű de nagy pénzt ugye? Mert vele is lehetne akkor valamit kezdeni, mivel most lehet még arra hivatkozni, hogy semmit nem tett le az asztalra és ha nagy lovettát akar akkor teljesítsen és ezzel eltolni egy kicsit a big money-t számára.Bruce
Ha jól emlékszem akkor a nagy lóvét már tavaly megkapta.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
remélem a szokásos átkom nem fog élni, mert akkor már ideges leszek valóban 😊

Ugye annak a játékosnak a meze, amit én megveszek az előbb vagy utóbb elmegy a csapatból.
Bár eddig ugye csak két mezem volt, az egyik Moss, a másik meg Huff, ha Huff is elmegy akkor bejött az átok, ha nem, akkor meg nem 😀

Micsoda összefüggések alakulnak itt ki.

Gaithernek amúgy nagyon örülnék, még ha van is benne rizikó.
De a legnagyobb öröm, hogy vannak játékosok, akik belemennek a fizetésük átstrukturálásába, vagyis remélhetőleg Wimbley belemegy.
Apropó, most DHB már nem kap olyan hű de nagy pénzt ugye? Mert vele is lehetne akkor valamit kezdeni, mivel most lehet még arra hivatkozni, hogy semmit nem tett le az asztalra és ha nagy lovettát akar akkor teljesítsen és ezzel eltolni egy kicsit a big money-t számára.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bucs agreed to terms with SLB Quincy Black on a five-year, $29 million contract, $11.5 million guarantee.

Sztem Wimbley-nek is hasonló szerződése lesz, ha lesz.peterbadbone
Kicsit több lesz sztem, de ez jó kiindulási alap...

5év 35M 15garantált...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bucs agreed to terms with SLB Quincy Black on a five-year, $29 million contract, $11.5 million guarantee.

Sztem Wimbley-nek is hasonló szerződése lesz, ha lesz.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben nekem is beugrott, hogy Goldson neve felmerült, mondjuk Huffnak jobban örülnék. Nem csoda, hogy nem kapkodnak érte, amikor Weddle és Landry is még a piacon volt/van. Azért sztem a Cowboys vagy a Jags ha lecsúsznak még pár Safety-ről akkor könnyen célkeresztbe kerülhet. Bár mi sem nagyon erőltetjük a visszahozatalát.peterbadbone
Eszetlen pénzért nem is szabad...OL, Miller aztán S

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Közben nekem is beugrott, hogy Goldson neve felmerült, mondjuk Huffnak jobban örülnék. Nem csoda, hogy nem kapkodnak érte, amikor Weddle és Landry is még a piacon volt/van. Azért sztem a Cowboys vagy a Jags ha lecsúsznak még pár Safety-ről akkor könnyen célkeresztbe kerülhet. Bár mi sem nagyon erőltetjük a visszahozatalát.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kíváncsian várom mi lesz vele.

Ha Huff nem jön vissza, sztetek kik lesznek/lehetnek a kezdő Safety-k? Lehetséges lenne a Eugene - Branch? vagy Branch - Mitchell? Nem igazán hoztak szóba minket egyetlen S-vel sem, így sztem házon belül oldjuk majd meg a kérdést és így a Branch (FS) - Mitchell (SS) párosra tippelnék. Vagy fű alatt keresünk egy veteránt?peterbadbone
Dashon Goldston SF nevét emlegetik hozzánk...majd kiderül...

Ha házon belül kell megoldani akkor nagy verseny lesz, bár Branch tavalyi játéka után alkalmatlannak tűnik FS szerepre...Mike Mitchell talán, de nagy a kérdőjel...

Eugene pénze alapján kezdhet és végülis kezdett már Huff előtt is...és Brown szépen szezon közben előléphet...

De ahogy eddig Huff helyzete alakul lehet aprópénzért visszajön 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kíváncsian várom mi lesz vele.

Ha Huff nem jön vissza, sztetek kik lesznek/lehetnek a kezdő Safety-k? Lehetséges lenne a Eugene - Branch? vagy Branch - Mitchell? Nem igazán hoztak szóba minket egyetlen S-vel sem, így sztem házon belül oldjuk majd meg a kérdést és így a Branch (FS) - Mitchell (SS) párosra tippelnék. Vagy fű alatt keresünk egy veteránt? Ma olvastam, hogy esetleg a 49ers-es Goldson-t kerülgetjük...

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én arra leszek elsősorban kíváncsi, hogy milyen poszton számolunk vele? Mike Williams féle óriás elkapó, esetleg TE lesz, vagy megy ő is ilyen Reece féle FB képzőbe? Esetleg egyenlőre ST aztán majd lesz belőle valami csodafegyver 😀peterbadbone
Sztem TE lesz az irány...főleg ha Miller nem jön vissza...ha Miller visszajön akkor ilyen red Zone WR elkapó TE

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én arra leszek elsősorban kíváncsi, hogy milyen poszton számolunk vele? Mike Williams féle óriás elkapó, esetleg TE lesz, vagy megy ő is ilyen Reece féle FB képzőbe? Esetleg egyenlőre ST aztán majd lesz belőle valami csodafegyver 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Alakul a csapat holnapra...
A roll call, then, of Raiders players under contract who have been seen at the Napa Marriott:

- MLB Rolando McClain

- WR Nick Miller

- SS Tyvon Branch

- OL Daniel Loper

- OL Alex Parsons

- WR Louis Murphy

- OL Bruce Campbell

- WR Chaz Schillens

- DE Lamarr Houston

- LB Travis Goethel

- TE Brandon Myers

- OL Cooper Carlisle

- FS Stevie Brown

- SS Mike Mitchell

- RB Darren McFadden

- DE Matt Shaughnessy

- WR Darrius Heyward-Bey

- DT Desmond Bryant

- LB Quentin Groves

- P Shane Lechler

- PK Sebastian Janikowski

- DT Richard Seymour

- QB Jason Campbell

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Raiders signed No. 241 overall pick David Ausberry to a four-year contract with a $45,900 signing bonuspeterbadbone
Mennymá...azt hittem vmi rendes igazolási hír 😀...amúgy kivácsi leszek erre a srácra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!