Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 763
Rolni, Bruce

Én a szezon tipp alatt egy alapszakasz győzelem - vereség előrejelzést gondoltam.
De ha kapok némi segítséget(még nem csináltam ilyet) akkor megpróbálhatok össze ollózni egy kérdéses tippelős játékot is.

Ami meg a Salary cap-t illeti én simán eltudnám képzelni,hogy ha Willie Smith jól teljesít akár edzésen akár sérülés esetén akkor Barnes lejáró 1éves szerződésének a megújítása helyett inkább őt kínáljuk majd meg. S akkor ha úgy nézzük lehetne egy elég fiatal és éhes o line Veldheer,Bergstom,Whiz,Briesel,Smith. Mert ugyan futásoknál nagyon jó volt tavaly Barnes de komolyabb pass rushnál zavarban volt. Majd meglátjuk,hogy esetleg a séma váltás mennyit segített ezen (amit egyenlőre lehetett látni az biztató volt).

De szerintem az is majd hogy nem biztos,hogy Palmer jövőre cut lesz vagy elégerősen restructured.Mert ugyan remélem,hogy nem lesz rossz a teljesítménye de azt láthattuk már,hogy megváltó sem lesz.Talán Pryor jövőre 😊



több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Raiders blogot innen csinálja valaki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egy pár gondolat Willie Smithről:
 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/20049156/raiders-t-willie-smith-learned-under-fire-during-rookie-season

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Amadeus!
Táblázatomba gyorsan pötyögtem kicsit...
2013ban FA lesz:
Leinart, Goodson, Reece, Schmitt, Myers, Cooper, Barnes, Parsons, Shaughnessy, Bryant, Wheeler, Ihenacho, Bartell, Spencer, Hanson, Lee, Adams, Giordano, Mitchell, Lechler.
Kierősítettek (persze jó szereplés esetén) a tuti visszaigazolandók lehetnek...Matt jó szezon után durva pénzt kaphatkérhet...illetve oda jöhet a tag is akár, szintén horror áron...

Nélkülük és FA igazolás nélkül sztem:
Salary: 82.888.196
Bonus: 32.054.961
2012 roll over: 6.000.000
Valószínű 2013-as cap: 121.000.000
Cap room: 12.056.843

Hangsúlyozom, hogy ez csak az én kalkulációm a neten elérhető számokból!

Restructure jelöltek lehetnek:
Palmer, DMC, DHB, Seymour, Kelly, Jano...
Elküldésre esélyes lehet rossz szezonsérülés miatt:
Palmer, Curry, DMC, Seymour, Kelly

Sok minden változhat még addig...Seymour szerződés számai például mai napig nem egyértelműek nekem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Azért 6M cap hely igen komoly teljesítmény RM-től...

Amúgy számításaim szerint így jön ki:
Salary: 54.800.973
Bonus: 39.935.276
Dead Money: 22.914.178
2011 cap turn over: 3.077.427
Salary cap: 120.600.000
Cap room: 6.000.000Rolni
jövőre 28M a cap alatt?Amadeus91
Nem. Ez nem ilyen egyszerű. Lesznek olyan szerződések, amik idén alacsonyak voltak, de jövőre már komolyabb összeggel terhelik a cap-et (Huff, Curry, Brisiel) és lesznek jövőre kimondottan magas cap számmal bíró szerződések (Palmer, Branch, Seymour, DMC, DHB...)
Lesz biztos akit elküldünk, így vszeg megint lesz dead money...

Ha jól tudom a teljes megmaradó (jelen állapot szerinti) 6M-t majd átvihetjük, ami biztosan jól jön majd...Ekkora összegű dead money biztos nem lesz feltéve, hogy nem tartanak tisztogatás 2.0-t ami azért nem sanszos...
Így szerintem az ideinél és az utóbbi éveknél általában jobb helyzetben várhatjuk majd az offseasont, de kell is, mert lesz több lejáró szerződésünk, amik közül pár(főleg, ha idén jól teljesítenek a playák) igen drága lehet (Shaughnessy, Bartell, Lechler, Wheeler...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Azért 6M cap hely igen komoly teljesítmény RM-től...

Amúgy számításaim szerint így jön ki:
Salary: 54.800.973
Bonus: 39.935.276
Dead Money: 22.914.178
2011 cap turn over: 3.077.427
Salary cap: 120.600.000
Cap room: 6.000.000Rolni
jövőre 28M a cap alatt?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Azért 6M cap hely igen komoly teljesítmény RM-től...

Amúgy számításaim szerint így jön ki:
Salary: 54.800.973
Bonus: 39.935.276
Dead Money: 22.914.178
2011 cap turn over: 3.077.427
Salary cap: 120.600.000
Cap room: 6.000.000

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Csináljunk 😊 Állítsd össze a kérdéseket, amikre tippeljünk 😊Bruce
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Csináljunk 😊 Állítsd össze a kérdéseket, amikre tippeljünk 😊
több mint 13 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 763
Ford még biztos nem kezd hétfőn.
Criner térd problémával hagyta el az edzést de DA nyilatkozta,hogy nem komoly az ügy csak nem erőltetik érthető módon.

Kíváncsi leszek,hogy hétfőn mikor lesz elsőnek megfektetve Rivers így,hogy Gaiters nem lesz.Illetve,hogy ezért Shaugnessy éri el az elsőt vagy valaki más?

Csinálhatnánk egy szezon tippet!Mit szóltok hozzá?



több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc


új Ice Cube, természetesen Raiders 'induló'😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Moore kihagyta a keddi edzést és igazából nem tudható még, hogy hétfőig mi lesz vele, de várhatóan játszik.
Ugyanakkor megsérült Criner is az edzésen és nem fejezte be az edzést.
Ford már kocogott az edzésen, de még róla se mondtak semmi biztatót.

Tehát van két egészséges WR-ünk... DHB és Streater, ami elég vékony...

Wiz és Sey zsinórban a második napon edzettek, tehát jó esély van a visszatérésükre a szezonnyitón.

Janikowski nem edzett, de nem a sérülése miatt, hanem személyes okai voltak, amit nem mondtak el, hogy mi az, de a lényeg hogy ott lesz hétfőn a Chargers ellen!

Közben megjelent egy cikk (gsn is írt róla a blogjában), hogy 6 millióval vagyunk a cap alatt!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Várhatóan kik nem játszanak nálunk hétfőn a Chargers ellen?
Illetve kik a hiányzók a Chargersből?

Nálunk akit tudok az Ford, aki hiányozni fog vélhetően. Moore már talán játszhat és Wiz is edzett.
A Chargersből meg Gaither-t és Vincent Brown tudom, illetve nagyon kérdéses Mathews szereplése.

Valaki tud még valamit? Bruce
Én is így tudom.
Wiz edzett limitáltan...sztem játszik. Moore már futkározik, ha nincs set back játszik. Ford szinte biztos out...

Brown, Gaither és Mathews lesz náluk out...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
r PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!Cubehead
DVD 14 meccsen játszott -> nem PS-képesempty taxi
Azt tudtam,hogy 8 játékos lehet PS tag csapatonként.Viszont az ide vonatkozó egyéb szabályokkal nem vagyok teljesen tisztában.Szóval köszi az infót.

Viszont így akkor sajnálom DVD hisz szabad piacos vagy van bármi mód az esetleges megkötésére?Szerintem Chekwa-val 1-2 éven belül komoly kezdő páros lehettek volna.Cubehead
Kivágni/IR-re vagy PUP-ra tenni vkit az 53-as keretből


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 763
r PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!Cubehead
DVD 14 meccsen játszott -> nem PS-képesempty taxi
Azt tudtam,hogy 8 játékos lehet PS tag csapatonként.Viszont az ide vonatkozó egyéb szabályokkal nem vagyok teljesen tisztában.Szóval köszi az infót.

Viszont így akkor sajnálom DVD hisz szabad piacos vagy van bármi mód az esetleges megkötésére?Szerintem Chekwa-val 1-2 éven belül komoly kezdő páros lehettek volna.



több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
r PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!Cubehead
DVD 14 meccsen játszott -> nem PS-képes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Várhatóan kik nem játszanak nálunk hétfőn a Chargers ellen?
Illetve kik a hiányzók a Chargersből?

Nálunk akit tudok az Ford, aki hiányozni fog vélhetően. Moore már talán játszhat és Wiz is edzett.
A Chargersből meg Gaither-t és Vincent Brown tudom, illetve nagyon kérdéses Mathews szereplése.

Valaki tud még valamit?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.Rolni
Demarcus Van Dyke - DB - Raiders

Raiders waived CB Demarcus Van Dyke.
The move clears a spot Joselio Hanson. An Al Davis special, "DVD" ran a 4.28 in the 40-yard dash at last year's Combine, but was spotty in coverage, and mostly utilized at nickel back. He was far from a disaster, however, so it's still a surprising move. The steadier and more experienced Hanson will replace Van Dyke in the slot, further signaling Oakland's sea change in philosophy since the passing of its long-time owner Davis. Van Dyke's youth and athleticism should land him a new job within the week. Delonso_
nem csak nekem szúrt szemet akkor.Amadeus91
😊
Ettol fuggetlenul ugy gondolom javult o...edzesekrol pedig egyontetuen minden beatwriter jokat irt rola...na mindegy en bizok a RMben es DAben...

Hansonnak orulok. Sztem megvan a nickelunk...kerdes mar elso hetre kesz lesz-e

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.Rolni
Demarcus Van Dyke - DB - Raiders

Raiders waived CB Demarcus Van Dyke.
The move clears a spot Joselio Hanson. An Al Davis special, "DVD" ran a 4.28 in the 40-yard dash at last year's Combine, but was spotty in coverage, and mostly utilized at nickel back. He was far from a disaster, however, so it's still a surprising move. The steadier and more experienced Hanson will replace Van Dyke in the slot, further signaling Oakland's sea change in philosophy since the passing of its long-time owner Davis. Van Dyke's youth and athleticism should land him a new job within the week. Delonso_
nem csak nekem szúrt szemet akkor.
több mint 13 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 763
Rolni, Bruce amúgy elég vicces és érdekes,hogy ha vissza nézitek az 53 roster tippjeinket és a végleges rostert akkor majd mind a 3onkén 90%ba fedi egymást és a hivatalost is.Azért szerintem ez már jelez pár pozitív dolgot.

Ami Nix-et és Clayton illeti szerintem mind szükség depth, biztosítás.Ahogy írtad Rolni ha Whiz felépül vagy ha Curry még se lenne bevethető vagy Gothel lesérül akkor van pótlás de amúgy meg ha kellene a hely valakinek akkor cut.

Crawford rosterre kerülését én nem csodálom.Mert bár nem sokat mutatott PS meccseken de fizikálisan komoly potenciál van benne csak úgy mint Bilukidiben.Jelenleg még mind a kettőjük nagyon nyers de ha szépen tanulgatnak edzéseken (meg néha szituációs csereként pályán is) akkor komoly erők lehetnek bennük. (PL nem tudom mennyire emlékeztek az edzés hírekre ahol DA mondta,hogy Crawford rendre backfilden zargatta a qb-t)

Chekwa és DVD-t én úgy szintén nem írnám le!Mind a ketten komoly potenciállal rendelkeznek azt viszont be kell látnunk,hogy bőven van mit tanulniuk és úgy isten igazán nekik ez az első igazi offseasonük ahol csiszolhatták a tudásukat szóval én úgy tekintem,hogy nekik ez a rookie évük.Ami meg a waive-ket iileti ha jól megnézitek a CB poszt volt jelenleg a leggyengébb lánc szem a védelmünkben szóval itt most nem fért bele két újonc csiszolása.
S ha igazam lesz akkor DVD is hamar PSbe találja magát valakinek a helyén s akkor egy évet edzve jövőre elválhat ténylegesen a sorsuk!



több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
LaCanfora szerint leigazoltuk a minap Philadelphiából kivágott CB-t, Joselio Hanson-t aki állítólag jó lehet nickelben.peterbadbone
Nem csak állítólag. Hanson nagyon jó nickel CB, elengedését csak 1 dolog magyarázza, hogy érkezett egy fiatal tehetség a helyére. Nagyon jól jártatok vele.Greengo
Hát nagyon remélem hogy igazad lesz, azért DVD-t és Chekwa-t nagyon sajnálom. Kibasszák itt a gyors CB-ket ezek a majmok, ha nem lesz eredmény, nagyon ideges leszek rájuk...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
LaCanfora szerint leigazoltuk a minap Philadelphiából kivágott CB-t, Joselio Hanson-t aki állítólag jó lehet nickelben.peterbadbone
Nem csak állítólag. Hanson nagyon jó nickel CB, elengedését csak 1 dolog magyarázza, hogy érkezett egy fiatal tehetség a helyére. Nagyon jól jártatok vele.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
DVD-től nagyobb fejlődés kéne, már ha benne van.Amadeus91
Benne van.
Edzésen rendre jól teljesített eddig és a 3.+4.ik pre-meccsen már game szituban is kezdett magára találni. Év végére sztem szolid CB lesz belőle és Spencert megszorítja majd.Rolni
Demarcus Van Dyke - DB - Raiders

Raiders waived CB Demarcus Van Dyke.
The move clears a spot Joselio Hanson. An Al Davis special, "DVD" ran a 4.28 in the 40-yard dash at last year's Combine, but was spotty in coverage, and mostly utilized at nickel back. He was far from a disaster, however, so it's still a surprising move. The steadier and more experienced Hanson will replace Van Dyke in the slot, further signaling Oakland's sea change in philosophy since the passing of its long-time owner Davis. Van Dyke's youth and athleticism should land him a new job within the week.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
LaCanfora szerint leigazoltuk a minap Philadelphiából kivágott CB-t, Joselio Hanson-t aki állítólag jó lehet nickelben.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én egyébként Chekwától vártam volna, hogy idén beleerősödik annyira hogy akár kezdő szint is lehet...