Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jmac just said on twitter:

Quote:
Franchise rush LB Kamerion Wimbley says he's talked to Al Davis about long-term contract. They'll look to drop that 11.3 mil cap number.

Zsír!!!Rolni
Nagyon jó, nagyon jó!

Csak lenne már valami konkrétum... Moss, Condo OK, de most már jöhetne valami nagyobb volumenű bejelentés is.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jmac just said on twitter:

Quote:
Franchise rush LB Kamerion Wimbley says he's talked to Al Davis about long-term contract. They'll look to drop that 11.3 mil cap number.

Zsír!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kíváncsi leszek Gallery Seattle-i szerződésére is.peterbadbone
31éves, nem hiszem h nagyon tul let fizetve.
3év ami tuti
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kíváncsi leszek Gallery Seattle-i szerződésére is.peterbadbone
3évet írnak és sztem ilyen 6-7M\év lesz...annyit viszont csak egészségesen ér talán....

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kíváncsi leszek Gallery Seattle-i szerződésére is.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Baszki azért repkednek itt a milliók...Carolina nagyon szórja...Jetsel nem tom mi van 😀, ha Aso tényleg ott köt ki az kemény...

Aso-t SF-hez említik, de annak nem örülnék...

Gaithert csak velünk hozták eddig szóba...vszeg mindenki más elrettent a sérülés+balhé miatt...emiatt remélhetőleg olcsóbban érkezik és Hue csak tudja mit vesz...olyan Barnes feelingje van a dolognak valóban...

Benne van a pakliban a nagy deal is, de sztem az sem kizárt, hogy egy 1 éves dealt kötnek, hogy ő bizonyíthasson LTként...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Condo tényleg nagyon alap volt, de nagyon örömteli a hír.

Moss szerződését sem sajnálom, a rotációba kellett egy csak pass rusher DE.

Ha Walker maradna, akkor sztem övé lenne az egyik kezdő hely a falban. RT vagy valamelyik G posztot simán vihetné még idén, futásnál nagyon hasznos lehetne.

Gaither - Veldheer T páros igencsak masszív futásblokkoló falnak adhatna alapot. Ha sikerül megszerezni akkor remélem jobban beválik, mint anno a mindenki által várt FA Tackle, Barnes. Emlékszem még a szakírók is egybehangzóan hozzánk írták, mint lehetséges kezdő. Aztán mi lett belőle? De legalább olcsón jött...

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
AdamSchefter Adam Schefter
And an unheralded but important move for Oakland: Raiders agreed to terms with long snapper Jon Condo.
Condo on board...nem volt kérdés mondjuk...Rolni
Attól függetlenül hogy nem volt kérdés, ennek azért nagyon örülök 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
AdamSchefter Adam Schefter
And an unheralded but important move for Oakland: Raiders agreed to terms with long snapper Jon Condo.
Condo on board...nem volt kérdés mondjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2011/07/27/SPRS1KFFEV.DTL&feed=rss.raiders&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Walker nem vonul vissza...remélem marad nálunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Megint beindult az agyam a Gaither pletykák miatt...

Nem szeretném, ha agyonfizetnénk és vannak ugye komoly red-flagek vele apcsolatban, de ha Hue akarja akkor bízom benne, hogy kezelni is fogja tudni...

Vegyük azt, hogy itt van és kezdő LT...amit azért igen jól csinált a Ravensben az Oher to LT mission előtt...
Ha Ő lenne az LT akkor Veldheer mehetne RTbe ahol jobb lehetne, hiszen neki pont a run block az erőssége...Veldheer 3. évére nagyon jó RT lehetne, de már idén jó kezdő szint lenne.
Így a 2 T poszt ki lenne pipálva...Barksdale és Campbell lenne a hosszútávú emberek a G posztokra. Némi átmeneti idő után sztem jó kezdők lehetnének...ehhez az átmeneti időhöz kell a veterán segítség...LG posztra Loper teljesen megfelelne ha Gaither mellett lenne...A rookie JV mellett is rendben volt, így egy jó LT mellett biztos ellenne arra a max 1 szezonra amire kellene.
RG posztra pedig ha ell egy Waler, Barnes esetleg FA(Leonard) simán beraható félszezonra, akár egészre Joe vagy BC elé...
A veterán G jelenlét segítené Wiz-t is aki előtt úgynézki nem lesz Satele egy percig sem...
A jövő szempontjából egy Gaither-Campbell-Wiz-Barksdale-Veldheer fal kurva jól nézne ki...

Ja és egy ilyen fal esetében Miller nem kellene annyit blokkolni, így még inkább lehetne reciever, playmaker...Ha rá még jobban kell figyelni az meg még több helyet, teret enged a WRe, RB számára...

Hát nemsoká kiderül 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
UDFA frissítés:

Lou Eliades OL szintén Wiz csapattársa volt...gyanítom, h ő súg 😊 semmi extra a gyerek amúgy

San Jose State QB Jordan La Secla első QB pic up-unk...“patient pocket passer with above-average arm strength. Buys time for receivers, displays a sense of timing, and effectively hits targets as they leave their breaks. Zips the short passes, puts touch on throws when necessary, and effectively hits receivers in stride. Sells ball fakes, effectively controls the offense, and remains poised under the rush.”

Overall, “La Secla is a skilled quarterback who’s been hampered by a poor group of receivers at San Jose State the past two years. He possesses enough physical skill and quarterback intangibles to be brought into a camp this summer.”
Hátha lehet #3...

Auburn S Zac Etheridge újabb DB...5'11 201 SSnek sorolva...volt egy majdnem carrier ending neck sérülése ami után már nem volt tuti kezdő...camp body...

Steven Goulet Ohio WR a vége eddig...6'1 194 4,42...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azt rebesgetik, ha Miller nem jön vissza, Heap lehet az utóda.
De jöjjön csak vissza.Delonso_
Jöjjön vissza, de ha mégsem akkor egy nem túlfizetett Heap jó alternatíva lenne...

The Oakland Raiders are in negotiations with free-agents OT Jared Gaither (Ravens) and DB Dashon Goldson (49ers).Bruce
Na mi a fasz? Még a végén tényleg idejön a mammut...csak úgy örülnék, ha vmi kevesebb garantált pénzes deal lenne nehogy JMR 2.0 legyen a vége...

Gondolom vmi minimum deal...rendben is van a dolog...back up DE is kell...Rolni
1.25 milla
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=sportsxchange-000369130_moss-agrees-to-1year-deal-with-raidersulpianus
Kicsit több mint gondoltam...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt rebesgetik, ha Miller nem jön vissza, Heap lehet az utóda.
De jöjjön csak vissza.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders are in negotiations with free-agents OT Jared Gaither (Ravens) and DB Dashon Goldson (49ers).
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Gondolom vmi minimum deal...rendben is van a dolog...back up DE is kell...Rolni
1.25 milla
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=sportsxchange-000369130_moss-agrees-to-1year-deal-with-raiders


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jarvis Moss még marad egy évet.
Raiders agreed to terms with DE Jarvis Moss on a one-year contract.Newman
Gondolom vmi minimum deal...rendben is van a dolog...back up DE is kell...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jarvis Moss még marad egy évet.
Raiders agreed to terms with DE Jarvis Moss on a one-year contract.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eszerint kb $40M dead money nyomná a sapkát? Az durva!peterbadbone
Nincs az 40 sztem, ezért nem igazán értettem a 15M over témát...

Az a 85.8M a dead money nélkül és minden UFA, RFA nélkül van...viszont az csak a fizetés, ha jól tudom...nincs benne a signing bonusok évre eső része...

Ha 100M lennénk Miller és FA piac előtt már zsír lenne...az a 15M pedig elég kéne,h legyen a signing bonusokra úgymond...Rolni
Értem!

Gondoltam, hogy nem ennyire egyszerű, de kicsit durva, hogy az egyik helyen majd 130M-ról beszélnek a másik oldalon meg 85M-ról. Hát nem mindegy. A lényeg, hogy Al végre ébredezzen és nyomassák ki a híreket, hogy kik is írtak alá. Holnap kezdődik a TC és a roster még igencsak hiányos.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
A payrollban nincs benne a bonus valóban. A salaryba beleszámít viszont ez is igaz. Meg a dead money, de akkor ha ez utóbbi nem (és ez 20 millió), az már nagyon jó hír. Azért 40 millió esetén a cap harmada dead money lenne, ami eléggé hihetetlen. Az már nem is dead, hanem deadly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Eszerint kb $40M dead money nyomná a sapkát? Az durva!peterbadbone
Nincs az 40 sztem, ezért nem igazán értettem a 15M over témát...

Az a 85.8M a dead money nélkül és minden UFA, RFA nélkül van...viszont az csak a fizetés, ha jól tudom...nincs benne a signing bonusok évre eső része...

Ha 100M lennénk Miller és FA piac előtt már zsír lenne...az a 15M pedig elég kéne,h legyen a signing bonusokra úgymond...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eszerint kb $40M dead money nyomná a sapkát? Az durva!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezt asszem sapka linkelte az FA topicban: http://www.altiusdirectory.com/Sports/nfl-salaries.php

Eszerint elég jól állunk...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyot csalódnék ha elmenne...
Így sem könnyű ez az offseason.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
14,5 milla nem durva Asonak?
Hát szép pénz azért... Millert meg neeeee..... rávágni a kezükre.Delonso_
Hát a maxi pénzt úgysem kapja meg soha...

Ez max olyan 10-11 milla lenne évente, szóval nem durva sztem.

Miller azt nyilatkozta hogy szeretne Raider maradni mindenképpen, meg mivel ő az első számú célunk, hogy maradjon, nem hiszem hogy menni fog...