Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én azt mondom továbbra is, hogy hozzuk vissza az FAkat és jó esetben egy plusz embert aztán minden posztért harcoljanak meg. Először az LT posztért, majd az RTért, majd G posztokért is...a legjobb öt legyen fenn a pályán a végén.Rolni
10 millával álltok a salary cap fölött, szvsz nem sok FA fog visszajönniempty taxi
Egyik "szaki" ezt írja a másik meg vmi mást...én is csináltam egy számolást rotoworld-ös adatok alapján és nem ez a szám jött ki...pláne nálunk kurvára nem lehet ezt tudni az öreg folyton kavar a szerződésekkel, cappel.
Ha a dead moneyra vmi kedvezőt találnak\tak ki az új CBAba rendben leszünk és új FA is beleférhet...

A mostani keretből bőven lehet embert, de főleg pénzt faragni, sza még nem izgulok😊

Izguljatok ti a 3 kezdő OL emberetekért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
10 millával álltok a salary cap fölött, szvsz nem sok FA fog visszajönniempty taxi
A 10 milla egy dolog. Át lehet strukturálni a szerződéseket.
Aki most mondjuk 8-8.5-9 millát vár, az kaphat 7-8.5-9-10 et például, négy évre növelve így a szerződést. És első évben 1.5 milla bónuszt hozzácsapnak. Így minden évebn marad u.a. vagy több.

Be kell játszani a rostert 120 alá. De be lehet 110 alá is, akkor máris van 10 szabad helyed.
Persze hosszútávon ezeknek a játékoknak komoly ára tud lenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Én azt mondom továbbra is, hogy hozzuk vissza az FAkat és jó esetben egy plusz embert aztán minden posztért harcoljanak meg. Először az LT posztért, majd az RTért, majd G posztokért is...a legjobb öt legyen fenn a pályán a végén.Rolni
10 millával álltok a salary cap fölött, szvsz nem sok FA fog visszajönni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
egyértelmű...én is leginkább kezdő QBnak sorolnám magam anyagi megfontolásokból 😊Rolni
ulpianus
😀

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820ea76c/article/three-falcons-among-top-freeagent-offensive-linemen?module=HP11_hot_topics#photo=5

Kéne innen egyik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
egyértelmű...én is leginkább kezdő QBnak sorolnám magam anyagi megfontolásokból 😊Rolni


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem egyszerűen egy OT többet keres, mint egy G. Ezért saját magát menedzseli, vagy legalábbis próbálkozik, azt meg szabad.
Majd a TC alatt döntenek a felállásról, és nem a fiatal játékosokat fogják megkérdezni, hogy ki hol szeretne állni.ulpianus
egyértelmű...én is leginkább kezdő QBnak sorolnám magam anyagi megfontolásokból 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Sztem egyszerűen egy OT többet keres, mint egy G. Ezért saját magát menedzseli, vagy legalábbis próbálkozik, azt meg szabad.
Majd a TC alatt döntenek a felállásról, és nem a fiatal játékosokat fogják megkérdezni, hogy ki hol szeretne állni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.footballnewsnow.com/2011/bruce-campbell-confirms-position-switch-on-o-line/

Hát nem tudom mennyi valóság alapja van a dolognak...BC back to OT??

Főleg az az érdekes a dologban, hogy egy lockout közepén ülünk, ergó nem beszélhet a staffal...ha még draft körül kapta az infót, hogyhogy csak most került elő...

Mondjuk az is igaz, hogy ez a RG dolog először Cable ötletének tűnt...lehet Hue-nak más elképzelései vannak...sajtótájékoztatón végülis amikor Barksdaleről és Bruceról kérdezték, ha jól emlékszem csak annyit mondott, hogy helyet találnak nekik vszeg a jobb oldalon...
Ezután mindannyian a BC-RG Joe-RT gondolatmenetet vettük fel, hiszen Joe collegban igen remek RT volt és BC RGnek készül már 1 éve...lehet fordítva lesz a dolog és a jobb oldal Barksdale-Campbell lesz??
Joe méretei és futásblokkolása miatt alkalmas lehet bőven az RG posztra, sőt sztem jó kezdő is lehet ott és a speed rusherekkel sem lenne annyi gondja G poszton mint kívül, de azért BC továbbra is nagy kérdőjel...
Collegban LTnek ugye elég jó volt azért, de mint RT?? Ha sikerülne a kísérlet(amennyiben nem csak kacsa az egész) lenne egy igen jó passz blokkoló RTnk, aki ha a tavalyi évben javított benn a futás blokkolásán még jó is lehet mint kezdő.
A gond ezzel a felállással az lenne, hogy a Wiz-Joe-BC jobb oldalnak pont 0 NFL meccs rutinja van. Ha az elején Joe helyén egy Walker vagy Barnes vagy FA kezdene akkor talán működhetne a dolog...


Persze kinnt már rögtön felmerült az is, hogy BC lesz a LT, mivel az a natural posztja és oda való...hát nem tudom...akkor tényleg mi a fasznak volt eddig RG poszton? Cable hülyesége lett volna?
Ha BC lenne az LT akkor Veldheer viszont vszeg mehetne át RTbe ahol sztem kurva jó lenne. LTnek is jó volt rookie szezonjához képst, de a passz blokk terén azért akadtak gondjai. Futás blokkban viszont nagyon jó volt. Egy Barksdale-Veldheer jobboldal elméletileg igen jó lehetne idővel...
De ebben a variációban nagyon nagyon veszélyes játékot űznénk LT poszton, mert a fasz se tudja, hogy menne neki...mivel JC lesz vszeg az egyetlen értelmes QB rosteren nagyon rizikós lépés lenne...

Én azt mondom továbbra is, hogy hozzuk vissza az FAkat és jó esetben egy plusz embert aztán minden posztért harcoljanak meg. Először az LT posztért, majd az RTért, majd G posztokért is...a legjobb öt legyen fenn a pályán a végén.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=uLVqJ2G4EEs&NR=1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jó kis munka!

Ha jól értem, akkor Huff 16.5m$ lenne, és maradt 9.1m$ hely nélküle? Mert akkor még keményebb megszorításokkal (kormányszóvivői fordulattal élve, nem megszorításokkal, átstrukturálásokkal, ésszerűsítésekkel) kellene élni, hogy a 9 egyenlő lehessen 16al. Vagy mit nem értek jól?
Mert én tartom, hogy a DL hiába piszok jó, ha a secből Huff és Aso távozik, az nagyon komoly kérdéseket hagy nyitva taktikai szempontból (a megmaradó keret ismeretében, és az esetleges érkezők nem ismeretében).

Majd Al megmutatja, hogy is kell szerződést kötni úgy, hogy aki aláírja, se érti.
Én bírom az öreget, Palpatine császár feje van, ellenben szembemegy bárkivel, igazi lázadó rosszaság. Tuti kifundált valamit az öreg Hókuszpók.

Mivel senki nem járt erre, ideszerkesztek egy cikket:
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/29035/top-10-afc-west-free-agents-2
AFC WEST TOP 10 FA lista

Itt csak Raiders meg a Bolts szerepel, mert Williamson szerint ez a lista, oké. De Miller nekem meglepő volt. Ő UFA? Nem franchise tagelt volt?ulpianus
Köszi!

Huff visszaigazolására írtam, h 4M lehetne 2011-re. Ha őt nem, de a többieket visszahozzuk akkor sztem 16,5Mba kerülnek a saját FAink...Huff visszahozatala nélkül és Cooper cut-ja esetén 9M körüli összeggel vághatunk neki az FA piacnak. Ez elég lehet Huff visszahozására, de egy jó OL igazolásra is...Ahogy írtad további ésszerűsítésekkel további 1-2-3M megtakarítható sztem simán ami 10-12M közé teszi a költhető pénzünket. Na ez elég lehet Huffra és egy kezdő kaliberű OL-re talán...

Aso+Huff egyszerre nagy veszteség lenne, de ha cserébe az OL végre rendbe kerülne akkor én adnám!

Miller UFA, mert "csak" tendert kapott 1&3, de új CBA alatt vszeg ez nem él...a tag-et Wimbley kapta.
Miller ahogy írtam már sztem marad, méghozzá egy komoly top 5 TE pénzzel, amit meg is érdemel. Én 8Mval számoltam 2011-re vele.

Ha ő nem jön vissza akkor baszhatjuk a szezont sztem...akkor Huff és Aso is fölösleges...ahhoz egy igazi top WR kéne a helyére, h ne rögtön a 2012 draftot kelljen nézegetnünk, de olyan meg nincs a piacon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Jó kis munka!

Ha jól értem, akkor Huff 16.5m$ lenne, és maradt 9.1m$ hely nélküle? Mert akkor még keményebb megszorításokkal (kormányszóvivői fordulattal élve, nem megszorításokkal, átstrukturálásokkal, ésszerűsítésekkel) kellene élni, hogy a 9 egyenlő lehessen 16al. Vagy mit nem értek jól?
Mert én tartom, hogy a DL hiába piszok jó, ha a secből Huff és Aso távozik, az nagyon komoly kérdéseket hagy nyitva taktikai szempontból (a megmaradó keret ismeretében, és az esetleges érkezők nem ismeretében).

Majd Al megmutatja, hogy is kell szerződést kötni úgy, hogy aki aláírja, se érti.
Én bírom az öreget, Palpatine császár feje van, ellenben szembemegy bárkivel, igazi lázadó rosszaság. Tuti kifundált valamit az öreg Hókuszpók.

Mivel senki nem járt erre, ideszerkesztek egy cikket:
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/29035/top-10-afc-west-free-agents-2
AFC WEST TOP 10 FA lista

Itt csak Raiders meg a Bolts szerepel, mert Williamson szerint ez a lista, oké. De Miller nekem meglepő volt. Ő UFA? Nem franchise tagelt volt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na az itt ott felmerülő rengeteg salary cap számítás miatt ma kicsit belevetettem magamat a dologba.

Rotoworld adatait használtam ami nem tuti forrás, de a kinti firkászok is ezt vagy hasonlót használnak. Főleg a Raiders esetében nehéz okosnak lenni, mert az öreg komoly varázslásokat folytat.

Roto-s fizetések és feltüntetett signing bonusok kiszedegetése után 95361848-at kaptam mint a meglévő playák cap hitje...
A future\reserve szerződések nincsenek benne ugyebár és vannak ilyen dolgok, hogy Rolando és DMC mellé pl nincs signing bonus írva...

Ehhez az összes rookie mellé próbáltam számokat rakni az előző évek hasonló pickeitől és így egy 3455000-s összeget kaptam.

FA közül Bryant(excl.RFA), Bush(RFA), Reece(RFA), Miller(UFA), Huff(UFA), Walker(UFA) és Mario(UFA) visszahozatalával kalkuláltam először. Ez első körben 20500000-re jött ki, de mindenhol magas értékekkel számoltam. Sorrendben 1M; 3,5M; 1M; 8M; 4M; 2M; 1M...

Mivel Huff visszahozatala igencsak kérdéses ezért a 16500000-s összeggel is érdemes számolni.

Dead money a nagy kérdés és egyben tök homály...Dead money, ha jól értem olyan emberek után marad akiket a szerződés lejáratuk előtt kiraknak és kaptak signing bonust ami még ketyeg. A kérdés, hogy nekünk van-e ilyen? Aso-t és Huff-ot szokták emlegetni, de Aso szerződése ugye igen egyedi és bonyolult. Signing bonust nem írtak hozzá. Első 2 év garantált volt fizuba és a 3.ra is garantált fizu vonatkozott abban az esetben, ha felvesszük. Így lehet nincs dead money sem. Huff eredeti szerződés anyagát nem találtam hirtelen, de mivel utolsó évet skippelte sok nem maradhatott. A D-Hall, Javone, Wilson szerződésekből esetleg még maradt volna vmi?? JMR esetleg, bár ott elküldéskor mintha megoldották volna...
Én max esetben 10M-al számoltam...de van olyan oldal ahol 26-ot említenek...egyébként bízzunk benne, hogy ezeket eltörlik, mert egyik ownernek sem jó és a playerek sem nyernek semmit belőle, sőt kevesebb fizut kaphatnak most...

Így jött ki 120316848 minden visszaigazolás után 2011-re. Ez jó is lehet hiszen Miller szerződésével annyit variálhatunk, hogy 123ig el lehet menni max a cap-el...
Huff elengedése esetén 116316848 állnánk sztem. Ha erre még egy Cooper cut 2,5M rájön, már 113816848-al állunk. Wimbley long term deal esetén (ami nem valószínű sztem) tovább lehetne faragni...CJ 3,2M fizetése is áldozatul eshet még a capnek és Eugene pénze sincs biztonságban sztem. Tele vagyunk fiatal DBkkel sokkal olcsóbbért...Bennett fizuja majd 1M is kieshet Taiwan Jones-nak köszönhetően, de ezekkel nem kalkuláltam.

A 113816848 a maximálisan fr.playa szerződésével megengedett 123000000 alatt van 9183152vel amibe azért beleférhet még a keretfeltöltés és egy szolid OL igazolás sztem.

Nálam ha az a kérdés, hogy Huff jöjjön vissza vagy egy erős kezdő OL akkor én az OL-t választanám. Tudom, hogy Aso és Huff távozása nagyon sok lenne a secondarynak, de végre az OL jó eséllyel rendeződne, ami nélkül sose leszünk jók újra.

Remélem hamarosan vége már ennek a szar lock outnak és az én kalkulációmnál jobb helyzetben leszünk nem rosszabban 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mankins nagyon-nagyon sokba fájna, de azt hiszem egy nagyon stabil játékost kapnánk, aki a Veldheer-Wiz kettős közé talán a legmegfelelőbb játékos lenne. Aso és Huff visszahozására sztem egyáltalán nincs esély. Sok a tehetséges secondary játékos a keretben sőt idén is jött 2, nem hiszem, hogy bármelyikük is maradna. Hendo és Walker is visszajöhetne, Barnes-t viszont nem erőltetném.

QB kérdés sztem egyenlőre nincs, mert JC alap, Boller a backup és ha jól emlékszem Frye-nak van még a szerződéséből 1 év. Ha nincs Frye vagy csak Hue-nak kellene egy project playa akkor én a személyes kedvencemre adnám a voksom, aki Jeff Van Camp lenne az idei UDFA-k közül. 6'5, 218, ha az emlékeim nem csalnak akkor nem csak a shotgun snap-et ismeri és erős karja van, ami nálunk ugye alapkövetelmény.

Pryor-t viszont még pályamunkásnak sem hoznám el.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Olvastam pár helyen, hogy a Raidersben valóban kellhet majd egy QB. Mármint harmadiknak, egy project fiatal. Leginkább kit szeretnétek, ha úgy vesszük, hogy ezt meg kell lépni?

Pryor akkor nem. Feldobok egy nevet kezdésnek. Pat Devlin? Ő azért sztem nem reménytelen eset. Nyilván UDFAk közt nem találni szupersztárokat, de nem is kerülnek (kis túlzással) semmibe. Devlin igazi pocket passer, meg kell védeni a zsebben. De akkor rendkívül pontos, nagy dobóerővel megáldott, és hasznos játékos.
Ezért sem lehetne ezen OL mögé betenni frissen, de nem is kellene, ráér. Később viszont lehet belőle ember, én legalábbis tartom annyira, mint sok draftolt társát.
Tehát valami hasonló ifjoncnak örülnétek vagy inkább majd jövőre kéne draftolni (igazolni) egy sztárt? (Bár a kettő nem zárja ki egymást.)ulpianus
Pryort is el tudom egyébként képzelni...Newtontól sztem nem sokkal gyengébb prospect, de korai picket nem adnék érte...később azért érheti meg, mert ha nem QB akkor lehet belőle más is...

Pat Devlint draft előtt nézegettem...páran Joe Flaccohoz hasonlították...nem tudom...UDFA QBk közül talán a leghasználhatóbb ő lehetne, de nem fűznék nagy reményeket.
Jövőre érik a QB pick. Ha JC gyenge korán, ha jó akkor később project, de kell vki...

Veldheer-Mankins-Wiz-Campbell-Walker már egy olyan fal mivel nyugodtan neki vághatnánk a szezonnak...Rolni
Persze, csak az expatses kell mi? 😀 Oké, hogy Sey bevált, de Mankinst nem kéne már 😊
RT-t ne is hozzatok, inkább gyorsan felépíteni Barksdale-t oda 😀Wyatt
😊 nem Sey miatt jöhetne Mankins, bár ha szól pár jó szót az segíthet 😊
RT posztra vissza kell hozni Walkert sztem 1 évire vagy jó esetben pár meccsre kezdeni és amúgy a jövő Barksdale-é jó esetben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Veldheer-Mankins-Wiz-Campbell-Walker már egy olyan fal mivel nyugodtan neki vághatnánk a szezonnak...Rolni
Persze, csak az expatses kell mi? 😀 Oké, hogy Sey bevált, de Mankinst nem kéne már 😊
RT-t ne is hozzatok, inkább gyorsan felépíteni Barksdale-t oda 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Devlin,nagy dobóerő?Úgy tudtam és úgy is láttam (Shrine Game),hogy pont ezzel van a legnagyobb problémája,hogy nincs nagy dobóereje,a karjai kifejezetten gyengék.Newman
Rendszertől is függ, hogy ki mekkorákat dob.
Én úgy emlékszem, de lehet tévedek, hogy simán szép sprialban dobta messzire is. Nem kóválygott az erőlködéstől a laszti. A lábmunkája az fos, vagy épp nem érzi a blitzet, ezért védeni kell extrán. Vol sérülése is, szal naná, hogy nem tökéletes. De kerestem egy videót róla. Meg lehet nézni, remélem van benne nagyobb dobás is:
http://www.youtube.com/watch?v=OkPzmE0__7A


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Devlin,nagy dobóerő?Úgy tudtam és úgy is láttam (Shrine Game),hogy pont ezzel van a legnagyobb problémája,hogy nincs nagy dobóereje,a karjai kifejezetten gyengék.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Olvastam pár helyen, hogy a Raidersben valóban kellhet majd egy QB. Mármint harmadiknak, egy project fiatal. Leginkább kit szeretnétek, ha úgy vesszük, hogy ezt meg kell lépni?

Pryor akkor nem. Feldobok egy nevet kezdésnek. Pat Devlin? Ő azért sztem nem reménytelen eset. Nyilván UDFAk közt nem találni szupersztárokat, de nem is kerülnek (kis túlzással) semmibe. Devlin igazi pocket passer, meg kell védeni a zsebben. De akkor rendkívül pontos, nagy dobóerővel megáldott, és hasznos játékos.
Ezért sem lehetne ezen OL mögé betenni frissen, de nem is kellene, ráér. Később viszont lehet belőle ember, én legalábbis tartom annyira, mint sok draftolt társát.
Tehát valami hasonló ifjoncnak örülnétek vagy inkább majd jövőre kéne draftolni (igazolni) egy sztárt? (Bár a kettő nem zárja ki egymást.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
De nagy itt a lock out urak 😊


A mostanában felreppent hírek fényében van pár érdekes dolog azért...
Legutóbb felröppent a 120M-os cap összeg, ami számunkra jelenthet némi nehézséget, főleg akkor ha a dead money helyzete számunkra kedvezőtlenül alakul...
Most állítólag ( http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/37327/looking-at-2011-salary-cap-figures ) 86M körül állunk, de csak 45 fő van talán rosteren...ami a 90fős TC kerethez képest kurva kevés, de az 53-as kerethez nem vészes...

Ami sztem lassan mindenki számára egyértelművé kell, hogy válljon, hogy Aso nem visszahozható.
A köv cikk egész jól leírja miket kellene csinálnunk, ha vége a lock outnak: http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/07/07/raiders-priorities-when-lockout-ends/
1. Miller visszahozatala tényleg a top feladat, de sztem meglesz a deal hamar. 7-8M\év elég kellene, h legyen.

2. Bush helyzete elvileg megoldott, mert ugye non-football injury listán volt és RFA lesz vszeg. Ha mégsem akkor is van esély a visszahozásra sztem.

3. Aso ahogy mondtam sztem kizárva, de abban igaza van, h dealt kell neki dobni, hátha home town kedvezmény összejön...

4. Huffal kapcsolatban jó a meglátás sztem. Ha marad normál összegért hozzuk, de ha vki top pénzt dob elé nem igazoljuk majd vissza...ahogy már beszéltük nem lenne jó Aso mellet őt is elveszíteni, de benne van a pakliban...

5. OT kell. Miután nem lesz pénzünk FAn ugrálni fontos lenne legalább a sajátjainkat visszaterelni. Walker kell inkább sztem, de Mariot is visszahoznám. LT back upnak rendben lenne, míg Walker kéne jobb oldalra vszeg kezdeni is...

6. Gallery ahogy ő is írja 0%,h visszajön. Helyét Loper vagy esetleg vmelyik fiatal veszi majd át...csak drukkolni tudunk sztem, mert jó FAra nem lesz geppa...

7. Bruce G szintén 0%...Boller elé, mellé elférne még egy QB...

8. Pryor érdekes kérdés...ha supp 5. kör lenne én nem bánnám. Ha nem is QBként, de WRként hasznos lehet...

Kérdés az lesz, hogy esetleges visszaigazolások után, némi keretformálás, szerződéskötögetés után maradhat-e pénz egy top OL FA-re.

Vegyünk egy olyan verziót, hogy Millert 7M közeli áron visszahozzuk, Aso,Huff távozik, Henderson a sittes story Walker a kora miatt olcsón marad, míg Cooper cut és Wimbley a tag helyett kap egy long term dealt ami szintén cap alatt helyet csinál...

Ezek után pedig FA piacról levadászik az öreg egy Logan Mankins-t vagy Justin Blalock-ot, esetleg egy Tyson Clabo-t...

Huff elengedése nagyon necces lépés lenne a secondary szempontjából, de ha ennek köszönhetően érkezik egy jó OL ember akkor el tudnám fogadni a dolgot...

Veldheer-Mankins-Wiz-Campbell-Walker már egy olyan fal mivel nyugodtan neki vághatnánk a szezonnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Happy Birthday Al!!Rolni
Úgyúgy! 😊 Azért eléggé vicces, hogy pont ma van!
http://www.youtube.com/watch?v=6GPrJt4QGu8 Itt még milyen kis fiatalos, most meg már "csak" örökifjú! 😊TST
Hú de összefüggően tudott régen beszélni 😮
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Happy Birthday Al!!Rolni
Úgyúgy! 😊 Azért eléggé vicces, hogy pont ma van!
http://www.youtube.com/watch?v=6GPrJt4QGu8 Itt még milyen kis fiatalos, most meg már "csak" örökifjú! 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Happy Birthday Al!!Rolni
Július 4? 😀 Ezt eddig nem is tudtam.
Mennyi most? 82?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Happy Birthday Al!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Legutóbbi cikkben amit olvastam...footballsnewsnow cikk...Busht mint RFA-t emlegetik, szinte tényként...jó lenne ha így lenne, de nem értem, h írhat ilyet le, hiszen ahogy már beszéltük a normál szabályok szerint nem lenne az az új CBA meg kurvára nincs még meg...

Azért a DMC,Bush,Reece,Jones sztem liga szinten TOP5 backfield lenneRolni
bowl.hu főoldalon ott a válasz 😊

Michael Bush, a Raiders 2. számú futója szinte bizonyosan RFA lest. Ennek oka az, hogy draftolása után 2007-ben első évét végig Non-Football Injury listán töltötte még Louisville-ben elszenvedett lábtörése után.Newman
Ezt tudom csak múltkor pont arról ment az agyalás, hogy az is beleszámít az évei közé...mindegy én remélem nem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Legutóbbi cikkben amit olvastam...footballsnewsnow cikk...Busht mint RFA-t emlegetik, szinte tényként...jó lenne ha így lenne, de nem értem, h írhat ilyet le, hiszen ahogy már beszéltük a normál szabályok szerint nem lenne az az új CBA meg kurvára nincs még meg...

Azért a DMC,Bush,Reece,Jones sztem liga szinten TOP5 backfield lenneRolni
bowl.hu főoldalon ott a válasz 😊

Michael Bush, a Raiders 2. számú futója szinte bizonyosan RFA lest. Ennek oka az, hogy draftolása után 2007-ben első évét végig Non-Football Injury listán töltötte még Louisville-ben elszenvedett lábtörése után.