Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Egy kicsit közbevágok Rolni jó kis írásának. Bocsesz. Csak ez odaát már nem aktuális, mert a Raidersről van szó.
Megpróbálom megindokolni az első felét is, amit írtam. Talán érdekel titeket. És nagyon remélem, valaki veszi majd a fáradtságot, hogy válaszol. Annyi eszem magamtól is van, hogy tudjam, nem engem kell kérdezni itt Raiders ügyekben.

S poszton akkor szopunk egy rendeset majd, ha Huff FA lesz és lelép mégis...Rolni
Azért nem akartam beírni, hogy elmehet, mert én olyan 60-70%ra teszem, hogy marad. ÉS nélküle nem lehet számolni ez esetben. Meg rám is fognátok, hogy a Chiefs nyert, mert direkt nem számoltam Huffal. :cool:
ulpianus
Teljesen jogos 😊Rolni
Tavaly Bowe egyedül volt, könnyebb volt Routt dolga a többi noname WR ellen. Azonban mostantól Baldwin nem ez a kategória. A Chargersnél lesz VJ végig, nem durcizik, nem esik ki a formájából várhatóan. A Denvernek lesz igazi elkapó TE-je, safety szempontból ez sem mindegy.

Az egyik safety így nem fog annyit a WR2re figyelni kiemelten, mint Asomugha idejében, akit gyakorlatilag bárkivel (WR1, ami most legjobb WRt jelent) egyedül lehetett hagyni. Továbbá Routt nem Aso, őt sem lehet már egyedül hagyni WR1el. (Remélem követhető a két külön állítás, kiemeltem a lényeget, ahogy tudtam.)

Ráadásul a legjobb safety, és egyik legjobb blitzelő is elmegy egy személyben hátulról, mert erről van szó. A top CB és Top S kiesése így már túl nagy probléma ezen pass rush mögé. Amely pass rush jó volt, de 2010ben segítette (ahogy ez igaz a Chiefs és a Chargers jó pass rush teljesítményére is) az AFC West, NFC West, AFC South trió rohamozhatósága. 2011ben ez csoportmeccseken és csoportidegen meccseken is nehezebb lesz sztem.

Ezért nem mehet el Huff. Én mondom ezt, nem hivatalos tehát. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ulpi AFC West posztonkénti elemzése kapcsán kedvet kaptam én is...
A Chiefs topicban mindenki megtalálja az Ulpi féle írásokat...ajánlom mindenkinek, mert jó.

Enyém kicsit más lesz, de hátha érdekes lehet...

QB:
Egyértelmű, hogy Rivers a csoport legjobb QBja...mögötte szerintem igen szoros és érdekes a verseny. Nálunk van egy JC ugye aki végre sémában marad 2 egymást követő évben, rengeteget gyakorol az elkapóival és a leadership amit mostanában mutat tovább növeli az értékét a szememben. Ha megy a futásunk akkor tud jól játszani ezt már tavaly is láttuk és azért benne van a lehetőség, hogy hozzon is meccseket...Chiefs elleni Ford állatkodás pl...
Chiefsnél van egy Cassell akit én nem tartok JCnél jobb irányítónak. Sokkal jobb fal mögül dolgozott, jobb elkapókkal, de csak akkor tudott jó lenni, ha ment a futás. Ő sztem abszolút nem tud egyedül meccset hozni.
Denver azért érdekes, mert nem tudni ki kezd majd. Orton ha marad versenyben lehet, de ha Tebowt komolyan gondolják simán kezdhetnek vele hadd szokja alapon. Orton JMD alatt hozott komoly számokat, jó meccseket, de messze nem elit QB. Ha Orton kezd akkor őt lehet, hogy JC és Cassell elé helyezném egyenlőre, de ha Tebow kezd nálam ő a leggyengébb QB...
JCtől kell a jó szezon ha POról, WCről álmodozunk...ehhez viszont jó fal munka kellene...ez lesz a kulcs OL

RB:
Nagyon nehéz a Chiefs és a mi futóink között dönteni. Chiefs OL-a jobb mint a mienk, bár futásblokkolásnál mi is jók voltunk...Számok alapján Chiefs az első azért és mi vagyunk a 2. helyen...de azért aggodalomra nincs ok, mert ez még így is NFL top5 futójátékot jelenthet. Reece (FB, de most ide veszem) és Taiwon Jones döntheti év végére a mi oldalunkra a mérleget, bár azért ez (is) OL-en fog múlni...Chargers futó játéka lehet veszélyes, bár ha Sproles lelép az nem segít nekik. LT utódnak villantania kéne lassan( illetve nem kéne 😊 ). Denverben itt is kérdőjel van sztem. Moreno egyedül kevés, de ha találnak jó kiegészítőt lehet itt is egy normális futójáték, de a falon is sok munka van errefelé...

WR:
Na itt mi nem nagyon vagyunk előkelő helyen. Egyértelműen csoport alja a mienk jelenleg. Chargers ha megfogja a két culát továbbra is jók lesznek, ha Chiefsnek bejön a Baldwin draft ott is komoly páros lesz és Denverben is van pár jó kéz...
Nálunk egy igazi #1 hiányzik. Murphy és Ford is tudna nagyon hatékony, termékeny lenni, ha lenne egy igazi veszély...Ez lehetne Chaz méretei keze alapján, de mint tudjuk egyfolytában sérült. Lehetne DHB is mérete, sebessége alapján, de nem nagyon tud csórikám elkapni...meglátjuk, ha Chaz nagyrészben egészséges tudna maradni és\vagy DHB robbant a 3. évében akkor egész szolid csapatrész alakulhatna ki. Az nagyon jó, hogy DHB, Muro és Ford JCvel készül folyamatosan, meglátjuk mire lesz elég.

TE:
Gates a #1 nincs vita és nálam Miller jön utána. Mögötte van egy egész jó blokkoló Myers is, így a csapatrészt jónak érzem. Chiefs lehet versenyben a 2. helyért még Moaeki és depth miatt...Denver simán uccsó itt...

OT:
Itt Chargers(holdout nélkül), Chiefs, Denver, Raiders sort mondanék. Nálunk Veldheer személyében szerintem megvan az LTnk évekre. Rookieként jól megállta a helyét, folyamatosan fejlődött, jó lesz. RT posztra is megvan sztem a megoldásunk Barksdale személyében, de nem tudom mikorra lesz ő készen. Komolyabb egyetemi tapasztalata van mint Jarednek ezért akár day 1 starter is lehet, de azért nem lenne baj, ha Walker (vagy Henderson) mögött ülhetne kicsit és kb mint tavaly Jared féltáv környékén venné át a stafétát...Walker és Henderson sztem prioritás a megmaradó FAink közül és Barnes is elfér mint depth...

OG:
Itt Chiefs, Chargers, Denver, Raiders a sor. Chiefs itt nagyon jó. Két jó kezdő mögöttük egy jó 2. éves emberke...Diegoban 1 nagyon jó ember van aki felhúzza a posztot. Denverben Kuper halványabb volt idén talán, viszont Beadles jobb volt mint várni lehetett sztem. Nem elit páros és futásblokknál sok tennivalójuk van még, de rendben lehetnek. Nálunk itt van a legtöbb kérdőjel. BC valószínűleg kezdeni fog valamelyik poszton. Én az RG mondanám, mert tavaly arra edzett, ott van egy kiszorítandó Cooper és ott remekül érvényesülhetne az atletikussága, ereje. Teljesen fekete ló a srác, de ha ő berobban akkor egész más a leányzó fekvése. Loper tavaly teljesen jól helyettesítette Galleryt és azt a szinten sztem várhatjuk tőle kezdőként is. Nem hosszútávú megoldás ez tény, de idén kezdőnek jövőre back upnak teljesen jó lenne.

OC:
Előny a Diegonál, aztán szoros verseny a Chiefs és a Raiders között. Mindkét helyen van 1 rookie és egy veterán is(Satele tendere marad sztem). Wiz rutinosabb C mint Hudson ezért adnám magunknak az előnyt. Wiztől csak a következőt várom: Kezdő, jó C egy évtizedre...
Denvernél egy átlagosnak mondható 2.éves lesz a kezdő Walton személyében akitől nem féltem egyik DTket sem 😊

DT:
Marha nehéz összehasonlítani, mert 2 3-4es és 2 4-3 front van a csoportban.
Garay jó 3-4 NT. Chiefsnél nincs jó NT még, bár ígéretet draftoltak idén. Denvernél gyakorlatilag nincs még DT.
Magunkra szavaztam :, de sztem nem homer pick...Seymour és Kelly nagyon kemény párost alkottak tavaly is és ez így is marad. Henderson remek kiegészítő ember. Futás ellen jó és lehet a másik két culát rotálni mellé...Bryant mint fiatal tehetség megvan. Ha így halad idővel egyre több szerepet kaphat és végül vmelyik kezdő helyét veheti majd át...Csapatunk egyik, ha nem legerősebb posztja.

DE:
Ismét nehéz a hasonlítás. Chargers DE poszton nagyon bivaly és a Chiefs is jól áll Dorsey vezetésével. Denverben majd kiderül milyenek lesznek 4-3ban a srácok. Dumervill 4-3DEnek sem volt rossz rusher, de a 3-4 OLB inkább volt a posztja sztem, mert 4-3DEnek egysíkúnak érzem...másik oldalon ígéret, potenciál és kérdőjel van egyenlőre...Én a mi párosunkat jobbnak érzem a Denverinél. Mindkét srác teljes DE...ezalatt azt értem, hogy futás ellen és pass rushban is jók. Fiatal duó akitől joggal vár sokat a Raider Nation.

ILB:
Ismét nehéz hasonlítás...előny Chiefnél Johnson nagyon jó és a belső társa is rendben van. Második helyen nálam Rolando van. Év végére kezdte összerakni magát. Jó lesz a srác. Denverban káosz van kicsit, ha nem DJ az MLB akkor sztem egyértelműen Ro a jobb. Chargersnél komoly kérdőjel a poszt.

OLB:
Szintén nehéz hasonlítani. Chiefs Halival és most Houstonnal nagyon komoly OLB párossal rendelkezik. A másik három csapat lemarad, de mindenhol van jó ember. Chargersnél Phillips elsősorban, de English is jó lehetne ha egyben marad. Denver itt lehet erős ha DJ kijön a szélre, mert a Miller-DJ páros nem gyenge papíron...Nálunk van egy Wimbley aki remekül játszott tavaly(sztem a top 4-3 OLBk között volt) és a másik oldalon kérdőjel. Groves nem volt vészes ahhoz képest, hogy először játszott 4-3 OLB-et. Elvileg őt előzheti majd Goethel a WLB posztért aki egy újabb ígéretes fiatal. Ez az OLB mezőny sűrű a csoporton belül, mienk lehet a leggyengébb most még...

CB:
Aso a kulcs itt. HA ő van mi vagyunk a királyok, ha nincs nem 😊
Tudom, hogy kurva kicsi az esélye annak, hogy marad, de láttuk már ezt a mozit egyszer...itt van Rod is, alakul a csapat is, pénzt is kapna...kiderül, de egyenlőre téyleg nagyobb az esélye a távozásra, így ne is vegyük bele a játékba.
A Brandon duó a legerősebb, ráadásul van jó nickel és depth is a Chiefsnél. Diegoban van egy szolid kezdő duo. Aztán nálam szoros verseny jön, mert van egyik oldalon Bailey és 2 fiatal tehetségek, de a másikon van egy Routt és 3 nagyobb tehetség sztem+ még egy depth, meg Goodmannel szemben egy Chris Johnson...

S:
Itt is van egy érdekes személy akin múlnak a dolgok. Huff!
Ha ő marad(sztem fog) akkor mi vagyunk a legjobbak ha nem is magasan. Branch és Mike személyében komoly SS rész van és van egy Stevie Brown aki eddig meglepő és ígéretes FS jelölt lehet. Ha Huff megy akkor necces a szitu, mert se Mitchell se Eugene se Brown nem tud úgy FSt játszani ahogy nálunk kell...Stevie, Mike még nem, bár Mike lehet sose fog, míg Eugene sose fog...
Berry miatt Chiefs S nagyon erős és egyre jobb lesz. Dawkins vezér, de lassul nagyon...van mögöte fiatal akit faraghat így 1-2 év múlva rendben lehetnek, de most itt gyengébbek. Diegonak ez komoly hiányposzt.

K\P:
Itt Lechler visz mindent és ráadásul Jano is jó...nincs kérdés sztem.

ST egység:
Chargers viccesen gyenge volt...draft miatt ez változhat, de még nem tuti a dolog. Denver jobb már, de Chiefs náluk is jobb. A legjobb viszont sztem a mienk. Ford nagyot dob az egységen. Jött most Jones is aki akár vissszahordhat is...nem gyengültünk sztem.

Mi szempontunkból jó még, hogy az edzői stáb erősödött sztem.

Ha az OL összeáll hamar és jól játszik akkor reális lehet egy .500nál jobb szezon, WC esetleg PO, de nélkülük nem fog menni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=Qzd2TBO6W24&feature=youtu.be

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Van egy cikk erről, hogy a csoportban mekkora esély lehet (a szerző szerint) Burres igazolására:
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/28011/could-burress-be-afc-west-boundulpianus
Köszi...sztem nálunk is ugyanolyan low az esélye a dolognak...az, hogy Burresnél emlegetnek minket egy ideje az is csak az újságírók munkájának eredménye...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Van egy cikk erről, hogy a csoportban mekkora esély lehet (a szerző szerint) Burres igazolására:
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/28011/could-burress-be-afc-west-bound


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Már szabadul?BMG
Holnap után.Rataxes
Nem hiszem...Ha jön WR akkor az sztem Chad lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Már szabadul?BMG
Holnap után.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://www.nfl.com/videos/oakland-raiders/09000d5d8201e323/Hue-Jackson-on-2011-Raiders?continuous=trueRolni
"I like speed too..." 😀

Plaxico Burresst szóba hozták velünk. Már szabadul?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.nfl.com/videos/oakland-raiders/09000d5d8201e323/Hue-Jackson-on-2011-Raiders?continuous=true

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.rotoworld.com/player/nfl/5789/jacoby-ford?rw=1
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/27435/jacoby-ford-is-driven-to-do-it-all-for-oakland

Ford már mint #2 WR kerül szóba...benne van a pakliban, de várnék még legalább 1 szezont a kijelentésekkel...
Amúgy meg mindegy ki az 2lső, második...ötödik számú elkapó...playeket kell csinálni és TDet szerezni...Hue meg fogja találni a módját, hogy Ford zúzhasson akárhonnan is indul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nekem megfelelne.BMG
Előre lépés lenne...továbbra is benne van a robbantás lehetősége...egy jó offseason után ki tudja, de ettől függetlenül giga reach volt és ez vszeg így is marad...arra látok esélyt, h solid #2 vagy jó kiegészítő WR legyen, de jelenleg nem úgy néz ki, h valaha #1 lesz belőle...1/7re viszont olyan WRt húzol elvileg...kivéve ha a Falcons vagy 😊 ők simán húznak top 10ben #2 is...Rolni
Az a #2 a legtöbb helyen első számú lenne azért 😊Wyatt
Ezt azért majd az idő dönti el, de értelek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, lesz vagy 600 yardja, hú de jó...szaba
Nekem megfelelne.BMG
Előre lépés lenne...továbbra is benne van a robbantás lehetősége...egy jó offseason után ki tudja, de ettől függetlenül giga reach volt és ez vszeg így is marad...arra látok esélyt, h solid #2 vagy jó kiegészítő WR legyen, de jelenleg nem úgy néz ki, h valaha #1 lesz belőle...1/7re viszont olyan WRt húzol elvileg...kivéve ha a Falcons vagy 😊 ők simán húznak top 10ben #2 is...Rolni
Az a #2 a legtöbb helyen első számú lenne azért 😊

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
I'm back! 😊 Lesz mit visszaolvasnom 😛
Gyors kérdés, lesz e szezon? 😀
OFF
Ja és a Raiderfanokat szívesen látnám a facebook ismerőseim közt, aki adná az dobjon rám 1 pmet. Pisz
ON
DHB meg szerintem idén sem fog robbantani, Schilens,Ford,Murphy sorrendet tudok elképzelni, már ha egészségesek... Bár 4.ként is lehet rajkodni'. Meglássuk, csak legyen szezon.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ja, lesz vagy 600 yardja, hú de jó...szaba
Nekem megfelelne.BMG
Előre lépés lenne...továbbra is benne van a robbantás lehetősége...egy jó offseason után ki tudja, de ettől függetlenül giga reach volt és ez vszeg így is marad...arra látok esélyt, h solid #2 vagy jó kiegészítő WR legyen, de jelenleg nem úgy néz ki, h valaha #1 lesz belőle...1/7re viszont olyan WRt húzol elvileg...kivéve ha a Falcons vagy 😊 ők simán húznak top 10ben #2 is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ja, lesz vagy 600 yardja, hú de jó...szaba
Nekem megfelelne.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ja, lesz vagy 600 yardja, hú de jó...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azért DHB is javult rookie szezonjához képest:
2009: 9/40 (22%) - 124 yard - 1 TD
2010: 26/62 (42%) - 366 yard - 1 TD

És ugye itt mindenki a 3. szezonjára érik be, úgyhogy idén áttörés várható 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A sebbességhez annyit, hogy mindenki amiatt basztatja a csapatot, hogy sprintereket húzunk, de a draft kapcsán valamelyik NFL.comos szakértő jól megfogalmazta, hogy technikát lehet tanítani, de sebességet nem...


Annyi jutott még eszembe ami mindenféle képpen pozitív, hogy ha 2 éve lett volna ilyen lock out sztem semmilyen szervezett workout nem lett volna a csapat táján...jó írányban vagyunk.Rolni
Maximum egy nagy codeine-partit tartottak volna 😛BMG
Ez igaz, de eddig DHB helyett egy gepárd is játszhatna...az is kurva gyors és kb ugyanannyi esélye van, h elkapja a labdát 😀

Persze Ford ellenpélda ugyebár...

A gond nem is a Ford, DVD Jones pickekkel van...ott már lehet kockáztatni...gyors ember és megtanítjuk majd focizni...ha nem akkor se dől ránk a világ...a gond akkor van amikor 1/7-re játszol ilyet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A sebbességhez annyit, hogy mindenki amiatt basztatja a csapatot, hogy sprintereket húzunk, de a draft kapcsán valamelyik NFL.comos szakértő jól megfogalmazta, hogy technikát lehet tanítani, de sebességet nem...


Annyi jutott még eszembe ami mindenféle képpen pozitív, hogy ha 2 éve lett volna ilyen lock out sztem semmilyen szervezett workout nem lett volna a csapat táján...jó írányban vagyunk.Rolni
Maximum egy nagy codeine-partit tartottak volna 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kicsit elfogult írás és kicsit még korainak érzem, de azért jó elolvasni 😊

http://bleacherreport.com/articles/710511-oakland-raiders-10-reasons-the-silver-and-black-are-playoff-bound-in-2011Bruce
1. hát sebesség tényleg van bőven 😀, de ez volt azért eddig is...

2. a 2 keleti meccs tényleg jó...sokkal nem könnyebb azért mint a többieké...divizión belül virítani kell megint

3. tényleg jól sikerült a workout...sokan voltak, keményen edzettek...fontos még, hogy JC és a WRek már korábban is együtt mozogtak...az is lényeges, h a playbook megvan JCnek és így már mindenkinek gondolom...azért rendes OTAk, mini campek még jobbak lennének...

4. Az tény, hogy rengeteg fog múlni JCen...majd kiderül mit rak össze. Ha a fal összeáll előtte akkor pofás szezonja lehet a futójátékra építve és akkor az egész csapatnak jó szezonja lehet. Az nagyon jó, h a WRel sokat készül együtt...

5. Papíron kurva jó lesz a futás, de azért tudjuk, hogy jó falmunka kell hozzá. Ha mondjuk egyik FA sem tér vissza(Hendo, Barnes, Walker) és FA piacról nem tudunk hozni szolid embert gondban lehetünk. Erős, de nagyon fiatal, tapasztalatlan lenne az a fal, ami a futójátékra is kihatna sztem...

6. Kétségtelen, hogy a ST egység rendben volt tavaly. Nem látok semmilyen jelet arra, hogy ez ne ismétlődjön meg. Lényegében annyi történt eddig, hogy Jones személyében érkezett még egy visszahordó fegyver...

7. Jó lenne megtartani a div dominance-t. Kétlem, hogy ismét 6-0 lenne, de egy 3-3nál jobb eredmény már jó lenne...

8. Pass rush az ST után a 2. olyan terület ahol nem lehet kérdés a jó szint tartása, fejlődés. Persze sérülés mindig beleszólhat, de anélkül a kezdő fal nagyon komoly lesz. Matt és Houston fejlődik, míg Seymour és Kelly még top-on lesznek. Bryant is fejlődik még. Egyedül Henderson kérdéses, de futás ellen ha nem sérült limitált időben még jó lehet. DE back up poszt is erősödhet, ha Scott visszatér...

9. ez is igaz papíron. Hue elvileg jobb HC lehet mint Cable, de még nem láttuk. Woodson nagy fogás lehet, de még nem láttuk. Wiz dettó. DC poszt erősen kérdéses olyan szempontból, hogy mit játszunk majd. Hagyja az öreg őket összerakni egy kicsit modernebb D-t vagy visszaugrunk a prevent Dhez...

10. Hue Jackson nekem is nagyon szimpatikus mint ember és sokra tartom mint edző. Al-el is jól kijön. Komoly sikersztori lehet ez az egész. Bízzunk benne, de ahogy Bruce is mondta ne szaladjunk előre még egy meccse se volt mint HC...


Annyi jutott még eszembe ami mindenféle képpen pozitív, hogy ha 2 éve lett volna ilyen lock out sztem semmilyen szervezett workout nem lett volna a csapat táján...jó írányban vagyunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit elfogult írás és kicsit még korainak érzem, de azért jó elolvasni 😊

http://bleacherreport.com/articles/710511-oakland-raiders-10-reasons-the-silver-and-black-are-playoff-bound-in-2011
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ma vizes edzés volt...
A linkelt oldalon(twittervideo) Walter McFadden által feltöltött videok vannak az edzésről...

http://www.twitvid.com/KLELZRolni
Az Oline miért csak ül a parton?! 😛

Már Chimdi Chekwa is ott van, és Javon Walker(!) is feltűnt a Camp Seymour 2. napján.BMG
Kiszoritanak az osszes vizet...vagy leerne a labuk...

Javone 30 egyeb jatekossal volt ott edzeni kicsit...nem a mieink oldalan edzett,hanem az ellennel...no big deal

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ma vizes edzés volt...
A linkelt oldalon(twittervideo) Walter McFadden által feltöltött videok vannak az edzésről...

http://www.twitvid.com/KLELZRolni
Az Oline miért csak ül a parton?! 😛

Már Chimdi Chekwa is ott van, és Javon Walker(!) is feltűnt a Camp Seymour 2. napján.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ma vizes edzés volt...
A linkelt oldalon(twittervideo) Walter McFadden által feltöltött videok vannak az edzésről...

http://www.twitvid.com/KLELZ

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Seymour-féle tábor:
http://www.insidebayarea.com/raiders/ci_18129897

Ahhoz képest hogy amikor ide lett trédelve 2 éve hogy sipákoltak hogy úgyis le fog lépni egy év után, meg nem is hajlandó idejönni, nagyon kinőtte magát, tényleg vezére lett a csapatnak. Az hogy ő állja az egész tábort, zabáltatja a sok parasztot nap mint nap, mindent elmond.Döme
Az a csere anno az egyik legjobb volt Al életében. Nagyon jó játékost és nagyon jó embert sikerült a csapathoz csábítania. Az, hogy nehezen fogadta a változást természetes, de amikor megérkezett akkor már csak a Raiders volt neki. Sztem egy pillanatig sem forult meg a fejében, hogy lelép egy év után. Mondhatnánk, hogy neki nem gond ez a pénz, de mint látjuk sok csapatnál/játékosnál fel sem merül, hogy ilyet szervezzen, az meg pláne, hogy állja is a költségeket.

Ami nagyon örvendetes számomra, hogy 2 rookie is ott van az összetartáson. Nagyon fontos, hogy minél előbb beilleszkedjenek.peterbadbone
Ezzel egyet értek. Pedig nem örültem az elején, de nagyon jó játékos, igazi vezér.