Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha jól értelmeztem az írásokat akkor Miller és Bush tendere nem lesz valszeg érvényben, ami nagy munkát ad majd Al papának, hogy ezüst-feketében szerepeljen a továbbiakban ez a 2 játékos. Pontosabban Miller aki tuti UFA, Bush mivel kihagyta a teljes első évét a sérülése miatt, így neki lehet nem is számít az az év. Ha pedig így van akkor nála maradhatna a tender. Wimbley tag-e viszont biztosan érvényben marad.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8205a1a4/article/young-must-be-willing-to-reinvent-himself-to-find-new-home?module=HP_cp2

Hát nem tudom mit szólnék Younghoz...Rolni
Én azt hogy mi a fasznak...Döme
😊
igen vszeg hasonlót...JC sztem jobb QB és fejben sokkal erősebb így nem lenne upgrade, ha meg már Hue számára fiatal projectet hozunk azt tegyük inkább a köv drafton...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8205a1a4/article/young-must-be-willing-to-reinvent-himself-to-find-new-home?module=HP_cp2

Hát nem tudom mit szólnék Younghoz...Rolni
Én azt hogy mi a fasznak...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8205a1a4/article/young-must-be-willing-to-reinvent-himself-to-find-new-home?module=HP_cp2

Hát nem tudom mit szólnék Younghoz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát tényleg elég nagy az ellentét Veldheer és BC eddigi karrierje között, de ha BC kezdett volna első naptól a technikai-tapasztalati hiányosságaival, és legyilkolták volna mögötte az irányítót, akkor meg azért lenne szar.
Valószínű, hogy az átképzés hátráltatta egy kicsit, de ez a tanulóév ártani biztos nem ártott neki.
És fel lehetne még hozni példákat, hogy mennyire (nem) számít, hogy kit hol draftolnak és mikor kerül a kezdőbe...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Teljesen egyetértünk abban, hogy tavaly nem volt szükség rá hogy kezdjen, még akkor sem ha Carlisle közel sem volt kiszoríthatatlan. Nekem kicsit Cable emberének is tűnt, mikor Gallery visszatérésekor sem próbáltuk ki Loper-t a helyén. Sőt én még idén sem várnék tőle azonnali kezdést, viszont ha idén a 10-12. hétig sem kerül pályára, még próbaképp sem, akkor már lesz min elgondolkodni vele kapcsolatban. Nem jött neki jól ez a lockout, főleg ha sokáig húzódik, de ha nem szarik az egészbe, akkor lehet belőle valami.

Azért elég esélyes, hogy első meccsen már a kezdő OL tagja lesz, még ha nincs is kész a feladatra, mert Al nagyon "nyomja" a srácot. Remélhetőleg ezzel a hátszéllel is csak akkor kerül pályára, ha késznek érzik a nagy feladatra.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kinti fórumon volt egy kisebb vitám egy emberkével Bruce Campbellel kapcsolatban.

Érdekelne a Ti véleményetek!

A tag azt írta, hogy BC vszeg egy rakás szar, mert tavaly abszolút nem kapott játékidőt és idén se várjunk semmit tőle...
Írta, hogy Loper, Henderson, Barnes is játszott év közben,de BC egyedül a Denver ellen garbage time-ban kapott kis időt...

Szerintem nincs semmi gond azzal, hogy BC nem játszott rookie évében, csak Veldheer sikere megzavar sok embert. Nem természetes dolog sztem, hogy egy első kör utáni OL playa egyből játszik, kezd.
BC egy raw prospect volt egyetemről kijőve remek atletikus képességekkel, de technikai szempontból hiányosságokkal. Dokumentált volt az is, hogy nem egy Veldheer-hez hasonló top intelligens srác, akinek playbookkal gondjai lehetnek.
Az addig megszokott LT posztjáról átraktuk RGnek...így nem csak a playbook, az NFL tempója okoz kihívást, hanem technikában, footworkben is váltania kell a G posztra és a jobb oldalra. Ha idéntől kezdő tudna lenni jó játékkal már akkor nagy fogás lenne sztem 4. körben...

Előzőek alapján nem látok gondot abban, hogy nem került kezdő poszt közelébe és mivel szinte végig PO harc volt, illetve utána a .500ért tepertünk nem hibáztatnám a stábot azért, mert a rutinrókát nem cserélték le a fiatalra...

Az, hogy több back up is játszott míg ő nem az szintén nem jelent sztem sokat, hiszen egyik back up sem RG posztra ugrott be előtte, hanem a saját posztjukon kellett előre, belépniük. Loper a sérült kezdő LGnk helyére lépett fel, Henderson miután kiesett az LT posztról Walker helyére ugrott be amikor ő kidőlt. Barnes szinte csak TE poszton játszott, de Walker lemenetelekor játzott némi RT-t. Abban, hogy a rutintalan fiatalt, akit RGnek képzünk nem dobtuk be LG vagy RT posztra sztem nincs gond, sőt. Ő fejlődésének is jobb így és a csapatnak is vszeg.
Cooper nem volt sérült és tudott végig játszani, nem kellett cserélni és az meg, hogy első átképzős évében BC nem tudta kiszorítani semmi vészes nincs sztem. Cooper gyenge és max átlag teljesítményt nyújtott jobb meccsein, de a playbook rendben megvolt neki, kapitális hibája nem nagyon volt és voltak szép megmozdulásai is főleg futásoknál kinn terülten.

Ha idén sem tud BC kezdeni akkor már lehet kicsit aggódni, de realitások talaján mozogva, ha jó back up lesz belőle akkor sem volt rossz a pick, de persze ha vmi szolid szezont szeretnénk nagyon kell ő is.

Más:

Egyre több helyen hallani az esetleges megállapodás közeledtét...ha július elején sikerülne lezárni ezt a cirkuszt akkor még talán összeállhat a fiatal OLunk TC alatt szezon elejére...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Walker maradása egyenlőre kulcskérdés. Kell a stabilitás az OL jobb oldalára és ő tavaly is egész elfogadható teljesítményt nyújtott. Én, az anno megváltóként várt Barnes-t engedném el, mert se OT se OG-ként nem váltotta meg a világot, az ezeréves Carlisle-t és a sehol sem használható Peras-t. Így már "csak" FA-n kellene behúzni egy jobb LG-t és akkor már kezdődhetne is a szezon 😀


A 7en olvastam, hogy Pryor jelentkezett a supplemental draftra és már jött is egy írás h a Raiders élénken érdeklődik iránta. Erről tudtok valami konkrétat? Tényleg képben lehet?peterbadbone
Remelem Pryor csak vicc...a srac szegeny ember Cam Newtonja sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Walker maradása egyenlőre kulcskérdés. Kell a stabilitás az OL jobb oldalára és ő tavaly is egész elfogadható teljesítményt nyújtott. Én, az anno megváltóként várt Barnes-t engedném el, mert se OT se OG-ként nem váltotta meg a világot, az ezeréves Carlisle-t és a sehol sem használható Peras-t. Így már "csak" FA-n kellene behúzni egy jobb LG-t és akkor már kezdődhetne is a szezon 😀


A 7en olvastam, hogy Pryor jelentkezett a supplemental draftra és már jött is egy írás h a Raiders élénken érdeklődik iránta. Erről tudtok valami konkrétat? Tényleg képben lehet?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Langston Walker marad?
Mert ha nem akkor első 1-2 meccsen Henderson még lehet RT, BC-Barksdale duóból nem hiszem h majd mind kettő első naptól starterFa
Én mindenképpen megtartanám...

A BC-Joe duo valóban nem lenne annyira ideális, mert ugye rutintalan és vszeg könnyen összezavarható lenne a jobb oldalunk...de egy olyat el tudnék képzelni, hogy BC-Walker kezd és szezon felétől már a BC-Joe duo fut...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Langston Walker marad?
Mert ha nem akkor első 1-2 meccsen Henderson még lehet RT, BC-Barksdale duóból nem hiszem h majd mind kettő első naptól starter
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Valójában én is mint LT back up tudom elképzelni Hendo-t, csak kicsit eljátszottam a gondolattal...

Itt egy OL lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8205178d/article/protect-and-serve-nfls-best-olinemen-come-in-all-forms?module=HP_cp2&module=HP_headlines

Na az mekkora húzás lenne, ha AL papa Aso pénzéből (vagy bárhogy) leigazolná Carl Nicks-et...tudom tudom pipe dream, de az azért nagyon komoly lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mario Hendersonhoz ki milyen reményeket fűz még?Rolni
Sztem csak mint backup LT maradhat a csapatban. A jobb oldalon sem vált be igazán, de végszükség esetén oda is be lehetne dobni. Én mindenképp megtartanám, mert sokat úgy sem fog kérni, ráadásul van tapasztalata. Jobb, mint egy hasonlóan névtelen FA playa és vele a vakoldal egész tűrhető lenne.

LG-ként én sem látom benne a fantáziát, sztem kicsit gyenge hozzá. De ha marad és tesznek vele egy próbát én szurkolok majd neki. Ettől függetlenül én előbb próbálnám ki Satele-t LG-ben.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ő inkább Cable projektje volt, de neki sem sikerült elit OL-t faragni belőle.
Ha nem lenne olyan jó futásblokkolásban, akkor meg felesleges erőltetni, mert ha minden igaz a futás lesz az elsődleges fegyver (eddig is az volt). Én itt a változást preferálom.
Padon elfér.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát ezek olyan feltételezések, amelyek csak akkor derülnek ki, ha már meccsen odateszik. Biztos meg fogják keresni a helyét.
Én gyengének tartom G posztra, bár olyan nagy különbségek nincsenek már itt. Technikailag viszont annyira nem tartom rossznak, bár az tény, hogy Gallery mellett sem váltotta meg a világot, ellenben Veldheer Gallery mellett jó volt viszonylag. Lehet hogy ő marad backup és kész. Ha kell azért be tud ugrani és annyira nem is világtalan, de nem kezdő szint. Legalábbis eddig nem volt az.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mario Hendersonhoz ki milyen reményeket fűz még?

Az egyértelmű, hogy Veldheer kiszorította az LT posztról és Walkert nem tudta kiszorítani RTből. Az is látszik, hogy a jobb oldal jövője a BC-Barksdale duo, ha minden jól alakul. LT back upnak sztem rendben van a srác, de nem lehetne esetleg belőle LG-t csinálni?? Gallery kapcsán jutott eszembe, hogy Hendo végülis jobb LT volt mint Gallery, így egy esetleges beljebb csúszással nem lehetne ő egy szolid LG? Persze ez tudom, h nem olyan, hogy minden back up LT lehetne kezdő LG, de megpróbálni meg lehetne sztem...Ha lesz TC és visszahozzuk én összeereszteném Loperrel a kezdő posztért. Futásblokkban nem lenne igazán jó, de passz blokkban rendben lehetne, ami segíthetne Wiznek is...

Vélemények?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
gsn írta a blogjában, hogy a LA-be költöző csapatból tulajdonrészt is akarnak vásárolni, szóval esélytelen, hogy mi menjünk. 😀BMG
Ezt örömmel olvastam, maradjunk csak Oakland-ben!


Más: Nick Miller, Larry Fitzgerald és Greg Jennings társaságában work-out-ol. Remélhetőleg ragad majd rá valami.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
gsn írta a blogjában, hogy a LA-be költöző csapatból tulajdonrészt is akarnak vásárolni, szóval esélytelen, hogy mi menjünk. 😀
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon szép munka Döme! Grat hozzá!

John Clayton írt egy All-Underrated team-et, amiben 2 Raider is szerepel.

Clayton's All-Underrated Team

POS Player
WR Steve Breaston, Cardinals
WR Jacoby Ford, Raiders
TE Brent Celek, Eagles
LT Doug Free, Cowboys
LG Rob Sims, Lions
C Chris Myers, Texans
RG Josh Sitton, Packers
RT Sebastian Vollmer, Patriots
QB Kyle Orton, Broncos
FB Marcel Reece, Raiders
RB LeSean McCoy, Eagles
DE Charles Johnson, Panthers
DT Terrance Knighton, Jaguars
DT Antonio Garay, Chargers
DE James Hall, Rams
OLB Shaun Phillips, Chargers
MLB James Laurinaitis, Rams
OLB David Hawthorne, Seahawks
CB Brent Grimes, Falcons
CB Brandon Flowers, Chiefs
S Dashon Goldson, 49ers
S Nate Allen, Eagles

Azt hiszem mind a 2 játékos jogosan került a csapatba.

Természetesen a Raiders is benne van az 5 csapatban akikkel tárgyaltak a Los Angeles-be történő költözéssel kapcsolatban.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kurva jó lett Döme!!
Grat!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jóféle lett 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Casselnél PO-val együtt? Minden Intje 20+ból jött?Wyatt
Jó hogy szólsz, most megnéztem ahonnan vettem (http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/10/going-deep/), és összekevertem Cutlerrel, ő dobott nyolcat...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Casselnél PO-val együtt? Minden Intje 20+ból jött?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Még csak az elején tartok, de a „DE pozícióból fogja rusholni a QB-t” rész feldobta a napomat, köszi 😊
durábilis játékos
centerfielder labdavadász
Óriásiak 😀Wyatt
Örülök hogy tetszenek nyelvi bravúrjaim. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még csak az elején tartok, de a „DE pozícióból fogja rusholni a QB-t” rész feldobta a napomat, köszi 😊
durábilis játékos
centerfielder labdavadász
Óriásiak 😀