Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Legutóbbi cikkben amit olvastam...footballsnewsnow cikk...Busht mint RFA-t emlegetik, szinte tényként...jó lenne ha így lenne, de nem értem, h írhat ilyet le, hiszen ahogy már beszéltük a normál szabályok szerint nem lenne az az új CBA meg kurvára nincs még meg...

Azért a DMC,Bush,Reece,Jones sztem liga szinten TOP5 backfield lenne

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sapp lefikkantotta Huffot:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82086dca/article/buyer-beware-sapp-warns-teams-about-freeagent-safety-huff?module=HP_headlines&utm_source=bleacherreport.com&utm_medium=referral
Szerintem ezt is olyan komolyan kell venni, mint mindent tőle az elmúlt 4 évben... Bár valami alapja talán lehet.Döme
Jaja

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Sapp lefikkantotta Huffot:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82086dca/article/buyer-beware-sapp-warns-teams-about-freeagent-safety-huff?module=HP_headlines&utm_source=bleacherreport.com&utm_medium=referral
Szerintem ezt is olyan komolyan kell venni, mint mindent tőle az elmúlt 4 évben... Bár valami alapja talán lehet.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#Raiders have 5 draft picks at NFL Rookie Symposium: Demarcus Van Dyke, Taiwan Jones, Chimdi Chekwa, David Ausberry, and Richard Gordon.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha végre lesz CBA kiderül mi történik a FA playákkal...na utánna érdemes bármilyen sorrendekkel foglalkozni sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt hiszem, hogy az Ausberry draft is hasonló okból történt meg. Ha tényleg WR-nek szánják akkor már a méretéből adódóan is megvan benne a blokkolási potenciál.

Jó lenne ha végre lenne CBA, mert az unatkozó újságírónál nincs rosszabb. Csak ez a 3 nap alatt volt vagy 6 elképzelés a Safety párra. Jó téma, de amíg nincs FA addig kár rágódni ezen. Csodálkozom, hogy ennyire erre a posztra lőtték be magukat a firkászok a lecsengő OL téma után. Nálam nagyobb kérdés lesz pl a CB sorrend.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A fal sem volt az igazi, ráadásul nincs is igazi blokkoló TE a csapatban. Mivel Miller volt az egyik első számú elkapó, így ő nem maradhatott blokkolni, pedig ő abban is jó, Myers meg mindenben inkább átlagos, mint jó. Talán Robert Gordon ezért is jött az idei drafton, hogy ezt a problémát orvosolja.peterbadbone
Igaz ez is, de nem látom magam előtt ahogy Gordon robbant mint blokkoló TE...legyen úgy, de nem látom

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A fal sem volt az igazi, ráadásul nincs is igazi blokkoló TE a csapatban. Mivel Miller volt az egyik első számú elkapó, így ő nem maradhatott blokkolni, pedig ő abban is jó, Myers meg mindenben inkább átlagos, mint jó. Talán Robert Gordon ezért is jött az idei drafton, hogy ezt a problémát orvosolja.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/formation-analysis-6ol-sets

Mi használtuk tavaly a legtöbbször 6 OL-es felállást, 124 alkalommal, ami azért elég sok. A liga többsége 1-2 %-ban használta, mi 12-ben. Mondjuk működött is mint látható.Döme
Kellett is, mert kevés volt a fal...

Talán idén már jobb lehet a helyzet, bár főleg ha sok fiatallal kezdünk lehet kell majd a 6OL felállás...

Veldheer-Loper\FA-Wiz-BC-Walker-Barksdale így Joe kapna játékidőt is, szokná is kicsit a dolgot, de BC mellett nem a kezdő RT posztal kellene kezdenie...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/formation-analysis-6ol-sets

Mi használtuk tavaly a legtöbbször 6 OL-es felállást, 124 alkalommal, ami azért elég sok. A liga többsége 1-2 %-ban használta, mi 12-ben. Mondjuk működött is mint látható.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kár lesz a Dzsimbóért...! 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-top100-2011/09000d5d82077b9d/Top-100-Nnamdi-Asomugha
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kinti reakció a BSPN cikkre...

Quote:
Here is Clayton’s reasoning: Davis was aggressive in re-signing eight players for contracts totaling $85.48 million.


Seymour - $15M
Routt - $10M
Wimbley - $11.312$
N.Miller - 480k - none guaranteed
Loper - $2.05M - 300k guaranteed
J.Henderson - $4M -
Eugene - $2M - none guaranteed
Cartwright - 800k - none guaranteed
Bennett - 890k - none guaranteed

That's 9 players, and the important number is the cap hit for 2011 not the total. That's $46.532M.

Quote:
If new cap rules exclude some $26 million in "dead" money for players whose contracts were voided to make them free agents this year that would help


I have no idea what he's talking about. If the contract is voided, there's no dead money. I highly doubt there was any guaranteed money due in a year that could contractually never happen, which means all the guaranteed amount has likely already been paid.

Quote:
Their payroll of $103.2 million isn't out of line, but the "dead" money issue could cause them problems if it isn't cleared up.


The payroll is close to the one i had calculated in that thread ( http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=448814&start=0 ) but i had included the tenders and the projected rookie salaries. Confused

There's also the fact the salary cap won't be $120M, it was $128M in 2009.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Itt egy cikk a lehetséges salary cap 2011 kapcsán, ahol Al bátyó tervét szapulják kissé:
http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?columnist=clayton_john&id=6699864


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sztem minden GM+tulaj a saját játékosaira fog elsősorban koncentrálni. Nem nagyon lesz itt a piac megnyitásakor nagy vándorlás. Viszont egy-két nap után lesz akkora őrület, hogy csoda ha követni tudja majd az ember. Perszeazért gyorsan kell lépnie Al papának és visszaigazolni azokat akik nagyon fontosak. Sztem Miller és Bush nála is elsődleges lesz. Mind a ketten 1+3 körös tendert kaptak, nem fogja Al elengedni őket és egyiküktől sem lehetett hallani soha, hogy menni akarna. A kérdés, hogy az ügynökeik mennyire lesznek pofátlanok. Azért az is egy kis könnyebbség lesz, hogy nem kell egy első körös rookie ügynökével harcolni a milliókért.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én emiatt nem félek, akit az öreg meg akar tartani, azt úgyis megtartja. Akinél ugrik a tender, az majd kap egy - remélhetőleg - értelmes szerződést.
Így viszont a jelenlegi FA-knak búcsút mondhatunk...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Miller sztem franchise tag-et kap és\vagy hosszútávú dealt...Rolni
A tag-et Wimbley kapta és ha jól tudom alá is írta, így Millernek szerződést/komoly pénzt kell adni.peterbadbone
Hoppá tényleg...akkor repül a megadeal

Kérdés viszont, hogy így az Atlantai vagy Baltimore-i OLből kik szabadulnak majd fel\ki...

Érdekes lesz...Rolni
Falcons OL-ből Blalock, Clabo és Dahl.empty taxi
Tudom csak legutóbb még RFA miatt írta vmelyikőtök, talán Te, hogy marad mind tuti, de most más lesz a szitu...

Bush remélhetőleg a PUP miatt marad RFA...kell DMC mögé a biztosíték, mert tavaly is volt azért sérült, előtte meg hát...
Rolni
Tippre az UFA/RFA/ERFA státusznál is a credited seasonnal számolhatnak:

"A Credited Season is any season in which a player is on one of the following lists for at least three 3 regular season or post-season games: Active List, Inactive List, Injured Reserve List, or Physically Unable to Perform List (PUP). A player will also earn a Credited Season if he is released injured and paid the equivalent of at least three 3 game checks."DoM
Köszi
Nem jó hír...kellene Bush, mert Taiwon is sérülékeny és DMC is...Jones ráadásul rookie akiből bármi lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Kérdés viszont, hogy így az Atlantai vagy Baltimore-i OLből kik szabadulnak majd fel\ki...

Érdekes lesz...Rolni
Falcons OL-ből Blalock, Clabo és Dahl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
😂 a Raiders facebook mostani híre:
BREAKING NEWS: Chaz Schilens got outta bed this morning and suffered a career ending injury


Alatta kommentekben:
Who else has some jokes I'm bored this lockout sucks.

😂 😂
Nem kéne az ördögöt a falra festeni... 😛Raider89
Hmmmm! 😂 Derossz!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Miller sztem franchise tag-et kap és\vagy hosszútávú dealt...Rolni
A tag-et Wimbley kapta és ha jól tudom alá is írta, így Millernek szerződést/komoly pénzt kell adni.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bush remélhetőleg a PUP miatt marad RFA...kell DMC mögé a biztosíték, mert tavaly is volt azért sérült, előtte meg hát...
Rolni
Tippre az UFA/RFA/ERFA státusznál is a credited seasonnal számolhatnak:

"A Credited Season is any season in which a player is on one of the following lists for at least three 3 regular season or post-season games: Active List, Inactive List, Injured Reserve List, or Physically Unable to Perform List (PUP). A player will also earn a Credited Season if he is released injured and paid the equivalent of at least three 3 game checks."
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A FA-ról ezek vannak:
Fontos infó: Úgy néz ki jelenleg, hogy az már fixnek tűnik, akármikor is egyezzenek meg, hogy a 4, 5 vagy 6 évet az NFL-ben töltött most szabadügynökké váló játékosok UFA-k lesznek. És a franchise tagek érvényben maradnak.gsn
Mindenkire, aki RFA tendert kapott 4 vagy 5 év rutin esetén is (alapból csak 3 év után lehetett adni). Magyarul ők is szabadon mozoghatnak, már ha igaz ez a hír. Tehát a 2010 előtti szabályozás szerint bonyolódhat le az FA a vita lezárulta után.gsn
Játékosok vs. tulajdonosok topic 2086. hsz-étől vannak a legújabb fejlemények...BMG
Na ez igen érdekes!

http://twitter.com/#!/AdamSchefter/status/83235781786869760

4,5 vagy 6 éves tapasztalattal UFAk lesznek a playák vszeg.
Ez azt is jelenti, hogy több gondunk lesz a sajátjainkat megtartani, de azt is, hogy más csapatoknak is, így komolyabb lesz a FA pool is...

Miller, Satele, Henderson, Huff, Brown meg akik tendert kaptak vagy beleesnek mehetnek a piacra körülnézni...
Bush esete azért kérdéses, mert ő PUPon volt rookie évében és csak 3 éve van végülis...kérdés mi a helyzet így.

Bush remélhetőleg a PUP miatt marad RFA...kell DMC mögé a biztosíték, mert tavaly is volt azért sérült, előtte meg hát...
Miller sztem franchise tag-et kap és\vagy hosszútávú dealt...
Huff lesz az igen érdekes...lehet, hogy az ő esetében a piac rosszul jön majd...Dallast emlegették nála korábban, ott meg leállni licitálni nem fog menni...
Satele, Hendo talán marad, hiszen több pénzt vagy több esélyt máshol sem kapnak majd vszeg...

Kérdés viszont, hogy így az Atlantai vagy Baltimore-i OLből kik szabadulnak majd fel\ki...

Érdekes lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
😂 a Raiders facebook mostani híre:
BREAKING NEWS: Chaz Schilens got outta bed this morning and suffered a career ending injury


Alatta kommentekben:
Who else has some jokes I'm bored this lockout sucks.

😂 😂
Nem kéne az ördögöt a falra festeni... 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi, akkor majd elolvasom, csak most is alig volt időm 😮
THX 😉
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A FA-ról ezek vannak:
Fontos infó: Úgy néz ki jelenleg, hogy az már fixnek tűnik, akármikor is egyezzenek meg, hogy a 4, 5 vagy 6 évet az NFL-ben töltött most szabadügynökké váló játékosok UFA-k lesznek. És a franchise tagek érvényben maradnak.gsn
Mindenkire, aki RFA tendert kapott 4 vagy 5 év rutin esetén is (alapból csak 3 év után lehetett adni). Magyarul ők is szabadon mozoghatnak, már ha igaz ez a hír. Tehát a 2010 előtti szabályozás szerint bonyolódhat le az FA a vita lezárulta után.gsn
Játékosok vs. tulajdonosok topic 2086. hsz-étől vannak a legújabb fejlemények...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most nagyon nem értem rá olvasgatni cikkeket arról, hogy a liga milyen állapotban van a folytatásra. Az lenne a kérdésem, hogy valaki össze tudná e foglalni röviden, hogy mik a kilátások. Ha nem, akkor utánaolvasok a megfelelő topicokban, csak hátha valaki jól össze tudná foglalni az egészet és akkor nem kellene keresgélni!

Előre is köszönöm! 😊