Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy nagyjából minden értelmes UDFA kiment már sztem...

Mondjuk ha Miller és a FA szekció nagyrészét visszaigazolják pont leszarom mennyire inaktívak voltunk UDFA sessin alatt 😊

Mekkora Cap varázslás mehet éppen 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Közben a Dolphins kikapkodja az összes általunk emlegetett QB-t, Devlin és Van Camp is Miami-ba megy.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Úgy látszik mennyiséggel próbáljuk pótolni Asot.
Lesz olyan rotáció CB poszton!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Oakland-i srác, megérdemel egy esélyt.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Felébredt az öreg...és persze CB vel nyitunk 😀

CB Sterling Moore 5-10 204


Strengths: Excellent athlete. Very humble Oakland upbringing. Good character. 2 INT's and 11 defended passes in 2010. Shown capability to blitz the edge as well.

Weaknesses: Inexperienced. Has had numerous nagging little injuries. Kept out of 5 games in 2010 because of recurring knee problems.

Ki hitte volna, hogy remek atléta 😊
Ez kb tényleg csak viccnek jó...van rosteren már annyi fiatal CB mint a szemét erre hozunk még1et...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én ezt az oldalt követem az UDFA-k miatt:

http://www.nflroughdraft.com/node/145


Ezek szerint Al tényleg szarik az egészre, vagy lehet csak elszunyókált az öreg. 😀peterbadbone
Senki nem meri felébreszteni a nagyurat...hm ilyen mintha lett volna már a történelem során 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én ezt az oldalt követem az UDFA-k miatt:

http://www.nflroughdraft.com/node/145


Ezek szerint Al tényleg szarik az egészre, vagy lehet csak elszunyókált az öreg. 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Talán még épp meglévő UDFAkközül őket szvesen látnám:

Silva, Mana S
Hurd, Zachary OL
Johnson, Carl OL
Tarrant, Jerrard FS
Bair, Brandon DE

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lehetnek itt még érdekességek.
Al láthatóan leszarja az UDFA paicot, pedig minden csapatnál van már legalább egy ember onnan.BMG
Remélem azért, mert már lázasan egyeztetünk Millerrel és a többi FAnkkal...

Ha az öreg besértődött az új CBAn és direkt nem mozdul meg akkor szívás van 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lehetnek itt még érdekességek.
Al láthatóan leszarja az UDFA paicot, pedig minden csapatnál van már legalább egy ember onnan.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A Yahoo kigyűjtötte, hogy kik az UFA-k a csapatnál és ki az aki maradhat és mehet a csapattól!


OAKLAND RAIDERS: CB Nnamdi Asomugha, OL Khalif Barnes, LB Ricky Brown, LB Jon Condo, QB Charlie Frye, OL Robert Gallery, QB Bruce Gradkowski OL Mario Henderson, WR Johnnie Lee Higgins, LB Thomas Howard, S Michael Huff, TE Zach Miller, LB Jarvis Moss, QB J.T. O’Sullivan, OL Samson Satele, OL Langston Walker, LB Sam Williams

Valószínűleg marad: Condo, Brown, Williams.
Valószínűleg megy: Asomugha, Barnes, Gallery, Gradkowski, O’Sullivan, Satele, Higgins.
Talán marad, talán megy: Frye, Henderson, Howard, Huff, Miller, Moss, Walker.Bruce
Én Millert és Mosst a vszeg marad sapiba tenném és Walker ill Frye ha nem vonul vissza sztem szintén nálunk marad...Henderson és Howard tényleg 50-50...
A vszeg megy csapatból Satele megtartása nem lenne rossz, a többi vszeg tényleg megy és Huff is ide sorolható sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Yahoo kigyűjtötte, hogy kik az UFA-k a csapatnál és ki az aki maradhat és mehet a csapattól!


OAKLAND RAIDERS: CB Nnamdi Asomugha, OL Khalif Barnes, LB Ricky Brown, LB Jon Condo, QB Charlie Frye, OL Robert Gallery, QB Bruce Gradkowski OL Mario Henderson, WR Johnnie Lee Higgins, LB Thomas Howard, S Michael Huff, TE Zach Miller, LB Jarvis Moss, QB J.T. O’Sullivan, OL Samson Satele, OL Langston Walker, LB Sam Williams

Valószínűleg marad: Condo, Brown, Williams.
Valószínűleg megy: Asomugha, Barnes, Gallery, Gradkowski, O’Sullivan, Satele, Higgins.
Talán marad, talán megy: Frye, Henderson, Howard, Huff, Miller, Moss, Walker.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
UFA-k közül Walker, Satele, Frye, Brown, Howard, Miller, Condo szerződésekre számítok.
Huffal és Asoval az a baj, hogy ha tervbe lennének véve, akkor Eugene és Routt nem kapott volna olyan pénzeket.
Gallery-ra szerintem nem fogunk igényt tartani, ahogy (sajnos) Gradkowskira sem.
Kiváncsi leszek kiket hozunk UDFA-ról, és az újonc szerződésekre is...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
RIP



Na sracok...indul az amokfutas...Miller a legfontosabb es az OL

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hiányozni is fog Aso, meg nem is. Ez a rengeteg pénz amiért a szakértők szerint maradna (16-18 millió) az nagyon sok és mivel egy két szerződés amúgy is el van szállva, nem fér bele, ha csak drasztikus változások nem lesznek a szerződésekkel.

Egyébként azzal is egyetértek nagyjából, hogy azért ő csak egy corner, aki a pálya legszélén játszik és nem biztos hogy ér ennyit.
Bár azzal sem vitatkozom, hogy a futás ellen is maximálisan használható Aso, így egy "szimpla" cb-nél azért jóval többet ér.

Kíváncsi leszek, hogy visszahozzuk e avagy valóban leteszünk róla és a többi lyuk betömésével foglalkozunk.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Erről a videóról is csak az jut eszembe, hogy mennyire fog hiányozni Aso. Nehéz lesz őt pótolni. Valamelyik fiatalnak nagyot kell alakítania. Neki helye lett volna a "Soul Patrol"-ban is. Remélem egy-két gyűrű után még visszajön és ezüst-feketében fejezi be!

Azt olvastam, hogy 3 csapattulaj fog bejelentést tenni, hogy eladó a franchise. Kíváncsi leszek, hogy a Chargers pl köztük lesz-e. Ugye róluk azt mondták, hogy komoly esély van, hogy átvigyék LA-be a csapatot.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Asoról az NFL.com-on: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820e5c92/article/experts-opinions-vary-on-asomughas-worth-as-top-free-agent
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Cooper Carlisle-t ha elküldjük a csapattól, akkor 2.1 milla cap space-t nyerünk vele, úgyhogy valószínűleg nem fogunk ezen sokat gondolkozni...

Meg ugye RFA lesz Michael Bush, így őt minden valószínűség szerint megtartjuk, és az a terv, hogy nagy money-t adunk Zach Millernek, de még felröppentek olyan dolgok is (persze ilyenkor minden felröppen), hogy Aso-ra is rámegyünk hogy maradjon. De hamarosan pörögni fognak itt a dolgok, szóval kár találgatni.

Mindenesetre örülök, hogy elkezdődnek a dolgok és már olyan nagyon sokat sem kell várni a szezonra sem. 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Csak bírja szusszal az öreg!
Én kinézem belőle, hogy még Asot is visszaigazolja 😛
Érdekes lesz a holnapi nap...

-

És a szomorú hír: 61 évese elhunyt Skip Thomas, alias Dr. Death.
Nyugodjon békében!BMG
Pont ebben a pillanatban akartam beírni én is!

RIP 😕

Egy régebbi sig-emen ő is rajta volt mint a Criminal Elements tagja!
Vagy ahogy Szabler által belinkelt cikkben van "The Soul Patrol"Bruce
http://www.youtube.com/watch?v=pQAaq7C9DrI

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d81117b79/Top-Ten-Cornerback-Tandems-Willie-Brown-and-Skip-Thomas

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak bírja szusszal az öreg!
Én kinézem belőle, hogy még Asot is visszaigazolja 😛
Érdekes lesz a holnapi nap...

-

És a szomorú hír: 61 évese elhunyt Skip Thomas, alias Dr. Death.
Nyugodjon békében!BMG
Pont ebben a pillanatban akartam beírni én is!

RIP 😕

Egy régebbi sig-emen ő is rajta volt mint a Criminal Elements tagja!
Vagy ahogy Szabler által belinkelt cikkben van "The Soul Patrol"
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
És a szomorú hír: 61 évese elhunyt Skip Thomas, alias Dr. Death.
Nyugodjon békében!BMG
http://kansascitykansan.com/blogs/nick-sloan/former-wyandotte-oakland-raider-great-skip-thomas-dies/10658

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csak bírja szusszal az öreg!
Én kinézem belőle, hogy még Asot is visszaigazolja 😛
Érdekes lesz a holnapi nap...

-

És a szomorú hír: 61 évese elhunyt Skip Thomas, alias Dr. Death.
Nyugodjon békében!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Megvan az új CBA, ha hinni lehet a híreknek! Ha minden igaz akkor most kicsit felpörögnek majd az események. Nálunk szerdán már meg is kezdődik a TC!!! Azt hiszem a cap mágusok nem sokat fognak aludni a héten, mert a menetrend igencsak szűkös lesz az újonnan draftoltakat, UDFA-kat és az FA-kat nézve.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Izguljatok ti a 3 kezdő OL emberetekért 😊Rolni
Izgulok is😊 mondjuk kicsit off ez itt de Clabo elengedésére van a legnagyobb esély.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
10 millával álltok a salary cap fölött, szvsz nem sok FA fog visszajönniempty taxi
Egyik "szaki" ezt írja a másik meg vmi mást...én is csináltam egy számolást rotoworld-ös adatok alapján és nem ez a szám jött ki...pláne nálunk kurvára nem lehet ezt tudni az öreg folyton kavar a szerződésekkel, cappel.
Ha a dead moneyra vmi kedvezőt találnak\tak ki az új CBAba rendben leszünk és új FA is beleférhet...

A mostani keretből bőven lehet embert, de főleg pénzt faragni, sza még nem izgulok😊

Izguljatok ti a 3 kezdő OL emberetekért 😊Rolni
Rotoworld alapján sose számolj. Az ott közzétett fizetések nem adják ki a capszámokat, a signing bónuszt ott nem találod meg, nem tudod évekre megfelelően elosztani, nincs feltüntetve minden bónusz, hiányoznak a lehetséges és lehívott escalatorok, és még sorolhatnám.

Elég sok meló lesz abban, hogy rendbe rakjátok a capet, de ahogy írtam korábban a NFL csevegőben, van erre egy egyszerű mód, a szerződések egy részének újrastrukturálása, ahogy uplianus is említette. Igaz, csak addig a mértékig szabad alkalmazni, amíg a jövőbeni capeket nem vágja agyon.gsn
Igen láttam én is, hogy csomó helyről hiányzott a signing bonus és túl egyszerűek a szerződések ott...
Arra próbáltam csak utalni, hogy ez a 10Mval a cap fölött vagyunk igen megbízhatatlan információ...és átstruktúrálásokkal, esetleges elküldésekkel lehet ezen variálni...Al Davis&Co elég nagy cap varázslók, így én egész addig amíg vmi hiteles forrásból nem hallok konkrétumokat pozitívan állok a saját FAink visszahozásához...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!