Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 13 éve
Coye Francis-t (CB) felszedtétek a waiverről (Seahawks)
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Csak nem itt... 😕Sőt, még a falat is áttöri 😀WyattCampbell is két embernek passzolt egyszerre...BMG
több mint 13 éve
Sőt, még a falat is áttöri 😀WyattCampbell is két embernek passzolt egyszerre...
több mint 13 éve
Köszi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Szerintem inkább olyan mint Myers azaz mindenes csak míg Myers inkább a blokkoló TE irányba hajlik addig Cooley inkább elkapó TE felé.

több mint 13 éve
Ink elkapónak mondanám mert a futásblokkja jó a passz blokkja viszont nem.Aha, köszi, de azért inkább elkapó nem? A kérdést azért erőltetem, h ha esetleg ide kerül akkor az elkapó vagy a blokkoló TE ifjoncunk lesz nagyobb veszélyben...RolniMiután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...Cooley blokkolni is tud, FB-ként is használták nem csak TE-ként.empty taxi
Rolni

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Aha, köszi, de azért inkább elkapó nem? A kérdést azért erőltetem, h ha esetleg ide kerül akkor az elkapó vagy a blokkoló TE ifjoncunk lesz nagyobb veszélyben...Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...Cooley blokkolni is tud, FB-ként is használták nem csak TE-ként.empty taxi
Rolni
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...Cooley blokkolni is tud, FB-ként is használták nem csak TE-ként.
Rolni

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Miután Cooley inkább elkapó TE (ha jól tudom) inkább Ausberry helyére érkezhetne...érdekes döntés lenne az biztos, de ha eddig David nem győzte meg a staffot lehet cserélnek...Palmer dolgozik mint állat nincs azzal gond...kérdés mire lesz elég a sok dolgozás, az új rendszerben...nem jó, h Moore és Ford is sérült ennyit...kéne a chemistry...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Cooley szerintem is jöhetne,pláne,hogy hasonló rendszerből jön szóval nem lenne nehéz az "átállás".Viszont én max 1évre veterán minimumért hoznám csak. Tekintve,hogy 30éves és,hogy az előző két szezon nem játszotta végig sérülés végett.
(s akkor még ott lenne a kérdés,hogy kinek a roster kárára,hisz Myers sokoldalú és megbízható, Ausberry és Gordon meg future starter tandem. Más csapatrészből meg gázos lenne szerintem)
Remélem Palmer varázsütésre tudd javulni 😊 (rá/ránk férne,mert jelenleg Ő a leggyengébb lánc szem az offense-be)
Amúgy szerintem RM nem habozik ha le kell szedni a pályáról,hisz új éra új mentalitás (next men up). Ráadásul ő még régi darab,nem RM legója.S a neve,múltja biztosít neki némi "előjogot" de ha nem dolgozik akkor . . .

több mint 13 éve
Ha Palmer szar, reméljük DA és RM nem nyulak meglépni a cserét...Leinart eddig igen jól nézett ki ebben az Oban...Cooley természetesen felmerült hozzánk is...ha egészséges egy próbát megérne sztem.
Gaither hátával gondok vannak, így Shaggy lehet, h egy UDFA rookie LT ellen tér vissza a regular szezonban...azért ez tudna segíteni a meccs kimenetelén is akár...DA szerint Ford és Moore is "közel van"
espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/47513/chargers-may-need-to-make-lt-plans
Cumbie rosterre kerülhet... www.sfgate.com/raiders/article/Jamie-Cumbie-close-to-Raiders-roster-3822857.php
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/28/raiders-providing-incentives-for-early-arrivals/
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
BruceSzorítok,hogy igazad legyen de sajnos KÉTLEM.
Én sokkal inkább az egész eddigi éveiben használt Air Coryell és a mostani West Coast offense különbségét és az átlátás nehézségeit látom rajta.
Cincibe is és tavaly nálunk is csak fogta elengedett egy egy mély bombát az elkapó megfelelő oldalára (route-tól függően belső vagy külső vállára) és vagy fullos volt a passz vagy volt az elkapónak ideje kisegíteni némi helyezkedéssel,route igazítással.
Míg a W.O.-be ahogy AMADEUS91 által belinkelt videóba Sharper is mondja az IDŐZÍTÉS és a PONTOSSÁG a lényeg a gyors rövid,közepes passzoknál.
S ha megnézitek újra az eddigi előszezon meccseket akkor lehet látni,hogy a 10yard alatti passzaival van a gáz!S ezt bizonyítja a Lions ellen is DHB egy kezes mély elkapása is.
S akkor még nem beszéltünk a lábmunkáról,a zsebből való kimozgásról.Bár én személy szerint azzal kapcsolatban nem izgulok hiába "ólom" lábú.

több mint 13 éve
Kicsit én is aggódok Palmer miatt, mert eddig elég fostaliga amit művel, remélem csak azért bénázik, mert biztos a helyében...
több mint 13 éve
több mint 13 éve
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.És ebből 3 defense, nem semmi.
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be
www.nfl.com/stats/teamCubehead
Csak maradjon így a szezonra is.
több mint 13 éve
1-2-vel állunk 😉CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.A Lions 4-0-ás PS után csinált 0-16-ot 😉empty taxi
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be
www.nfl.com/stats/teamCubehead
több mint 13 éve
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.A Lions 4-0-ás PS után csinált 0-16-ot 😉
S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be
www.nfl.com/stats/teamCubehead

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
CSak most láttam ezt az összesítést az nfl.com-n.S tudom,hogy jelenleg még csak előszezon van ahol a kezdők alig játszanak,meg nincs igazán game plan,stb de azért elég biztató,hogy 6 kategóriából 4ben benne vagyunk a TOP5be

több mint 13 éve
Steve Mariuci tiszteletét tette nálunk az első Alamedai edzésünkön!Streater továbbra is nagyon komoly és Reece is elég szép számban kapja a passzokat (habár ezt várhatóan majd csak élesben láthatjuk tőle)
Ausberry is több passzt kapott amiket trafficben is elég szépen behúzott.
Bár lehet,hogy én kombinálom túl a dolgokat de simán eltudnám ezek alapján képzelni több olyan dupla TE-s felállást amikor Myers és Ausberry lesz fenn mint jobb elkapó és L. Miller a back fielden mint jobb protection.
Kíváncsi leszek hogyan tudjuk majd kezelni, Russel W-t mint mobilis irányítót.
Szerintem kellő fókuszálással hasonlóan jól vizsgázik majd a Defense-nk ellene is hiába más stílust képvisel,mint az eddigiek az előszezonba.
Szóval remélem őt is begyaluljuk majd párszor. 😊

több mint 13 éve
Black AdderPont ellenkezőleg.Annyira gyorsak vagyunk,hogy a blokk nem ér oda eléggé hamar pedig ajánlva megy és ezért 6 védővel a nyakunkon próbálunk tovább menni! 😊

több mint 13 éve
Valaki esetleg nem látott egy kicsit is jobb OT-t cut-lva?Ránk férne némi depth.Szerintetek Cumbie bekerül a végső 53-ba?Amennyire nem lehetett látni az első két meccsen annyira jó volt a Lions ellen.

több mint 13 éve
A ST-nk eléggé gyenge teljesítmény nyújtott mind a 3 eddigi előszezon meccsünkön!Mind vissza hordás mind annak megakadályozásában.Biztos nincs elég gyors emberetek 😀
Több embert is végig próbáltunk mint returner (Ford,McCann,Jones,stb),sajnos egyik sem volt hú de kiemelkedő,Ford is csak nem rossz (persze csak a jelen statjait nézve).
Szóval egy jó (akár főállású) returner ránk férne (Pláne ha hozza a konkurencia play bookját 😊 )
Ami meg a vissza hordás annullálását illeti az ST ezen részét ért változások (pl Cartwright kiválása)eléggé meglátszódnak,szóval jelen állás szerint itt is van mit fejlődni.S ezt azért jelentősen segíthetné egy jó returner az edzéseken.
Szvsz jelenleg ez a leggyengébb csapatrészünk most a rúgó tandemünk ellenére!
Cubehead
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
A ST-nk eléggé gyenge teljesítmény nyújtott mind a 3 eddigi előszezon meccsünkön!Mind vissza hordás mind annak megakadályozásában.Több embert is végig próbáltunk mint returner (Ford,McCann,Jones,stb),sajnos egyik sem volt hú de kiemelkedő,Ford is csak nem rossz (persze csak a jelen statjait nézve).
Szóval egy jó (akár főállású) returner ránk férne (Pláne ha hozza a konkurencia play bookját 😊 )
Ami meg a vissza hordás annullálását illeti az ST ezen részét ért változások (pl Cartwright kiválása)eléggé meglátszódnak,szóval jelen állás szerint itt is van mit fejlődni.S ezt azért jelentősen segíthetné egy jó returner az edzéseken.
Szvsz jelenleg ez a leggyengébb csapatrészünk most a rúgó tandemünk ellenére!


