Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Most úgy néz ki, hogy az idei FA szabályok a tavalyiakkal fognak egyezni, azaz 6 éves "jogviszony" kell ahhoz hogy valaki UFA lehessen = Miller, Huff, Bush mind RFA-k lennének. Mondani sem kell ez mennyire megkönnyítené a dolgunkat.Döme
Az általad említettek mellett Satele, Henderson is tutira maradna...

Huff egy évig még kellene Stevie Brown, Mike Mitchell elé biztonság kedvéért.
Hendo és Satele OL depthbe vagy akár kezdő helyre is hasznosak lennének...
Miller és Bush pedig egyértelmű...
Örülnék ha így lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jajj de jó lenne ha Huff maradna, akkor gecire boldog lennék 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most úgy néz ki, hogy az idei FA szabályok a tavalyiakkal fognak egyezni, azaz 6 éves "jogviszony" kell ahhoz hogy valaki UFA lehessen = Miller, Huff, Bush mind RFA-k lennének. Mondani sem kell ez mennyire megkönnyítené a dolgunkat.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://hqplayer.nbcsports.com/Player.html?PID=44

Campbell is on Siruis right now

@AdamSchein: campbell and richard seymour are organizing #raiders workouts at an undisclosed location.

RichGannon12 Rich Gannon
Love the fact that Jason Campbell and Richard Seymour are organizing player only workouts for the Raiders! Huge step. Leadership Baby!!!Rolni
JC kezd irányítóként viselkedni, ez tetszik!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://hqplayer.nbcsports.com/Player.html?PID=44

Campbell is on Siruis right now

@AdamSchein: campbell and richard seymour are organizing #raiders workouts at an undisclosed location.

RichGannon12 Rich Gannon
Love the fact that Jason Campbell and Richard Seymour are organizing player only workouts for the Raiders! Huge step. Leadership Baby!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tavaly igazából az volt a baj az elkapókkal, hogy nem tudtak elszakadni a cornerektől és a safetyktől. Ezen kell javítani sokat.
Ugye tavaly egész sok volt a TE és HB elkapások száma.

Ugye volt 6 WR aki elkapott labdát, összesen 110-et (ez az összes elkapások 39,71%-a), a 3 TE 74 elkapást abszolvált (26,72 %) és az 5 running back 93-at (33,57%)

Csak összehasonlításul, ez az Atlantánál így nézett ki: WR 56,23%, TE 23,55%, RB 20,22%

Tehát mint látszik is, egy kicsit nálunk a WRek elkapásainak számát kellene növelni vagy legalábbis az arányát az össz passzokon belül. Ez annak köszönhető véleményem szerint, hogy sokszor nem tudtak elszakadni a WR-ek és így mint másodlagos, harmadlagos célpont, jött egy RB-nek címzett passz. Ha tehát ezen javít a csapat úgy mindenestől, akkor tovább javulhatunk, ha nem fejlődik az elkapók elszakadási képessége, akkor bajban lehetünk továbbra is.Bruce
Igen javulni kell ezen teren. Ford volt aki jol csinalta,illetve Chaz akinek meg nem kell annyira elszakadnia a meretei miatt. Ha o egeszben marad es szamolni kell vele tobb lehetosege lesz a sracoknak

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tavaly igazából az volt a baj az elkapókkal, hogy nem tudtak elszakadni a cornerektől és a safetyktől. Ezen kell javítani sokat.
Ugye tavaly egész sok volt a TE és HB elkapások száma.

Ugye volt 6 WR aki elkapott labdát, összesen 110-et (ez az összes elkapások 39,71%-a), a 3 TE 74 elkapást abszolvált (26,72 %) és az 5 running back 93-at (33,57%)

Csak összehasonlításul, ez az Atlantánál így nézett ki: WR 56,23%, TE 23,55%, RB 20,22%

Tehát mint látszik is, egy kicsit nálunk a WRek elkapásainak számát kellene növelni vagy legalábbis az arányát az össz passzokon belül. Ez annak köszönhető véleményem szerint, hogy sokszor nem tudtak elszakadni a WR-ek és így mint másodlagos, harmadlagos célpont, jött egy RB-nek címzett passz. Ha tehát ezen javít a csapat úgy mindenestől, akkor tovább javulhatunk, ha nem fejlődik az elkapók elszakadási képessége, akkor bajban lehetünk továbbra is.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem egyértelműen úgy tűnik, hogy Schilens-t akarják első számú elkapónak. Töretlen a bizalom felé és amikor tud játszani akkor bizonyítja is, hogy alkalmas a szerepre. Sajnos én is úgy érzem, hogy ez lehet azt utolsó éve.

DHB... nehéz kérdés, de még bízni kell benne, mert ahogy előttem is írták, nagyon odateszi magát és fejlődik is. Pont emiatt a hozzáállás miatt szurkolok neki nagyon, hogy idén robbanjon be. Sajnos egyenlőre egy 4. WR szintjén van.

JC nagyot nőtt a szememben. Remélhetőleg a pályán is össze tudja majd fogni a csapatot.


A falnál nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a Veldheer - Satele - Wiz - Campbell - Barksdale felállásban kezdenének. Én mindenesetre tartom, hogy kulcsfontosságú egy minőségi Guard igazolása.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ki lesz a WR1?
Legalább egy született elsőszámú WR kell a jó passzjátékhoz. Még egy elit QBnak is.

Ezért kérdezem. (Remélem nem valaki leír egy nevet, a depth chartot én is ismerem, ott nincs ilyen).

Másik, hogy DHBban bíztok még? Nemrég néztem, asszem 1 TD-t kapott el meg 350 vagy mennyi yardot.
(Én a chiefsben roppant mód keveseltem a 200 yardot+1 TDt a fél szezonban sérült páros McCluster+Chambers duótól. Chamberst rúgják ki! Ez starter poszton qva gyenge teljesítmény sztem, ha sérült ennyit ha nem. Ez 3-4 meccsre elég, nem többre.)
Nem a draftérték érdekel, azt hagyjuk, arról ő nem tehet.
Hanem hogy ő lehet starter WR valaha? Bíztok még ebben?ulpianus
Első számú WR az eddigek alapján tényleg nincs rosteren, DE:
-Chaz Schillens abszolút megfelelő WR#1 lenne, ha egészséges tudna végre maradni. Méretei alapján 6'4 225 és az egészségesen játszott meccsei alapján is teljesen jó #1WR lehetne belőle. A gond, hogy egyfolytában sérült. Ha nincs mondjuk egy Ochocinco trade\signing akkor nagyon sok függ majd Chaz egészségétől.

DHB egyértelműen nem kezdő WR szint, de még nem írnám le. Dolgozik mint az állat és látszott rajta fejlődés a 2. évében...állandóan változó QB play és a fal munkája sem segítette.

Murphy simán jó #2 WRnek. Kicsit kell még a drop-okon dolgozni és amúgy ott rendben lenne.

Ford mint slot WR és veszélyes elem rendben van.

Moore kezei jók és lassúnak ő sem nevezhető, így ami biztos, hogy az elmúlt évek legjobb WR corpja lesz a mostani. Hogy ez mire lesz elég az nagy kérdés és nagyban függ az OLtól...ha az OL elég időt ad JCnek és a WReknek akkor ezzel a sebességanyaggal amink van igen veszélyesek lehetünk.

Ha Chaz sérült akkor jó eséllyel a DHB-Murphy vagy Murphy-Ford duo kezdi majd a szezont ami valóban nem annyira veretes, de ahogy Bruce is írta van jelenleg 5 olyan fiatal, tehetséges elkapónk akik okot adnak a bizakodásra.

DHB, Murphy most lesz harmadéves ami WRnél fontos lépés...JCvel dolgoznak az időzítésen, chemistryn jelenleg is, így bizakodó vagyok...Ford meg egy állat 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát ha BC LG lesz akk szvsz a Veldheer-Campbell-Satele-Wiz-Barksdale/Walker fal tűnik a leglogikusabbnakempty taxi
Hát igen, de Wiz-t mindenképpen C-nek akarják, már több helyen olvastam én is, pedig én eléggé keményvonalas Satele for Center rajongó vagyok.
De még ez is kiderül, mert tényleg logikusabb lenne így, mert így Satelenek is lenne helye és Wiznek is. De ha C-t akarnak Wisniewskiből, akkor úgyis az lesz és akkor Satele mehet a levesbe vagy backupnak.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ki lesz a WR1?
Legalább egy született elsőszámú WR kell a jó passzjátékhoz. Még egy elit QBnak is.

Ezért kérdezem. (Remélem nem valaki leír egy nevet, a depth chartot én is ismerem, ott nincs ilyen).

Másik, hogy DHBban bíztok még? Nemrég néztem, asszem 1 TD-t kapott el meg 350 vagy mennyi yardot.
(Én a chiefsben roppant mód keveseltem a 200 yardot+1 TDt a fél szezonban sérült páros McCluster+Chambers duótól. Chamberst rúgják ki! Ez starter poszton qva gyenge teljesítmény sztem, ha sérült ennyit ha nem. Ez 3-4 meccsre elég, nem többre.)
Nem a draftérték érdekel, azt hagyjuk, arról ő nem tehet.
Hanem hogy ő lehet starter WR valaha? Bíztok még ebben?ulpianus
Én nagyon bízok DHB-ban! Szeretném látni, hogy sikeres elkapó lesz a Raidersben! Vannak erre utaló jelek nála, csak valahogy nem jönnek össze a dolgok. Én úgy vagyok vele, hogy egy elkapó annyira nem fontos része a csapatnak, bár ha mindent elejt és nem tudja magát szabadra játszani, akkor baj van. Tavaly már inkább csak az utóbbival volt neki gondja, ha idén most ebben is fejlődik, akkor jobb szezont futhat.

Én nagyon remélem, hogy Schilens idén egy teljes szezont tudhat magáénak és ha nem lesz sikeres első számú elkapó, akkor ki kell vágni, nincs mese. Moore-t már idén is könnyen elé helyezhetik, ha úgy alakul a dolog.

Murphy az egyetlen, aki eddig jól teljesített, de ő meg nem első számú elkapónak való.

Igazad van, hogy kéne egy húzónév, akit kettőznek legtöbbször, de sztem 4-5 hasonlószintű elkapóval is lehet sikereket elérni. Nálunk most ez van, ha minden igaz. Ford, Schilens, Murphy, DHB és Moore.
Ha nem lenne sérülés, akkor azért ők 5-en mindig harcban lennének a depth chart helyekért és akkor egy egészséges versenyhelyzet alakulhatna ki, ami csak jót tehet nekünk.
De ugye semmit nem tudok innen, hogy most mik az elképzelések. A bizalom viszont megvan mindenki irányába tőlem! 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ha tényleg LG lesz majd BC és tegyük fel day 1 starter akkor ki lesz az RG...az öreg és gyenge Cooper? Az a Loper aki talán LG poszton vállalható lenne, de RGben nem láttuk eddig és tavaly év özben nem tudta Coopert kiszorítani? Vagy esetleg Barksdale sikeres RT kezdése esetébe az a Walker akit szerintem muszály lenne visszaigazolni? Vagy az esetleges FA RG?

Sok még a kérdőjel ebben a falban...


Veldheer-Campbell-Wisniewski-Walker-Barksdale ??? A felsorolt verziók közül persze az lenne a legjobb ha ez a fal tudna ténylegesen jól működni, így már csak az RG posztot kellene a jövőben rendezni...Rolni
Hát ha BC LG lesz akk szvsz a Veldheer-Campbell-Satele-Wiz-Barksdale/Walker fal tűnik a leglogikusabbnak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ki lesz a WR1?
Legalább egy született elsőszámú WR kell a jó passzjátékhoz. Még egy elit QBnak is.

Ezért kérdezem. (Remélem nem valaki leír egy nevet, a depth chartot én is ismerem, ott nincs ilyen).

Másik, hogy DHBban bíztok még? Nemrég néztem, asszem 1 TD-t kapott el meg 350 vagy mennyi yardot.
(Én a chiefsben roppant mód keveseltem a 200 yardot+1 TDt a fél szezonban sérült páros McCluster+Chambers duótól. Chamberst rúgják ki! Ez starter poszton qva gyenge teljesítmény sztem, ha sérült ennyit ha nem. Ez 3-4 meccsre elég, nem többre.)
Nem a draftérték érdekel, azt hagyjuk, arról ő nem tehet.
Hanem hogy ő lehet starter WR valaha? Bíztok még ebben?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jason Campbell wrote:
Just a few pics to let our fans know the raiders are putting in work also. No need to be specific, we are getting alot of guys together soon


http://yfrog.com/user/Jcampbell8/photos
Rolni
Hát igen, ez az ami JaMarcusszal soha nem tudott megvalósulni: az ún. kezdő QB az ún. elkapóival együtt gyakorol magánszorgalomból. Nagy évet várok a Murphy-DHB-Schilens-Ford kvartettől.Döme
Hát igen...JC remek ember amúgy, remélem idén remek QB is lesz...

DHB-Murphy most fordul a 3. évébe ami WRnél igen fontos szokott lenni...remélem végre DHB is mutat vmit...Murphyt ha a sérülések elkerülik nagyon jó lehet...a twitteres fotókon nekem úgy tűnt, hogy izmot bőven szedett fel...

Ford reméljük ott folytatja ahol abba hagyta...sophomore slump nem kéne...

Chaz ha egészséges tud maradni jó lesz, ha nem akkor viszont kuka...Moore bár méretileg kisebb mint ő, de a jó kezei, jó rout runneri képességei miatt válthatja mint possession WR...legalábbis pl rotoworld ezt írja...

Azért ha ez a nyamvadt fal összeállna igen jó, dinamikus O lehetne itt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jason Campbell wrote:
Just a few pics to let our fans know the raiders are putting in work also. No need to be specific, we are getting alot of guys together soon


http://yfrog.com/user/Jcampbell8/photos
Rolni
Hát igen, ez az ami JaMarcusszal soha nem tudott megvalósulni: az ún. kezdő QB az ún. elkapóival együtt gyakorol magánszorgalomból. Nagy évet várok a Murphy-DHB-Schilens-Ford kvartettől.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mi is üdvözöljük és várjuk vissza 😊Bruce
+1

Más:

Jason Campbell wrote:
Just a few pics to let our fans know the raiders are putting in work also. No need to be specific, we are getting alot of guys together soon


http://yfrog.com/user/Jcampbell8/photos

Megint más:

http://www.footballnewsnow.com/2011/raiders-hope-stefen-wisniewski-and-bruce-campbell-will-start/
A cikk írója szerint Bruce Campbell LG poszton kerül majd bevetésre. Nem tudom, honnan szedte, mert a cikkbe bevágott Hue interjú részletben ez nem hangzik el, de lehet az egészben benne volt esetleg...
Az mindenesetre benne van, hogy reméli Wiz is és BC is kezdeni tud day 1-on, de nem biztos...
A BC LG poszton szereplése annyiból érdekes, hogy hol fog Loper játszani akkor? RG posztra tavaly szezon közben nem raktuk át a vergődő Cooper helyére, erre most mégis elraknánk az LG posztról??
Vagy egy jól fizetett LG back up lesz? Vagy előre le van egyeztetve az öreggel, hogy BC csak kb szezon 2. felére lesz kezdő közelben és addig Loper az LG??

Veldheer mellé jobban örülnék egy veterán LGnek, hogy csak a saját dolgára kelljen figyelnie...ha BC nincs kész és Jared neki kell, hogy segítsen akkor mehet a szezon a levesbe...
Hosszútávon persze papíron kurva jól nézhetne ki egy Veldheer-Campbell bal oldal Wisniewski mellett...

Ha tényleg LG lesz majd BC és tegyük fel day 1 starter akkor ki lesz az RG...az öreg és gyenge Cooper? Az a Loper aki talán LG poszton vállalható lenne, de RGben nem láttuk eddig és tavaly év özben nem tudta Coopert kiszorítani? Vagy esetleg Barksdale sikeres RT kezdése esetébe az a Walker akit szerintem muszály lenne visszaigazolni? Vagy az esetleges FA RG?

Sok még a kérdőjel ebben a falban...


Veldheer-Campbell-Wisniewski-Walker-Barksdale ??? A felsorolt verziók közül persze az lenne a legjobb ha ez a fal tudna ténylegesen jól működni, így már csak az RG posztot kellene a jövőben rendezni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mi is üdvözöljük és várjuk vissza 😊
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Raider89 üdvözöl minden Tölgyföldi drukkert (a többit nem 😀 ), mert mostanában nincs, meg valószínű, hogy nem is lesz gépközelbe!
Tiszteletre méltó Raider89 hellyel közzel meg van elégedve a draftal! Jómagam is osztom az úrfi véleményét! 😀
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A tavalyi draft class valóban jónak ígérkezik, reméljük, hogy a fejlődésük folyamatos lesz idén is.

Az újak mezszámai:

61 Wisniewski
38 Van Dyke
72 Barksdale
35 Chekwa - Remélhetőleg nagyobbat alakít, mint aki előtte viselte.
36 Jones
17 Moore
82 Gordon
86 Ausberry

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Most olvason Jerry McDonald féle chat-et. Van benne pár érdekes kérdés és válasz is.

Többek között:

- Aso visszaigazolására 0 esélyt lát, sőt, szerinte a Texans már meg is írta a csekket, csak várja, hogy elinduljon a FA piac!
- Szerinte Eugen lesz FS, amíg Brown ki nem szorítja, Branch és Mitchell a SS.
- Azt is megerősíti, hogy Goethel lehet a kezdő WLB, Groves backup.
- Nem tudja, h Walker visszavonul-e, de benne van a pakliban.
- Volt kérdés az LB depth-ről, meg Herlich-ről, azt válaszolta, hogy ő nem elég gyors a Raiders-hez. Én azért középen adnék neki lehetőséget.

Kedvenc válaszom:

- New regime here won't have a dramatically different playbook and philosophy. Offense was Hue's last year. Defense is run with Al's guidelines.peterbadbone
Hat igen Jerry azert kepben van...D tenyleg nem sokat fog valtozni...

Eugene kicsit megilyeszt, de Stevie sztem hamar kitolja...azert az a tavalyi draft all-time great lesz ha Stevie szolid kezdo FS lesz es McFadden vagy Ware jo nickel

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Carolinai és leginkábba azért ezt a két csapatot jelölte meg mert Los Angelesi...Rolni
Ő volt a gyanúsabb. 😀 Azt tudtam, elvágyódik és h "helyi" srác, de a Giants-es meg az USC-re járt, szóval ő azért merült fel nálam. Amúgy bírom az arcot. Keményen játszik és jó WR, nem lennék szomorú, ha jönne, de igencsak meg kell gondolni, hogy mit áldozunk be érte.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Most olvason Jerry McDonald féle chat-et. Van benne pár érdekes kérdés és válasz is.

Többek között:

- Aso visszaigazolására 0 esélyt lát, sőt, szerinte a Texans már meg is írta a csekket, csak várja, hogy elinduljon a FA piac!
- Szerinte Eugen lesz FS, amíg Brown ki nem szorítja, Branch és Mitchell a SS.
- Azt is megerősíti, hogy Goethel lehet a kezdő WLB, Groves backup.
- Nem tudja, h Walker visszavonul-e, de benne van a pakliban.
- Volt kérdés az LB depth-ről, meg Herlich-ről, azt válaszolta, hogy ő nem elég gyors a Raiders-hez. Én azért középen adnék neki lehetőséget.

Kedvenc válaszom:

- New regime here won't have a dramatically different playbook and philosophy. Offense was Hue's last year. Defense is run with Al's guidelines.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Carolinai és leginkábba azért ezt a két csapatot jelölte meg mert Los Angelesi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az viszont előrelépés, hogy valaki ide akar kerülni, az elmúlt években ez nem volt divat...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Melyik Stevie Smith? A Carolinai vagy a Giants-es?

Igazából mind a 2 beférne a csapatba, de sokat tényleg nem lenne érdemes áldozni rájuk. Főleg úgy, hogy már nincs meg a köv évi 2. körös pick!