Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
WR posztra lassú, de egész jó kezei vannak és mérete alapján blokkolni is tudhat...Rolni
Lassú?
Pont írtam hogy a USC pro dayen 4,46-ot tudott. Én azt olvastam róla hogy tavaly a spring game.en TE-be akarték rakni, csak aztán annyi sérülésük volt WR-ben, hogy visszament.

Szerintem belőle még lehet is valami, tényleg ilyen Reece 2 szerű playanak tűnik.

A Gordon gyereket viszont tényleg max ST-ben tudom elképzelni.Döme
Ezt akkor benéztem...majd kiderül mit akar vele Hue...

Amúgy Hue miatt nem idegeskedek túlzottan pl.: a Taiwan picken vagy a kései elkapókon...Hue ért az Ohoz és fog nekik vszeg helyet találni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Gordon gyereket viszont tényleg max ST-ben tudom elképzelni.Döme
Végülis Sam Williams-nek már nincs szerződése, a helyére pályázhat.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
WR posztra lassú, de egész jó kezei vannak és mérete alapján blokkolni is tudhat...Rolni
Lassú?
Pont írtam hogy a USC pro dayen 4,46-ot tudott. Én azt olvastam róla hogy tavaly a spring game.en TE-be akarték rakni, csak aztán annyi sérülésük volt WR-ben, hogy visszament.

Szerintem belőle még lehet is valami, tényleg ilyen Reece 2 szerű playanak tűnik.

A Gordon gyereket viszont tényleg max ST-ben tudom elképzelni.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon nincs sok értelme ilyenkor még nézegetni ki, hogyan draftolt, de csak nem bírom ki, hogy legalább a csoprtban körülnézek.

Denver:
A lényeg Von Milleren múlik itt ugye...Ha beválik és Wimbley szerű vagy nagyobb hatása lesz akkor nem volt rossz draft, bár a Dline nagyon gynegének tűnik egyenlőre...Franklin gondolom RT lesz, Moore kérdéses számomra mint veszélyes NFL kező, de majd kiderül. Az biztos, hogy két elkapó TE-t is húztak későbbi körökbe akik match up gondot tudnak azért okozni majd...
Összességében a DT poszt teljes skippelése miatt nem tartom erősnek a Denver draftját.

Chiefs:
Első körös pickjük kicsit lutri sztem, de jól magyarázható. A következő pickek viszont jók...Hudson C lesz, így Wiz-el könnyen összemérhetőek lesznek az idő haladtával...Majd kiderül nekem kicsit túl könnyű Ő Cnek a 3-4 NTkhez, de majd kiderül. Houston kurva nagy húzás volt és a pass rush igen komoly lesz jövőre...Stanzi is jó pick up. Powe lehet idővel beérik 3-4 NTnek, de annyira nem ilyesztő egyenlőre. Összességében jó draftjuk volt és maradnak erős ellenfelek.

Chargers:
Na amikor végig nézem ezt a draftot nem igazán értem miért röhög rajtunk bárki...Liuget jó lehet, bár inkább 4-3ba olvastam erősnek, de aztán volt egy komoly vessző futásuk akkor reachekkel, mint állat. Jól megerősítették a nem gyenge secondaryt??? vagy mindenki ST playa lesz, mert a top O és top D mellé csak az kellett már...így már értem az ördögi tervet...ha ezzel a drafttal rendbe rakják az ST és a többi csapatrész nem romlik akkor mondjuk veszélyesek lesznek, de azért STre draftolni 2.körtől elég érdekes...

Szerintem
1.Chiefs
2.Raiders
2.Denver
4.Chargers

Ha sorrend kell...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hatezkurvajo 😊)
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊Rolni
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na nekiugrok egy értékelésnek...

Alapvetően elégedett vagyok a drafttal eddig. Az adott pickeknél fejtem majd ki, de örülök annak, hogyan állunk és bár tavaly ilyenkor jobb volt a helyzet, de első körös nélkül idén igen jól állunk.

1.körhöz annyit tennék csak hozzá, hogy Seymour a köv 3 évben szerintem értékesebb a számunkra mint ha a 17 pickel húztunk volna DT-t. Hosszútávon persze jó lett volna első körös idén is, de nem bánkódok túlzottan.

2.körben papírforma született. Jó esély volt rá, hogy ha ottvan visszük Wisniewskit. Tettszik, hogy nem tradeltünk fel, hanem kivártuk szépen a dolgokat...én azt gondolom, hogy Wiz és Ijalana volt a top 2 a boardunkon, ezért nem mozdultunk amíg megvolt a két srác és végül a kettő közül választottunk. Jól választottunk? Idő dönti majd el. G elvileg nagyobb need lehetne, mert Satele jobb, biztosabb mint Loper vagy Campbell, de azért ha megnézem melyik poszt a fontosabb akkor nálam már logikus döntés Wiz. Az LT után a C a legfontosabb talán ugyebár. Ő osztja ki a dolgokat, rajta megy keresztül minden. Stefen az idei draft egyik(ha Pouncey G akkor a top) top C prospectje volt. Mérete megfelelő hozzánk, technikailag és mentálisan nagyon rendben van a srác. Erőbe kell még fejlődnie, de azt könnyebb megoldani sztem mint a technikát. Remek embertől fog tanulni, aki a szart is kipréseli majd belőle szerintem. Hue azt mondta, hogy amíg nincs meg a CBA nem tudjuk ugye mi van a FA vagy RFA embereinkkel, így Stefen a kezdő C. CBA után kiderül mi van Satelevel és akkor dől majd el remélhetőleg TCben mi a helyzet. Én már írtam többször, h ha Veldheer kinyomta Satelet tavaly akkor ztem Wiz is ki fogja tolni day 1-re, de ott van az a lehetőség is, hogy idén Wiz LG vagy RG lesz Satele mellett. Ez akkor jöhet létre sztem ha Hue így tudja a legjobb 5 embert felrakni a pályára.
Reméljük 10 évre megvan a franchise C-e a csapatnak ami azért igen jó lenne.

Némi infó még róla: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1272625

Ez a pick nekem need-re top elérhető ember miatt A.

3. körben 2szer húztunk. A másodikat egy holnapi 4.ik körös pickel együtt szereztük a Patriotstól jövő évi 2 körünkért. A holnapi pick után jobban meg lehet ítélni majd milyen csere volt ez.
Na és akkor az eredeti 3.körös pickel vittük DaMarcus Van Dyke-ot. A CB need ezt tudjuk, DVD volt a leggyorsabb a combine-on, így gyaníthat volt a behúzása. Egyedül azzal van bajom, hogy sztem hamar húztuk be. DVD simán ott lenne a 4.ben is, de lehet 5.ben is nekünk, de ezen már kár rágódni. Amúgy Van Dyke sztem underrated volt a draft előtt. Sokan mondták róla, hogy csak egy szupergyors srác, aki kevés tapasztalattal rendelkezik, nem emelkedik ki mint CB és túl könnyű is. Persze van ezekben igazság, de pl.: Mike Mayock szerint is több a srác mint egy sprinter. Mike szerint is rengeteg potenciál van benne és jó CB lehet...Nálunk ugye optimális esetben jövőre és azután is elég ha nickelbe vagy dimeba hoz egy jó szintet Routt és McFadden mögött(ez az elmélet, de mondjuk McFadden még fekete ló). Rod Woodson töltött el vele időt, megnézte, beszélt vele és bár abszolút AL pick szerintem jók lehetünk. Nem hinném, hogy idén impact player, de talán jövőre már jó lehet Rod kezei alatt...

PLusz infó róla: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1272299

A poszt el lett találva, hszen Aso nagy valószínűséggel nem jön vissza, a játékoson lehet vitatkozni, mert a legtöbb big boardon mondjuk Curtis Brown, Johnny Patrick, Jalil Brown, Curtis Marsh, Brandon Burton vagy Chimid Chekwa előrébb rangsorolt CBk voltak. Ezt majd az idő eldönti...

Tehát needre reach 😊 ami miatt C+ nálam a pick.

3. körös 2. választásunk nem más lett mint Joseph Barksdale. SECben 4 évnyi tapasztalata van, 50+ meccs és 39 kezdés. Nincs nála sérülés faktor, méretei rendben vannak G és T poszthoz is(6'5 325). RT poszton játszott 3 évig és a 2010-es draft után közvetlen a top OTk között emlegették. Az LT posztra váltás nem ment neki igazán és emiatt a "szenvedés" miatt esett sokat, de RT posztra jó pick lehet. Itt szerintem egyértelműen RT-re dolgoztunk a drafton, bár fura, hogy a tradet bőven előbb megcsináltuk minthogy láttuk volna ki van benn...Szerintem embert céloztunk. Jah Reid, Joseph Barksdale és James Brewer. Reid kiment és mi a 2 közül Barksdalet választottuk. Ismét Mike mayockra hivatkozva fényezném a picket: He mentioned offensie tackles like Jah Reid of Central Florida and Joseph Barksdale of LSU as great fits at right tackle.

Bővebb infóért: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1244947

Nálam ez a pick needre jött és a legjobb 2 választható ember közül húztunk: B+



Gyorsan tekintsünk ki holnapra:
2 db 4. körös pick mellett 1-1 5. és 6. körös van meg persze a 2db 7. körös pick. 6 pickel még hozhatunk jó embereket és tarthatjuk a jó draftot.

Próbálok kicsit posztok szerint menni...

QB poszt bár nem nagy need, de ahogy Kaepernick is megindokolható volt egy project QB vállalható lenne, bár sztem Al már húzott volna QBt ha nagyon szeretnénk. Pat Devlin lehet érdekes a BPA Stanzi mellett. Devlin hasonlították jópáran Flaccohoz és ugye Hue vele dolgozott...

RB poszton tele vagyunk, nagyon meglepődnék ha RBt hoznánk, de benn van még Taiwan és Helu akiket megnéztünk...

TE poszton én elképzelhetőnek tartok erősítést. Myers mellé egy elkapó TE elférne mint 3. Cameron Jordan, Julius Thomas és Virgil Green lehetne a pick...

WR poszton Hankerson sztem a célpontok között lehetett, de épp lecsúsztunk róla. Greg Salas után is vannak azért nagyobb darab WRek, akik akár szóba jöhetnek, bár fiatal raw WRre nincs szükségünk. Hankerson jó lett volna, de így már inkább FAre tenném a WR kérdést(Ochocinco)...

OL szempontból már szerintem max 1 emberke érkezhet, de tudnék örülni neki, ha depthből is betankolnánk...Brewer, Hairston, Demarcus, Domingez, Bell jöhetnek szóba akár, illetve 5 vagy 6 körben én lehet Cannont megpróbálnám. Ha nincs ez a rákos szarság simán 2. körös pick. 80-90% esélyt mondanak a felgyógyulásra. 5. 6. körben szerintem value pick lenne és 2012-re játékra is alkalmas lehet és nagy steal is lehet belőle...

DL szerintem nagyjából rendben van, de azért DE depth érkezhet még. Ballard vagy Brandon jó választés lehetne...

LB sorban a kezdők elvileg körvonalazódnak, de azért elképzelhető a pick. Chris Carter vagy Bruce Miller mint DE\LB mix érkezhet a mostani mixek (Wimbley, Groves, Scott) mellé, de szerintem nem nagy need a poszt, illetve ilyen tweenerből van elég, inkább tényleg LB jöjjön vagy tényleg DE. Case Matthews-al beszélgetett a csapat, Greg Jones jó pick lehetne...

CB posztra nem hiszem, hogy jön más, mert jelenleg van Routt, CJ, McFadden, Ware és Van Dyke, de a Van Dyke picknél említett CBk közül vki value alapon még érkezhet akár...

S posztra sztem nem nagyon jön már ember, mert létszámra megvagyunk Huff nélkül is és azért a benn lévők közül sztem senki nem lenne upgrade a keretben lévőkhöz képest. Robert Sands lehet esetleg csábtó freak az öregnek...6'4 217 FS...


Aztán azért érkezhetnek olyan emberek akik nem kifejezetten mondjuk a posztjuk miatt jönnek, hanem mondjuk STbe, de ezekhez nem írogatnék senkit...

A lényeg, hogy van még pickünk bőven és van még bőven játékos aki értéket képviselhetne nálunk!!


Go Raiders!!Rolni
Akkor megpróbálom befejezni az értékelést...

4. kör első pick Chimid Chekwa CB...6 191 gyors mint a szél...egyértelműen számolni kellett vele is draft előtt. Amellett, hogy fizikailag alkalmas NFL CBnek igen sok press man-t játszott egyetemen és ezt írják az erősségének, így jó választásnak tűnik. A poszt need, bár azért a Van Dyke pick után már nem nagy need volt, de value alapon sztem rendben van a dolog. Szerintem előbb lesz bevethető mint DVD, de hosszútávon talán DVDben nagyob a potenciál. A lényeg, hogy Rod Woodson keze alatt van sok gyors, tehetséges fiatal DB...jó helyen vannak.
Érdekes sztem, hogy ha Chekwa jön DVD helyén a legtöbb okos bólogat, hogy needere value érkezett...

plusz info: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1117485

Tehát közepes needre, jó value B-

4.körben aztán jött Taiwan Jones akiről azóta nagyon jókat olvasok, amik fényében kérdéses miért maradt benn eddig...biztos a fele sem igaz 😊 Amit találtam róla, hogy gyors, nem egy erőfutó, jó kezei vannak, passz blockolni nem nagyon tud...és a sérülések miatt nem egy elismert prospect...majd meglátjuk mi lesz belőle.
Bennet cut érik így, mert 5 RB fölösleges, de az is megfordult a fejemben, hogy esetleg meghallgatunk mad offereket Bush-ért...Nem örülnék, mert maradna két sérülésekkel küzdő RB rosteren, de majd kiderül mi lesz a szitu.

info: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1708420

abszolut nem needre jött a 4. körben jó értéket nyújtó ember C-

5. körben érkezett Denarius Moore WR. 6' 194 nem lassú, de nem is egy DHB, Ford. Azt olvastam, hogy egész jó rout runner és a kezei jók, de sokkal állandóbb teljesítmény kellene. Az egyetem alatt nem könnyítette a helyzetét, h 3 év alatt 3 HCje volt...Az O amiben játszott egy rakás szar volt, így ő sem tudott túl meggyőző lenni. Amire felhívnám a figyelmet, hogy soft hand, natural catcher...hátha bejön a srác...a mi WR corpunkban simán helye lehet, ha nincs FA WR...
Chaz, Murphy, Ford, DHB, Moore\Miller lehet a roster egy Ocho nélkül 😊...

info: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1244818

needre jött, de nem draft needre szerintem(nekünk veterán WR kéne nem rookie) amúgy ha a bennmaradt WReket nézem szerintem jó value: C-

6.körben jött a TE amit említettem draft előtt, hogy érkezhet, bár Richard Gordon (6'3 265) nem veszélyes Myersre. A srác max ST playa lehet vagy camp body, PS. Közép suli után egy sokra tartott prospect volt, de ebből semmit nem váltott be Miamiba...szolid blocker és elvileg miss match lehet front 7 védőknek...sztem max ST, de inkább PS a gyerek...nem értem miért nem Virgil Green ha már TE ilyen későn...

info: http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/558610

nem igazán needre fölösleges playa(azért fölös sztem mert semmit nem ad plsuzba a TE corphoz): F

7.körben végülis egy választásunk maradt a csere miatt és ezzel el is hoztuk David Ausberry-t. A srác WR\TE\FB vagy a fasz tudja...annyira top prospect, hogy a cbssport prospect listáján nem találom meg 😊 Szerintem a gyerek tuti kuka lesz, persze Chaz Schillenről is ezt gondoltuk anno legtöbben és Marcel Reece se volt a mostani szezon előtt nagyra tartott ember. Azért Reecet említem, mert a srácról ő jut eszembe. 6'4 235 WR\TE WR posztra lassú, de egész jó kezei vannak és mérete alapján blokkolni is tudhat...Ha minden összejön Red Zone veszély lehet belőle, de nem hinném. Lehet, hogy recieving TEként is számolunk vele...

nem needre, értékelhetetlen emberke: F


Bár a Taiwan pickel megkezdődött utolsó részét nem szerettem a draftnak továbbra is úgy gondolom, hogy (bár a 2010nél gyengébb) nem volt rossz a draftunk. Al hagyta, hogy jöjjön OL help ami a legfontosabb volt, betáraztunk olyan CBkből akikben azért jó potenciál val és csak aztán "engedtük" ALnek, hogy kiélje a sebesség iránti vágyát...amivel Ford óta vigyázni kell 😀

Összeségében C+ volt szerintem a draft és simán lehet belőle persze jobb is...

Már csak az kellene, hogy minél hamarabb edzeni kezdjenek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nézzük mit alkozttunk az utóbbi 3 napoon, draft címén:

2. kör: Stefen Wisniewski, C - Hiányposztra, a class legjobbja, tökéletes pick.
3. kör: Demarcus Van Dyke, CB - Hiányposztra jött ő is, de erősen project szaga van, lehetett volna jobb is.
3. kör: Joseph Barksdale, RT - szintén hiányposztra jött, és ott sokkal jobbat nem hiszem, hogy húzhattunk volna.
4. kör: Chimdi Chekwa, CB - neki örülök, készebb mint DVD, és legalább azt a húzást is jobb színben tünteti fel.
4. kör: Taiwan Jones, RB - Ha jó lesz PR-nek, akkor szódával elmegy ez a pick is.
5. kör: Denarius Moore, WR - A poszt jó, simán benne volt hogy húzunk WR-t, de jót még nem olvastam róla, mondjuk sok rosszat se. Olyan mint Ford, ezért nem értem minek kellett ő.
6. kör: Richard Gordon, TE - volt nálunk work out-on, ennyi, inkább bokkoló TE és ST playa. Sérült is volt, összesen 10 elkapása van egész egyetemi pályafutása alatt... ja 4.66 alatt futja a 40-et!
7. kör: David Ausberry, WR/TE/FB - olyan Reece klón. Csodálkoznék, ha megragadna az 53-ban. Max PS.

Jól indult, de a végén elvesztették a fonalat sztem. Ott már csak a 40-es idő számított. Az sem tetszik, hogy az utolsó körökben olyan játékosok jöttek, akik nagyon hasonlóak egy már csapatban levő és még fiatal játékoshoz. Ezzel akarják őket ösztönözni, hogy ha nem vigyáznak, mehetnek, mert megvan a tökéletes másolatuk?

A jövő évi 2. kör ugye el lett tradelve, amivel jött Barksdale és Jones. Egyenlőre kicsit feleslegesnek érzem, mert lényegében DVD korai behúzása miatt kellett. Ha beindul az FA lesz itt még munka rendesen.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát ez a David Ausberry a USC-ről akkora ász, hogy nincs benne egy olyan listában sem amit ismerek.

Így sebtében annyit találtam róla, hogy Mike Williams-klón, 6-4, 235 font, a posztja is WR/TE a USC oldalán. A Pro Dayükön ő futotta a leggyorsabb 40 yardot, 4,46-tal, az ekkora méretekkel mondani sem kell hogy extrém. Upside van benne, ha szar se lesz belőle, ami a legvalószínűbb, semmit nem buktunk.

Van fészbúkja is:
http://www.facebook.com/pages/David-Ausberry-9/189121564478#!/pages/David-Ausberry-9/189121564478?sk=photos
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ennyit találtam róla:

University of Miami tight end Richard Gordon has visited the Oakland Raiders, according to a league source with knowledge of the situation.

He has also worked out for the Miami Dolphins.

The 6-foot-4, 265-pounder ran the 40-yard dash in 4.66 seconds and bench pressed 225 pounds at his campus Pro Day workout.

He has posted a 32 1/2 inch vertical leap and a 9-1 broad jump.

Gordon has dealt with shoulder injuries in the past.

He's known as a strong blocker and special-teams contributor, returning five kickoffs for 104 yards.

He played basketball and ran track in high school.

For his career, he caught 10 passes for 62 yards.

He started seven games last season with six receptions for 30 yards.

Ezek alapján nem tudom mit akarunk kezdeni vele


Most néztem csak, hogy a Pats pick trade elvitte a 7. körünket is. Így már csak egy pickünk lesz, húzunk vajon QB-t?

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
sztem őt még DVD sem ismeri 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Richard Gordon TE, The Júú.

Hát ez fingom nincs kicsoda.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ezek szerint mégsem Al garázdálkodik, vagy csak megunta és hazament.

Eljuthat Moore a kezdőig?BMG
Ebben a WR corpsban én is eljuthatnék a kezdőig. 😛

De jókat írnak róla, kicsi gönye, de jól futja a routeokat, és nincs rossz keze.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Moore WR...Rolni
Dehát ő csak 4.43-at tud, biztos elnézték.Döme
😊
Mondjuk nem vagyok elájulva ettől a picktől...
Van elég gyors fiatal inkonzisztens WRünk...

Amennyire jól indult a draft annyira nem tettszik ez a 2 utolsó pick, de összességében még így is elégedett vagyok.
Most lépek a többieket majd a pia mellett csekkolom telefonról, de írni csak holnap vagy éjjel részegen fogok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Az Oakland draftolt mindig is Al kedvenceit. De ez máshol is megy ,csak ott nem nyilvánvaló, mert nem tudod megállapítani laikusként is (a 40 yardból). És így nem lehet röhögcsélni rajta.

Azonban SOKKAL fontosabb, hogy tavaly és idén a többi esetben nagyon is jól draftolnak. Mondjak rosszabb draftokat?
Valamint tavaly Ford gyors volt. De jó is, nem csak gyors. Továbbá most már nem az első pick ment erre, hanem két későbbi. Nem is trade-eltek fel világba. Azért ez belefér, bár nyilván nem kell szeretni mindnekinek. Én sem értek egyet vele. De a chiefs is nemrég húzott olyan embert akit én nem értek, meg tegnap is egyet. Nem foglalkozom vele, kicsi vagyok én ahhoz. A többit értem, és annak örülök mert azok jók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ezek szerint mégsem Al garázdálkodik, vagy csak megunta és hazament.

Eljuthat Moore a kezdőig?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Moore WR...Rolni
Dehát ő csak 4.43-at tud, biztos elnézték.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Moore WR...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Demarcus Love vagy Pinkston jó value lehetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
JJ, azért fikázódni, mert a 4. kör legvégén, kvázi az 5. körben behúzunk egy extrém gyors 3. számú (!) RB-t, nem valami jogos.Döme
van Dyke-al együtt igaz, amint mondtam
oké, húzza be a Raiders az ilyen embereket, de akkor ne is tartson fent scouting teametJJ
De most ezt úgy mondod, mintha csak és kizárólag 4.2-es embereket húznánk be...Döme
Wisniewski és Barksdale nem is értem hogy került ide 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊Rolni
A medencés kiugrás Gillbertnél is nagyon bejött 😀tenorx
Jaja 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
JJ, azért fikázódni, mert a 4. kör legvégén, kvázi az 5. körben behúzunk egy extrém gyors 3. számú (!) RB-t, nem valami jogos.Döme
van Dyke-al együtt igaz, amint mondtam
oké, húzza be a Raiders az ilyen embereket, de akkor ne is tartson fent scouting teametJJ
De most ezt úgy mondod, mintha csak és kizárólag 4.2-es embereket húznánk be...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Na Cannont vitte a Pats
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊Rolni
A medencés kiugrás Gillbertnél is nagyon bejött 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem valami mély az a medence 😛BMG
Küld át azért a videót amelyikben téged látunk kiugrani egy medencéből így 😊

Olvasok Jonesról ezerrel...kezei is jók állítólag. A legnyagyobb gond vele az lehet, h vannak tartossági kérdések vele kapcsolatban...poor man's DMC?? de minek ha itt az eredeti...Rolni
Jonesnak akkor kezdtem utánanézegetni, amikor kiöttek a pro day számai, mert biztos voltam benne hogy idejön. Kezdő NFL back az életben nem lesz, de change of pace, 3rd down RB-nek meccsenként 8-10 carryvel simán kurvajó lehet.Döme
Igen ezt olvasom most én is...meg azt, hogy akár slotba is ki lehet zavarni és jó match upokat lehet vele kreálni...majd kiderül

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A Chiefs draft sajnos elég jól alakul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!