Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
JJ, azért fikázódni, mert a 4. kör legvégén, kvázi az 5. körben behúzunk egy extrém gyors 3. számú (!) RB-t, nem valami jogos.Döme
van Dyke-al együtt igaz, amint mondtam
oké, húzza be a Raiders az ilyen embereket, de akkor ne is tartson fent scouting teamet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊Rolni
Nem valami mély az a medence 😛BMG
Küld át azért a videót amelyikben téged látunk kiugrani egy medencéből így 😊

Olvasok Jonesról ezerrel...kezei is jók állítólag. A legnyagyobb gond vele az lehet, h vannak tartossági kérdések vele kapcsolatban...poor man's DMC?? de minek ha itt az eredeti...Rolni
Jonesnak akkor kezdtem utánanézegetni, amikor kiöttek a pro day számai, mert biztos voltam benne hogy idejön. Kezdő NFL back az életben nem lesz, de change of pace, 3rd down RB-nek meccsenként 8-10 carryvel simán kurvajó lehet.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Küld át azért a videót amelyikben téged látunk kiugrani egy medencéből így 😊
Rolni
Sajnos elázott a kamera és elveszett a felvétel 😕
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
JJ, azért fikázódni, mert a 4. kör legvégén, kvázi az 5. körben behúzunk egy extrém gyors 3. számú (!) RB-t, nem valami jogos.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊Rolni
Nem valami mély az a medence 😛BMG
Küld át azért a videót amelyikben téged látunk kiugrani egy medencéből így 😊

Olvasok Jonesról ezerrel...kezei is jók állítólag. A legnyagyobb gond vele az lehet, h vannak tartossági kérdések vele kapcsolatban...poor man's DMC?? de minek ha itt az eredeti...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊Rolni
Nem valami mély az a medence 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=64ohYkArJfU 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha PR-nek használható lenne akkor egy fokkal jobb a megítélése nálam, de még így sem örülök.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tavaly is jött egy Jacoby Ford nevű sprinter, és végülis bevált.
Mondjuk WR-ből sosem elég...
De ez tényleg értelmetlen húzás voltBMG
Igen Ford jó példa...csak ne kivétel legyen 😊

Amúgy jobban belegondolva Bennet öreg és kinéz főleg így neki a cut. Rock csak ST playa, azért tartottuk meg, így Taiwan DMC és Bush mögött lesz 3. RB. 3 RB kellhet simán, főleg, h DMCnek azért komoly tartossági gondjai voltak az előző szezonig, illetve ebben a szezonban is hagyott ki meccset...nem tettszik a pick, mert kicsit luxus pick a posztot tekintve, de majd meglátjuk...

Kint azt olvasom Jones returnerként is jól alkalmazható lehet...Ford WR feladatokra jobban tud majd fókuszálni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
egy ideig vicces ez a "húzzuk be a leggyorsabb" játékost, de van egy határ amikor azt mondja az ember, hogy "héé, hát ezt még én is meg tudnám csinálni"JJ
De legalább már nem az első körben csináljuk (vagy a másodikban).
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...JJ
Nem tudom...szerintem a Wisniewski, Barksdale, Chekwa pickek rendben vannak, a Van Dyke pick reach de needre nagy potenciállal...egyedül ezt a Jones picket nem tudom hova tenni...Rolni
egy ideig vicces ez a "húzzuk be a leggyorsabb" játékost, de van egy határ amikor azt mondja az ember, hogy "héé, hát ezt még én is meg tudnám csinálni"JJ
Tudom és értem amit mondasz, de szerintem a mi draftunk eddig messze nem "Seahawks sapkás"...sokkal érdekesebb pickek is voltak már idén mint a mieink...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...JJ
Nem tudom...szerintem a Wisniewski, Barksdale, Chekwa pickek rendben vannak, a Van Dyke pick reach de needre nagy potenciállal...egyedül ezt a Jones picket nem tudom hova tenni...Rolni
egy ideig vicces ez a "húzzuk be a leggyorsabb" játékost, de van egy határ amikor azt mondja az ember, hogy "héé, hát ezt még én is meg tudnám csinálni"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tavaly is jött egy Jacoby Ford nevű sprinter, és végülis bevált.
Mondjuk WR-ből sosem elég...
De ez tényleg értelmetlen húzás volt
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...JJ
Nem tudom...szerintem a Wisniewski, Barksdale, Chekwa pickek rendben vannak, a Van Dyke pick reach de needre nagy potenciállal...egyedül ezt a Jones picket nem tudom hova tenni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ismét egy Al pick. Amikor volt nálunk workout-on írták, h nagyon bejött mindenkinek. DVD+Jones nem örülök, ez kezd megint Al draft-nak tűnni.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát a speed RB is megvan idénről.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
én szégyellem magam a scouting stáb nevében, ez nevetséges...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Taiwan Jones. De minek?BMG
Mer gyorsan futja a 40et.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na Jones mi a tökömnek kell azt nem tudom...

DMC, Rock, Bennet aláírva. Bush, Marcell tenderezve....hova minek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Taiwan Jones. De minek?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.peterbadbone
Szerintem CJnek kifele áll a szénája...Rolni
Azzal semmi baj mert szar volt és nem is lesz jobb, a gond az az, hogy Routt után a legtapasztaltabb CB Ware!peterbadbone
Amitől nem ilyednék meg nagyon...McFadden és Ware már idén jók lehetnek és Chikwa is sztem már idén többet mutat majd, mind a tavalyi CB rookie-k...majd meglátjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.peterbadbone
Szerintem CJnek kifele áll a szénája...Rolni
Azzal semmi baj mert szar volt és nem is lesz jobb, a gond az az, hogy Routt után a legtapasztaltabb CB Ware!

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.peterbadbone
Szerintem CJnek kifele áll a szénája...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Chekwa-t mindenki dícséri, de így már nagyon sok lesz a CB, csúnya lesz a camp vége.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Így már kevés esélyét látom, hogy Asot visszaszerezzük...
De a Chekwa picknek örülök